adcov.com

bmi jak obliczyć czasopismo naukowe

Jak obliczyć wskaźnik BMI w talii

Jak obliczyć wskaźnik BMI w talii

Body Mass Index, znany również jako BMI, wskaźnik, że jest to możliwe, lub lekarza, powiedz, o ogólny stan zdrowia. Oryginalny obliczanie BMI opiera się wyłącznie na pomiarach wzrostu i masy ciała. Więcej informacji na temat tego obliczenia można znaleźć na stronie: http://www.ehow.com/how-does_5008269_how-bmi-obliczonej-manually.html. Jedna rzecz, że standardowe obliczenie BMI nie bierze pod uwagę to, jaki typ komórek tłuszczowych masz. Te dwa główne typy tłuszcz tłuszcz podskórny, który jest tłuszcz, który znajduje się tuż pod skórą, takich jak nasz miłości uchwyty i tłuszczu trzewnego, który znajduje się w głębi jamy brzusznej. Trzewnej tkanki tłuszczowej ma większy wpływ na ogólny stan zdrowia, niż podskórnej tkanki tłuszczowej i nie wpływa na funkcjonowanie wątroby (zwiększenie prawdopodobieństwa wystąpienia cukrzycy), serce (zwiększenie prawdopodobieństwa chorób serca) i płuca (zwiększając prawdopodobieństwo wystąpienia problemów płuc). Obliczając BMI przy użyciu metody talii daje więcej informacji o rodzaju komórek tłuszczowych, które masz.

Instrukcje

Jak obliczyć wskaźnik BMI w talii

1 Pierwszym krokiem jest znalezienie naturalnej talii. Bez ubrania lub minimalnym odzieży, stań prosto przed lustrem, a następnie zginać do boku. Marszczyć, które tworzy się na twojej stronie, gdzie jest znajduje się w pasie naturalnego. Zaznaczyć to palcem lub nawet z zmywalnym markerem. Jest o wiele łatwiej zrobić ten stoi przed lustrem, ale nie jest to konieczne. Dobrym źródłem pomaga znaleźć swoje naturalne pasie znajduje się na stronie: http://www.ehow.com/how_2307504_measure-waist.html.

2 Zapoznaj się z taśmy środka i owinąć go wokół naturalnej talii, zidentyfikowanego w kroku 1. Utrzymuj poziom centymetrem jak to jest w pasie; łatwo jest to opadać w plecy. Wyciągnij taśmę mierniczą ciasno wokół talii. Powinny pasować jak wygodne pasek na ubraniu. Uwaga tego pomiaru w calach, na swoim papierze.

3 Następnie należy zidentyfikować najszerszą część bioder. Bez ubrania lub minimalnym odzieży, stań prosto przed lustrem i identyfikacji najszerszą część swojej okolicy bioder, zazwyczaj wszędzie od tuż poniżej pępka do połowy uda. Na większości ludzi, to będzie to pośladki. Zaznaczyć to palcem lub zmywalnym markerem. Dobrym źródłem pomaga zmierzyć biodra znajduje się na stronie: http://www.ehow.com/how_2303638_measure-hips.html.

4 Zapoznaj się z taśmy środka i owinąć go wokół bioder, określonych w punkcie 3. Utrzymuj poziom centymetrem jak to jest wokół bioder; uważać, że nie opadają na plecy. Wyciągnij taśmę mierniczą ciasno wokół bioder. Nie ciągnąć za taśmę mierniczą tak mocno, że naciska na skórę. Uwaga tego pomiaru w calach, na swoim papierze.

5 Aby obliczyć talia-biodra stosunek, znany również jako WHR, podzielić przez pomiar talii pomiaru bioder. Na przykład:
Talia: 32 "
Biodra: 38 "
BMI stosunek obwodu talii do bioder = 32 "/ 38".
BMI stosunek obwodu talii do bioder = 0,842105263
0.84 jest stosunek obwodu talii do bioder na tym przykładzie.

6 Sprawdzić swój stosunek obwodu talii do bioder w tabeli poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat ogólnego stanu zdrowia.

Mężczyzna Kobieta Zdrowie ryzyka na podstawie WHR
0,95 lub mniej 0,80 lub mniej Niskie ryzyko z tłuszczu trzewnego
0,96 1,0 0,81 do 0,85 umiarkowanym ryzyku od tłuszczu trzewnego
Większa niż 1,1 Powyżej 0,86 Wysokie ryzyko z tłuszczu trzewnego

Wskazówki

 • Jeśli masz na sobie ubranie przy dokonywaniu tych pomiarów, upewnij się, że nie są nieporęczne. Może to być pomocne, aby mieć kogoś pobrać wymiary, aby upewnić się, że środek taśmy jest poziom.
 • Jeśli masz problemy zdrowotne, skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń lub diety planu.

Jak obliczyć Mój BMI Mój BMR?

Znając swój Body Mass Index (BMI) może pomóc upewnić się, że waga jest w zdrowym zakresie. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), BMI jest skutecznym sposobem oceny poziomu tkanki tłuszczowej, gdy inne, bardziej precyzyjne opcje pomiarowe nie są łatwo dostępne. Podstawową przemianę materii (BMR) informuje, ile kalorii organizm potrzebuje każdego dnia, aby utrzymać się przy życiu, podczas gdy w spoczynku. Znając BMR może pomóc uregulować swoje dzienne spożycie kalorii, aby utrzymać zdrową wagę.

Jak obliczyć swoje BMI

Oblicz swoje BMI, dzieląc masę ciała w kg przez wzrost w cm do kwadratu. Weź wynik kalkulacji i pomnożyć przez 703, aby uzyskać BMI. Jeśli korzystasz z systemu metrycznego, podzielić masę ciała w kilogramach przez wzrost w metrach do kwadratu, aby uzyskać BMI. Nie zapomnij, aby przekształcić swój wzrost do metrów od centymetrów, dzieląc swój wzrost w centymetrach przez 100. obliczeń BMI są takie same bez względu na wiek czy płeć.

Jak obliczyć swoje BMR

Konwersja swoją wagę w funtach na kilogramy, dzieląc masę ciała w kg przez 2,2. Konwersja swój wzrost w calach na centymetry, mnożąc swój wzrost w calach przez 2,54.

Jeśli jesteś mężczyzną, obliczyć BMR za pomocą następującego wzoru: 66 + (13,7 x waga w kg) + (5 x wzrost w centymetrach) - (6.8 x wiek w latach).

Jeśli jesteś kobietą, możesz obliczyć BMR pomocą tego wzoru: 655 + (9,6 x wagę w kilogramach) + (1,8 x wzrost w centymetrach) - (4.7 x wiek w latach).

Nie zapomnij do wykonywania obliczeń w nawiasach pierwszy przed ukończeniem resztę matematyki w równaniu.

Gdy masz swoje podstawowe BMR, można obliczyć średnie dzienne kalorii potrzebuje do utrzymania aktualnej masy ciała poprzez pomnożenie BMR przez modyfikator na podstawie poziomu aktywności.

Jeśli masz niewiele do ćwiczeń lub są obłożnie, pomnożyć BMR przez 1,2. Jeśli masz lekkie ćwiczenia jednego do trzech dni w tygodniu, należy pomnożyć BMR przez 1,375. Jeśli wykonywać umiarkowane ćwiczenia trzy do pięciu dni w tygodniu, należy pomnożyć BMR przez 1,55. Bardzo aktywnych osób, które biorą udział w intensywnych ćwiczeń sześć do siedmiu dni w tygodniu powinny pomnożyć swoje BMRS przez 1,725. Zawodowi sportowcy i tych, którzy trenować bardzo ciężko raz do dwóch razy dziennie, są uważane za dodatkowe aktywne i powinny mnożą swoje BMRS przez 1,9.

Znaczenie pomiarów BMI i BMR

Według CDC, BMI pomiędzy 18,5 i 24,9 jest uważane za normalne. Jeśli Twoje BMI mieści się w tym przedziale, koncentrują się na zdrowe jedzenie i utrzymanie wagi poprzez pomnożenie BMR przez modyfikator aktywności, które najlepiej opisuje aktywność fizyczną. Starać się spożywać kalorii potrzebujesz każdego dnia do utrzymania aktualnej masy ciała.

Jeśli BMI wynosi poniżej 18,5, jesteś za niedowagę. Niedowaga nie znaczy, że są zdrowe. Osoby z niedowagą twarz wiele takich samych problemów zdrowotnych, że osoby z nadwagą i otyłością zmagają. Skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć wszelkie problemy zdrowotne, które mogą powodować utratę masy ciała i porozmawiać na temat sposobów, aby zwiększyć swoją wagę i zawartość tłuszczu w organizmie do zdrowego poziomu.

Jeśli masz BMI między 25,0 a 29,9, jesteś za nadwagę według wytycznych CDC. Mimo, że BMI nie zawsze jest niezawodny w przypadku sportowców i mocno umięśnionych ludzi, skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że waga nie jest oddanie się na ryzyko problemów zdrowotnych.

BMI 30,0 lub powyżej wskazuje na otyłość, zgodnie z wytycznymi CDC. Skonsultować się z lekarzem w celu opracowania planu diety i ćwiczeń, które pomogą Ci schudnąć i zmniejszyć ryzyko chorób serca, cukrzycy i innych chorób. Aby schudnąć, trzeba spożywać mniej kalorii niż Twój BMR pomnożona przez modyfikator aktywności. Można także zwiększyć poziom aktywności, aby spalić więcej kalorii niż zużywają.

Jak obliczyć BMI sparaliżowany

Obliczania BMI (Body Mass Index) jest stosunkowo proste, a to jest ten sam wzór bez względu na wiek, płeć, niepełnosprawność, itp

Instrukcje

Jak obliczyć BMI sparaliżowany

1 Odważyć się, czy ktoś pomóc ważyć się przez podniesienie cię i umieszczenie cię w skali. Inną alternatywą jest ważenie się i urządzenia transportowe, takie jak wózek inwalidzki, (lub ktoś inny cię zważyć) a następnie patrząc na masę urządzenia transportowego w ręcznym lub w internecie, i odjąć właściciela ciężaru urządzenia transportowego od całkowitego ciężaru otrzymanego; Numer można uzyskać powinna być Twoja waga. Aby zmierzyć się i urządzenia transportowe, trzeba dostęp do skali przemysłowej, takie jak te, z których korzystają w supermarketach. Możesz zapytać się, aby sprawdzić, czy można użyć jednego w sklepach, które znasz, lub skontaktuj się z lekarzem, aby zwrócić się do korzystania z ich skalę przemysłową wielkości. Pomiar masy ciała w funtach.

2 Zmierz swój wzrost. Możesz skontaktować się z lekarzem na ogół, który mierzy wysokość, na każdej wizycie, do ostatniego pomiaru, lub ktoś inny pomiar ci z centymetrem. Ktoś zmierzyć użytkownika podczas ustanawiające, być może po tym, jak obudził się przed lub już poszedł spać, tak że kłamiesz prosto; to jest łatwiejszy sposób, aby zmierzyć, niż jakbyś siedział w dół. Zmierz swój wzrost w calach.

3 Wprowadź swój wzrost i wagę - albo metryczny lub w funtach i calach - w kalkulatorze BMI w National Institutes of Health stronie internetowej (patrz Zasoby za bezpośredni link). Następnie kliknij przycisk "Oblicz BMI" dla wyniku.
Lub jeśli chcesz do matematyki się, należy użyć następującego wzoru: Pomnóż masę ciała w kg przez 703. wynik podzielić przez kwadrat wysokości w calach (kwadratura jest po prostu mnożąc swój wzrost w calach przez siebie). To powinno dać ci numer pomiędzy 17,5 a 35, chociaż, jeśli są dość cienkie, to może być trochę niższa, a jeśli są większe, to może być wyższe, ale nie dużo.

Jak obliczyć BMI Z Wyniku

Jak obliczyć BMI Z Wyniku


Wskaźnik masy ciała, lub BMI jest pomiar tłuszczu określoną przez prostego obliczenia na podstawie wzrostu i wagi. Score, ilość wynikająca z obliczenia wskazują, gdzie wchodzą w zakres pomiarów tkanki tłuszczowej. Dla osób w wieku 20 lat i więcej, Z score poniżej 18,5 oznacza niedowagę, 18,5 do 24,9 oznacza, że ​​mieszczą się w zakresie normy, 25,0 do 29,9 oznacza nadwagę, a wynik 30,0 i wyżej oznacza, że ​​jesteś otyły.

Instrukcje

Jak obliczyć BMI Z Wyniku

1 Zdecyduj, czy będziesz używać kilogramów i centymetrów lub kilogramów i metrów, aby określić wskaźnik BMI.

2 Konwersja wysokości od centymetrów do liczników do obliczania metryki lub od stóp do calach dla standardowej kalkulacji. Na przykład, wysokość 152 cm, co stanowi około 5 stóp, staje 1,52 metrów i 60 centymetrów.

3 Podziel swoją wagę przez wzrost do kwadratu. Jeśli używasz metrycznych, podzielić masę ciała w kilogramach przez wzrost w metrach do kwadratu. Na przykład: 45 kg / (1,52 m) ² = 19,5. Jeśli używasz funtów i cali, podzielić masę ciała w kg przez wzrost w cm do kwadratu, a następnie pomnożyć przez 703. Dla przykładu: 100 kg / (60 cali) ² x 703 = 19,5. Oba obliczenia spowodować BMI 19,5, która znajduje się w normalnym zakresie.

Wskazówki

 • Chociaż dokładne obliczanie BMI jest dla wielu osób, to nie uwzględnia masy mięśniowej. Jeśli są bardzo aktywne, BMI może być wysoka ze względu na swój skład mięśni, a nie tłuszczu.
 • Wynik Z wynikająca z tego obliczenia jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy mają 20 lat i starszych pomiaru. Istnieją oddzielne wykresy wynik dla dzieci młodszych niż 20, które odpowiadają za wiek, płeć i różnym stopniu tkanki tłuszczowej podczas wzrostu.

Jak obliczyć BMI od wzrostu i masy ciała

Jak obliczyć BMI od wzrostu i masy ciała


BMI to skrót od Body Mass Index. Jest to pomiar na podstawie wzrostu i masy ciała, aby obliczyć o ile tłuszczu masz. Mężczyźni, kobiety i dzieci mogą korzystać z BMI ocenić idealną wagę. Celem jest mieć BMI pomiędzy 18,5 i 24,9. Mimo, że jest to dobry pomiar dla ogółu społeczeństwa, nie bierze pod uwagę swój poziom fitness. Jest możliwe, że sprawny fizycznie człowiek (kulturysta czy sportowiec) może mieć BMI, które stawia go w kategorii nadwagą.

Instrukcje

1 Zmierz aktualną wysokość. Musisz mieć dokładną wysokość w stopach i calach. W przypadku korzystania z kalkulatora BMI jak znalezionego w National Heart Lung i Blood Institute w witrynie, należy po prostu podłączyć wysokości do kalkulatora. Jeśli używasz tabeli BMI, możesz zlokalizować swój wzrost w calach w całej lewej stronie tabeli. Dla ręcznych obliczeń, konwersji wysokość do cali. Pięć stóp osoba to 60 centymetrów.

2 Odważyć się. W celu otrzymania dokładnej masy użyć skali, która została niedawno kalibrowany. Zdejmij buty i nie nosić ciężkich ubrań. Się ważył w gabinecie lekarskim przez obiektywną stronę dla dokładności, jeśli chcesz. Twoja dokładna waga w funtach można wprowadzić do kalkulatora BMI lub znajduje się w górnej części tabeli BMI. Dla ręcznych obliczeń, znać swój ciężar w funtach.

3 Oblicz swoje BMI. Możesz podać swój wzrost i wagę do kalkulatora BMI dostać BMI "numer". Możesz także użyć tabeli BMI (http://www.nhlbi.nih.gov/guidelines/obesity/bmi_tbl.htm). Aby skorzystać z tabeli, znajdź swój wzrost w calach na lewym boku stołu (oś pionowa) i masę ciała w kg przez stół (oś pozioma). Śledź miejsce, w którym krzyżują się dwa numery na stół i patrzeć na szczycie w swojej odpowiedniej liczby BMI.

Aby obliczyć BMI ręcznie, należy masę ciała w kg i pomnożyć przez 703. Teraz weź tę odpowiedź i podzielić przez wzrost (w calach). Przyjąć, że odpowiedź na to pytanie i podzielić przez wzrost (w calach) ponownie na numer końcowy. Na przykład, osoba, która jest 165 funtów i jest o pięć stóp i siedem cali wzrostu będzie pomnożyć 165 przez 703, aby uzyskać 115.995. Następnie podzielić tę ogólną liczbę 67, aby uzyskać przez 1,731.2686. Następnie podzielić tę odpowiedź o 67 znowu dostać 25,8. BMI będzie około 26.

4 Porównaj numer BMI do proponowanych zakresów. Według National Heart Lung and Blood Institute, BMI poniżej 18,5 jest zbyt niska waga. BMI między zakresami 18,5 do 24,9 jest uznawany za normalny ciężar. BMI 25,9 do 29,9 nadwagę, a BMI powyżej 30 jest uważany za otyłego.

5 Zrozum, co oznacza, że obliczenia BMI. Wyższy BMI, tym większe ryzyko wystąpienia problemów związanych z wagą, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Zalecane jest zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie można przeprowadzić poprzez ćwiczenia i diety. Jednakże, jeśli działa cały czas i opracowali masę znaczące mięśni, ten numer BMI może być nieco mylące.

Wskazówki

 • Użyj inne pomiary tkanki tłuszczowej, jak obwód talii, testowania zacisku tkanki tłuszczowej skóry, a nawet ciała analizatory tłuszczu bardziej dokładne pomiary tkanki tłuszczowej.
 • Nie obsesję na punkcie swoich "numerów", czy BMI lub funtów w skali. Podjęcia prostych działań, aby poprawić masę ciała, jak wycinanie wszystkie napoje gazowane i słodycze lub po schodach zamiast windy.

Jak obliczyć wskaźnik BMI i kalorii

Jak obliczyć wskaźnik BMI i kalorii


Wskaźnik masy ciała, BMI, jest obliczenie służy do wskazania ilości tłuszczu w organizmie człowieka. Jednakże, nie jest to bezpośredni pomiar ilości tkanki tłuszczowej. BMI jest często stosowany w celu wskazania, czy osoba jest narażone na problemy związane z wagą, takiego te, które mogą być spowodowane nadwagą lub otyłością. BMI poniżej 18,5 jest uznawany za niedowagę; między 18,5 i 24,9 jest normalne; 25 do 29,9 to nadwaga; a ponad 30 jest otyłych. Dziennie spożycie kalorii jest w zależności od wieku, płci i poziomu aktywności fizycznej. Umiarkowanie aktywnych mężczyzn w wieku od 26 do 45 wymaga 2600 kalorii dziennie, a kobiety w tym samym wieku i poziomu aktywności wymaga 2000 kalorii dziennie, aby utrzymać obecną wagę.

Instrukcje

Jak obliczyć wskaźnik BMI

1 ważyć się w funtach.

2 Zmierz swój wzrost w calach.

3 Podziel swoją wagę przez wzrost do kwadratu.

4 pomnożyć liczbę przez 703. Otrzymany numer jest BMI.

Jak obliczyć kalorii

5 Przejdź do strony American Cancer Society, cancer.org. Kliknij na "Bądź zdrowa," a następnie na "Narzędzia i kalkulatory." Kliknij na "Czytaj więcej" mocy "Kalkulatory", a następnie na "Czytaj więcej" mocy "Dziennie potrzebuje kalorii Kalkulator".

6 Wprowadź swoją wagę w funtach do odpowiedniego obszaru. Również wybrać odpowiednią płeć.

7 Wybierz swój aktualny poziom aktywności od tych wymienionych. Będziesz miał przybliżoną dzienne zapotrzebowanie kalorii dla utrzymania aktualnej masy ciała.

Jak obliczyć BMI i tempa metabolizmu

BMI i BMR dwa użyteczne narzędzia fitness, odchudzania i utrzymania wagi. Dowiedzieć się, co one oznaczają i jak obliczyć każdy poniżej.

Instrukcje

Jak obliczyć wskaźnik BMI

1 Zmierz sobie i znaleźć swoją wagę w funtach.

2 Zmierz się i znaleźć wysokość w calach. Istnieje 12 cali w 1 stopy.

3 Kwadrat swój wzrost. Oznacza to pomnożyć raz sam.

4 Pomnóż masę ciała w kg przez 703.

5 Podziel produktu z etapu 4 z produktu z etapu 3. To jest BMI.

6 skali BMI jest następujący:
BMI od 18,5 do 24,9 jest uważany zdrowej wagi
BMI od 25-29.9 uważa się za nadwagę
BMI 30 + uważa się za otyłych
BMI 40+ jest uważane chorobliwie otyłych

Jak obliczyć BMR

7 Odważyć się do uzyskania masy ciała w funtach.

8 Zmierz się uzyskać swój wzrost w calach.

9 Wstawianie wartości do wzoru BMR, zwany wzór Harris-Benedict equation.The obliczyć podstawową przemianę materii jest w następujący sposób:

Dla mężczyzn: BMR = 66 + (6,23 x waga w kg) + (12,7 x wysokość w cm) - (6.8 x wiek w roku)
Dla kobiet = BMR = 655 + (4,35 x waga w kg) + (4,7 x wysokość w cm) - (4.7 x wiek w latach)

BMR przybliżeniu oblicza ile kalorii organizm potrzebuje codziennie, aby utrzymać to aktualna waga.

Wskazówki:

 • Przed rozpoczęciem plan odchudzania zawsze skonsultować się z lekarzem.
 • Ten podstawowy wzór BMR nie uwzględnia poziomu aktywności lub codziennych ćwiczeń.
 • BMI nie uwzględnia masy mięśniowej. BMI można uznać somwhat niedokładne dla osób powyżej lub poniżej średniej masy mięśniowej.

Jak obliczyć BMI wzrost i waga

Jak obliczyć BMI wzrost i waga

BMI oznacza wskaźnik masy ciała. Jest to pomiar za pomocą wysokości i masy do obliczenia, o ile tkanki tłuszczowej masz. Mężczyzn, kobiet i dzieci można użyć BMI do oceny idealnej wagi. Celem jest mieć BMI między 18,5-24,9. Chociaż jest to dobry pomiar dla ogółu społeczeństwa, to nie wziąć pod uwagę poziom fitness. Jest to możliwe, że sprawny fizycznie osoba (kulturysta lub sportowca) może mieć BMI, że stawia go w kategorii nadwagę.

Instrukcje

• Zmierzyć swoje aktualna wysokość. Musisz mieć dokładną wysokość w stopach i calach. Jeśli możesz użyć kalkulator BMI jak znaleźć na stronie internetowej krajowych serca płuc i naczyń Instytutu, chcieliby po prostu podłączyć w wysokości do kalkulatora. Jeśli używasz tabeli BMI, chcieliby zlokalizować wysokość w calach po lewej stronie tabeli. Obliczania ręcznego przekonwertować wysokość cali. Pięć stóp osoba jest 60 cali talowego.

• Ważyć siebie. Aby uzyskać dokładne wagi, użyj skali, który został niedawno skalibrowany. Zdjąć buty i nie nosić ciężkie ubrania. Dostać ważył w gabinecie lekarskim przez stronę cel dla dokładności jeśli chcesz. Dokładne wagi w funtach można weszła w Kalkulatorze BMI lub znajduje się w górnej części tabeli BMI. Obliczania ręcznego wiem Twoja waga w funtach.

• Obliczyć swoje BMI. Można wprowadzić swój wzrost i waga w Kalkulatorze BMI aby uzyskać BMI "liczba." Można również użyć tabela BMI (http://www.nhlbi.nih.gov/guidelines/obesity/bmi_tbl.htm). Aby korzystać z tabeli, znaleźć wysokość w calach w dół po lewej stronie tabeli (oś pionowa) i waga w funtach całej tabeli (oś pozioma). Śledzić miejsce, gdzie przecinają się na stole dwie liczby i spojrzeć w górę na odpowiedni numer BMI. Aby obliczyć swoje BMI ręcznie, wziąć twój waga w funtach i pomnożyć przez 703. Teraz weź że odpowiedź i podzielić przez wysokości (w calach). Podjęcia tej odpowiedzi i podzielić przez wysokości (w calach) ponownie do ostatecznej liczby. Na przykład osoba, która jest 74.8 kg i jest pięć stóp i siedem cali wysokości zwiększyłoby 165 przez 703 staæ siê 115,995. Następnie podzielić tę liczbę przez 67 staæ siê 1,731.2686. Następnie podzielić tę odpowiedź przez 67 ponownie, aby uzyskać 25,8. BMI będzie około 26.

• Porównać numer BMI aby proponowane zakresy. Zgodnie z krajowym centrum płuc i krwi Instytutu BMI poniżej 18,5 jest uważany za zbyt niskiej wadze. BMI pomiędzy zakresami 18,5-24,9 jest uważany za normalny waga. BMI 25,9 do 29,9 ma nadwagę, natomiast większe niż 30 jest uważane za otyłych BMI.

• Rozumie, co oznaczają Twoje obliczenia BMI. Im wyższy BMI, tym większe ryzyko związane z wagi zagadnień takich jak cukrzyca lub wysokie ciśnienie krwi. Zmniejszenie ilości ciała tłuszczu można prowadzić poprzez ćwiczenia i dieta jest zalecane. Jednak jeśli działa się cały czas i rozwinęły się masy mięśniowej znaczące, liczba ta BMI może być nieco mylące.

Jak obliczyć BMI spożycie kalorii i Znajdź

Body Mass Index (BMI), pomiar wagi i wzrostu, jest uważany za dość wiarygodnym wskaźnikiem otłuszczenia ciała w przeciętnej osoby. W przeciętnej osoby dorosłej, BMI poniżej 18,5 jest uważany niedowagę; 18,5 do 24,9 jest uznawany za normalny; 25,0 do 29,9 uważa się za nadwagę; i 30.0, a powyżej za otyłe. BMI określa dzienne spożycie kalorii - indywidualne mogą wymagać, aby zwiększyć lub zmniejszyć dawkę do osiągnięcia swojego normalnego BMI. Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne zależy od indywidualnych, a tych, którzy chcą dotrzeć do zdrowego BMI trzeba obliczyć ich specyficznych potrzeb kalorii.

Instrukcje

Oblicz BMI

1 Odważyć się. Umieścić wagę na twardej, płaskiej powierzchni. Zdjąć buty i stać obiema nogami równomiernie na skali.

2 Nagrywanie pierwszego czytania, zejdź z wagi i ważyć się jeszcze dwa razy. Jeśli liczba zmienia się funt lub więcej, należy dodać wszystkie liczby razem i podzielić przez trzy.

3 Stań przed ścianą z piętach przeciwko planszy i biodrach, ramionach i plecach z głową o ścianę. Stań prosto, ale zachować swój kręgosłup neutralny.

4 Czy przyjaciel to mieszkanie z linijki na czubku głowy, tak, że koniec jest dotknięcie ściany. Zaznaczyć ścianę kawałkiem taśmy maskującej na wysokości linijki.

5 Umieść końcówkę taśmy środka na podłodze i uruchomić taśmę aż do dołu kawałek taśmy maskującej. Zapisz numer w calach.

6 Użyj kalkulatora, aby podzielić swój wzrost w calach, w swojej masie, do kwadratu, a wynik należy pomnożyć przez 703. Na przykład:. Jeśli 66 cali wysokości (5'6 ") i ważą 150 kg, należy użyć następującego równania:

150 / (66) 2 = 150/4356 = 0,034; 0,034 X703 = BMI 24,2

Obliczyć podstawową przemianę materii (BMR) i dziennego zapotrzebowania na kalorie

7 Użyj kalkulatora, aby znaleźć kobiet BMR - minimalną liczbę kalorii potrzeba do podstawowego przeżycia.

Pomnóż swoją wagę przez 4.35, swój wzrost, w calach, o 4,7 i wieku 4,7. . Dla 40-letniej kobiety na 5'6 "i 150 funtów, to masz następujące: (150 x 4,35 = 652,5), (66 x 4,7 = 310,2), (40 x 4,7 = 188).

Dodaj 655 do wzrostu i wagi i odjąć swój wiek: 655 + 652,5 + 310,2 - 188 = A BMR z 1430 (1,429.7).

8 Użyj kalkulatora, aby znaleźć męską BMR.

Pomnóż swoją wagę przez 6.23, swojej wysokości, w calach, o 12,7, a wiek przez 6,8. . Dla 40-letniego mężczyzny na 5'6 "i 150 funtów, to masz następujące: (150 x 6,23 = 934,5), (66 x 12,7 = 838,2), (40 x 6,8 = 272).

Dodaj 66 do wzrostu i wagi i odjąć swój wiek: 66 + 934,5 + 838,2 - 272 = A BMR z 1567 (1,566.7).

9 Oblicz swoje dzienne kalorii na podstawie poziomu aktywności. Na przykład, osoby osiadłe się niewiele do ćwiczeń, natomiast bardzo aktywnych ludzi aktywnych fizycznie pracy lub wykonywanie przez kilka godzin dziennie, codziennie. Osób osiadłych BMR należy pomnożyć przez 1,2. Lekko aktywnych ludzi trzeba pomnożyć BMR przez 1,375. Umiarkowanie aktywnych ludzi BMR należy pomnożyć przez 1,55. Bardzo aktywnych ludzi pomnożyć BMR przez 1,725. Extra-aktywnych ludzi BMR należy pomnożyć przez 1,9.

Umiarkowanie aktywny człowiek będzie użyć następującego wzoru: 1567 x 1,55 = maksymalnie 2429 kalorii dziennie.

Wskazówki

 • Jeśli zyskać lub stracić na wadze, trzeba będzie ponownie obliczyć BMI i / lub BMR i dzienne kalorii.
 • Kaloryczny potrzeby zmienia się z wiekiem; obliczyć każdego roku BMR i dzienne kalorii.
 • Potrzebny będzie również, aby ponownie obliczyć BMR i dzienne kalorii przypadku zmiany poziomu aktywności.

Jak obliczyć BMI, Body Fat

Jak obliczyć BMI, Body Fat


Wskaźnik masy ciała lub BMI jest sposobem określenia procentu tłuszczu w ciele człowieka. Według Centers for Disease Control, zdrowe BMI dla osoby dorosłej wynosi 18,5 do 24,9 proc. BMI poniżej 18,5 jest uznawany za niedowagę; 25 do 29,9 procent ma nadwagę; i powyżej 30 procent jest otyłych. Każda osoba z BMI nie jest normalne, że należy podjąć kroki, aby osiągnąć zdrowszą masę ciała. Obejmuje to prowadzenie zdrowszego stylu życia składający się z diety i codziennych ćwiczeń i być może szuka pomocy medycznej.

Instrukcje

Korzystanie cale i funty

1 Użyj taśmy mierniczej znaleźć dokładną wysokość w calach. Skorzystać z pomocy innej osoby, aby ułatwić ten proces i lepiej zapewnić dokładny pomiar. Alternatywnie, stanąć plecami o ścianę i ołówkiem w ręku. Odpoczynek ołówek na czubku głowy przeciwko skórę głowy. Użyj ołówka, aby umieścić znak na ścianie, gdzie górna część głowy dociera. Zapoznaj się z pomiaru taśmy i środka, w calach, odległość od podłogi do punktu zostały oznaczone. Nagrać pomiar.

2 Użyj skali, aby określić masę ciała w kg. Nagraj swoją dokładną wagę.

3 Pomnóż swoją wagę przez 703. Zapisać wynik. Weź swój wzrost w centymetrach i kwadratu, lub pomnożyć przez siebie. Zapisz tę liczbę. Podzielić pierwszy wynik (masa pomnożona przez twój 703) przez drugi wynik (Twój wzrost do kwadratu). Otrzymana wartość jest BMI.

Korzystanie metrów i Kilogramy

4 Użyj taśmy mierniczej zmierzyć dokładną wysokość w metrach. Skorzystać z pomocy innej osoby, aby lepiej zapewnić dokładny pomiar. Alternatywnie, stanąć plecami o ścianę i ołówkiem w ręku. Odpoczynek ołówek na czubku głowy przeciwko skórę głowy. Użyj ołówka, aby umieścić znak na ścianie, gdzie górna część głowy dociera. Zapoznaj się z pomiaru taśmy i środka w metrach odległość od podłogi do punktu zostały oznaczone. Nagrać pomiar.

5 Użyj skali, aby określić swoją wagę w kilogramach. Nagraj swoją dokładną wagę.

6 Weź swój wzrost w metrach i kwadratu, lub pomnożyć przez siebie. Zapisz tę liczbę. Podzielić masę ciała przez wzrost do kwadratu. Otrzymana wartość jest BMI.

Wskazówki

 • Możesz także skorzystać z kalkulatora BMI, jak ten na stronie internetowej Serce Lung and Blood Institute Narodowej do określenia procent tkanki tłuszczowej.

Jak obliczyć ciała Fat Loss

Jeśli próbujesz stracić zarówno wagi i tłuszczu, to wiesz, jak ważne jest, aby monitorować zarówno utrata masy ciała i utratę tłuszczu. Nowoczesne skale pomiaru utraty wagi łatwo, ale większość ludzi nie wie, jak dokładnie obliczyć utratę tłuszczu. Na szczęście istnieją metody i narzędzia służące do obliczania utraty tłuszczu, które mogą pomóc, aby wiedzieć, czy spalanie tłuszczu oraz kalorii.

Instrukcje

1 Spróbuj mierzenia się rutynowo. Za pomocą taśmy pomiarowej, podjąć regularne pomiary talii, bioder, nóg, ramion i pośladków. Zachować wykres śledzenia pomiarów co najmniej trzy razy w tygodniu. Jeśli pracujesz regularnie, robi zarówno ćwiczenia kardio i waga łożyska, wtedy zaczniesz widzieć spadek swoich pomiarów. Spadek ten jest mierzalny utratę tłuszczu, co dzieje się w organizmie. Może to być prosty i niedrogi sposób, aby obliczyć utratę tłuszczu.

2 Za pomocą suwmiarki zmierzyć fitness lub BMI, Body Mass Index. Obliczenia za pomocą suwmiarki z BMI odbywa się przez pomiar spodu ramion. Zaciski delikatnie fałd skóry pod pachą i potrwają pokazać liczbę BMI dla ciała. Z biegiem czasu, jeśli pracujesz regularnie, BMI powinien spadać, co wskazuje na utratę ogólnej tkanki tłuszczowej. Zaciski są używane na spodniej stronie ramion, ponieważ tam tłuszczu traci się pierwszego korpusu.

3 Kup skali BMI. Jeśli masz finansów otrzymując skali BMI, który mierzy BMI jak regularne środki skali wagi, to może być warte inwestycji. Wszystko co musisz zrobić to wpisać swój wzrost i wiek, a gdy staniesz na wadze to oblicza Body Mass Index i daje swój numer na ekranie. Jest to bez wysiłku sposób śledzić utratę tłuszczu w czasie.

Jak obliczyć oceny ryzyka zdrowotnego

Jak obliczyć oceny ryzyka zdrowotnego


Wiele czynników przyczynia się do ochrony zdrowia, w tym diety, masy ciała, proporcji ciała, i genetyki. Ważne jest, aby zrozumieć ryzyko problemów zdrowotnych, podczas gdy masz czas, aby podjąć środki zapobiegawcze. Istnieje wiele internetowych kalkulatorów zdrowotnych można użyć, aby dowiedzieć się, co może być twoje ewentualne warunki ryzyka.

Instrukcje

Jak obliczyć oceny ryzyka zdrowotnego

1 Odważyć się na skalę, aby uzyskać masę bazową. Okrągły masy z dokładnością do 10 dnia funt być tak dokładne, jak to możliwe.

2 Użyj taśmy mierniczej, aby znaleźć swój wzrost do najbliższego ćwierć cala. Podczas pomiaru, należy również zmierzyć obwód uda, talia, brzuch, biceps i klatkę piersiową. Te pomiary są wykorzystywane do obliczenia ilości utraconej wagi w calach.

3 Oblicz wysokość w calach i masy ciała w funtach. Znajdź swój Body Mass Index, czyli BMI, przez kwadratury swój wzrost i podzielenie masy ciała przez otrzymanej liczby. Wynik należy pomnożyć przez 703. Ostateczna liczba jest BMI. Zdrowe BMI powinien wynosić od 18,5 do 24,9. Nic poniżej 18,5 jest uważany niedowagę; 25 do 29,9 to nadwaga; a ponad 30 jest otyłych.

4 Za pomocą kalkulatora ciśnienia tętniczego na stronie internetowej Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, aby dowiedzieć się, czy jesteś w grupie ryzyka nadciśnienia tętniczego. Musisz znać swój wzrost i wagę, w tym celu, a także historię swojej rodziny z wysokim ciśnieniem krwi i chorobami serca zrobić.

5 Korzystanie z internetowych kalkulatorów zdrowotne wymienione poniżej, należy określić, jakie warunki lub choroby, dla których jesteś na możliwe ryzyko. Porozmawiaj z lekarzem na temat tych warunków i dowiedzieć się, co możesz zrobić (zmiana żywienia, aktywności fizycznej, zmniejszenie lub wyeliminowanie spożycia alkoholu, itp), aby zmniejszyć ryzyko.

Wskazówki

 • Użyj witryny online, aby śledzić swoje zagrożenia zdrowia. Będzie można zobaczyć zmniejszenie zagrożeń dla zdrowia, jak zwiększyć swoje ćwiczenia i poprawić swoje odżywianie.
 • Nie kłam lub naciągnąć prawdę, gdy odpowiedzi na pytania o zdrowie. Spowoduje to tylko problemy i daje fałszywe wyniki, w końcu. Więcej szczerze odpowiedzieć na pytania, tym bardziej dokładne wyniki będą.

Jak obliczyć, ile Weight Watchers dostaniesz punktów

Jak obliczyć, ile Weight Watchers dostaniesz punktów

Weight Watchers jest świetny sprawdzony program utraty wagi, ale niestety może być bardzo trudno pozwolić sobie w tych trudnych ekonomicznie czasach. Dowiedz się tutaj, jak obliczyć, ile Weight Watchers punkty, co można uzyskać, jeśli były na planie, dzięki czemu można rozpocząć po Weight Watchers z domu, nie wydając pieniędzy co miesiąc, aby schudnąć.

Instrukcje

1 Pierwszym krokiem będzie ustanowienie punktu odniesienia dla Weight Watchers punkty, zależnie od płci i czy nie jesteś pielęgniarstwa. Jeśli jesteś kobietą, dać sobie 2 punkty, aby rozpocząć. Jeśli jesteś mężczyzną dać sobie osiem punktów Weight Watchers, aby rozpocząć. Jeśli karmi dać sobie 12 Weight Watchers punkty, aby rozpocząć. Jest to pierwszy krok, aby obliczyć, ile Weight Watchers punkty otrzymasz na planie, dzięki czemu można rozpocząć utraty wagi.
Przykład: Jestem kobietą, więc zaczynają się 2 punkty.

2 następna rzeczą, jaką można zrobić w celu obliczenia punktów Weight Watchers jest dodanie do numeru, który dostał w punkcie 1 w zależności od wieku. Jeśli jesteś pomiędzy 17-26 dodać 4 punkty do Weight Watchers pkt ogółem. Jeśli jesteś pomiędzy 27-37 dodać 3 punkty; 38-47 dodać 2; 48-57 dodać 1; i ponad 58 Dodaj 0. To dlatego, że twój metabolizm zwalnia z wiekiem, więc podczas obliczania, jak wiele Weight Watchers dostaniesz punktów.

Ex. Mam 27 lat, więc mogę dodać 3, który daje mi w sumie 5 punktów.

3 Następnie należy wziąć numery dodanych razem w punkcie 1 i 2, a następnie dostosować je do wagi i wzrostu. Masz zamiar wziąć dwa pierwsze numery masy. (Należy dodać 20 jeśli waży 204 kilogramów.) Będzie także dostosować do swojego wzrostu. Jeśli masz poniżej 5 stóp można dodać 0, między 5'0 "i 5'9" należy dodać 1, a ponad 5'10 "dodać 2.
Ex. Ważę 174 funtów, więc dodam moje 17 punktów do 22. sumie daje mi to ponieważ jestem 5'7 "dodam jeszcze 1 punkt daje mi 23.

4 Wreszcie, można obliczyć, jak Weight Watchers punkty dostajesz, dostosowując do poziomu aktywności. Jeśli spędzasz większość dnia w pozycji siedzącej, dodać do masy 0 punktów obserwatorów całości. Jeśli od czasu do czasu, ale głównie siedzący stojący dodać 2. Jeśli idziesz przez większość czasu dodaj 4. Jeśli nie fizycznie trudną pracę, dodać 6.

Ex. Spędzam prawie cały mój dzień przy biurku siedzi więc dodam 0 co czyni mój punkt docelowy 23. Teraz musisz obliczyć swoje dzienne cel punktów Weight Watchers.

Wskazówki

 • Zawsze doceniać, jeśli starają się schudnąć!

Jak obliczyć Stosunek I / T

Jak obliczyć Stosunek I / T


Wysoki wskaźnik jest to wskazanie, że zakażenie wystąpiło. Stosunek wyznacza procent niedojrzałego do wszystkich białych ciałek krwi. Neutrofile są rodzajem białych krwinek, które zwalcza infekcję. Kiedy potrzebne są bardziej dojrzałe neutrofile niż ciało ma, niedojrzałe neutrofile są uwalniane, aby pomóc w walce zakażenia. Jeśli stosunek jest większa niż 0,2, nie więcej niż niedojrzałe dojrzałych neutrofili we krwi, co wskazuje na infekcję. Tak więc, wiedząc, jak obliczyć stosunek może być bardzo pomocne w określeniu, czy masz infekcję.

Instrukcje

1 Określić liczbę niedojrzałych neutrofilów. Służby zdrowia lub komputer zlicza liczbę tych komórek w próbce krwi.

2 Określić łączne neurophils. Dodaj dojrzałe neutrofile plus neutrofile niedojrzałe. Dojrzałe neutrofile będą liczone przez pracowników służby zdrowia lub komputera.

3 podzielić liczbę niedojrzałych granulocytów obojętnochłonnych o całkowitej neutrofilów.

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii na krokomierz

Krokomierz to małe elektroniczne urządzenie, które mierzy liczbę kroków podczas chodzenia. Dostępne w Sporting Goods sekcje sklepach internetowych lub poprzez lokali, cena tego instrumentu może wahać się od 5 $ 40 dolarów w zależności od możliwości i konstrukcja modelu. Śledzenia codziennych czynności może być cennym narzędziem dla utrzymania spójnego programu ćwiczeń. Gdy odpowiednio skalibrowany, krokomierz może być wykorzystane do obliczenia spalonych kalorii pieszo w ciągu dnia.

Instrukcje

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii W krokomierz

1 Track jedna mila bieg bieżni: Jeśli jest dostępna bieżnią szkoła, cztery razy wokół toru równa się mile. Na spacery w bezpiecznej okolicy, wzdłuż ulicy, ustawić licznik samochodu do "zera" i jechać jeden mil. Będzie to jedna mila oczywiście spacery.

2 Upewnij się, krokomierz jest prawidłowo podłączony do odzieży dla dokładnego liczenia kroków. Powinien on być umieszczony na przednim pasie spodni lub spódnicy w połowie drogi między pępkiem a biodrem. Umieszczenie krokomierz zbyt blisko pępka nie pozwoli zarejestrować etapy, które są wykrywane przez ruch bioder. Pamiętaj krokomierz siedzi pionowo w celu zarejestrowania poprawnie. Zapinany na noszenie go w kieszeni lub innej części odzieży nie pozwoli prawidłowego liczenia kroków. Sprawdź na optymalne umieszczenie pieszo 25 kroków, a następnie wyświetlić krokomierz dla liczby kroków. Jeśli numer jest wyłączony krok więcej niż dwóch lub trzech etapach, w dalszym ciągu, aby ustawić miejsce docelowe dla dokładności.

3 Działanie kroki szedł w jednej mili. Średnia liczba oczekiwać wynosi około 2000. Liczba będzie wyższa dla osób z krótszym kroku i niższa dla osoby z dłuższymi krokami.

4 Oblicz liczbę spalonych kalorii na jednego kilometra od kroków. Przeciętny człowiek o wadze 155 kg spala około 80 kalorii spaceru jedna mila. Ten oblicza się 80 kalorii na 2000 kroków dla przeciętnego 2000-kroku mile. Cięższa osoba będzie spalić trochę więcej kalorii na kilometr.

5 Oblicz spalone kalorie na krok. Podzielić kroków na kilometr (o 80 kalorii spalonych kalorii na kilometr), aby uzyskać ilość spalonych kalorii na krok.
Przykład: 2000/80 kroków szedł kalorii = 0,04 kalorii na etapie

6 Obliczanie dziennego zapotrzebowania na kalorie spalone walking: Każdego dnia zerowego krokomierz rano. Każdy wieczór uwaga chodził kroki i pomnożyć przez spalonych kalorii na etapie (0,04 w powyższym przykładzie).
Przykład: 8000 kroków szedł x 0,04 kalorii na etapie = 320 spalonych kalorii

Wskazówki

 • Kroków na kilometr można uśrednić do najbliższych 100 dla ułatwienia, a bez wpływu na wynik obliczeń znaczącą ponieważ wszystkie obliczenia są z grubsza na podstawie średnich i różnią się od osoby do osoby, w zależności od wieku, płci i wagi.
 • Chociaż chodzenie szybciej spala więcej kalorii na godzinę, nie spalić więcej kalorii na kilometr od km jest pokryte w krótszym okresie czasu.
 • Wszystkie działania podjęte w ciągu dnia przyczyniają się do spalonych kalorii.
 • Zanim zmiany lub rozpoczęciem nowego fizycznego schematu ćwiczeń zawsze skontaktować się z osobistym lekarzem.
 • Pamiętaj, aby chodzić w bezpiecznym miejscu i zachować odległość od ruchu samochodowego; nosić jasną odzież odblaskową, jeśli idzie w zmierzchu lub w ciemności.

Jak obliczyć kalorii potrzebnych na Dzień bez Kalkulator kalorii

Jak obliczyć kalorii potrzebnych na Dzień bez Kalkulator kalorii


Dowiedz się, jak obliczyć kalorie potrzebne na dzień na podstawie masy ciała pacjenta.

Instrukcje

1 Kalorie z żywności jemy służyć jako paliwo w piecu naszego organizmu. Jednakże, biorąc pod zbyt wiele kalorii może być szkodliwa dla zdrowia, powodując niepożądany przyrost masy ciała. Dowiedz się, jak obliczyć kalorie potrzebne na dzień, bez konieczności korzystania z kalkulatora kalorii.

2 Określ wagę.

Zanim będzie można obliczyć dzienne zapotrzebowanie kalorii, trzeba mieć dokładną liczbę masy używaną do obliczania. Używaj wysokiej jakości skalę w domu ważyć się zanim przejdziesz do następnego kroku.

3 Oblicz kalorii Wymagania.

Ogólna zasada dla potrzeb kalorii ma podjąć w 15 kalorii na każdy kilogram masy ciała dziennie. Na przykład 200 funtów człowiek musiałby ogółem około 3000 kalorii dziennie, (200 kg x 15 kalorii na funt = 3000 kalorii wymaganych na dzień). Biorąc w tej ilości kalorii doprowadzi do dość stabilnym poziomie wagowym w małym zakresie pięciu funtów lub więcej.

4 ocenić swoje wymagania kalorii.

Aby schudnąć, trzeba zmniejszyć ilość spożywanych kalorii do wysokości nieco niższej niż dziennego zapotrzebowania. To pozwoli organizmowi zwrócić kalorii z przechowywanych rezerw, takich jak tkanki tłuszczowej i pozwala schudnąć powoli i naturalnie.

Jeśli szukasz na wadze powoli, niewielki wzrost spożycia kalorii powyżej wymagań, (200 do 300 dodatkowych kalorii dziennie), będzie prowadzić do powolnego i naturalnego przyrostu masy ciała.

Wskazówki

 • Kalorii na kilogram tkanki tłuszczowej: około 3500
 • Średnie wymagane kalorii dziennie dla kobiet: 1200/00 kalorii
 • Średnia kalorii dziennie wymagane dla mężczyzn: 2000 do 3000 kalorii
 • Biorąc się nadmiaru kalorii, powyżej wymagań, powoduje przyrost masy ciała.
 • Przyjmowanie mniej kalorii w połączeniu z ćwiczeniami, prowadzi do utraty wagi.
 • Poziomy ćwiczeń i aktywności będą również określić potrzebną ilość spożywanych kalorii.
 • To normalne, waga wahać się w przedziale od tygodnia na tydzień.
 • Nie przesadzaj z redukcji kalorii. Jest w porządku, aby spożywać od 300 do 500 kalorii dziennie mniej niż wymagań, jednak zbyt drastyczne cięcia w spożywanych kalorii, a ciało zacznie się przejść do trybu kryzysowego i oszczędzać energię. Doprowadzi to do spowolnienia metabolizmu i trudności w utracie wagi.

Jak obliczyć masę ciała

W dzisiejszych czasach ludzie są bardziej w zgodzie z ich zdrowie i wygląd. Osób zaczyna zdawać sobie sprawę, jak ważne jest ich zdrowie. Dla ludzi, którzy muszą schudnąć, ważne jest, aby pamiętać, że jedzenie zdrowsze jest ważniejsze niż oglądanie numery w skali. Cięcia kalorii i zapewnić sobie to, co jest potrzebne, aby dobrze funkcjonować. Aby rozpocząć tę podróż, może chcesz wiedzieć, jak obliczyć masę ciała. W ten sposób, masz cel, aby strzelać do.

Instrukcje

1 Znajdź kalkulator wskaźnika masy ciała w Internecie. Można uderzać w wagi, wzrostu i wieku. Następnie naciśnij przycisk obliczeń na miejscu, i będzie pochodzić z idealnej wagi. Ale jeśli nie ufać tym, można to zrobić samemu.

2 Waż się raz w tygodniu. Należy to zrobić w tym samym czasie w każdym tygodniu, a na tej samej skali. To nie ma znaczenia, jeśli masz ubrania, czy nie. To dobry pomysł, aby rozważyć w wcześnie rano przed śniadaniem i po skorzystaniu z toalety. Jak to zrobić, wpisz swój ciężar. Ma to zastosowanie w formule wskaźnik masy ciała.

3 Użyj kij stoczni lub taśmy mierniczej, aby uzyskać wysokość w calach. To też należy do wskaźnika masy ciała. Weź te cale i kwadratu. Pomnóż te cali. Na przykład, jeśli 63 cali wysokości, a następnie 63 razy 63 równa się 3,969. Napisz to w dół wraz ze swoim ciężarem.

4 Podzielić masę na rysunku masz w kroku 3. Na przykład, aby obliczyć masę ciała, czy Twoja waga jest 221 podzielić przez 3969.

5 Pomnóż liczbę masz w kroku 4 przez 703. To określi swój wskaźnik masy ciała.

6 Sprawdź, czy numer indeksu masy ciała, aby sprawdzić, czy są zdrowe. Jeśli numer jest niska, jak 18, jesteś cienki i prawie pod ciężarem. W dowolnym miejscu między 18,6 do 24,9 byłoby dobrym celem konserwacji. Nic ponad 24,9 ma nadwagę, a cokolwiek wyższa niż 30 jest otyłych.

7 Użyj innej metody obliczania masy ciała. Jeśli kobieta waży 100 funtów. Ona zajmie jej wysokość i dodać na 5 funtów na cal na 60 cali. Na przykład, jeśli ona jest 5 stóp 3 cali, a potem powinien ważyć około 115 kilogramów. Człowiek, który waży 106 funtów, by zająć jego wysokość i dodać 6 funtów na cal na 60 cali.

Wskazówki

 • Te wzory do obliczania masy ciała nie są dokładne. Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Zdrowy styl życia może przynieść swoją wagę w dół.
 • Nie akceptują tych formuł w miejsce porady lekarza. Nie chcesz stać się zbyt cienkie, ponieważ może być tak samo niebezpieczne, jak nadwaga.

Jak obliczyć ilość tłuszczu w żywności

Tłuszcz jest niezbędnym elementem każdej diety człowieka, ale zbyt wiele może narazić Cię na ryzyko otyłości i chorób układu krążenia. Według American Heart Association, spożycie tłuszczu powinno być nie więcej niż 25 do 35 procent dziennego spożycia kalorii, a siedem procent lub mniej tłuszczu, kalorii pochodzących z tłuszczów nasyconych. Wiedząc, jak obliczyć ilość tłuszczu w żywności jest podstawowym narzędziem do tworzenia świadomych nawyków żywieniowych i utrzymania prawidłowej wagi ciała.

Instrukcje

1 Naucz się czytać etykiety faktów żywienia. Sprawdzić liczbę kalorii tłuszczu w porcji. Liczba ta powinna być na górze, po prawej albo po prostu pod całkowitej ilości kalorii na jednostkę do spożycia. Znajdź liczbę całkowita zawartość tłuszczu w gramach na służbie i dziennej wartości procentowej. Ilości poszczególnych rodzajów tłuszczów (nasyconych, tłuszczów trans, i nienasycone) zostaną podzielone poniżej całkowitego tłuszczu. Zapoznania się z tymi numerami, i korzystać z nich, aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, jak dużo tłuszczu, i jakie rodzaje tłuszczu, są w produkcie.

2 Po kolację, można oszacować tłuszczu kalorii w posiłku będąc zaznajomieni z porcji i zawartości tłuszczu z głównych grup żywności. Jedna porcja owoców lub warzyw, mniej więcej wielkości piłki tenisowej, jest na ogół mało kalorii i tłuszczu. Wiedzieć, że wyższa zawartość wody (melona, ​​kapusty, sałaty) niższe liczby całkowitej ilości kalorii i tłuszczu. Jedna porcja z grupy ziaren, około wielkości krążka hokejowego, jest umiarkowanie niskiej zawartości tłuszczu. Wiedzieć, że podczas pełnoziarniste mają nieco więcej tłuszczu niż rafinowanych zbóż, ale także zawierają błonnik, które można zachować pełną i ogólnie pomóc mniej jeść. Jedna porcja białka, mniej więcej wielkości talii kart do gry może wynosić od niskiej do wysokiej zawartości tłuszczu. Wybieraj chude mięso, takie jak indyk, białe mięso z kurczaka i wołowiny, chudego mięsa, tłuszczu ponad wysokich, takich jak kiełbasa wieprzowa, hot-dogi i smażone ryby. Wybierz żywności, które były pieczone, grillowane, gotowane na parze lub gotowane na posiłki o obniżonej zawartości tłuszczu. Trzymaj części umiarkowane i uniknąć sosy serowe i kremowe sosy sałatkowe, które mogą zawierać prawie całą swoją dziennego spożycia tłuszczu w jednej porcji.

3 wiem, że białko i węglowodany mają cztery kalorie na gram tłuszczu w porównaniu do dziewięciu kalorii na gram. Jedz mniej tłuszczu, aby wyeliminować nadmiar kalorii. Unikać nasycone źródła tłuszczów, takich jak olej roślinny, sera i tłuszczu piekarskiego, który jest kalorie, i może prowadzić do wysokiego poziomu cholesterolu. Wybierz źródło nienasyconych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek i orzechów, które, spożywane z umiarem, może zwiększyć poziom dobrego cholesterolu i zmniejszają ryzyko zawału serca.

Wskazówki

 • Żywność odżywianie bez etykiet produktowych, takich jak świeże owoce i warzywa są gwarancją wysokiej w żywieniu i niską zawartość tłuszczu. Dopasuj spożycie tłuszczu stracić lub zyskać na wadze, ale wybrać starannie i tłuszcze być umiarkowana. Zrównoważyć wysokie posiłki nich tłuszcz za niskie tłuszczu. Pamiętaj, aby sprawdzić liczbę porcji w opakowaniu. Czasami to, co wydaje się być pojedynczym obsługujących pakiet, który chcesz zjeść całą zawartość w jednym posiedzeniu, faktycznie posiada wiele porcji.

Jak obliczyć całkowity kalorii w diecie Ones

Czy próbujesz stracić, zdobyć lub utrzymać wagę, ważne jest, aby obliczyć całkowitą ilość spożywanych kalorii każdego dnia. Instytut Medycyny zaleca kalorii nie pochodzą z ponad 20 do 35 procent tłuszczu. (Nr ref. 2.) Według nauki czytania etykiet żywieniowych i po zdrowej diety, obliczania kalorii dla optymalnej wagi może być łatwe i przyjemne.

Instrukcje

Jak obliczyć Liczba kalorii w diecie Ones

1 Oblicz ilość kalorii, które organizm potrzebuje. Można to zrobić, odwiedzając stronę American Heart Association internetowej (www.myfatstranslator.com), który ma przydatne narzędzie do obliczania dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na przykład, za pośrednictwem tego narzędzia osiadły kobieta, która jest w wieku 30 lat, 5'3 "wzrostu i waży 145 kg., Zaleca się spożywać 1990 kalorii dziennie, aby utrzymać jej aktualnej masy ciała. (Nr ref. 1.)

2 Opracować plan diety w oparciu o ilości kalorii organizm potrzebuje. Możesz wybrać plan w oparciu o trzy posiłki dziennie lub więcej. Zrób listę potraw, które chcesz zjeść i znaleźć kalorii każdej porcji żywności na etykietach odżywczych. Jeśli dążą do jedzenia w sumie 1800 kalorii dziennie, można podzielić równo między te kalorie posiłków i przekąsek. Na przykład, śniadanie, lunch i kolację można każdy z nich zawiera w sumie 500 kalorii, pozostawiając przydział 300 kalorii na przekąski.

3 Dowiedz się, jak czytać etykiety żywności. To jest istotną częścią śledzenie kalorii w diecie. Z tyłu większości opakowań żywności, nie będzie etykieta odżywcza podając ilość kalorii na porcję. Upewnij się, aby spożywać tylko zalecanej porcji. Jeśli chcesz zjeść więcej niż jedną porcję, należy pomnożyć liczbę porcji pokarmów przez liczbę kalorii w każdej porcji.

4 Kup skalę żywności do ważenia żywności, takich jak ryby lub kurczaka, które zwykle nie pochodzą z etykietą żywienia. Odwiedź fitday.com na liście żywności i kalorii. Po dowiedzieć się kalorii na uncji niektórych pokarmów, pomnożyć tę liczbę przez uncji zostały zużyte znaleźć całkowitą ilość kalorii w tym żywności.

Wskazówki

 • Wybierz zdrowej żywności, takich jak białka, o niskiej zawartości tłuszczu, produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce, rośliny strączkowe, niskotłuszczowego nabiału i zdrowych olejów. Te produkty będą mieć mniej kalorii, co pozwala spożywać ich więcej.
 • Proszę nie zaczynać nowej diety bez konsultacji z lekarzem.
 • Weź pod uwagę, że alkohol i niektóre rodzaje kawy może dodać znaczne ilości kalorii w diecie.

Jak obliczyć i zinterpretować UBW

Jak obliczyć i zinterpretować UBW


W krajach rozwiniętych otyłość staje się coraz bardziej powszechne stan. To może prowadzić do nadciśnienia tętniczego (wysokiego ciśnienia krwi), choroby serca, udar mózgu, raka, cukrzycy i innych poważnych problemów zdrowotnych. Odwrotnie, niedożywienia jest również poważne ryzyko zdrowotne, szczególnie w krajach rozwijających się. Znaczenie przyrostu lub straty masy jest podobne do człowieka zwykłej wagi ciała (UBW), który definiuje się jako osoby, najczęstszej masy ciała. Na przykład, zmiana masy 12 kg w ciągu jednego miesiąca, będą uważane za istotne dla osoby o małej lub średniej UBW ale nie są istotne dla otyłej osoby.

Instrukcje

Jak obliczyć procentowy UBW

1 Użyj przeszłości pomiarów masy ciała i / lub w dokumentacji medycznej w celu określenia najbardziej częste masy ciała. To jest Twój UBW.

2 Odważyć się, aby określić swoją aktualną masę ciała. Staraj się ważyć się na takich samych warunkach (na przykład, na czczo lub po posiłku, z lub bez butów), w jakich wasze pomiary ważenia UBW zostały podjęte.

3 Wykonaj następujące obliczenia w celu określenia procentu UBW:

procent UBW = aktualna masa ciała / UBW x 100

Znaczenie Procent UBW

4 Wykonaj następujące obliczenia w celu określenia zmiany procent wagowych:

zmiana = procent wagowy procent UBW - 100

5 Określić czas trwania przyrostu masy ciała lub straty, czyli czas od masy ciała konsekwentnie zbliża się do UBW. Idealnie, ta długość powinna wynosić od jednego tygodnia do sześciu miesięcy.

6 Scharakteryzuj swoją zmianę procent wagowych jako umiarkowane, znaczne lub poważne, zgodnie z następującymi wytycznymi:

Jeden tydzień --- umiarkowane: mniej niż 1 procent; znamienne: 1 do 2 procent; ciężkie: ponad 2 procent;

Jeden miesiąc --- umiarkowane: mniej niż 5 procent; znaczące: 5 procent; ciężkie: ponad 5 procent;

Trzy miesiące --- umiarkowane: mniej niż 7,5 procent; znaczące: 7,5 procent; ciężkie: ponad 7,5 procent;

Sześć miesięcy --- umiarkowane: mniej niż 10 procent; znaczące: 10 procent; ciężkie: ponad 10% procent.

Wskazówki

 • Pomiary ważenia powinna być dostosowana do obrzęk, odwodnienia lub ciąży.
 • Przed próbą zyskać lub stracić znaczną ilość masy skonsultować się z lekarzem.
 • Skonsultować się z lekarzem natychmiast, jeśli mimowolnie zdobyte lub utracone znaczącą ilość masy.
 • Zmiany masy procent scharakteryzowane jako umiarkowany może mieć znaczenie dla osób o szczególnych warunkach lub dla osób z następującymi po sobie okresami zmiany masy.