adcov.com

cienkie szkliwo

Skutki uboczne Pronamel

Jeśli chcesz dziś białe zęby, nie będzie miał żadnych problemów ze znalezieniem substancję, aby wykonać zadanie. Niestety, wielu ludzi kończy się psują szkliwo zębów w ich próbach, aby osiągnąć cel, który błyszczały. Pronamel jest jednym ze sposobów, aby przywrócić twardości szkliwa zębów. Niestety, ma kilka skutków ubocznych.

Rama czasowa

Problem erozji kwasu występuje, gdy kwas w takie rzeczy jak napoje gazowane i żywności cytrusowych niszczy szkliwo zębów. Pronamel nie twardnieje szkliwo, które pozostały. Jednakże, jeśli stosuje się niezwłocznie po jedzeniu kwaśnych potraw, zastosowanie szczotkowanie pasty może spowodować zarysowania szkliwa. Powodem jest to, że kwas o szkliwa zmiękcza ją zanim wystąpi przed erozją. Odczekaj kilka minut do pół godziny po jedzeniu przed szczotkowaniem, można uzyskać prawdziwe efekty Pronamel.

Odczulanie Troska

Azotan potasu jest składnikiem Pronamel że działa znieczulać zęby podczas utwardzania szkliwa ma miejsce. Problemem jest to, że paraliżujący wpływ tych składników może maskować ból zęba z innych źródeł niż cienkie szkliwo, jak ubytków. Ból jest funkcją ciała, który działa ostrzegając coś jest nie tak. W zębach, to sygnały bólowe jamy, infekcje i / lub obrzęk. Poprzez ukrywanie bólu, nie może odkryć prawdziwy problem, dopóki nie jest za późno, aby leczyć bez konsekwencji.

Sacharyna

Pronamel nie zawierają sacharyna, słodzik, że kiedyś myślał, że powodują raka. Wielu ludzi wciąż wierzy, że tak. W rzeczywistości związek chemiczny jest zakazane w wielu krajach. Chociaż rakotwórcze aspekty sacharyna nadal gorąco dyskutowane, jest składnikiem Pronamel.

Sorbitol

Słodzik sorbitol również pochodzi z jego własnych działań niepożądanych. Obejmują one biegunki, wzdęć, skurcze brzucha, krwawienie z odbytu, wymioty, między innymi. Sorbitol jest użyty jako środek przeczyszczający, więc naturalnie ma takie same reakcje chemiczne na układ pokarmowy.

Podrażnienie

Pasta do zębów może również powodować podrażnienie dziąseł i innych części jamy ustnej. Zazwyczaj jest to spowodowane przez alergie na składnik pasty do zębów. Podrażnienie i wszystkie inne działania niepożądane rozwieje dopiero po zaprzestaniu korzystania z Pronamel.

Jak malować Emalia gazu grzejną

Jak malować Emalia gazu grzejną

Chociaż szkliwa farba jest bardzo trudne, po kilku latach szorowanie gazowa, szkliwa może rozpocząć się nudne i chip. W takim przypadku można przemalować gazowa. Aby uniknąć uszkodzenia i wynik pozytywny, wskazówek bezpieczeństwa niezbędne do malowania piec. Ponieważ trzeba piec emalią, musi mieć dostęp do szkliwa pieczenia piekarnik lub wystarczająco duży piekarnik piec płyta w 48.9 stopni Celsjusza.

Instrukcje

• Wyłączyć linii gazu, gaszenia pilotów na palniki i odłączyć przewody gazowe.

• Usunąć palniki od twój płyta kuchenna, a następnie usuń góry z pieca. Proces ten będzie się różnić, w zależności od marki pieca, które posiadasz. Odnoszą się do instrukcji dla dokładne kroki.

• Czysty wszelki brud i smaru twój piecyk powierzchni duchem białego na czystą szmatką.

• Spryskać powierzchnię swojej kuchenka podkład chromian cynku, a następnie piec podkład zgodnie ze wskazówkami utwardzania na butelce. Wymaga to zazwyczaj 48.9 stopni Celsjusza na 30 minut i utwardzania piekarnik wystarczająco duży do przechowywania płytą grzewczą.

• Piasek powierzchnia podkładu papierem ściernym 800-męstwo, aby usunąć wszelkie niedoskonałości.

• Nałóż drugą warstwę podkładu z płytą grzejną i leczyć za pomocą tej samej temperaturze i czasie jak przed.

• Cienkie szkliwo farby za pomocą farby emalii cieńsze. Śledź stosunek w kontenerze farby emalii, jak każdy marki szkliwa będą miały swoje własne wymagania.

• Nałożyć warstwę farby emalii i leczyć go przez 30 minut w 48.9 stopni Celsjusza.

Jak dąb renowacji marynowane

Jak dąb renowacji marynowane

Drewno dębowe jest trwały wybór do budowy mebli i gabinetu. Sklasyfikowane jako drewniane, dąb ma atrakcyjny otwarty ziarna i różni się kolorem od lekki krem czerwonawy złoty, w zależności od typu dąb. Marynowane wykończenia pozwala usłojenia dąb pokazać poprzez podczas dodawania splash wyciszone barwy. Jeśli jesteś odnawiania marynowane dąb, musisz zdejmować Stary mety zanim można zastosować nowy.

Instrukcje

• Użyj śrubokręta, aby usunąć zawiasy lub sprzętu, takiego jak klamki drzwi.

• Stosować chemicznych striptizerka obficie z Naturalne włosie szczotki do starych powierzchni marynowane. Czy małej części na raz. Po umyciu striptizerka, pozostawić na czas pełnego zalecane na opakowaniu striptizerka. Nosić rękawice odporne na chemikalia.

• Usunąć stary wykończenie marynowane z zgarniarki. Skrobak płaski działa dobrze na mieszkania dębowe panele, i zakrzywione lub uzależniony skrobaczki usuwa zmiękczona wykończenia z drewna szczegółowo i rowków.

• Zwilż szmata z chemicznego usuwania wytrzeć resztki smugi stare wykończenia z drewna. Niech suchego drewna całkowicie przed przystąpieniem.

• Piasek gołe dąb papierem ściernym gradacji 100 do gładkich włókien drewna.

• Zamiatać i odkurzyć pokój i przetrzeć dąb tack szmatką. Bo pyłu unoszącego się w powietrzu mogą zeszpecić nowe wykończenie, usunąć jak najwięcej z tego obszaru.

• Cienkie szkliwo przy użyciu typu cieńsze zalecane w kontenerze szkliwa w stosunku 1 część szkliwa do 1 części cieńsze.

• Badania rozcieńczone szkliwa na boardzie złom przed szczotkowaniem go na dąb.

• Szczotka rozcieńczona szkliwa na powierzchni drewna dębowego z naturalnego włosia, stosując lekki płaszcz i szczotkowanie w tym samym kierunku co słojów drewna. Słojów drewna powinny nadal być widoczne przez wieszak Emalie. Jeśli chcesz bardziej przejrzyste zasięgu, można dodać więcej cieńsze do mieszanki szkliwa.

• Herb całej sekcji naraz, takich jak noga stołu lub całe drzwi gabinetu, aby zapobiec okrążeniu znaki, które wynikają z zatrzymywania i uruchamiania ponownie później. Niech warstwa szkliwa całkowitego wyschnięcia.

• Napełnić zbiornik airless rozpylacz z produktem drewniane wykończenie poliuretanowe lub lakier. Badania spray złom kawałek drewna, regulacja dyszy opryskiwacza, aż zapewnia grzywny mgły, przed oprysków emaliowana dąb z cienką warstwę drewna wykończenie z odległości około 12 cali. Niech wykończenie całkowicie wyschnie.

• Polski dąb papierem ściernym gradacji 400 do buff od bity pyłu, Spray jeden lub więcej dodatkowych wykończenie płaszcze do top coat jest tak gruby i błyszczący, jak chcesz. Polska między każdy nowy płaszcz.

Jak na cienkie as "Stop rdzy" farby Emalia

Jak na cienkie as "Stop rdzy" farby Emalia

ACE rdzy Stop szkliwo jest rodzaj farby rdzy hamowanie produkowane przez Ace Hardware Corporation. Jest odpowiedni do powierzchni metalowych, z zastrzeżeniem wilgoci ekspozycji. Niestety ponieważ powłoka ta jest szczególnie gruba, to może być trudne do zastosowania i czasami ujawnia niewielkie ślady po wyschnięciu. Można uprościć proces aplikacji i zachęcić płaszcz wykończenie przez rozcieńczenie rdzy Stop szkliwo przed złożeniem wniosku. Ucząc się właściwy sposób na cienkie wykończenie, będzie można uniknąć, tworząc smugi, nierówne wykończenie.

Instrukcje

• Jeden galon rdzy Stop szkliwa wlać 5 galonów wiadro. Nie należy używać mniejszych kontener lub może skończyć się z zalewaniem po rozpoczęciu procesu rozcieńczenia.

• Określenia podstawy szczególne mogą z rdzy Stop zakupiony przed dodaniem odpowiedniego agenta przerzedzenie. Zapoznaj się z ulotką, aby sprawdzić, czy to woda lub olej bazowy.

• Dodaj jedną filiżankę wody do rdzy Stop emalię wodną; dodać szklankę white spirit na bazie oleju zatrzymać rdzę.

• Mieszać rozcieńczonej farby rdzy hamowanie przez co najmniej trzy minuty pełne.

• Podnieść wiaderko za uchwyt i polać rozcieńczonym galon rdzy Stop na puste wiadro 5-galon. Zestaw wiadro Podnieś wiaderko zawierające rdzy Stop szkliwa. Wlać ją z powrotem do innych puste wiadro. Powtórz tę procedurę trzykrotnie więcej zapewniające, że wody lub white spirit jest równomiernie.

Jak uzyskać Cienki Podoba Ci się Kate Moss

Jak uzyskać Cienki Podoba Ci się Kate Moss


Jeśli masz naturalnie małą klatkę, to może warto rozważyć uzyskanie cienkie jak Kate Moss. Jej waif jak wygląda przyznały jej dostęp do niektórych z najbardziej rozchwytywanych umów modelowania. Pozostać tak małe, model musi uważnie obserwować, co je.

Instrukcje

1 Przestań jeść tłustych potraw. Mimo, że Kate Moss jest naturalnie bardzo cienka, przez długi czas będzie ona jeść tłustych i smażonych potraw. Jej dieta zaczął brać za przejazd na jej skórze, a ona zdecydowała się jeść zdrowsze.

2 Jedz małe i zdrowe śniadanie. Ostatnio Kate Moss próbował powołać się na to, co nazywa "ożywiania dieta", aby zachować jej model patrzy. Na tej diecie, ona zjada owoc, jogurt z probiotykami i cały kawałek ziarna tosty na śniadanie.

3 Trzymaj się oprzeć wybór białka na lunch i kolację. Aby uzyskać cienkie jak Kate Moss, trzeba wyciąć tłustych i smażonych potraw, jak swoich przystawek. Zamiast jeść, grillowany kurczak i ryba na obiad i kolację.

4 Towarzyszyć posiłki z dużą ilością warzyw. Czuć się pełny i zadowolony z posiłku, Kate Moss zjada duże porcje warzyw z każdym posiłkiem.

5 Snack na koktajle smoothie. Mieszają koktajle owocowe zamiast słodkich słodyczy dla opcji przekąsek.

Wskazówki

 • Należy unikać drastycznych diet jako sposób na cienkie jak Kate Moss. Wygląda Kate cierpiała, kiedy próbowała diety awariach lub jedliśmy w dziwnych godzinach, w swoim dawnym stylu życia ciężko imprezowania.
 • Nie należy zmieniać swoje nawyki żywieniowe, aby stracić na wadze, aż najpierw skonsultować się z lekarzem.

Jak Stay CIENKI w okresie menopauzy

Przechodzi menopauzę może nie być przyjemne, ale można przejść przez to. Warto również wiedzieć, że przybiera na wadze w tym czasie jest powszechne. Przyrost masy ciała jest najbardziej prawdopodobne w obszarze brzucha i wiele kobiet zyskać od 10 do 15 funtów Waga zysk w okresie menopauzy jest najprawdopodobniej spowodowane zmianami hormonalnymi, a nie od spożywania nadmiernych kalorii. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby pomóc utrzymać się cienka okresie menopauzy. Upewnij się, skontaktować się z lekarzem, aby mógł polecić plan leczenia, które pomogą Ci pozostać cienka i ocenić swoją wagę.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem. Podczas menopauzy lat, ważne jest, aby uzyskać regularne badania. Jeśli nie możesz dostać swoją wagę pod kontrolą, lekarz może zalecić dalsze badania, aby określić, czy niezdolność do utraty wagi jest spowodowany czymś innym niż menopauzy, takie jak powolny tarczycy.

2 zdrowej diety. Przez dietę bogatą w owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste, będzie w stanie utrzymać swoją wagę w dół. Zdrowe odżywianie także zapewnia zdrowych składników odżywczych.

3 Rozpocznij ćwiczenie. Ćwiczenie jest ważne w okresie menopauzy do rev metabolizm. Jak się starzeć, możesz mieć większe problemy pobyt cienkie i aerobik program ćwiczeń pomoże spalić kalorie i promować utrata masy ciała. Przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych zawsze skonsultować się z lekarzem.

4 Limit kofeiny. Kofeina może sprzyjać zatrzymanie płynów i wzrost apetytu. Pij dużo wody, która będzie na bieżąco nawodniony i zmniejszyć retencję wody i wzdęcia. Możesz pomylić wzdęcia dla przyrostu masy ciała, co może zniechęcić swoje wysiłki, aby schudnąć.

5 motywację. Utrzymując dobre nastawienie pomoże Ci osiągnąć swoje cele utrata masy ciała i utrzymać motywację. Motywacja jest ważna, starając się utrzymać zdrowy styl życia, który sprzyja pobyt cienki w okresie menopauzy. Jeśli się zniechęcać lub depresji, należy poinformować lekarza. Może zaoferować Państwu plan leczenia, które mogą narazić Cię na właściwe tory.

Wskazówki

 • Pobierz diety kolego. Gdy dieta i ćwiczenia z przyjacielem, będzie bardziej zachęcać utrzymać motywację, aby schudnąć.
 • Jeśli wprowadzanie nadmiernej ilości masy w okresie menopauzy, nie biorąc w dodatkowych kalorii, może to wskazywać na poważną chorobę. Skonsultować się z lekarzem od razu do oceny medycznej.

Jak Stay CIENKI

Jak Stay CIENKI


Naprawdę może pozostać cienka, bez względu na to, ile waga waha się w przeszłości. To nie jest niemożliwe. To nawet nie jest szczególnie trudnym zadaniem, gdy nauczysz się kilku sztuczek. Jednak zmiana stylu życia pozostać cienka może być trudne, gdy zaczynasz.

Instrukcje

1 Ustal, można to zrobić. Musisz zdecydować, że jesteś w kontroli żywności jeść, pić wody i ilości ćwiczeń można dostać. Jesteś za nabytej wiedzy, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o swoim zdrowiu i diecie.

2 badania, kopać i dowiedzieć się o żywności i żywienia. Przeczytaj "Sugar Blues" William Duffy, i dowiedzieć się, w jaki sposób cukier wpływa na poziom insuliny i biegnie w dół ciała. Dowiedz się, jak wyrafinowane białej mąki jest najgorsze dla pestycydów; jedzenie w kuchence mikrofalowej, jak niewiele lub nie ma wartości odżywczych; jak przetworzona żywność są zbyt wysokie w soli; jak drób i mięso są pełne hormonów.

3 Przestań jeść te szybkie przewijanie i przetworzonej żywności, a wszystkie pokarmy, które poznasz, że nie są dobre dla Ciebie.

4 Wybierz z lokalnym sklepie ze zdrową żywnością, rynku rolników lub nawet zdrowie i produkcji żywności organicznej sekcji supermarkecie. Wybrać kilka przedmiotów, które można umieścić razem z posiłków - warzywa, suszone fasoli, pieczywa, porośniętych jak dobre oleje i oliwy, kokosowego zakresie drobiu i wolnego hormonu lub bez nie-antybiotyki mięs.

5 Przygotuj własne zdrowe posiłki każdego dnia. To brzmi jak trudne zadanie, ale niektórzy konsultanci wellness powiedzieć, że to jedyny sposób, można iść do przodu i wreszcie pozostać cienka.

6 Rozumiem, że prawdziwy sposób, aby pozostać cienka jest, aby być zdrowym. Aby być zdrowym trzeba jeść dobrze, pić dużo czystej wody i dobrych ćwiczeń. To nie jest dieta moda, czy gra jo-jo na wadze. To daje prawdziwego i trwałego zdrowia i chudość.

7 Bądź aktywny i uzyskać wiele wysiłku. Prawdopodobnie niemal tak ważne, jak prawym diety jest coraz regularnego schematu ćwiczeń. Pilates i / lub pracy jogi dobrze, jak również odcinki w pracy, pracy w domu i tylko pobyt w ruchu. Można zatrzymać się cienka.

Wskazówki

 • Jeśli walka z masy, najpierw skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie jest chorobą, która jest wiodącym do wagi problemów, takich jak nieaktywnej tarczycy lub innego problemu.

Jak Stay Cienki Podoba Ci się Victoria Beckham

Jak Stay Cienki Podoba Ci się Victoria Beckham


Victoria Beckham jest uważany za jeden z najbardziej eleganckich i rozpoznawalnych gwiazd. Anglia uważa ją jeden z ich rodziny królewskiej sławna i Amerykanie przyjęli ją jako jeden z nich. Jej cienka i posągowa ramka jest idealna dla mody, a wiele kobiet zazdroszczę jej piękno. Jednak osiągnięcie ciało jak Victoria Beckham nie oznacza głodzeniu się. Dowiedz się pozostać cienka jak Victoria Beckham w zdrowy i realistyczny sposób.

Instrukcje

1 Wykonaj rozeznanie w Victoria Beckham dostać poczucie jej kształtu ciała. Zauważyć jej elegancki ramki i jak udaje jej się wyeliminować wszystkie objawy tłuszczu z jej ciała. Zrozumieć, że nie jest typowy, a nawet średnią ramki normalnej ciała.

2 Ocenić swoje ciało i swoją aktualną wagę. Być realistyczne, co można osiągnąć z masy. Znajdź dietetyka i osobistego trenera, który pomoże Ci uzyskać szczupłą sylwetkę, która jest zdrowa i realistyczna dla wzrostu i wieku.

3 Miej otwarty umysł i poczucie humoru na temat swojego ciała. Victoria Beckham po raz zażartował do londyńskiego magazynu, że wygląda "strasznie" naga, grając na założeniu, że ma doskonałe cienką ciała. Pamiętaj, że Victoria Beckham ma trójkę dzieci i biorą pod uwagę skutków porodu na jej smukłą sylwetkę.

4 Spróbuj jogi pomóc slenderize ciała. W roku 2005, Victoria Beckham zatrudniony były Spice Girl Geri Haliwell za instruktor jogi schudnąć po urodzeniu trzeciego dziecka. Weź stronę od książki Beckhama i unikać ciężkiego wysiłku fizycznego; Victoria nie cieszyć wykonywania, więc stara się po prostu oglądać jej wagi i jogę i pilates na dodatkowym tonowania.

5 Jedz dieta bogata w białka i niskiej zawartości tłuszczu i węglowodanów. Znaleźć dobrą równowagę żywieniową i jeść dużo warzyw, które pomogą Ci utrzymać szczupłą sylwetkę i dopasowanie. Victoria Beckham zjada dużo japońskiej żywności i ryby, aby pomóc jej utrzymać smukłą sylwetkę. Zapraszamy na pustyni każdy raz na jakiś czas i dać sobie zachęty do utrzymania diety i ćwiczeń rutyny z okolicznościowym diety zaszaleć.

Wskazówki

 • Kupić ubrania, które zachęca do utrzymania szczupłej budowy ciała. Victoria Beckham jest znana z nienagannej sensie mody i wie, jak się ubrać na jej ciele.
 • Utrzymać pozytywne nastawienie do swojej wagi i uznać granice ciała.
 • Pić dużo herbaty ziołowej, ponieważ napój ten jest ulubionym dieta Tajemnica byłej Spice Girl.
 • Nie należy unikać jedzenia lub rozwój zaburzenia jedzenia w celu uzyskania obrazu ciała, które nie jest realistyczny do indywidualnej sytuacji.

Porady uzyskać Cienka Szybkie

Porady uzyskać Cienka Szybkie


Nadwaga lub otyłość stwarza kilka problemów zdrowotnych, takich jak ryzyko chorób serca, udaru mózgu, cukrzycy, wysokiego ciśnienia krwi i niektórych nowotworów. Z tego powodu najlepiej jest utrzymać zdrową wagę i upuścić nadmiar kilogramów. Pierwsze cienkie lub utraty wagi może okazać się dużym wyzwaniem. Dieta wymaga spójnego planu. Ale z wysiłku, można schudnąć i poprawić ogólny stan zdrowia.

Porcje kontroli żywności

Przejadanie jest powszechną przyczyną nadwagi i otyłości. Jednakże, można kontrolować swoją wagę i utratę zbędnych kilogramów poprzez zmniejszenie ilości jedzenia. Diety i coraz cienki nie wiąże głodzeniu się lub pomijanie posiłków. Ale zamiast jeść trzy duże posiłki dziennie, przekąski wraz z ciągłym, zdecydować się na pięć do sześciu małych posiłków dziennie, zaleca Zamek Zdrowie. Metoda ta utrzymuje twój metabolizm aktywne i jesteś w stanie spalić więcej kalorii i tłuszczu przez cały dzień. Zaplanuj jeść 500 mniej kalorii dziennie spożywać 3500 mniej kalorii tygodniowo. Według diety Channel, ta sztuczka pomaga rzucić 1 do 2 funtów tygodniowo.

Aktywność fizyczna

Oglądając to, co jesz jest konieczne do uzyskania cienkich. Jednak, aby przyspieszyć proces odchudzania, dobrze jest włączyć aktywność fizyczną lub wykonywania w swoją rutynę. Ćwiczenia takie jak aerobik, bieganie, jazda na rowerze lub szybki marsz mocy spala tłuszcz i kalorie i pomaga zmniejszyć masę ciała. Utrzymania zdrowego, szczupła budowa ciała nie wymaga godzin ćwiczeń dziennie. Rozwiązać, aby uzyskać co najmniej 30 do 60 minut ćwiczeń dziennie.

Tracą wodę Waga

Tkanki tłuszczowej zwiększa wagę, ale często, nadmiar masy ciała wynika z retencji wody. Ciało może posiadać kilka kilogramów wody, co może prowadzić do większej brzuchu i udach. Ćwiczenie promuje pocenie i uwalnia część masy wody. Ale aby pozbyć się kilku kilogramów nadmiaru płynów w organizmie, należy dużo płynów w systemie (pić osiem szklanek wody dziennie) i zachować spożycia soli do minimum - nie więcej niż 2300 mg na dobę.

Zdrowe odżywianie

Rodzaje żywności i napojów można wybrać spożywać wpływa swoje wysiłki odchudzania. Nie ma nic złego w korzystających okazjonalnie leczeniu. Ale jedzenie niezdrowej żywności na co dzień może zwiększyć masę ciała i utrudniają swoje wysiłki do spadku zbędnych kilogramów. Niezdrowe pozycje mogą zawierać fast foodów, tłustych i słodkich pokarmów i napojów. Ocenić swoje nawyki żywieniowe i rozważyć sposoby na poprawę. Na przykład, całkowicie wyeliminować cukier i tłustych i wymienić je z owoców, warzyw, chude mięso, orzechy i inne pozycje niskokalorycznych.

Jak uzyskać Cienki Uda bez wyposażenia

Jak uzyskać Cienki Uda bez wyposażenia


Jeśli chodzi o ćwiczenia, każdy ma problemy obszarów chcieliby kierować. Uda może być trudne obszar na dźwięk zwłaszcza jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na osobistego trenera lub drogiego sprzętu siłowni. Możesz tonu i cienkie uda się z kilku prostych ćwiczeń, które nie wymagają sprzętu, ale używać przedmiotów codziennego użytku, które już masz w domu.

Instrukcje

Squat

1, nogi trochę mniej niż rozstawionymi na szerokość barków.

2 opadają powoli, zginanie kolana i przesuwając pośladki z tyłu.

3 Rozszerz swoje ramiona przed sobą, dla równowagi.

4 w pełni zginać kolana aż uda są równoległe do ziemi.

5 Trzymaj plecy prosto, jak poruszać się na squat ruchu.

6 Używaj krzesła na squat krzesło, który daje trochę więcej wskazówek w ruchy. Faktycznie usiąść w fotelu, zanim z powrotem rośnie kolana pozostały lekko ugięte.

7 Przyspieszenie wyniki, wykonując przysiady gdzie równowagi na jednej nodze lub na przemian szybkość swojego kuca.

Lonża

8, nogi trochę mniej niż rozstawionymi na szerokość barków.

9 Weź jeden długi krok do przodu z jednej nogi.

10 ugnij nogi aż do tyłu tylnej stawu kolanowego jest blisko podłogi. Jak zginać plecy kolano przedniej kolana również zginać. Będzie tworzyć kąt w pobliżu 90 stopni z pozycji zgiętej nogi i kolana.

11 Ukończ 20 slow na jednej nodze powtórzenia przed powtarzając ten sam ruch z drugą nogą.

12 Zwiększanie swoich wyników tego ćwiczenia poprzez swoją przednią krok na mały, etap badania stolca lub trzymając dodatkowy ciężar, takich jak warzyw w puszkach lub butelkach wody.

Uprowadzenia noga

13 Zacznij od leżącego na podłodze z jednej strony na leżącego na nogi uprowadzenia. Możesz opieraj się na przedramieniu bliżej podłogi do wsparcia.

14 Trzymaj górną nogę prosto a dolna noga wygięta trochę na kolana.

15 Podnieś górną nogę, aż można poczuć wewnętrzną część uda mięśnie zacisnąć. Jeśli flex górną nogę, możesz czuć się dalszego zaostrzenia w wewnętrzną część uda.

16 Ukończ 20 slow na jednej nodze powtórzenia przed powtarzając ten sam ruch z drugą nogą.

17 Stań prosto na nogi stojącej uprowadzenia z całym ciężarem na jednej nodze, a druga noga lekko z przodu stacjonarnych nodze.

18 Powoli przesuń nogę nie dotykając podłogi obok swojej nieruchomej nodze aż dojdziesz o wysokości kolan.

19 Powrót podniesioną nogę do stanowiska, rozpoczęła się w naprzeciwko stacjonarnego nodze.

20 Ukończ 20 slow na jednej nodze powtórzenia przed powtarzając ten sam ruch z drugą nogą.

Wskazówki

 • Biorąc energiczny spacer po płaskiej drodze kilka razy w tygodniu może odchudzić uda.
 • Zrównoważona dieta uzupełnia udaną rutynowego treningu i zapewnia szybsze rezultaty.

Jak zrobić Tułów Cienki

Jak zrobić Tułów Cienki


Uzyskania silnego i płaski brzuch nie zawsze jest tak trudne, jak to wygląda. Chociaż nie są nieograniczone produktów na rynku obiecując abs sześciopak, nie musisz wydawać mnóstwo pieniędzy, aby osiągnąć pożądany wygląd. Często wystarczy są zmiany nawyków żywieniowych i procedur fitness, aby uzyskać bardzo pożądaną cienką brzuch.

Instrukcje

1 Wybierz odpowiednie pokarmy. Białka, takie jak migdały, jajka, jagody i zielone warzywa liściaste są świetne dla zdrowia, a także kształtu brzucha. Według magazynu "fitness", istnieją dowody, że struktura komórek ściany migdałów sprawia mu wielką kalorii blocker, powodując migdały zmniejszają wchłanianie tłuszczu. Jaja zawierają aminokwasy, które pomagają budować mięśnie i, z kolei w naturalny sposób spalić tłuszcz. Jagody są pełne błonnika i zielenie są napełniania, ale również niskokaloryczna. Im mniej kalorii jesz, tym większe szanse na bardziej płaski brzuch.

2 Wzmocnienie mięśni brzucha ćwiczenia ćwiczeń. Reverse brzuszków kierować niższe abs. Leżeć płasko na macie z kręgosłupa w pozycji neutralnej i unieś nogi do kąta 90 stopni. Połóż ręce przy twoim boku i unieś biodra w kierunku klatki piersiowej do umów dolną żołądek. Ćwiczenia rower jest inny, że cele boku skośne mięśnie. Połóż się na macie z szyi podniesione i wspierane przez swoje ręce. Przesuń każdą nogę tak jak chcesz, kiedy pedałowania na rowerze, i obrócić brzuch z każdym ruchem.

3 Zwiększenie aktywności cardio, aby upewnić się, że mięśnie nie są pokryte przez tłuszcz. Nie musisz dołączyć do siłowni na wielką treningu aerobowego. Bieganie lub chodzenie kilka razy w tygodniu przez 45 minut do jednej godziny jest skutecznym sposobem na spalanie kalorii i tłuszczu, informuje magazyn "Profilaktyka". Jeśli nie wybrać trasę siłownia, bieżnie, eliptyczne lub stairclimbers są dobre maszyny cardio do zdobycia serca i zwiększyć metabolizm.

4 poprawić swoją postawę. Kiedy stoisz prosto i tuck brzuch w mięśnie brzucha są automatycznie się trening. Nie garb się, gdy siedzi, co jest powszechne, gdy ludzie siedzą w fotelach. Użyj poduszkę jeśli konieczne prop plecy i pomóc brzucha stają się silniejsze.

Wskazówki

 • Pamiętaj, że więcej nie zawsze jest lepiej z treningu ab, ilość i jakość przebija. Wiele osób uważa, że ​​trzeba zrobić 200 brzuszków dziennie po 50 wystarczy. Dowiedz się poprawną formę i nie starają się zbyt szybko, dzięki czemu można wyizolować mięśnie, które chcesz kierować, którym można bliżej cienką tułów jesteś dążenie do.

Jak Sprawdzić Naturalnie Cienki

Jak Sprawdzić Naturalnie Cienki


Najlepszym sposobem, aby wyglądać naturalnie cienkie jest jedzenie zdrowych, zbilansowanych posiłków w małych porcjach i palenie co najmniej tyle kalorii można konsumować. Podczas pracy na tym lub jeśli chcesz wyglądać szczupła szybko na specjalne imprezy, istnieje kilka kody można użyć. Dobra postawa, zadbane brwi, prawidłowo wprowadzone kolory i czopiarki ciała może, że będziesz wyglądać naturalnie cienki w chwilach.

Instrukcje

1 Stań prosto. To może wydawać się proste, ale o dobrą postawę może spojrzeć do 10 kilogramów lżejszy, zgodnie z WebMD. Po garbić, Twoja waga jest skompresowany do mniejszej wysokości i sprawia, że ​​brzuch wyglądają większe. Dla prawidłowej postawy, głowa powinna być obrobione na swoje barki i ramiona powinny usiąść w miarę wygodnie mogą one być.

2 Groom brwi. Zgrabne linie brwi mogą sprawić, twarz wyglądać szczuplejsze. Jednak zachować ogólną wielkość i kształt swoich naturalnych rzęs, ponieważ zbyt chude brwi twarz może wyglądać większe.

3 Noś ciemne kolory wokół cięższych i lżejszych kolorów obszarów, gdzie są cieńsze. Będzie to zwrócić oko do pochlebnych aktywów, z dala od swoich cięższych części.

Najlepszych sterowania rajstopy lub organ czopiarki 4 zużycia. Są tam, aby spojrzeć do 10 kilogramów lżejszy i nie gniotą w talii, tworząc wybrzuszenie.

Czy Walking pomóc Ci Cienki?

Chodzenie może pomóc cienka pomagając spalić kalorie. Podczas jazdy i inne ćwiczenia aerobowe o wysokiej intensywności pomoże spalić kalorie i uzyskać cienkie w szybszym tempie, chodzenie regularnie będzie również spalić około 200 kalorii na godzinę. Oprócz chodzenia, właściwa dieta również pomoże szczupły talii.

Wpływ ćwiczeń o niskiej

Jeśli masz nadwagę i obecnie kształt, są szanse, wysokiej wpływ ćwiczeń położy duży nacisk na stawy i więzadła. Podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności są coś można pracować do, chodzenie może pomóc cienka przez spalanie kalorii pominięciem dużo wpływu na stawy. Zmniejszy to ryzyko poniesienia szkody, utrzymanie się na nogach dłużej i pomaga spalić więcej kalorii.

Prędkość Walking

Jeśli szukasz w celu zwiększenia liczby kalorii płoną na godzinę, po prostu zwiększyć szybkość, z jaką idziesz. Zgodnie z Mayo Clinic, zwiększając prędkość z 2 mil na godzinę do 3 1/2 pomoże Ci spalić prawie 100 dodatkowych kalorii na godzinę. Jak zwiększyć szybkość, ważne jest, aby utrzymać dobrą formę, postawę i równowagę podczas wykonywania ćwiczenia chodzenia.

Wytrzymałość

Podczas spaceru nie spalić wiele kalorii na godzinę, to jest możliwe do wykonania przez dłuższy czas, jeśli poprawić wytrzymałość. Zwiększającą wytrzymałość bieżni pozwoli rozszerzyć swoje ćwiczenia do punktu, w którym jesteś spalania dużej ilości kalorii. Jak to wytrzymałość buduje, będzie w stanie zwiększyć ilość kalorii można spalić ciała. Ponadto, poprawiając wytrzymałość skorzystają swoje serce, jak również swoje inne narządy.

Warm Up

Aby pomóc Ci uniknąć obrażeń podczas spaceru, ważne jest, aby wdrożyć regularnych rutynowych nagrzewania, mające na celu pomóc rozciągnąć mięśnie i więzadła. Wykonywanie nogę, ramię i ciągnie tułowia pomoże zmniejszyć ryzyko ciągnięcie mięśni podczas chodzenia. Ponadto, począwszy od rutynowych spaceru z pięć minut bardzo powolnego chodzenia pozwoli organizm do ogrzania się i dostać się do rytmu ćwiczeń.

Jak Stay CIENKI na święta

Jak Stay CIENKI na święta


Sezon wakacyjny jest zabawne i uroczysty, ale również zajęty i gorączkowy. Są prezenty kupić, drzew do dekoracji i do odwiedzenia. Od wakacji cookie i deserów do farszu i bocznych potraw i tych wszystkich smacznych przekąsek pomiędzy nimi, na święta może być najgorszy czas na oglądanie własnego ciężaru. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci pozostać cienka w czasie wakacji.

Instrukcje

1 Utrzymuj regularny harmonogram posiłków. Większość z nas przeciążony harmonogramów w czasie wakacji ze względu na zakupy prezent, harmonogramów pracy i podróży. Ale nie czyni czasu zjeść lub czekać, aż jesteś głodny może cię doprowadzić do uciekania się do niezdrowych fast food lub jeść więcej niż to konieczne. Utrzymania regularnego harmonogramu czasu na posiłek w porze śniadania, lunchu i kolacji i zaplanować dodatkowe działania w obrębie tych czasach; będzie bardziej prawdopodobne, aby utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, a będziesz miał więcej energii.

2 planować na strony. Istnieje zasada, wśród dietetyków że nigdy nie powinno się sklep spożywczy na pusty żołądek, bo będziesz mieć ochotę kupić fast foodów, które są złe dla Ciebie. Zastosować tę zasadę do sezonu wakacyjnego i uniknąć udział stron i funkcje na pusty żołądek, ponieważ spowoduje to, że bardziej podatne na pokusy w postaci słodkich słodyczy i obfitych bufetów. Podczas gdy przygotowuje się do wyjść, zjeść małą przekąskę, jak niektóre warzywa lub bar muesli, aby pomóc ograniczyć apetyt.

3 Praktyki umiar. Nie ma potrzeby, aby całkowicie zaprzeczyć wakacji traktuje się tak długo, jak to możliwe, aby korzystać z nich z umiarem. Tylko dlatego, że jest w formie bufetu, na imprezie nie oznacza, że ​​musisz zrobić trzy wycieczki. Jeśli istnieje dziesięć rodzajów ciasteczek wypoczynkowych określonymi, wybrać dwa lub trzy rodzaje, jeść jeden z każdym i zostawić resztę. Moderacja pozwoli Ci cieszyć gadżety wakacyjnych, nie robiąc szkody w talii.

4 Dodać czasu na ćwiczenia. Codzienne ćwiczenia i aktywność fizyczna to świetny sposób, aby pomóc zwalczać te dodatkowe kalorie wakacyjnych. Weź psa na spacer w śniegu, przejdź sankach, budować bałwana z dziećmi lub przejdź na łyżwach.

5 Unikaj alkoholu. Napoje alkoholowe są pełne pustych kalorii i może powodować wzdęcia. Kieliszek wina do kolacji lub do ringu w Nowym Roku jest w porządku, ale utrzymać spożycie alkoholu z umiarem, jak spożycie żywności w celu uniknięcia dodatek przyrostu masy ciała.

6 Gotuj zdrowo. Wiele przepisów z wakacji, które zostały przekazane z pokolenia na pokolenie może być znacznie zdrowsze z pewnymi modyfikacjami. Wymiana śmietana do deserów dla mleka, margaryny zamiast użyć smalcu lub masła i substytutów cukru lub sprawdź obniżające zawartość cukru.

Jak Stay cienkie i Still Live Your Life

Jak Stay cienkie i Still Live Your Life


Jak się zachować sprawność i zdrowe każdej porze wypełniona stron, obiady, przyjęć i podróży? Idąc na imprezę lub kolację społecznej, a następnie uderzając na stokach lub w Bikini na następny dzień jest trudne. Cóż, można mieć fun-i rysunek zbyt poprzez rozsądny wybór-bez pozbawienia który powoduje pójścia na łatwiznę i tłuszczu! Oto kilka sposobów, aby to zrobić.

Instrukcje

Jak się prawidłowo odżywiać i zrozumieć swoje pragnienia

1 Wypełnić na niskich-CAL zup. W restauracji sushi, na przykład, zacząć z zupy miso, aby wypełnić cię na mniej kalorii. Gazpacho jest idealne darmowe jedzenie, które można nawet kupić online w Citarella Gourmet Market (patrz źródła poniżej). Istnieje wiele naturalnych-foods rynki i kawiarnie, które mają pyszne zupy każdego dnia.

2 Jedz prawdziwe potrawy. Jedzenie jogurt bez tłuszczu, ciasteczka, cukierki i batony energetyczne nie zrobi nic dla Ciebie. Produkowane są pokarmy, które nasz organizm nie rozpoznaje i nie Digest. Jeśli chcesz lody, zamówić prawdziwe lody w filiżance dzieciaków. To jest twój jeden uczta dnia. Będzie również zadowolony i nie napędzane jeść więcej cukru wypełnione przekąski.

3 spełniać swoje zachcianki. Będą chwile, kiedy trzeba coś. Odebrać swoje walki i nie pozbawić! Pewnego dnia umiera na słodycze, więc musiałem wisienką z słodki cupcake. Chciałem więcej, więc wziąłem głęboki oddech, miał jakieś realne ciemnej czekolady z migdałami i był zadowolony. Zawsze chwilę, cofnąć się i zdecydować, czy pragnienie jest do negocjacji. Jeśli chcę chipsy i guacamole w meksykańskiej restauracji, mam małą garść i przesunąć na bok lub tortille kosz Zamawianie i jeść je z salsą i guacamole. Jeden raz widziałem mój najlepszy przyjaciel rozdzieranie przez kosz. Z twardej miłości, zadzwoniłem do serwera i miał je usunąć. Mój przyjaciel wziął głęboki oddech i podziękował mi. To są przyjaciele.

Jak jeść o każdej porze

4 Grill zdrowe. Kiedy grill, staram się zrobić to zdrowa i ciekawa. Zaskakująco, kiełbasa z kurczaka, moje wasabi tuńczyka i burgery z indyka pesto hamburgery suszonych na słońcu pomidorów na całych bułek ziarna z sosami różne są trafienia niż hamburgery i hot dogi. Wychowywać siebie i innych. Służyć zdrowe sałatki i alternatyw-i ludzie będą ci za to.

5 Jedz lokalnie i sezonowo. Stoiska gospodarskie mają świeże produkty uprawiane lokalnie, że jest dojrzałe i satysfakcjonujące. Różnorodność, świeżość i kolor sprawia, że ​​jedzenie ciekawe. Jemy z naszych oczu. Kolorowe, duże sałatki jest piękny posiłek.

6 Nie wolno prześladować. To jest trudna. Poważnie, robić najlepiej jak potrafisz. Spróbuj trzymać się zdrowe, małe posiłki i przekąski, aby uspokoić głód, nie jeść późno w nocy i pozwala odpustów od czasu do czasu. Nigdy nie zadręczać się i nie myślę, że trzeba iść na jedzenie maraton bo miał jedną chwilę słabości. Jeśli przyjąć, że robisz najlepiej jak potrafisz, nie denerwować i będziesz jeść, gdy są głodne, jedzą dokładnie to, co chcesz jeść w mniejszych porcjach i być jednym z tych "normalnych" ludzi, że mogą jeść połowę hamburger i frytki, a kilka jest cienka.

Jak jeść i pić koktajle Stron i restauracji

7 zepsuć apetyt. Jeść przed imprezą. Białko jest najlepsze: garść orzechów / masłem orzechowym lub indyka na chleb pełnoziarnisty. Kalorii przekąski? Uwierz mi, że 200 kalorii na 500 kalorii przekąska oszczędza na dwóch uchwalonych przystawek, które jadłeś powodu żarłocznego głodu.

8 będą pić, więc spróbuj ograniczyć się do dwóch drinków. Pić wino lub alkohol z napojem jasny i sokiem z owoców. Wódek kolorowych wydaje się leczeniu. Pij wodę między napojami. Jedz zdrowe przekąski lub objadaniem następnego dnia nastąpi. Białka / węglowodanów przekąski, takie jak całe pszenicy pita hummus jest to doskonały wybór! Jeśli musisz mieć mojito, poprosić o najmniejszym słodkiej wersji mogą zrobić lub jeśli zamówienie margarita, opuść soli, aby uniknąć wzdęć. Sunset Beach i Almondito są dwie restauracje Nowy Jork, które są bardzo przychylnie nastawieni do tego wniosku. Zdecydujesz się pić w ciągu dnia i nocy. Jeśli masz w polo w godzinach popołudniowych, mają jednego drinka i mieć swój drugi w godzinach wieczornych. Dwa drinki w ciągu dnia będzie można czuć straszny, nadęty i głodu w godzinach wieczornych.

Sałatka 9 Zamówienie w restauracji dla dużej objętości i wysokiej zawartości błonnika, który jest wypełnienie. Jeść warzywa do każdego posiłku, który napełni was z niskich kalorii i tłuszczu (nawet jeśli to nie jest to, czego pragniesz). Włókno uspokaja głód, pozwalając na bardziej rozsądne decyzje i trzyma przed rozerwaniem na chleb. Zamówić przekąski jako danie główne, umożliwiając bardziej dekadenckie żywności, takich jak ciasta kraba w mniejszych porcjach. Jeśli jesz w The Palm, na przykład zamówić sałatkę Gigi bez boczku i lekki sos i koktajl z krabów, jako danie główne. Lub sałatkę z pomidorów i mały stek (poproś, aby nie stopić masło na nim) ze szpinakiem i smażone albo kilka ugryzień jednego z tuczu stron lub kilku ukąszenia deser. Jeśli nie możesz kontrolować siebie, wypić Stoli Raspberry wapnem i przejść. Jutro jest dzień, więc plaża anulować swoje członkostwo do czystej płyty klubu!

Wskazówki

 • Należy zwrócić uwagę na części, pragnienia i prawdziwe jedzenie pokarmów.
 • Twoja dieta jest konto bankowe. Spędzenia kalorii mądrze.

Jak Spacer Yourself Cienki

Trzeba stracić kilka kilogramów? Nie wszyscy? Wszyscy wiemy, że kluczem do trwałej utraty wagi jest proste równanie. Kalorii musi być mniejsza niż kalorii na zewnątrz. To wydaje się takie proste. Dlaczego to musi być takie trudne? To nie musi być, jeśli sprawowania kontroli części i umieścić na buty do chodzenia. Będziesz spaceru sam cienki w żadnym momencie.

Instrukcje

1 Tydzień 1 - Gdzie jesteś dzisiaj? W tym tygodniu, ocenić, gdzie są dzisiaj. Nie wolno dokonywać żadnych zmian w swoich codziennych działaniach. Połóż krokomierz na rano i zaloguj liczbę kroków, które chodził każdego dnia. Na koniec tygodnia podzielenie całkowitej liczby etapów wędrują przez 7 aby otrzymać średnią liczbę etapów wszedł dziennie. Prowadzić dziennik żywności. Nie wolno dokonywać żadnych zmian do tego, co normalnie jedzą, tylko śledzić, co jesz i ilości żywności, które jesz. Pić 2 szklanki wody dziennie

2 tygodnie 2 - Zwiększenie liczby kroków, które chodziły w zeszłym tygodniu o 10%. Na przykład, jeżeli średnie kroki, które chodziły w zeszłym tygodniu było 5000, w tym tygodniu, w odległości 6000 kroków dziennie. Zwiększyć spożycie owoców i warzyw do 5 dziennie. Prowadzić dziennik żywności, ale nie dokonywać żadnych innych zmian w diecie innych niż wzrost owoców i warzyw. Pić 3 szklanki wody dziennie

3 tydzień 3 - Zwiększenie liczby etapów, że weszliśmy w 2 tygodniu o 10%. Na przykład, jeśli chodziłeś 6000 kroki w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu, w odległości 6600 kroków. Zwiększyć owoce i warzywa do 7 dziennie. Prowadzić dziennik żywności, ale nie sprawiają żadnych innych zmian do swojej diety inne niż wzrost owoców i warzyw zwiększyć spożycie wody do 4 szklanek dziennie

4 Tydzień 4 - Zwiększenie liczby kroków, które chodziły w tygodniu 3 o 10%. Na przykład, jeśli chodziłeś 6600 kroki w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu, w odległości 7260 kroków. W tym tygodniu, zawierają pełne ziarna w diecie. Jeść cały makaron pszenicy zamiast wzbogacony. Jeść brązowy ryż zamiast białego ryżu. Wszelkie jada się chleb, który powinien być w 100% pełnoziarniste. Jeść skrobie oszczędnie. Zamień białe ziemniaki ze słodkich ziemniaków. Prowadzić dziennik żywności. Pić 5 szklanek wody dziennie

5 Tydzień 5 i poza nią. Wzrastać kroki szedł w tygodniu o 10%, aż do chodzenia 15.000 kroków dziennie. Jeść jak najwięcej owoców i warzyw, jak chcesz. Jedyne pokarmy, które należy zmierzyć są produkty bogate w skrobię. Jeść nie więcej niż ½ szklanki na porcję i nie więcej niż jeden skrobi na posiłek. Zwiększ o 1 szklance wody tygodniowo, aż pobór wody jest 8 szklanek dziennie. Dodać 3 dni treningu siłowego.

Wskazówki

 • Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, zdecydować się cukru Popsicles lub barów krówki lub spełniać go z niskim jogurt cukru (nie więcej niż 10 cukrów na pojemniku). Jeśli Twoje pragnienia są do słonych pokarmów, jeść precle, powietrze trzasnął popcorn lub kontrolowane porcje ziemniaków pieczonych statków Pomyśl, że nie masz czasu na spacer? Pomyśl jeszcze raz. Podczas oglądania telewizji, spacer podczas każdej reklamie. Będziesz zaskoczony, jak wiele kroków, które można odebrać w ciągu godziny.
 • Nie pozbawiać się. Znajdź prostych sposobów na zmniejszenie kalorii Twoich ulubionych potraw. Kilka prostych sztuczek, aby korzystać warzywa są jak najbardziej. Jak makaron? Gotować na szklanki makaronu całego pszenicy, dodać trochę sosu marinara i 1-1 / 2 szklanki warzyw do przygotowania posiłku napełniania, który będzie ładować cię na włókna nie kalorii.
 • Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń

Jak naturalnie Cienki

Jak naturalnie Cienki


"Naturalnie cienki" to mój Jak zarezerwować dla każdego. To pokazuje, jak pozbyć się ciężkich nawyków, objąć cienkie myśli i cieszyć spełniających posiłki, przekąski i napoje bez winy. Poniżej jest spojrzenie na naturalnie cienkich zasad.

Instrukcje

1 Twoja dieta jest konto bankowe. To najważniejsza zasada jest wiodącą zasadą programu Naturalnie cienkie. Bez względu na to, co zdecydujesz się jeść, oprzeć swój wybór na zrównoważenie przez cały dzień.

2 Możesz mieć to wszystko, tylko nie wszystkie na raz. Życie polega na wyborach. Możesz jeść co chcesz, i należy jeść różne rzeczy, aby jedzenie jak interesujące i pożywne, jak to możliwe, ale w tym samym czasie trzeba keep it simple.

3 Smak wszystko, nic nie jeść. Dlaczego wpakować sporo żywności do swojej twarzy, kiedy można spróbować małych doskonałe kęsy pysznego jedzenia i zatrzymać zanim jeszcze wystąpią brzydkie? Bądź Choosey i wymagający, zwłaszcza gdy masz wiele wspaniałych możliwości.

4 Należy zwrócić uwagę. Nie jeść, dopóki nie są gotowe, aby zwrócić uwagę na to, co robisz. Nie jedz na stojąco, praca, prawo lub oglądania telewizji. Usiąść, poczuć swoje jedzenie i rozkoszować się tak, że organizm rejestruje posiłek.

5 zmniejszać się teraz! Zapomnij supersizing. Downsizing jest nowym sposobem na życie. Wschód z mniejszych talerzy, miski i szklanki, i kultywuje nowe poczucie porcjach.

6 anulować swoje członkostwo w ​​czystej płyty klubu. Zamknij kończąc wszystko na talerzu. Fakt, że to nie oznacza, że ​​musisz jeść. Zamiast dzielić swoje jedzenie, zapisać go do innego posiłku lub po prostu zostawić go, kiedy tak naprawdę nie jest bardzo dobra.

7 Sprawdź sam przed zniszczyć siebie. Zasada ta obejmuje jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie: Przystanek niepohamowany apetyt. Nigdy nie zrobić to ponownie. Jesteś panem własnego życia, więc zintensyfikować.

8 Poznaj samego siebie. Jak można przeformułować swoje nawyki, trzeba poznać siebie i dostosować sposób jeść, aby dopasować, kim jesteś.

9 Pobierz prawdziwe. Jeśli to tylko możliwe, kiedy masz możliwość, bez uzyskiwania obsesyjne o tym, wybierz prawdziwe, organiczne, lokalne, sezonowe zamiast fałszywego, przetworzonej żywności.

10 Dobre dla Ciebie. Każdy nawyk zmiany powinny pochodzić z delikatnym miejscu opieka i kochać siebie. Bez względu na to, co zdecydujesz się zrobić, jak zdecydujesz się jeść i którzy zdecydować się, daj się kierować tym, co jest dobre dla Ciebie, przed czymkolwiek innym.

Wskazówki

 • Kupić moją książkę dla pełnego zestawu zasad, a także więcej niż 30 proste, smaczne przepisy kulinarne, program tygodniowy, aby przejść rozpocząć się na styl życia i oczywiście Cienka ciepłą, dowcipną zachętą na każdej stronie. Będzie szybko na drodze do zdrowszego i cieńszej życia (patrz źródła poniżej).

Jak trenować swój mózg, aby myśleć jak Cienka osoby

Jak trenować swój mózg, aby myśleć jak Cienka osoby


Cienkie ludzie myślą inaczej niż te, które zmagają się z ich wagi. Dieta dr Judith Beck wykorzystuje podejście psychologii poznawczej do utraty wagi do nauczania tych zmaga się z wagi, jak myśleć, jak cienka osoby, tak aby były one w stanie schudnąć, zmieniając ich sposób myślenia i zachowania. Według moich przepisów, które przeprowadzono wywiady dr Beck, podejście poznawcze działa, ponieważ koncentruje się na myśleniu i plan diety można modyfikować do każdego stylu życia. Rozpoczęcie pracy wymaga zmiany myślenia o jedzeniu i głodu.

Instrukcje

1 Dowiedz się, kiedy organizm jest głodny. Mylące chęć do jedzenia z prawdziwego głodu jest część problemu z utraty wagi. Cienki osoba może odróżnić głód i chęć jedzenia, bez głodu, ponieważ mogą one przejść przez wiele godzin bez jedzenia przed jedzą kolejny posiłek. Cienkie ludzie rzadko przekąskę godzinę przed posiłkiem z powodu głodu, kiedy wiedzą posiłek przychodzi. Ten zwyczaj nie jedzenia z posiłków sprawia, że ​​łatwiej im określić, kiedy są głodne, a kiedy chcą jeść ze względu na jedzenie. Oznacza to, że łatwiej jest uniknąć pokusie.

2 Unikaj mieszkania na jedzenie. Cienkie ludzie nie mieszkają na jedzenie, ponieważ wiedzą oni jeść, kiedy przyjdzie następnym razem posiłek wokół lub gdy tylko obejść do jedzenia. Według MSNBC, cienkie ludzie będą znosić głód, gdy jest to niewygodne do jedzenia.

3 Zmiana myślenia w trakcie posiłku. Według MSNBC, cienkie ludzie nie czują się zmuszeni do przejadania się podczas posiłku i rutynowo przestać jeść, gdy czują się umiarkowanie pełna. Nie ma myśli o ewentualnej głodu później jeść więcej, bo posiłek smakuje lub inne myśli zmuszając je jeść więcej. Podczas posiłku, nie myśleć o następnym posiłku lub że muszą oczyścić płytę. Zmień swoje myślenie podczas posiłku, aby uniknąć przejadania się.

4. Zwróć uwagę na to, co jesz. Cienkie ludzie zauważają, kiedy przejadać i kończy się jeść mniej przy następnym posiłku w wyniku. Zauważyć, że ilość kalorii i co jedzą i zmienić następny posiłek lub wyciąć kolejną przekąskę, nie myśląc o tym. Oni nie czują się komfortowo, kiedy przejadać. Przejadanie się jest łatwe podczas oglądania telewizji lub kończąc się lody, ale uzasadniające lub ignorowanie jedzenie kończy się dodanie kalorii spożywanych. Zwróć uwagę na co żywności jesz i ile, i ustawić resztę dnia diety wyciąć kilka dodatkowych kalorii w innym miejscu.

5 Unikaj spożywania żywności dla wygody. Emocjonalne jedzenie, czy jedzenie, gdy zdenerwowany, znudzony lub w inny sposób emocjonalnie trudnej sytuacji, to jeden z największych problemów z przejedzenia. Według MSNBC, cienkie ludzie często tracą apetyt, gdy emocjonalnie trudnej sytuacji, lub odciągnąć od emocji w sposób unikają jedzenia. Kiedy znajdziesz się na przejadanie się z powodu stresu, nudy lub emocji, odciągnąć od emocji. Przeczytaj dobrą książkę lub spędzić czas na techniki relaksacyjne.

Jak uzyskać Cienki Szybkie

Jak uzyskać Cienki Szybkie


Łatwe do naśladowania kroki, jak uzyskać cienką szybko.

Instrukcje

1 Uruchom utraty funta dziennie, unikając wysokiej zawartości tłuszczu, cukru i wysokiej żywności wysokiej węglowodanów. Oznacza to, że nie ciasteczka, ciasta, lody, chipsy, słodycze, alkohol, nie fast food, a wszystkie inne pokarmy, które znasz są złe dla Ciebie. To jest, gdy oddanie do utraty wagi zaczyna.

2 Kontroluj wielkości porcji. Jedz małe porcje zdrowej żywności, które są bogate w białko. Trzy posiłki dziennie i przekąski tylko gdy nie możesz odsłonić brzuch warczy i ból już. Jedz między 900 (najmniej) -1200 (większości) kalorii dziennie. Zasadniczo, niskotłuszczowa, niskowęglowodanowa, niskokaloryczne diety.

3 Zdrowe przekąski między posiłkami. Uncji (garść) migdałów, naturalne laski selera (2 lub 3), bez cukru pudding galaretki, lub kawałek świeżego owocu. Ograniczyć owoce do nie więcej niż dwóch porcji dziennie.

4 Na przykład, opcje śniadania - aby trzepak jajko lub jaj białe omlety jak najgorsze jaja jest żółtko. Mała porcja płatków owsianych, kawałek świeżego owocu, jogurt. Zdrowy posiłek na rozpoczęcie dnia.

5 lunch i kolację opcje - tuńczyk i kilka krakersy, gładkie piersi kurczaka z grilla, ryby z grilla, sałatka z grillowanym mięsem w nim lub przez siebie opatrunkiem beztłuszczowej, gotowane na parze warzywa z umiarem, a zwykły ziemniak. Cokolwiek wiesz jest zdrowe jeść, ale należy pamiętać, że porcje są kluczem. Posiłki powinny być tylko kilka rozmiarów za wszystko z wyjątkiem sałatki i mięsa (dwie garści jest akceptowana).

6 Oprócz tego należy wykonywać codziennie przez co najmniej 30 minut. Ćwiczenia cardio (bieg, jogging, spacer przez 20 minut) i innych przez co najmniej 10 minut. Wymieszać go, ale czy cardio codziennie. Pewnego dnia zrobić cardio i brzuszków lub siedzieć UPS. Obok zrobić cardio i pompek. Cardio i rzuca. Tak długo, jak masz serca do tego jest celem.

7 pobyt uwodniony pijąc dużo wody i dodatek z wielu witamin podczas diety.

Wskazówki:

 • wykonaj to i oglądać waga spaść
 • Zawsze skonsultuj się z lekarzem opieki zdrowotnej przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety planu

Leczy za miękkie szkliwo

Leczy za miękkie szkliwo


Zęby zwykle stają się miękkie z powodu zaburzeń szkliwa. Szkliwo jest zewnętrzną warstwą zęba. Ponieważ szkliwa jest zazwyczaj utwardzana przez to przyczynia się do ochrony zębów przed próchnicą przez długie okresy czasu. Istnieje wiele różnych metod leczenia i środków zapobiegawczych, aby rozważyć, czy szkliwo na zębach staje się zbyt miękki.

Dieta

Dobre leczenie obejmuje prognozowanie i zapobieganie. Uniknąć lub co gorsza swoje miękkie szkliwo przez powstrzymanie się od nadmiernego cukru, a zwłaszcza od napojów bezalkoholowych. Jeśli przestaniesz je pić, to może przejść długą drogę do zapewnienia, że ​​emalia pozostaje silny i zdrowy. Przez ograniczania ilości sody można pić, twój może nawet wzmocnić szkliwo ponownie w okresie czasu. To samo można powiedzieć o cokolwiek z dużych ilości cukru. Najważniejsze jest to, że im bardziej zmniejszyć zużycie cukru, lepiej zębów będzie, ponieważ szkliwo pozostanie silny. Tym samym, należy spróbować zwiększyć ilość mleka pić, ponieważ wapń jest dobre dla utrzymania zdrowe zęby a szkliwo nietknięte.

Fluorek i zabiegi dentystyczne

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, aby leczenia utraty szkliwa jest regularnie odwiedzać dentystę. Zabiegi dla uszkodzonego szkliwa różnią się znacznie w zależności od stopnia uszkodzenia zębów. Jeśli uszkodzenie jest umiarkowana, zwykle używają dentyści fluorek lakiery na uszkodzonych zębów, aby pomóc naturalnie przywrócić szkliwa. Jeśli uszkodzenie szkliwa jest ciężka, jednak zabiegi kosmetyczne naprawczej są najlepszym sposobem, aby przejść. To może oznaczać wszystko, od klejenia do zębów, korony porcelanowe licówki stomatologiczne, a nawet całkowitej rekonstrukcji usta w najgorszych przypadkach. Przed skomplikowanych zabiegów, takich jak te, jednak stomatolog musi patrzeć na zęby i oceny poziomu uszkodzenia szkliwa.

Fluorek Płukania

Kiedy już miał leczone zęby, ważne jest, aby utrzymać swoje szkliwo, więc nie skończyć w fotelu dentystycznym ponownie. Fluorek płukania są idealne do leczenia miękkie szkliwo na bieżąco. Fluor zasadniczo działa w taki sam sposób, jak robi wapnia - można przejść długą drogę do utrzymania zdrowe zęby i przywracania uszkodzonego szkliwa po prostu płukania jamy ustnej z fluorem dwa razy dziennie.