adcov.com

brodawka nitkowa

Lekarstwo na brodawki nitkowate

Nitkowa brodawka jest jednym z wielu rodzajów brodawek zewnętrznych, znajdujących się na korpusie i tego konkretnego szczepu brodawka jest taka, która będzie w oczach wystającą powyżej wargi wokół oka albo u podstawy szyi. Nitkowa brodawka jest długi, wąski brodawek, które odstaje od skóry, i jest spowodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i jest nienowotworowy brodawką, który jest łatwy do obróbki.

Środki zaradcze

Przygotowania pasty sody i wody, i stosuje się pastę do brodawki trzy razy dziennie. W ciągu kilku dni można zobaczyć brodawki zaczynają wysychać. 2. Spróbuj moczenia wacik w żelu z aloesu i naklejamy na brodawki. Powtórz ten proces trzy razy dziennie, a brodawki powinny zacząć wysychać w około pięciu dni. 3. Tarcie popiołu drzewnego do brodawek wysycha brodawkę ale pozostawia skórę rozmazany i będzie brodawki ciemniejsze. Jeśli powtarza się codziennie, brodawki powinny zacząć zanikać w około pięciu dni. 4. Kiedy w sezonie, pocierać sok mleczny z łodygi Dmuchawiec na brodawki dwa do trzech razy dziennie, zaś brodawka zacznie wysychać w około pięciu dni.

Zabiegi medyczne

Brodawki nitkowate są bardzo często na szyi i gdy odzież jest stale ocierają brodawki, może stać się bolesne i podrażniona. Lekarz może być pomocna w celu określenia, czy brodawka może być usunięty. Wspólne procedury usuwania brodawek są z elektrokoagulacji i laserowe zabiegi (wypalanie brodawki) lub za pomocą substancji chemicznych spalić brodawkę. Lekarz stałaby zalecenia po jego konsultacji, a nie bierze pod uwagę, że korzenie również muszą być leczone lub brodawki zaczną odrastać.

Rozprzestrzeniania się wirusa

Brodawki nitkowate są zakaźne, ponieważ są one mikroskopowe wirus, który infekuje się przez skórę i mogą być przekazywane za pomocą prostego cięcia na dotyk brodawkę, zbierając wirusa i przeniesienie go do innej części ciała lub innej osoby. Brodawek może być również rozprzestrzeniać poprzez dzielenie pościel do kąpieli, kosmetyki czy cokolwiek będących w bezpośrednim kontakcie z brodawki, gdyby miał niewielki wycięty lub zadrapanie.

Najbardziej skuteczną metodą leczenia Objaw brodawki

Brodawki podeszwowe są infekcje wirusowe, wywołane przez wirusa brodawczaka ludzkiego lub HPV, które pojawiają się na podeszwach stóp. Zgodnie z Mayo Clinic, brodawki podeszwowe nie są nowotworowe, a jednocześnie nie są one również poważnym problemem zdrowotnym mogą być bardzo bolesne. Istnieje wiele skutecznych sposobów, aby usunąć brodawki podeszwowe, a lekarz zadecyduje, jakie leczenie jest odpowiednie. W wielu przypadkach wybór leczenia jest jedynie korzystne lekarski.

Leki

Lek można usunąć brodawki podeszwowe. Według PodiatryChannel.com wielu lekarzy użyciu kwasu medycznej, takie jak kwas salicylowy lub kwas dichlorooctowy, aby spalić się brodawki. Roztwór stosowany bezpośrednio na brodawki na okres kilku dni, usuwanie martwej skóry i wirusa z nim. Imikwimod jest środek przeciwwirusowy stosowany w kremach, które są stosowane bezpośrednio na brodawki, w zwalczaniu wirusa. Leki stosowane do zwalczania brodawki podeszwowe prawie zawsze stosowana bezpośrednio do brodawki.

Łyżeczkowanie

Popularną formą chirurgii używany do usuwania brodawki podeszwowe, łyżeczkowanie, jest, według PodiatryChannel.com, najczęściej stosowany, gdy istnieje tylko kilka pojedynczych brodawek usunąć. Lekarze mogą również korzystać łyżeczkowanie do usuwania brodawek, które mogą pozostawać po drugim cyklu leczenia. W łyżeczkowanie, które można wykonać w gabinecie lekarskim w jednym powołaniu przy znieczuleniu miejscowym, lekarz usunąć brodawki z serii elektrycznie naładowanych igieł.

Chirurgia specjalistyczna

Chirurgii laserowej jest nowy i skuteczny w zabijaniu wirusa wywołującego infekcję. Jest to kosztowne, więc i mogą być trudne do uzasadnienia kosztów po prostu usunięcie brodawki. W krioterapii, lekarz zatrzymuje wirusa przy użyciu ciekłego azotu; brodawki się czarny i opadają. Brodawki podeszwowe wydają się głębiej forma brodawki, w niektórych przypadkach, krioterapia nie może osiągnąć wystarczająco głęboko poniżej powierzchni stopy skutecznie zabijają wirusa.

Witamina Leczenie Brodawki

Brodawki są małe przyrosty, powodowane przez wirusa, które mogą rosnąć w dowolnej części ciała. Brodawki mogą być przekazywane z jednej osoby na drugą przez bezpośredni kontakt lub poprzez wymianę elementów, takich jak ręczniki. Brodawki należy leczyć.

Znaczenie

Brodawki mogą być nieestetyczne i kłopotliwe. Jeśli wpadł lub porysowana, mogą krwawić i być bolesne. Usuwania brodawek na dowolnej części ciała zmniejsza ryzyko rozprzestrzenienia się brodawek w innych obszarach.

Usuwanie

Brodawki mogą być traktowane kwasem salicylowym, cantharidin i ciekłego azotu. Są miejscowego leczenia. Lekarz może również spalić brodawkę, wyciąć brodawek, lub użyć lasera do usuwania brodawek. Może występować blizny.

Witamina E

Witamina E jest często stosowana w leczeniu brodawek. Jedna kapsułka 100 IU naturalnej witaminy E jest umieszczony na bandaż, a następnie umieszcza się na brodawki. Sposób ten może być powtarzany w razie potrzeby.

Witamina

Doustne dawki 25.000 jm witaminy A podejmowane przez tydzień do sześciu miesięcy pomogły wyeliminować brodawki. Alternatywnie, rozdrobnić witamina A kapsułki i zmieszać z wodą w celu wytworzenia pasty. Zastosuj pastę do brodawki i przykryć bandażem.

Witamina C i cynk

Doustne dawki witaminy C mogą również pomóc zachować brodawki dalej. Suplementem wzmacniania układu odpornościowego, witamina C należy stosować przed i po pojawieniu się brodawek. Zaleca się również cynk.

Fakt

Taśma izolacyjna, uniwersalny element gospodarstwa domowego, został z powodzeniem stosowane w leczeniu brodawek wirusowych. Przykryj brodawkę z taśmą klejącą i zostawić taśmę na sześć dni. Ten tani i bezbolesny sposób jest często zalecane przez lekarzy.

Jak korzystać Strona główna zadośćuczynienie za brodawki narządów płciowych

Brodawki narządów płciowych są zazwyczaj małe guzki w kształcie kalafiora znajduje się na narządach płciowych. Brodawki są powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), który jest chorobą przenoszoną drogą płciową. American Journal of Medicine szacuje, około 74% populacji jest zakażona wirusem. Szokująco, to jest 3 na każde 4 osób, co czyni ją jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób przenoszonych drogą płciową w istnieniu. Jednak nie każda osoba zarażona wirusem HPV będzie miał brodawki narządów płciowych. Jednak dla tych, którzy, brodawki mogą być ogromne źródło wstydu i dyskomfortu. Temat może być nawet niewygodne, aby wywołać u lekarza, więc wiele osób z brodawki narządów płciowych nie szukać pomocy w pozbyciu się problemu. Na szczęście istnieje wiele naturalnych metod leczenia, które można zrobić w zaciszu własnego domu. Oto niektóre z dostępnych w domu środków do leczenia brodawek narządów płciowych.

Instrukcje

Strona główna zadośćuczynienie za brodawki narządów płciowych

1 Zrób okład witaminy E olej i zmiażdżony czosnek. Umieścić kompres na brodawki (ów) i pokrywą z bandażem, aby utrzymać go w miejscu. Spowoduje to, że brodawka odpaść.

2 Użyj wacik pocierać ocet jabłkowy cydr na brodawki (ów) dwa razy dziennie, aż do rozpuszczenia.

3 Zastosuj olejek z drzewa herbacianego raz dziennie, aż brodawki parcha (s) się i opadają.

4 Umieść kawałek skórki banana skóry w dół (po stronie) na brodawki (ów) i stosować taśmą medycznej. Pozwoli to pozbyć się brodawki narządów płciowych w około dziesięciu dni.

5 Rub nadtlenek wodoru na brodawki z wacikiem kilka razy dziennie, aż brodawki rozpuścić.

Wskazówki

  • Dietę bogatą w czosnek, marchew, i kwasu foliowego, aby nie tylko pomóc pozbyć się obecnych brodawki narządów płciowych, ale także zapobiec w przyszłości ognisk.
  • Istnieje wiele miejscowo kremy i maści dostępne do leczenia brodawek narządów płciowych, jak również.

Jak korzystać z krioterapii na brodawki narządów płciowych

Jak korzystać z krioterapii na brodawki narządów płciowych


Nikt nie musi ci powiedzieć, że brodawki narządów płciowych są brzydkie i czasami niewygodne stan skóry. Na szczęście, krioterapia lub wykorzystanie ciekłego azotu do zamrożenia i usunąć brodawki, jest realne i stosunkowo prosty sposób na pozbycie się brodawek. Aby korzystać krioterapię na brodawki narządów płciowych należy wykonać następujące kroki.

Instrukcje

1 Uzyskaj wstępną analizę. Przed użyciem krioterapię na brodawki dermatolog musi wyglądać na brodawki, aby zobaczyć, czy mogą one być traktowane z krioterapii i, co ważniejsze, czy brodawki nie są oznaką bardziej poważnego stanu, takie jak wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) .

2 Za pomocą ciekłego azotu. Aby zablokować brodawki wlać niewielką ilość ciekłego azotu do kubka styropianowego. Zanurz Q-Tip w azot, a następnie delikatnie azot do brodawki, bez rozprzestrzeniania go nienaruszone plamy skóry. Zastosować azot w dwóch lub trzech uderzeń i zatrzymać, aby zobaczyć, czy brodawki zamrażać.

3 Pozwól brodawki do rozmrożenia. Po brodawki odwilż na kilka minut ponownie zastosować azot do brodawek zamrozić je po raz kolejny. Brodawki powinny wyświetlić niewielkie przebarwienia, które na początku będzie miała tendencję do zaczerwienienia i podrażnienia. Łagodna ilość bólu i dyskomfortu można się spodziewać, ale poważny ból wskazuje, że coś może być nie tak i powinien być leczony przez lekarza.

4 bandaż brodawki i czekać na nich spadnie. Ilość czasu potrzebnego na brodawki spaść może się znacznie różnić, ale można spodziewać się czegoś od jednego do trzech tygodni. Pozwalają brodawki do upadku na własną rękę i nie wybrać się na nich lub próbować wyciąć je.

5 lekarza. Ważne jest, aby kontynuować do lekarza o brodawki od krioterapia na brodawki narządów płciowych usuwa tylko brodawki. To nie leczy HPV lub jakąkolwiek inną poważną chorobą, która może być przyczyną brodawek.

Jak rozpoznać brodawki płciowe lub wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV)

Jak rozpoznać brodawki płciowe lub wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV)


Brodawki narządów płciowych, STD spowodowanego przez niektóre szczepy wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), może wpływać genitaliów zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Wirus ten może mieć wpływ na ****, otwarcie pochwy i okolicznych narządów, odbytu, dróg moczowych i / lub pęcherza moczowego. Wczesna diagnoza i drugiego jest ważne, aby uniknąć poważnych powikłań, w tym raka. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak specjaliści diagnozy medycznej lub brodawki narządów płciowych wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

Instrukcje

1 Harmonogram egzaminu z lekarzem w przypadku zauważenia objawów wskazujących na brodawki narządów płciowych i / lub mieć nowe lub wielu partnerów seksualnych. Ta choroba jest trudna do zdiagnozowania - tylko 10 procent przypadków widocznego brodawki - z powodu wirusa często rozwija się pod skórą i ogólnie nie ma objawów.

2 Zwrócić się do lekarza w celu wykonania kolposkopii. Jest to badanie z użyciem kolposkopów, instrument o świetle i urządzenia powiększające załączonym więc lekarz może przeprowadzić dokładną analizę. Jeśli nie ma brodawki są widoczne, pranie ocet może być stosowany; powoduje to wirus pod skórę, stają się białe.

3 Planowanie wymaz szyjki macicy w ciągu roku. Badania laboratoryjne często ujawniają obecność HPV, szczególnie subklinicznej objawem choroby. Badanie jest ważne nie tylko pozyskać pomoc dla siebie, ale również do ochrony swoich partnerów seksualnych.

4 Czy Twój lekarz zrobić badanie mikroskopowe tkanki szyjki macicy lub tkanki od ****. HPV można wykryć nawet w próbkach tkanek lub płynów zakażonych małych ilościach.

5 Należy poinformować lekarza, jeśli ból lub dyskomfort w pęcherzu lub dróg moczowych. Często krwawienia i trudności w oddawaniu moczu towarzyszy te objawy; Są oznaki, że ludzie, w szczególności, musi być świadomy, ze względu na powszechny brak widocznych brodawek.

Wskazówki

  • Zawsze wymaga stosowania prezerwatyw podczas stosunku płciowego, aby zmniejszyć szanse na uzyskanie brodawki narządów płciowych lub przenoszenia wirusa HPV.
  • Abstynencja jest najlepszym sposobem, aby zapobiec brodawki narządów płciowych dzieje. Dla aktywnych seksualnie partnerów, pojedyncze partnerami jest najlepszym sposobem, aby przejść.
  • Nie stosować leki dopochwowe, tampony, kremy, pochwy lub Bicze przez 48 godzin przed każdym mikroskopowe lub prowadzono badania.

Jak leczyć brodawki HPV

HPV, lub brodawczaka ludzkiego, są powszechne infekcje, które powodują brodawki. Obecnie nie ma lekarstwa na brodawki HPV, ale istnieje wiele środków, które przyspieszają gojenie. Brodawki są twarde narośla skórne, które pojawiają się w całym organizmie. Brodawki są w zasadzie nieszkodliwe, powodując żadnych poważnych chorób, ale są zaraźliwe. Istnieją różne rodzaje brodawek, a te znajdują się na dłoniach, twarzy, stóp i genitaliów. Głównym sposobem leczenia brodawek jest, aby je usunąć. Są ziołowe, domowe i komercyjne produkty, które traktują brodawki HPV. Nie wszystkie urządzenia do usuwania brodawek działać dla wszystkich, ale wielu zabiegów są naturalne i niedrogie.

Instrukcje

1 Spróbuj domowych środków zaradczych. Istnieje kilka produktów, to zapewne masz w kuchni, które pomogą leczyć brodawki. Sok ze świeżych ząbków czosnku jest lekarstwem domu na brodawki. Sok z cytryny, sok z limonki i sok grejpfrutowy mają kwas cytrynowy. Octy mają kwas ascetyczne. Przy stosowaniu na brodawki kilka razy dziennie kwasy delikatnie złuszczają warstw brodawki. Te naturalne produkty są bezpieczne sposobem leczenia brodawek.

2 stosuje się olejki eteryczne. Z wykorzystaniem olejków eterycznych jest inny naturalny sposób leczyć brodawki HPV. Sugerowane przez niektóre oleje są dobre uzdrowicieli holistyczne do usuwania brodawek. Balsam zawiera olej cytrynowy kwas cytrynowy. Brzoza olej zawiera kwas betulinowy. Oba te kwasy pomagają zetrzeć powierzchni brodawki. Olej z drzewa herbacianego, zaleca się również w leczeniu brodawek.

3 Użyj komercyjne produkty. Większość over-the-counter produkty stosuje się kwas salicylowy w leczeniu brodawek. Kwas łagodne usuwa warstwy brodawek aż rosną mniejsze i zniknąć. Inne produkty przemysłowe również łagodnego kwasu, jako główny składnik. Kilka komercyjne produkty są Związek W i TinaMed Wart Remover. Podczas korzystania z tych produktów, należy postępować zgodnie ze wskazówkami dokładnie.

4 Zobacz lekarzowi. W przypadku uporczywych brodawek należy udać się do lekarza. Ona może przepisać maści jak Condylox i Aldara na brodawki narządów płciowych. W przypadku innych rodzajów brodawek jest krioterapia, w którym ciekły azot, służy do zatrzymania się brodawki. Lekarze również zastosować procedurę zwaną elektrokauteryzacja który wykorzystuje prąd elektryczny spalić brodawki. Inną opcją jest użycie środków chemicznych takich jak kwas trichloroascetic spalić brodawkę. Lekarze też użyć operacji wyciąć brodawkę. Laserowa może usuwania brodawek za pomocą wiązki światła.

5 Wzmocnienie układu odpornościowego. Jednym sposobem zwalczania zakażenia HPV jest poprawa układu odpornościowego. Można to zrobić poprzez zioła, takie jak Echinacea i goldenseal. Biorąc dużo witaminy C jest również pomocne. Aby uwolnić korpus brodawek ważne jest, aby mieć zdrową i silnego ciała i systemu immunologicznego.

Naturalne leki na brodawki

Według badania opublikowanego w Current Opinion in Pediatrics, do 22 procent amerykańskich dzieci i młodzieży dotkniętych brodawek. Wspólne brodawki - te, które zazwyczaj pojawiają się na rękach - stanowi około 70 procent wszystkich nie-brodawki narządów płciowych. Brodawki podeszwowe, typu, które są najbardziej powszechne na nogach, są także powszechne, wpływające ponad cztery procent populacji Stanów Zjednoczonych. Brodawki są spowodowane przez HPV (wirusa brodawczaka ludzkiego) i są zakaźne, więc należy uważać, aby je chronić podczas obróbki w celu zmniejszenia przekazywanie wirusa.

Olejek z drzewa herbacianego

Stosuje się kilka kropli olejku z drzewa herbacianego z wacikiem a następnie skleić go do brodawki każdego dnia. Olejek z drzewa herbacianego zawiera właściwości zarodkowych-walki i jest bardzo skuteczne naturalne lekarstwo na brodawki.

Duct Tape

Obejmują brodawkę z taśmą klejącą i zmienia się codziennie, aż brodawki nie ma, zwykle w ciągu kilku dni.

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy cydr może wyeliminować brodawki --- wystarczy zastosować go do wacikiem i stosować taśmy medycznej w celu ochrony obszaru. Ten naturalny brodawek lekarstwo może wyeliminować brodawki w ciągu kilku tygodni.

Czosnek

Zastosuj olejek czosnkowy do brodawki i przykryć bandażem lub taśmą medycznej. Czosnek jest silnym wojownikiem zarodkowej i skuteczne naturalne brodawek lekarstwo.

Witaminy

Zastosowanie witaminy A i E z olejów brodawki, a następnie owinąć taśmą medycznej. Można także wziąć te naturalne kuracje brodawki wewnętrznie w postaci tabletek.

Jak naturalnie leczyć brodawki podeszwowe

Podeszwowe brodawki pojawiają się na podeszwach stóp. Podeszwowa dolną powierzchnią stopy. Brodawki są zaraźliwe narośla skórne wywołane przez wirusa brodawczaka ludzkiego. HPV jest wspólne zakażenie nie tylko powoduje różnorodne brodawek, ale również związana z kilku rodzajów nowotworów. Brodawki podeszwowe zazwyczaj pojawiają się na pięcie i piłki stopy. Brodawki uzdrawiać tam własny, ale brodawki podeszwowe powinny być traktowane. Te brodawki są na punkty nacisku stopy, więc chodzenie może być bolesne. Chociaż nie ma lekarstwa na brodawki, istnieje kilka naturalnych środków do leczenia objawów.

Instrukcje

1 Trzymaj stopy suche. Strona eMedicine Zdrowia proponuje utrzymanie stopy suche. Brodawki podeszwowe rozwijać w obszarach wilgotnych, tak ważne jest, aby utrzymać suche stopy. Noś bawełniane skarpety więc pot może wyparować łatwiej. Zmień swoje skarpetki dwa razy dziennie w razie potrzeby także dodać proszek do skarpetek do pochłaniania potu. Skrobia kukurydziana i sody są dwa produkty, aby spróbować.

2 Użyj łagodne kwasy. Jednym ze sposobów, aby usunąć brodawki podeszwowe jest złuszczają górnych warstw brodawki, aż wszystkie są zużyte. Kilka dobrych naturalnych lekarstw jest sok z cytryny, sok z limonki, ocet lub ocet jabłkowy cydr. Cytryny i limonki zawiera kwas cytrynowy i octy mają kwas ascetyczne. Zastosuj jedną z tych kwasów do brodawki podeszwowe co najmniej dwa razy dziennie. Te naturalne kwasy złuszczają brodawki w czasie.

3 Użyj sok czosnku. Weź ząbek świeżego czosnku i wycisnąć sok. Następnie zastosować go do brodawki. Jest to popularny środek ludowej do wielu rodzajów brodawek. Czosnek Uważa się, że działanie przeciwwirusowe.

4 Użyj olejki eteryczne. Istnieje kilka olejki eteryczne, które są zalecane przez zielarzy do leczenia brodawek. Cytryna olej balsam zmiękcza nie tylko brodawkę, ale jego kwas cytrynowy sloughs się twardą powłokę skóry. Brzoza olej ziołowy, który zawiera kwas betulinowy. Zastosuj jedną z tych olejów do brodawki podeszwowej dwa razy dziennie. W czasie pokrycie blatu będzie zużyć aż brodawka zniknie.

5 Stosowanie witaminy A do brodawek. Witamina A jest przeciwutleniaczem, który jest sprawdzony w badaniach klinicznych, aby pomóc w naprawy i odnowy skóry. Otworzyć kapsułkę witaminy A i zastosować zawartość do brodawki podeszwowe raz lub dwa razy dziennie.

6 Użyj hipertermii leczenia. Moczenie stóp w gorącej wodzie przez 90 minut każdego dnia jest również opcja. Według eMedicine Health, sposób ten może trwać kilka miesięcy usunięcie brodawki.

Ziołowe zabiegi na brodawki skórne

Brodawki są łagodne przerosty skórne, które pojawiają się na ciele. Ręce i twarz są brodawki zwykłe lokalizacje, ale genitaliów, stóp i jamy ustnej są także miejsca do brodawki rozwijać. Te zakaźne zmiany skórne są spowodowane przez wirusa HPV, wirus brodawczaka ludzkiego. Leki ziołowe są tylko jednym ze sposobów leczenia brodawek, ale metody te są bezpieczniejsze i Najtańsze zabiegi dostępne. To jest dobry pomysł, aby rozpocząć leczenie brodawek z naturalnych środków.

Korzystanie z naturalnych kwasów

Sok z cytryny z kwasem cytrynowym. Substancja ta po naniesieniu na brodawki, może powoli złuszczają górną warstwę brodawki. W czasie z kolejnych zastosowań soku brodawek będzie mniejszy, aż zniknie. Pozostałe soki z kwasu cytrynowego można spróbować są limonki i grejpfrutów. Wszystkie octy, w tym jabłkowy cydr i białe, zawierają kwas ascetyczne. Jest to naturalny kwas jak kwas cytrynowy i działa w ten sam sposób. Dzięki zastosowaniu niewielkiej ilości octu do brodawki, warstwy ostatecznie nosić zostawiając jasne skóry.

Stosując olejki eteryczne

Brzoza olej Wiadomo również, że mają właściwości przeciwwirusowe. Olej ten zawiera kwas betulinowy. Podczas silniejsze niż kwasy ascetycznych lub cytrynowy, kwas ten oddziela się od warstwy brodawki aż niszczy. Cytryna olej balsam olejek jest inny, podobny w treści do soku z cytryny. Ma również kwas cytrynowy. Przy zastosowaniu oleju melisy do brodawek, kwas erozję warstw z brodawką.

Korzystanie z innych ziół

Aloes jest soczyste roślin gościnnie liści, które zawierają żel. Od wieków Aloe vera został ludowym używane, aby uspokoić skórę, zwalcza infekcje i zabijać bakterie. Żel ma wiele właściwości leczniczych. Brodawki są zapalenie wirusy. Żel aloe vera helpd zmniejszenie tego zapalenia, co przyspiesza gojenie się brodawki. Istnieje zielarzy, którzy wierzą, że czosnek jest również przeciwwirusowym ziele. Ta nieruchomość przeciwwirusowy pomaga w leczeniu brodawek. Wycisnąć sok ze świeżych ząbków czosnku na brodawki kilka razy każdego dnia. Jeść czosnek pomoże również wzmocnić układ odpornościowy, który walczy z infekcją wirusową. Jako zioło, goldenseal jest przydatna w zwalczaniu zakażeń. Jest znanym antybiotykiem. Picie Goldenseal herbaty wzmocni organizm wewnętrznie i pomóc jej do leczenia lub zapobiegania brodawki.

Charakterystyka brodawki narządów płciowych

Brodawki płciowe są jedną z najczęstszych chorób przenoszonych drogą płciową. Wirus, który powoduje brodawki narządów płciowych jest wirus brodawczaka ludzkiego lub HPV. Istnieje ponad 40 typów wirusa HPV. Brodawki narządów płciowych nie są zagrożeniem życia, ale może powodować dyskomfort w czasie.

Opis

Możesz mieć wirusa brodawki narządów płciowych, HPV, i nie ma żadnych widocznych brodawek. W rzeczywistości, może pojawić się brodawki tygodni lub miesięcy po kontakcie z osobą, która miała wirusa. Kiedy widzę brodawek narządów płciowych, może różnić się wyglądem. Większość czasu są one małe i kolor skóry. Brodawki mogą być płaskie lub duże i podniesione i często mają szaro wydźwięk. Brodawka może być pojedynczy klaster brodawki lub brodawki, co powoduje pojawienie kalafiora podobne.

Lokalizacja

Brodawki można znaleźć nigdzie w okolicy narządów płciowych lub na wewnętrznej stronie ud. U kobiet, brodawki mogą zainfekować zewnętrzną okolicy narządów płciowych, sromu, wnętrze pochwy, odbytu i rzadko, szyjki macicy. Na mężczyzn, brodawki mogą być na końcu lub trzonu penisa, moszny i odbytu. Brodawki narządów płciowych mogą pojawiać się w gardle lub w jamie ustnej, jeśli masz seks oralny z osobą z brodawki narządów płciowych.

Objawy

Brodawki narządów płciowych są często bardzo swędzące. Nie może być pieczenie lub ból, szczególnie przy oddawaniu moczu. Może czuć dyskomfort podczas stosunku. Mogą krwawić, zwłaszcza jeśli je zarysować lub nie ma tarcia z bielizny lub podczas stosunku.

Idź do lekarza

Jeśli podejrzewasz, że masz brodawki narządów płciowych, idź do lekarza, do ostatecznej diagnozy. Lekarz może spojrzeć na nie przez mikroskop lub kolposkop, aby upewnić się, że są brodawki narządów płciowych i dostarczyć oficjalnej diagnozy.

Komplikacje mogą pojawić się brodawki narządów płciowych u kobiet w ciąży. Jeśli brodawki są liczne i duże wewnątrz pochwy, może to uczynić poród trudne. Ponadto, w rzadkich przypadkach, jeśli matka ma brodawki narządów płciowych, dziecko może zlecić brodawki narządów płciowych w gardle.

Leczenie

Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), "Brodawki mogą pojawić się w ciągu kilku tygodni lub miesięcy po kontakcie seksualnym z osobą zakażoną. Albo, że nie może pojawić się w ogóle." Możesz złapać brodawki narządów płciowych przez wszelkiego rodzaju kontaktów seksualnych. Nie musisz mieć stosunek do ich połowu. Brodawki narządów płciowych często odejść bez leczenia, ale nadal będzie nosicielami wirusa. Leczenie jest wskazane, jeśli nie jest ekstremalne świąd lub pieczenie lub jeśli jesteś zakłopotany przez ich wygląd. Lekarz może Ci miejscowo kremy, które pomogą Ci pozbyć się brodawek. Może też nagrywać brodawki się lub je usunąć chirurgicznie. Jednakże, należy zauważyć, że tylko dlatego, że brodawki nie ma, nie znaczy, że są HPV darmo, nadal będzie zainfekowany wirusem, ponieważ pozostaje w systemie zawsze. Brodawki mogą pojawić się później, ale w wielu przypadkach brodawki go w stanie uśpienia.

Zapobieganie

Abstynencja od wszelkich kontaktów seksualnych jest tylko niezawodny sposób z zamawiającym brodawki narządów płciowych. Drugim najlepszym sposobem jest się w zupełnie monogamicznym związku, gdzie oboje partnerzy nie mają kontaktów seksualnych z nikim innym. Sobie prezerwatywy chroni tylko częściowo, ponieważ brodawki mogą być w dowolnym miejscu w okolicy narządów płciowych, nie tylko penisa lub pochwy.

Co HPV brodawki wyglądać

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) ma ponad 100 różnych szczepów, z których wiele powodują brodawki. Różne szczepy powodują różne rodzaje brodawek. Brodawki są w kolorze skóry narośla na skórę, które są nie-nowotworowa, a często powodują żadnego dyskomfortu. Istnieje pięć głównych rodzajów brodawek: wspólny, stóp, płaskie, pod paznokciem / okołopaznokciowych i płciowych. Ponieważ HPV jest wirus nie może być utwardzony, ale wielu ludzi zakażenie jest usuwane przez organizm bez leczenia.

Wspólne Brodawki

Wspólne brodawek rosną na palcach i poczuć szorstkie. Mogą mieć małe czarne kropki, które są małe skrzepłej naczynia krwionośne. Brodawki nie muszą być usunięte, ale może być, jeśli ci się nie podoba, jak wyglądają i czują. Leczenie może uniemożliwić rozprzestrzenianie się infekcji na inne części dłoni lub do innych ludzi. Gdy skóra została uszkodzona i jest uszkodzony (jak z cięciem lub złom), łatwiej jest wprowadzić wirusa do ciała i dla kogoś innego być zainfekowany.

Brodawki stóp

Brodawek na nogi są zwykle określane jako brodawki podeszwowe. Te brodawki zwykle rosną na obcasach lub kulki stóp. Brodawki podeszwowe są zazwyczaj twarde, płaskie i może czuć się ziarnisty. Brodawki podeszwowe również rozwijać gęstą naczynia krwionośne, które pojawiają się w postaci kropek, które są czasem określane jako nasiona brodawek. Brodawki stóp może wzrastać w klastry zadzwonić brodawki mozaikowe. Brodawek na nogi mogą być bardziej dotkliwe niż w innych miejscach z nacisku wywieranego przez stopę.

Brodawki płaskie

Brodawki płaskie występują najczęściej u dzieci, ale mogą być obserwowane u dorosłych. Rosną w gronach i najczęściej pojawiają się na głowie i twarzy. Płaskie brodawki wydają się mniejsze i bardziej płynne niż wspólnych lub stóp brodawki.

Pod paznokciem i okołopaznokciowy Brodawki

Brodawki pod paznokcie są nazywane paznokciem; brodawki pod paznokcie są nazywane okołopaznokciowy. Brodawki pod paznokcie są trudniejsze do wyleczenia niż inne brodawki, gdyż ich lokalizacja sprawia, że ​​trudno do nich dotrzeć. Jeśli te brodawki niekontrolowany wzrost, mogą spowodować, że paznokcie schodzą. Te brodawki są podobne w wyglądzie do wspólnych brodawek.

Brodawki narządów płciowych

Brodawki płciowe pojawiają się na obszarach, w tym narządów płciowych na szyjkę macicy, sromu, prącia, moszny, pachwiny, uda, pochwy lub odbytu. Brodawki mogą być pojedyncze lub w grupach. Mogą być one podnoszone lub płaskie i często przypominają kalafiora. Nieleczone brodawki narządów płciowych może nadal rosnąć, ale nie będzie prowadzić do raka; niektóre szczepy HPV przenoszonych drogą płciową powodować brodawki narządów płciowych, ale inne szczepy mogą prowadzić do raka.

Co Czy brodawki narządów płciowych wyglądać na kobiety?

Co Czy brodawki narządów płciowych wyglądać na kobiety?


Wirus brodawczaka ludzkiego rozprzestrzenia się poprzez kontakt skóra do skóry. Istnieje ponad 100 szczepów wirusa HPV; ponad 40 szczepów wpływ na genitalia, zgodnie z Planned Parenthood. Objawy wirusa brodawczaka ludzkiego obejmują brodawki narządów płciowych, raka szyjki macicy, pre-złośliwe narządów płciowych, jamy ustnej i górnych zmiany układu oddechowego.

Znaczenie HPV

HPV jest najczęstszą infekcją przenoszoną drogą płciową w Stanach Zjednoczonych, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Co najmniej połowa aktywnych seksualnie ludzi dostanie HPV w pewnym momencie.

Objawy wirusa HPV

Większość osób z HPV będzie miał żadnych objawów i doświadczy żadnych negatywnych problemów zdrowotnych z wirusem. CDC szacuje, że 90 procent ludzi pozbyć się zakażenia bez leczenia po dwóch latach. Kobiety mogą rozwijać brodawki narządów płciowych wewnętrznych i nie zdawać sobie sprawy z nich.

Oś czasu i położenia brodawki HPV

Brodawki narządów płciowych może się rozwijać w dowolnym z sześciu tygodni do sześciu miesięcy lub dłuższy, po początkowej infekcji, zgodnie z Planned Parenthood. Kobiety mogą rozwijać brodawki narządów płciowych na sromu, szyjki macicy lub udo, lub pochwy lub odbytu.

Pojawienie się wirusa HPV u kobiet

Brodawki narządów płciowych są miękkie, w kolorze skóry narośla, które mogą pojawić się jako jeden brodawki lub w klastrach. Brodawki mogą być podnoszone lub mieszkania, a nawet przypomina kalafior. Amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, mówi wielkości brodawek płciowych jest zmienna i może być tak, że są one niewidzialne.

Inne wzrostów mylić z brodawki narządów płciowych

Nie wszystkie narośle w okolicach narządów płciowych są brodawki narządów płciowych, tak ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli uważasz, że masz HPV. Inne przyczyny narośli skórnych w tym obszarze obejmują hemoroidy, syfilis, tagi skóry i bardzo rzadko, niektóre nowotwory skóry, zgodnie z Planned Parenthood.

Leczenie brodawek narządów płciowych

Brodawki narządów płciowych są często bezbolesne, choć niektóre osoby mogą odczuwać swędzenie lub znaleźć je nieestetycznie i chcesz je usunąć. Lekarz może usunąć brodawki lub dać leki do stosowania w domu.

Leczy brodawki na twarzy

Brodawki są powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), i bardzo zaraźliwy. Mogą one być przesyłane za pośrednictwem fizycznego kontaktu lub seksualnej i występują w dowolnym miejscu organizmu. Brodawki twarzy są zwykle płaskiej różnych brodawek i mogą się w dowolnym miejscu na twarzy i szyi, w tym usta.

Over-the-counter Zmywacze (OTC) brodawki

Warga lub brodawki twarzy można leczyć poprzez zastosowanie ciepła, wilgotne myjkę do zmiękczenia powierzchni przez kilka minut, a następnie stosując sprzedawane bez recepty usuwania brodawek, które zawiera zakładki kwasu salicylowego lub cieczy. OTC do usuwania brodawek, które zawierają trichloacetic lub bichloracetic kwas są często skuteczne brodawki twarzy też. Stosuje się roztwór do brodawek, a następnie przykryć pomocą taśmy lub innego miękkiego pokrycia. Należy uważać, aby uniknąć otaczających skórę. Zastosuj na dobę przez okres do 14 dni (najlepiej przed snem), i zostawić na każdy wniosek na 12 do 24 godzin. Być zgodna z zastosowaniami w celu całkowitego wyeliminowania wirusa brodawek.

Leki do stosowania miejscowego na receptę

Podofilox może być skutecznie stosowany w leczeniu brodawek, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Lek ten powinien być stosowany do brodawki twarz dwa razy dziennie przez trzy dni, a następnie powtarza się po upływie czterech dni okresu spoczynku. Imikwimod jest inny lek na receptę, który jest stosowany trzy razy w tygodniu przez okres do trzech miesięcy. Należy go stosować tylko w ciągu 10 godzin, w czasie, aby uniknąć podrażnienia skóry. Zastosowanie jednego z tych leków do czyszczenia suchą skórę przed snem dla najlepszych rezultatów.

Profesjonalne usuwanie brodawek

Cantharidin może być stosowana w gabinecie lekarskim dla bardziej wytrwałych brodawki, jednak powoduje pewne pęcherzy. Krioterapia (ciekły azot) może być stosowany do zamrażania brodawek i powinno być wykonywane w gabinecie lekarskim, zwłaszcza brodawek twarzy. Jest to konieczne, aby uniknąć otaczającej skóry, w celu zmniejszenia szansy na blizny twarzy. Inne opcje obejmują twarzy usuwanie brodawek usuwanie chirurgii laserowej lub chirurgicznej. Sposoby te wymagają znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, jednak i może powodować blizny.

Hot uzdatniania wody do Objaw brodawki

Jesteś przeżywa ból w pięcie, czuć dna stopy i zauważysz wzrost. Zaleci lekarz jest wzrost brodawki podeszwowe. Brodawki podeszwowe są nie-nowotworowe, zwykle znaleźć na jedynego, piłki i pięty stopy i łatwo rozprzestrzeniać się do innych części stopy. Brodawki podeszwowe są spowodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), wirus, który powoduje komórki skóry szybko rośnie. Można złagodzić niektóre z bólu związanego z brodawki (ów) podeszwy z ciepłą wodą moczyć.

Gorąca woda i witaminy

Moczenie zakażonych brodawek podeszwowe stóp wody dziennie gorącej usunie brodawkę w około dziewięciu miesięcy. Nie trzeba specjalnej wanna stóp, ale może być użyty. Wystarczy napełnić wannę lub wanna z ciepłą wodą stopy (najgorętsze temperatury można podstawą) i moczyć stopy z brodawką na godzinę i pół każdego dnia. Jeśli obie nogi mają brodawki podeszwowe, moczyć ich obu w tym samym czasie. Jako gorąca woda chłodzi, niech części wody i dodawanie gorącej wody.

Kiedy już moczy nogi przez godzinę i pół, osuszyć stopy z czystym, suchym ręcznikiem. Następnie złamać kapsułki witaminy A i witaminy na pocieraj do brodawki (ów) podeszwy. Kapsułki witaminy A są łatwo znaleźć w aptekach, drogeriach i sklepach ze zdrową żywnością.

Pielęgnacja stóp

Przed założeniem butów, posypać proszek stóp na nogi i między palcami, aby pomóc wchłonąć pot. Staraj się, aby twoje stopy suche, aby zapobiec infekcjom w przyszłości podeszwowe brodawki. Nie chodzić boso w miejscach publicznych i zmienić skarpetki częściej, jeśli twoje stopy pocą się dużo, albo są gry sportowe.

Przestrogi

Jeśli masz cukrzycę lub inną chorobę, której nie czuć doznania w nogach, należy skonsultować się z lekarzem przed moczenie stóp w ciepłej wodzie.

Nie rysuj lub spróbuj zdjąć podeszwowego brodawkę. Jeśli brodawki podeszwowe rośnie w wielkości lub staje się bardzo bolesne, do lekarza o konieczności wzrostu usunąć chirurgicznie.

Jak leczyć brodawki HPV dostępne podczas pregancy

HPV, brodawki narządów płciowych wywołane są częstym schorzeniem skóry. W okresie ciąży, należy zachować ostrożność w ich usunięciu i konserwacji.

Niektóre brodawki narządów płciowych wyjaśnić na własną rękę, podczas gdy inne wymagają interwencji medycznej. W ogóle, brodawki narządów płciowych nie wymagają interwencji medycznej w czasie ciąży.

Instrukcje

Self-care z brodawki narządów płciowych z TCA

1 Oczyścić teren z łagodnym środkiem myjącym i ciepła woda za pomocą myjki lub wytrzeć.

2 Użyj małego, ręcznego lustro znaleźć brodawki na pochwie. Brodawki można umieścić na tkance otaczającej sromu lub wewnątrz sromu, a nawet wewnątrz pochwy.

3 Za pomocą drewnianego patyczka lub plastikową różdżkę starannie wytrzeć każdą brodawkę na receptę trójchlorooctowym kwasu (TCA). Leżał aż TCA zamienia mroźny biały kolor, wskazując, że wysechł i działa prawidłowo.

4 Za pomocą lustra do kontroli pochwy i sprawdzić nadmiaru TCA który może kapać lub pozostawionych w sposób niezamierzony przez drewniany kij lub plastikowej różdżki.

5 Rub małą ilość sody wszędzie tam, gdzie jest nadmiar TCA. TCA jest wyłączona przez sody oczyszczonej. Zastosowanie tylko sodę TCA na obszarach, gdzie nie jest nieuzasadniony - na istniejących brodawek, jak to będzie utrudniać leczenie tych brodawek.

Wskazówki

  • Oprócz receptę TCA, istnieje kilka procedur w biurze, które mogą być wykonywane na kobiety w ciąży. Lekarz może używać ciekłego azotu do zamrożenia brodawek i usunąć je, wykonaj elektrochirurgii lub chirurgii laserowej, lub usunąć brodawki chirurgicznie przez wycięcie ich. Lekarz może doradzić, jaka procedura jest właśnie dla Ciebie.
  • Oprócz kwasu trójchlorooctowym, istnieją inne zabiegi na receptę dostępne w celu złagodzenia brodawki narządów płciowych. Podophyllin, Podofylox i 5-fluorouracyl kremy są wspólne normy, które zwalczania brodawek narządów płciowych. Jednakże, żaden z tych zabiegów może być stosowany podczas ciąży, ponieważ mogą one powodować wady wrodzone w rozwoju płodu.

Czy to możliwe, że brodawki narządów płciowych i nie HPV?

Wiele osób uważa, że ​​brodawki i brodawczaka ludzkiego (HPV) są dwoma różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Niezależnie od typu (brodawki podeszwowe, strony brodawki, brodawki narządów płciowych, itp), brodawki jest wywoływana przez wirusa brodawczaka ludzkiego.

Cechy

Zgodnie z Mayo Clinic, "Zakażenie HPV jest stan zamówienia z jednym z grupy ponad 100 zgłoszonych wirusów brodawczaka ludzkiego (HPV)." Różne szczepy mają pierwszeństwo części korpusu są inwazji.

Zabiegi

HPV nie jest uleczalna; Jednakże, leczenie jest dostępna i zmienia się w zależności od rodzaju brodawki. Leczenie obejmuje Aldara narządów płciowych i Condylox, które są stosowane miejscowo kremy; kwas trójchlorooctowy, które chemicznie wypala brodawki; krioterapia, która zamraża brodawki; elektrokoagulacja, który spala brodawki off; i chirurgiczne usunięcie.

Znaczenie

Wszystkie szczepy wirusa HPV są zaraźliwe. Brodawki narządów płciowych są zawierane za pośrednictwem narządów kontaktu. HPV może zostać zawarte przez uścisk dłoni, czy otwarte rany są obecne. Zgodnie z Mayo Clinic, "Około 20 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych mają zakażeniom HPV, które mogą powodować brodawki narządów płciowych i związanych z nimi zmian."

Rozważania

Wspólny brodawki i brodawki podeszwowe ręka (foot) występuje u dzieci więcej niż dorośli.

Historia

Rak szyjki macicy jest spowodowane HPV. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób mówi, "HPV może powodować normalne komórki na zainfekowanej skóry zwrócić nieprawidłowe."

Ostrzeżenie

Wirus HPV może być przesyłany bez oznak fizycznych jest obecny.

Jak często Anal brodawki występuje?

Jak często Anal brodawki występuje?


Anal brodawki narządów płciowych, które są rosnące na skórze, w okolicach odbytu. Brodawki są powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV).

Częstotliwość

Częstotliwość brodawki narządów płciowych i odbytu znacznie się różni od osoby do osoby, bez ustawionej częstotliwości. Niektórzy ludzie mają tylko jedno wystąpienie brodawek, inni powtarzali ognisk. Wiele osób będzie mieć mniej i mniej częste wybuchy w czasie.

Skrzynia biegów

HPV rozprzestrzenia się przez skórę do kontaktu skóry z kimś, kto ma HPV, zwykle przez aktywność seksualną. Jest możliwe, aby rozwijać brodawki odbytu bez seks analny.

Diagnoza

Najczęściej operator opieki zdrowotnej do wizualnego badania przesiewowe dla narządów płciowych, w celu postawienia diagnozy.

Leczenie

Lekarz może przepisać zabiegi do usuwania brodawek w domu lub może usunąć brodawki w biurze z laserów, wycięcie chirurgiczne, cryocautery lub elektrokoagulacji. Brodawki mogą odrastać po wyjęciu.

Wulkanizacja

Ponieważ jest wirus HPV nie ma leczenia, które będą go leczyć, ale system odpornościowy większości zdrowych ludzi będzie wyeliminować wirusa w ciągu kilku lat.

Możesz Get brodawek narządów płciowych od zwykłych brodawki?

Możesz Get brodawek narządów płciowych od zwykłych brodawki?


Brodawki są powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Istnieje ponad 100 różnych szczepów (typów) z brodawki. Różne szczepy powodują różne rodzaje brodawek. Szczepy, które powodują typowe brodawki, brodawki podeszwowe, lub płaskie brodawki nie powodują brodawki narządów płciowych i odwrotnie.

Skrzynia biegów

HPV jest przenoszony przez skórę do skóry kontaktu z kimś, kto ma HPV.

Brodawki narządów płciowych

Brodawki narządów płciowych są przekazywane przez skórę do skóry kontaktu płciowego z kimś, kto ma brodawki narządów płciowych. Wiele osób z HPV nie ma żadnych objawów, więc możliwe jest, aby umowy z kimś z HPV bez widocznych brodawek.

Inne Brodawki

Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii, wspólne brodawki pojawiają się na palcach i dłoni, podeszew brodawki są zwykle na podeszwach stóp, brodawki płaskie i występują najczęściej na twarzach dzieci, obszarów mężczyzn broda, i nogi kobiet. Te rodzaje brodawek nie może powodować brodawki narządów płciowych.

Szczepy

Brodawki narządów płciowych są najczęściej wywołane przez szczepy wirusa HPV 6 i 11. Amerykańska Akademia Dermatologii cytuje HPV-1, HPV-2 i HPV-3 jako przyczyny brodawki na dłoni, stóp i innych części ciała. HPV-1, 2 i 3 nie powodują brodawki płciowe.

Zapobieganie

Najlepszym sposobem, aby chronić się przed brodawki narządów płciowych jest do powstrzymania się od wszelkich skóra do skóry kontaktu płciowego. Jeśli jesteś aktywna seksualnie można zmniejszyć ryzyko infekcji przy użyciu prezerwatywy lateksowe, nitrylowe lub poliuretanowe. Szczepionka dostępna jest także dla dzieci i dorosłych w wieku od 9 do 26.

Naturalne leki na brodawki płaskie

Płaskie brodawki są łagodne przerosty skórne wywołane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Pomimo swojej nazwy, te brodawki są rzeczywiście podniesiony powyżej powierzchni skóry; są one również ciemniejsze niż otaczający skóry. Płaskie brodawki najczęściej plaga dzieci i młodzieży, a brodawki mogą występować na twarzy, rąk, kolan, szyi i łokciach. Chociaż te brodawki są bezbolesne, są zaraźliwe i niektórzy ludzie poszukują naturalnych środków, aby zapobiec ich rozprzestrzenianiu się.

Olejki eteryczne

Holistyczne praktyków wskazują olejek z drzewa herbacianego, olejek z bazylii lub olej brodawki mniszek, aby pomóc leczyć. Kwas cytrynowy w oleju melisa może również pomóc, podobnie jak kwas betulinowy w brzozy oleju. Niezależnie od wyboru oleju, stosuje się spadek do brodawki. Oleje te są silne, więc jedna aplikacja dziennie jest wystarczające. Po kilku tygodniach powinieneś zobaczyć wyraźną poprawę.

Kwas cytrynowy

Wiele środków ludowe dla brodawek obejmować kwas cytrynowy, który znajduje się w wielu owocach, w tym cytryny, limonki, pomarańczy i grejpfrutów. Kwas złuszcza górną warstwę brodawki. Powtarzanych zastosowaniach różne warstwy brodawki są ostatecznie usuwane. Cytryny lub soku z limonki są najlepsze opcje; można wycisnąć sok ze świeżych owoców lub kupić butelkę soku w supermarkecie. Stosować sok z brodawki z wacikiem kilka razy każdego dnia.

Ocet

Ocet zawiera kwas octowy, który również okazał się przydatny w leczeniu brodawek płaskich. Ocet jabłkowy cydr i ocet są równie skuteczne. Traktować brodawkę w taki sam sposób jak w przypadku cytryny lub soku z limonki, pocierając powierzchnię z nasączoną wacikiem kilka razy dziennie.

Aspiryna

Głównym składnikiem aspiryna jest kwasem salicylowym, a niektóre na recepty usuwania brodawek zawiera kwas salicylowy. Miejsce kilka aspiryny w misce i dodać trochę ciepłej wody do ich rozpuszczenia. Kiedy aspirins rozpuściły, stosuje się mieszaninę z wacikiem do brodawki i powtórz kilka razy każdego dnia.