adcov.com

białko dobre dla mięśni

Ile białka jest dobre dla Ciebie?

Ile białka jest dobre dla Ciebie?


Białka są budulcem mięśni i są niezbędne dla zdrowego układu odpornościowego, układu krążenia i układu oddechowego. Zbyt mały może prowadzić do niedożywienia i śmierci, a przedawkowanie może powodować problemy. Komplikuje problemu jest to, że nie wszystkie białka jest taki sam. Aminokwasy, cząsteczki, które tworzą białka, są w 20 różnych odmian, niektóre są wykonane przez organizm, a niektóre, że musi być spożywane w diecie. Połączenie różnych aminokwasów jest tak ważne, jak w ogólnej ilości spożywanego białka.

Beztłuszczowej masy ciała

Jednym ze sposobów, aby oszacować, ile białka jest dobre dla ciebie jest na podstawie beztłuszczowej masy ciała. Aby obliczyć beztłuszczowej masy ciała, pomnóż swoją wagę przez tkanki tłuszczowej procent. Kobieta, która waży 140 kg i ma 10 procent tłuszczu, ciało ma beztłuszczowej masy ciała o 126 funtów (140 - 14 = 126). Normalny dorosły rozwija się wszędzie od 0,4 do 0,8 g białka na kilogram beztłuszczowej masy ciała dziennie. Oznacza to, że nasze 140 funtów kobieta powinna być uzyskanie od 50 do 100 g białka, od jej diety codziennie. Tak szeroki zakres zwęża się w zależności od wieku, poziomu aktywności fizycznej i stylu życia danej osoby. Kobieta potrzebuje więcej białka, kiedy jest w okresie laktacji lub regularne ćwiczenia, niż gdyby ona prowadzi siedzący tryb życia.

Aktywność fizyczna

Oczywiście, poziom danej osoby aktywności fizycznej będzie również wpływać na ich potrzeby żywieniowe. Kulturystów i tych, którzy często biorą udział w wysiłku fizycznego może jeść tyle, ile od 1 do 1,5 g białka na kilogram beztłuszczowej masy ciała. Mężczyzna, który waży 160 kilogramów, ma 5 procent tłuszczu, a korzysta na co najmniej trzy razy w tygodniu i stara się budować mięśnie będą potrzebować więcej białka niż kobiety w poprzednim przykładzie. Z beztłuszczowej masy ciała o 152 funtów, a jego wyczerpującym treningu siłowego, może jeść od 150 do 230 g białka dziennie.

Liczba kalorii

Inny sposób myślenia o spożycie białka jest procent całkowitego spożycia kalorii. Białko stanowi około 15 procent masy ciała, i to wierzył powinien uzupełnić o tej samej procent wszystkich kalorii. Dla osoby na diecie 1500 kalorii, to jest 225 kalorii z białek. Od 1 grama białka jest 4 kalorii, to całkowite przyjmowanie około 56 g dziennie. Tak jak w przypadku sposobu masy ciała, to zasada może być elastyczny. Kulturysta może jeść tyle, ile 21 procent kalorii z białka, podczas gdy ktoś inny może jeść tylko 10 lub 12 procent.

Źródła białka

Dietetyków niemal zawsze zalecane otrzymywania białka z różnych źródeł, zarówno roślin i zwierząt. Źródeł zwierzęcych dostarcza kompletne białka, co oznacza, że ​​zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy. Niestety, z wyjątkiem bardzo chude mięso kurczaka lub ryb, takich jak większość kalorycznej pokarmów dla zwierząt na bazie pochodzą z tłuszczu i może przyczyniać się do chorób serca i przyrost masy ciała. Białka roślinne mają niską zawartość nasyconych tłuszczów, ale są zazwyczaj niepełne białka (kilka ziaren takich jak ryżowej są kompletne białko), co oznacza, że ​​muszą one być spożywane w połączeniu z innymi. Klasycznym przykładem jest ryż, fasola i które razem zapewniają całkowite białko.

Za dużo białka

Białko metabolizm, szczególnie ze źródeł zwierzęcych, produktów ubocznych, które tworzy szczep wątrobę i nerki. Za dużo białka w diecie przez dłuższy czas może mieć poważny negatywny wpływ na tych narządów. Jest to także odwodnienia ze względu na duże ilości wody potrzebne do trawienia białek i syntezy mięśni. Dna moczanowa jest chorobą, która została specjalnie związane z nadmiernym spożyciem białka zwierzęcego. Istnieją pewne kontrowersje, czy ryzyko spożycia wysokobiałkowej diety są pogarsza nisko węglowodanowe, ale konsensus jest, że dieta ketogeniczna, które składają się wyłącznie z białka i tłuszczu, nie powinny być trwałe w perspektywie długoterminowej.

Jakie przekąski są dobre dla utraty wagi?

Niekończąca przepływ sprzecznych porad diety pozostawia wiele osób zastanawiając się, co żywności są dobre dla utraty wagi. Podczas fad diety przychodzą i odchodzą, najlepiej do długoterminowego odchudzania jest spożywanie różnorodnych odżywczych całej żywności, które wypełniają cię bez wypełnienia cię. Pokarmy bogate w białko i błonnik utrzymać się zadowolony, a owoce i warzywa są ładowane z substancji odżywczych i smaku.

Chude mięso

Białko w mięsie zaspokaja głód i pomaga utrzymać mięśnie podczas schudnąć. Bez skóry z kurczaka i indyka i ryby są najlżejsze wybory, wieprzowina i wołowina, ale są w porządku tak długo, jak nie widać tłuszczu lub marmurkowania.

Nabiał niskotłuszczowy

Wysokiej jakości białka mleka i jaj sprawia, że ​​ekonomiczny i wygodny mięso alternatywą. Białka jaj, mleko bez tłuszczu, jogurt i twaróg są najlepsze produkty mleczne do odchudzania.

Pełnoziarniste

Pełnoziarniste, takie jak brązowy ryż, pszenica bulgur i płatki owsiane są doskonałym źródłem błonnika, który nawiasem mówiąc rozkoszować się dwa razy swoją objętość w wodzie po ugotowaniu. Dr Barbara Rolls z Uniwersytetu Pensylwanii, mówi, że bogata w wodę, żywność wysokiej włókna są dobre dla utraty wagi.

Fasola

Jak ziarna, fasola zaspokojenia z włókna i wody. Są również dobrym źródłem białka wegetariańskie. Wiele osób uważa, fasola ciężkostrawne, więc dodać je do swojej diety stopniowo, aby zminimalizować wzdęcia.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa dodać wstrząs koloru i smaku do płyty, a większość z nich jest bardzo mało kalorii. Mrożone koktajle owocowe zrobić wspaniałe śniadanie, i jagody ożywić twaróg. Spróbuj warzyw surowych przekąsek oraz pieczeni lub grill je kolację.

Bad przekąski, które są dobre dla Weight Loss

Nie jest tak dużo zamieszania, o którym żywność jest "zły", a które pokarmy są "dobre", że czasami doskonale dobre pokarmy dostać złą reputację. Zaskakująco, niektóre z produktów, które eksperci przekonał nas były złe dla naszego zdrowia okazały się korzystne dla utraty wagi.

Czerwone mięso

Niedawne badania w Australii wykazały, że kobiety, które jadły diety bogate w białka chudego czerwonego mięsa, takie jak polędwica wołowa, stracili na wadze więcej niż tych, którzy jedli diety, które były niższe w białka i wyższa zawartość węglowodanów. Ponieważ białka trwa dłużej do strawienia, to pomoże Ci czuć się pełniejsze dłużej i zmniejszyć napady głodu, które prowadzą do przejadania się.

Pełnego mleka i sera

Mimo, że była kiedyś uważana za zbyt wysokiej zawartości tłuszczu dla każdego, kto próbuje schudnąć, regularne Mleko produkty mleczne są obecnie uważane za pomoc na diecie. Naukowcy w Szwecji odkryli, że kobiety, które jadły co najmniej jedną porcję nabiału całego tłuszczu dziennie uzyskał mniejszą wagę, niż kobiety, które nie. Związek sprzężonego kwasu linolowego w mleku] Wzmacniacz jest ukryty odchudzania.

Jaja

W połowie 1980 roku, jaja zostali wygnani z amerykańskiego stole śniadanie ze względu na wysoką zawartość cholesterolu i założeniu, że podniesienie się poziomu cholesterolu w organizmie. Teraz, dalsze badania wykazały, że to założenie było fałszywe i dietetyków zachęca ponownie spożywać jaja z ich śniadania. Białko jaj obniża głodu oraz zwiększa uczucie sytości. Jajka zawierają również wszystkie osiem niezbędnych aminokwasów.

Masło orzechowe

Badania wykazały, że jednonienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak te znajdujące się w maśle arachidowym, pomocą utraty ciężaru. Ponadto, tłuszcze nienasycone są zdrowe serce i mogą obniżyć poziom cholesterolu LDL ("złego" cholesterolu). Sprawdzić marek masła orzechowego, które nie zawierają niezdrowe tłuszcze trans.

Czekolada

Czekolada może być rzeczywiście dobre dla Ciebie, pod warunkiem, że z dala od słodkich, ponad-przetworzone rodzaju. Czysta czekolada lub kakao, zawiera antyoksydanty i substancje chemiczne, które podnoszą poziom serotoniny w organizmie. Chemikalia te dobre samopoczucie poprawi samopoczucie i tłumić apetyt. To również może podnieść poziom energii i pomóc Ci, że bardzo potrzebne popołudniową impuls, aby przez resztę dnia.

Jakie witaminy są dobre dla ludzi?

Witaminy są korzystne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Ludzie są różni fizycznie od kobiet i żyją różne style życia. Istnieją specjalne witaminy, które mogą być korzystne dla ich potrzeb.

Włosy

Biotyna jest formą witaminy B, która pomaga zdrowia włosów. Mężczyźni są często podatne na wypadanie włosów, co sprawia, biotyna korzystny witaminy.

Prostaty

Prostaty dławik umieszczony przed odbytnicy. Jest on odpowiedzialny za prawidłowe produkcji nasienia i przepływu płynów z ciała. Beta-karoten jest witamina które jest korzystne dla zdrowia prostaty.

Waga

Witamina B2 jest znana również jako ryboflawiny. Witamina ta pomaga organizmowi rozbić glukozy i tłuszczów na energię, które mogą utrzymać ciężar w dół.

Kości

Mężczyźni mają zachować swoje mocne kości, tak jak kobiety. Witamina D może pomóc w ten proces, ponieważ ułatwia wchłanianie wapnia do kości.

Mięśnie

Witamina B1 zwane również tiaminy. Witamina ta jest szczególnie dobra dla ludzi, którzy są kulturystów, ponieważ pomaga w syntezie białek, co może prowadzić do wzrostu mięśni.

Antyoksydanty

Witamina A, witamina C i witamina E są witaminy przeciwutleniające, które mogą pomóc im uniknięcia zakażenia i odzyskać z przeziębieniem szybciej.

Wieprzowina jest dobre dla organizmu?

Wieprzowina jest nazywany "inne białe mięso" - stwierdzenie, że w zasadzie ustawia jedzenie w niemal tym samym obozie, jak kurczaka, aż odżywianie jest zaangażowany. Ale jest dieta, która zawiera małe lub umiarkowane ilości produktów wieprzowych faktycznie dobre dla organizmu? Dobrze, że wszystko zależy od tego, z kim rozmawiasz, przynajmniej jeśli chodzi o odpowiedź.

Znaczenie

Lepsze pytanie byłoby naprawdę, "Czy wieprzowina złe dla ciała?" Niekoniecznie. To wszystko zależy od kroju, jak to obchodzić i jak jest przygotowany. Wieprzowina rzeczywiście bogaty w wielu niezbędnych witamin i składników mineralnych, takich jak B6, witaminy B12, niacyny, tiamina, ryboflawina, żelaza, magnezu, potasu i cynku. Jeśli masz chude kawałek mięsa, wykonana szczuplejsze o obcięciu dodatkowej tkanki tłuszczowej, czego szukasz w niskiej posiłek w obu kalorii i tłuszczu, zwłaszcza jeśli trzymać się odpowiedniej porcji - około 3 uncje na porcję. Podczas przygotowania wieprzowiny, bez względu na cięcia, trzeba podnieść temperaturę wewnętrzną mięsa do 170 stopni, temperaturze ustawionej w miejscu przez CDC (Centers for Disease Control). Jeśli gotować mięso o niższej temperaturze, to może być postrzegane jako niedogotowany.

Rozważania

Ale co włośnicy, pasożytniczą chorobą wywoływaną przez zjedzenie surowego mięsa wieprzowego zawierającego larwy glisty? W ostatnich latach, ze względu na bardziej rygorystycznych przepisów, liczba przypadków włośnicy spadła gwałtownie o około 12 przypadkach zgłaszano rocznie od 1997 do 2001 roku przyczyną tego spadku jest to, że przemysł wieprzowy został zakazany z dopuszczenia zwierząt gospodarskich do jedzenia surowego mięso śmieci - obrzydliwy zwyczaj, że było niestety normą w jednym czasie. Widzieliśmy też spadek z powodu wytycznych zamrażania i przechowywania mięsa wieprzowego handlowej, jak również lepiej poinformowani obywatele, kto kupuje mięso. Kiedy wszystko jest na miejscu, powinno być bezpieczne.

Rodzaje

Jak wspomniano wcześniej, efekt, że wieprzowina może mieć na swoim ciele zależy od kroju, lub typu, wieprzowiny planujesz jeść. Niektóre kawałki są szczuplejsze i, z kolei, bardziej zdrowe niż inne części. Polędwica wieprzowa jest prawdopodobnie leanest cięcie wieprzowiny, w najbliższych na około 3 gramów tłuszczu na porcję. Zarówno górna schab bez kości i kotlet schab pieczony bez kości ma góry około 5 g tłuszczu, z czego 2 są nasycone, na porcję. Kością schab kotlet Centrum ma około 6, kością kotlet piersiowej ma około 7 i kością polędwica pieczona ma nieco ponad 8 g tłuszczu na porcję.

Potencjał

Jak dowiedzieć się więcej o zdrowie naszego ciała w stosunku do tego, co jemy, każdy człowiek może się zmienić jego stanowisko w sprawie wieprzowiny. I w miarę postępu nauki, sposób, w jaki możemy podnieść zwierząt gospodarskich na jedzenie zaczyna się zmieniać, znalezienie szczuplejsze, zdrowsze metody przynosząc żywność do stołu.

Identyfikacja

Tak, aby naprawdę powiedzieć, że wieprzowina jest dobre dla organizmu byłoby fałszywe oświadczenie, ponieważ jest to nadal bardzo dużo kategorii czerwonego mięsa, a wielu ekspertów uważa, że ​​zdrowa dieta nie zawiera tego rodzaju produktu, nawet gdy chude. Ale powiedzieć, że wieprzowina nie jest koniecznie złe dla ciała jest o wiele łatwiejsze. Trzeba szukać leanest kawałków wieprzowiny, usunąć nadmiar tłuszczu i przygotować go poprawnie, aby zapewnić, że nie może zrobić szkody do Ciebie. Masz tylko jedno ciało; traktują je jako takie.

Jedzenie, które jest dobre dla mózgu

Twój mózg jest polecenie organizmu centralny. Chyba że twój mózg jest prawidłowo podawany, organizm nie będzie działać w najlepszym wydaniu. Zdrową dietę z produktów, które umilą Twój mózg. Poczujesz się lepiej, mają lepszą pamięć i być w stanie jaśniej myśleć.

Ryby

Ryba jest dobre jedzenie mózgu, ponieważ jest pełen białka i olejków Omega-3 kwasy tłuszczowe. Należy zachować ostrożność, o rodzaju ryby można jeść. Należy zwrócić uwagę na możliwość skażenia rtęcią i wybrać ryby niskiego ryzyka. Rtęć może spowodować uszkodzenie ciała, a neguje pozytywny wpływ z Omegas. Niektóre opcje ryb niskiego ryzyka są: łosoś, sum, flądra, sieja i pstrąg. Sprawdź poniższy link do pełniejszej listy ryb i ich ryzyko skażenia rtęcią.

Warzywa

Zielone warzywa liściaste są szczególnie dobre dla mózgu. Collards, brokuły, brukselka, kapusta, rzodkiewka i szpinak są wszystkie drobne wybory. Czerwona papryka, marchew, szparagi, okra, grzyby i sałaty mózgu są również doskonałe jedzenie.

Owoce

Wybierz kolorowych owoców. Awokado są bogate w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, co czyni z nich doskonałe mózgu jedzenie. Melony i owoce cytrusowe pomaga pamięć i przypomnieć. Wybrać różne kolory wśród owoców i warzyw, aby zapewnić, że masz szeroką gamę składników odżywczych.

Jagody mogą zwiększyć moc mózgu. Truskawek, jagód bzu czarnego, jeżyny i jagody posiadają wspaniałe odżywiania do zaoferowania. Truskawki mogą zwiększyć zdolność uczenia się, ponieważ zawierają fisetin, flawonoid, który poprawia przywołanie pamięci. Pozostałe trzy jagody są bogate w przeciwutleniacze, które mogą poprawić pamięć.

Dark Chocolate

Ciemna czekolada jest dobre dla mózgu. Jest bogaty w flawonoidy. Flawonoidy poprawić dopływ krwi do mózgu, a tym samym zwiększyć swoje zdolności poznawcze. Ciemniejsza czekolada jest lepsza, ponieważ zawiera więcej czystego kakao. Unikaj żywności wysokiej cukru i nie używać wymówki, że ciemna czekolada jest dobra dla Ciebie. Ogranicz się do około 1 lub 2 uncje dziennie.

Sojowy

Jedz pokarmy, które zawierają całą soję organiczną. Chow w dół na gładkich soi lub wybrać produkty z soi. Soja zawiera cholinę, lecytynę i izoflawony. Cholina pomaga w rozwoju mózgu i spowalnia utratę pamięci. Lecytyna zapobiega osadów płytki w mózgu. Izoflawony wspomagania funkcji poznawczych, kategorii płynność, różne aspekty mnemopoznawczych przestrzennej.

Orzechy

Orzechy i nasiona są doskonałym pokarmem dla mózgu. Jedz orzechy i nasiona z umiarem, ponieważ są bogate w tłuszcz (choć zdrowe tłuszcze), co oznacza, że ​​mają dużo kalorii. Jedz o garści każdego dnia, aby otrzymać świadczenia zdrowotne.

Całe ziarna, jaja i herbata

Wybierz pełnoziarniste. Pokarmy, takie jak brązowy ryż, płatki owsiane i całego ziarna chleba i zbóż są korzystne. Pełnoziarniste zawierają różne witaminy, w tym korzystne kwasu foliowego, tiaminy i witaminy B6. Jajka są też doskonałym pokarmem dla mózgu. Są one bogate w witaminy B, lecytyny, niezbędnych kwasów tłuszczowych i choliny. Cholina jest cegiełką w komórkach mózgu. W związku z tym, jaja mogą poprawiają pamięć.

12 Najlepsze diety białka Żywność dla Ładowanie

Białka stanowi głównego źródła energii i jest konieczna do prawidłowego rozwoju mięśnia, kości, skóry i kości. Ten top 12 zasilany białko dieta żywności znajdują się w następujących grupach żywności, wymienione przez ilość białka, które zawierają (od najwyższej do najniższej): ryby, drób, mięso (wołowina, wieprzowina), rośliny strączkowe, nabiał, orzechy i nasiona i jaja. Wśród 10 najlepszych białek-powered, Tuńczyk żywności, chudego kurczaka i wołowiny w białka najwyższej rangi. Dodanie zaledwie 4 uncje tych produktów spełnia 60 do 70 procent zalecanej dziennej wartości dla białka (patrz odniesienia 1, 2 i 3).

Ryby, drób i mięso

Istnieje ogólne przekonanie, że każde jedzenie w wysokiej białka jest dobre dla zwiększenia masy mięśniowej. Jednakże jest mylące, ponieważ pewne produkty spożywcze są pakowane w białko także bogate w tłuszcz, co może być szkodliwe dla budowy masy mięśniowej wraz z dodatkiem zbędnych kalorii tłuszczu (patrz odnośnik nr 1).

Jednym z takich przykładów jest chude polędwica wołowa, która jest bogata w białka, z 32 g na 4 uncje a 42 procent jego kalorii pochodzi z tłuszczu. Tymczasem Patty hamburger ma chudego 28 g białka na 4 uncje

Dla tych, którzy szukają białka przez ryby, tuńczyk jest najlepszym. Z 34 g białka na 4-oz. służąc, pieczonej lub pieczone tuńczyka ma najwięcej białka wśród ryb i zawiera Omega-3 kwasy tłuszczowe, które są niezbędne do rozwoju komórek zdrowych (patrz odnośnik 1).

Ulubionym wśród dietetyków z powodu jego niskiej zawartości tłuszczu, wysokim profilu białkowego, 4-oz. pieczona pierś z kurczaka ma 34 g białka. Jadąc ostatnio, wieprzowina ma najmniej białka wśród mięs i ryb. 4-Oz. polędwiczki wieprzowe ma 29 g białka (patrz Referencje 1 i 2).

Rośliny strączkowe i nabiał

Wśród roślin strączkowych, gotowane ziarna soi mają więcej białka w 14 g na pół filiżanki gotowanych w porównaniu do innych, takich jak fasola, groch, soczewica i fasola pinto czarnych, które zawierają od 7 do 10 g na każde ½ szklanki. Jedna filiżanka soi stanowi 57 procent dziennej wartości dla białka i zawiera znacznie mniej nasyconych tłuszczów niż mięsa lub ryby.

Podczas dodawania soi do diety, spróbuj tofu lub edamame, która jest popularna przekąska, które można znaleźć na prawie każdej japońskiej restauracji lub azjatyckich sklep spożywczy. Dla tych, którzy świadomi o utrzymanie niskiej zawartości tłuszczu, dieta wysokobiałkowa, wybierz tofu, że nie został smażone. Większość smażone tofu żółtawo-brązowa i brak wilgoci w opakowaniu w stosunku do tofu, który nie został smażonego.

W obrębie produktów mleczarskich, 1 szklanka jogurtu ma od 8 do 12 g białka, podczas gdy ta sama porcja mleka zawiera 8 g. Inna popularna dieta, twaróg, ser prowadzi grupę w zawartości białka na poziomie 15 g na pół kubka i kalorii, z najmniejszą ilością tłuszczu. Stałe sery zawiera więcej tłuszczu i od 6 do 10 g białka na uncji, w zależności od typu sera.

Orzechy, nasiona i jaja

Wartość odżywcza netto żywności jest ważne w zdrowej diety bogatej w białko. Oznacza to, że ilość białka, tłuszczów, witamin i minerałów pewne pokarm zawiera potrzeby, aby wziąć pod uwagę, aby określić jego całkowitą wartość odżywczą. Żywieniowe potrzeby są różne dla każdego.

W 9 gramów ź kubka, orzeszki ziemne są nieco wyższe w porównaniu z innymi białkami orzechów i nasion, takie jak migdały, siemienia lnianego, nasion dyni i mieszczącej się w zakresie od 7 do 8 g białka na ź kubka. Orzeszki ziemne i migdały są również najwyższe w tłuszczu, jak również.

Chociaż ziemne ma więcej białka niż inne orzechy i nasiona, są także dużo mniej tłuszczu, i zawierają witaminy i minerały. Migdały mają tak dużo tłuszczu, ale zawiera witaminy E i B2, które brakuje orzeszki. Pestki dyni mają 25 procent mniej kalorii niż orzeszki ziemne i zawiera witaminę K, żelazo i cynk, które nie znajdują się w orzeszkach ziemnych (patrz odniesienia 1).

Jaja mogą mieć najmniejszą białka wśród pokarmów bogatych w białko, ale są prawdopodobnie najbardziej opłacalne w obsłudze. Pieczonej jajko ma 5 g białka i witaminy B2 i pakuje B12 (patrz odnośnik 1).

Żywność o wysokiej zawartości tłuszczu, które są dobre dla Ciebie

Żywność o wysokiej zawartości tłuszczu, które są dobre dla Ciebie


Wysokie pokarmy tłuszczowe mają złą reputację jako tuczu i złe dla Ciebie. Jednakże, podczas gdy niektóre pokarmy o wysokiej zawartości tłuszczu, takie jak tłuszcze zwierzęce, tłuszcze trans i smażonych potraw nie może być dobre dla zdrowia, istnieje sporo wysokiej zawartości tłuszczu żywności zdrowe, które pomogą Ci stracić te kilka dodatkowych kilogramów i daje wszystkie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe organizm potrzebuje.

Migdały

Migdały są dobrym źródłem tłuszczów jednonienasyconych, które mogą pomóc obniżyć poziom cholesterolu, a może pomóc w utracie wagi. Mają one wysoką zawartość białka i zawierają praktycznie żadnych węglowodanów. Są dobrym źródłem witaminy E, żelaza, cynku, potasu i magnezu. Są one również wysoką żywnościowego z dodatkiem włókien. Składniki odżywcze beta-sisterol stygmasterol i kampesterol znajdują się w migdały i badań klinicznych wykazały, że związki te przyczyniają się do zdrowego serca.

Łosoś

Łosoś jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3. Omega-3 utrzymuje zdrowe serce, zapewnia funkcje mózgu prawidłowo, zatrzymuje stan zapalny, usprawnia krążenie i utrzymuje poziom cukru we krwi na stałym poziomie. Łosoś jest dobrym źródłem białka, z jednej porcji trzy uncje daje 18 g białka. Łosoś zawiera również dobry poziom selenu, witaminy B12 i niacyny.

Awokado

Chociaż awokado wysokiej zawartości tłuszczu, to jest jednonienasyconych odmiany, w szczególności kwasu oleinowego. Kwas oleinowy jest tłuszcz omega-9, również w oliwy z oliwek i orzechów macadamia. Badania wykazały, omega-9 obniża poziom cholesterolu we krwi, a te, które się je regularnie okazały się mieć niższą częstość występowania raka i cukrzycy. Awokado zawiera również dobre poziomy przeciwutleniaczy luteiny, co jest ważne dla zdrowia oczu.

Kokos

Kokosowy jest kolejnym doskonałym źródłem zdrowego tłuszczu serca. Choć jest to technicznie nasyconego tłuszczu, to jest triglicerydów o średniej długości łańcucha. Oznacza to, że jest bardzo różne od długołańcuchowych nasyconych kwasów tłuszczowych. Organizm wykorzystuje ten rodzaj tłuszczu do szybkiej energii, zamiast zapisywania go. Około 50 procent tłuszczu kokosowego jest kwas laurynowy, który ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Kokosowego zawiera również dobre poziomy włókien, potasu i magnezu.

Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek jest podstawą w diecie śródziemnomorskiej, a badania wykazały, którzy regularnie spożywają oliwek oleju mają niższe ciśnienie krwi i są mniej narażeni na ryzyko poważnych chorób, takich jak choroby serca i niektórych nowotworów. Oliwa z oliwek jest jednonienasyconych omega-9 tłuszczu i jest bogata w związki zwane fenole, które są silnymi przeciwutleniaczami.

Nonmeat źródeł białka Żywność dla dzieci

Nonmeat źródeł białka Żywność dla dzieci


Wychowywania dziecka na diecie wegetariańskiej może pomóc, że dziecko wyrośnie szczuplejsze, zdrowsze i stabilniejsze stopy wzrostu niż mięsożernych rówieśników dziecka, według lekarza Rady for Responsible Medicine. Mięso z diety dla dziecka nie musi być z niedoborem białka. Nonmeat, źródeł białka roślinnego są nie tylko dla zdrowych białka mięśni, ale wiele innych składników odżywczych, jak również, w tym wapnia, włókna, witamina D i przeciwutleniacze.

Nabiał

Produkty mleczne, takie jak mleko, ser i jogurt są doskonałym źródłem białka; one również wapnia i witaminy D dla rosnących kości. W rzeczywistości, American Academy of Pediatrics ogłoszono że nawet dzieci z nietolerancją laktozy nie powinien całkowicie wyeliminować mlecznych z diecie, ponieważ mieszanka składników odżywczych w produktach mleczarskich jest "niezbędne dla wzrostu u dzieci". Trzy porcje nabiału dziennie zaleca dla rosnących dzieci. Jedna porcja wynosi około 8 uncji mleka lub jogurtu.

Fasola i rośliny strączkowe

Fasola i rośliny strączkowe, takie jak fasola pinto, soczewica, fasola, ciecierzyca marynarki i czarne-Eyed Peas, są dobrym źródłem białka i błonnika pokarmowego. Jedna porcja to około pół fasoli filiżanka gotowane. Dzieci w wieku pięciu i sześciu powinni spożywać 1/2 do 1 szklanki ziaren dziennie, a siedem do 12-latkowie mogą spożywać do 2 filiżanek dziennie.

Orzechy

Orzechy, w tym posiekane orzechy, masło z orzechów i migdałów, takich jak masło orzechowe i całych nasion, takich jak nasiona dyni i słonecznika, zawierają zarówno włókna i białka i są dobre dla przenośnego przekąski. Bo orzechy są bogate w kalorie, jedna porcja jest stosunkowo niewielka w około 1 łyżkę.

Odżywcze Shakes

Jeśli masz wybredny, trzęsie żywieniowe opracowane specjalnie dla dzieci może pomóc wypełnić wszelkie luki odżywczych, zwłaszcza białka. Większość dachówek odżywcze są jako zamienniki mąka, oraz zawiera kombinację mleka i białka sojowego, a także witamin, włókien i minerałów. Ich przyjaznych dzieciom smaki, takie jak czekolady, wanilii i truskawki były łatwiejsze dla dzieci do podjęcia.

Czerwone wino jest dobre dla mojego zdrowia?

Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, jeśli pić z umiarem i uczynić go częścią zrównoważonej diety. Jeżeli są stosowane prawidłowo, czerwone wino może zapobiec problemy, takie jak choroby serca. Ale jeśli pijesz więcej niż zalecana, to są rzeczywiście narażone na uszkodzenia zdrowia.

Korzyści

Czerwone wino zawiera fitochemiczne, znane jako flawonoidy i resweratrol, które utrzymują wolne rodniki z uszkodzenia ciała. Wolne rodniki to rodzaj atomu elektrony z nierównej liczby. Próbują zdobyć dodatkowy elektron poprzez łączenie ze zdrowych molekuł. Wolne rodniki są odpowiedzialne za starzenie się i uszkodzenia tkanki.
Mężczyźni mogą mieć do dwóch szklanek (pięć uncji każda) wina dziennie, a kobiety powinny mieć tylko jeden, według Joy Bauer, dietologa i diety redaktor "Today" show NBC.

Zdrowe serce

Czerwone wino jest naturalnym krwi cieńsze, że udaremnia choroby serca, według Bauera, z "Today" show. To podnosi poziom HDL lub dobry, cholesterolu. Fitochemicznych Resveratrol zmienia lipidów i lepkość osocza, zapobiegając tworzeniu się zakrzepów krwi i tętniczych zatorów. To może korzystać osoby, które są podatne na zakrzepicy i innych chorób układu krzepnięcia. Czerwone wino ma więcej Resveratrol niż białego wina, ponieważ skóra, w której jest przechowywany, że fitochemiczne, jest utrzymywana na winogron dłużej.
Ponadto, winogrona pochodzące z chłodniejszych strefach klimatycznych mają wyższy poziom Resveratrol.

Ostrzeżenia

Picie zbyt dużej ilości czerwonego wina może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Wino może podnosić poziom triglicerydów, które mogą powodować problemy w tym cukrzycy. Ponadto, nadmiar konsumpcji wina stawia kobiety na większe ryzyko zachorowania na raka piersi. Czerwone wino jest również uważane źródłem pustych kalorii, a nadmierne spożycie może prowadzić do nadwagi. Wreszcie, czerwone wino jest także bodźcem do migreny, więc osoby, które są predysponowane do tych bólów głowy powinny unikać picia.

Pokarmy Dobre dla strun głosowych

Rozważając, co jeść i pić, aby pomóc struny głosowe, to bezpieczny zakład można zobaczyć dłuższą listę produktów, które należy właściwie unikać. Nadal istnieją pewne pokarmy, które twój gardło i struny głosowe zdrowe. Jeśli chodzi o płyny przejść, woda jest za bardzo dobre dla gardła i strun głosowych, gdy mleko jest nieprawdziwy.

Pełnoziarniste

Całej żywności zboża zawierają witaminy A, C i E, a te konkretne składniki odżywcze pomagają swoje struny głosowe. Składniki odżywcze pomagają naprawy wszelkich nieznaczne uszkodzenia strun głosowych, a także wzmocnić je przed uszkodzeniem. Witamina A pomaga w regeneracji komórek, podczas gdy witamina C pomaga poprawić funkcje odpornościowe organizmu, co ułatwia do walki z infekcjami, jak ból gardła. Witamina E jest przeciwutleniaczem, który chroni błony komórkowe i zwiększa odporność organizmu.

Kurczaka, ryby i Migdały

Kurczak, ryby i migdały wszystkim służyć jako żywności wysokiej białka, które będzie dostarczyć Twojemu ciału i zachować swoje struny głosowe działa dobrze. Te produkty są dobre dla strun głosowych, o ile nie są one podawane z ciężkich przypraw. Pikantne żywności wzrosną kwasu w żołądku i że kwas może wzrosnąć przez przełyk i uszkodzenia strun głosowych.

Owoce i warzywa

Owoce, takie jak jabłka, są dobre dla strun głosowych, ponieważ są bogate w białko, a także witaminy A i C. Żółte warzywa są również dobre dla strun głosowych. Zielone warzywa należy unikać, gdy przygotowują się do wypowiedzi lub działania, ponieważ mogą one spowodować wzdęcia i stać gazowy.

Miód

Miód jest dobry na gardło, ponieważ substancja ta zawiera naturalne właściwości antybiotyczne, które utrzymują struny głosowe zdrowsze. Niektórzy uważają, herbata z miodem jest dobre dla strun głosowych, ale dla maksymalnej wydajności, unikać kofeiny herbatę, zawarte w liściach herbaty powoduje, struny głosowe, aby uciskać.

Pokarmy Dobre dla zdrowia serca

Pokarmy dobre dla zdrowia serca są ci, bez niezdrowych tłuszczów nasyconych i trans oraz cholesterolu, co może zatykają tętnice i prowadzić do narastania blaszki, oddanie się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia zawału serca lub udaru mózgu. Najlepszym sposobem ograniczenia tego ryzyka jest ograniczenie żywności z tłuszczów stałych, takich jak masło i skrócenie i zmniejszyć spożycie innych produktów o dużej zawartości tłuszczu, takie jak tłuste mięso i serów. Focus, zamiast, na żywności okazały się dobre dla zdrowia serca.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa są bogate w witaminy i minerały, niskokaloryczne i mają dużo błonnika. Mayo Clinic mówi, dieta bogata w błonnik rozpuszczalny może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko cierpienia choroby serca. Ponadto owoce i warzywa mogą zapobiegać chorobom układu krążenia, a jednocześnie sytości, dzięki czemu są mniej skłonni jeść wysokokaloryczne pokarmy i przekąski. Ponadto, niektóre owoce, jak jagody, mają flawonoidy, które wzmacniają naczynia krwionośne i są silnymi przeciwutleniaczami. Tak więc w czasie kolacji, służyć wiele brokuły i świeże sałatki i czy jest jeszcze miejsce na deser, odsunąć na bok creme brulee za miskę świeże jagody.

Niskotłuszczowe Źródła białka

Każdy potrzebuje białka, ale tłuszczowych czerwone mięso jest prawie najlepsza droga, aby przejść. Wybieraj chude mięso, drób i ryby zamiast. A gdy zrobisz swoją kuchnię, wybrać grill zamiast patelnię - kawałek grillowanego czerwonego mięsa nie zrobi prawie tyle samo szkód, do swojego serca jako tłustych porcji smażonych kurczaków, nawet jeśli samo mięso z kurczaka jest zdrowsze , Ryba jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie tylko ryby mają niższą zawartość tłuszczu niż większość czerwonych mięs, a nawet białe, ale niektóre rodzaje ryb - głównie gatunki zimnej wody, takie jak łosoś, makrela i śledź - są bogate w kwasy omega -3 kwasy tłuszczowe, które obniżają stężenie lipidów we krwi znanych jako trójglicerydy, a tym samym zmniejszyć ryzyko nagłego zatrzymania krążenia.

Rośliny strączkowe

Fasola, groch, soczewica, znanych jako rośliny strączkowe, zawierają również duże ilości białka i są dobrym substytutem mięsa. Można jeść je na surowo, gotowane, z puszki lub w formie patty, takich jak hamburgery wegetariańskie lub soi. Jest dużo mniej tłuszczu niż w mięsie, a nie cholesterol w ogóle.

Pełnoziarniste

Całe ziarna, w tym płatki owsiane, mają dużo witamin, minerałów i błonnika. Są one znacznie lepsze dla serca niż rafinowanych zbóż, takich jak biała mąka, która została pozbyć dużo ich wartości odżywczej. W rzeczywistości, badania Harvard University, który rozpoczął się w 1984 roku znaleźć kobiety, które jadły 02:58 porcji dziennie produktów pełnoziarnistych były o 30 procent mniej narażone na atak serca lub choroby serca umiera w ciągu 10 lat, niż kobiety, które zjadł tylko jedną porcję tydzień produktów pełnoziarnistych. Ponadto, zgodnie z Harvard School of Public Health stronie, ostatnie analizy siedmiu głównych badań "wykazały, że choroby układu krążenia było o 21 procent mniej prawdopodobne u ludzi, którzy jedli 2,5 lub więcej porcji pokarmów pełnoziarnistych dziennie, w porównaniu z tymi, którzy jedli mniej niż dwóch porcji tygodniowo. "

Zastępstwa

Dla zdrowia serca, należy rozważyć następujące podstawienia:

Margaryna z zero tłuszczów trans na masło
Oliwa z oliwek na smalec
Odtłuszczone mleko do mleka
Ser o obniżonej zawartości tłuszczu do regularnego serem
Kolby kukurydzy na krem ​​z kukurydzy
Turcja boczek, mikrofal do chrupiącej brązowy, śniadanie do kiełbasy
Białka jaj do żółtek

Owoce Dobre dla astmatyków i diabetyków

Owoce Dobre dla astmatyków i diabetyków


Prawie każdy może korzystać z więcej owoców w swojej diecie. Owoce mogą być także korzystne w profilaktyce choroby ze względu na ich naturalnie występujących zdrowotne właściwości wywoływania. Jeśli już masz chorobę przewlekłą, jak astma czy cukrzyca, może być zaskoczony przez dodatkowe korzyści z niektórych produktów. Ponadto owoce zawierają węglowodany i trochę białka, ale bardzo mało tłuszczu, co czyni go idealną grupę żywności, aby dodać do swojej diety, aby utrzymać optymalne trawienie niezbędne dla ogólnego dobrego stanu zdrowia i kontroli wagi. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu odnowy biologicznej, aby upewnić się, że jest dla Ciebie zawsze skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Dodaj więcej owoców w diecie

Dieta w tym co najmniej pięć owoców dziennie jest bogate w błonnik, witaminy i minerały zapewniające naturalne przeciwutleniacze. Owoce są łatwo dostępne, bardzo przenośny i stosunkowo niedrogie. Jest łatwy do włączenia większej ilości owoców w diecie, zwłaszcza jeśli efekty są tak cenne. Zmniejszyć zależność od przetworzonej żywności przez kupowanie i jedzenie świeżych owoców, jak przekąski i desery. Dodaj suszone owoce do zbóż i sałatek. Dodać tanie owocowe koktajle w domu z całą (w puszkach, świeże lub mrożone) owoce, kostki lodu, i jogurt.

Owoce dla leczenia astmy

Astma jest długotrwałe choroby płuc, w których twoje linia się stan zapalny i zwężenie, co powoduje świszczący oddech, duszność i nadmierne kaszel. Leczenie astmy jest wykonywana zarówno długoterminowych i szybkiego pomocy leków. Czynniki środowiskowe, takie jak bakterie i pyłu mogą zaostrzyć stan. Aby zwalczyć ten problem, niektóre owoce, takie jak ananasy i sok jabłkowy może pomóc zapobiegać atakom przez rozszerzanie dróg oddechowych i rozrzedzenie śluzu płuc. Flawonoidy zawarte w jabłkach, znanych jako kwercetyną ma właściwości przeciwzapalne. Żurawina posiada również funkcje przeciwzapalne.

Owoce dla leczenia cukrzycy

Cukrzyca jest chorobą długoterminowe, w którym organizm nie wytwarza wystarczającej ilości insuliny, który jest wytwarzany w trzustce do konwersji cukru w ​​energię. Cukrzyca jest traktowany głównie poprzez iniekcje insuliny sztucznych. Poziom glukozy we krwi są stale monitorowane w celu wykrywania i zapobiegania cukrzycowej kwasicy ketonowej, niebezpieczne zagrażające życiu choroby. Owoce takie jak banany, które są łatwo przyswajalne, pomagają utrzymać właściwy poziom cukru we krwi. Pozostałe owoce, takie jak rodzynki, brzoskwinie i gruszki mogą być dobre dla chorych na cukrzycę, tylko pamiętaj, aby sprawdzić wielkość porcji i sprawdzić poziom glukozy we krwi nie więcej niż dwie godziny po spożyciu. Unikać suszone owoce, chyba że leczenie niskiego poziomu cukru we krwi. Niektóre wielkie wybory dla diabetyków są jagody i melony, ponieważ są one niskie w węglowodany i bogate w błonnik.

Czy witaminy Dobre dla Ciebie?

Czy witaminy Dobre dla Ciebie?


Witaminy, jak prawie wszystko można konsumować, są dobre dla Ciebie z umiarem. Są one używane jako dodatki do dobrze zbilansowanej diety, chcąc zaoferować witamin i minerałów, które organizm może być brakuje regularnie. Witaminy są bezpieczne tak długo, jak są zrobione prawidłowo i powinny być wykorzystywane w celu uzupełnienia w menu bogate w składniki odżywcze, a nie jako substytut żywności. Ocenić swoje potrzeby i porozmawiać z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów zwykle.

Niezbędnych składników odżywczych

Twoje ciało wymaga szczególnych niezbędnych składników odżywczych dla prawidłowego wzrostu, rozwoju, regularnej funkcji oraz podstawową ochronę zdrowia. Większość z tych składników odżywczych powinny być spożywane codziennie przez food-- węglowodanów, tłuszczów, białek i water-- ale można też zdecydować się na uzupełnienie wszelkich witamin i minerałów diecie może być brakuje.

Witaminy i minerały są kluczem do zdrowia organizmu i wzrostu; wspiera zdrowe trawienie, silny układ odpornościowy, zwalczanie chorób układu krążenia i nowotworów, tworzenie tkanek szkieletowych i promowanie zdrowych kości i zębów. Ważne jest, aby słuchać potrzeb organizmu i dostosować z wieku, diety i stylu życia. Ktoś, kto jest wegetarianinem, w ciąży, po menopauzie, sportowiec lub ma schorzenia, na przykład, mają różne potrzeby suplementów niż można wymagać.

Rodzaje Witaminy

Witaminy są w dwóch rodzajach: rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E, K) i rozpuszczalne w wodzie (B, C). Rozpuszczalne w tłuszczach witaminy są przechowywane w tkance tłuszczowej w organizmie, mogą gromadzić się duże ilości toksyn, gdy nie jest używane. Witamin rozpuszczalnych w wodzie są wydalane przez ciało, kiedy nie są potrzebne i powinny być spożywane regularnie. Minerały są substancje nieorganiczne, które są niezbędne dla funkcjonowania organizmu, muszą one być spożywane regularnie, ale przede wszystkim w małych dawkach.

Owoce i warzywa są pełne naturalnych witamin i minerałów w diecie i powinny być głównym źródłem składników odżywczych. Super fruits-- jak jeżyny, jagody acai, granatu, jagód, wiśni i cantaloupe-- są bogate w antyoksydanty, witaminy A, B, C, E, potasu, kwasu foliowego i błonnika. Ciemnych zielonych liściastych, słodkie ziemniaki, brokuły, marchew, buraki i brukselka kilka przykładów składników odżywczych bogatych warzyw. Dodać zwyczaj prawidłowo odżywia ciało.

Codziennych potrzeb

Dzienne zapotrzebowanie witaminy i minerały korpus będzie się różnić w zależności od płci, wieku, masy ciała, diety, itd dodatek jest konieczne tylko w celu uzupełnienia braków w małych już pełnej diety. Na przykład, nasz organizm potrzebuje około 250 do 2000 mg witaminy C dziennie, aby wspierać swój układ odpornościowy, ale zużywają większość tego dziennego zapotrzebowania przez jedzenie owoców i warzyw.

Twój organizm potrzebuje około 1000 mg wapnia dziennie przez kości, zębów i siły mięśni, ale spełnienie tego wymogu poprzez spożywanie nabiału i ciemne zielenie. Witaminy z grupy B są ważne dla rozwoju podstawowej ciała, serca i czynności układu nerwowego, przemiany materii i wiele innych, a często brakowało od diecie brakuje ryb, roślin strączkowych lub regularne warzywa. Analizowanie spożycie witamin i składników mineralnych, co potrzebne i dlaczego przed rozpoczęciem stałego dodatku.

Pobierz Osobiste

Badania, które wielu witamin lub suplementów, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Twoje ciało jest zaprojektowany, aby zachować zdrowie i funkcji prawidłowo, jeśli przestrzegać diety żywieniowej; zakończyć z owoców i warzyw, wody, całe ziarna, białka i nabiału. Ocenić, które niezbędne witaminy i minerały dieta może być brak, porównać różne suplementy, a to, co oferują, zrozumieć, co szukasz i czego potrzebujesz. Przed rozpoczęciem system multi-witaminy i wyłącznie w celu uzupełnienia, co twoje ciało brakuje zawsze skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

Nieporozumienia

Nie zakładaj, wszystkie witaminy są bezpieczne, ponieważ oferują one składniki odżywcze i są dostępne bez recepty. Upewnij się, że są świadomi daty ważności, sprawdzić dzienne zapotrzebowanie dawkowania więc nie karmią swoje ciało więcej niż to, czego potrzebuje (przedawkowanie witaminy i mineralnych jest łatwo osiągnąć podczas mieszania dodatków), wybierz dobrze znanych marek i producentów badawczych, tak wiesz, że jesteś naprawdę się co etykiety promocji. Również ćwiczyć bezpieczne przechowywanie wielu witamin; trzymać z dala od źródeł ciepła i poza zasięgiem dzieci.

Co jest dobre dla argininy?

Argininę, także znany jako L-argininy jest białkiem, które może się ludzi od spożywania mięsa i spożywania produktów mlecznych. Można również udać się do apteki lub zdrowia, żywności, aby znaleźć L-argininy w formie tabletek. Lek jest nadal w fazie testów, ale National Institutes of Health (NIH) ustalili, że L-arginina może mieć pewne korzyści dla ludzkiego organizmu, jeśli regularnie spożywana.

Zapobieganie

L-arginina jest myśl, aby uniknąć przeziębienia, i, notatki NIH, lek może pomóc niemowlętom problemów trawiennych. Jest to również dobre dla chorych na serce w zapobieganiu utracie nitrogliceryny, który ma kluczowe znaczenie dla dalszego zdrowia pacjenta serca. Jednak NIH nie znaleźliśmy dowodów, że lek pomógł zapobiec demencji u pacjentów w podeszłym wieku.

Poprawa

L-arginina jest aminokwasem. Aminokwasy są niezbędne do budowy białek wspomaganie metabolizmu. Jako środki chemiczne białka napraw, L-arginina może pomóc uszkodzenia tkanek w organizmie. NIH znaleźli dowody, że L-arginina może poprawić czas regeneracji po zabiegu, natomiast ograniczeniu przypadków zakażeń. Białko może również pomóc w poprawie funkcji nerek po przeszczepie. To może poprawić tolerancję kilku zastoinowej niewydolności serca pacjenta do ćwiczeń.

Wzmocnienie narkotyków

W połączeniu z innymi lekami, L-arginina wydaje się w celu zwiększenia zdolności narkotyku, zgodnie z NIH. Jest to widoczne u pacjentów utrata masy z wykorzystaniem leków hydroxymethylbutyrate (HMB) i glutaminę. Pacjentów po przeszczepie nerki za pomocą cyklosporyny może wystąpić w ulepszoną funkcję przeszczepionej nerki.

Uzdrawianie i Objaw Relief

L-arginina jest dobra za pomoc rany goją się od różnych warunków, które zawierają operację. Poprawia to również objawy infekcji pęcherza (ale nie leczy zakażenia). Białko robi to samo dla objawów zablokowanych tętnic w nogach. Kurcze i słabe uczucie może zostać zwolniony, ale blokada nie znika bez dalszej obróbki. L-arginina może także być korzystne dla dysfunkcji erekcji, łagodzi objawy choroby.

Lista żywności, które są dobre dla psów

Lista żywności, które są dobre dla psów

Dobra Karma dla psa nie jest ograniczony do wyboru między puszki i sucha. Dodać trochę urozmaicenia diety psa z świeżej całej żywności, takich jak mięso i ryby, owoce i warzywa, ziarna, produkty mleczne i jajka. Świeżej żywności są wysokie w witaminy i minerały.

Wędliny

Mięsa narządów takich jak flaki, nerek, wątroby i serca są bardzo gęste w składniki odżywcze. Wątroba jest dobrym źródłem witaminy A dla zdrowych oczu. Wołowina, wieprzowina, kurczak, Turcja i baranek są doskonałe źródeł białka. Z ryb takich jak makrela, łosoś i sardynki są bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 oraz witaminy E dla zdrowej skóry. Pies może jeść świeże pieczone ryby lub Konserwy rybne.

Owoce i warzywa

Truskawki, borówki i maliny są wysokie w przeciwutleniacze i może pomóc łatwość zapalenie i zwiększyć odporność. Warzywa są doskonałym źródłem niskokalorycznych włókien. Brokuł zawiera przeciwutleniacze i marchew są bogate w witaminę A. Raw marchew, brukiew i kalafior są lekko ścierne i pomóc w czyszczeniu zębów psa. Inne owoce i warzywa, które pies może cieszyć się są banany, papaje, mango, melon, groszek, fasola szparagowa i brukselka.

Ziarna

Psy mogą jeść ziarna jak biały lub brązowy ryż, owies, jęczmień, bulgar, quinoa i Amarant. Jednak ziarna należy uzupełnić tylko niewielki procent psów posiłek. Węglowodany, takie jak te mogą powodować przyrost masy ciała i może być czynnikiem w rozwoju alergii, zapalenia stawów, infekcje ucha i inne dolegliwości.

Nabiał i jaja

Jogurt, kefir, twaróg zawierają wapń. Serem i jajkami może kusić psa z apetyt i mogą pomóc niedowaga pies dodać kilka funtów. Nie tylko są jaja, same dobre dla psa, czyste, suche, drobno zmielony skorupki jaj mog± byæ podawane jako suplement wapnia. Jeśli pies ma problemy toleruje mleko krowie, Kozie mleko jest dobrym substytutem.

Krzewy, które są dobre dla żywopłotów

Krzewy, które są dobre dla żywopłotów

Nie wszystkie krzewy nadają się na żywopłoty, jak wiele krzewów, albo nie reaguje na przycinanie lub rosną w sposób luźny, rozwalony, który sprawia, że niechlujny krzew. Istnieje kilka rodzajów krzewów, które są szczególnie dobre dla żywopłotów i okazały się wypróbowanych przez lata.

Słodki Kalina

Członek rodziny Wiciokrzew, słodki Kalina (Viburnum odoratissimum) jest zimozielony krzew kwitnienia, który może osiągnąć wysokość nawet do 20 metrów pozostawione do własnych urządzeń. Pochodzący z Azji, słodki Kalina jest to popularny krzew, który może być używany do tworzenia wysoki i gęsty żywopłot. Słodki Kalina oferuje gęste zielone liście i białe kwiaty silnie pachnące, rozmyte. Kwiatów ustąpić czarniawy owoce, które będą rysować ptaki w ogrodzie. Słodki Kalina jest najlepiej uprawiane w strefach USDA 8 do 10 w pełnym słońcu lub lekkim cieniu. Krzewów należy podlewać regularnie, aby go szuka zdrowe i zielone.

Japoński Laurel

Japoński wawrzyn (Himalajów po japonica) jest średniej wielkości krzew, który dociera do średniej wysokości od 6 do 10 metrów. Krzew oferuje bujne, zielone liście, które są nakrapiane z plamkami złoty kolor. Niskie koszty utrzymania i bogate w kolorze, japoński wawrzyn sprawia, że doskonałe zabezpieczenie. Roślina jest niezwykle elastyczne i będzie rosnąć w pełnym słońcu lub półcieniu, w strefach USDA 6 do 10. Krzew może obsługiwać słone gleby, co czyni go dobrym wyborem dla nadmorskich ogrodów. Japoński laurel nie jest wybredny jeśli chodzi o pH i może obsługiwać krótkie okresy suszy, (choć nie powodzi). Japoński laurowych należy nie podlewać zbyt wiele, jak to jest podatne na gnicie korzeni i choroby grzybowe.

Dart Dash

Dla ogrodników, którzy chcą trochę więcej koloru w ich żywopłot dart kreska (Rosa rugosa) jest opcja do rozważenia. Krzew sportowe słodko pachnące, gorący różowy róża kwiaty, które pojawiają się wiosną i latem. Kwiatów wyróżniają się intensywnie przeciwko roślin bogatych zielonych liści. Osiągnięcie średniej wysokości pomiędzy trzy i sześć stóp, dart dash jest idealny dla tych, w chłodniejszym klimacie, którzy szukają niski, gęsty żywopłot. Roślina wymaga pełnego słońca w strefach USDA 2 do 9. Żyzne, dobrze osuszenie gleby, która jest często podlewać najlepiej dart kreska. Krzew jest inwazyjne w niektórych państwach, więc należy sprawdzić listę inwazyjnych roślin przed wyruszeniem do przedszkola.

Larwy mącznika są dobre dla kurcząt?

Larwy mącznika są dobre dla kurcząt?

Czy to dla jaj, żywności lub po prostu dla zabawy, coraz większa liczba gospodarstw domowych są teraz podnoszenie własnych kur. Jedną z najważniejszych części hodowli i chowu kurcząt zdrowy, szczęśliwy jest zapewnienie im pożywne i zróżnicowana dieta. Larwy mącznika, rodzaj larwy chrząszczy, są wspólną ucztą dla kurcząt.

Podstawy żywienia kurczaka

Zdrowa dieta dla kurcząt składa się z mieszaniny tłuszczu, białka i węglowodany, witaminy i minerały niezbędne dla zdrowego rozwoju. Dokładną treść diety zależy od roli, dla których przeznaczony jest stado. Na przykład kury nioski wymagają wysokiego poziomu wapnia do uzupełnienia wapnia, które wykorzystują w produkcji skorupki jaj. Dla większości kur około 15% diety powinno być białko; larwy mącznika są bardzo bogate w białko, trwający około 20% białka w masie.

Zdrowy sposób larwy mącznika

Kurczaki są wszystkożerne, chętnie jeść rośliny i zwierzęta. Są one chętnie jeść larwy mącznika, żywych lub suszone. Małe pisklęta mogą mieć kłopoty z większych robaki, wykonaniem ono wskazane, aby starannie wybrać ich paszy lub ograniczyć larwy mącznika dorosłych ptaków. Osoby trzymać kury jako zwierzęta domowe lub chcą zbudować lepsze relacje z ich ptaki często używać Mącznik nagrody podczas nauczania kurcząt czuć wokół nich. Larwy mącznika również zrobić dobry dodatek do diety kurczaków, którzy tracą piór, jak to często wskazują na niedobór białka w diecie.

Ryzyko karmienia larwy mącznika kurcząt

Mimo, że larwy mącznika zrobić wielką gratką dla kurcząt, długoterminowe przekarmianie może doprowadzić do równowagi diety. Większość właścicieli kurczaka karmić swoje ptaki handlowych paszy, który zazwyczaj ma się odpowiednią ilość białka. Karmienia ptaków więcej niż łyżkę lub dwie larwy mącznika, co dziennie może oznaczać, że nie dostaniesz tyle inne składniki odżywcze muszą być zdrowe. Wolnym wybiegu kury jedzą owady i inne małe zwierzęta, takie jak ślimaki, co oznacza, że właściciele powinni żerują larwy mącznika bardzo oszczędnie.

Zakup lub podnoszenie larwy mącznika

Zarówno żywych, jak i suszone larwy mącznika są dostępne u większości zwierząt lub zwierząt zaopatrzenia sklepów. Suszone larwy mącznika są mniej kosztowne niż żywe robaki, i zakupu poszczególnych dostarczy więcej żywienia. Żywe larwy mącznika są szczególnie dobre dla kurczaka właścicieli, którzy chcą, aby ich larwy rasy. Kolonia larwy mącznika w akwarium lub inne opakowania może stanowić bieżące źródło bogatych w białko traktuje dla stada, ale właściciele bez miejsca ani czasu na taki projekt może znaleźć suszone robaki wygodniejsze.

Białko suplementy dla budowania mięśni

Białko suplementy dla budowania mięśni

Chodzić w każdym sklepie siłowni lub fitness i prawdopodobnie zobaczysz półki suplementy białkowe nastawiona sportowców chcących budować mięśni i utratę tłuszczu. Podczas gdy aminokwasów w białku są budulcem mięśni nowych, może nie być potrzebne suplementów białkowych, aby uzyskać wyniki. Spożywanie zbyt dużo białka w postaci suplementacji rzeczywiście mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie.

Rodzaje suplementów

Większość suplementów białkowych na rynku pochodzą z mleka, jaj lub soi. Białka serwatki pochodzą z płyn pozostały po curdles mleka. Kazeina, inne białka w mleku, jest odpowiedzialny za kolor biały. Podczas gdy kazeina trawi się powoli w ciągu kilku godzin, ciało szybko trawi białka serwatkowego do doładowania natychmiastowe aminokwasów. Białka jaj pochodzi z białka, co czyni go dobrą alternatywą dla sportowców nietolerancją laktozy. Podczas gdy białko sojowe zawiera kompletny zestaw aminokwasów, jest mniej efektywne niż białka mleka dla budowy mięśni.

Wymagania dotyczące białka do budowy mięśni

Sportowców chcących budować mięśnie wymagają więcej białka niż przeciętny dorosły-około 1,1 do 1.8 na kg masy ciała dziennie. 77kg mężczyzna stara się zdobyć mięśni trzeba spożywać 85 do 139g białka dziennie. Choć może wydawać się dużo, większość dorosłych, w tym sportowców, dostać więcej niż zalecana ilość białka przez źródła żywności sam, raporty amerykańskiej Rady na ćwiczenia rzecznik Jessica Matthews.

Korzyści płynących z

Podczas gdy większość sportowców po zrównoważonej diety będzie dużo białek ze źródeł żywności, czasami mogą one korzystać z białka suplementacji. Ze względu na szybką i stopniowego uwolnienia białka serwatkowego i kazeiny odpowiednio, sportowcy mogą skorzystać z kazeiny przed treningiem na ciągłe uwolnienie aminokwasy podczas ćwiczeń. Następnie wykonaj to przez białka serwatki po treningu dać organizmowi aminokwasów niezbędnych do naprawy mięśni. Wegetarianie i Weganie mogą wymagać suplementacji białka do spełnienia ich dzienne zapotrzebowanie na białko.

Potencjalnych zagrożeń

Uzyskanie wystarczającej ilości białka jest kluczem do budowania mięśni, ale zużywa zbyt wiele może być szkodliwe. Nadmiar białka, organizm nie może przechowywać i wszelkie dodatkowe, które można jeść przechowywane w tłuszczu. Procesu białek, chociaż wymaga wody, więc nadmierna suplementacja może zwiększać ryzyko odwodnienia u sportowców już zagrożone. Wreszcie zużycie nadmiar białka może prowadzić do utraty wapnia, i dalsze straty zwiększa ryzyko osteoporozy, zwłaszcza u kobiet-sportowców.

Marchew są dobre dla szczeniąt?

Marchew są dobre dla szczeniąt?

Nie wszystkie "ludzi żywności" jest złe dla psów. W rzeczywistości psy dostać wiele z tych samych świadczeń zdrowia i żywienia z świeżej całej żywności, które ludzie robią. Marchew są wśród warzyw, które są bezpieczne dla psów do jedzenia. Oprócz innych korzyści marchew zapewnić ten pies z zdrowych przeciwutleniaczy i dużo błonnika rozpuszczalnego.

Zbilansowana dieta dla szczeniąt

Zdrowa dieta dla szczeniaka zawiera białka, tłuszczów, węglowodanów i witamin i minerałów; fosforu i wapnia są szczególnie ważne. Komercyjnych karmy są związane z mięsa, ale psy są prawdziwe wszystkożerne, więc warzywa są zawarte w najbardziej zakupionych żywności i są również dobrym uzupełnieniem. W wieku od 4 do 12 tygodni szczenięta powinny być karmione trzy razy dziennie.

Korzyści z marchwi

Marchew i inne owoce i warzywa dostarczają potrzebne błonnika, który pomaga pokarmowego zdrowia psa. Tak, jak ludzie myślą o marchew jako "dieta jedzenie", są one dobre dla psów, które trzeba odchudzić tak dobrze, ponieważ są one niską zawartość tłuszczu i kalorii. Z tego powodu marchew są dobrze traktować wybór dla najbardziej podatne na problemy wagi, takie jak Mopsy i innych mniejszych psów ras. Marchew są również węglowodanów, ważnym elementem zdrowej diety psów, i psy można przekonwertować beta-karoten w marchwi witaminy A.

Surowe marchewki vs marchew gotowana

Dorosły pies może obsługiwać chrupiące marchewki; w rzeczywistości to jest dobrym substytutem dla mniej zdrowe herbatniki psa. Szczenięta mają bardziej delikatny układ pokarmowy, jednak, jak również mniejsze zęby. Podczas karmienia szczeniaka marchew, najpierw Podrasowane marchwi lub ugotować aby uczynić go bardziej miękkie i bardziej łatwe do strawienia. Właścicieli psów, którzy są także smakoszy można również sprawdzić receptur dla psich sucharów, gulasze i inne posiłki, które zawierają marchew.

Warzywa do uniknięcia

Mimo, że marchew są całkowicie bezpieczne dla psów, niektóre owoce i warzywa są toksyczne i należy unikać. Należą do nich cebulę, czosnek, rodzynki, winogron i zielonych pomidorów. Niektóre warzywa z muszli może być trudne dla psów do strawienia, łącznie z grochu i kukurydzy. Kolby kukurydzy są również złe dla psów i powinien być starannie usuwane.