adcov.com

bransoletka magnetyczna objawy uboczne

Czy Bransoletki magnetyczne zwalnia ból stawów

Z biegiem lat, magnesów i ich wpływ na warunki, takie jak zapalenie stawów zostało przebadanych w celu określenia, czy magnesy mają prawo zmniejszyć ból i obrzęk stawów. Podczas gdy większość badań stwierdzono, że efekty są ograniczone dalsze badania muszą być przeprowadzane w przyszłości. Bransoletki magnetyczne nie powinny być noszone w miejsce leków lub diety dźwięku i schematu ćwiczeń.

Bransoletki magnetyczne

Zapalenie stawów jest bolesne warunkiem, że mogą być spowodowane przez starzenie, infekcji lub urazu. Obrzęk i zapalenie stawów są typowe objawy zapalenia stawów. Bransoletki i inną biżuterię, które zawierają energię magnetyczną zostały myślałem, aby zwiększyć przepływ krwi do stawów podczas usuwania szkodliwych toksyn. Skutkuje to mniejszym bólem i obrzękiem. Niewiele dowodów wykazano na poparcie tego teoria jednak. Zapalenie stawów lek jest nadal najlepszym sposobem na zmniejszenie obrzęku i stanu zapalnego.

Magnetyczne Wyniki leczenia

W badaniu opublikowanym w British Medical Journal w 2004 roku, pacjenci zostały podzielone na trzy grupy. Jedna grupa otrzymała bransoletki magnetyczne standardowej siły magnetycznej (między 170 a 200 m Tesla), podczas gdy inna grupa otrzymała bransoletki magnetyczne słabszej sile. Ostatnia grupa otrzymała bransoletki bez żadnych właściwości magnetycznych. To był ślepy co oznaczało uczestników badania nie wiedział, które podane były bransoletki.

W ciągu dwuletnich badań, uczestnicy, którzy nosili standardowe wytrzymałości bransoletki magnetyczne zgłoszone obniżony ból i obrzęk. Uczestnicy innych grup odnotowano kilka zmian w stosunku do poziomu z bólu.

Nie jest jasne, czy standardem siły magnetyczne bransoletki faktycznie pomógł zmniejszyć ból lub jeśli po prostu sobie bransoletkę przekonać uczestników, by sądzić, że doświadczyło mniej bólu.

Inne badania prowadzone w ciągu ostatnich pięciu lat w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii odkryli, że uczestnicy niewiele lub brak zmian w poziomie bólu. Te badania stwierdzili, że silniejsza siła magnetyczna będzie potrzebne, aby zwiększyć przepływ krwi w organizmie i usuwanie toksyn.

Magnesy i ból stawów

Mimo, że niewiele jest dowodów na to, że rzeczywiście działa magnetyczne bransoletki, nie zaszkodzi spróbować jednego jak nie zostały zgłoszone żadne efekty uboczne noszenia bransoletki. Bransoletki magnetyczne zazwyczaj kosztuje od $ 5 do 150 dolarów. Zaleca się, że zakup standardowego, jak te siły magnesu magnesy są jedynymi wykazały pozytywne wyniki wśród uczestników opublikowanych badań medycznych.

Aby poradzić sobie z zapaleniem stawów, kontynuować przyjmowanie leków przepisanych przez lekarza. Utrzymać zdrową wagę i monitorować swoją dietę. Użyj bransoletki magnetyczne jako alternatywny dodatek do istniejącego schematu opieki zdrowotnej. W zależności od poziomu bólu, nawet efekt placebo (psychologiczny efekt noszenia bransoletki sprawia, że ​​czujesz mniejszy ból bez aktualność mniej bólu) może być kojące i pocieszające.

Męskie Bransoletki magnetyczne dla Arthritis Pain

Męskie Bransoletki magnetyczne dla Arthritis Pain


Zapalenie stawów może przynieść silny ból, ale niesprawdzone leczenie, z udziałem bransoletki magnetyczne, może być sądzony za ulgą. Bransoletki, które zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą nosić, są również, aby zwiększyć krążenie krwi, zapewniając organizmowi więcej składników odżywczych.

Artretyzm

Zapalenie stawów, według Arthritis.org wpływa na układ mięśniowo-szkieletowy. Zazwyczaj zapalenie stawów dotyczy więcej niż jednej kości, że jest połączony. Niektórzy ludzie cierpią skrajne ból i stan zapalny. Ponadto stawy stają się słabe i czasami rozwijają deformacje.

Bransoletka stawów

Ból był traktowany magnetycznie od wieków, według magneticbraceletsforarthritis.com. Poprawa krążenia krwi i odżywianie to tylko niektóre z innych świadczeń zdrowotnych, które są uważane magnetyczne wynikające z noszenia bransoletki stawów. Jednak nie ma dowodów naukowych na poparcie żadnego z tych świadczeń.

Rodzaje

Magnetyczne bransoletki zapalenie stawów są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Można również nabyć je w miedzi, tytanu i 0,925 srebro.

Koszt

Cena stawów bransoletek jest różny, w zależności od materiału. Większość bransoletek wahają się od 10,50 dolarów do 220 dolarów.

Ostrzeżenie

Według magneticbraceletsforarthritis.com, zegarki i bransoletki magnetyczne nie powinny być noszone razem. Również kobiety w ciąży i osoby z rozrusznikiem serca nie powinny nosić te bransoletki.

Bransoletka magnetyczna Making Supplies

Wiele osób korzysta z magnesów, aby złagodzić cierpienia spowodowane przez zapalenie stawów, bóle stawów i innych schorzeń. Zastosowanie terapii magnetycznej sięga wieków. Podczas gdy większość dowodów prawdziwości roszczeń medycznych jest niepotwierdzone, opowieści o tych, dla których praca magnesy przekonujące. Sportowcy, gwiazdy i lekarze świadczą o uzdrawiającą moc oni doświadczenie. Istnieje wiele źródeł do zakupu bransoletki magnetyczne i dostaw niezbędnych do ich wykonania.

Części

Wybierz z różnych materiałów, na których można oprzeć swoją bransoletkę. Użyj gumowy przewód, paski skórzane, elastyczne, sznurki i drut połowowego. To obszar dostępny w każdym sklepie lub użytkowania sprzętu lub przedmiotów rzemiosła można znaleźć wokół domu materiały. Zaplanuj stylu bransoletki będziesz się kierować swoją kolekcję dostaw. Musisz kupić zapięcia, jeśli plan co do wielkości bransoletki. Bransoletki wykonane ze sznurka lub skóry mogą być otwarte i związane przez użytkownika wokół nadgarstka.

Magnesy

Poszukaj źródła neodymowych magnesów żelaza boru, aby Państwa bransoletki magnetyczne, które zapewniają właściwości lecznicze. Wziąć pod uwagę wielkość nadgarstka do bransoletki w celu określenia rozmiaru magnesów. Magnesy, które przychodzą z otworem wywierconym w nich łatwo przesuwać nad drutu lub sznurka są dostępne na stronach takich jak AmazingMagnets.com. 1/4 średnicy od 1/2-calowy długo galwanicznie magnes działa około 7 dolarów. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wysyłkę przy zamówieniu online.

Dodatki

Pasek magnetyczny nie wymaga pełnego pierścienia magnesami, tak aby były skuteczne. Wiele terapeutyczne magnetyczne bransoletki na rynku mają tylko kilka miedzianych magnesy ustawione między kawałki, koralików i kamieni. Spójrz na biżuterii co domów dostaw, takich jak Latarnia morska Caleba (patrz link w zasoby) do koralików, muszli i innych elementów, aby wypełnić ciąg i utworzyć stylową biżuterię.

Miedź

Połącz magnesy z miedzi dodatkowych uzdrawiającej. Miedź jest naturalnym minerałem w organizmie, która pomaga w procesie gojenia. Miedź pomaga w przepływie krwi, metabolizm i energii. Dołącz kawałki miedzi w każdej bransoletki, aby zapewnić Państwu dodatkowy impuls. Znajdź miedzi do tworzenia biżuterii na stronach internetowych, takich jak SilverEnchantments.com.

Opieka

Uważaj na niebezpieczeństwa magnesów gdy masz je rozłożyć i zorganizowane dla procesu podejmowania bransoletka. Przechowywać z dala od dostaw komputerów, płyt kompaktowych i kart kredytowych, więc ich nie odmagnesowania. Przy wydawaniu lub sprzedaży bransoletki, należy ostrzec ludzi z rozrusznik serca, że ​​magnesy muszą pozostać co najmniej 18 cm od urządzeń medycznych. Kobiety w ciąży powinny unikać noszenia magnesy.

Bransoletki magnetyczne na bóle stawów

Bransoletki magnetyczne na bóle stawów


Komputer daje się pole magnetyczne, a więc prawda. Narzędzia diagnostyczne, takie jak maszyny do rezonansu magnetycznego są wykorzystywane w celu wykrycia choroby. Tak więc moc terapii magnetycznej jest stosowany codziennie, a bransoletki magnetyczne jednej z postaci tego leczenia. W rzeczywistości wiele osób cierpiących na zapalenie stawów golfistów i nosić je w celu zmniejszenia bólu stawów.

Historia terapii pola magnetycznego

Naukowy o nazwie Dr Albert Roy Davis udokumentowane pozytywne skutki magnesy na różnych stanów i chorób przewlekłych, w 1974 roku leczenie magnesami ulgę ból pacjentów. Dla osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów, terapia magnetyczna zminimalizować ból stawów w szczególności.

Negatywne i pozytywne Magnetic Fields

To ujemne pole magnetyczne, które może uzdrowić, a pozytywne pola powoduje cierpienie według badań dr Davis. Ujemny jest uspokajający, a dodatni jest niepokojące, według dr Philpott, a biomagnetycznych badacza.

Jak Magnesy Heal

Dr Zimmerman, ekspert w dziedzinie terapii magnetycznej, wyjaśnia, że ​​magnesy wpływają na układ nerwowy. Ponieważ system nerwowy wysyła sygnały do ​​mózgu, że wywoła reakcję na ból, spokojny układ nerwowy może zmniejszyć te odpowiedzi i stawów może być zwolniony z magnesami.

Bransoletki magnetyczne

Im bardziej magnesów skóry, bardziej skuteczne będą. Science udokumentowane, że siła magnesu wzmacnia się bliżej pozycji danej osoby. Dlatego noszenie bransoletki magnetyczne mogą być bardzo skuteczne w dłoni, nadgarstka lub stawów zlokalizowane.

Bransoletki magnetyczne i stawów

Magnesy działa na bóle stawów, ponieważ przynoszą one z powrotem do normalności funkcji metabolicznych, które powodują stan zapalny, synaps nerwowych i kwasowości komórek Według dr Philpott. Stan zapalny jest główną przyczyną bólu stawów.

Ostrzeżenia

Terapia magnetyczna może być potężny. Nie nosić bransoletki magnetyczne dla ponad ośmiu do 10 godzin. Jedynym sposobem, aby sprawdzić polaryzację bransoletki (negatywnego o uzdrowienie) jest wykorzystanie magnetometru lub kompasu (północ oznacza ujemny).

Jakie są Bransoletki magnetyczne służy?

Bransoletki magnetyczne są stosowane do łagodzenia szeregu warunków, w szczególności stawów, przewlekłym bólu, skręcenia i obrzęk. Magnesy są od dawna stosowane do wspomagania naprawy rasy koni z obrażeń i wysiłku. W coraz większym stopniu, terapia magnetyczna jest stosowany w medycynie sportowej ludzi. Choć dowody ich efektywności jest głównie anegdotyczne, coraz więcej dowodów naukowych sugeruje, bransoletki magnetyczne mają realne korzyści, zgodnie z "Gale Encyclopedia of Alternative Medicine".

Gojenie

Jak magnesy Helpt leczyć jest jasne. Poddanie komórek organizmu do pola magnetycznego, które może wpływać wymiany jonów w komórce. Przyspieszenie transferu jonów wapnia stymuluje gojenie w kości i nerwów. Druga teoria mówi, że magnesy poprawić przepływ krwi. Bransoletka magnetyczna leży w sąsiedztwie tętnic w nadgarstku. Krew zawiera naładowane jony żelaza i hemoglobiny bogate. Pole magnetyczne, wytwarzając niewielkie prądy elektryczne, przyspiesza ruch tych elementów w krwi. Zwiększona cyrkulacja zmniejsza stan zapalny, dostarcza tlen i usuwa toksyny. Ponadto, magnesy zwężenie naczyń krwionośnych, które zostały rozszerzone przez stan zapalny, zmniejszenie obrzęku. Prawdopodobnie magnetyzm stymuluje również poziom melatoniny w organizmie - melatoniny jest naturalnym pomocy snu.

Pain Relief

Magnesy pojawiają zablokować ból. To może być, ponieważ nerwy poddawane magnetyzmu produkować endorfiny - naturalne organizmu środki przeciwbólowe. Działanie pola magnetycznego przyciąga i odpycha pobierana krew cząstki uwalnia kojące ciepło. Dzięki umieszczeniu w nadgarstku, magnetyczne bransoletki może być stymulowanie punktów akupresury nadgarstka jest. Te punkty akupresury są myśli, aby złagodzić bóle głowy, stres, zaburzenia trawienia i bezsenność, a także złagodzić ból w ręce, ramiona i szyję. Badania opublikowane w British Medical Journal w 2004 roku okazało się, że magnetyczne bransoletki zmniejszone bóle chorobą zwyrodnieniową stawu biodrowego i stawu kolanowego. Miedziane bransoletki magnetyczne że szczególnie dobre dla bólu stawów.

Medycyna sportowa

Magnesy są coraz częściej wykorzystywane w sporcie wyczynowym, gdzie prędkość sukcesu odzyskiwania wpływ kariery. Bransoletki magnetyczne są stosowane do ich działania przeciwzapalnego, a w celu zwiększenia ogólnego stanu zdrowia sportowców. Magnesy są stosowane w leczeniu skręcenia, zapalenie ścięgien i łokieć tenisisty. Na tenis, golf, squash i badmintona graczy, zawinąć w kształcie bransoletki magnetyczne zmniejszyć stan zapalny, zapewniając jednocześnie wsparcie fizyczne do stawu nadgarstkowego, donosi strona Północ Południe magnetyczny. Wierzchnia jest wykonana z neoprenu, syntetycznego kauczuku. Podobne okłady są dostępne dla łokci, kolan i kostek.

Warunki medyczne

Każdy stan, który przewlekły ból jest objawem mogą korzystać z bransoletek magnetycznych. Magnesy są szeroko stosowane przez zapalenie stawów, cierpiących na bóle głowy i pleców ból. U pacjentów z przewlekłym zmęczeniem lub fybromyalgia znaleźć się złagodzić ból i zwiększa energię. Powtarzające się uszkodzenia szczepu, zespół cieśni nadgarstka, bóle mięśni i stawów urazy są kandydatami do leczenia magnetycznego. Bezsenność związane ze stresem i osoby z problemami krążenia może także korzystać.

Zalety

Terapia magnesem jest wolne od narkotyków i nieinwazyjne. Jest komplementarna do terapii - nie ma potrzeby, aby przerwać leczenie konwencjonalne. Jeśli nie masz urządzenie elektroniczne - na przykład stymulatora - próbuje te bransoletki nie zaszkodzi, a może zrobić coś dobrego. Jest to terapia samopomocy, nie wymaga nadzoru lekarza. Dla niektórych pacjentów, samopomocy zapewnia poczucie kontroli nad choroby i leczenia. Bransoletki są przenośne, co to leczenie elastyczne, przejść z dowolnego miejsca. Z szerokiej gamy dostępnych mody biżuterii magnetycznej - koraliki hematyt, tytanu lub stali nierdzewnej - to leczenie jest niepozorny.

Jak prawidłowo nosić Bransoletka magnetyczna

Wiele osób uważa, że ​​magnetyczne bransoletki poprawić ich ogólny stan zdrowia przy jednoczesnym zajęciu dręczące przewlekłe dolegliwości. Istnieje wiele różnych rodzajów bransoletki magnetycznych. Te proste wskazówki dotyczą jednobiegunowe lub jednokierunkowe magnetyczne bransoletki, które są najczęściej stosowane w terapii magnetycznej.

Instrukcje

1 Korzystanie z instrukcjami, które towarzyszą bransoletki magnetyczne, identyfikacja, która strona bransoletki jest "pozytywny" i co jest "negatywne". Zazwyczaj terapeuci zachęcają do noszenia "negatywne" strony magnesu obok skóry.

2 Skonsultuj się refleksologii mapę, która powinna obejmować punkty akupresury na rękę. (Można uzyskać taką mapę w księgarni lub bibliotece.) Noś bransoletkę na nadgarstku, który zawiera punkty nacisku, które chcesz mieć wpływ. Jeśli masz bóle pleców, na przykład, chcesz nosić bransoletkę na lewym nadgarstku, ponieważ punkty akupresury dla kręgosłupa są w pobliżu. Jeśli jesteś cierpi na problemy żołądkowo-jelitowe, chcesz nosić bransoletkę na prawym nadgarstku.

3 Umieść bransoletkę na nadgarstku. Jeśli bransoletka pozwala go dokręcić, zrobić do poziomu komfortu.

4 Wyjmij bransoletka (s) podczas kąpieli, kąpieli lub angażowanie się w jakąkolwiek działalność, która powoduje, że jest zanurzony. To chroni bransoletkę przed zniszczeniem lub mydła szumowiny gromadzeniu.

5 Wiem, że noszenie bransoletki (y) w ciągu nocy jest opcjonalne. Większość terapeuci zalecają pacjentom zacząć od noszenia bransoletki tylko podczas dnia. Jeśli nie osiągnięcia pożądanych wyników, spróbuj sobie bransoletkę (y) przez noc.

Wskazówki:

  • Kierunki te dotyczą jednobiegunowe lub jednokierunkowe magnetyczne bransoletki, które są najczęściej stosowane w terapii magnetycznej. Jeśli używasz innego typu bransoletki magnetyczne, porozmawiać z profesjonalnym terapeutą o umieszczenie magnesu.
  • Jeśli jesteś w ciąży lub ze stymulatorem serca, nie należy używać bransoletki magnetyczne. Noszenie bransoletki magnetyczne Należy również unikać, gdy korzystasz z urządzenia elektronicznego, jak pad ogrzewania.

Bransoletki magnetyczne do zaburzenia lękowe

Osoby z zaburzeniami lękowymi mają wiele możliwości leczenia dzisiaj, jak medycyna uznaje stan i działanie wyniszczające, że może to mieć. Podczas gdy duża liczba osób cierpiących na lęk wziąć leki na receptę i / lub uczestniczyć w sesjach terapeutycznych, istnieją inne sposoby, aby zobaczyć poprawę ich stanu. Wiele niespokojny ludzie wybierają zabiegi holistyczne, w tym, ale nie ograniczając się do, bransoletek magnetycznych.

Historia

Już Arystoteles, były zapisy osób korzystających magnesy do bólu i wywołują poczucie dobrobytu. Naukowcy i lekarze z całego świata mówili o tym, co może zrobić magnesy a czego nie może zrobić. Według opublikowanych tekstów w całej historii, nie zostały wykonane, że roszczenia może pomóc terapia magnetyczna z wszystkiego, od stawów do raka do spraw neurologicznych. Magnetyczne bransoletki, są jednak stosunkowo nowy wynalazek. Bez specjalnego data ich powstania został znaleziony.

Funkcja

Według większości z opublikowanej informacji na bransoletki magnetyczne bransoletki może przyczynić się do zmniejszenia bólu stawów, urazy i przewlekłych problemów zdrowotnych. Funkcja bransoletki magnetyczne jest ułatwienie te bóle i pobudza krążenie i przepływ krwi do obszarów, w których występują bóle. Chociaż niektórzy nie rozumiem, jak może to mieć coś wspólnego z traktowania kwestii zdrowia psychicznego, jak niepokój, wiele osób, które cierpią z niepokojem również cierpią z bóle.

Znaczenie

Gdy człowiek ma lęku, że jest spięty prawie cały czas. To naturalne, że człowiek ma bóle i zmęczenie lub ból mięśni, zwłaszcza na szyi, pleców i ramion. Te bóle są również źródłem niepokoju. Oni przekonać niepokoju osobę, że naprawdę musi być coś nie tak z nim fizycznie, bo jest w bólu. Dzięki leczeniu bóle i promowanie poczucia dobrobytu, przypuszcza się, że magnetyczne bransoletki może pomóc w leczeniu osoby, która ma zaburzenia lękowe.

Rodzaje

Istnieją różnego rodzaju opcji, jeśli chodzi o bransoletki magnetyczne. Niektóre z nich rozciągają się pomieścić wszystkie rozmiary nadgarstków. Inne pasuje z zapięciem, a jeszcze inni poślizgu dłoni i nadgarstka jak bransoletka. Niektóre mieszczą się na nadgarstku, ale nie całkowicie zamknąć go. Wśród tych zmian nie są wybory dotyczące jak silne magnesy są, gdzie w bransoletki są umieszczone, i jak wiele z nich stosuje. Wysokiej jakości magnetyczne bransoletki będzie trwać przez wiele lat.

Ostrzeżenie

Jeżeli osoba rozważa bransoletki magnetyczne terapię zaburzeń lękowych, to bardzo ważne, że sprawdza się z jego lekarzem, jeśli pacjent ma poważne schorzenia, nowych lub pogorszenie objawów, rozrusznika serca lub innego urządzenia do implantacji. Magnesy mogą wpływać na delikatne elektronikę rozruszników serca i defibrylatorów, i nigdy nie powinny być stosowane jako substytut dla prawidłowego leczenia. Magnetyczne bransoletki nie powinny również być noszony pod prysznicem, podczas gdy robi dania lub podczas snu, gdy osoba jest za pomocą poduszki lub koc elektryczny.

Jak zrobić bransoletki magnetyczne Wrap

Jak zrobić bransoletki magnetyczne Wrap

Termin "owinąć bransoletka" odnosi się do bransoletkę, która otacza nadgarstka kilka razy w ciągłej spirali. Te bransoletki brzęk razem w sposób atrakcyjny i można dodać błysk kolor inaczej nudny strój. Można również dodać inny wymiar do swojej bransoletki owinąć przez dodanie magnetyczne hematyt kulki, które dodają piękny ciemny kolor bransoletki podczas klejenia ze sobą, aby nadać mu kształt.

Instrukcje

• Projektowanie bransoletkę. Najprostszym sposobem, aby utworzyć folia magnetyczna bransoletka jest użycie pamięci drutu, który jest drut, który ma zostały utwardzone do określonego kształtu, który jest bardzo trudne do zmiany. Pamięci drut jest w kształtach bransoletka już powstały, więc po prostu trzeba dodać wszystkie paciorki na cewki z drutu pamięci, dopóki nie tyle owija się wokół nadgarstka jak chcesz; nie musisz nawet zapięcie. Można również użyć drutu ciężkie Frezowanie lub Frezowanie przewód do bransoletki magnetyczne zawijania. Te opcje są jednak mniej idealne ponieważ magnetyczne kulki są dość ciężkie, a zwłaszcza w ilości byś użyć dla dużych owinąć bransoletka, może przystawki swój przewód lub złamać zapięcie.

• Zakupić koraliki i drutu. Zazwyczaj można znaleźć pamięci drutu i koraliki w sklepach rzemieślniczych, ale może trzeba kupić magnetyczne kulki online. Wielu sprzedawców online teraz sprzedawać szeroką gamę magnetycznych kulek w różnych kształtach i kolorach.

• Cięcie długości pamięci drutu wystarczająco długo aby owinąć wokół nadgarstka pięć razy.

• Zawiń koniec Twojej pamięci drut wokół okrągłe szczypce do tworzenia małej pętli, która będzie działać jako korek koralik. Możesz kupić koniec WPR koraliki na drut pamięci, który można przykleić na przewód; Jednak waga kulki magnetyczne i liczbę kulek użyte dla bransoletka owinąć może zasnąć czapkę koniec. Pętlą jest znacznie bardziej bezpieczny sposób do końca ciężkich naszyjnika lub bransoletki.

• Ciąg paciorki wzdłuż przewodu pamięci, zachowując swoje wzory zgodne. Jak dodać koraliki i zaczynają stanowić więcej niż jednego kręgu drutu, będzie rozpocząć, aby zobaczyć swoje magnetyczne kulki przylegających do siebie do tworzenia wzorów, które będą określać Twoje bransoletka owinąć.

• Kompletne bransoletkę tworząc kolejną pętlą na drugim końcu drutu pamięć zachować wszystkie koraliki uwięziony na drucie. Teraz można przesunąć pętle owinąć bransoletkę na nadgarstku i noś go do zabawy noc na mieście.

Terapia Korzystanie Bransoletki magnetyczne z miedzi

Osoby z zapaleniem stawów zawsze szukają ulgi w bólu i wielu są ciekawi metod alternatywnych, jeden z tych, który ma wielki Poniżej terapeutyczne magnetyczne bransoletki. Bransoletki zazwyczaj miedź, lecz ze stali nierdzewnej i tytanu stosowane. Wiele z nich jest pokrytym złotem lub inkrustowane kamieniami półszlachetnymi, ale główne składniki to metalu i magnes. Pierwotny projekt był podkowa stylu z otwartymi końcami, ale teraz łączyć style i bransolety są również dostępne.

Dlaczego warto korzystać z Magnetic Bracelet?

Wiele osób mówi, że mieli znaczącą ulgę w bólu z metalową bransoletkę sobie magnetyczny. Obejmuje to z głowy, bóle stawów, bóle menstruacyjne, bóle stawów i bólu ran. Mówi się również do wspomagania gojenia tych ran.

Jak to działa?

Kilka małych badania zostały zrobione, ale żaden z nich nie stwierdzono jednoznacznie, jak to dokładnie działa. Badania są głównie anegdotyczne, ale profesjonalni terapeuci używać generatorów elektromagnetycznych do pomocy gojenie produkując impulsowe pole, które jest bio-kompatybilne. Urządzenia te nie są przenośne, więc mniejsza ilość impulsów elektromagnetycznych, które są generowane przez bransoletki Uważa się, że podobne do pola pulsującego. Jeden rozróżnienie, na bransoletki jest szersze i silniejsze magnes okazały się bardziej skuteczne.

Jak mogę uzyskać Magnetic Bracelet?

To jest, gdy nabywca musi mieć świadomość, ponieważ istnieją setki tych bransoletek na sprzedaż on-line oraz w alternatywnych sklepów medycznych. Najważniejsze jest to, że jest magnetyczny i wykonane z metalu. Droższe modele nie zawsze przekładają się na lepsze wyniki. Niektóre bransoletki wykonane z miedzi mogą zostawić zielonkawy kolor na skórze, ale mówi się, że to znak, że był skuteczny.

Efekty i odstawienia Objawy uboczne Lexapro

Lexapro jest lekiem przeciwdepresyjnym, który jest zatwierdzony do leczenia poważnych depresji i zaburzeń lękowych. Lek ma skutki uboczne, że wspólne reguły znikają z ciągłego leczenia. Ma też mniej częste działania niepożądane, które nie mogą odejść i stać się może zbyt wyniszczające dla pacjenta, aby kontynuować.

Częste działania niepożądane

Wspólne działania uboczne Lexapro, że ogólnie zostawiają po kilku tygodniach leczenia, nudności, bóle głowy, impotencja, zwiększenie masy ciała lub utratę, żywe sny i zmęczenie. Zawroty głowy, suchość w ustach i bezsenność odnotowano również.

Bezsenność

Bezsenność, częstym skutkiem ubocznym Lexapro, może być bardzo uciążliwe. Poprawy swoich nawyków snu pomoże stłumić ten efekt uboczny. Pacjent nie powinien pić kofeiny lub alkoholu do 6 godzin przed snem, nie powinien pacjent ćwiczenia 2 godziny przed snem. Utrzymanie sypialni chłodne i ciemne tworzy relaksującą atmosferę. Biorąc ciepłą kąpiel lub czytanie może umieścić jeden w nastroju do snu.

Bóle głowy

Niewielki odsetek pacjentów skarży się na bóle głowy, w tym migreny, kiedy biorących Lexapro. Biorąc over-the-counter leki przeciwbólowe mogą pomóc, ale jeśli ból jest zbyt ciężkie, pacjent powinien omówić objawów z lekarzem. Bóle głowy mogą odejść z ciągłego leczenia, ale jeśli nie, to może być konieczne, aby przerwać.

Weight Gain

Przyrost masy ciała może być skutkiem ubocznym Lexapro i większości leków przeciwdepresyjnych. Zdrowe jedzenie i przestrzeganie część kontroli może pomóc złagodzić przyrost masy ciała. Wykonywania co najmniej 30 minut dziennie może pomóc ograniczyć apetyt, a także zmniejszyć napięcie.

Suchość w jamie ustnej

Powszechne, ale mniej poważne skutkiem ubocznym jest suchość w ustach. Guma do żucia, popijając wodę i unikanie słonych pokarmów może pomóc złagodzić suchość w ustach. Twarde cukierki bez cukru stymuluje przepływ śliny. Ponadto, należy unikać alkoholu i tytoniu, ponieważ mogą wysuszyć usta.

Myśli samobójcze

Ostrzeżenia zostały wydane przez FDA dotyczących przeciwdepresyjnego stosowania u dzieci i młodzieży ze względu na wzrost w raportach myśli i tendencji samobójczych. Jeśli młodsza osoba zdiagnozowano zaburzenia dwubiegunowego lub próbował popełnić samobójstwo w przeszłości, ostrożny nadzór powinien być uzasadnione, gdy na Lexapro.

Efekty uboczne odstawienia

Odstąpienie od Lexapro może mieć podobne efekty uboczne początku leczenia lekiem. Nigdy nie należy nagle przerywać stosowania leku Lexapro. Lekarz będzie powoli odzwyczaić się od pacjenta z lekiem w celu zapobiegania poważne efekty uboczne. Wspólna odstawienia skutki uboczne są drażliwość, zawroty głowy, dezorientacja i niepokój.

Skutki uboczne magnetyczne bransoletki

Kleopatra mówi się, że nosił hełm magnetyczne promowania młodzieńczy wygląd, a magnesy były wykorzystywane w 1600 do leczenia zmian ospy. W obecnych czasach, magnesy są popularną alternatywą dla kontroli bólu leczenie, depresja, urazami kręgosłupa i padaczkę. Zwolennicy uważają, że magnesy magnesy zmiany równowagi hormonalnej i zwiększenie przepływu krwi do obszarów uszkodzonych. Terapia magnetyczna jest bezpieczna dla większości osób, ale ma negatywne skutki uboczne dla niektórych osób, zwłaszcza tych z podstawowych problemów zdrowotnych.

Osoby z rozrusznikami serca i defibrylatorów Wewnętrznych

Pole magnetyczne wytwarzane przez bransoletki magnetycznego może przerwać przesyłanie sygnału serca i rozrusznika wewnętrznego lub wewnętrzny defibrylatora. Ludzie z tych urządzeń nie powinna nosić bransoletki magnetyczne.

Ludzie z pomp insulinowych

Pole magnetyczne może spowodować awarię pomp insulinowych więc dostarczyć złego ilość insuliny lub dostarczyć insulinę w niewłaściwym czasie. Ludzie, którzy mają pompy insulinowej nie należy nosić bransoletki magnetyczne.

Zwiększony wzrost komórek

Kobiety w ciąży i osób poddawanych chemioterapii lub promieniowania nie powinien nosić bransoletki magnetyczne ponieważ pozytywne pola magnetyczne promować i stymulować wzrost nowych komórek. Dla kobiet w ciąży, taki wzrost może zakłócać normalnego rozwoju płodowego, podczas gdy dla osób poddawanych chemioterapii lub promieniowania, pole magnetyczne może sprzyjać wzrostowi komórek rakowych.

Zwiększona ciepła ciała

Niektóre osoby zgłaszają uczucie gorąca podczas pierwszego noszenia bransoletki magnetyczne. Zwiększone ciepło korpus jest związane ze wzrostem przepływu krwi i zwykle trwa tylko kilka dni.

Podrażnienie skóry

Osoby o wrażliwej skórze może pojawić się wysypka lub podrażnienie skóry przed bezpośrednim kontaktem z bransoletki magnetyczne. Utrzymanie warstwy tkaniny pomiędzy magnesem i podstawowej skóry może pomóc złagodzić podrażnienia.

Jakie są korzyści z chińskich magnetyczne bransoletki?

Jakie są korzyści z chińskich magnetyczne bransoletki?


Chińczycy używali bransoletki magnetyczne wraz z refleksologii, akupunktury i innych alternatywnych leków, aby pomóc objawy Łatwość powszechne problemy zdrowotne i dyskomfort od 2000 przedsiębiorstwa BC Zdrowie którzy używają terapii magnetycznej w leczeniu swoich pacjentów uwierzyć, aby osoby do dobrego stanu zdrowia , ciało musi być w równowadze magnetycznej. Noszenie bransoletki magnetyczne może pomóc złagodzić ból, dyskomfort i inne objawy znanych problemów i skarg.

Artretyzm

W 2004 roku British Medical Journal opublikował badania przeprowadzone przez sześciu lekarzy naukowców na temat wpływu magnesów na bólu stawów. Wykonywane w Devon, w Anglii, badanie przeprowadzono na 194 chorych, aby zobaczyć, czy bransoletki magnetyczne może złagodzić ból stawów. Ludzie sobie bransoletki magnetyczne zgłaszane mniej bólu niż placebo ci noszenie bransoletki. Bransoletki magnetyczne wydaje się uspokoić mięśni, bóle stawów i kości, które jest częste u pacjentów z zapaleniem stawów, a także może przyczynić się do dobrego samopoczucia pacjentów.

Ból

Magnesy mogą pomóc w problematycznych obszarów w organizmie, zwiększając krążenie i pomaga organizmowi leczyć się. Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, magnesy mogą mieć zdolność do przyciągania lub odpychają cząstki krwi, przesuwając krew ze zwiększoną tlenu i substancji odżywczych do bolesnych obszarów. Magnesy mogą również pomóc zmniejszyć stan zapalny i zwyrodnienie komórek, zmniejszając ból przewlekły.

Słabe krążenie

Słabe krążenie może powodować zawroty głowy, zimne kończyny, białe palce, migreny i drętwienie. Według Magnetic Therapy Rady, noszenie bransoletki magnetyczne mogą zwalczać słabe krążenie w dłoni, nadgarstków i palców. Noszenie bransoletki cały dzień pomoże Ci osiągnąć najlepszy wynik.

Rak

Doktor Albert Roy Davis studiował zwierzęta z rakiem i okazało się, że magnesy mogą zabić komórki rakowe. Badania nie wykazały, że magnesy zabić raka u ludzi, ale wielu lekarzy skorzystało bransoletki magnetyczne Poza regularnymi leczenia raka.

Bóle głowy, stres i depresja

Magnesy mogą stymulować ścieżek elektrycznych w mózgu, odpowiedzialnej za produkcję i poziomu hormonów, zwłaszcza serotoniny i melatoniny. Stabilny poziom serotoniny i melatoniny może pomóc migreny, depresji i stresu - nawet bezsenność. Magnetyczne bransoletki może zapobiec bóle głowy, a także stały się mniej intensywne, gdy się pojawią, a także może zwiększyć endorfin, zapewniając naturalną ulgę w bólu i poczucie euforii.

Zapytaj lekarza

Osoby, które są w ciąży lub posiadające rozrusznik serca lub inny implant nie powinien używać bransoletki magnetyczne. Porady na temat korzystania z terapii magnetycznej i wyeliminowanie wszelkich zagrożeń dla zdrowia związanych skontaktować się z lekarzem.

Co Negatywne rzeczy zdarzyło osób noszących magnetyczne bransoletki?

Co Negatywne rzeczy zdarzyło osób noszących magnetyczne bransoletki?


Obecnie, nie ma dowodów naukowych na to, że terapia magnetyczna jest skuteczne leczenie każdego schorzenia; jednak niewiele do żadnych dowodów naukowych podważania jego skuteczności, albo. Niezależnie od tego, czy bransoletki magnetyczne działa, ważne jest, aby zrozumieć ryzyko związane z ich użyciem. Skutki uboczne bransoletki magnetyczne były łagodne i nie jest jasne, dlaczego występują skutki uboczne. Choć nie ma poważne zagrożenie dla ogółu społeczeństwa, istnieją ryzyka dla pewnych grup ludzi. Dla tych ludzi, negatywne skutki uboczne są prawdopodobne możliwości, a bliski kontakt z kimś na sobie bransoletki magnetyczne mogą powodować problemy.

Skutki uboczne

Podwyższona temperatura ciała zostały zgłoszone przez niektórych użytkowników, ale który został przypisany do zwiększenia cyrkulacji natlenionej krwi. Łagodny zawroty inny efekt uboczny podano, który również został przypisany do zwiększonego przepływu krwi. Niektórzy użytkownicy wysypkę, gdzie znajdował się bransoletka. Może to być spowodowane materiałów używanych w bransoletki, ale nie ma dowodów na to, że jest to wynikiem magnesów. Również nauseousness odnotował niektórych użytkowników. Nauseousness ustąpił po usunięciu bransoletki. Nie jest znana przyczyna nauseousness, ale może to być wynikiem zawroty głowy, spowodowane przez zwiększenie przepływu krwi.

Stymulatory defibrylatory wewnętrzne i wewnętrzne

Osoby z rozrusznikami serca lub defibrylatory wewnętrznych, są narażone na ryzyko poważnych reperkusji medycznych, jeśli zdecydują się nosić bransoletki magnetyczne. Sygnały stymulator może być przerwana przez bransoletki magnetyczne. Sygnał powinien być stymulator w przerwaniu arytmii może szybko rozwijać, co może prowadzić do dusznicy bolesnej, zawału serca, niewydolności serca lub udaru mózgu. Przy wewnętrznej defibrylatora, sygnały z serca może być błędnie interpretowane, w wyniku defibrylacji już bicie serca lub nie defibrylacji w razie potrzeby. Ważne jest, aby zrozumieć, wrażliwy charakter rozruszników serca i defibrylatorów i trzymać je jak najdalej od bransoletek magnetycznych, jak to możliwe.

Pompy insulinowe wewnętrzne

Bilans insuliny cukrzyka jest trudny do kontrolowania, a czasami konieczne jest precyzyjne wewnętrznego pompy insulinowej. Bransoletki magnetyczne może zakłócić system pomiarowy pompy lub jej system dostarczania. To zaburzenie może powodować nosząca otrzymywać zbyt niska dawki insuliny lub przedawkowania. Przedawkowanie może być spowodowane dużym nieprawidłowo odmierzona dawka lub szeregu małych dawek w regularnych lub w krótkim okresie czasu.

Kobiety w ciąży

Wybory kobiety w ciąży są bardzo ważne dla zdrowia jej nienarodzonego dziecka. Płody są delikatne i podatne na uszkodzenia płodu. Pozytywne pola magnetyczne, znane również jako bieguna północnego pola magnetycznego, były związane ze wzrostem komórek. Komórki płodowe i szybko rosną odtwarzania. Choć nie zostały zweryfikowane, istnieje obawa, że ​​na biegunie północnym pola magnetyczne mogą spowodować nadmierny wzrost komórek płodu, w wyniku wad wrodzonych i zaburzeń. Aby uniknąć takich powikłań, to zaleca się, bransoletki magnetyczne nie może być noszony przez kobiety w ciąży.

Chemioterapia i promieniowania

Ideą chemioterapii i promieniowania zabiegów jest do zabijania komórek nowotworowych. Bieguna północnego pola magnetyczne występujące w niektórych bransoletki magnetyczne okazały się stymulować wzrost komórek. Logiczne jest więc, aby zakładać, że chorych na raka, powinny unikać noszenia bransoletki magnetyczne w celu zapewnienia, że ​​nie są stymulowanie wzrostu nowych komórek nowotworowych. Niektóre badania sugerują, że na tyle silne pole magnetyczne może faktycznie hamuje wzrost komórek raka, ale takie roszczenia nie są wystarczająco badane, aby udowodnić swoją ważność.

Jakie są korzyści chińskich magnetyczne bransoletki?

Jakie są korzyści chińskich magnetyczne bransoletki?

Chińczycy mają używane magnetyczne bransoletki wraz z refleksologiczne, akupunkturę i innych alternatywnych leków pomoc łatwość objawy wspólne problemy zdrowotne i dyskomfort od 2000 r. P.N.E. pracowników służby zdrowia, którzy używają terapii magnetycznej w leczeniu swoich pacjentów wierzą, że w porządku dla osoby mieć dobre zdrowie, ciało musi być równowagi magnetyczne. Noszenie bransoletki magnetyczne może pomóc złagodzić ból, dyskomfort i inne objawy dobrze znanych problemów i skarg.

Zapalenie stawów

W 2004 r. British Medical Journal opublikował opracowanie wykonane przez sześć medical naukowcy na wpływ magnesów na ból stawów. Wykonywane w Devon, w Anglii, badania przeprowadzono na 194 pacjentów, aby zobaczyć, czy magnetyczne bransoletki może złagodzić ból stawów. Ludzie sobie magnetyczne bransoletki odnotowano mniej bólu niż noszenie bransoletki placebo. Magnetyczne bransoletki wydaje się, aby uspokoić mięśni, bóle stawów i kości, które jest powszechne w stawów pacjentów i mogą również wpłynąć na samopoczucie pacjenta.

Ból

Magnesy mogą pomóc w problematyczne obszary ciała zwiększa krążenie i pomaga organizmowi leczyć się. Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej magnesy mogą mieć możliwość przyciągnięcia lub repulse cząstki krwi, ruchu krwi z wzrost tlenu i substancji odżywczych do obszarów bolesne. Magnesy mogą również pomóc zmniejszyć stan zapalny i komórki degeneracji, zmniejszenie bólu przewlekłego.

Słabe krążenie

Słabe krążenie może powodować zimnych kończyn, zawroty głowy, białe palce, migreny i drętwienie. Zgodnie z Rada terapii magnetycznej noszenie bransoletki magnetyczne można zwalczać słabe krążenie w ręce, nadgarstki i palce. Noszenie bransoletki cały dzień pomoże Ci osiągnąć najlepszy wynik.

Raka

Lekarz Albert Roy Davis badane zwierzęta z rakiem i stwierdził, że magnesy może zabić komórki rakowe. Badania nie okazało się, że magnesy zabić raka u ludzi chorych, ale wielu lekarzy skorzystało magnetyczne bransoletki obok regularnych raka zabiegi.

Bóle głowy, stres i depresja

Magnesy mogą stymulować elektrycznych dróg w mózgu odpowiedzialny za poziom hormonów i produkcji, szczególnie serotoniny i melatoniny. Stabilnego poziomu serotoniny i melatoniny może pomóc z migreny, depresja i stres--nawet bezsenność. Magnetyczne bransoletki może pomóc w zapobieganiu bóle głowy i również uczynić je mniej intensywne, jeśli one występują, a może również zwiększyć endorfin, zapewniając naturalne bólu i poczucie euforii.

Zwrócić się do lekarza

Ludzie, którzy są w ciąży lub rozrusznika serca lub innego implantu nie należy używać magnetyczne bransoletki. Uzyskać porady dotyczące korzystania z terapii magnetycznej i wyeliminować wszelkie związane z nią zagrożenia, należy skontaktować się z lekarzem.

To, co negatywne rzeczy mieć zdarzyło się wobec osób noszących magnetyczne bransoletki?

To, co negatywne rzeczy mieć zdarzyło się wobec osób noszących magnetyczne bransoletki?

Obecnie istnieje niewiele dowodów naukowych do sugerują, że terapia magnetyczna jest skuteczny w leczeniu różnych chorób; jednak ma dowodów naukowych mało nie podważania jego skuteczność, albo. Bez względu na to, czy magnetyczne bransoletki pracy ważne jest, aby zrozumieć ryzyko korzystania z nich. Skutki uboczne magnetyczne bransoletki zostały łagodny, i nie jest jasne, dlaczego występują skutki uboczne. Podczas gdy istnieje poważne ryzyko do ogółu społeczeństwa, istnieje zagrożenie dla pewnych grup osób. Dla tych ludzi negatywne skutki uboczne są prawdopodobnie możliwość, a bliski kontakt z nikim noszenie bransoletki magnetyczne może również powodować problemy.

Skutki uboczne

Podwyższona temperatura ciała została zgłoszona przez niektórych użytkowników, ale która została nadana zwiększony przepływ utlenionej krwi. Łagodne zawroty głowy jest inny efekt uboczny poinformował, że również przypisuje się zwiększony przepływ krwi. Niektórzy użytkownicy opracowali wysypka, gdzie znajdowała się bransoletkę. Może to być ze względu na materiały użyte w bransoletę, ale brak jest dowodów, aby sugerować, że jest to wynik magnesów. Także nauseousness był zameldowany przy niektórzy użytkownik. Nauseousness ustąpił po usunięciu bransoletka. Nie ma powodów nauseousness nie znane, ale może to być wynikiem zawroty głowy spowodowane przez zwiększony przepływ krwi.

Wewnętrzne rozruszniki serca i defibrylatorów wewnętrznego

Ludzie z wewnętrznych rozruszników serca, lub defibrylatora, są narażone na poważne konsekwencje medyczne, jeśli zdecydujesz się nosić magnetyczne bransoletki. Stymulatora sygnałów może być przerwana przez magnetyczne bransoletki. Należy stymulatora sygnał zostać przerwane, zaburzenia rytmu serca mogą szybko rozwinąć, co może prowadzić do udaru mózgu, niewydolności serca, zawału serca lub dławica piersiowa. Z wewnętrznej defibrylatora, sygnały z serca może być błędnie zinterpretowana, wynikające w defibrylacji o już bicie serca, lub nie defibrylacji, gdy są potrzebne. Ważne jest, aby zrozumieć wrażliwy charakter rozruszniki serca i defibrylatorów i zachować jak najdalej od magnetyczne bransoletki jak to możliwe.

Wewnętrzne pompy insulinowe

Równowagi insuliny w cukrzycy jest trudne do opanowania, i czasami wymagana jest precyzja wewnętrzny pompy insulinowej. Magnetyczne bransoletki mogą zakłócać pompy w instalacji pomiarowej lub jej system dostaw. Zaburzenia mogą spowodować użytkownika do otrzymania zbyt niskie dawki insuliny lub przedawkowania. Przedawkowanie może być spowodowane przez duży, nieprawidłowo mierzona dawka lub serii małych lub regularnych dawek podawanych w krótkim okresie czasu.

Kobiety w ciąży

Wybory kobiety w ciąży są bardzo ważne dla zdrowia jej nienarodzonego dziecka. Płody są delikatne i podatne na wady wrodzone. Pozytywnych pól magnetycznych, znany również jako pola magnetycznego bieguna północnego, zostały połączone do wzrostu komórek. Komórek płodu rośnie i reprodukujący szybko. Choć nie zweryfikowane, istnieje obawa, że pola magnetycznego bieguna północnego może utworzyć komórek nadmiernego wzrostu w płodów, w wyniku wad wrodzonych i zaburzeń. Aby uniknąć tych komplikacji, zalecane jest, że magnetyczne bransoletki nie być noszone przez kobiety w ciąży.

Chemioterapii i promieniowania

Ideą zabiegi chemioterapii i promieniowania jest do zabijania komórek nowotworowych. Pola magnetyczne bieguna północnego, Znalezione w niektórych magnetyczne bransoletki okazały się stymulować wzrost komórek. To logiczne, a następnie, aby zakładać, że rak Pacjenci powinni unikać noszenia bransoletki magnetyczne do zapewnienia, że nie są stymulujące wzrost nowych komórek raka. Niektóre badania sugerują, że wystarczająco silne pole magnetyczne może hamować wzrost komórek nowotworowych, ale takich roszczeń nie być wystarczająco studiowali udowodnić ich ważności.

Celem magnetyczne bransoletki

Bransoletki magnetyczne są stosowane w próbie leczyć różne choroby, od zapalenia stawów i zespół cieśni nadgarstka do zaburzeń snu. Podczas gdy medycyna promować alternatywne firmy te bransoletki jako naturalne metody leczenia typowych dolegliwości, badacze jak dotąd nie udało się znaleźć wystarczających dowodów na poparcie tych twierdzeń.

Historia

Magnesy były wykorzystywane w leczeniu chorób od Hipokrates praktykował medycynę w Grecji w IV wieku, a nawet mogą być wykorzystywane nawet wcześniej. Kleopatra była uważana spałem z kamienia magnetycznego na czole, próbując zapobiec starzeniu. W 15 wieku, szwajcarski lekarz Paracelsus uważał, że magnesy pracował do zasilania siły życiowe organizmu i wywołać proces gojenia. Franz Anton Mesmer, 18 wieku lekarz uważał, że organizm miał bieguny magnetyczne, które mogą powodować choroby, gdy przenieśli się z wyrównania. Doktor Mesmer myślał również, że mógł uzdrawiać chorych po prostu dotykając ich, wierząc, że jego dotyk magnetyczny wpływ na strumień magnetyczny w ciele pacjenta.

Rodzaje magnesy

Magnesy, które są stosowane w leczeniu choroby nazywane są magnesy statyczne i są przymocowane do ciała taśmą lub umieszczone są w takich pozycji, jak poduszki materac, pasy, okłady, wkładki do butów, plastrów samoprzylepnych, a jako część biżuterii. Magnesy statyczne mierzone są w jednostkach zwanych Gauss. Zwykły magnes ma około 200 Gauss, podczas gdy większość magnesy lecznicze wahają się od 400 do 800 Gs. Oba magnesy dwubiegunowe i jednobiegunowe są dostępne. Magnesy jednobiegunowe są usytuowane z północnego bieguna bok i biegun południowy na drugiej. Magnesy bipolarne są wytwarzane z bieguny o tej samej stronie magnesu. Magnesy są różne od statycznych pól elektromagnetycznych impulsowych stosowanych przez lekarzy, aby pomóc leczyć wolno leczenia złamań kości.

Teoria magnes

Istnieje wiele teorii na temat wpływu magnesów na korpusie. Alternatywne lekarzy medycyny uważają, że magnesy mogą robić takie rzeczy jak wzrost krwi tlenem, aby płyny ustrojowe bardziej zasadowy, poprawić krążenie, zmniejsza powstawanie płytki nazębnej spowodowane wysokim poziomem cholesterolu, zmiany impulsów nerwowych, wzrost endorfin i zrelaksować mięśnie i naczynia krwionośne.

Dowody naukowe

Jak dotąd, badania naukowe nie potwierdzają twierdzenia alternatywnych uzdrowicieli, że magnesy mogą leczyć lub poprawy chorób i dolegliwości. 2.001 Badanie przeprowadzone przez Marka H. Winemiller, MD; Robert G. Billow, DO; Edward R. Laskowski, MD; W. Scott Harmsen, MS; Wkładki magnetyczne studiował, czy umieszczone w butach miał żadnego wpływu na podeszwowego zapalenie powięzi, bolesne warunkiem, że powoduje ból pięty i łuk. Badanie, opublikowane w "Journal of American Medical Association" (JAMA) w 2003 roku, nie stwierdzono istotnych różnic między pacjentów noszących prawdziwe magnesy magnesy kontra fikcyjnych. W roku 2003, Cochrane Colloboration przeglądu 21 badań na temat wpływu magnesów na zespół cieśni nadgarstka, stan wpływa na nadgarstek. Streszczenie opublikowane przez D. O'Connor, S. Marshall i N. Massy-Westropp nie znaleźliśmy żadnych korzyści w sobie magnesy dla cierpiących nadgarstka tunelu. Inne badania były niejednoznaczne w zakresie korzyści płynących z magnesami i potrzeba więcej badań, zanim ostateczny werdykt w sprawie skuteczności magnesów może być wydane.

Czy magnesy Pomoc?

Chociaż nie ma dowodów naukowych, wspieranie roszczeń firm sprzedaży magnesów, za pomocą magnesów nie zaszkodzi zdrowiu. Możliwe jest, że mogą występować pewne korzyści z używania magnesów, ale lekarze nie wiedzą, czy korzyść ta jest od efektu placebo lub od samego magnesu. Jeśli używasz insuliny, pompy dokanałowe lub chemioterapii lub mieć wszczepiony defibrylator, nie należy używać magnesów, ponieważ mogą one zakłócać działania tych urządzeń.

Magnetyczne Bransoletki i Odchudzanie

Magnetyczne Bransoletki i Odchudzanie


W roku 2009, istnieje wiele ogłoszeń dla utraty wagi magnetyczne bransoletki. Dla wielu pomysł po prostu sobie coś, co sprawia, że ​​można schudnąć, to spełnienie marzeń. Fakt, że coś masz na sobie jest atrakcyjne jest jeszcze bardziej kuszące. Ale czy bransoletki magnetyczne naprawdę spowodować utratę wagi?

Jak Magnesy Pracuj

Badanie przeprowadzone na University of Washington odkryli, że jeden sposób magnesy praca jest przez wpływ danej osoby przepływ krwi. Wydaje się logiczne, że w obszarze ubytku masy ciała, w tym zwiększenie przepływu krwi będzie przyspieszać metabolizm, co powoduje więcej kalorii do być spalone. Instrukcje, które pochodzą z bransoletek magnetycznych zachęcić użytkownikowi dobrze zjeść i codzienne ćwiczenia do prędkości wzdłuż procesu odchudzania.

Początki Biżuteria magnetyczna

Noszenie biżuterii magnetycznej nie jest nowy pomysł. Starożytne cywilizacje zapisy pokazują, że często wykorzystywane magnesy do leczenia chorób, leczyć choroby skóry i dla wszystkich innych rodzajów świadczeń zdrowotnych. Kleopatra jest zawsze widoczna na sobie opaskę wokół jej czoła; to jest rzeczywiście magnes i mówi się, że nosiła je piękna i młodości.

Umieszczenie magnetyczne bransoletki

Użyj bransoletki magnetyczne w sposób zrównoważony oraz w miejscach, w których dotykają skórę; nosić jeden na każdym nadgarstku lub umieścić jeden magnes gdzieś na środku ciała. Na przykład, umieścić w północnej części magnesu na tarczycy, który jest poniżej jabłka Adama i twojego nad swoim obojczykiem. To miejsce jest powiedziane, aby twój metabolizm działa szybciej, tym samym spalasz więcej kalorii. Bransoletka magnetyczna jest najczęściej utrata wagi, ponieważ magnes nadgarstków zawierać główne skupiska żył. Umieszczenie magnesu w pobliżu głównych żyłach bezpośrednio przyspieszyć przepływ krwi.

Inne opcje magnetyczne

Istnieją inne produkty magnetyczne, które są wygodne i że można używać przez cały dzień. Przykładem tego są wkładki magnetyczne dla buty i magnesy okrągłe i prostokątne. Istnieją nawet poduszki i ochraniacze na materace, które pochodzą z magnesami.

Prawidłowe stronie Magnet

Strona magnesu, który dotyka skóry jest bardzo ważne. Północnej stronie magnesu należy umieścić na swojej skórze. Magnesy są zwykle oznakowane; Kolor czerwony jest często używany do oznaczać północnej stronie magnesu. Jeśli nie wiesz, po której stronie magnesu jest na północ, można dowiedzieć się poprzez umieszczenie kompasu obok. Igła na północ na kompasie będzie przyciągać do południowej stronie magnesu.

Możliwe Niebezpieczeństwa Biżuteria magnetyczna

Chociaż może ulec pokusie, aby spróbować bransoletki magnetyczne, aby zobaczyć, jak twoje ciało reaguje na to, powinieneś wiedzieć, że magnesy mogą być niebezpieczne dla osób z chorobami krwi, tych, którzy mają pompy rozruszniki serca, wątroby lub insuliny i tych z defibrylatora. Kobiety w ciąży są również ostrzegał, aby nie nosić magnesy.

Jak zrobić bransoletki Korzystanie kulki magnetyczne

Dokonywanie bransoletki za pomocą kulek magnetycznych jest jeden sposób, aby dodać coś niezwykłego do swojego inwentarza biżuterii, a potencjalnie poprawy zdrowia każdego, kto nosi bransoletki. Koraliki hematyt magnetyczne podobno poprawiają krążenie, przyspieszyć gojenie i łagodzi bóle po urazach i warunków, takich jak zapalenie stawów i migreny. Bransoletki i okłady wykonane z perełek zapewniają atrakcyjny sposób, aby uzyskać te korzyści, a oni nie trudniej zrobić niż zwykłe bransoletki perełek.

Instrukcje

1 Zaplanuj projekt. Bransoletka wykonana z typową perełek magnetycznych jest pojedyncza nić noszone przez długi owijania tej części kilka razy wokół nadgarstka. Linka, bransoletka zapięcie zamknięty jest inny wariant. Jeśli chcesz wiele pasm, należy rozważyć użycie ogniskowe koraliki punktów lub prętów dystansowych trzymać pasma w linii. Alternatywnie, możesz wybrać tkany lub fala ściegu projektowania.

2 Wybierz koraliki. Około jednej trzeciej perełek powinna magnetyczne. Wybierz "bardzo silne" naturalne koraliki hematyt magnetyczne, które są najczęściej czarny, szary, brązowy lub czerwony. Następnie wybierz niemagnetyczne koraliki i paciorki akcent spacer w kolorach i rozmiarach, które odpowiadają wzór masz na myśli. Na przykład, dla bransoletki wieczór, można połączyć szare koraliki hematyt z kryształami Swarovskiego i czarny onyks kulki.

3 Połóż się wzór. Określone tacę beading, ręcznik frotte lub innych materiałów, które mogą utrzymać koraliki z toczenia się. Użyj tego, aby ułożyć wzór można będzie ciąg perełek w. Między każdej kulki magnetyczne, należy użyć co najmniej jeden akcent koralik z koralik spacer po obu stronach. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo do pełnego koraliki bransoletki.

4 Przeciąć przewód perlenia. Do nawlekania koralików, opcje obejmują przewód perlenia jak Softflex, Beadalon lub Wrap-It lub zwykłego elastycznego lub nylonowego sznurka. Wyciąć kawałek wystarczająco długo dla samej bransoletki powiększona o 5 lub 6 cali do wykończenia końców. Bransoletka Wrap może potrzebować do 17 cali łączna, natomiast bransoletka zapięcie zamknięty wymaga co najmniej 7,5 cm. Dla linka bransoletki, wyciąć jeden przewód do każdego aspektu.

5 String kulki. Taśma 2 cale jednego końca drutu linkę do stabilnej powierzchni. Jeśli nie będzie używany zapięcie, dodać duży koralik pierwszy, jak to pomoże ukryć ostateczny węzeł. W przeciwnym razie, dodać pierwszy koralik zaciskania. Potem nadal dodawać koraliki na wzór już rozplanowane.

6 Zakończ końce. Aby zakończyć długi, pojedyncze nici ściegu opakowania, mocno węzeł Końce każdego ciągu i pociągnąć dwa podwójne węzły wewnątrz ostatniego zgrubienia na swoich końcach. Dodaj kroplę mocnego kleju rzemiosła na każdym zakończonym kulki i odciąć nadmiar drutu perlenia.
Aby zakończyć krótszy bransoletkę, zdecydować się na zapięciem magnetycznym, który jest łatwiejszy w użyciu dla osób cierpiących na zapalenie stawów i innych, którzy noszą bransoletki magnetyczne dla złagodzenia bólu.

Wskazówki:

  • Ten sam sposób można stosować do wytwarzania obrączki magnetyczne, naszyjniki a nawet pasa.
  • Przed noszenia biżuterii z koralików magnetycznych lub klamrami tych, którzy noszą ze stymulatorem serca, pompy insulinowej lub inne elektryczne urządzenia medycznego należy skonsultować się z lekarzem. We wszystkich przypadkach, należy biżuterię magnetyczną co najmniej 18 cm od tych urządzeń. Przechowywać kulek magnetycznych i klamry od taśmy audio i video, dyskietki i karty kredytowe, aby uniknąć uszkodzenia tych elementów. Przed noszenia biżuterii magnetycznej koralik kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem.

Jak działa magnetyczna Bransoletka pomóc złagodzić ból?

Jak działa magnetyczna Bransoletka pomóc złagodzić ból?


Korzystanie bransoletki magnetyczne jest formą terapii pola magnetycznego. Zawód medyczny korzysta z tego rodzaju technologii, dla urządzeń takich jak (Magnetic Resonance) Pole maszyny MRI. Jesteś narażony na działanie wielu pól magnetycznych ---- od telewizorów, linii energetycznych, a nawet zmiany pogody ---- dziennie. Niektóre pola magnetyczne mogą zmniejszyć ból, podczas gdy inni mogą je pogorszyć.

Pola magnetyczne

Pola magnetyczne, czy z bransoletki lub linii energetycznej, mają potencjał, by wpłynąć na sposób swoje funkcje organizmu, według książki "Medycyna alternatywna: The Definitive Guide". Dr John Zimmerman, badacz elektromagnetycznego, poinformował, że pola te wpływają na układ nerwowy organizmu. Dr William Philpott, biomagnetycznych naukowiec odkrył, że magnesy stymulują metabolizm i poprawić przepływ tlenu.

Magnesy i Healing

Magnesy mieć zarówno pozytywny jak i negatywny biegun; magnesy powinny być oznakowane, lub można użyć magnetometru określić polaryzację. To jest minus, że rzeczywiście produkuje lecznicze efekty jak uspokaja system nerwowy, zwiększa przepływ krwi, stymulując przemianę materii i przyspiesza naturalne procesy gojenia.

Magnesy i bólu

Ból jest wynikiem stymulacji układu nerwowego i przerywanych funkcji metabolicznych. Te mogą powodować stan zapalny, kwasowości i pozbawienie tlenu. Magnes z biegunem ujemnym może doprowadzić organizm do normalnego funkcjonowania, według dr Philpott, natomiast dodatni może rzeczywiście zwiększyć ból.

Bransoletki magnetyczne

Bransoletki magnetyczne, podobnie jak inne produkty z magnesami, są oparte na teorii, że ujemny zmniejsza ból. Jeśli ból jest w dłoni, nadgarstka lub ramienia, noszenie bransoletki magnetyczne na chorym jest opcja. Noszenie wszelkiego rodzaju magnesy mogą zwiększyć przepływ krwi i zmniejszyć kwasowość, według dr Philpott.

Warunki

W badaniach przeprowadzonych przez Tima Harlow i wsp, bransoletka magnetyczna leczenie stosowane w celu zmniejszenia zapaleniem kości i stawów kolana i ból biodra. Wyniki wykazały, że ból zmniejszył się z tej interwencji. Bransoletki magnetyczne mogą być stosowane do przewlekłych stanów bólowych, takich jak rak i zapalenie stawów. Wydają się być bardzo pomocne w warunkach, w których występuje obrzęk, według dr Philpott.

Korzyści zdrowotne wynikające z magnetyczne bransoletki

Bransoletki magnetyczne działa za pomocą pól magnetycznych, które są generowane przez magnetyzm ziemi, burze słoneczne, linii energetycznych, urządzeń elektrycznych, a nawet przez reakcje chemiczne w organizmie człowieka (w obrębie komórek i układu nerwowego). Badania wykazały, bransoletki magnetyczne mieć korzyści zdrowotne. Z dalszego użytkowania, są to wpływ na fizyczne i psychiczne samopoczucie.

Artretyzm

Magnetyczne bransoletki Wykazano hel stawów, bóle kości i mięśni - główne zarzuty chorób stawów. Obiekt magnetycznego wydaje się uzupełnienie dodatkowego leczenia w celu poprawy samopoczucia pacjenta stawów.

Bóle głowy

Przewlekłe bóle głowy, zwłaszcza migreny, może mieć głęboki wpływ na jakość życia. W niektórych pacjentów noszących magnetyczne bransoletki stwierdzili zmniejszenie liczby głowy lub ich nasilenia.

Ból przewlekły

Uważa się, że ujemne pole magnetyczne normalizacji zaburzonych przemiany materii, które powodują pewne bolesnych stanów, takich jak stan zapalny lub degeneracji komórek.

Stress Relief

Bransoletki magnetyczne zostały myślałem, aby zmniejszyć stres i poprawia sen. Pola magnetyczne umieszczone bezpośrednio na głowicy okazały się jeszcze bardziej użyteczne ze względu na efekt uspokajający.

Rak

1974 Badanie Albert Roy Davis, doktor, pokazał magnesy do zabijania komórek nowotworowych u zwierząt. Chociaż nie ma dowodu na to, że można go leczyć raka u człowieka, stosowanie bransoletki magnetycznych zalecane przez niektórych jako dodatkowy element w leczeniu pacjentów z rakiem.

Rozważania

Istnieje wiele badań potwierdzających korzyści z bransoletek magnetycznych. Nie mogą one rzeczywiście leczyć choroby, ale wydaje się, że nic złego, gdy stosowany jest pod opieką lekarzy w połączeniu z innymi metodami leczenia różnych dolegliwości.