adcov.com

cialo obce pid paznokciem rtg

Jak usunąć ciało obce spod paznokci

Najczęstszym ciało obce, że utknie pod paznokciem jest prosta drewniana drzazga. Odłamki są łatwe do usunięcia, kiedy są one w ciele człowieka lub w dolnej części stopy. Gdy odłamek drewna jest wciśnięta pod paznokciem, choć to inna historia. Jak usunąć ciało obce spod paznokci

Instrukcje

1 Klip gwóźdź w dół tak blisko do drzazga lub obcy przedmiot, jak możesz. Jest to łatwiejsze, jeśli wycięcie paznokcia zamiast próbować wyciąć prosto.

2 Użyj pęsety imieniu lub kleszcze do uchwycenia drzazgę tak blisko skóry, jak to możliwe.

3 Delikatnie wyciągnij drzazgę się. Użyj stały naciąg i unikać wszelkich ruchów szarpanie.

4 Oczyść powierzchnię dobrze wodą z mydłem.

5 Zastosuj maść Betadine lub inny środek antyseptyczny.

6. Skontaktować się z lekarzem, jeśli nie można usunąć całą drzazgę lub jeśli obiekt jest większy niż małe drewniane drzazgi.

Wskazówki:

 • Splinter kleszcze są bardzo krótkie i mają małe szczypce, które są idealne do usuwania przedmiotów uwięzionych pod paznokciem.
 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli rana staje się zaczerwieniona i podrażniona, jeśli formy ropa w lub wokół niego, lub, jeśli nie jest obrzęk pod pachą lub w pachwinie.

Jak usunąć Głębokie Splinter Pod paznokciem

Jak usunąć Głębokie Splinter Pod paznokciem


Drzazga jakiekolwiek ciało obce, które zostaje osadzone pod skórą. Odłamki powinny zostać usunięte, tak szybko, jak to możliwe w celu zmniejszenia stanu zapalnego i zmniejsza ryzyko zakażenia. Odłamki, które występują pod paznokciem są szczególnie bolesne, ponieważ istnieje wiele zakończeń nerwowych w tym obszarze. Zazwyczaj te odłamki są usuwane przez personel służby zdrowia, który będzie uśpić palca; Jednakże odłamek pod paznokciem, który nie jest całkowicie osadzony w skórze może być usunięta w domu.

Instrukcje

1 palec namoczyć na 10 minut w małej misce z ciepłą wodą i 1 łyżka. sody oczyszczonej. Umyć ręce wodą z mydłem i dokładnie wysuszyć. Oczyść pęsety i strzyżenia paznokci z alkoholem i pozostawić do wyschnięcia.

2 Przycinanie paznokci gdzie drzazga znajduje się w celu lepszego dostępu. Wyciąć kształt "V", w gwoździu z punktu V umieszczoną na zakończeniu odpryskiwania.

3 delikatnie pociągnąć skóry na końcu palca z dala od paznokcia. Chwyć koniec drzazgi mocno pincetą i powoli wyciągnąć drzazgę się. Umieszczenie sterylnej bandaż na czubku palca. Trzymaj palec pokryte, z wyjątkiem podczas czyszczenia, aż skóra jest uzdrowiony.

Wskazówki:

 • Nie próbuj usunąć drzazgę, która jest w całości pod skórą - skontaktować się z lekarzem.

Jak rozpoznać zaburzenia paznokciem

Jak rozpoznać zaburzenia paznokciem


Zaburzenia paznokci może być bolesne i estetycznie nie podobają, albo mogą one być niebezpieczne i mają bardziej poważne konsekwencje zdrowotne. Istnieje kilka metod samokontroli można prowadzić, aby zobaczyć, czy twój paznokieć jest poważna choroba, a w niektórych przypadkach kilka prostych sposobów, aby zapobiec w obrębie paznokci. Przed zastosowaniem każdego leku w leczeniu zaburzeń paznokci zawsze skonsultować się z lekarzem.

Instrukcje

Diagnozowanie zaburzeń paznokciem

1 Sprawdź, czy zaburzenie jest grzybicze. Zakażenia grzybicze obejmują zazwyczaj przebarwienia paznokcia. Jeśli paznokieć jest różowy, prawdopodobnie nie masz zakażenia grzybiczego. Jednakże, jeśli paznokieć jest żółty, ciemny brąz lub czarny, może masz grzybicę paznokci, który jest zakażenie grzybicze paznokci. Grzybica paznokci może również powodować paznokcie, aby stać się gęsty do punktu dyskomfortu. Wizyty u lekarza, jeśli myślisz, że możesz mieć grzybicę paznokci, ponieważ może rozprzestrzeniać się na inne części ciała.

2 Sprawdź, czy łuszczycy paznokci, zwłaszcza jeśli masz łuszczycę skóry. Według American Academy of Dermatology, 50 procent osób z łuszczycą skóry również rozwijać łuszczycy paznokci. Jak grzybica paznokci, łuszczyca paznokci paznokcie będzie żółty lub żółtawy pojawiają się różowy. Jednak różnią się, ponieważ łuszczycowym paznokci pęcherzyki powietrza mogą również rozwijać się pod paznokciem, który ostatecznie spowodować odpadnięcie paznokcia, jeśli nie traktuje. Paznokci nie będzie gęstnieć, jak to będzie, jeśli masz grzybicę paznokci, ale łuszczy się w plamy żółtawe.

3 Sprawdź, kruchych i przecinania gwoździ. Są to na ogół charakteryzuje paznokcie cięciem wzdłużnym przez środek lub paznokcie stają się cieńsze do punktu bólu. Istnieją dwie główne przyczyny kruchych i przecinania gwoździ. Pierwszym z nich jest paznokcie są stale narażone na działanie wody, suszy i drugie ze względu na niedobór witamin. Szybki sposób zdiagnozować to, aby zobaczyć, czy twoje paznokcie mają takie same problemy jak paznokciami. Jeśli twoje paznokcie są w porządku, są szanse, ten problem nie jest spowodowany niedoborem witaminy. Aby uniknąć dzielenia paznokcie kruche i, robić prace domowe z udziałem wody, rękawice, i użyć do paznokci z włókien nylonowych jak bazy przed nałożeniem innych produktów do paznokci.

Wskazówki

 • Grzybica paznokci można uniknąć poprzez ćwiczenia higieny paznokci. Nie udostępniaj produkty pedicure, manicure lub produktów obcinacz do paznokci, i pamiętaj, aby sprawdzić swoje paznokcie po użyciu baseny publiczne.

Naturalne leki dla PID

Zapalenie narządów miednicy mniejszej (PID) jest zakażenie narządów żeńskich narządów rozrodczych. Jest powszechnie wywoływane przez bakterie. Stan ten charakteryzuje się silnym bólem, nieprzyjemne upławy, bolesnego stosunku płciowego i prawej górnej ból brzucha. Nieleczony, PID może prowadzić do powstawania blizn i niepłodności. Na szczęście istnieje wiele naturalnych metod leczenia można zastosować. Poniższe wskazówki pokaże jak się naturalnie leczyć zapalenie narządów miednicy mniejszej o silnych ziół i zdrowych bakterii.

Instrukcje

1 Jedz pokarmy bogate w witaminę C. Witamina ta pomaga tworzenie kolagenu, szyjki macicy, które jest niezbędne, aby trzymać się ściśle ze sobą komórek szyjki macicy, zapobiegania infekcji bakteryjnej. Pokarmy bogate w witaminę C m.in. pomarańcze i inne owoce cytrusowe, brokuły i truskawki. Można także wziąć tabletki 150 miligramów witaminy C. Kwas askorbinowy jest inna nazwa witaminy C.

2 trwa długo Dan Chao (korzeń goryczki) chińska herbata. Akty goryczki chińskie roota przez eliminację bakterii w pochwie przy jednoczesnym ograniczeniu bólu i usuwanie nieprzyjemnego upławy. Można znaleźć korzeń goryczki chińskiej herbaty w chińskiej farmacji lub chińskiego supermarketu. Gotowanie Długi Dan Chao herbatę trzy razy dziennie przez cztery dni.

3 Jedz więcej pokarmów o wysokiej zawartości beta-karotenu. Związek beta-karoten działa poprzez wzmocnienie swoich komórek szyjki macicy, aby zapobiec zakażeniu. Pokarmy, które zawierają duże ilości beta-karotenu m.in. mango, słodkie ziemniaki, dynie i szpinak. Spożywać te pokarmy dwa razy dziennie.

4 Jedz czosnek. Czosnek zawiera allicyny związku, który jest potężnym naturalnym antybiotykiem. Czosnek pomaga regulować dobre bakterie pochwy, zapobieganie rozprzestrzenianiu się jakichkolwiek oportunistycznych nich. Dodaj czosnek do posiłków. Spożywać czosnek codziennie, aż nie ma już żadnych objawów zapalenia narządów miednicy mniejszej.

5 Zastosuj zwykły jogurt bez cukru do sromu i pochwy. Jeden mały kubek jogurtu zawiera miliony zdrowych dobrych bakterii zwanych Lactobacillus acidophilus. Ta dobra bakteria jest zwykle znaleźć w pochwie. Wspólne bakterie powodujące PID jest Gardnerella vaginalis. Lactobacillus jest trujący dla Gardnerella vaginalis. Stosując jogurt będzie wykorzenić Gardnerella vaginalis. Zastosuj jeden kubek jogurtu do sromu, upewniając się, że większość z nich przesunąć do pochwy. Zostaw w trzy godziny i spłukać. Czy to przez trzy dni.

Wskazówki

 • Przed rozpoczęciem naturalnych środków, skonsultować się z lekarzem i zapytać o jakiekolwiek inne dodatkowe porady może mieć.

RTG klatki piersiowej z powodu zakażenia

RTG klatki piersiowej jest cennym narzędziem do określenia, czy masz infekcję. To może pomóc lekarzowi określić, jaki rodzaj infekcji jest obecne, a najlepszą metodą leczenia.

Celem

RTG klatki piersiowej, lub CXR, to zdjęcie zrobione w klatce piersiowej, który jest wykorzystywany do diagnozowania różnych schorzeń. Rentgenowskie klatki piersiowej wykorzystania promieniowania do generowania obrazów ciała i może przyczynić się do ustalenia, czy jest zakażenie klatki piersiowej, klatka piersiowa, lub części klatki piersiowej, takich jak serce i płuca. Jest to najbardziej typowy sposób, aby określić, czy infekcja się wewnątrz klatki piersiowej. Promieniowanie rentgenowskie klatki piersiowej są również wykorzystywane do monitorowania postępów leczenia dla niezliczonych warunków.

Odsłon

Lekarz może zamówić pojedynczy widok lub wiele widoków X-ray, aby zapewnić wyraźny obraz klatki piersiowej. Radiolog może być ustawiony w różnych kątów Ci tak, X-ray mogą dostarczyć wiele obrazów. Różne poglądy pomogą się z lekarzem ostrość na danym obszarze, które mogą powodować objawy i zapewnić, że nie ma obecna infekcja.

Skrzynia Zakażenia

Przyczyny infekcji klatki piersiowej, które zasługują na korzystanie z X-ray zawierać wirusa lub bakterii Mycoplasma. Kiedy ktoś dostaje infekcji w klatce piersiowej z powodu jednego z tych przyczyn, mogą wystąpić szybki i płytki oddech, trudności w oddychaniu, kaszel towarzyszy barwione brązowe lub zielone flegmy, gorączka, pocenie się, dreszcze, niebieski kolor wokół ust, ból brzucha, klatki piersiowej ból, ból głowy, bóle, bóle, utrata apetytu, wymioty, biegunka lub letargu uczuć. Wirusy i bakterie powodują warunki, w tym bakteryjne zapalenie płuc, zapalenie płuc, zapalenie opłucnej, ciężkiego ostrego zespołu oddechowego, gruźlica, mononukleoza, grypa i ropniak.

Warunki

Chest promieniowanie rentgenowskie może być stosowane w celu znalezienia choroby płuc, takie jak rak płuca
zapalenie opłucnej, zwłóknienie torbielowate, zapadnięte płuco i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, ale może również pomóc określić, czy jest rozszerzenie serca. Mogą również ustalić, czy pacjent ma chorobę płuc z czarną kontaktu z pyłem węglowym. Mimo, że nie wszystkie warunki zdrowotne mogą być diagnozowane przez promienie rentgenowskie klatki piersiowej, mogą przyczynić się do przedstawienia dowodów i ustalić, czy potrzebne są dalsze badania.

Zagrożenia

X-ray jest nabywane, gdy technika radiologii odsłania część ciała do małej ilości promieniowania jonizującego produkować obrazy wnętrza ciała. Technicy radiologii można następnie spójrz na zdjęcie klatki piersiowej i powiedzieć, czy istnieje jakakolwiek infekcja, złamania kości lub przerwy, lub mały obiekt złożony w jamie klatki piersiowej. Te rzeczy są oczywiste dla technika poprzez węzły spuchnięte i / lub powiększenia chłonnych, płynu wokół serca lub płuc, płyn w płucach, zatkane drogi oddechowe ze względu na inne małe przedmioty, powiększonych naczyń krwionośnych, stwardnienie tętnic, powietrze wokół płuc lub urządzenie medyczne, które nie znajduje się w prawidłowym położeniu. Ryzyko związane są niewielkie komórek i / lub uszkodzenia tkanek w organizmie, z uwagi na małą ilość stosowanego promieniowania do przechwytywania obrazu. Ból nie jest zaangażowany.

Jak rozpoznać symptomy PID

PID jest znany także jako zaburzenie zapalne miednicy, zakażenia górnych części narządów kobiecych, które dotyka kobiety moczowy i narządy rozrodcze. Stan na ogół przedstawia się kobiety w okresie późnych nastolatków i na początku lat 20., ale było wiadomo, że dotykają starsze kobiety, jak również. PID jest zwykle spowodowane przez jakiś rodzaj infekcji bakteryjnej, najczęściej chlamydią i gonorrheal infekcji. Bakterie obecne w genitaliów smarowania narządów wewnętrznych i powoduje oznaki i objawy w ciągu dwóch dni do trzech tygodni po ekspozycji, ale może również trwać miesiące przed opracowanie oznaczenia stają się widoczne. Dowiedz się, jak zidentyfikować objawy PID może pomóc uniknąć poważnych powikłań, takich jak ból w obrębie miednicy, bieżących i ektopowe pregancies ropni i, w niektórych przypadkach, niepłodności.

Instrukcje

1 Uważaj na objawy bólu lub dyskomfortu w dolnej części brzucha, który nie jest związany z cyklami miesięcznymi. Ten ból może być odczuwany jako tępy, pulsujący ból i skurcze na ostre bóle, które powodują silny dyskomfort.

2 Należy zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju wyładowania, które mogą produkować zapach. Chociaż nie jest przyjemne objawem omówienia, jest jednym z najbardziej typowych objawów infekcji spowodowanych przez bakterie.

3 Uwaga żadnych oznak dyskomfortu lub ból przy oddawaniu moczu lub angażowanie się w relacje, które wcześniej nie wytwarzają dyskomfort. Omówić takie objawy ze swoim ginekologiem lub lekarzem rodzinnym, aby pomóc wykluczyć PID i ustalić przyczynę.

4 Należy zwrócić uwagę na nagłe i nieregularne cykle miesiączkowe lub krwawienie. Symptom powinien zawsze być omawiane z gyenecologist jeśli nie rozwiązuje się za pomocą jednego cyklu menstruacyjnego.

5 Należy zwrócić uwagę na nagłe i rosnące ataki nudności, gorączka i wymioty. Jest to znak, że organizm próbuje zwalczyć infekcję. Leki do zwalczania infekcji muszą być przepisane przez lekarza.

Wskazówki

 • Zawsze angażują się w bezpiecznych praktyk w celu uniknięcia chorób przenoszonych drogą płciową. Spróbuj uzyskać regularne badania kontrolne, jeśli masz wielu partnerów i być szczególnie czujni przed zaangażowaniem się w relacjach z innymi.
 • Wczesna diagnoza i leczenie może zapobiec powikłaniom chorób przenoszonych drogą płciową w przyszłości. Późne obróbka może prowadzić do nieodwracalnego warunkach, takich jak niepłodność.

CDC Protokół PID

CDC Protokół PID


Choroby zapalne miednicy (PID) jest zakażenie górnych części żeńskiego układu rozrodczego. PID jest spowodowane przez bakterie, które dostają się do twojego ciała przez pochwę. Istnieją różne sposoby, aby wejść do bakterii pochwy. Bakterie, które pochodzi z chorób przenoszonych drogą płciową (STD) jest najczęstszą przyczyną PID. Objawy PID są czasami tak łagodne, że choroba może przejść niezauważony. Nieleczone zapalenie narządów miednicy mniejszej może mieć poważne i szkodliwe skutki dla narządów rozrodczych. Centrum Kontroli Chorób (CDC), stworzyła protokoły wykrywania, leczenia i zapobiegania PID. Ważne jest to, że ty i twój lekarz wie, co o tym CDC zaleca utwardzanej choroby.

Objawy

Objawy PID może wahać się od łagodnego do ciężkiego. Nawet wtedy, gdy zakażenie jest przyczyną uszkodzenia narządów rozrodczych, może nie masz żadnych objawów. Najczęstsze objawy to gorączka, faul upławy, ból podczas stosunku płciowego, ból przy oddawaniu moczu, nieregularne lub nieodebrane miesiączki i ból w dolnej części żołądka lub odwrotnie.

Diagnoza

Ponieważ PID może być trudne do zdiagnozowania, Centrum Kontroli Chorób stworzył protokołów diagnostycznych. Lekarz może użyć tych protokołów, aby pomóc mu określić, czy masz zapalenie narządów miednicy mniejszej. Lekarz dokończy badanie miednicy, aby sprawdzić, ból, obrzęk lub nietypowe wyładowania. Próbki wydzieliny pochwowej można uzyskać. Próbki będą wysyłane do laboratorium i badane na obecność bakterii. Lekarz powinien sprawdzić za choroby przenoszone drogą płciową, w tym chlamydia i rzeżączka. Może on również zadać osobiste pytania dotyczące seksualnych zachowań i partnerów seksualnych. Jeśli lekarz jest pewien, czy masz PID lub nie, CDC zaleca, aby więcej, badania należy wykonać.

Dalsze badania

Lekarz może uzyskać USG miednicy. Test ten wykorzystuje fale dźwiękowe na zewnątrz żołądka więc lekarz może sprawdzić, czy coś jest nietypowy o swoich narządów rozrodczych. Być może trzeba TK lub MRI, które są wyspecjalizowane rentgenowskie brzuchu i miednicy. Jest bardziej inwazyjne badania zwane biopsji. To jest, kiedy lekarz pobiera próbkę tkanki z jednego z organów wewnętrznych. Biopsja jest następnie przesyłana do laboratorium w celu badania. Najdalej test zwany laparoskopia. Dla tej procedury, chirurg wykonuje jedno lub więcej małe nacięcia w brzuchu. Niewielki aparat medyczny jest umieszczany w nacięcia dla lekarza, aby zobaczyć, narządy wewnętrzne.

Leczenie

Protokołu CDC zaleca się różne antybiotyki, leki stosowane w leczeniu PID. Antybiotyk jest lekiem, który działa przez zabicie bakterii w organizmie. Lekarz zadecyduje, które leki z listy CDC będzie najlepsze dla Ciebie. Antybiotyki są podane w formie tabletek. CDC zaleca się wykonanie dwóch różnych typów antybiotyki tabletki w tym samym czasie. Dla cięższych przypadków PID, lekarz może dopuścić cię do szpitala. W szpitalu, będziesz otrzymywać lek antybiotyk przez małą rurkę w żyły. Jeśli lekarz jest pewien, czy masz PID lub nie, Centrum Kontroli Chorób zaleca, aby rozpocząć biorąc leki, antybiotyki, czekając na dalsze badania, aby to zrobić.

Follow-Up

Kontynuacja opieki jest niezbędne do leczenia zapalenia narządów miednicy mniejszej. CDC zaleca widząc lekarza, trzy dni po począwszy leku antybiotyk. Jeśli nadal masz objawy PID, może być konieczne, aby zostać przyjęty do szpitala. Lekarz może zalecić wykonanie dodatkowych badań lub rozpocząć się na inny lek. Lekarz omówi także zapobiegania PID, dzięki czemu można uniknąć go ponownie. Zapobiegania, CDC zaleca stosowanie lateksowych prezerwatyw podczas stosunku płciowego, w ciągu roku badania na choroby przenoszone drogą płciową i leczenie dla swoich partnerów seksualnych. (Zobacz Referencje 1 i 3)

Jak leczyć ciało obce w Oko

Czy to bezpańskie rzęs lub plamka z drewna, piasku lub innego materiału obcego, takie elementy mogą powodować ból lub podrażnienie. Ciało obce może spowodować oczy na wodzie lub wytworzenia szorstki uczucie sprawia, że ​​miga lub zamykając oczy niewygodne. Dowiedz się, jak traktować ciała obcego w oku może doprowadzić do zwolnienia i uniknąć powikłań osób infection.While powinien być ostrożny samodzielnego diagnozowania i leczenia, które są niezwykle trudne, próby usunięcia lub leczenia ciała obcego w oku mogą być wykonywane w domu jako pierwszy obrony przed dalszym dyskomfortu. Jeżeli jednak nie jesteś w stanie odpowiednio zadbać o sprawy, szukać pomocy i wskazówek z wykształceniem medycznym.

Instrukcje

1 Spójrz na oczy w lustrze, aby sprawdzić, czy można zidentyfikować obiekt, który powoduje dyskomfort. Staraj się nie trzeć oczu, gdyż może to spowodować dodatkowe podrażnienia.

2 Przemyć oczy przez polewanie ciepłą wodą delikatnie nad okiem, trzymając go otworzyć, aby umożliwić wody, aby wypłukać substancję. Możesz również spróbować użyć wody z fontanny do picia lub węża, ale uważaj ciśnienie! Sprawdź oka, aby zobaczyć, czy obiekt jest już po 15 lub 20 sekund płukania. Niektóre osoby również zauważyć sukces z wykorzystaniem na recepty smarowania krople do oczu.

3 Uwaga, czy nadal można poczuć lub zobaczyć obiekt w oku. Płukanie wodą nie działa, spróbuj użyć końcówkę chusteczką lub wacikiem, aby spróbować złapać przestępcę. Uważaj, co umieścić w oko! Nie dotykaj rzeczywistą gałkę oczną z dowolnego obiektu, a jedynie korzystać z tej metody, aby spróbować usunąć plamki, które znajdują się na górnej i dolnej powiece. Nie stosować ciśnienia, a jedynie dotknąć bawełniany wacik lub tkanek do plamce i zobaczyć, czy ona wyjdzie.

4 Przykryć oko z ciepłym okładem, aby pomóc złagodzić dyskomfort, a także zabezpieczyć go przed dalszą szkodą. Jeśli nie udało się usunąć przedmiot przez siebie, starać się o pomoc do lekarza specjalisty.

Wskazówki

 • Profesjonalnych dostawców usług medycznych może przepisać antybiotyk, krople do oczu, aby zapobiec zakażeniu, w zależności od rodzaju obiektu, który został znaleziony w oczy, więc to jest zawsze mądry, aby odwiedzić lekarza okulistę w przypadku wystąpienia podrażnienia lub zaczerwienienia w kilka godzin po usunięciu obiektu.
 • W przypadku ciał obcych, nie są usuwane z oka, mogą prowadzić do infekcji, jak również powikłań wizyjnych. Jeśli nie można uzyskać obiektu z samodzielnie oka, odwiedź dostawcą opieki medycznej.

Lekarstwem na ciała obce w oku

Lekarstwem na ciała obce w oku


Ciała obce w oku może być proste windblown pyłkiem lub bardziej niebezpieczne wiertarka-rzucił złom metali. Podczas pracy w pobliżu wszelkich ciał obcych, które mogą skończyć się w oku, najlepiej jest nosić okulary ochronne lub okulary ochronne, aby uniknąć obrażeń. Najczęściej pyłki mogą być łatwo usunięte przez miga, uderzenia gorąca lub za pomocą wacika, ale w poważniejszych przypadkach, takich jak kawałki metalu lub szkła lądowania na powierzchni oka, natychmiastowa pomoc lekarska jest niezbędna, aby uniknąć bólu lub Utrata wzroku.

Blink

Gdy ciało obce w oku - windblown szczątków, na przykład - naturalna ochrona oka jest migać. Ruch rzęs może wzrosnąć zanieczyszczenia z powierzchni oka lub łzowych może wydzielać łzy mycia ciała obce z oka. Jeśli to nie nastąpi natychmiast, spróbuj wyciągając górną pokrywę na zewnątrz i w dół na dolnej powiece, aby wywołać łzy. Miga szybko do mycia ciała obce z oka własnymi łzami. Nie wolno trzeć oczu, gdyż może to zeskrobać cząstkę całej rogówki, powodując dalsze podrażnienie.

Flush

Jeśli Twoje łzy nie rade, spróbuj over-the-counter przemywania oczu lub czyszczenia letniej wody, aby wypłukać oko. Należy to zrobić jak najszybciej, dopóki materiał jest usuwany. Metody obejmują wlewanie roztworu soli fizjologicznej lub czystą wodę z kroplomierzem medycyny lub małym wytryskiwanego kubek, kładąc swoją twarz w fontannie wody, wylewanie wody ze zlewu do oka ze złożonych dłoni, korzystanie z prysznica, aby wypłukać oko lub za pomocą ogród węża jeżeli nie są dostępne inne metody.

Wacikiem

Jeśli ciało obce nie przestrzega ani nie jest osadzony w oczy, może być w stanie usunąć go za pomocą wacika. Jednakże, jest to delikatny proces i wymaga bardzo pewną rękę tak dalej szkoda nie nastąpi. Musisz pozostać nadal, jak to możliwe, podczas gdy ktoś inny dotyka wacik do fragmentu i podnosi go, jest bardzo ostrożny, aby nie porysować lub rub.

Lekarz

Jeśli nie są w stanie usunąć zanieczyszczenia miganiem, uderzenia gorąca lub za pomocą wacika, wyjazd do lekarza jest w porządku. Lekarz może podać barwnik fluorescencyjny na twój rogówki i świecą się na nim światło UV do wykrywania śladów rdzy z obcego materiału metalowego. Ona może być w stanie usunąć go pęsetą lub odkażonym wacikiem. Jeśli obiekt jest osadzony, jest prawdopodobne, aby odnieść się do lekarza okulisty.

Okulista

Niektóre ciała obce (na przykład metalowe wióry rzucił do oka przez wiertarki, gdy nie ma na sobie okulary ochronne) może zostać osadzony w rogówce. Gdy ciało obce jest kawałek metalu, to często powoduje zauważalne "rdza" pierścień wokół obszaru. Ta rdza musi być również usuwane lub Twoja ostrość wzroku może być zmniejszona, czasem na stałe. Tylko okulista lub chirurg oko będzie w stanie zaradzić tej sytuacji za pomocą malutką Dremmel-jak wiertarki czy szczupła igłę do "miarka się" metalowy odłamek i usunąć pierścień rdzy.

Jak usunąć ciała obce z uszu

Obce ciało w uchu może powodować ból i uszkodzenia błony bębenkowej. Przedmioty często utknąć w uchu, gdy małe dziecko przykleja coś do ucha lub gdy owad wchodzi do ucha. Niektóre ciała obce w uchu można usunąć w domu, ale lekarz powinien usunąć obiekty tkwi głęboko w uchu.

Instrukcje

Usuwanie obiektu

1 Spójrz w uchu. Jeśli obiekt wystaje i wydaje łatwe do usunięcia, wyjąć palcami lub pęsetą (odpowiednik 1).

2 Użyj grawitacji na swoją korzyść, jeśli obiekt nie jest widoczny. Mają osoby przechylić głowę na bok i delikatnie potrząśnij nią, aby zobaczyć, czy przedmiot wypadnie (Źródła 1 i 2).

3 Udać się do lekarza, jeśli obiekt nie wychodzi, lub jeśli nie jesteś całkowicie pewien, że cały obiekt został usunięty (co odpowiada 1).

Usuwanie owadów

4 Nie należy wkładać palców lub innych przedmiotów do ucha; może to spowodować, że do użądleniu owada, zgodnie z National Library of Medicine (USA Reference 1).

5 Pochyl głowę tak, że ucho jest skierowana do góry, i zobacz, czy owad wychodzi (odpowiednik 1).

6 Użyj oleju dusić owada, jeśli nie wyjdzie na własną rękę. Wlać ciepła olej mineralny, olej z oliwek lub olej dziecka do ucha. Jak wlać olej, wyprostować kanał uszny pociągając małżowinę w tył i do góry dla osoby dorosłej, lub do tyłu iw dół dla dziecka, zgodnie z Mayo Clinic (Reference 2). Przechyl głowę do spuszczania oleju na myjki. Jeśli owad wychodzi, skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie ma części, w lewo w uchu (Odnośnik 1).

7 udać się do lekarza, jeśli nie można uzyskać owada z ucha (co odpowiada 1).

Wskazówki

 • Nie należy umieszczać w uchu olej jeśli podejrzewasz pękniętego bębenka. Objawy mogą obejmować ból, krwawienie i absolutorium (wniosek 2).
 • Nigdy nie sięgać do wnętrza kanału słuchowego z pincety, gaziki i innych przedmiotów. Przyklejania przedmiotów do kanału słuchowego może wcisnąć ciała obcego głębiej do ucha lub pęknięcia błony bębenkowej (Odnośnik 1).
 • Nie używać oleju do usunięcia coś innego niż owada. Inne przedmioty mogą pęcznieć i być trudne do usunięcia po oleju wylano do ucha (Odniesienia 1).
 • Jeśli ból, wydzielina, utrata słuchu lub inne objawy ucha nadal po usunięciu obiektów, należy zasięgnąć porady lekarskiej (wniosek 2).

Jak leczyć Krwawienie pod paznokciem

Krwawienie pod paznokciem lub paznokieć może oznaczać, że masz ranę łożyska paznokcia, lub może to być krwiak, posiniaczone paznokci. Jeśli masz krwiaki, często można leczyć samodzielnie. Jeśli masz ranę łożyska paznokcia, jednak trzeba natychmiastowej pomocy medycznej. Istnieją pewne kroki należy podjąć w celu określenia najlepszego sposobu działania.

Instrukcje

1 Usuń biżuterię możesz mieć na i przemyć. Uciskać czystą szmatką, aby zatrzymać krwawienie.

2 Zbadaj obszar. Jeśli palec ręki lub stopy jest uszkodzony lub zdeformowany, jeśli nie jest głębokie cięcie, lub gdy część paznokcia jest podnoszony od łożyska paznokcia lub brakuje, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

3 Owiń rękę lub nogę w czystym ręcznikiem. Keep it podwyższone powyżej twojego serca, jeśli to możliwe.

4 Sprawdź dokumentacji medycznej, aby zobaczyć, kiedy ostatnio otrzymał tężec strzał. Następnie udać się do lekarza.

Wskazówki:

 • Lekarz usunąć paznokci, jeśli masz poważne łożyska paznokcia ranę. Korzystanie z urządzenia powiększające, będzie ocenić łożyska paznokcia do naprawy i prawdopodobnie zaszyć łożyska paznokcia i otaczającej skóry.
 • Nie ciągnąć za kontuzjowanego paznokci lub spróbować go usunąć. Jeśli uszkodzenie nie jest leczona, może pojawić się blizny lub paznokcia mogą odrastać nienormalnie.

Jak leczyć wspólnego paznokciem i paznokieć grzyb Naturalnie

Jak leczyć wspólnego paznokciem i paznokieć grzyb Naturalnie


Grzybice paznokci są nie tylko nieestetyczne przebarwienia gwoździa, są problematyczne infekcje, które mogą pogorszyć się w czasie od zakończenia leczenia. Jednak nawet przy leczeniu zakażenia paznokci nie może całkowicie wyleczyć lub mogą się powtarzać. Zakażenia te wydają się być nieprzepuszczalna dla większości dostępnych bez recepty przeciwgrzybicznych. Co gorsza, dzięki powolnym charakter nowego wzrostu paznokcia, aby w pełni wyleczyć paznokci, tego typu infekcji potrwać do leczenia i może spowodować znaczne koszty, jeśli używasz leków na receptę. Wiele osób cierpiących na włączeniu do domu środków na niedrogi i naturalną alternatywę.

Olejki eteryczne

Niektóre oleje mają właściwości anty-grzybicze, które pomagają zabić bakterie i ułatwiają gojenie. Olejek z drzewa herbacianego ma tendencję zrobić podwójną, co alternatywne leczenie różnego rodzaju dolegliwości, w tym grzybica, świerzb, trądzik, grzybica i zakażenia grzybicze paznokci. Pozostałe oleje, takie jak lawenda, mają dodatkową zaletę dając jedno ogólne poczucie dobrobytu dzięki relaksujących i przyjemnych zapachów. Zastosuj olej dwa razy dziennie i pozostawić do wchłonięcia pod paznokciem, kontynuując leczenie przez co najmniej trzy miesiące. Do 60 procent osób cierpiących zobaczyć poprawę po sześciu miesiącach.

Ocet

Dzięki swojej kwaśnej zawartości, ocet jest naturalny i niedrogi środek domu, który może być używany do wszystkiego, od odświeżania dla bakterii walczących. Na grzyba paznokci, Mayo Clinic sugerują ocet moczyć jedną część octu na dwie części wody. Moczyć paznokci przez 15 do 20 minut, a następnie dokładnie wysuszyć. Powinno być na tyle delikatne, aby używać codziennie, ale jeśli wystąpi podrażnienie, mają zamiast do trzech razy w tygodniu.

Nadtlenek wodoru

Organizm ludzki wytwarza nadtlenek wodoru w celu zwalczania infekcji. Jako taki, że tanie butelki można znaleźć w aptece było iść do naprawienia dla pokoleń do odwrócenia bakterie. Rozcieńczyć wodą nadtlenku aby łagodniejsze dla organizmu, a następnie moczyć przez pięć minut. Można to zrobić codziennie lub umieścić go z innym leczeniem, takich jak ocet moczyć na przemian dni.

Rozważania

Chociaż środki do domu pomóc utrzymać zmniejszenie kosztów medycyny konwencjonalnej, powinny nigdy nie zastąpi porady z własnego personelu medycznego. Dla niektórych pacjentów, zakażenia grzybicze paznokci może prowadzić do poważnych powikłań. Omówić z lekarzem, jakie opcje masz do leczenia paznokci, zwłaszcza jeśli mają czynniki ryzyka, jak zaburzenia układu odpornościowego lub schorzeń, takich jak cukrzyca.

Wskazówki:

 • Jeśli te wskazówki nie działają dla Ciebie, zasięgnij porady lekarza. Możesz nie mieć wspólnego grzyb paznokci lub paznokieć grzyb lub może masz uporczywe infekcje.

Co to jest wewnątrzustna okołowierzchołkowych RTG?

Co to jest wewnątrzustna okołowierzchołkowych RTG?


Dentyści używają różnorodnych promieni X przy ocenie stanu zdrowia jamy ustnej. Dental rentgenowskie są ważne, ponieważ mogą one pomóc w identyfikacji cyst, chorób i zaburzeń stomatologicznych, które nie są widoczne dla oka. Mogą być również stosowane w celu zapewnienia obraz ogólny stan zdrowia zębów, szczęki i czaszki.

Rentgenowskie wewnątrzustne

Jamę ustną X-ray rentgen, który jest brany z kliszy rentgenowskiej umieszczony w ustach pacjenta. Jest to najbardziej popularna metoda dentystycznego X-ray. RTG wewnątrzustne zapewnia jasny obraz stanu poszczególnych zębów pacjenta, ale mało informacji na temat rozmieszczenia zębów w szczęce. Pozostaje to w przeciwieństwie do extraoral rentgenowskich, które jest pobierana z kliszy rentgenowskiej umieszczonego na zewnątrz jamy ustnej i jest przede wszystkim stosowany do oceny umieszczenie układu dentystycznej w szczęki i czaszki.

Rentgenowskie okołowierzchołkowych

Okołowierzchołkowych X-ray jest specyficzny typ jamy ustnej rentgenowskim, które jest używane w celu zbadania integralności strukturalnej pojedynczego zęba. Wykonano zdjęcie rentgenowskie zapewnia obraz zęba z koroną zęba do wierzchołka korzenia. Okołowierzchołkowych rentgenowskie zapewniają wysoce skoncentrowany, bardziej szczegółowy obraz niż drobno wspólnego bitewing promieni X, które sondażu trzech do czterech zębów na raz.

Korzysta z wewnątrzustnych okołowierzchołkowych promieni rentgenowskich

Wewnątrzustne okołowierzchołkowych rentgenowskie są zwykle używane jako metoda diagnozowania choroby zębów. Są one powszechnie stosowane, aby znaleźć przyczynę bólu zęba, co może być spowodowane korzeni, torbieli lub ropnia. Okołowierzchołkowych promienie rentgenowskie są również stosowane w celu oceny ilości uszkodzeń oraz utraty kości, które zostały spowodowane przez choroby przyzębia. Są brane są również do oceny jakości i integralności wcześniej istniejącej pracy stomatologicznej.

Pełna seria Usta

Wewnątrzustne okołowierzchołkowych rentgenowskie są podejmowane w ramach pełnego usta serii X-ray. Dentysta zamówić pełną serię usta do znajdowania ropnie, choroby lub guzy, które mogą być zlokalizowane w kościach otaczających zęby. Seria pełnej ustach jest również stosowany do oceny uszkodzenia nerwów w obrębie zębów i mogą być wykorzystywane do tworzenia pełnej widoku zdrowia jamy ustnej w przyszłości porównania. Seria pełnej usta RTG obejmuje 14 okołowierzchołkowych rentgenowskie i cztery bitewing rentgenowskie, który tworzy pełny obraz zębów pacjenta.

RTG klatki piersiowej Tutorial

Są szanse, mieli lub będą mieć RTG klatki piersiowej w pewnym momencie. Według Towarzystwa Radiologicznego Ameryki Północnej, w klatce piersiowej rentgenowskie są najczęściej wykonywane diagnostyki rentgenowskiej. RTG klatki piersiowej pozwala radiolog, aby zobaczyć obraz narządów w klatce piersiowej - serca, naczyń krwionośnych i płuc, a także dróg oddechowych, kręgosłupa i kości klatki piersiowej.

Co to jest X-ray?

Podczas X-ray, niewielka ilość promieniowania jonizującego jest belkami przez część ciała jest sfotografowany. W RTG klatki piersiowej, obrazy zostaną pobrane z przodu lub z tyłu klatki piersiowej, a także z boku. Struktury przyswajanie bardziej lub mniej promieniowania w zależności od gęstej są. Kostnego, na przykład, jest bardzo gęsty, pochłania więcej promieniowania. Zdrowe tkanki płuc jest mniej gęsta i pochłania mniej promieniowania. Po promieniowania przechodzi przez organizm, to uwidacznia płytę fotograficzną na drugiej stronie. Różnice w absorpcji promieniowania wytworzenia obrazu. Tradycyjnie płyta fotograficzna był film fotograficzny, chociaż nowsze urządzenia zużywają teraz technologię cyfrową. Obraz jest następnie oglądane i interpretowane przez radiologa i / lub lekarza.

Dlaczego X-ray?

Radiologiczne klatki piersiowej zapewniają dużą wartość diagnostyczną. Mogą ujawnić szereg warunków z powodu choroby serca na raka. Jest złotym standardem w diagnostyce gruźlicy, coraz problem zdrowotny. Każdy czas jest kwestia krążenia problem, RTG klatki piersiowej jest kluczowym elementem w procesie oceny. Prostota samego testu przeczy ilość informacji lekarz doświadczony w czytaniu rentgenowskie klatki piersiowej można rozpoznać. Promienie rentgenowskie klatki piersiowej, nie są bolesne dla pacjenta, nie są drogie i są ogólnie szybkie do uzyskania. Narażenie na promieniowanie jest minimalne; występuje ryzyko, ale jest bardzo mały i niwelowana przez diagnostyczną testu.

Jako pacjent

Jeśli o zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej, zostaniesz poproszony, aby usunąć ubranie i umieścić na szpitalną koszulę. Zostaniesz poproszony, aby usunąć biżuterię. W zależności od używanego sprzętu, będzie leżeć na metalowym stole rentgenowskim lub stanąć naprzeciwko aparatu rentgenowskiego; Zależy to od rodzaju X-ray i używanego sprzętu. Twoje ramiona będą ustawione przez technika. Technik opuścić obszar badań i poprosić, aby nie poruszać, gdy obraz jest podjąć. Zostaniesz poproszony, aby wziąć głęboki oddech i przytrzymaj go podczas X-ray. Rzeczywista sama RTG trwa tylko kilka sekund. Spędzisz więcej czasu dostania się do pozycji i czeka na RTG, które zostaną opracowane, niż faktycznie o to wziąć. Gdy technika jest pewien, że on lub ona ma obrazy potrzebne, możesz ubrać i wyjść.

Jak pozbyć się grzybów Pod paznokciem

Grzybica paznokci jest nazwa naukowa na zakażenie grzybicze albo paznokciem lub paznokieć. Objawy tej choroby to paznokcie, które stały się zagęszczać, łamliwe, ciemne lub w inny sposób zniekształcone. Grzyby pod paznokciem nie może prowadzić tylko do brzydkie paznokcie, ale może być również źródłem bólu lub dyskomfortu. Na szczęście, wiele zabiegów dla stanu może pomóc złagodzić dyskomfort i powrót paznokcia do jego normalnego stanu.

Instrukcje

1 Zastosuj liberalne ilości klotrimazol krem do zainfekowanego paznokcia. Masować krem ​​do skóry wokół paznokci, a także bezpośrednio na paznokieć. Sprawdzić, czy została zastosowana część śmietany w płytce paznokcia co oznacza, że ​​kontakt z grzyba.

2 Walka infekcji grzybiczej poprzez dzienną dawkę gryzeofulwiny. Musisz wziąć gryzeofulwina codziennie od sześciu miesięcy do roku. Choć lek skutecznie zwalcza infekcje grzybicze, może to powodować silne bóle głowy, nudności, a nawet uszkodzenie wątroby i krwi, zaburzenia. Ponadto, nie należy spożywać alkoholu podczas przyjmowania gryzeofulwina.

3 Zrób codziennie traktowanie chlorowodorku terbinafiny do zwalczania infekcji grzybiczej. Weź lek codziennie przez sześć do 12 tygodni. Główną zaletą jest to, że chlorowodorek terbinafiny leków nie powoduje takie same skutki uboczne jak gryzeofulwina.

Jak czytać w RTG klatki piersiowej

Podczas badania zaburzeń oddechowych, lekarze zazwyczaj zamówić rentgenowskie klatki piersiowej obserwować płuca. Ilustracje wróciłem z tych badań należy poinformować lekarza, jeśli istnieje przeszkoda, zakażenia, takie jak zapalenie płuc, rozedma płuc lub dowody z paleniem. Czytanie rentgenowskie klatki piersiowej obejmuje kliniczne tło, ale kilka prostych obserwacje mogą być wykonane przez pacjentów.

Instrukcje

1 Hang obrazy obok siebie przed jasnym światłem. Wszystkie zdjęcia RTG klatki piersiowej ma PA (posterior-anterior) kopię i boczny (stron) kopię. Wieszając je obok siebie, można lepiej zobaczyć różnice między dwoma obrazami, wskazując pozycję nieprawidłowości.

2 Porównaj przedłużenie żebra z widokiem bocznym. Podczas wyświetlania obrazu na boki, żebra powinny być równomiernie rozszerzony na zewnątrz. Jeśli jeden zestaw żeber jest przedłużony dalej niż inny, może to być oznaką zapalenia opłucnej (obrzęk błony zewnętrznej płuc).

3 sprawdzić rozmiar płuc. Oba płuc są na ogół takie same wielkości. Poszukaj wyjątkowo dużym obrzękiem w obu płucach, co wskazuje na zakażenie lub stan zapalny.

4 Wykrywanie złamania kości. Skrzynia rentgenowskie wykorzystywane są również w celu wyświetlenia złamań w ramiona, żebra i obojczyki. Złamania są widoczne ciemne miejsca na białej części kości obrazów.

5 Należy przestrzegać żadnych nienormalnych narośli. W przypadkach, takich jak zapalenia płuc, zakażenia, zaburzenia struktury nieprzezroczyste są obecne w płucach. Przeszkody te wyglądają jak dużej masie struktur kolistych zawieszonych w płucach.

Jak zeskanować RTG Film?

Jak zeskanować RTG Film?


Maszyny skanujące RTG kosztuje dużo pieniędzy. Zestaw skanowania domu RTG mogą być wykonane z typowych produktów znajdujących się w większości domów. Skaner płaski wykorzystywane do skanowania fotografii i dokumentów jest łatwo dostępna na oszczędności lub innych dyskontów za kilka dolarów. Strona główna Zestawy rentgenowskie skanowania zapewniają dobrą opcję, nawet jeśli masz skaner płaski. Urządzenie może być stosowane, jeśli nieodwracalnie zmieniać skaner w procesie konwersji do skanera X-ray. Jeśli masz zestaw, nie trzeba skanera dla innych potrzeb skanowania. Źródło światła w zestawie ze skanerem nie wystarczy do skanowania rentgenowskie - zewnętrzne źródło oświetlenia będzie musiał być wykonany.

Instrukcje

Modyfikować skanera

1 Sprawdź skaner, aby sprawdzić, czy działa prawidłowo.

2 Zdejmij pokrywę skanera płaskiego. Ta procedura może być często wykonane po prostu przez otwarcie pokrywy 90 stopni w stosunku do pozycji zamkniętej i podnosząc ją. Może być zobowiązany do usunięcia zawiasy.

3 Zdejmij zewnętrzną powłokę skanera płaskiego. Odkręć śruby mocujące górną część zewnętrznej powłoki (część, która zawiera szybę) i unieś górną część od dolnej części zewnętrznej powłoki.

4 Odłącz fluorescencyjne żarówka rurka. Ta część jest długa biała rurka, która prowadzi do szerokości łóżka i oświetla element, który chcesz przeskanować. Może on zostać odłączony przez cięcie drutu, który jest połączony z rurą (zwykle białe) lub przez odwracalnego odłączenia przewód z obwodami lub żarówki, aby umożliwić na konwersję skanera z powrotem do konwencjonalnego skanera.

5 Załóż górną część zewnętrznej powłoki skanera. Ponownie zamocować wkręty mocujące górną połowę dolnej części zewnętrznego płaszcza.

6 test zdolność skanera do skanowania obiektów z zewnętrznego źródła światła (takie jak lampy biurko) w miejscu źródła światła dołączone do skanera. Umieszczać żadnych przedmiotów, takich jak nożyczki, na szybę skanera. Przykryć arkuszem papieru do działania do rozpraszania światła. Ustaw lampę nad skanerem. Skanowanie normalnie korzystania z oprogramowania dostarczonego wraz ze skanerem, aby wyświetlić zeskanowany obraz.

Utwórz źródło oświetlenia

7 Cut i usunąć klapki na wierzchu pudełka kartonowe. Skrzynka powinna być idealnie wielkość szybę skanera, ale pole może być nieco większe lub mniejsze w razie potrzeby.

8 kleju folii aluminiowej do każdego powierzchni wnętrza pudełka, aby utworzyć powierzchnię odbijającą, która wywołuje równomierne oświetlenie.

9 cięcie otwór lub otwory o nieznacznie mniejszej od wielkości światła lub światła będzie stosując jako źródło światła (światła ze starych lampy, na przykład) na przeciwległej stronie otworu w pudełku. Otwory powinny być dobrane w taki sposób, że światło może być dopasowany ściśle do otworów.

10 Włóż światła ze starych lamp lub światła z żarówki w pojedynczych obudowach otwory w oknie. Żarówki powinny być skierowane na otwarcie okna.

11 Klej przezroczysty jednorazowe wykorzystanie obrus, jedwabiu lub papieru z szkic otwartej stronie okna do create rozproszone, nawet światło.

Skanowanie X-ray Film

12 miejsce X-ray film na szybę skanera.

13 Blok niewykorzystana szybę z tektury z pudełka (spróbuj pola zbóż). Używać nożyczek do cięcia kartonu, aby dopasować nieużywane fragmenty szkła.

14 miejsce light box na skanerze z żarówki w dół. Włącz światła. Skanowanie filmu X-ray za pomocą oprogramowania dołączonego do skanera lub innego wolnego oprogramowania skanującego open source.

Jak leczyć paznokciem Grzyb

Jak leczyć paznokciem Grzyb


Grzyb palec paznokci nie jest łatwo wyleczyć. Jest to zakażenie grzybicze, które żyje pod paznokciem. Tak, niestety, jest dobrze chroniony, trudno dostać się, a łóżko paznokci pozostaje wilgotna ze względu na pokrycie paznokci. Ale z jakiegoś nieubłagany uwagi i mix zabiegów, powinieneś być w stanie wyleczyć grzyba palec paznokci. Oto jak to zrobić.

Instrukcje

1 zawsze suche paznokcie. Najtrudniejszych rzeczy o pozbycie się grzybicy paznokci jest utrzymanie z dala od wody. Doda tylko na wilgoć paznokci i zachować łożyska paznokcia mokre, gdzie grzyby uwielbiają rosnąć. Oznacza to, jeśli wziąć prysznic, dłoń lub palec musi pozostać poza stajni. (Może nawet w luźnej torebki plastikowe lub gumowe rękawiczki). Ale upewnij się, że powietrze nadal może krążyć tak, że ręka nie poci, a tym samym pokonując cały cel pozostawiając rękę poza prysznicem na pierwszym miejscu. Ponadto, mycie naczyń, pranie czy innej działalności, zawierający wodę, ręka musi być chronione w taki sam sposób, ale nosić rękawice gumowe lub luźne plastikową torbę.

2 Usuń paznokci. Do leczenia grzyba paznokci, należy zachować gwóźdź wpływem światła. Grzyby uwielbiają rosnąć w ciemnych obszarach. Więc raz odkryjesz grzyba paznokci, usunąć lakier do paznokci natychmiast aż wyleczyć paznokci.

3 Spróbuj domu środków. Niektórzy sugerują, mieszając ocet jabłkowy cydr i nadtlenku wodoru w roztworze pół na pół, moczenie rąk w ciągu 45 minut do kilku dni, aby zobaczyć, czy to pomaga leczyć grzyba palec paznokci. Inni sugerują, używając czapkę pełną Clorox wybielaczem w wysokiej szklance wody. Moczyć palec w roztworze przez około minutę i znowu powtarzać przez kilka dni, aby zobaczyć, czy grzyb jest złagodzony.

4 Stosować miejscowo kremy. Istnieje kilka miejscowo kremy, które można znaleźć w lokalnej aptece. Niektóre z nich mogą być na receptę, więc być może trzeba będzie udać się do lekarza, jednak FDA została coraz bardziej pobłażliwe z miejscowo kremy zatwierdzenia go przez ponad-the-counter użytku. "Naftin" i "paznokieć i Nail Grzyby Leczenie" są zarówno renomowane marki.

5 Podanie doustne leki. Leucatin i Lamisil są dwa produkty, które mogą być podejmowane ustnie, aby pomóc leczyć grzyba palec paznokci. Dla Lamisil będziesz musiał umówić się z lekarzem, ponieważ jest to produkt na receptę.

6 Wyjmij gwóźdź. To nie jest ostatecznością, a także musi leczyć się w zależności od rodzaju grzyba masz. Oczywiście na tym etapie trzeba być pod rozwagę lekarza.

Wskazówki:

 • Jeśli grzyb utrzymuje przez ponad dwa tygodnie, staje się coraz gorzej, szybko, natychmiast skonsultować się z lekarzem!

Strona główna Środki zaradcze na Red & spęczniałych paznokciem

Często paznokieć sam nie stają się czerwone i opuchnięte, lecz pod skórę i na paznokieć jest zakażony, czerwony i obrzęk. Czasami może to wydawać się paznokieć jest czerwone i spuchnięte, ale paznokieć może siedliskiem infekcji. To może być drażniący, ale ponieważ paznokieć nie ma wrażenie, że jest bardziej prawdopodobne, że paznokieć jest przymocowany do przyczyny problemu. Gdy doświadcza infekcji paznokci, może wystąpić mrowienie lub uczucie ciepła w miejscu zakażenia.

Moczenie Finger

Najprostszym i najbardziej opłacalnym sposobem leczenia na czerwonym i obrzęk palca jest go moczyć. To może być jedyny sposób, aby dostać się do skóry pod paznokciem czyste i zdezynfekowane. Zakażenia są często głęboko pod paznokciem w miejscu zbyt trudne, aby dostać się. Mocząc paznokcia, zainfekowany skóra zmiękczona i oczyszczone. Najlepszym lekarstwem na to jest do kąpieli dodać danie mydło do miski z ciepłą wodą, tak że staje się sudsy i mydłem. Moczyć palec aż do 15 minut trzy razy dziennie. To może pomóc wyciągnąć zakażenia się i jest doskonałym lekarstwem w leczeniu zakażonego palca. To nie ma znaczenia, który mydelniczka używasz. Wszystkie one działają równie dobrze, więc chwycić, co masz siedzieć.

Czosnek

Jeśli kiedykolwiek traktowane drożdże ze środka domu, to prawdopodobnie używany (lub przynajmniej słyszał) czosnku. To może być również skuteczne leczenie domu na czerwonym i obrzęk palca. Czosnek to naturalny środek antybakteryjny. Jedzenie to zapobiec zakażeniu atakując infekcji wewnętrznie. Wiele infekcji pokazać wewnątrz i na zewnątrz. Ludzie czują mdłości i gorączkowe, gdy masz infekcję. Nawet prosta infekcja może spowodować wiele problemów wewnętrznych. Na zewnątrz, czosnek ułatwia naturalnie zmniejsza obrzęk i stan zapalny. Możesz pocierać surowego czosnku bezpośrednio na zainfekowanym miejscu. Sok z czosnku działa również dobrze; można uzyskać od słoik posiekanym czosnkiem (zwykle w sekcji wytwarzania większości sklepów spożywczych). Surowy czosnek jest silniejsze niż gotowanego czosnku, ale można spożywać gotowane czosnek i używać też.

Miód i cynamon

Wymieszać jedną łyżeczkę. miód (można podgrzać) z 1/8 łyżeczki. cynamon, proszek do innego środka domu. Spożywać tej mieszaniny dwa razy dziennie, aby pomóc pozbyć ciała zakażenia. To wzmacnia system odpornościowy poprzez zwiększenie liczby białych krwinek organizm produkuje, co pomaga w zwalczaniu infekcji. Aby zapewnić dodatkową ochronę, posypać cynamonem na jedzenie w ciągu dnia.

Jak leczyć paznokciem To jest cięty

Jak leczyć paznokciem To jest cięty


Codziennie używamy naszych rąk na sto małych zadań i nie zauważając go, nasze paznokcie mogą stać się nierówny. W trakcie swoich codziennych zadań, może nawet wyciąć paznokcia, powodując jej podziału. W zależności od stopnia cięcia, może być bolesne i bezbolesny, lecz nie powinno się brać udział szybko, aby zapobiec zakażeniu i dalsze uszkodzenia.

Instrukcje

1 Klip od segmentu cięcia paznokcia za pomocą pary obcinacz do paznokci. Jeśli nie jest to możliwe, aby clip dala wszystkie cięcia, clip się jak najwięcej jak można.

2 Rinse paznokci cięcia czystą wodą.

3 Zastosuj odrobiną antybakteryjnego paznokciem maść do cięcia, aby zapobiec zakażeniu. Nadal stosować maść codziennie do cięcia wyrasta i może być przycięte dala. Obejmuje cięcie z klejem banda jeśli zamierzasz pracować z rąk. W przeciwnym razie, umożliwiają cięcie leczyć naturalnie.

Wskazówki:

 • Chroń swoje ręce poprzez noszenie gumowe rękawice, gdy robisz naczynia i tkaniny lub skórzane rękawiczki podczas pracy na zewnątrz.