adcov.com

calamine lotion czy dobry na trądzik

Zastosowań Phenolated Calamine Lotion

Zastosowań Phenolated Calamine Lotion


Phenolated Calamine Mleczko miejscowe leczenie w celu łagodzenia swędzenie i zaczerwienienie, które pochodzą z różnych chorób skóry. Ten różowy, gęsty płyn nakłada się bezpośrednio na skórę w celu łagodzić i chronić. Zawiera Calamine i tlenek cynku, które są stosowane do przykrywania i ochrony skóry przez zmniejszenie stanu zapalnego. Zawiera ona również fenol, który tworzy efekt przeciwświądowe, co oznacza, że ​​zapobiega lub łagodzi swędzenie.

Ukąszenia owadów

Jednym z najczęstszych zastosowań Phenolated Calamine Lotion jest tymczasowo złagodzić swędzenie związane z ugryzienia. Cienka warstwa Phenolated Calamine Lotion należy stosować na obszarze zagrożonym. Zaczerwienienie ukąszenia błąd zostanie zmniejszona, a potrzeba swędzenie zmniejszy również.

Poison Ivy

Innym częstym użycie Phenolated Calamine Lotion jest odciążenie ogólny dyskomfort, gdy skóra staje się podrażniona przez trujący bluszcz, trujący dąb i sumaka trucizny. Pomaga to zmniejszyć świąd i ból, który jest wynikiem, kiedy skóra styka się z tych roślin. Ponadto, lek ten wysusza sączenie na skórę podrażnioną, które jest spowodowane przez te rośliny.

Wysypki

W ogóle, Phenolated Calamine Lotion służy do tymczasowego zwalnia świąd, zaczerwienienie i pieczenie różnych podrażnień skóry. Te podrażnienia obejmują wysypkę, zaczerwienienie i nierówności, w tym tych, które pojawiają się na skórze w reakcji alergicznej. Łagodzi swędzenie, ale nie dostarcza lekarstwo. Phenolated Calamine Lotion jest zwykle przepisywany lub zalecane dla drobnych podrażnień skóry. Jeśli wystąpią ostre podrażnienie skóry, takie jak obrzęk, świąd lub zaczerwienienie po użyciu tego produktu, możesz być uczulony na to.

Ospa wietrzna

Każde dziecko przechodzi ospę raz w życiu. Ospa wietrzna to seria niekończących się czerwone plamy i swędzenie. Phenolated Calamine Lotion to rozwiązanie łagodzi swędzenie związane z ospa wietrzna, oraz zmniejszenie zaczerwienienia tych miejsc. Zastosuj ten balsam do poszczególnych miejsc. Pomoże to zmniejszyć swędzenie, przynajmniej tymczasowo.

Inne zastosowania

Chociaż rzadko, Phenolated Calamine Lotion może być stosowany w leczeniu trądziku. To pomaga zmniejszyć zaczerwienienie miejscu trądziku, jednocześnie zmniejszając potrzebę, aby ją porysować. Dlatego trądzik wysusza i goi się szybciej. Stosować ją z ostrożnością wokół oczu, nosa i ust. Phenolated Calamine Lotion można również stosować w celu zmniejszenia zaczerwienienie i świąd oparzenia słoneczne. Może on być również stosowany na skórę w celu łagodzenia zaczerwienienie, świąd i zgrubienia po zabiegach kosmetycznych, takich jak po wosku.

Czy Alkohol Produkty dobry na trądzik?

Trądzik Resource Center mówi, że "trądzik jest jedną z najczęstszych chorób skóry, w Stanach Zjednoczonych." Trądzik jest spowodowany nadprodukcją oleju w gruczołach. Alkohol jest jeden składnik, który pomaga w walce z trądzikiem, ale nie jest zalecany do wszystkich przypadków trądziku.

Historia

Trądzik sięga czasów egipskich. Ich pisma mówią, że faraonowie w tym czasie cierpiał na trądzik. Jednak to, że Grecy wymyślili nazwę "trądzik".

Rodzaje

Trądzik może być wszędzie od łagodnego do ciężkiego. Over-the-counter produkty zawierające alkohol są tylko dla łagodnych przypadkach. Ciężkie przypadki trądziku powinny być rozpatrywane przez dermatologa.

Korzyści

Alkohol działa jako środek przeciwko drobnoustrojom. Atakuje to bakterie, które trądzik tworzy i zabija go.

Nieporozumień

Jeśli masz trądzik, może to być nie zaleca się korzystania z produktów z alkoholem, ponieważ może usunąć wierzchnią warstwę skóry. Alkoholu, w przypadku prawidłowego stosowania, zabija bakterie, które sprawia, że ​​trądzik gorzej.

Ostrzeżenie

Alkohol nie powinien być nadużywany, ponieważ może wysuszyć skórę. Alkohol jest zwykle w tonerów dla skóry tłustej. Używać tylko alkohol, czy sprawa jest łagodny.

Czy Burta Bees Mydło Kora & Rumianek dobry na trądzik?

To naturalne twarzy.

Burta Bees Mydło Kora i Rumianek jest wykonana z kory mydło, aloesu, rumianku oraz echinacei. Te składniki są naturalne, a 97 procent, aby skóra naturalnie zdrowe, podczas gdy pozbawienie pory makijażu i zanieczyszczeń. Aloes łagodzi i uspokaja skórę, podczas gdy kora mydło kopie w pory, aby usunąć skórę.

Brakuje jej składników.

Najczęstsze i efektów w walce z trądzikiem składniki są salicylowy acide i nadtlenek benzoilu. Burta Bees brakuje tych składników, ponieważ nie są naturalne. Kwas salicylowy i nadtlenek benzoilu to substancje chemiczne, które zwalczają bakterie, które powoduje trądzik.

Bottom Line

Choć Burta Bees nie jest z kwasem salicylowym lub nadtlenek benzoilu, jest wykonane z kory naturalne mydło, które jest naturalne mydło, że zawiera przeciwutleniacze. Przeciwutleniacze są niezbędne dla zdrowej skóry.

Czy sodę i ocet Dobry na trądzik?

Czy sodę i ocet Dobry na trądzik?


Według SkinMD, sody oczyszczonej i octu jabłkowego są dobre do czyszczenia i tonację skóry. Ogólne właściwości myjące z sody oczyszczonej i właściwościach ściągających z octu jabłkowego, aby połączenie naturalne leczenie trądziku.

Właściwości

Sody oczyszczonej i octu jabłkowego są naturalne. Oni nie mają żadnych agresywnych środków chemicznych. Zgodnie z SkinMD oba produkty są przeciwbakteryjne.

Oczyszczanie twarzy ogólne

Wymieszać 1 lub 2 łyżeczki. sody oczyszczonej z kilkoma kroplami wody. Delikatnie wcierać mieszankę na twarz, a następnie spłukać. Sody oczyszcza skórę, usuwając martwy naskórek, oleje i brud. Wymieszać jedną część octu jabłkowego z jedną częścią wody. Użyj wacik i zastosować mieszankę na twarz. Ocet jabłkowy pomaga zamknąć rozlewa. Naturalny środek nawilżający, taki jak z orzechów kokosowych lub olej migdałowy mogą być używane.

Problem trądziku Oczyszczanie

Dla osób z problemem trądziku, stosowanie sody oczyszczonej i wody w etapie 2 do twarzy i płukania. Gładka cienką warstwę miodu na skórę i poczekać przez około 10 minut. Spłukać twarz ciepłą wodą i zastosować mieszankę octu jabłkowego do twarzy.

Zastosowania Calamine Lotion

Zastosowania Calamine Lotion


Balsam Calamine często przynosi letnim obozie dziecięcym umyśle i wysypka trujący bluszcz. Jednakże ten miejscowo maść może być również stosowane do leczenia innych typów wysypki skórne i podrażnień. Calamine dostępny jako lotion i maści. Zgodnie z Mayo Clinic, "dawka leku będzie różne dla różnych pacjentów. Wykonaj polecenia lekarza lub zgodnie z instrukcjami na etykiecie."

Kontaktowe zapalenie skóry

To czerwone, swędzące, wyboista wysypka może być spowodowane przez reakcję alergiczną po będących w bezpośrednim kontakcie z substancjami, takimi jak mydła i kosmetyków, chwasty, takie jak trujący bluszcz, dąb i sumaka, biżuterii i przedmiotów metalowych zawierających nikiel. Kontaktowe zapalenie skóry zwykle trwa dwa do czterech tygodni. To nie jest zagrożenie życia, ale nie może być powikłania, zwłaszcza jeśli wysypka jest porysowany. Nanoszenie płynu kosmetycznego Calamine łagodzi swędzenie i stan zapalny. Można go również suszyć sączenie z wysypki spowodowane przez kontakt z trucizną bluszcz, dąb i sumaka.

Ukąszenia i użądlenia

Balsam Calamine może być stosowany w celu łagodzenia świąd, ból i obrzęk spowodowane drobnymi reakcje alergiczne na ukąszenia i użądlenia owadów. Owady należą pszczoły, osy, komary, kleszcze i pająki. Calamine mogą być również skuteczne w łagodzeniu świądu i bólu spowodowanego łagodnym reakcji na użądlenia meduzy. W przypadku każdego rodzaju ukąszenia lub użądlenia, lekarz powinien być konsultowany na bardziej ciężkiej reakcji.

Ospa wietrzna i półpasiec

Ospa wietrzna jest zaraźliwy wirus, który może rozprzestrzeniać się czerwone, swędzące guzki i pęcherze wypełnione płynem na wiele ciała takiej osoby. Osoby, które nie były szczepione lub wcześniej zainfekowane są najbardziej zagrożone. Wysypka może swędzieć i żądło. Według Kliniki maja, "Drapanie może powodować blizny, spowolnić proces gojenia i zwiększają ryzyko, że rany będą się zarazić". Balsam Calamine, otarł się na miejscach, łagodzi swędzenie i pieczenie. Półpasiec jest wywoływany przez wirusa poprzedniej infekcji ospy wietrznej. Zwykle dotyczy starszych dorosłych i powoduje zespół bolesnych, swędzące pęcherze się wyrwać. Balsam Calamine łagodzi swędzenie i ból.

Inne Choroby skóry

Wiele innych chorób skóry można leczyć Calamine lotionu lub maści. Podrażniona skóra spowodowana wysypka ciepła można uspokoić z Calamine. Grzybica pływaków ", wysypka spowodowana przez pasożyty w jeziorach i stawach, może zostać zwolniony za pomocą Calamine. Łupież rosea jest rozprzestrzenianie wysypka zwykle wpływa na środkową część ciała. Wysypka może stać się swędzące i łuszcząca. Calamine może pomóc złagodzić te objawy.

Czy Sun Pomoc trądzik?

Czy Sun Pomoc trądzik?


Wypryski, plamy, zits. Jakkolwiek go nie nazywać, trądzik jest frustrujące stan skóry. Chorzy zwracają się do wielu różnych zabiegów, z których żadna nie jest w 100 procentach skuteczne lub 100 procent wolne od działań niepożądanych. Najtańszym i najbardziej naturalnym z nich jest słońce. Jego działanie polega na wysuszeniu skóry tłustej i zabijania bakterii, która powoduje trądzik. Niestety, jest to rozwiązanie krótkoterminowe. W tym samym czasie powoduje długotrwały uszkodzeń skóry, które mogą czasami prowadzi do raka skóry.

Co to jest trądzik?

Trądzik jest inna nazwa wyprysków. Trądzik obejmuje whiteheads (zaskórników zamkniętych), zaskórniki (zaskórniki otwarte), torbiele i krosty. Większość ludzi będzie trochę kombinacji tych objawów podczas swoich młodzieńczych lat. Dla niektórych, stan utrzyma się w dorosłym życiu. Trądzik może o nasileniu od łagodnego do ekstremum. Najczęstszym miejscem na trądzik jest na czole i policzkach, ale może wystąpić również na innych częściach ciała, w tym klatki piersiowej, pleców, szyi, ramionach i pośladkach.

Przyczyny

Pomimo tego, co twoja matka może wam powiedziałem, trądzik nie jest spowodowany przez zbyt dużo jedzenia pizzy i czekolady. Jest to spowodowane nadmierną aktywnością gruczołów łojowych. Gruczoły te produkują oleistą substancję zwaną sebum, który utrzymuje miękkiej skóry. Zbyt dużo sebum może blokować pory, tworząc zaskórniki. Zaskórniki są idealnym środowiskiem dla bakterii hodowli Propionibacterium acnes (zwana P. acnes), co powoduje zakażenie i obrzęk.

Sunshine jako leczenie

Wiele niepotwierdzonych dowodów mówi, że słońce leczy trądzik. Promieniowanie ultrafioletowe (UV) zabija bakterie, w tym P. acnes. Jednak poprawa jest tymczasowa. Badanie z 1997 roku przeprowadzone w University Hospital w Utrechcie w Holandii wykazały, że światło widzialne może odegrać ważną rolę w leczeniu trądziku. Eksperyment trwał zaledwie siedem tygodni. W dłuższej perspektywie, szkodliwe skutki długotrwałej ekspozycji na słońce mogą przeważać żadnych świadczeń krótkoterminowych.

Stres

Dla wielu ludzi, stres jest jednym z głównych czynników wyzwalających na trądzik wyprysków. Ci ludzie czasami zauważyć, że ich skóra wygląda jaśniej po tygodniu, leżąc na plaży. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ opalanie nie jest stresujące. W rzeczywistości, miłe wakacje można zrobić cuda dla zdrowia, w tym skóry. Nie koniecznie muszą siedzieć na plaży. Wystarczy odpocząć przez dłuższy okres czasu.

Uszkodzenia skóry

Przed uruchomieniem się, aby zarezerwować wakacje na Florydzie, za Minusem spędzać czas w słońcu. W krótkim okresie, słońce może drażnić skórę, pogłębiając istniejące warunki. Długotrwałe przebywanie na słońcu powoduje przedwczesne starzenie się skóry, w tym marszczenia i plamy starcze. Jest to szczególnie ważne dla osób o jasnej skóry. Oparzenia słoneczne mogą zanikać po kilku dniach, a następnie doprowadzić do raka skóry lat w dół linii.

Czy Dermatolog leczyć trądzik?

Trądzik jest bolesna i wstydliwa choroba skóry, że miliony ludzi cierpią. Może on być utwardzany za pomocą dermatologa.

Recepty

Przed wizytą dermatologa istnieje wiele over-the-counter produktów, które mogą leczyć problemu skóry. Produkty zawierające nadtlenek benzoilu i kwas salicylowy są najlepsze do leczenia trądziku.

Antybiotyki

Jeśli ponad-the-counter produkty nie działają, dermatolodzy może przepisać antybiotyki do leczenia trądziku. Ten lek zabija bakterie, które powoduje trądzik, ale proces ten może trwać do sześciu miesięcy.

Accutane

Accutane jest inny sposób dermatolog może leczyć trądzik. Lek ten jest ostatnim krokiem dermatolog odbędzie, ponieważ może to spowodować szkodliwe skutki uboczne.

Zmiany chorobowej Kortykosteroidy

Kortyzon zdjęcia są powszechne leczenie ciężkim trądziku. Dermatolodzy da te strzały nie tylko leczyć trądzik, ale leczyć trądzik blizny, jak również.

Terapia światłem niebieskim

Up-and-coming leczenie trądziku jest Blue Light Therapy. Ta terapia światłem nie jest wymagana obróbka jeszcze, ale laser idzie pod skórę, by zabić i zapobiec bakterie, które powoduje trądzik.

Czy Siarka Polecane trądzik?

Czy Siarka Polecane trądzik?


Siarka jest jedną z najstarszych metod leczenia trądziku wiedzieć, aby człowiek, którego historia sięga starożytnych Rzymian. Jest to nadal powszechnie stosowane w trądziku składników składnika leczenia z powodu it it skuteczność. Jest on również stosowany do leczenia skóry, infekcje bakteryjne i grzybicze.

Jak to działa?

Siarka skutecznie zwalcza trądzik zakłócając rozwoju bakterii trądzikowych na skórze. Jest ona również stosowana jako środek złuszczający, gdyż powoduje, że skóra na odrywanie. Posiada zdolność do wchłaniania oleju i dotarcia do porów, zaskórników uszkodzi (zaskórniki i wągry).

Stosowanie

Trądzik na detergent, który zawiera siarkę działa najlepiej, gdy jest pozostawiona na skórze przez kilka minut. Maska lub leczenie trądziku, który zawiera punkt siarki jest bardziej skuteczne, jeśli nie na skórze przez noc.

Środki ostrożności

Siarka nie powinny być stosowane na dużych obszarach skóry, ponieważ absorpcja dużych ilościach może prowadzić do efektów ubocznych.

Skutki uboczne

Siarka może powodować swędzenie, pieczenie, uczucie kłucia i zaczerwienienie skóry. Przed dodaniem siarki do trądziku opieki rutyny jeśli użycie innych leków należy skonsultować się z lekarzem.

Disadvantadges

Wiele produktów, które zawierają siarkę mają charakterystyczny, obraźliwe zapach. Niektóre produkty siarki mogą powodować odbarwienie skóry.

Czy Antybiotyki Poprawa trądzik?

Czy Antybiotyki Poprawa trądzik?

Jak Trądzik Formularze

Formacja Trądzik jest bezpośrednio związane z gruczołów łojowych. Pory są małe fragmenty na oleju. Włosowych są połączone z gruczołów łojowych, które wytwarzają sebum, który jest wykorzystywany do utrzymania powierzchni skóry tłustej. W zdrowej skóry, pory są otwarte, więc sebum może wyjść na powierzchnię. W chorobowo skórę, zatykają porów z martwych komórek skóry. Te bloki sebum, które umożliwia wzrost bakterii i zarażać obszar. Powstały zmiana nazywana jest pryszcz, najczęstszą formą trądziku. Torbiele i guzki są ciężkie postacie trądziku.

Przyczyny trądziku

Jedną z głównych przyczyn trądziku hormony. W okresie dojrzewania, hormony zwane androgenami powoduje gruczoły łojowe, aby powiększyć. Można to kontynuować w dorosłość, zwłaszcza podczas cykli miesiączkowych. Stres, leki, kosmetyki i czynniki dziedziczności może również powodować trądzik. Dieta nie jest przyczyną trądziku, choć dla niektórych, niektóre reakcje alergiczne na żywność może powodować epidemie. Dermatolodzy naprawdę nie wiem, dlaczego niektórzy ludzie mają gorsze ognisk z trądzikiem niż inne.

Antybiotyki na trądzik

W ciężkich przypadkach, zmiany mogą wybuchnąć na plecach, szyi, rąk i nóg. Antybiotyki zmniejszyć bakterii wokół mieszka włosowego i zmniejszyć stan zapalny. Wspólne antybiotyki są tetracyklina, minocyklina, doksycyklina, erytromycyna, trimetoprim i azytromycyna. Działania niepożądane są zazwyczaj minimalne, ale nie może być lek interakcje. Najczęstszym działaniem niepożądanym jest zdenerwowany brzucha, który osiada w ciągu kilku dni. Unikaj ekspozycji na słońce w godzinach szczytu. Niektóre kobiety mogą doświadczyć pochwy drożdże, a antybiotyki mogą zakłócić działanie pigułek antykoncepcyjnych.

Jeśli lekarz przepisze antybiotyki, oczekiwać, aby je przez co najmniej kilka miesięcy przed widząc wyniki. Może to być konieczne włączenie do wymaganego roztworu do stosowania miejscowego. Jeśli torbiele są głębokie, antybiotyki nie mogą całkowicie wyeliminować te zmiany.

Lekarz może podjąć decyzję, aby spróbować Accutane, mocniejszy lek, który jest uważany za wszystkie inne zawiodły ustnej. Accutane jest niebezpieczne dla kobiet, które mogą zajść w ciążę lub są w ciąży. Stosowany jest pod ścisłym nadzorem.

Jak czyścić oblicze trądzik bez Wash

Jak czyścić oblicze trądzik bez Wash


Trądzik, najczęściej występuje w okresie dojrzewania, ale może również wpływać na dorosłych - zarówno mężczyzna i kobieta. Natomiast trądzik zmniejszyć przez okres czasu, w niektórych, ale innego rodzaju mogą cierpieć z tego stanu skóry przez dłuższy okres czasu. Trądzik może być na tyle poważne, aby spowodować blizny, które są trudne do wyleczenia. Leki mogą być kosztowne, a czasami nie działa, ale jest inny sposób na czyszczenie twarzy trądzik jest nękany, na minimalny do żadnych kosztów.

Instrukcje

Jak oczyścić twarz Korzystanie Aloe Vera

1 Zlokalizuj rośliny aloesu. Żel aloe vera dobrze trądziku, ponieważ jest łagodne działanie przeciwzapalne i natychmiast łagodzi skórę. Działa ona również jako naturalne antybiotyku oczyszczania skóry, a zabijania bakterii.

2 Przerwa liść z rośliny aloesu. Używać noża do krojenia w dół środku. Pozwól żółta substancja lateks odpływać, pamiętając, że podrażnienia skóry lub reakcji alergicznej może wystąpić, gdy lateks jest w kontakcie ze skórą.

3 Zastosuj Aloe Vera żel do twarzy, za pomocą żelu do wcierania na tym terenie w ruch kołowy. Unikać oczy przy stosowaniu.

4 Pozostawić żel z aloesu na twarz podczas snu, co pozwala, aby uzdrawiać i odmłodzić skórę. Przemyć twarz rano z zimną wodą i osuszyć ręcznikiem. Powtórz te czynności, każdej nocy, aż zobaczysz pozytywne rezultaty.

Wskazówki:

  • Można przechowywać w lodówce niewykorzystany żel aloes w szczelnym pojemniku przez okres do jednego tygodnia.
  • Jeśli nie masz dostępu do aloe vera, kupić wykonaną rynku żel w sklepie zdrowotna żywności.
  • Przetestować niewielką ilość żelu na małej części skóry, aby sprawdzić reakcję alergiczną.

Czy Dobry stóp Arch Obsługuje As Good As ortezy?

Czy Dobry stóp Arch Obsługuje As Good As ortezy?


Decydując się pomiędzy dobrymi podporach łukowych i dobrych ortezy polega garść zmiennych. Poziom wsparcia potrzebne, rodzaj obuwia, poziom aktywności i różnice cen wpływających na decyzję.

Różnice

Dobre podpory łuku i ortezy wsparcie dla płaskich stóp, amortyzację oraz odpowiednie dopasowanie. Źle wykonane łukowe podpory i ortezy może poruszać się w bucie, zużywają się szybko i dają niewystarczające wsparcie.

Arch Podpory

Arch podpory są nabywane bez recepty w aptekach, sklepach sportowych towarów i sklepów obuwniczych w średnim koszcie w wysokości 19 dolarów za parę, w zależności Footsmart.com. Arch podpory są zazwyczaj wykonane z użyciem miękkich materiałów i są przeznaczone dla komfortu i skromnym generycznego wsparcia. Pasują do różnych rozmiarów butów i są użyteczne w dniu zakupu.

Własne Ortezy

Ortezy na ogół wymagają szczególnych pomiarów i są zaprojektowane specjalnie dla konkretnego problemu. Ortezy niestandardowe przeznaczone do obuwia sportowego nie będzie działać w bucie sukni. Ortezy mogą być kosztowne i potrwać kilka tygodni do produkcji. Chorób stóp, ortopedzi i sklepy specjalistyczne oferują zindywidualizowanych ortezy.

Wybór

Wybór między podporami łukowych i ortezy zależy od Twoich celów. Dobre łukowe są odpowiednie podpory, gdy szukają niedrogiego, wygodne wkładki do butów z umiarkowanym wsparciem. Dobre ortotyka oferują większe wsparcie, trwają dłużej i są coraz specyficzne potrzeby, takie jak ćwiczenia, gry sportowe lub po zlecenia lekarskiego.

Rozważania

Zastanów over-the-counter łuk wspiera najpierw sprawdzić, czy ich naprawienia problemu. Możesz powrócić większość przechowywania zakupionych podpory łuku, ale nie można wrócić niestandardowe ortezy.

Jak zapobiec przedmiesiączkowego trądzik i Pryszcze

Jak zapobiec przedmiesiączkowego trądzik i Pryszcze


Według KidsHealth.org, napięcia przedmiesiączkowego trądzik i pryszcze wpływa około siedmiu na 10 kobiet i są spowodowane przez hormon zwany progesteronem. Niestety, nie ilość płyny, mycia lub leczenie trądziku może zapobiec napięcia przedmiesiączkowego trądzik. Ten rodzaj pryszcz zapobiegania wymaga bardziej długoterminowe rozwiązanie. Istnieje kilka różnych pokarmów, których należy unikać, a także kilka prostych zmian życiowych, które mogą pomóc zmniejszyć flare-ups przed i podczas miesiączki.

Instrukcje

1 Weź witaminy B, aby zmniejszyć trądzik podczas okresu. Witamina B6 pomaga także łagodzić objawy napięcia przedmiesiączkowego, takich jak depresja, wzdęcia i moodiness. Żywność z witaminą B6 to owoce i warzywa, fasola, płatki i ziarna.

2 Rozpocznij ćwiczenie, zanim są napięcia przedmiesiączkowego i wprowadzenia regularnych rutynowych. Ćwicz codziennie przez co najmniej 30 minut. Trądzik jest gorzej, gdy jesteś zmęczony i niezdrowe. Regularne ćwiczenia pomagają utrzymać dobry stan zdrowia.

3. Jedz dobrze zrównoważona dieta. Porozmawiaj z lekarzem na temat, jaki rodzaj diety jest dla Ciebie najlepszy. Ogólnie rzecz biorąc, należy spróbować diety o niskiej zawartości tłuszczu z kilku porcji owoców cytrusowych i bez warzyw dziennie, plus całe ziarna, włókna i dużą ilością wody.

4 Unikaj cukru, sztucznych słodzików, kofeinę, białej mąki, alkoholu i nikotyny, gdy jesteś przedmiesiączkowego. Ograniczyć spożycie owoców do zaledwie trzech porcji dziennie. Owoce cytrusowe mogą nasilać trądzik, podczas gdy dieta żywności przetworzonej i wyrafinowane ograbia organizm z kwasów tłuszczowych, które powodują trądzik hormonalny.

5 wizyty u lekarza, aby dostać receptę na pigułki antykoncepcyjne. Hormony w pigułki antykoncepcyjne pomagają zrównoważyć hormonów, które powodują trądzik. Pigułki antykoncepcyjne także złagodzić inne objawy PMS.

6 Zmniejszenie stresu podczas PMS z medytacji, jogi, masażu i kreatywnych rozwiązań, takich jak malarstwo czy pisania. Trądzik może się pogorszyć, jeśli jesteś w dużo stresu.

Wskazówki:

  • Ryzyko biorąc pigułki antykoncepcyjne to atak serca, udar mózgu i zakrzepów. Przed podjęciem jakichkolwiek leków antykoncepcyjnych skonsultować się z lekarzem.

Domowych Zabiegi na trądzik

Domowych Zabiegi na trądzik


Próbując w leczeniu trądziku za pomocą leków i produktów komercyjnych może spowodować, że skóra staje się stan zapalny i podrażnionej. To może powodować trądzik się jeszcze bardziej, i może powodować delikatne warstwy skóry, aby stać się nierówne. Na szczęście, trądzik może być traktowane całościowo przy pomocy domowych zabiegów, składniki na które można znaleźć w każdym sklepie ze zdrową żywnością.

Owsianka Scrub

Załóż owsiane łącząc peeling 1/2 szklanki płatków owsianych ziemi kamienia z 1/2 szklanki ciepłej wody. Wmasować w skórę, po umyciu twarzy i spłukać. Owsianka odżywia skórę i łagodzi podrażnienia.

Soda oczyszczona Exfoliant

Wymieszać 2 łyżki. sody oczyszczonej z skropić wodą, tworząc miękką konsystencję pasty. Masaż na skórę, aby rozluźnić zaskórniki i martwy naskórek.

Tea Tree Oil Spot Treatment

Namoczyć wacik z olejkiem z drzewa herbacianego, i stosuje się go bezpośrednio do wyprysków trądzikowych. Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym anty-grzybicze, które zabija bakterie powodujące trądzik.

Calamine Lotion Overnight Treatment

Lotion calamine mogą wysychać torbielowate trądzikowych naturalnie, a to może być stosowane do skóry za pomocą bawełnianego wacika. Zostaw Calamine balsam na noc.

Suplementy probiotyczne

Probiotyczne suplementy można znaleźć w każdym sklepie ze zdrową żywnością. Probiotyki zawierają zdrowe bakterie, które mogą pomóc lepiej wchłonąć składniki odżywcze ciało i minerałów.

Jak korzystać galmanowych Lotion leczyć Poison Oak

Jak korzystać galmanowych Lotion leczyć Poison Oak


Lotion calamine służy do ochrony skóry i do zmniejszenia stanu zapalnego suchości i wysypka. To może leczyć objawy zatruć dąb bardzo skutecznie, choć nie usuwa przyczyn sposób bardziej określone leki zrobić. Możesz używać balsam Calamine w leczeniu objawów Poison Oak bardzo prosto, jednak z niewielkim przygotowaniem lub koszt.

Instrukcje

1 Określić skutki trucizny dąb jest o na skórze. Calamine traktuje wysypki, sączące rany i nadmiaru ciepła z powierzchni skóry, z których pojawiają się, gdy manifesty Poison Oak. Balsam działa najlepiej z łagodniejszych objawów lub objawy, które powtarzają się po przyczyna została już traktowane.

2 Zastosuj balsam Calamine do dotkniętych obszarów skóry. Olej z trucizny dębu powoduje, że naczynia krwionośne w pobliżu powierzchni skóry do wycieku płynów, która tworzy swędzenie i pęcherze. Calamine działa do chłodzenia skóry, który powoduje zwężenie naczyń krwionośnych i eliminuje wypływanie.

3 Pozostawić Calamine na skórę, nawet jeżeli będzie się do wyschnięcia lub tworzą skorupę. To pochłaniania płynów z pęcherzyków i wysypki, a skorupa chroni wrażliwą skórę przed ponownym zapalny czy szczotki przed niczym. Można zmyć osad z dala raz objawy zniknęły na dobre, ale podczas gdy nie ustępują, to najlepiej niech balsam do swojej pracy.

4 Ponownie zastosuj balsam Calamine do obszarów dotkniętych trzy lub cztery razy dziennie - lub wtedy, gdy objawy powracają. Stałe stosowanie balsamu zachowa objawy w zatoce i pozwala skoncentrować się na rzeczy oprócz skóry swędzenie.

5 Zatrzymaj stosowania Calamine gdy wysypka kurczy i / lub sączące i obrzęk maleje. Utrzymywanie go na po trucizny dąb znikły objawy mogą sprawić, że skóra nadmiernie sucha i powodować wysypkę i swędzenie, aby wrócić.

Wskazówki:

  • Choć calamine łagodzi uczucie swędzenia i pieczenia, nie usuwa olej urushiol który powoduje te objawy. Upewnij się, że na tym terenie traktują z medycyny, aby pozbyć się oleju, a potem użyć balsamu Calamine raz go nie ma. W przeciwnym razie, objawy będą się powtarzać nie ma znaczenia ile razy można używać balsamu Calamine.
  • Calamine lotion mentolem często działa lepiej w leczeniu tych objawów niż balsam galmanu samodzielnie (mentol przyczynia się do ochłodzenia do skóry). Sprawdź etykietę lub zapytaj apteki, jeśli ma Calamine z mentolem dostępnych.
  • Udać się do lekarza, jeśli objawy utrzymują się lub nie zmniejszy się leczenie miejscowe.

Jak porównać Dziki ryż z ryżem

Jak porównać Dziki ryż z ryżem


Gdy chcesz odpocząć od nudnych starych biały ryż, istnieje wiele opcji do wyboru. Nie bój się, będziesz eksperymentować z nowych odmian ryżu w żadnym momencie.

Instrukcje

1 Czy wiesz, że ryż dziki ryż nie jest w ogóle? To rzeczywiście nasion z długoziarnistego bagno trawy, która rośnie dziko w północnej regionu Wielkich Jezior w Stanach Zjednoczonych i jest uprawiany w Kanadzie. To się nazywa "dziki ryż", ponieważ europejscy badacze, którzy po raz pierwszy zobaczył go rośnie w płytkiej wodzie, nie myślał, że przypominały pola ryżowe. Brązowy ryż, czasami nazywany "cały ryż", jest ryż w stanie naturalnym. W celu "białe" ryż, otręby (brązowawy otoczki ryżu, który zawiera większość substancji odżywczych) usuwa się i ryż jest gładka. Sprawia, że ​​otręby, brązowy ryż chewier bardziej bogate w błonnik i bardziej pożywne.

2 W jaki sposób te dwie odmiany porównać ile smak idzie? Cóż, wiele osób uważa, że ​​brązowy ryż smakuje lekko orzechowy. Ma firmę, ciągnącą się teksturę, jest dostępny w wielu odmianach (jaśmin, Basmati), które można rozpoznać z białym ryżem, i działa dobrze w większości potraw, które wymagają białego ryżu. Jak brązowy ryż, dziki ryż jest żucia, orzechy i pełne smaku. Niektórzy nawet twierdzą, że wykrywają trochę dymu smak. Dziki ryż nadaje się również na bogate i obfite dania, takie jak grzyby, dziczyzna, a nawet drobiu.

3 Poznaj fakty żywienia. Każdy 1/4 filiżanki brązowego ryżu niegotowane zawiera 171 kalorii, 3,6 g białka, 1,3 g tłuszczu, 35 g węglowodanów, 1,6 g błonnika. Każdy 1/4 Puchar niegotowane dziki ryż zawiera 142 kalorii, 5,8 g białka, 0,4 g tłuszczu, 30 g węglowodanów, 2,4 g błonnika. Z punktu widzenia odżywiania, wygląda na to, dziki ryż jest wyraźnym zwycięzcą.

4 Niestety, dziki ryż może być znacznie droższe niż ryż brązowy. Nie należy jednak lekceważyć "czynnik wzrostu". Długie błyszczące nasiona dzikiego ryżu na ogół trzykrotnie lub nawet czterokrotnie objętość po ich już ugotowane.

5 Trudno wybrać między dzikim ryżem i brązowy ryż - obie odmiany mają takie wspaniałe cechy. Dlaczego nie eksperymentować z zmieszanie dwóch zrobić własny podpis ryżowy pilaw?

Jedzenie Ogórek Pomocy PMS Trądzik

Jedzenie Ogórek Pomocy PMS Trądzik


Jest to dobrze znany fakt, że ze względu na związek między hormonami, miesiączki i trądzik, że stan skóry jest bardziej powszechne niż kiedykolwiek podczas "tego" czasu miesiąca. Chociaż istnieje wiele medycznych środków zaradczych, może być zaskoczony, że nie jest to prosty środek domu we własnej lodówce.

Ogórek wspomaga detoksykację

Liczba alternatywnych terapii medycznej połączyć zarówno trądzik i PMS do swojej diety. Na przykład, zgodnie z naturopatyczną medycyny, trądzik i PMS są zarówno spowodowane przez nagromadzenie toksycznych substancji chemicznych przez resztki niestrawionych cukrów rafinowanych i skrobi w organizmie. Oczyszczanie toksyn z jelita grubego, wątroby, nerek i krwi, człowiek może zarządzać PMS i wyjaśnić skórę. Jedną z najlepszych metod oczyszczania jest pić dużo wody i spożywać organiczne, surowe owoce i warzywa, i jeden z najlepszych wyborów tych surowych warzyw jest ogórek.

Dlaczego ogórek?

Ogórki działać jako środek moczopędny, które pomogą przenieść więcej wody przez nerki i wypłukać toksyny z nich, zapewniając w ten sposób działają sprawniej oczyścić krew. Ogórki zawierają również cholinę, rozpuszczalną w wodzie substancję odżywczą, która jest częścią kompleksu witaminy B. Cholinę są wykorzystywane do produkcji kwasu solnego, który przyczynia się do trawienia pokarmu, a także przyczynia się do detoksykacji wątroby.

Jedzenie Ogórki

Nie należy przygotować ogórka przez gotowanie go jako traci witaminy w ten sposób. Zamiast jeść na surowo w sałatkach lub kanapki. Wielka mizeria łączy ogórki, trochę oleju i sos vinaigrette z oliwek. Nie musisz jeść ogórka prosto. Jeśli znudzi nam się sałatki lub kanapki, sok z ogórka i pić. Do napoju orzeźwiającego ogórka, połączyć sok z ogórka, mięta i imbir.

Jak zrobić Trądzik Go Away With Produkty w domu

Jak zrobić Trądzik Go Away With Produkty w domu


Oczyszczenie wypryski powinien być łatwy do wszystkich produktów, trądziku na rynku, lecz produkty te mogą być trudne do skóry, co powoduje zaczerwienienie i wysuszenie, a co skóra staje się bardziej podatne na rozwój trądziku. Elementy powszechnego użytku może być stosowany do leczenia trądziku, i są delikatniejsze na skórę i często bardziej wydajne przy wyjaśnianiu skaz. Pamiętaj, najlepiej zapobieganie trądzik zaczyna się picie dużej ilości wody i jedzenia zdrowej diety. Więc otwórz swoje szafki kuchenne i zacząć oczyszczenie te pryszcze.

Instrukcje

1 Umyj twarz mieszaniną sody oczyszczonej i wody, aby oczyścić skórę. Wymieszać 1/4 szklanki sody oczyszczonej z 3 do 4 łyżki. wody, aby ciasto. Nałożyć na zwilżoną skórę, omijając okolice oczu, i niech ustawić na około 10 minut lub do momentu wyschnięcia. Wytrzeć delikatnie mokrym washcloth i pat skóry suchej. Umyć tego delikatnego mycia dwa razy dziennie.

2 Mix 1 szklanka płatków owsianych i około 1/4 szklanki wody, tworząc gęstą papkę. Zastosuj maskę owsiane na świeżo umyte, suchą skórę i pozostawić do wyschnięcia na około 10 do 20 minut. Unikać okolic oczu. Zmyj ciepłą wodą, przy czym należy uważać, aby pozwolić owsiane zejść zlewu, co może powodować rury zatkane. Pat skórę suchą. Użyj tej maski trzy razy w tygodniu.

3 Połącz 1 szklankę wody z 1 łyżki. ocet jabłkowy cydr w małej misce. Zanurz wacik do mieszanki i zimnica na trądzik. Stosuje się dwa razy dziennie po umyciu lub po użyciu maski.

4 Wytnij mały ziemniaka na pół i natrzeć strony cięcia jednym kawałku na wszelkich miejsc z trądzikiem. Czy to każdej nocy przed snem, czy jest jakiś trądzik. Surowy ziemniak działa zabić bakterie, które powoduje wypryski, pomaga je zredukować.

Wskazówki:

  • Przetestuj domowe zabiegi na małym odcinku skóry pierwszy upewnij się brak reakcji przed nałożeniem na całą twarz.

Cherry Juice leki na trądzik

Cherry Juice leki na trądzik


Sok wiśniowy jest alternatywą leczenia trzech rodzajów trądziku: pospolity, skupiony i trądzik różowaty. Spożywać surowego soku wiśniowego samodzielnie lub z innych owoców i warzyw, aby zmniejszyć lub nawet leczyć trądzik ognisk. Wkomponowana smoothie surowy sok wiśniowy jest doskonałą przekąskę, posiłek i deser opcji.

Opcje Juice

Bogaty w witaminy A, witaminy C i minerałów, sok wiśniowy trądzik jest wielkim wojownikiem. Jego właściwości antybakteryjne usunąć toksyny z krwi i walki bakterii uwięzionych pod skórą. Wdrożenie sok wiśniowy do swojej diety, dodając sok z wiśni do Twoich ulubionych przepisów soków owocowych i warzywnych. Na przykład, wymieszać surowe surowy sok z wiśni i sok jabłkowy z pokruszonym lodem na pyszny połowy poranną przekąskę. Te dwa soki bogate w przeciwutleniacze szybko dostają się do krwi i dostarczają witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia skóry. Sok z moreli, jagód, sok z cytryny, melony, pomarańczowy, grejpfrutowy, pomarańczowy, sok z cytryny, sok brzoskwiniowy, sok gruszkowy, sok ananasowy, sok z suszonych śliwek i soku truskawki są również wielkie możliwości. Połączenie jednego lub więcej z soków i napojów dziennie w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Proste opcje Przekąski

Na dobry anty-trądzik kombinacji, spróbuj sok z wiśni i sok z cytryny. Umyć i obrać jeden z cytryny, a następnie usunąć z łodygi o garść czereśni. Zetrzeć lub mieszanki w edytorze blendera, sokowirówki lub żywności. Wymieszać z jednej filiżanki sorbet lub dodać pokruszony lód na pyszną przekąskę. Dla większego smaku, dodać surowy sok z wiśni lub wiśniowy sorbet i mieszankę aż będzie gładkie. Nie może nawet trzeba dodać cukier, jak słodki smak wiśni zrównoważy gorzki smak cytryny. Dla dodaje stempla, dodać wapna lub pomarańczowy przyprawy.

Sok wiśniowy

Wiśnia sok sam dodaje alkalizuje się do ciała i neutralizuje odpady kwasem w krwi. Dla prostej przekąski, mieszanka soku wiśniowego z kruszonego lodu i jeść łyżką z papierowego kubka.

Na coś innego, wlać sok z wiśni do pustego zasobnika lodu i zamrozić. Dodaj mrożona wiśnia kostek lub do innych soków ssać kostki na szybkie, proste i przyjemne leczeniu. Można nawet zamrozić wiśni wewnątrz każdej kostki dla łatwej obsługi.

Jak leczyć trądzik i zaczerwienienie skóry

Jak leczyć trądzik i zaczerwienienie skóry


Ponieważ twarz jest pierwszą rzeczą, inni postrzegają to nie jest zaskoczeniem, że do pielęgnacji skóry jest priorytetem dla wielu osób. Wiele osób walki ze stanami skóry, takich jak trądzik lub trądziku różowatego. Warunki te zostawić zaczerwieniona i podrażniona skóra. Choć nie ma bezpośrednich odpowiedzi na zajęcie co twoje obawy pielęgnacji skóry może być, są sposoby leczenia trądziku i zaczerwienienie w celu zminimalizowania skutków. Radzenie sobie z problemem skóry jest czasochłonne i podróż finansowy, ale w końcu to jest warte, jeśli czujesz się bardziej pewny siebie o swój wygląd.

Instrukcje

1 oceny problemu. Przyjrzyj się dobrze na świeżo oczyszczoną skórę, która jest wolna od makijażu. Dokładnie ocenić stan skóry. Zauważ gdzie są czerwone ślady, przebarwienia, suchość lub podrażnienie. Dowiedzieć się, jak długo zmagał się z konkretnym stanie i kiedy ją rozwijać.

2 Odwiedź dermatologa. Umówić się z dermatologiem, który specjalizuje się w chorobach skóry twarzy. Idź na wizytę z czystą twarz, która jest wolna od makijażu. Powiedz dermatologa co Twoje obawy są i przejść nad osobistą ocenę skóry z nim. Zapytaj, co zabiegi są dostępne w celu leczenia stanu skóry.

3 Uruchom system. Dermatolog zaleci konkretnych produktów w celu leczenia stanu skóry i zwalczania zaczerwienienia i trądzik. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, odłożyć wszelkie produkty możesz mieć używane wcześniej. Trzymać specjalnie z reżimem, że dermatolog przepisuje i nie odstępować od niego. Jednakże, jeśli zauważysz, produkt nie działa, skontaktuj się z dermatologiem i uzyskać nowe zalecenia.

4 Traktuj skórę. Co najmniej raz w tygodniu pokazać skórę trochę TLC. Czy delikatne złuszczanie i zastosować maskę, która wyraźnie zwalcza problemy Twojej skóry. Spójrz na zabiegi, które są formułowane w celu zmniejszenia zaczerwienienie i podrażnienie i po zakończeniu leczenia, stosować intensywne produktu, takich jak serum.

5 Użyj delikatny makijaż. Od leczenia stanu skóry nie przynosi rezultatów z dnia na dzień, to jest prawdopodobne, że chcesz trochę pomóc ukrywa swój zaczerwienienie lub wysypka. Użyj delikatny makijaż, który jest nie zatyka porów i przeznaczony dla skóry wrażliwej. Jeśli masz trądzik, z dala od fundamentów, które zawierają kwas salcyclic. Będą one suche tylko skórę na zewnątrz i spowodować więcej skaz. Makijaż mineralny jest zwykle bezpieczne dla skóry wrażliwej, trądzikowej oraz skóry z trądzikiem różowatym. Pamiętaj, traktując problem skóry wymaga czasu, ale być cierpliwym i stosować się do reżimu. To będzie tylko kwestią czasu, zanim zobaczysz rezultaty.

Wskazówki:

  • Użyj delikatnego mycia do mycia twarzy. Czy cierpisz na trądzik lub zaczerwienienie, istotne jest, że używasz non produkt drażniący, aby oczyścić skórę w celu zmniejszenia możliwości dalszego podrażnienia i wyprysków.
  • Nie trzymać się z produktu, który drażni skórę. Podczas gdy niektóre produkty mają skutki uboczne, ważne jest, aby zrozumieć, że skutki te nie powinny obejmować poważne podrażnienie lub swędzenie.

Czy wzrost roślin uzyskać wpływ w różne kolorowe doniczki?

Czy wzrost roślin uzyskać wpływ w różne kolorowe doniczki?

Barwa jego puli mogą mieć wpływ wzrostu roślin. Czy kolor jest korzystne lub negatywne zależy od różnych okoliczności, w tym regionie, w którym roślina rośnie.

Ciemne doniczki

Wiele artykułów ogrodniczych ostrzegają przed użyciem przez ciemne doniczki, które zachowują więcej ciepła niż lżejsze garnki. Ciemny doniczkach wymagają podlewania częściej lub gleby wyschnąć. Ale że sam zatrzymywania ciepła "może być dobrodziejstwem w zimnym klimacie," zauważa "Alaska Master Gardener Newsletter." W cieplejszych strefach wchłanianie żar ciemne doniczki można podnieść temperatury gleby, które mogą uszkodzić korzeni i liści.

Lekkie, doniczkach

Łańcuch życia sieci wskazuje, że dla poinsecji, światło doniczki "pozwalają światło, aby osiągnąć korzeniowej i negatywnie wpływa na wzrost roślin i wydajności." Zaleca się ciemne doniczki dla poinsencji.

Cień

Umieszczenie pot w stoczni może również wpływać na czy ciemny kolor jest zły czy dobry wybór. Big Bad kwiat, mówić o hibiskusa, sugeruje, że lżejsze kolorowe doniczki są najlepiej, aby uniknąć przegrzania korzenie. Ale jeśli hibiscus w ciemnym garnku znajduje się na obszarze 25 procent odcień, zmniejsza stres spowodowany garnek kolor.