adcov.com

cewnikowanie mężczyzn

Jakie są zabiegi dla mężczyzn moczu?

Jakie są zabiegi dla mężczyzn moczu?


Męskiej moczu poddaje się obróbce w różny sposób, w zależności od nasilenia problemu i preferencji pacjenta i stylu życia. Pacjenci powinni omówić wszystkie możliwości leczenia z ich lekarzy, aby zdecydować, która metoda jest najlepsza.

Rodzaje leczenia

Mężczyzna możliwości leczenia nietrzymania moczu obejmują terapię behawioralną, leki, zastrzyki, cewniki, mężczyzna zawiesi i moczu. Proste metody są zwykle próbował przed przejściem do bardziej drastycznych opcji. (Patrz odnośnik 1)

Jak one działają

Terapia behawioralna obejmuje ćwiczenia i stymulację elektryczną do trenowania mięśni pęcherza. Leki pomagają kontrolować nerwy i skurcze pęcherza lub spowolnić produkcję moczu. Fat zastrzyki pomóc utrzymać cewki moczowej zamknięte. I cewniki zapewniają system odwadniania. Chirurg może stworzyć procy do utrzymania cewki moczowej zamknięte w ostateczności.

Rozważania

Pacjenci powinni omówić możliwe działania niepożądane każdej metody leczenia z ich lekarzy. Mężczyźni z bardziej aktywny tryb życia mogą być bardziej niechętni to cewnikowanie lub operacji w ich planu leczenia.

Skuteczność zabiegów

Wielu ludzi jest w stanie kontrolować moczu przez pęcherz po prostu wzmocnienie i wprowadzenie zmian w stylu życia. Leki są wystarczające do kontrolowania nietrzymania moczu, w większości młodszych mężczyzn, a skrajne sposoby są zwykle zarezerwowane dla tych z ciężką moczu i starszych pacjentów.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Pacjenci mogą zapobiec moczu poprzez regularne ćwiczenia i zdrową dietę, aby utrzymać swoją wagę w zdrowym zakresie. Rzucenie palenia i ograniczenie kofeiny i alkoholu może również pomóc.

MS Objawy u mężczyzn

Stwardnienie rozsiane jest przewlekłą chorobą neurologiczną, które wpływają na ośrodkowy układ nerwowy (mózg i rdzeń kręgowy, nerwy wzrokowe). Ciało atakuje mieliny, osłonki tłuszczowej, która chroni włókna nerwowe. Powstały blizny nazywa rozsiane. Objawy mogą być nieprzewidywalne i znacznie się różnią się od osoby do osoby, chociaż mężczyźni i kobiety mają takie same objawy ogólne.

Początkowe objawy SM u mężczyzn

Pierwszym objawem zwykle występuje u mężczyzn z SM jest mrowienie lub osłabienie kończyn lub drętwienie kończyn (górnych i dolnych). Inni mogą najpierw wystąpić nagłe zmiany wizji, takich jak podwójne widzenie, słaby kontrast, ból oka lub ciężkiego zacieranie.

Wspólne działanie fizyczne

Najczęstsze objawy SM u mężczyzn to problemy z chodu, koordynacji i równowagi, w tym zawroty głowy i zawroty głowy. Zaburzenia czynności może występować w pęcherza lub jelit, takich jak zaparcie i biegunkę. Mięśnie mogą stać się mocno lub skurcz. Przewlekły ból kliniczne jest także wspólne.

Skutki MS na funkcje rozrodcze

Ludzie z SM często cierpią na zaburzenia erekcji, zmniejszenie czucia penisa, trudności wytrysku i utrata libido. Zmęczenie i depresja może również wpływać na funkcje seksualne.

Efekty poznawcze i emocjonalne

Mężczyźni z SM mają często trudności z funkcjami poznawczymi. Mogą one rozwijać wahania nastroju i często cierpią z powodu ciężkiej depresji.

Rzadsze działania

Mniej częste objawy SM u mężczyzn to problemy z mowy, połykania i oddychania. Rzadko, ludzie mogą odczuwać bóle głowy, drgawki i utrata słuchu. Czasami nieprawidłowe odczucia, takie jak swędzenie i przeszywający ból występuje.

Możesz być w ciąży, jeśli Twój mężczyzna jest Niepłodności?

To nie jest normą, ale więcej niż jeden przerażony kobieta ma zaszła w ciążę po jej mężczyzna został uznany za bezpłodne. W tym momencie, oczywiście, może ona spokojnie założyć, że jej mężczyzna jest w rzeczywistości nie sterylny. Aby zrozumieć, jak to może się zdarzyć, trzeba wiedzieć trochę o niepłodności męskiej.

Identyfikacja

Niepłodność jest diagnozowana w człowieku, gdy liczba plemników jest mniejsza niż 20 mln na mililitr nasienia, lub gdy słaba ruchliwość plemników lub kształt nie sprzyja do zapłodnienia jaj. Możliwe przyczyny niepłodności męskiej są liczne, w tym sterylizacji chirurgicznej, brak równowagi hormonalnej, wad dróg rodnych lub zaburzenia w produkcji spermy.

Nieporozumień

Diagnostyka niepłodności u mężczyzny nie musi oznaczać, że nie może zapłodnić kobietę. Przeciwnie, to znaczy, że koncepcja jest bardzo mało prawdopodobny. Różnica między nieprawdopodobne i niemożliwe pomylił niezliczone pary, którzy zakładali, że nie mógł sobie wyobrazić. Dla pary, którzy chcą uniknąć ciąży, ważne jest, aby zrozumieć, czy człowiek nie ma plemników, zaledwie kilka plemników lub plemniki o niskiej jakości, i czy stan jest trwały.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Mnóstwo ludzi celowo czyni się bezpłodny przez poddanych sterylizacji chirurgicznej lub wazektomii. Podczas wazektomii to nasieniowód - lampy między jąder i cewki moczowej - są zaciśnięte lub oddzielone tak, że plemniki nie mogą wyjść z ciała. Wazektomia jest 99 procent niezawodny jako metody antykoncepcji. Jednak, że pozostawia 1 procent ciąż być wyjaśnione.

Rozważania

Podczas gdy większość dzieci po wazektomii okaże się, że zostały poczęte krótko przed wazektomia, wazektomia rzeczywiste awarie zdarzają. Przypadki pooperacyjne odrastania nasieniowodów donoszono, podobnie jak tworzenie dodatkowych ścieżek plemników. W rzadkich przypadkach, człowiek będzie miał dodatkowe nasieniowodów, które jest pominąć podczas operacji. Częściej, wyniki ciąży od pozostałego plemników w nasieniu w pooperacyjnym wazektomii pacjenta.

Ramy czasowe

Pacjenci wazektomii są rutynowo poinformowani, że nie mogą być pewni, niepłodności, aż brak plemników jest weryfikowane przez badanie próbki nasienia. Zazwyczaj pary zaleca się stosowanie innej metody antykoncepcji przez 10 do 20 tygodni, po czym sprawdzana jest liczba plemników mężczyzny. Liczba plemników jest zwykle sprawdzana ponownie po roku.

Metody antykoncepcji dla mężczyzn

Wiele razy antykoncepcyjnej pozostawia się do partnerki w związku. Jest to prawdopodobne, ponieważ ciąża jest większy problem dla kobiet, a ponieważ jest tak wiele więcej antykoncepcyjne opcje dostępne dla kobiet niż dla mężczyzn. Istnieje kilka metod, jednak, że mężczyźni mogą używać do przejęcia ich płodność.

Prezerwatywy

Prezerwatywy są najbardziej popularną metodą antykoncepcji dla mężczyzn. Prezerwatywa składa się z lateksu (albo z gumy lub z owczej) tulei, która jest noszona na penisie. Ma mały zbiornik na końcu, który służy do połowu nasienia i zapobiec jej wejściu do pochwy. Wskaźnik sukcesu prezerwatyw wynosi około 85 procent. Aby najbardziej efektywnie, należy nosić prezerwatywy, zanim nastąpi jakikolwiek kontakt seksualny (robiąc to, wskaźnik sukcesu jest znacznie wyższy). Prezerwatywy oferuje także taką zaletę, że jest niezwykle skuteczna w zapobieganiu przenoszenia chorób przenoszonych drogą płciową, przy składowaniu.

Wycofanie

Wycofanie występuje, gdy prącie usuwa się przed wytryskiem. Stopa awarii jest dość wysoka dla tej metody antykoncepcji (o 27 procent), ponieważ często wstępnie płyn wytrysku może zawierać plemniki.

Metoda rytm

Unikanie współżycia w czasie owulacji jest znana jako metoda rytmu, ale wymaga, aby człowiek ma intymną wiedzę o cyklu menstruacyjnego. Wskaźnik awaryjności związane z tą metodą jest o około 25 procent.

Wazektomia

Wazektomii ma wysoki wskaźnik skuteczności (większe niż 99 procent). Dzieje się tak, gdy nasieniowodu, co jest małe rurki, które wykonuje plemniki z jąder do cewki moczowej, jest chirurgicznie odcięte. Te operacje są względnie proste i mają wysoką skuteczność. W ciągu kilku tygodni, cewka moczowa jest oczyszczony z plemników.

Abstynencja

Abstynencja jest jedyną metodą antykoncepcji, która jest w 100 procentach skuteczne.

Potencjał

Naukowcy skupiają się na rozwijaniu pigułki antykoncepcyjnej dla mężczyzn, ale może to być znacznie w przyszłości.

Zabiegi dla niepłodnych mężczyzn

Niepłodność plag tysięcy par rocznie. Dla mężczyzn, niepłodność była kiedyś nieważne problem możliwości leczenia z powodu braku wiedzy o jej przyczynach. Jest teraz więcej informacji dostępne dla świata medycznego o stanie otwarcia drzwi traktowania kobiet, u których zdiagnozowano to.

Podstawy leczenia

Leczenie niepłodnych mężczyzn zależy wyłącznie od podstawowej przyczyny niepłodności. Zabiegi nie są dostępne dla wszystkich problemów niepłodności. Jeżeli człowiek cierpi na schorzenia takie jak zespół Kilenfelton, zespół komórek Sertoliego i bezpłodność idiopatyczną (niepłodności dla których przyczyna nie została określona), nie jest kandydatem do terapii dla płodności. Dla tych, którzy są kandydatami, może to potrwać kilka miesięcy lub lat przed dzietności został osiągnięty. Zabiegi te mogą stać się kosztowne i wielu ubezpieczenia nie obejmuje kosztów tych zabiegów.

Leczenie hormonalne

Hypthalamus i przysadki są dwa obszary mózgu odpowiedzialne za regulację produkcji hormonów u mężczyzn. Jeśli obszary te nie wytwarzają normalny poziom hormonów, różne opcje leczenia może pomóc zwiększyć produkcję. Należą ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) zabiegi, leczenie recombinent hormony folikulotropowy i leczenia gonadotropiny.

Zabiegi gonadotropiny

Leczenie rozpoczyna się iniekcje gonadotropiny hCG, która jest wykorzystywana naturalnie zwiększyć poziom testosteronu u mężczyzn. Mogą być podane 3 razy w tygodniu lub co drugi dzień, w zależności od tego lekarz uważa będą bardziej skuteczne. Podczas leczenia, będzie poddane badaniom krwi w celu monitorowania poziomu testosteronu we krwi. Dawki wtrysku zostaną odpowiednio skorygowane w celu osiągnięcia najbardziej korzystnych wyników. Zastrzyki te są na okres 6 miesięcy - jeśli po tych 6 miesiącach plemników nie poprawić, recombinent stymulacji ludzkich pęcherzyków, inny sposób stosowany w celu zwiększenia poziomów testosteronu, może być dodany do leczenia. To są również przez wstrzyknięcie. W większości przypadków, to trwa od 1 do 2 lat leczenia mężczyźni osiągnąć normalną płodność.

Leczenie zakażeń narządów płciowych

Jeśli mnóstwo białych krwinek pojawia się podczas analizy nasienia, może to być oznaką infekcji męskiego układu rozrodczego. Wspólne leczenie to antybiotyki, choć może to nie być skuteczna w leczeniu infekcji wszystkich narządów i przywracania płodności. Płciowego często wynikają z chorobami przenoszonymi drogą płciową, przy czym niektóre z nich nie są związane z co leczenia niepłodności nieskuteczne.

Leczenie ejakulacji wstecznej

Jest to stan, w którym ruch plemników w niewłaściwym kierunku, podczas wytrysku i osadzane w pęcherzu. Najczęściej jest to uważane za stan trwały, ale w niektórych przypadkach może być stosowany nasienia w próbce moczu, który został specjalnie obróbce, a następnie przemyto. To jest proces, który usuwa martwe, wolno poruszające się plemniki lub substancje chemiczne, które mogą mieć wpływ na zapłodnienie. Po przemyto, może być stosowany w technice wspomaganego rozrodu, takich jak zapłodnienie in vitro.

Operację usunięcia blokady

Operacja jest czasami używane do otwierania i ominąć wszelkie blokady w układzie rozrodczym, które uniemożliwiają zdrowych plemników dotarcie do zdrowych jaj. Przykładem może być wazektomii odwrócenie. Jest to skuteczne 85 procent, 50 procent par skutecznie zajścia w ciążę po zabiegu. Jednak już było od wazektomii, niższy płodności szanse może być przywrócony.

Jak leczyć gorąca dla mężczyzn

Jak leczyć gorąca dla mężczyzn


Mężczyźni zazwyczaj nie odczuwają uderzenia gorąca jak kobiety zrobić, bo mają powolny spadek hormonów w ich wieku. Ale większość ludzi przechodzi blokady androgenowej na doświadczenie raka prostaty gorąca. Jak uderzenia gorąca kobiet, istnieją leki, które mogą złagodzić uderzenia gorąca u mężczyzn.

Instrukcje

1 wiedzieć, że samce gorąca może być skutecznie leczona z estrogenem, takim jak estradiol. Jednakże, ponieważ wzrost raka prostaty może być stymulowane przez hormony, lekarz może Ci tego uniknąć. Ponadto, niepożądane efekty uboczne estradiol obrzęk i tkliwość piersi.

2 Sobie sprawę, że leki przeciwdepresyjne zazwyczaj przewidziane dla kobiet w okresie menopauzy okazały się skuteczne w leczeniu mężczyzn gorąca. Według strony internetowej Harvard Medical School, selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) mogą być określone, ale mogą spowodować zaburzenia seksualne. Wenlafaksyny działa także, ale może podnieść ciśnienie krwi.

3 Zapytaj swojego lekarza o użyciu leku przeciwnapadowe nazwie gabapentyny. To zwykle przepisywany dla epileptyków, ale nie było skuteczne w leczeniu uderzeń gorąca u kobiet i mężczyzn, choć może powodować zawroty głowy.

4 polegać na alternatywnych metod leczenia powszechnie stosowane przez kobiety na uderzenia gorąca, jeśli jesteś rzadki mężczyzna, który doświadcza ich w przypadku braku leczenia raka prostaty. Suplementy witaminowe, sojowe, progesteron krem ​​i dieta bogata w owoce i warzywa może zmniejszyć dyskomfort gorąca.

5 ćwiczeń średnio kilka razy w tygodniu, w celu uregulowania swoich hormonów. Chodzenie jest często najprostszym i najlepszą formą ćwiczeń z większości długoterminowych świadczeń dla osób starszych.

Objawy menopauzy u mężczyzn

Chociaż to jest bardziej powszechne, aby usłyszeć o kobiecej menopauzy, mężczyźni również przejść przez okres menopauzy. Mężczyźni doświadczenie zmiany hormonalne związane z wiekiem, które powodują objawy. Terapia zastępcza testosteronem jest opcją leczenia w celu zminimalizowania objawów.

Nazwy

Jak mężczyźni wieku, ilość wytwarzanego testosteronu zmniejsza się. Związany z wiekiem spadek testosteronu jest również nazywany andropauzy, niedobór testosteronu, spadek androgenów w starzejącym się mężczyźnie (ADAM) lub późnym hipogonadyzmu (LOH).

Różne doświadczenia

Oznaki i objawy męskiego przekwitania mogą różnić się od człowieka do człowieka. Niektórzy ludzie doświadczają żadnych objawów, nawet przy bardzo niskim poziomie testosteronu.

Rozważania

Niektóre objawy menopauzy męskiej są również normalne dla starzejących się mężczyzn i nie muszą odzwierciedlać objawy niskiego testosteronu.

Testowanie

O badanie krwi jest jedynym sposobem, aby wiedzieć, czy poziom testosteronu jest niski.

Objawy przedmiotowe i podmiotowe

Obniżone pożądanie seksualne, bezpłodność, zmniejszenie spontanicznych erekcji i obrzęk piersi są wszystkie znaki z niskim testosteronem. Utrata owłosienia, małych jąder i zmniejszenie rozmiaru ponieważ rozrzedzenia kości, uderzenia gorąca i spadek siły mięśni są również oznaki niskiego testosteronu.

Pęcherza Objawy zakażenia w mężczyzn

Infekcja pęcherza moczowego jest w zasadzie zakażenie dróg moczowych, gdzie sam pęcherz jakoś zarazić się bakteriami. A kobiety są znacznie bardziej wrażliwe na tego typu warunkiem, ludzie nie są odporne, jak pęcherz może zarazić się tym samym bakterii. Gdy tak się stanie, będzie stan zapalny pęcherza, co skłoniło wiele niewygodnych i niepożądanych objawów.

Ból

Dla większości ludzi, infekcja pęcherza oznacza ból. I to nie tylko każdy ból, ale ogólnie, intensywne spalanie lub kłujący ból. Zazwyczaj ból tylko się zaprezentują w czasie oddawania moczu, ale to pojawić się nagle i niespodziewanie, jak będzie to pierwszy objaw, że człowiek będzie na ogół czują.

Zmiany w oddawaniu moczu

Innym dość częstym objawem zakażenia pęcherza moczowego u mężczyzn będzie to oznaczać zmiany w oddawaniu moczu. W zależności od stopnia zaawansowania zakażenia bakteryjnego, niektórzy ludzie poczują jak mocz muszą znacznie częściej niż normalnie. Inne faktycznie wytwarzać wyjątkowo duże ilości moczu. Ponieważ organizm będzie próbował leczyć się, pęcherz będzie próbował wyeliminować wszystkie bakterie z jego systemu. Najskuteczniejszym sposobem wie jak, to poprzez oddawanie moczu, stąd wzrost częstotliwości i wysokości.

Zmiany w moczu

Gdy pęcherz cierpi na infekcję bakteryjną, sam mocz może wystąpić znacząca zmiana kierunku. W przypadku niektórych ludzi, zaczną wytworzenia pochmurne albo gęstsze moczu. Dla innych zauważą rzeczywistej krwi w moczu. Możliwe jest również, że nie ma zmiany wizualne odbędzie się w moczu, ale zapach może stać się o wiele silniejsza i bardziej ostry.

Gorączka

Jest również możliwe, że infekcja pęcherz może spowodować podwyższonej temperatury ciała człowieka. Będzie to zwykle stany podgorączkowe, zgodnie z Mayo Clinic, która znajduje się tuż około 101 stopni C.

Leczenie

Tak szybko jak człowiek doświadcza jednego lub więcej objawów zakażenia pęcherza, najlepiej bezpośrednio leczenia choroby. Wynika to częściowo ze względu na fakt, że zakażenia są same łatwiejsza do leczenia, gdy złapany na początku, ale z drugiej strony jest to, że objawy, które człowiek jest wyświetlanie w odniesieniu do infekcji pęcherza moczowego może być oznaką poważniejszego stanu, jak powiększonej prostaty lub zwężenia cewki moczowej.

Objawy zapalenia wyrostka robaczkowego u mężczyzn

Zapalenie wyrostka jest zdefiniowana jako stan chorobowy charakteryzujący się obrzękiem i zapalenie wyrostka robaczkowego. Chociaż dodatek jest szczątkowa narządów u ludzi, ich zapalenia może prowadzić do nagłych przypadkach. Warunek ten jest bardziej powszechne u mężczyzn niż u kobiet i zwykle u osób pomiędzy 20 a 30. Nie wiadomo, dlaczego jest.

Oznaki i objawy zapalenia wyrostka robaczkowego u mężczyzn

Generalnie, objawy, które są związane z zapaleniem wyrostka robaczkowego są zasadniczo podzielić na dwie kategorie: typowe i nietypowe objawy.

Typowe objawy zapalenia wyrostka robaczkowego u mężczyzn

Najczęstszym objawem jest ból typowy. Ból ten zazwyczaj odbywa się na dole po prawej stronie brzucha i jest często bardzo ciężkie. Słabe pozycjonowanie nerwów (trzewnej) w pobliżu nerwów jelicie środkowym są często przyczyną tego bólu.
Inne wspólne typowe objawy zapalenia wyrostka robaczkowego u mężczyzn to bardzo wysoka gorączka, senność, brak apetytu i wymioty.

Nietypowe objawy zapalenia wyrostka robaczkowego u mężczyzn

Nietypowe objawy obejmują nadmierną chęć na oddawanie moczu, biegunka oraz schorzenia określane jako chęć spadkowego, który jest zdefiniowany jako warunku związanego z nieregularnych wypróżnień.

Inne znaki specjalne wyrostka robaczkowego

Charakterystyczne objawy to znak Rovsing za znak i lędźwiowego, obturator znak.
Znak Rovsing jest znak specjalny związany z zapaleniem wyrostka robaczkowego często określa bólu w dolnej części brzucha. Lędźwiowego znak charakteryzuje się ciężkim i bardzo silny ból w prawym boku w pobliżu bioder. Zamykający znak często charakteryzuje się skurcze w mięśniach w okolicy bioder.

Przyczyny i czynniki ryzyka prowadzące do wyrostka robaczkowego u mężczyzn

Przeszkoda i zakłócenia przy prześwicie wyrostku robaczkowym może spowodować zapalenie wyrostka robaczkowego.
Infekcji przez niektóre mikroorganizmy, takie jak bakterie, co prowadzi do pęcznienia się z dodatku oraz akumulacji ropy w jego pobliżu, gdy nieleczona przez dłuższy okres czasu może spowodować zapalenie wyrostka robaczkowego.

Leczenia drożdżycy u mężczyzn

Leczenia drożdżycy u mężczyzn


Wspomnieć, drożdże w pokoju pełnym kobiet, a większość z nich zacznie skręcać. Jednak ludzie są podatni na infekcje drożdży. Podobnie jak w przypadku kobiet, Infekcje te powodują wiele dolegliwości, dopóki nie jest skutecznie leczona.

Drożdżycy narządów płciowych

Wbrew powszechnej opinii, mężczyźni mogą dostać drożdżycy narządów płciowych, tak jak kobiety. Mężczyźni z osłabionym układem odpornościowym, takie jak inne choroby są bardziej narażone na zakażenia narządów płciowych drożdży. Zgodnie z Mayo Clinic, to zazwyczaj przedstawia się jako czerwona, swędząca wysypka w okolicach penisa. Mężczyźni mogą używać miejscowe leki przeciwgrzybicze do obrotu na zakażenia pochwy drożdży w leczeniu narządów drożdże.

Drożdżycy jamy ustnej

Ustnej drożdże, zwany również kandydozy części ustnej gardła lub grzybica jest zakażeniem drożdży ustach albo w gardle. Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), infekcje drożdży gardła są rzadkie. Mimo, grzybica jest najczęściej u dzieci, dorośli, które ostatnio stosowane antybiotyki lub środki z osłabionym układem immunologicznym (takie jak osoby starsze) może rozwijać tego rodzaju zakażeń. Leczenie zazwyczaj przeciwgrzybicze pastylek lub płynu do płukania ust.

Drożdże zakażenia skóry

Według National Institutes of Health, młodych dorosłych mężczyzn i męskie nastolatki są szczególnie podatne na typu drożdże na skórę zwany łupież pstry. Powoduje to, że drożdże zakażenia występuje zazwyczaj na skórze każdego człowieka. Gdy drożdże kolonizuje i nadprodukcję, może stworzyć różowawe łaty lub, na ludzi z ciemnym lub opalonej skóry, białych plam i plamek. Może on być traktowany przeciwgrzybicze kremów lub maści. Innym popularnym leczenie przy użyciu szamponu łupież jako płyn na obszarach zagrożonych przez okres jednego do dwóch tygodni pozostawiając ją przez dziesięć minut, a następnie płukanie go.

Ogólnoustrojowych zakażeń drożdży

Ogólnoustrojowe zakażenia drożdży, który jest zakażony całego ciała, w tym krew. Według CDC, ten typ zakażenia rzadko występuje u osób zdrowych. Mężczyźni, którzy niedawno przeszli operację lub mają inną chorobę, które naruszają ich systemy immunologiczne (takie jak cukrzyca czy HIV) są bardziej narażone na rozwój systemowego drożdże. Ogólnoustrojowe zakażenia drożdżowe może być trudna do zdiagnozowania z powodu objawów naśladować innych typów chorób, takich jak grypy. Są to: gorączka, dreszcze i obolałe stawy. Badanie krwi może potwierdzić, czy osoba ma systemowego drożdże. Przetwarzanie może odbywać się przez przeciwgrzybiczych tabletek lub cieczy podawanej dożylnie (IV).

Ostrzeżenie

Większość rodzajów zakażeń drożdży nie są zakaźne, ale wiąże się do nadprodukcji w drożdżach, który występuje naturalnie i działa w organizmie. Jednak człowiek z narządów płciowych drożdże mogą zarazić kobietę z którą miał seks bez zabezpieczenia. , Aż obie strony zostały z powodzeniem leczyć z powodu zakażenia drożdży, to jest możliwe, żeby zarazić tam i z powrotem.

Dlaczego colorblindness częstsze u mężczyzn?

Dlaczego colorblindness częstsze u mężczyzn?


Obserwacja w trakcie badań naukowych w 1911 zdeterminowanych kobiet przekazać gen czerwono-zielony (niemożność zobaczyć czerwony lub zielony) ślepoty barw do synów. Kobiety mają dwa chromosomy X, specyficzne płci, podczas gdy mężczyźni mają jeden X i jeden chromosom Y męską. Wadliwy gen kolor ślepota przywiązuje się do jednego z chromosomów X u matki i płodu płci męskiej z, pięćdziesiąt procent szans, istnieje; Chłopiec ma kolor niewidomych allel (gen). Stan występuje, gdy uszkodzony chromosomu X przechodzi dziecka zamiast normalnego X.

Pojedynczego genu Disorder

Odzwierciedlają zaburzenia pojedynczego genu na chromosomie X. Kolor ślepota przejażdżki na jednym z dwóch chromosomów X samica ma. Kobiety rzadko ślepotę barw ze względu na fakt, że są dwa chromosomy X (jeden normalny), natomiast mężczyźni mają tylko jeden X.

Jak dziewczyny się kolor niewidomych

Przechodząc dwa chromosomy X dla ślepoty barw, aby kobieta dzieje się tylko wtedy, gdy zarówno matka jak i ojciec nosić allel czerwony-zielony kolor ślepota. Gdy dwa chromosomy X (jeden od ojca i jeden od matki) puka się w jeden normalny chromosom X od matki, a następnie córka jest ślepa na kolory.

Chłopcy Never Get taty Kolor Blindess

Podczas poczęcia, kiedy mężczyzna niosący spermy wchodzi do chromosomu Y kobiet jajko, płód staje się mężczyzna dziecko. Choć tata jest daltonistą, chromosom X, którą wykonuje się z defektem nie przechodzi do płodu płci męskiej, ponieważ dziecko dziedziczy tylko chromosom Y duplikatów.

Tata daje genu Córek

Ponieważ córki otrzymujących wadliwy chromosom X dla ślepoty barw od ojca jako "zobowiązać przewoźników," każda kobieta dzieckiem daltonistą ojciec ma gen. Zobowiązać przewoźników allelu chorobotwórcze, ale rzadko mają objawy, ponieważ mają zdrowe kopię roboczą drugim chromosomie X od matki.

Numery

W zależności od liczby potomstwa kobieta przewoźnik ma w swoim życiu, pięćdziesiąt procent synów kontakt choroby i pięćdziesiąt procent jej córek nosicielami allelu chore. Wszystkie pozostałe dzieci posiadają normalne kopii genu X.

Przyczyny nerek Osteoporoza u mężczyzn

Jaki jest nerek Osteoporoza

Nerek osteoporoza jest chorobą, w której nerki nie są w stanie wyprodukować wystarczającej ilości wapnia do kości i fosforu we krwi. Stan zwykle prowadzi do bólu kości, stawów, deformacje w kościach i łatwość w szczelinowania kości. To jest często u pacjentów dializowanych lub z chorobą nerek lub awarii.

Przyczyny u mężczyzn

Niewydolność osteoporozy występuje w więcej kobiet niż mężczyzn. Statystyki pokazują, że mężczyźni stanowią więcej niż połowę liczby osób cierpiących na to zaburzenie. Przyczyny wynikają z problemów z nerkami i mogą obejmować na przewlekłą chorobę nerek, dializa i urazy narządów wpływających na ich zdolność do pomocy w produkcji wapnia.

Leczenie

Niewydolność osteoporoza potraktowano suplementów i leków. Suplementy witaminy D są przepisywane pacjentom. Leki, znane jako środki wiążące fosforan są podane dla ułatwienia absorpcji fosforu we krwi. Ponadto, lek Cynakalcet może naśladować wapnia w ciele i można je również stosować u pacjentów. Wykonania jest również przewidziane, aby pomóc w zwiększeniu wytrzymałości kości.

Mężczyzna Impotencja: Stan i objawy

Impotencji jest nazywany również zaburzenia wzwodu, lub ED. To jest, kiedy człowiek nie może uzyskać lub utrzymania erekcji wystarczającej do firmy płci. Odnosi się to również do erekcji, który stracił podczas seksu.

Poszkodowanych

Większość ludzi od czasu do czasu doświadczyć zaburzeń erekcji. Dla większości, to jest tymczasowy; dla niektórych mężczyzn, impotencja będzie ciągły problem, który wymaga leczenia.

Objawy

Objawy impotencji obejmują mniej jędrne erekcji niż kiedy człowiek był młodszy, biorąc już do erekcji i utratę siły podczas wytrysku.

Przyczyny

Przyczyny impotencji obejmują depresję, stres, niepokój, cukrzycę, choroby serca, nadciśnienia tętniczego, lub zaburzeń neurologicznych, takich jak choroba Parkinsona.

Diagnoza

Mężczyzna impotencja jest diagnozowana poprzez ocenę funkcji nerwów, refleks, prącia ciśnienie krwi i wielkość jąder. Badania krwi może być przeprowadzane w celu sprawdzenia poziomu cukrzycę i poziom cholesterolu.

Leczenie

Impotencji często najpierw traktowano johimbiny, bardzo skutecznym lekiem doustnym. Inne zabiegi stosowane w produkcji erekcji to zastrzyki, urządzenia próżniowe i implanty prącia.

Styl życia

Zmiany stylu życia wykazano poprawę impotencję męską. Zmiany te obejmują zmniejszenie lub z alkoholu, palenia i narkotyków; wykonywania; zdrowej diety; i uzyskanie odpowiedniego wypoczynku.

Przyczyny i leczenie przepukliny u mężczyzn

Aktywność fizyczna to dobry sposób dla człowieka, aby zachować zdrowie, ale czasem ciśnienie wywierane na ciało podczas niektórych ćwiczeń może spowodować nieprzyjemne przesunięcie narządów znany jako przepukliny. Trzy główne rodzaje przepuklin może dotykają mężczyzn.

Przepukliny rozworu przełykowego

Rozworu przepukliny występuje gdy część żołądka wypycha przez membranę w przerwie, która jest, gdy otwór przechodzi przez przełyk. To może się zdarzyć, jeśli ma większą przerwę niż normalny lub stałego ciśnienia w jamie brzusznej, na przykład podczas podnoszenia ciężkich wysiłku, stosuje się w żołądku.

Leczenie

Niektóre przepukliny rozworu przełykowego nie powoduje żadnych problemów, ale inni mogą skutkować refluksu kwasu i zgaga. Mogą być leczone lekiem, ale operacji wyciągnąć żołądka powrotem przez membrany mogą być konieczne, jeżeli objawy.

Przepuklin pachwinowych

Przepukliny pachwinowej występuje gdy część jelita cienkiego wypycha się przez słaby punkt w ścianie jamy brzusznej. To dotyczy głównie mężczyzn przepukliny z powodu specyficznego układu kobiecego brzucha. Przepukliny te spowodowane są również ekstremalnego ciśnienia w jamie brzusznej.

Leczenie

Operacja jest jedynym dostępnym sposobem leczenia przepuklin pachwinowych. Chirurg może wcisnąć jelita z powrotem na miejsce i wzmocnić słaby punkt w ścianie jamy brzusznej, lub może obejmować słaby punkt z syntetycznej siatki.

Pępowinowej Przepukliny

Te rodzaje przepuklin są podobne do wielu pachwinowego, ale są bardziej powszechne u dzieci niż dorosłych mężczyzn. Przepukliny pępowinowej występują, gdy jelito cienkie popycha poprzez brzucha słabego punktu w pobliżu pępka.

Guzek w piersi dla mężczyzn Fakty

Guzek w piersi dla mężczyzn Fakty


Piersi są zazwyczaj traktowane jako żeński kwestii. Jednak piersi wpływają również mężczyzn. Ginekomastia jest nowotworowych mężczyźni warunek, który powoduje wzrost powiększone piersi. Firma, która rozwija się tkanka zaczyna jako mały guzek. Rak piersi może również powodować mężczyźni rozwijać guzki piersi.

Fakt

Według National Cancer Institute, mężczyźni w wieku od 60 do 70 lat są bardziej narażone na rozwój raka piersi.

Ginekomastia

Według FamilyDoctor.org, ginekomastia powoduje mężczyzn rozwijać mocne tkanki piersi. Tkanka pierwszy pojawia się jako nierakową ryczałtu zazwyczaj pod brodawki. Jest również ważne, aby zauważyć, że nie jest tkanką guza. Dokładna przyczyna tej choroby jest nieznana. Jednakże, brak równowagi estrogen hormonów i testosteronu mogą odgrywać rolę.

Rak piersi

Według American Cancer Society, człowiek ma 1 na 1000 szansę zachorowania na raka piersi w ciągu swojego życia. Rak piersi guzek może rozwijać wszędzie tam, gdzie tkanki piersi. Jednakże, zwykle nie rozwija się pod brodawki jak ginekomastia tkanką sutka.

Znaki

Objawy raka piersi u mężczyzn to: zgrubienie w piersi, puckering skóry, sutki, które z kolei do środka i absolutorium sutek.

Diagnoza

Mężczyźni powinni szukać pomocy medycznej, jeśli rozwinie się guzek piersi. Egzamin jest jedynym sposobem, aby odróżnić nienowotworowy tkanki piersi z guzem nowotworowym.

Jak zmniejszyć Mężczyzna Testosteronu

Jeśli chodzi o poziom testosteronu, w wielu przypadkach ludzie chcą je zwiększyć. Może to być szczególnie ważne dla ludzi, którzy są coraz starsi i zauważyłem spadek libido. W rzeczywistości poziom testosteronu danego człowieka rozpocząć zmniejszanie raz odwraca 40, zgodnie z Mayo Clinic. Jednakże, istnieje kilka przypadków, w których obniżające poziom testosteronu jest wymagana.

Instrukcje

1 Jedz więcej pokarmów zawierających soję. W badaniu przeprowadzonym na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Medycyny i Stomatologii w New Jersey, ludzie otrzymali dodatek białka sojowego. Przez okres czterech tygodni, poziomy testosteronu w krwi analizowano i ich poziomy testosteronu w surowicy stwierdzono w dół o 19%. Po uzupełnienie białka sojowego przerwano, w ciągu dwóch tygodni ich poziom testosteronu wrócił się.

2 regularnie jeść grejpfruty. Jedzenia grejpfrutowy powoduje poziomy estrogenów w organizmie wzrasta, a zwiększenie stężenia estrogenów powoduje spadek poziomów testosteronu.

3 picie herbaty lub wziąć lukrecji ekstrakt z lukrecji. Lukrecja zwiększa poziom kortyzolu, który z kolei obniżają poziom testosteronu.

4 Porozmawiaj z lekarzem o założeniu schematu leku, który zawiera hormon luteinizujący (LHRH) analogi hormonu uwalniającego. Analogi LHRH są leki, które obniżają ilość testosteronu, który jest wytwarzany w jądrach. Są one droższe niż w niektórych innych terapii i wymagają wizyty more lekarza. Jeśli mężczyzna ma raka prostaty - co jest jednym z powodów może musiał obniżyć poziom testosteronu od testosteronu może powodować wzrost komórek nowotworowych szybciej - wówczas farmakoterapia może być dobrym wyborem.

5 Rozważmy chirurgicznej kastracji. Choć może to wydawać się ekstremalne, jeśli powodem próby obniżenia poziomu testosteronu z powodu raka, to może być dobrym rozwiązaniem. Ponadto, jeśli pomysł przyjmowania leków i obserwując to, co jest spożywane w celu obniżenia poziomu cholesterolu nie jest atrakcyjne, opcja ta może być atrakcyjna.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem biorąc lukrecji; w dużych dawkach może powodować wysokie ciśnienie krwi.
  • Ludzie, którzy mają problemy z sercem, problemy z nerkami lub w przeszłości wysokie ciśnienie krwi nie powinien brać lukrecji, ponieważ może nasilić te problemy zdrowotne.

Leczy za utratę Mężczyzna Libido

Wbrew temu, co media i stereotypy społeczeństwa mówią nam, nie każdy człowiek ma tylko jedno w głowie. W rzeczywistości, niektórzy ludzie cierpią na niedobór w tym zakresie. Czy ze względu na stan zdrowia niektórych podstawowej lub jako skutek uboczny leków, niektórzy ludzie doświadczają zmniejszenia ich libido. Chociaż żaden produkt leczniczy występuje bezpośrednio rozwiązania tego problemu istnieją liczne sposoby rozwiązania tego problemu.

Zmiany w stylu życia

Dieta i ćwiczenia zarówno znacznie wpływać na popęd płciowy. Mieszka aktywny tryb życia może poprawić nastrój, jak również krążenie krwi, co pomaga zwiększyć libido. Ciężki spożycie alkoholu i narkotyków może być przyczyną problemów libido, więc należy ograniczyć spożycie jednego z nich. Mówi do swojego partnera i pozwala wystarczająco dużo czasu na grę wstępną, aby wystąpić, może nie tylko poprawić jakość swojego życia seksualnego, ale także wpływa na popęd płciowy. Stres jest częstą przyczyną problemów libido u mężczyzn; ograniczyć stres i, przed podjęciem czynności seksualnych, upewnić się, że są wygodne i zrelaksowany.

Leki ziołowe

Wiele preparatów ziołowych istnieją twierdząc mieć pozytywny wpływ na męski libido. W tradycyjnej medycynie chińskiej, żeń-szeń została wykorzystana przez wieki dla wielu powodów. Niektórzy uważają, że to pomaga stymulować libido, jak i resztę ciała. Południe Amerykanie coraz częściej używają brazylijski Mauira Pauma jako wzmacniacz libido. Zioło pomaga również z problemów sercowo-naczyniowych, aktywność nerek i stresu nadnercza. Tribulus terrestris stosuje się do leczenia impotencji, ale nie tylko przedwczesnego wytrysku nasienia, a także. Wzrost zioło luteinizujący hormony, które pomagają w produkcji testosteronu.

Leki na receptę

Choć wielu twierdzi, aby móc zwiększyć popęd płciowy, nie są znane żadne leki, które skutecznie poprawiają libido. Jedynym realnym sposobem na medycznie wpłynąć męskiego popędu seksualnego jest przez podawanie testosteronu, i ta metoda jest skuteczna tylko wtedy, jeśli jest brak testosteronu powoduje problem popęd płciowy. Tabletki metylotestosteron mogą być zapisane w celu stymulowania produkcji testosteronu. Testosteron może być również wstrzykiwany lub przezskórnie.

Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje wiele leków, które pomagają zwiększyć przepływ krwi do prącia, zaradzenie impotencji, jednak brak popędu płciowego, nie jest koniecznie taki sam jak dysfunkcji seksualnej. Wielu mężczyzn ma pragnienie, aby być seksualne, ale są fizycznie niemożliwe. Leki dostosowane do zaburzeń erekcji nie musi stanowić jeden chęć na seks.

Leki przeciwdepresyjne

Ponieważ depresja jest częstą przyczyną problemów libido, leki przeciwdepresyjne, jak również leczenie może poprawić popęd płciowy. Jednakże, brak popędu seksualnego jest często efektem ubocznym wielu leków przeciwdepresyjnych, więc jeśli twój organizm reaguje negatywnie do nich, może nie widać żadnych korzyści napędu seksualnego.

Jak poradzić sobie z utratą Mężczyzna Libido

Jak poradzić sobie z utratą Mężczyzna Libido


Mężczyzna libido może się wahać w ciągu całego życia. Kilka czynników może przyczynić się do tych zmian, w tym poziomu testosteronu. Poprzez zwiększenie poziomu testosteronu i produkcji, człowiek może zazwyczaj jego witalność i chęć do tyłu. Niektórzy ludzie wybierają pigułki, plastry czy zastrzyki, aby pomóc w tym stanie, ale wiele nieprzyjemnych skutków ubocznych doświadczenia z tego typu rzeczy. Zmiany w diecie, biorąc niektóre suplementy, zawierające pewne ćwiczenia i zmiany codziennych nawyków może pomóc w naturalny sposób zwiększyć produkcję testosteronu przynieść libido powrotem do pożądanego poziomu.

Instrukcje

1 Porozmawiaj ze swoim partnerem na temat swojej sytuacji. Psychologiczny aspekt, który idzie z utratą libido może mieć problem gorzej, jeśli nie jest omawiana otwarcie. Rozmawia przez wszelkie obawy pomoże obaj partnerzy czują się lepiej o sytuacji i otworzy komunikację, aby wywołać jakiekolwiek inne problemy. Robi to może złagodzić wszystko, co hamuje popęd płciowy z perspektywy psychologicznej.

2 Włączenie produktów bogatych w cynk, witamina C, witamina A, witaminy z grupy B, witaminy E i zdrowych tłuszczów w diecie, aby pomóc podnieść poziom testosteronu naturalnie. Ostrygi, owoce morza, łosoś, tuńczyk, drób, orzechy, nasiona, ziarna, brązowy ryż, mleko, jogurt, awokado, oliwki, olej roślinny, olej rzepakowy i oliwa z oliwek są wielkie wybory. Surowe warzywa, takie jak brokuły, kapusta, kalafior, kapusta, Collard Greens i brukselka są również korzystne dla sprawy. Należy unikać spożywania grejpfrutów i nie przesadzaj na białka, które może faktycznie niższy poziom testosteronu.

3 suplementy cynku, witaminy C, witaminy A, witaminy E i witaminy B Complex, czy to możliwe, że brakuje w diecie. Odpowiedni poziom witaminy potrzebne na dzień jest trudne do uzyskania przez spożycie żywności sam, więc suplementy są świetne dodatki dla utrzymania zdrowia.

4 Sprawdź etykiety żywności, aby upewnić się nie ma steroidy, pestycydy lub hormony wzrostu w tym, co jesz. Wybieraj owoce i warzywa organiczne, jeśli to możliwe, lub przynajmniej należy myć dokładnie przed jedzeniem produkcji. Naturalnie podniesione mięsa bez hormonów wzrostu i sterydy są najlepsze. Jest to również dobry pomysł, aby zdecydować się na jedzenie w szklanych pojemnikach, gdyż może to spowodować wyciek plastikowe pojemniki do żywności i niekorzystnie wpływać na organizm poprzez blokowanie produkcji testosteronu.

5 Redukcja tkanki tłuszczowej z ćwiczeń. Obniżenie kalorii i ogólnej spożycie tłuszczu nie jest zalecana jako środek utraty tkanki tłuszczowej, jeśli starają się poziom testosteronu w górę. Ciężkich ciężarów na przemian z cardio jest lepszym wyborem. Wykonywać ćwiczenia, które zawierają kilka grup mięśni na raz, takie jak wyciskania, tylnych rzędach, przysiadów, dipów, Chin-up i maszynach wojskowych. Masy powinny być dość ciężkie, co pozwala na mniej powtórzeń i około trzech zestawów każdy. Czy te cięższe ćwiczenia na jedną do dwóch godzin, dwa razy w tygodniu, wraz z 03:57 cotygodniowych sesjach cardio. Jest ważne, aby spocząć pomiędzy ciężkiego treningu wagi i obracać grup mięśni.

6 I sposobów, aby częściej budzi. Jeśli regularnie nie stymulowane, obniżając ciało dostosowuje produkcję testosteronu. Dopiero się erekcji podnosi poziom dramatycznie. Rano seks jest zalecane, ponieważ wyższe poziomy po przebudzeniu, wraz z dodatkową korzyścią zaczynając dzień z dawką energii i podniesienie nastroju.

7 Pobierz sześć do ośmiu godzin snu. Testosteron jest produkowany podczas snu, więc dać ciału wystarczająco dużo czasu na odpoczynek.

8 Dolna stres, kontrolować nerwy i staram się zatrzymać pozytywne. Kroki te zachowa hormonów kortyzolu ze zwiększenia, które obniżają produkcję testosteronu. Take it easy na spożycie alkoholu, jak również.

9 Nie bierz gorących kąpieli, spędzać zbyt dużo czasu w wannie z hydromasażem lub zwężający się nosić ubrania, które przegrzanie jąder i niższy poziom testosteronu.

10 Spójrz na etykietach produktów higieny osobistej, takie jak szampony, mydła i kremy do golenia, aby mieć pewność, że nie zawierają one parabins. Mogą one powodować różnego rodzaju problemy, w tym wpływ na poziom hormonów.

Jakie są przyczyny testosteronu skokami mężczyzn?

Jakie są przyczyny testosteronu skokami mężczyzn?


Testosteron jest wytwarzany przez międzywęzłowe komórkach jąder i jajników (w mniejszym stopniu). Promuje ciała wzrost włosów i pogłębienie głosu u mężczyzn, a także rozwój męskich narządów płciowych. Przez całe swoje życie, średnio mężczyzna będzie przejść przez przepięciami testosteronu, chwile, kiedy jego ciało ulega czystych wybuchy adrenaliny, spowodowane przez wiele różnych czynników,

Sport

Mężczyźni mają naturalne pragnienia, aby udowodnić swoją męskość, a kilka placówek zapewnić im szansę to zrobić bardzo lubię sport. Przyjazna atmosfera wokół tego, co miało być regularna gra w koszykówkę może ustąpić jednej wypełnionej wściekłością i konkurencji z tego powodu.

Kompleks małego człowieka

Mężczyźni, którzy nie posiadają w dziale wysokość może ulegać wojskowa Człowieka, powszechnie określany jako kompleks Napoleona, powodując ich nadmierne osiągnięcia celu kompensacji nie jest 6'4. Niektórzy chętnie spieszyć się z osadzeniem walk z gigantami 7-stóp, aby udowodnić, że są tak dobre, jak każdy regularnej wysokości.

Erekcje

Erekcje powodują testosteronu znacznie wzrosnąć; posiadające jedną rano znacznie zwiększa po świt przepięcia.

Orzeszki ziemne

Regularne jedzenie orzeszków ziemnych wykazano powodować testosteronu przepięcia. Nie wiadomo dokładnie, dlaczego tak jest, ale tłuszcze nasycone mono mieć wpływ na nadnercza w przeciwieństwie do innych produktów spożywczych.

Intensywne ćwiczenia

Trening składa się ze złożonych ćwiczeń podnoszenie ciężarów kierowania dużych grup mięśniowych będzie wzrost poziomu testosteronu. Przysiady, ławki-prasy i tylne rzędy powodują gruczoły przysadki do pracy w godzinach nadliczbowych w produkcji hormonu.

Młodzieży

Po włączeniu cztery lata, chłopcy mają skłonność do przeżywania nagłe skoki testosteronu. Wysyłka schłodzeniu przez pięć lat, gdy skoki doprowadzić drogę do wzrostu zainteresowania i aktywności, przygody na cechę, że ojcowie mają tendencję, aby cieszyć się bardziej niż matki.

Jakie są przyczyny tkliwość piersi dla mężczyzn?

Jakie są przyczyny tkliwość piersi dla mężczyzn?


Tender piersi u mężczyzn są prawie zawsze spowodowane ginekomastię, która jest obrzęk tkanki piersi. Mimo, że ginekomastia nie stwarza realne zagrożenie dla zdrowia, zauważa, Mayo Clinic, to może być kłopotliwe mieć duże piersi męskich.

Dojrzewanie

Wielu chłopców w okresie dojrzewania rozwijają ginekomastii, ponieważ ich poziom estrogenu i testosteronu gwałtownie zmienić. W terminie ich wymagalności, te powinny ustabilizować poziom hormonów i ginekomastii zazwyczaj odejść na własną rękę, twierdzi Medline Plus.

Zwiększone ryzyko

Niektóre leki zwiększają ryzyko ginekomastii u mężczyzn, w tym leków na receptę stosowanych w leczeniu lęku, AIDS i raka. Nadmierne spożycie alkoholu i steryd anaboliczny, marihuana i heroina może również zwiększyć ryzyko.

Nieporozumień

Wielu ludzi, którzy po prostu mają nadmiernego tłuszczu wokół piersi uwierzyć, że mają ginekomastii gdy rzeczywiście pseudogynecomastia, które jest spowodowane przez otyłość.

Leczenie

Dwa skuteczne typy operacji w leczeniu ginekomastii są liposukcja, która usuwa tłuszcz w piersi i mastektomii, które faktycznie usuwa tkankę gruczołów piersiowych.

Diagnoza

Zdiagnozować pacjenta z ginekomastia, aby upewnić się, że rzeczywiście jest przyczyną tkliwość piersi, lekarz poprosi o swojej rodzinie i historii medycyny oraz o przyjmowanych leków. Ona może również zbadać tkanki piersi, brzucha i genitaliów.

Rzadkie przyczyny Przetarg Piersi

Inne przyczyny przetargowych męskich piersi są rzadkie i obejmują raka piersi u mężczyzn i ropień sutka (mastitis).