adcov.com

ból glowy piercing

Zakażenie nosa Piercing

Zakażenie nosa Piercing


Piercing ciała, w tym kolczyki w nosie, mogą być bardziej narażone na zakażenie niż piercing płatku ucha, stany Iowa Departament Zdrowia Publicznego. Kolczyk do nosa występuje zwiększone ryzyko zakażenia, ponieważ bakterie, które występują naturalnie w nosie; Jednakże, nie oznacza to, że każdy z nosa przebijanie będzie zarazić.

Przyczyna

Staphylococcus aureus, lub gronkowiec, to bakterie, które mogą powodować zakażenia. Jest obecny w nozdrzy około 25 do 30 procent populacji, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. To bakterie, wraz z innymi, może powodować zakażenie w nozdrza piercing.

Ramy czasowe

To zajmuje nozdrza przebijający wszędzie od dwóch miesięcy do ośmiu miesięcy, aby uzdrawiać. Grzbiet nosa leczy w przybliżeniu 8 do 10 tygodni, stwierdza, Centrum Zdrowia młodych kobiet. Do otworu nosowego, gojenie trwa od dwóch do czterech miesięcy, a przegroda nosa leczy w ciągu sześciu do ośmiu miesięcy. W tym czasie infekcji częściej niż raz leczy ostrza przebijającego.

Objawy

Zainfekowany nosa Piercing będzie bolesne. Może się wydawać, czerwony i ewentualnie obrzęk, stwierdza FamilyDoctor.org. W niektórych przypadkach, przebijający może zacząć śluzu ropę lub spuszczania płynu, który może być Faul zapach. Natychmiast po odebraniu piercing, powierzchnia może być lekko czerwony lub różowy i może trochę boleć, ale bardzo silny ból i / lub przebarwienia nie jest normalne. W niektórych przypadkach, reakcja alergiczna na biżuterię może naśladować objawy infekcji.

Zapobieganie

Odwiedzając sklep przekłuwania, który jest czysty i podąża procedur sanitarnych, można zminimalizować ryzyko wystąpienia infekcji nosa piercing. Osoba, która przebija nos powinny nosić rękawiczki i używać jedną igłę użycie lub igły, który jest wyprowadzony z urządzenia autoklaw odkażającym. FamilyDoctor.org, że przebijające pistolety nie powinny być używane do zrobić jakieś kolczyki z wyjątkiem uszu, więc jeśli sklep odwiedzić dostaje pistolet do przekłuwania do przekłuwania nosa, znaleźć inny sklep. Dodatkowo, należy postępować zgodnie z instrukcjami zaradczych przewidzianych przez osobę, która przebija nos. Obejmie to regularne czyszczenie i ewentualnie stosowania niektórych produktów przeciwbakteryjnych.

Zabiegi

Wycieczka do lekarza jest w porządku, jeśli uważasz, że masz zainfekowany nos przebicia. W niektórych przypadkach łagodnych infekcji można potraktować kompresy, ponad recepty antybiotyki lub wchłania. Niektóre bardziej poważne infekcje mogą wymagać zarówno doustne lub miejscowe antybiotyki na receptę. Niezależnie od ciężkości zakażenia, należy utrzymać biżuterię w piercingu, ponieważ pomaga zakażenia do drenażu i zapobiega tworzeniu się ropień.

Jak leczyć infekcję w pępka Piercing

Jak leczyć infekcję w pępka Piercing


Piercing pępka, zwany także piercing pępka, jest popularny rodzaj ozdób ciała. Piercing ciała stosunkowo szybko leczy, porównywalny czas potrzebny na przekłuwanie uszu, aby uzdrawiać. Jednakże, jeśli nie uda się oczyścić piercing prawidłowo lub zanurzyć ciało w wodzie zaraz po otrzymaniu piercing, twój brzuch przycisk przebijający może zarazić. Zakażenie jest oznaczony przez obrzęk, zaczerwienienie, a czasami żółto-zielonkawym ropą.

Instrukcje

Instrukcje

1 Trzymaj biżuterię. Nieważne jak ból Twój zainfekowany pępka Piercing jest, nigdy nie powinno się usunąć pierścień. Kolczyki, które nie uzdrowić zamknąć bardzo szybko, i może nie być w stanie włożyć pierścień. Jeśli piercing nie blisko, może to doprowadzić do infekcji pod-skóry zwanego ropień.

2 Sprawdź, rozwiązania ze słoną wodą i dodać dwie krople nadtlenku. Winduje pępka przekłucia, oczyścić pierścień z Q-tip z roztworem słonej wody. Pamiętaj, aby uniknąć roztwór do przebicia bo słoną wodą wyschnie piercing.

3 Weź gorący prysznic i obrócić pierścień na bok bok i do góry i na dół, aby usunąć gromadzeniu się bakterii. Jeszcze pod prysznicem, delikatnie oczyścić przebity obszar z łagodnym mydłem.

4 Osusz piercing, delikatnie klepiąc go ręcznikiem papierowym. Lekko stosować antybiotyk maść do obszaru zapowietrzonego i niech moczyć w.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby umyć ręce przed przystąpieniem do czyszczenia lub dotykania piercing dokładnie.
 • Unikać tkaninę podczas czyszczenia piercing. Tkanina może szkopuł port na bakterie i biżuterii, powodując obrażenia.

Zakażenie piercing chrząstki ucha

Zakażenie piercing chrząstki ucha


Kolczyki z chrząstki ucha są powszechną formą ozdoby ciała. W kolczyk może odbywać się za pomocą pistoletu do przekłuwania "" albo sterylizowaną igły na przebijającym lub tatuażu kosmetyczny. Przebijający może zarazić, zwłaszcza gdy nie jest troska o utrzymanie w czystości i działanie drażniące wolne. Jednak zakażenie może być traktowany, a może nadal leczyć przekłuwanie bez długofalowych skutków ubocznych. Zakażenia skóry i tkanki chrzęstnej ucha o nazwie perichondritis.

Piercing Guns

Zastosowanie "gun" przebicie jest traumatyczne dla otaczającej tkanki i tworzy większą możliwość zakażenia. Piercing pistolety nie są dokładnie oczyszczone różnych celów, a często są obsługiwane przez niewykwalifikowany lub niedoświadczonych przebijających. Pistolety piercingu należy unikać, zwłaszcza na piercing chrząstki, dla długotrwałego zdrowia piercing i jednostki.

Igła Kolczyki

Kolczyki ukończone w salonie przebijającej przez przeszkoloną lub doświadczony piercer wykorzystują niezwykle ostry, igły,. Igły są sterylne i renomowanych przebijające będą nosić sterylne rękawice i podejmują wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć skażenia. Ból związany z kolczykami igły jest mniejsza od pistoletu do przekłuwania.

Początkowa Ryzyko zakażenia

Początkowa ryzyko zakażenia występuje w trakcie i bezpośrednio po przekłuciu. Wszystkie urządzenia stosowane powinny być sterylizowane. Korzystanie z brudnymi lub niesterylnych igieł ma mały, ale poważne ryzyko zapalenia wątroby lub infekcji bakteryjnej. Wszystkie igły powinny być otwarte od sterylnego opakowania przed osobą jest przebity. Obszar jest przebity należy czyścić alkoholem.

Ryzyko zakażenia po przekłuciu

Chrząstki piercing ogół trwać do sześciu miesięcy, aby całkowicie wyleczyć. W tym czasie, podrażnienie - od odzieży, mydła, lub ciężkich urazów fizycznych - mogą znacząco wpłynąć na czas gojenia i otwórz piercing zakażenia. Ból, obrzęk i zaczerwienienie może towarzyszyć zakażenie.

Leczenie zakażenia

Jeśli prawidłowo tendencję do i opiekę, zakażenie nie oznacza konieczności usunięcia piercing. Oczyścić powierzchnię przebijającą 03:57 razy dziennie za pomocą roztworu soli fizjologicznej niezjonizowanej soli i ciepłej wody. Obróć biżuterii z metali o odpowiedniej czystości. W rzadkich przypadkach, okazyjnie wytrzeć dół z nadtlenkiem wodoru zapobiega zakażeniom postu przeciwpancernej.

Ciężkie zakażenia Piercing

Ryzyko ciężkiego zakażenia jest możliwe, ale rzadko. Zapalenie wątroby może być potwierdzone z zastosowaniem testu krwi; podejrzenie zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby typu powinny być badane natychmiast. Nawet w przypadku ostrej infekcji bakteryjnej - konieczność leczenia antybiotykiem - odkształcenie chrząstki nadal może występować, ale nie mogą być kilka długoterminowe konsekwencje.

Jak leczyć zakażenie pępka Piercing

Jak leczyć zakażenie pępka Piercing


Piercing część ciała jest w istocie tworzą rany na swoim ciele. Strona Piercing należy traktować jako otwartą ranę i załatwione odpowiednio. Jeśli zostanie on zainfekowany, może świecić na czerwono, staje się podrażniona i tworzą ropę. To może być bolesne i mogą wymagać wycieczkę do lekarza, jeśli nie dobrze się z leczenia domowego. Korzystanie Ciepły okład i soli płukania są pierwsze kroki do leczenia zakażenia w domu. To może trwać cały rok po początkowym piercingu uzdrowić prawidłowo przekłuwania pępka, więc utrzymanie go w czystości jest koniecznością.

Instrukcje

1 Zdejmij biżuterię ciała. Oczyścić miejsce piercing z ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym. Czyszczenie strony delikatnie usuwa ropę i obniżyć szanse nim coraz gorzej. Skonsultuj się piercer o uzyskanie uchwyt wykonany z odpowiedniego materiału, tak piercing nie zamknie się, gdy leczy infekcji.

2 Zastosuj ciepły kompres do obszaru zapowietrzonego kilka razy dziennie.

3 Za pomocą łagodnego roztworu soli wykonany z soli i wody do nawadniania terenu dla łagodnego zakażenia. Możesz zachować stronę pokryte lub odkryte, ale nie zastąpić biżuterię, aż infekcja jest wyjaśniona.

4 stosuje się maści antybiotykowej kupić w drogerii bardziej poważnych infekcji. Jeśli nie wykazuje oznaki poprawy po 48 godzinach leczenia w domu, skontaktuj się z lekarzem. Doustne antybiotyki mogą być przepisywane.

Wskazówki:

 • Nosić luźne ubrania, które nie będą ocierać się o miejscu zakażenia.
 • Jeśli jest wysypka wokół miejsca przebicia, może być to reakcja alergiczna na metalu w biżuterii.

Jak usunąć Piercing Scar

Jak usunąć Piercing Scar


Blizny spowodowane przez piercing są powszechnie znane jako bliznowców. Keloidów są podniesione, tkanki włóknistej, które występują, gdy występuje urazowe uszkodzenie skóry, jak to ma miejsce w przypadku przekłuwania. Chociaż bliznowce zazwyczaj nie są niebezpieczne, niektóre mogą zwiększyć rozmiar lub być delikatne w dotyku. Niektóre mogą być czerwonawe lub różowe i powodem zakłopotania. Usuwanie keloidów jest najlepiej realizowane przez świadczeniodawcę, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić w domu, aby pomóc wyeliminować lub zmniejszyć ich rozmiar i obrzęk.

Instrukcje

1 Poke małą dziurę w witaminę E gelcap i wycisnąć olej witaminy E bezpośrednio na bliznowca. Natrzeć dobrze. Zastosuj ponownie codziennie, aby zmniejszyć rozmiar blizny.

2 Mash kilka niepowlekanych tabletek aspiryny w proszku z widelcem. Zwilżyć na pastę z niewielką ilością wody i stosuje się do keloidów. Poczekaj, aż pasta wysycha następnie zmyć czystą wodą. Powtarzać codziennie, aż blizna znika. To jest ludowym, aby zmniejszyć rozmiar i kolor blizny, że wiele osób ma znaleźć skuteczne.

3 Zastosuj bandaż mocno nad blizną produkować kompresji, co może pomóc zmniejszyć lub wyeliminować keloidów. Nosi bandaż w sposób ciągły przez okres 6 do 12 miesięcy, zmieniając w razie potrzeby.

4 Wytnij pokrywę z silikonową rany tytułowej arkusza, która zmieści się bliznowca i zastosowania. Wilgotne Wykazano okładka Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii, aby mieć pozytywny wpływ na gojenie podniesione bliznowców.

Skutki uboczne Nipple Piercing

Złączka przebijający polega na przepuszczeniu przez obszar biżuterię brodawki ciała. Jest to realizowane przez wprowadzenie igły przez skórę i po jej z biżuterii. Następstwa tego przekłucia są podobne następstwa jakiegokolwiek innego przebicia; jednak, że działania niepożądane mogą być potencjalnie niebezpieczne, jeśli nie są odpowiednio leczeni.

Limfa

Po piercing, naturalny system usuwania odpadów w organizmie wydzielają chłonki z rany. Ten biały, żółty lub zielony ropa jest powszechne i normalne efektem ubocznym piercing.

Czerwień

Obszar może być przebity ból i czerwony na dni, tygodnie, a nawet miesiące. Jak piercing sutek może trwać do dwóch lat, aby uzdrawiać, oczekuje się zaczerwienienie - ekstremalne zaczerwienienie, jednak może być oznaką infekcji.

Zakażenie

Zakażenie może rozwinąć się w piercing sutek. Objawy te obejmują skrajne zaczerwienienie, obrzęk, ciepło, i jasne-czerwony lub zielony limfy i leczenia muszą być przepisane przez lekarza.

Krwiak

Jednym z bardziej poważnych skutków ubocznych, krwiak są wypełnione krwi torbiele, które stanowią w miejscu przekłuwania. Te wymagają pomocy medycznej i odwadnianie.

Keloid blizny

Keloid blizny jest wzrost trwałej blizny w miejscu przebijającego. Bliznowce nie kurczyć i musi być usunięty chirurgicznie.

Jak dbać o Gorset Piercing

Jak dbać o Gorset Piercing


Piercing gorset, gorset haki replika splecione z wstążką, mogą być wykorzystywane do show, medycyny alternatywnej lub celów fetysz. Ważne jest, aby dbać codziennie, jeśli nie kilka razy dziennie, do przebijania bardzo uważnie, ponieważ jest wiele i może być podatne na zakażenia.
Poniższe kroki powinny być wykonywane przez profesjonalny piercer.

Instrukcje

1 Udział pielęgnacja piercing gorset zmienia czy piercing jest nadal, lub świeżo wyjęte, więc jeśli piercing jest jeszcze w upewnić się, że obszar wokół każdego przekłucia kosztuje strupy i zaschniętej krwi. Wykorzystać Q-tip świateł nadtlenku wodoru do czyszczenia powierzchni. Zimnica maść wokół każdego piercing.

2 Usunięcie przebijające mogą powodować krwawienie i siniaki możliwych. Zastosowania silnego nacisku z siatką do każdego przekłucia usunięto zaprzestanie przepływu krwi, w razie potrzeby. Przetrzyj cały obszar z nadtlenkiem wodoru, aby usunąć wszelkie pozostałości zaschniętej krwi i do dezynfekcji.

3 Spray płyn soli morskiej dokładnie na całej tylnej powierzchni, aż kapie, jak to uspokaja i zmniejsza obszar przebity swędzenie i podrażnienia. Poczekaj, aż do wyschnięcia. Powtórz ten krok, dwa do trzech razy dziennie, codziennie, przez co najmniej tydzień, aby uspokoić obszar dawniej przebity, zachęcić gojenie i zapobiec blizny.

4 Zastosuj krem lub żel, gdy jest to konieczne (tj skorupowatość wokół przebitego, obrzęk, nadmierne swędzenie).

5 Odczekaj co najmniej miesiąc przed o procedury gorset Piercing następnym razem, aby w pełni wyleczyć.

Wskazówki:

 • Gorset piercingu należy zawsze wykonywane przez profesjonalny piercer z najlepszych można znaleźć, i zawsze zapytać ich, jak dbać o piercing. Badania piercing gorset zanim otrzymasz jeden zrobić. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy, takie jak nieprawidłowe krwawienia obficie, nadmierne zasinienie, obrzęk lub bolesność, zobaczyć swój profesjonalny piercer lub lekarza.

Co jest dobre używać do czyszczenia Piercing w pobliżu ujścia?

Co jest dobre używać do czyszczenia Piercing w pobliżu ujścia?


Gdy nowy przebijanie znajduje się blisko ust, lub w dowolnym miejscu na ciele w tym zakresie, mając nowego przekłucia czyste tak, że goi się prawidłowo, wygląda dobrze i nie rozwijają żadnych nieprzyjemnych infekcji jest bardzo ważne. Chyba, że ​​piercer nie zaleci inaczej, należy oczyścić teren wokół nowego piercingu dwa razy dziennie.

Cleaning Solutions

Miejsce nowego przebicia musi być traktowane bardzo ostrożnie, zarówno w odniesieniu do sposobu jej dotknął i jakie rodzaje produktów są stosowane na nim. Gdy czysty, bardzo delikatne: zimnica, wymaz i sugerować; Nigdy nie szarpać, ciągnąć i holownik. Należy używać tylko niektórych mydeł lub łagodne roztwory soli, aby oczyścić swój nowy przekłucia.

Mydło

Użyj czystego i unscented gliceryna mydła w płynie. Jest bardzo łagodny i często używane przez ludzi, którzy mają alergię na normalnym mydłem. Można go kupić w niektórych aptekach i sklepach ze zdrową żywnością. Jednakże, jeśli nie można znaleźć czystą i unscented cieczy glicerynę mydło, można zdecydować się na stosowanie innego rodzaju mydła w płynie do czyszczenia piercing tak długo, jak to jest łagodne i bezzapachowa.

Solankowy

Możesz także użyć roztwór soli fizjologicznej do czyszczenia nowy przebicia, które można znaleźć w aptece. Powinieneś pominąć roztwór soli wykonany do czyszczenia soczewek kontaktowych, ponieważ może to być zbyt silny; zdecydować się roztworem soli fizjologicznej do płukania nosa, zamiast, jak to łagodniejsza. W przeciwnym razie można zrobić własny rodzaj roztworu soli: prosty umyć soli. Rozpuścić pół łyżeczki. dobra jakość nie jodowana sól morska na 2 szklanki wody.

Narzędzia

Jednym z najprostszych sposobów, aby oczyścić piercing albo z mydłem lub roztworem soli fizjologicznej jest za pomocą czystych narzędzi jednorazowych, takich jak sterylną gazą z apteki, gaziki, waciki lub ich kombinacji. Na przykład, można zwilżyć sterylną gazę z niewielką ilością wody, dodaje się mydło i glicerynę pracy go w pianę, przed wprowadzeniem go do strefy przekłuwania. Można zanurzyć waciki do roztworu soli, i używać ich do zimnica i przetrzyj powierzchnię w czystości.

Higiena

Gdy nowy piercing jest uzdrowienie, należy utrzymać odpowiednią higienę, aby nie wprowadzić zarazków do obszaru. Za każdym razem, gdy czyste lub dotykać piercing, należy najpierw umyć ręce wodą z mydłem. Nie ma potrzeby, aby obrócić piercing.

Jak dbać o Lobe Piercing

Piercing uszu są bardzo popularne w świecie mody i są do przyjęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednak piercing nie są postrzegane jako modne, jeśli w parze z paskudną infekcją. Istnieje wiele sposobów, aby dbać o piercing ucha tak, że zakażenia nie występują.

Instrukcje

1 Wyczyść przebijając dwa razy dziennie mydłem antybakteryjnym. Najprostszym sposobem jest czyszczenie piercing podczas brania prysznica. Ciepłej wody zmiękczy każdą chrupiący strupy, która mogła wytworzyć wokół biżuterii i łatwiej wytrzeć. Umieść piany mydlanej na piercing i samej biżuterii, biżuterii i zakręcić tak, że mydło będzie dostać się do środka otworu dla gruntownego czyszczenia. Przemyć to miejsce wodą, upewniając się, że wszystkie mydła jest usuwany.

2 Użyj wchłania sól morska do czyszczenia piercing. Napełnij czystą filiżankę z 8 uncji wody i 1/4 łyżeczki soli morskich i mieszać aż do rozpuszczenia się soli. Zanurz piercing w filiżance lub zwilżyć czystą ściereczkę z roztworu i umieścić go na piercing. Zanurzyć przekłucia przez 10 minut, a następnie w czasie 5 do 10 minut w każdym innym czasie. Pat przebijania sucha czystą, jednorazową ścierkę.

3 Zostaw piercing sam między czyszczenia. Nie graj z piercingu w ciągu dnia. To może prowadzić do dodatkowego podrażnienia.

4 Kontynuuj do czyszczenia piercing dwa razy dziennie przez 10 dni, a następnie zmniejszyć ilość czyszczenia, aby raz dziennie. Overcleaning mogą wyschnąć za płatek ucha, pozostawiając skórę spierzchnięte. Może to narazić piercing do bakterii i brudu.

Wskazówki:

 • Nigdy nie dotykać piercing bez mycia rąk. Bakterie mogą z łatwością dostać się do piercingu, powodując infekcję.
 • Nie bierz biżuterię z nowej przebicia przez 6 tygodni. Pozostawione na zbyt długo, może zamknąć otwór w zaledwie kilku godzin.
 • Traktować przekłucia jako rany. Obrzęk i tkliwość oczekuje wraz z krwawieniem i świąd.

Jakie są ograniczenia Po piercing język?

Jakie są ograniczenia Po piercing język?


Gdy coraz każda część ciała przebite, wykonaj następujące wytyczne i ograniczenia niezbędne do przebijania się goić. Zasady są szczególnie konieczne, gdy zaczyna swój język przebity. Ponieważ piercing jest w ustach, gdzie jeść, pić, rozmawiać i angażować się w inne działania, trzymać się na pewne rzeczy w czasie, gdy uzdrawia języka.

Alkohol i papierosy

Nie palić przynajmniej przez pierwszy tydzień po otrzymaniu język przebity. Nie należy pić żadnych napojów alkoholowych, aż język kurczy się do normalnego rozmiaru. To może być w dowolnym miejscu od tygodni do miesięcy. Picie alkoholu będzie obrzęk języka gorszym tylko jeśli nie uzdrowił.

Żywność

Podczas pierwszego tygodnia piercing, znajdziesz to trudne do jedzenia pokarmów stałych. Ograniczyć się do jednej diety płynnej żywności lub innych miękkich łatwych do przełknięcia. Na przykład, dodatek i drgania galaretki dostarczy niezbędnych składników odżywczych i są łatwe do jedzenia. Wyciąć wszelkie pikantne potrawy, takie jak ostry sos lub chrupiące, jak twarde tacos, bo oba mogą powodować ból.

Intymność

Choć nowy przebijanie może czujesz się bardziej atrakcyjne, bezpieczne, podczas gdy piercing goi. Pecks na wargach są w porządku, ale uniknąć obszerny całować (zwłaszcza z języka) w ciągu pierwszych kilku tygodni o przebicie. To może spowodować podrażnienie, jeśli sztanga porusza się zbyt wiele i zarazki z innej osoby może prowadzić do infekcji. Nie angażują się w seks oralny do czasu wygojenia przebijających. Uniknąć podrażnienia, zakażenia lub choroby przyciąć.

Rozwiązania zarazki i miejscowe

W ciągu pierwszych kilku tygodni po piercingu, sprawdź, brzana przebywa na mocno. , Należy jednak unikać umieszczania rąk w ustach. Zarazki łatwo przenosić się z rąk do rany na języku. Nie wkładaj jakichkolwiek aktualne rozwiązania, jak Neosporin lub Bactine, na języku, aby walczyć z tymi zarazkami. Zamiast tego należy użyć rozcieńczonego szkła z płukania jamy ustnej oczyścić usta każdego dnia.

Jak pozbyć się ropnie na sutek piercing

Jak pozbyć się ropnie na sutek piercing


Ropień w brodawki przebijanie jest wynikiem zakażenia, który jest zawarty z jednego obszaru białych krwinek. Świeży piercing kanalizacji przez otwory wejścia i wyjścia wykonane przez igły, z wyjątkiem gdy otwory są zablokowane przez strupów lub hartowanej ropą. Objawy ropnia obejmują obrzęk, zaczerwienienie i w ciężkich przypadkach, gorączkę i nudności. Utrzymanie piercing czyste i suche to pierwszy porządek obrad podczas leczenia abscessed sutek.

Instrukcje

1 Zostaw biżuterię w piercingu. Usunięcie go spowoduje otwory zamknąć, zatrzymując się infekcji wewnątrz. Abscessed przekłuwanie wolno dopuścić do kanalizacji. Jeśli obrzęk spowodowało biżuterię stać się zbyt mocno, natychmiast odwiedzić piercer aby to zmienić. Sztanga może zostać osadzony w skórze, więc możesz zmienić niewoli pierścieni kulek.

2 moczyć piercing sutek dwa do trzech razy dziennie w roztworze 1/8 łyżeczki. nie jodowana sól morska dodaje się do 1 szklanki ciepłej wody destylowanej lub butelkowanej wody. Używając czystej, jednorazowy plastikowy kubek dla każdego moczyć, pochylić się do przodu i umieścić smoczek do roztworu. Utrzymywać wodę w kontakcie z przebijanie przez 10 minut.

3 Umyj kolczyki z bezzapachowego mydła w płynie antybakteryjne zaraz po zakończeniu kąpieli. Myj ręce, potem delikatnie spienić piercing i spłukać go ciepłą wodą. Roztwór soli moczyć rozluźni żadnych chrupiący sprawę i będzie ją mydłem zmyć, utrzymując przekłucia otwarte do kanalizacji.

4 Osusz sutki czystym ręcznikiem papierowym za każdym razem umyć. Nie pozwól ręczniki do kontaktu ze swoimi piercing; to może pułapek i rozprzestrzenianie bakterii.

5 natychmiast Odwiedź lekarza, jeśli masz silny ból lub obrzęk, nudności, wymioty, gorączka lub dreszcze. Jeden pewny sposób, aby pozbyć się ropnia jest antybiotykami, które lekarz może przepisać.

Wskazówki:

 • Jeśli nie ufasz piercer, który zrobił sutki zmienić biżuterię, znajdź sklep w Twojej okolicy certyfikowany przez Stowarzyszenie Zawodowych przebijających. To Twoja pewność, że piercer jest odpowiednio przeszkolony w zakresie anatomii, wybór biżuterii i procedury jałowym.

Jak zdiagnozować Odrzucanie Piercing

Jak zdiagnozować Odrzucanie Piercing


Ludzkie ciało ma naturalną tendencję do odrzucania ciał obcych, w tym celowe piercing. Czasami piercing może zostać oczywiście zakażone, ale czasem organizm może po prostu odrzucić piercing, zmuszając je powoli i spokojnie z ograniczoną podrażnienia. Ważne jest jednak, aby zdiagnozować odrzucającą przekłucia jak najszybciej, ponieważ odrzucając piercing może prowadzić do gromadzenia się blizny.

Instrukcje

1 kontrolowania wielkości otworu do przekłuwania. Jeśli dziura pojawia się coraz większe, może to być znak, że twoje ciało jest zmuszanie go.

2 Uwaga lokalizację piercing. Jeśli wydaje się, że piercing jest przeniesiony z pierwotnej lokalizacji, twoje ciało jest prawdopodobnie próbuje się go pozbyć.

3 Spójrz na stan Twojej skóry. Zaczerwienienie lub pojawienie się wysypki jest wspólnym znakiem odrzucenia. Skóra może również wyglądać która jest wciągana lub rozciągnięty mocno nad piercing.

4 Zegarek dla jasnego wyładowania płynu. Zakażenie zwykle skutkuje Kot i odprowadzania cuchnące, ale jasne, wydzielina sugeruje odrzucenie.

5 Zwróć uwagę jak przekłuwanie czuje. Odrzucanie piercing rzadko są bolesne i stan zapalny, ale będzie często swędzenie.

6 Odwiedź licencjonowanego artysty przeszywający lub przeszywający-wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia, jeśli myślisz, że piercing może być odrzucenie. Zawodowe będą w stanie potwierdzić diagnozę i pomóc odpowiednio postępować.

Wskazówki:

 • Wszystkie piercing może odrzucić, ale piercing powierzchni, jak i marynarki piercing brwi, zazwyczaj mają większą tendencję do tego.
 • Nie należy lekceważyć możliwości do odrzucenia piercingu tylko dlatego, że miał go na pewien czas. Piercing nie muszą być nowe, aby na twoje ciało, aby je odrzucić. W niektórych przypadkach, odrzucając piercing zdiagnozowano miesięcy, a nawet lat po piercingu.
 • Unikaj taniej biżuterii, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, aby być odrzucone.
 • Odrzucenia piercingu, konieczne może być usunięty, lub może być w stanie po prostu zamienić swoją biżuterię na coś lepszego. Zobacz przebijania zawodowym do zaopiniowania przed wyjęciem piercing.

Jak korzystać z Emu Oil na piercing

Jak korzystać z Emu Oil na piercing


Olej Emu jest wykonana z tłuszczami ptak nielot zwany emu. Olej ten został przedstawiony w celu poprawy krążenia i w celu wspomagania gojenia, i mogą być stosowane do leczenia szeroki zakres chorób skóry. Olej emu pomaga również do wspomagania gojenia, co czyni go idealnym leczenia piercing, zwłaszcza gdy są one gojenie się powoli lub tworząc nierówności i blizny.

Instrukcje

1 Znajdź źródło emu oleju. Olej można znaleźć poprzez wyszukiwania online, ale można również być w stanie znaleźć w lokalnych sklepach pielęgnacji skóry, specjalistycznych sklepów zdrowia, a nawet tatuaż / sklepów przebijających.

2 Starannie umyć piercing w ciepłej słonej wody, jeśli masz to dostępne.

3 Zastosuj olej emu delikatnie i ostrożnie do piercingu.

4 Masaż oleju emu w skórę na całym piercing. Jeśli można przesunąć piercing lub obrócić, aby umożliwić olej emu przeniknąć dziurę, zrobić.

5 Zastosuj olej emu tak często, jak można zapamiętać. Nie ma niekorzystny wpływ na stosowanie go często, a więcej można go stosować, tym lepiej.

Wskazówki:

 • Kupić większą butelkę, jeśli chcesz także używać oleju emu do pielęgnacji skóry.

Jak czyścić nos Piercing Infection

Jak czyścić nos Piercing Infection


Przebijających w nosa, jest jednym z najbardziej powszechnych kolczyków ciała na całym świecie. Trwa średnio od około sześciu miesięcy, dla przekłucia do leczenia, a nawet po początkowym okresie gojenia, usuwając biżuterię nawet przez krótki okres czasu może spowodować, że otwór do szybkiego zamknięcia. Nos jest również brudne obszar ciała. Połączenie wszystkich tych czynników pozwala piercing nosa, aby od czasu do czasu na infekcje. Pomimo podobieństwa do keloidów lub opuchnięte pryszcze, infekcje nosa przebicia są zazwyczaj łatwe do zarządzania.

Instrukcje

1 Nanieść cienką warstwę maści antyseptyczny na całej zewnętrznej powierzchni piercing w nocy. Nie wolno wkładać niczego wewnątrz obszaru nosa.

2 Delikatnie oczyścić piercing rano i wieczorem z łagodnym mydłem antyseptycznym.

3 Ogranicz palenie, jeśli jesteś palaczem papierosów, jak dym wydychany przez nos podrażniają piercing i infekcji.

4 Mix sole morskie z ciepłą wodą i moczyć zainfekowanego dziurkę w mieszance słonej wody za pomocą małej, czystej filiżanki (wypróbować lek dawkowania kubek) dla pięciu do 10 minut, w czasie co najmniej dwa do trzech razy dziennie. Pomoże to zarówno do czyszczenia infekcji i szybko wyleczyć. Aby to zrobić, można całkowicie zanurzyć nos w filiżance i oddychać przez usta, a nie, lub przechylić głowę na bok, naciśnij filiżankę przeciwko otworu nosowego i upewnij się, że jest zamknięty bez przerw powietrznych, przechylić go z powrotem ,

Wskazówki:

 • Nie dotykać pierścienia nos w miarę możliwości.
 • Często myj ręce, aby uniknąć przenoszenia zanieczyszczeń do nosa.
 • Po umyciu twarzy, bardzo delikatne wokół nosa, a nie ciągnąć i szarpać na piercing.
 • Unikać baseny, spray kabiny do opalania i inne obszary lub przedmioty, które umieszczą żrących chemikaliów na twojej twarzy, zwłaszcza podczas infekcji.
 • Używaj tylko metale, że organizm nie jest uczulony na czasie przekłuwania ciała. Jeśli wydaje się mieć reakcję alergiczną (zakażenie, obrzęk), spróbować innego metalu. Większość ludzi są tolerancyjni ze stali nierdzewnej lub 14K złota. Jeśli uważasz, że to jest problem, poczekaj aż się wyleczyć infekcję, aż zmiany piercing czy szukać profesjonalnego doradcy przebijający zmiany piercing dla Ciebie. Możesz zniszczyć lub zgrać na skórę w przypadku zmiany lub podrażnioną zarażony przebicia.
 • Nie wolno ciągnąć lub wybrać na zakażenia lub piercing.

Jak zbudować filtr węglowyWraz z destylacji, filtry węglowe należą do najstarszych form technologii oczyszczania wody. Sposób ich działania jest prosta. Węgiel jest substancją, która lubi się więź z najbardziej wszystko, co wchodzi w kontakt z nim, a węgiel jest szorstka, pestki substancję pokryte węglem. Ergo, wszystko lała węgla może opuścić większość swojego brudu za. Poniższy przewodnik będzie można dokonać realnego filtr węglowy z przedmiotów, które są łatwo dostępne.

Instrukcje

1 Użyj piły do cięcia radzenia sobie dno i szczyt off dzbanek mleka.

2 sekcje środka na durszlak, że pasuje na szczyt i dno dzbanka mleka cięcia.

3 miejsce rozdział cedzidło na dnie dzbanka mleka i uszczelniać go, będzie uszczelniać oba uszczelniania krawędzi i przymocować do dna naczynia.

4. Napełnić dzbanek z małych kawałków węgla drzewnego. Użyj prawdziwe Węgiel drzewny, brykiety węgla drzewnego typu sprzedawanego przez Kingsford lub innych dostawców materiałów Cookout są gorsze niż bezużyteczne do tego celu.

5 Umieść sekcję durszlak na górze dzbanek mleka i uszczelniać go na miejsce. Jeden to wyschnie, trzeba będzie surowy, ale bardzo realne filtr wody węgla.

Wskazówki:

 • Filtry węglowe usunie zanieczyszczenia z wody, ale nie mikroorganizmów.

Jak leczyć Bellly przycisk Piercing

Jak leczyć Bellly przycisk Piercing


Pępek lub pępka przekłuwanie accessorizes organizmowi dużo w ten sam sposób, jak zdobi kolczyki do uszu. Nawet jeśli nabycie pępek przeszywający celowo, to nadal uważany nakłucie. Gdy nie przez długie lata, w miejscu nakłucia może się zarazić i bolesne. Leczenie pępka piercing jest proste do zrobienia i, wykonując codziennie po procedur opieki, można zapewnić leczy rany bez infekcji i bólu.

Instrukcje

1 Umyj ręce mydłem antybakteryjnym następnie osuszyć czystym ręcznikiem przed tendencją do pępka piercing. To zapobiega przenoszeniu zarazków z ręki do rany przebijającej.

2 Umyj przebity obszar pępka z mydłem antybakteryjnym. Ostrożnie czyste wokół końców pierścienia pępka. Spłukać ciepłą wodą. Zwilż wacik ciepłą wodą i delikatnie przetrzyj pierścień, aby usunąć materiał chrupiący z powierzchni. Nie przeszkadzać strupy lub skorupowatość wokół przebijania się jako że może prowadzić do podrażnień i krwawienia.

3 Kobiece handlowy roztwór soli powyżej pępka piercing do dalszego czyszczenia i dezynfekcji go. Delikatnie wklepać obszarze suchym ręcznikiem papierowym, aby uniknąć przenoszenia zarazków z ręczników.

4 Sukienka w luźne ubrania i uniknąć taliowe że bezpośrednio nad pępka piercing. Ważne jest, aby upewnić się, że odzież nie jest ocieranie się piercing lub piercing nie zostanie unieruchomiony na obcisłego ubrania.

Wskazówki:

 • Oczyść swój pępek przeszywający dwa razy dziennie, aż będzie uzdrowiony.
 • Unikaj korzystania z antybakteryjnych maści na pępka piercing. Zamiast zapobiegania zakażeniom, te maści można pułapka szkodliwe bakterie w miejscu rany.

Jak długo należy odczekać Switch Pierścienie Po Piercing pępka?

Czas gojenia

Można zmienić tylko raz pępka pierścienie całkowicie uzdrowiony przekłuwanie. Możesz dokonać uzdrowienia łatwiej unikając ciasnych taliowe i zginanie w pasie. Wybierz zakrzywioną sztangę do pierwszego pierścienia; ten styl zachęca bezpieczne, szybkie gojenie.

Jak sprawdzić,

Możesz dowiedzieć się, czy piercing uzdrowił badając ją ostrożnie. Czy przetargu w dotyku? Czy to wyciek płynu lub jest tam ciasto na brzegach? Jeśli tak, to nie uzdrowił. Po to ma, to może niech piercer przełączyć na ring.

Bottom Line

Monitorowanie przekłucia ostrożnie, aby upewnić się, że został uzdrowiony przed zmianą biżuterię. Także uwagę na objawy zakażenia, takie jak zielony lub żółty absolutorium, bryłek, pokrzywka, czerwone smugi lub bólu. Udać się do lekarza, jeśli przestrzegać tych objawów lub w przypadku biżuterii zaczyna migrować.

Siarczan magnezu i Piercing Marynarki Wojennej

Siarczan magnezu i Piercing Marynarki Wojennej


Soli Epsom, wspólna nazwa dla siarczanem magnezu, jest wielozadaniowość naturalny eliksir od czasów Szekspira. Związek ma setki sprawdzonych zastosowań, ale dbanie o nowej marynarki przekłucia nie jest wśród nich.

Siarczan magnezu i piercing

Soli Epsom nie zawierają chlorek sodu. Dla jodowana sól morska jest piercer na moczyć składnik wyboru.

Sól Soak przepis na piercing

¼ łyżeczki. sól morska
1 szklanka wody
Odwrócić strzał szkła rozmiar filiżankę słonej na piercing i moczyć przez pięć do 10 minut.

Funkcja namoczyć Soli

Ciepła woda słona jest naturalnym ściągające, co oznacza, że ​​zwęża tkanek i przyspiesza gojenie.

Używa do siarczanu magnezu

Sól Epsom jest używany jako złuszczają, zmiękczania skóry, środek przeczyszczający, czystości w domu i roślin spożywczych, między innymi.

Historia Epsom Salt

Sól Epsom jest nazwany na początku uzdrowiska Epsom w Anglii. gdzie woda jest bogata w siarczanem magnezu. Mieszkańcy zaczęli wydobywania go używać 17 wieku.

Środki ostrożności Piercing wargi

Środki ostrożności Piercing wargi


Piercing wargi ustne, w tym język i biżuterię, są popularną formą modyfikacji ciała. Są bezpieczne, gdy wykonywane przez wykwalifikowanego piercer i opieką prawidłowo. Jednak źle zrobione lub źle utrzymany wargi przekłuwanie może pchać się na skórze, tworzą nieatrakcyjne blizny lub uszkodzenie zębów i tkanki dziąseł. Niektóre piercing może nawet powodować zagrażające życiu zakażenia. Mając odpowiednie środki ostrożności przed i po coraz piercing wargi zwiększa szansę na bezpieczne, atrakcyjne modyfikacji.

Piercer Wybór

Wymagania licencyjne i egzekwowanie dla przebijających różnią się znacznie od stanu do stanu, stawiając wiele obciążeń wyboru na klienta. Wybrać tylko piercer, który ma duże doświadczenie w piercingu doustnych, korzysta z bezpiecznych i sterylnych procedur i może wyjaśnić proces przebijania w szczegółach. Unikaj bardzo tanie przebijających lub kogoś, kto wydaje się być gotowa do odpowiedzi na pytania, jak ci ludzie mogą nie mieć doświadczenie potrzebne, aby zrobić dobrą robotę. Piercers powinien używać tylko instrumentów wstępnie zamkniętych w sterylnych opakowaniach.

Opieka postpenitencjarna

Prawidłowe zaradczych zmniejsza ryzyko zakażenia lub przebijania odrzucenie. Po zabiegu przekłuwania wargi może być obrzęk, ból, a nawet lekko potłuczony. Oczyścić teren kilka razy dziennie przy użyciu anty-bakteryjne lub antybakteryjne wypłukać usta bezalkoholowego. Niektóre piercers doradza płukania łagodnym roztworze soli morskiej, która zabija bakterie. Czyste piercing wargi z wodą lub płukania przeciwbakteryjnych po każdym posiłku. Sprzedam nową szczoteczkę do zębów w celu zmniejszenia ryzyka wprowadzenia bakterii od starego. Takie chipy czysty lód na kilka pierwszych dni, gdy opuchlizna jest problem. Nie palić, żuć gumy, gryzienia przedmiotów, pocałować lub angażują się w kontakty seksualne przed ustnej piercing uzdrowił. Zostaw biżuterię w każdej chwili, aby utrzymać piercing z leczenia w ciągu, a nie dotykaj.

Wybór biżuterii

Wybór odpowiedniej biżuterii może stanowić istotną różnicę w jakości uzdrowiony piercing. Według amerykańskiego lekarza rodzinnego, większość piercers użyciu chirurgicznego biżuterię ze stali nierdzewnej dla początkowego piercing. Ten materiał rzadko powoduje reakcje alergiczne u osób wrażliwych. Wstawianie innych biżuterii po piercing uzdrowił może wywoływać reakcje, jednak. Unikać stali nierdzewnej nie oznaczony jako "chirurgiczne", jak to może zawierać nikiel. Niektóre złota biżuteria to moja zawierać również irytujące metalu. Niob i tytan biżuteria może być również stosowany w początkowych kolczyki lub po leczeniu. Te dwa materiały są lżejsze od stali i rzadko powodować reakcje alergiczne, co czyni je doskonałym wyborem dla piercing wargi.

Rozważania

Nawet dobrze utrzymane piercing wargi może powodować uszkodzenie zębów i dziąseł. Ciśnienie z tyłu piercing wargi mogą zachęcać dziąsła się cofać lub zarazić. Piercing wargi mogą również Chip zęby, zwłaszcza gdy często dotknął lub przeniesiony z palców lub języka. Niektórzy ludzie wybierają rodzaj piercingu kieszeniowego zwany kotwicę skórną w celu zmniejszenia tych zagrożeń. To przebijanie jest bardziej kosztowne i trudne w miejscu, ale nie z powrotem do uszkodzenia zębów.

O Piercing uderzeniami

O Piercing uderzeniami


Zanim się przekłuwanie rozważyć zdolność Twojej skóry, aby uzdrawiać i czy nie jesteś zdolny do rozwijania bump lub bliznę w miejscu nakłucia. Czy wolno leczyć? Czy raczej blizny? Czy jesteś magnesem dla infekcji? Powinieneś być w stanie określić, czy jesteś w grupie ryzyka, a jeśli myślisz, że możesz być, czy chcesz kontynuować piercing.

Ostrzeżenie

Przed uzyskaniem piercing lub tatuaż, wziąć pod uwagę, czy masz genetyczne predyspozycje ku bliznowców. Bliznowca jest blizna, która prowadzi do przerostu - lub przerost - tkanki w miejscu gojenia uszkodzenia skóry. Bliznowce stworzyć nie tylko nierówności, ale mogą rosnąć, aby być ogromne. Blizny mogą być swędzące i osoby cierpiące na pewne keloid twierdzą, że odczuwają ból emanujący z bliznowców. Estetycznie mówiąc, bliznowce nie są atrakcyjnym dodatkiem do ciała człowieka. Przerost blizny to firma, zmiana gumy z guzków włóknistych. Bliznowce czasami różnią się kolorem od reszty skóry człowieka, tak jak "regularnych" blizn tendencję do wykonania. Blizny mogą być ciemny brąz, czerwony, ciało stonowanych lub różowawy kolor.
Słowo "bliznowca" jest używany do określenia wystający blizny ponieważ keloidów przypominają skorupę i nogi kraba. Blizny są czasem określane jako zbyt gorliwy reakcji organizmu na drobne uszkodzenia, takie jak piercing.
Jeśli masz skłonność do powstawania bliznowców jesteś prawdopodobnie już sobie z tego sprawę, bo trzeba, w przeszłości opracowała bliznowców po tym, jak kontuzji sobie i bliznowca pozostaje długo po rzeczywista szkoda uzdrowiony. Nie należy odrzucić to jako nieistotne, ponieważ jest to ważne. Jeśli jesteś bliznowca podatne, nie jesteś dobrym kandydatem na piercing i tatuaże, bo na to, że bliznowca opracuje w miejscu piercing lub tatuaż. Należy pamiętać, że bliznowce mogą wystąpić jakiekolwiek miejsce na ciele, w tym na języku. Afroamerykanie są bardziej skłonni do powstawania bliznowców, niż rasy kaukaskiej.

Bump powodując Jeśli coś inne

Kiedy twój nos lub ucho przebite i chrząstki jest zaangażowany jest prawdopodobne, aby rozwijać "podbić" w miejscu wyjścia z piercingu. Chrząstki piercing jest bardziej skłonni do rozwoju infekcji niż piercing płata. Zakażenie w miejscu o przekłuwania może prowadzić nie tylko w wypukłości, ale może stać się ropnie, która jest kieszeń ropą. Ropnie są bardzo bolesne. Jeśli tak się stanie, skontaktuj się z lekarzem. Antybiotyk będą podawane doustnie lub miejscowo, lub oba, aby wyjaśnić zakażenia.
Ludzie czasem rozwijać tzw przerostowych blizn, kiedy przebić nos. Ten typ blizny opisano jako wypukły bryła skóry i jest wynikiem nadmiaru tkanki łącznej. Na szczęście, przerosłe blizny nie rosną i zwykle wygląd blizny poprawi się w czasie. Jednak bliznowca, które mogą rozwijać się w dowolnym miejscu, że doszło do rana, może się rozwijać. Blizn przerosłych i keloidów zwykle występują wśród ciemniejszych karnacji ludzi i młodych ludzi.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Oczywiście działania podjąć, zależy od typu guz został opracowany. Jeśli opracowali bliznowca, a jeśli jest na tyle mała, to może dobrze reagują na kortykosteroidów zastrzyki. To samo dotyczy uderzeniami i przerostowych blizn, które również mogą być leczone z tego typu iniekcji. Blizna przerostowa nie przypomina guza podczas bliznowca robi. Wygląd przerośniętego blizna jest zbliżona do dużych, podniósł ściągacz. Niektórzy ludzie są genetycznie predysponowani do rozwijania przerostowych blizn, w tym osób ciemniejszy ocieplanych. Problemy te można uniknąć poprzez uzyskanie do przekłuwania lub tatuażu, w pierwszym miejscu.

Zabiegi

Leczenie miejscowe, takie jak stosowanie żelu silikonowego do arkuszy blizn, wydaje się być skuteczne, choć raz blizna jest obecny nigdy nie jest zniknie całkowicie. Lekarze stosowania terapii kortykosteroidami spłaszczyć i zmiękczyć wygląd blizn i uderzeniami. Niektórzy lekarze zalecają zastrzyki kolagenowe, ponownie na powierzchnię skóry i / lub dermabrazja.
Jeśli się na leczenie, lekarz może zainstalować "knot", aby utrzymać otwarte rany drenażu. Knot jest włożona, czy biżuteria jest usuwany. Jednak nie zaleca się zdjąć biżuterię, na własną rękę, bo stadnina lub pierścień może być tworząc ścieżkę drenażową, która ma kluczowe znaczenie. Jeśli infekcja nie może spuścić, może wystąpić bardziej poważne infekcje.
Jeśli opracowali guz, nie próbuj pop lub wycisnąć go. To tylko pogorszy sytuację i nie w dobry sposób. Skonsultować się z lekarzem w razie wątpliwości.

Strona główna zadośćuczynienie

Ci, którzy mają do czynienia z zakażeniami i uderzeniami następujących roszczenia przekłuwania stosowania soli morskiej i torebki rumianku miejscowo na miejscu pomaga. Rozcieńczony olejek z drzewa herbacianego jest zgłaszane być kojące i lecznicze związek. Podczas leczenia infekcji, upewnij się, że Twoje ręce są czyste i że sprzęt jest również czyste i sterylne.
Gorący okład ponosi przeciwko wypełniony ropą ropień lub wrzenia, co powinno zmniejszyć jej rozmiar. Korzystanie z mydłem drobnoustrojów dwa lub trzy razy dziennie na zainfekowanej stronie jest opcja. Zaleca się, aby unikać używania lakier do włosów czy perfumy wokół obszaru zapowietrzonego, ponieważ może to pogorszyć sytuację.
Jeśli w domu nie jest skuteczny środek, skonsultować się z lekarzem. Lepiej dmuchać na zimne.