adcov.com

askorbinian własciwosci

Askorbinian sodu i utleniania

Askorbinian sodu i utleniania


Askorbinian sodu jest solą kwasu mineralnego askorbinowego, związków organicznych, bardziej znanego jako witamina C. Niektóre proponują oczywiste, że nie więcej biologicznie postaci, co oznacza, że ​​większa ilość witaminy stają się dostępne w krwiobiegu. Podobnie jak inne formy witaminy C, askorbinian sodu jest przeciwutleniaczem.

Rodzaje

Podobnie jak inne askorbinianów mineralnych, askorbinian sodu jest nieco mniej kwaśna niż zwykły kwas askorbinowy. Dlatego może być korzystne u ludzi, którzy doświadczają cierpienia przewodu pokarmowego ze zwykłego formularza, choć dowody na poparcie tego twierdzenia jest ograniczona.

Funkcja

Askorbinian sodu jest dobrym źródłem kwasu askorbinowego (witaminy C), która jest niezbędna w organizmie do syntezy kolagenu (ważne białko strukturalne) i noradrenaliny, neuroprzekaźnika krytycznej do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Poważny niedobór witaminy C może spowodować chorobę zwaną szkorbutem.

Korzyści

Witamina C działa jako przeciwutleniacz; ponieważ jest łatwo utlenia może chronić inne cząsteczki, takie jak DNA lub RNA z utleniania przez wolne rodniki lub reaktywne formy tlenu. Korzyści askorbinianu sodu w tym względzie są takie same, jak u innych postaci witaminy C.

Rozważania

Chociaż Uważa się, że askorbinian sodu może być bardziej biodostępny niż w innych postaciach, jest mało danych w tym momencie na to, że dostarcza żadnych korzyści więcej niż zwykły kwas askorbinowy. Nie ma w chwili obecnej nie ma powodu, aby sądzić, że każdy forma witaminy C jest lepszy od drugiego.

Ostrzeżenie

1000 miligramów askorbinian sodu zazwyczaj zawiera 111 miligramów sodu, tak wysoki poziom spożycia askorbinian sodu może znacznie zwiększyć ilość sodu w diecie. Jak zawsze, jeśli masz wątpliwości co do tego, czy ten dodatek jest właśnie dla Ciebie, to najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Różnice między askorbinian sodu i kwas askorbinowy

Różnice między askorbinian sodu i kwas askorbinowy


Kwas askorbinowy, znana także jako witamina C, jest rozpuszczalną w wodzie witaminą występuje naturalnie w wielu owocach i warzywach, a ma zasadnicze znaczenie dla wielu zwykłych funkcji fizjologicznych, takich jak gojenie się ran, tworząc blizn, naprawę chrząstki i utrzymywania, wzrost kości i zębów i tworząc białko używane do skóry, ścięgien, więzadeł i naczyń krwionośnych. Twój organizm nie jest w stanie dokonać witaminy C na własną rękę, więc to musi być spożywana z zewnętrznych źródeł. Wiele owoców i warzyw, takich jak brokuły, pomarańcze i zawierają witaminę C. Witamina może być również podejmowane w formie tabletek i suplementów, takich jak pigułki askorbinian sodu.

Askorbinian sodu

Askorbinianu sodu może być stosowany doustnie, przez pigułki lub dożylnie przez IV. Jeden gram askorbinian sodu zawiera 889 miligramów kwasu askorbinowego - witaminy C - i 111 miligramów sodu, wynika z raportu z Linus Pauling Institute, lub LPI. Askorbinian sodu jest popularnym sposobem się witaminę C, ale ze względu na wysoką zawartość sodu, biorąc nie jest wskazane osób na diecie o niskiej sodu.

Czystość askorbinianu sodu

Jednym z oczywistych różnic między kwasem askorbinowym i askorbinianu sodu w czystości witaminy. Kwas askorbinowy jest czysta witamina C natomiast askorbinian sodu rozcieńcza się sodu, tak, że masz tylko 889 miligramów witaminy C na każdy gram askorbinian sodu, który spożywamy, donosi GreatVistaChemicals.com. Oznacza to, że trzeba wziąć więcej askorbinian sodu, aby uzyskać taką samą ilość witaminy C niż można uzyskać z biorąc czysty kwas askorbinowy.

Askorbinian kwasowości

Jednym z problemów jest to, że kwas askorbinowy jest wraz z wielu produktów, które go zawierają, jest kwaśny. Jeśli masz problemy ze strony przewodu pokarmowego, takie jak zgaga i zarzucanie kwaśnej, problemy może być poruszany przez spożywanie produktów bogatych w kwas. Askorbiniany mineralne, takie jak askorbinian sodu, rozcieńcza się sód, więc mogą one być mniej kwaśny w przewodzie pokarmowym niż czystego kwasu askorbinowego według LPI.

Skonsultuj się z lekarzem

Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż witaminy C jest naturalnie występujących i ważne w rozwoju ciała, jest lekiem i może być niebezpieczne w wysokich dawkach raportów MedlinePlus.com. Jeśli czujesz, że masz niedobór witaminy C i nie można go naprawić, zrównoważonej diety, pamiętaj, aby zobaczyć licencjonowanego lekarza przed rozpoczęciem schematu każdego suplementu witaminy C.

Jak zrobić askorbinian sodu

Jak zrobić askorbinian sodu


Askorbinian sodu, nie mogą być mylone z kwasem askorbinowym, ma daleko idące korzyści zdrowotne według licznych badań medycznych. Podjęta w regularnych dawkach, około 1 łyżeczki. dziennie w ciągu jednego roku, można ją wzmocnić serca i naczyń krwionośnych i przyczynić się do odwrócenia wystąpienia przewlekłych spożywczych. Uważa niekwasowy formą witaminy C jest również stosowane do zmniejszania objawów przeziębienia. Obejrzyj składników na polu pastylkach gardła i zobaczysz askorbinian sodu.

Instrukcje

1 Mix 2 łyżki. Kwas askorbinowy w proszku 1 łyżka. soda oczyszczona.

2 Dodawanie małą ilość wody. Mieszanina zacznie szampana.

3 Delikatnie wymieszać aż musującym zatrzymuje. Co masz w lewo jest askorbinian sodu.

Wskazówki

  • Dozujące środki mogą się różnić. Pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów.

Właściwości fizyczne askorbinian sodu

Właściwości fizyczne askorbinian sodu


Askorbinian sodu jest związkiem chemicznym często stosowane jako witamina C odżywczym. Ponieważ askorbinian sodu zapewnia 111 mg sodu na każdy 889 mg kwasu askorbinowego --- witaminy C --- to nie jest zalecane dla osób na diecie niskosodowej. Askorbinian jest mniej kwaśny niż czystej witaminy C, więc jest czasami zalecane dla osób, które mają problemy z żołądkiem, biorąc suplementów kwasu askorbinowego.

Chemia

Jedna cząsteczka askorbinianu sodu zawiera sześć, siedem atomów węgla, atomy wodoru i jeden atom sodu sześciu atomów tlenu. Topi się w temperaturze 218 ° C, a nie rozpuszczają się w wodzie lub w alkoholu.

Wygląd

Askorbinian sodu jest biały lub prawie biały, krystaliczny proszek, bliżej w twardości do cukru niż soli kuchennej.

Kwasowość

Askorbinianu sodu sodu w buforach kwasowość witaminy C; kwas askorbinowy pH pomiędzy 2 i 3, a askorbinian leży pomiędzy 7 i 8. W związku z buforowaniem, smak askorbinian sodu jest bardzo łagodny.

Jak przechowywać askorbinian sodu

Jak przechowywać askorbinian sodu


Askorbinian sodu jest rodzajem suplementu witaminy C. Może on być wstrzyknięty w postaci płynu do ciała, lub można zjeść w postaci tabletek lub tabletek. Może on być podawany w zastrzyku do osób niebezpiecznie niski witaminy C. Można także stosować jako alternatywną drogę do różnorodnych chorób. Askorbinian sodu jest również powszechnie stosowany jako środek konserwujący do żywności, gdyż zapobiega ona powstawaniu rakotwórczych wolnych rodników.

Instrukcje

1 Przechowywać fiolkę iniekcji askorbinianu sodu lub pojemnik pigułki w lodówce w temperaturze pomiędzy 36 a 46 stopni Celsjusza. Wysoka ciepła zaczyna się pogarszać pigułki, proces zwany "deliquesce", w którym zawartość witaminy C powoli ulega zniszczeniu.

2 Nie zamrażać fiolkę lub tabletki. Mrożenie powoduje zmiany chemiczne w witaminy, które są nieodwracalne. Nawet po ich rozmrożeniu, uszkodzenie zostało już zrobione.

3 Przechowywać fiolkę i tabletki z dala od światła, wilgotnych obszarach i ciepła. Jeśli jest przechowywany w temperaturze pokojowej lub przy wilgotności powyżej 85 procent, askorbinian sodu jakość pogarsza się. Witaminy zaczynają się rozpuszczać, a gdy są one właściwie przechowywane ponownie, ale umocnić i nie są tak silne jak kiedyś.

4 Przechowywać fiolkę i tabletki z dala od zwierząt domowych i dzieci. Każda kwota powyżej zalecanej dawki (od 40 do 125 mg, w zależności od wagi i wieku) może powodować nudności, skurcze, biegunka, wymioty, zgaga i kamieni nerkowych u ludzi i zwierząt.

5 Użyj askorbinian sodu w ciągu dwóch lat, jeśli jest właściwie przechowywany. Jeśli spożywać witaminy ostatnich dwóch lat, zawartość witaminy prawdopodobnie pogorszeniu.

6 Zadzwoń firmę utylizacji odpadów i zapytać o leki dyspozycji. Niektóre obszary mają siłownia dla usuwania farmaceutyków. W przeciwnym razie, zrzucić witamin w worku na śmieci i wymieszać je z używanymi fusy lub zużytej ściółki kotek. Uszczelnić worek się mocno i wrzucać witamin z regularnego śmieci pickup.

Wskazówki:

  • Zawsze należy stosować się do zaleceń lekarza specjalistę podczas stosowania tego suplementu.
  • Nie zmywać witamin w toalecie.

Wady askorbinian sodu

Wady askorbinian sodu

Askorbinianu sodu jest formą witaminy C. Oferuje wiele korzyści dla zdrowia, w tym wzmocnienie systemu odpornościowego i poziom energii, jak również jest bardziej przyswajalne formy witaminy niż inne formy takie jak kwas askorbinowy. Mimo, że jego korzyści jest wiele, askorbinian sodu prowadzi szereg potencjalnych zagrożeń, które konsumenci muszą wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji użyć związku jako uzupełnienie zdrowia.

Efekty skóry

Askorbinian sodu przyjmowane w wysokich dawkach może mieć niekorzystny wpływ na skórę. Te skutki uboczne mogą wahać się od małych podrażnienia wysypki, świąd i pokrzywka się obrzęk twarzy, warg lub języka. Jeśli pojawia się ten ostatni warunek, konsumpcji należy przerwać natychmiast, a podróż na pogotowie jest w porządku, jak to może być objawem naparstnicy, stan skóry potencjalnie śmiertelne.

Ból i problemy z oddychaniem

W formie zastrzyków zbyt dużo askorbinianu sodu może powodować ból w organizmie. Jest to najczęściej wyświetlane w ból w klatce piersiowej lub spalania odczucia, ból kości i trudności w oddychaniu. Askorbinian sodu w zastrzyku ma znacznie bardziej natychmiastowy wpływ na organizm niż gdy spożywane doustnie, a dodatek nie powinna być nadużywana.

Uszkodzenia narządów wewnętrznych

Według sciencelab.com długotrwałego narażenia na askorbinianu sodu na wysokim poziomie może powodować problemy z narządów wewnętrznych. Związek może rozwinąć się toksyczne interakcji z nerki, górnych dróg oddechowych (jak wspomniano powyżej) i przewodu pokarmowego. Wniosek ten jest wspierany przez badania 1995 nakładem Oxford University Press. Tego badania, prowadzonych przez lekarzy na University of Nebraska centrum medyczne, wykazały, że Długotrwałe narażenie na askorbinianu sodu spowodowały znaczne szkody w pęcherzu moczowym samców szczurów.

Składniki aktywne w Dwukropek Sprzątający

Dwukropek czyszcząc stał się ostatnim krzykiem mody w ciągu ostatnich kilku lat, z suplementów dostępnych z wielu różnych firm. Chociaż korzyści z dwukropek czyścić są dyskutowane, lekarze wydają się zgodni, że pracują, aby uwolnić organizm z różnych zagadnień w perspektywie krótkoterminowej. Świadomość składników aktywnych w dwukropek sprzątający uniemożliwi samookaleczeniu w dłuższej perspektywie, ponieważ te dodatki nie są kontrolowane przez federalny Food and Drug Administration.

Senna

Senesu, jedna z najbardziej popularnych składników czynnych w okrężnicy czyszczące jest zioło stosowane w różnych całościowych środków i nowoczesnych zastosowaniach w ochronie zdrowia. Jeden typ w szczególności Senna Alexandrina, jest niezwykle silny środek przeczyszczający, który może usunąć z dolnej jelit i łagodzą objawy związane z zaparciami. Jednakże senesu jest bardzo niebezpieczne, gdy wykonane w wysokich dawkach. To może być szkodliwe lub nawet śmiertelne, jeśli nadużywane, więc skontaktować się z lekarzem do zaleceń dawkowania (niektórzy dwukropek sprzątający polecam raczej wysokie dawki), jeśli nie jesteś pewien, ile należy użyć.

Psyllium Husk

Psyllium husk, kolejny popularny składnik aktywny w dwukropek sprzątający, znajduje się z ideą, że będzie oczyścić jelita grubego wszelkich zanieczyszczeń. Czyni to poprzez zwiększenie w okrężnicy - ponieważ płesznika zawiera hydrofilową resztę, to wiąże się z wodą, aby utworzyć gęsty żel. Chociaż płesznik łuska nie jest szczególnie niebezpieczne, gdy podjęte prawidłowo, może to powodować problemy zdrowotne, jeśli nie jest zrobione z dużą ilością wody, aby pomóc "kolor" pozostałości włókien jej z systemu.

Cascara

Ostateczna popularny składnik aktywny w okrężnicy suplementów Cleanse jest Sagrada zioło cascara, które historycznie stosowany jako składnik środków przeczyszczających. (FDA zakazane cascara jako składnik w zatwierdzonych środków przeczyszczających, jednak wciąż cieszy się popularnością na suplementów oczyszczania jelita grubego). Tak jak w przypadku wielu innych substancji czynnych, cascara jest bezpieczny, skuteczny i zdrowe, gdy wykonane w niskich dawkach. Jednakże, jeśli stosuje się więcej niż tydzień może powodować krwawienie z odbytu i nerek i uszkodzenie wątroby. Cascara należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza, niekoniecznie zgodnie z zaleceniami na etykiecie suplementu oczyszczająca.

Produkty pre-kolonoskopia

Dwukropek czyszcząc może być wymagana przed kolonoskopii. W tym przypadku, MoviPrep lub pochodne FDA lek jest zazwyczaj wymagany. MoviPrep, który przechodzi przez nazwę rodzajową glikol polietylenowy 3350 jest Roztwór z chlorku sodu, siarczanu sodu, askorbinian sodu, chlorek potasu i kwas askorbinowy.

Dodatki za problemy z nerkami

Dodatki za problemy z nerkami


Suplementy mogą pomóc poprawić nerek pomocy i pomóc odszkodowania naprawy wykonywane przez warunki nerek. Z kamieni nerkowych do pacjentów poddawanych dializie istnieją różne suplementy, które pomogą asyst tych warunkach, aby złagodzić skutki uboczne lub lekcję skutków warunków. Suplementy są uzyskiwane przez ziół, suplementów farmaceutycznych i żywności jemy.

Karnityn (L-karnityna)

Karnityna jest składnikiem, który jest wytwarzany w wątrobie i nerkach i pomaga ciała skrętu tłuszczu w energię. Ciało zazwyczaj jest w stanie wytwarzać wystarczającej ilości karnityny, ale czasami nie ma potrzeby dodatkowego karnityny, gdy ciało ma niedobór. U pacjentów poddawanych dializie lub z rozpoznaną chorobą nerek zazwyczaj prowadzi do niedoboru karnityny w organizmie.

Olej z ryb

Olej rybny znany jest bogata w kwasy omega-3. Omega-3 wykazano zmniejszenie choroby sercowo-naczyniowej (CVD). Choroba sercowo-naczyniowa jest związana jako czynnik ryzyka u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek (CKD). Kwasy tłuszczowe omega-3 nie jest syntetyzowany w organizmie i muszą być pobrane z jedynek lub suplementach diety.

Pokrzywa

Pokrzywa jest ziołowy suplement, który pomaga usunąć toksyny z nerek jest. Zielarz David Winston donosi, że udało mu się zmniejszone stężenie kreatyniny z użyciem nasion pokrzywy w ludzi, którzy poważnie zmniejszyła się czynności nerek. Wskazano także jego raportu ludzi miał glomerulenphritis i innych chorób degeneracyjnych nerek.

Potasu

Z ludźmi, którzy mają historię wapnia zawierającym kamieni nerkowych, zwiększenie spożycia potasu stwierdzono zmniejszenie wydalania wapnia z moczem. Gdy korpus ma niedobór potasu jest również znane wzrost ilości wapnia w moczu. Potas może zostać pobrane poprzez suplementy lub pokarmy bogate w potas odżywiania.

Witamina C

Jak potas Witamina C działa na rzecz zmniejszenia kamieni nerkowych. Witamina C pomaga zakwasić mocz pomaga rozpuścić kamienie nerkowe, które są zbudowane z kryształków kwasu moczowego. Witamina C może zostać pobrane poprzez pomarańcze, marchew, i winogron samodzielnie z suplementów witaminy C askorbinian.

Aminokwasu

Aminokwasu zwiększyć poziom na białka w diecie pacjentów poddawanych dializie. U niektórych pacjentów dializowanych mają niższy poziom białka, które mogą powodować powikłania niewydolności nerek. Badania przeprowadzone przez Joseph A. Eustace, MD wykazały, że pastylki aminokwasowe są dobrze tolerowane przez pacjentów poddawanych dializie i mniej kosztownych sposobów, a następnie dożylnie aminokwasów. Sok z cytryny jest dobrym źródłem aminokwasów, dodając łyżeczkę lub więcej soku z cytryny do wody może pomóc poprawić poziom białka.

Cranberry

Suplementy żurawiny są znane, aby pomóc złagodzić dyskomfort infekcji dróg moczowych. Sok żurawinowy zapobiega przywieraniu bakterii do błony śluzowej dróg moczowych. Żurawiny pomaga również zmniejszyć ilość białych komórek krwi w moczu, które jest zwiększone na skutek bakterii. Badania przeprowadzone przez JAMA z zbadane z University of Michigan i Rutgers University wykazały, sok żurawinowy zapobiega przywieraniu E.coli odporne na antybiotyki patogennych.

Jakie są różne rodzaje witaminy C?

Witamina C jest rozpuszczalną w wodzie witaminą, która ma podstawowe znaczenie dla zdrowia organizmu. Witamina C oferuje liczne korzyści w organizmie i odgrywa kluczową rolę w wielu funkcjach ciała. Witamina ta jednak nie jest łatwo przechowywane w organizmie, a zatem musi być dostarczany do ciała za pomocą różnych źródeł i form. Ważne jest, aby zrozumieć funkcje i korzyści z witaminy C, a także różne formy tej ważnej witaminy.

Funkcje i korzyści z witaminy C w organizmie

Witamina C jest ważna dla długiej listy funkcji, w tym jej najbardziej znanych funkcji układu immunologicznego, gdyż zapobiega zakażeniom i wzmacnia funkcje ochronne organizmu przed chorobą. Pomaga także w utrzymaniu zdrowych kości, czerwone krwinki, zębów i dziąseł i naczyń krwionośnych. Witamina C ułatwia budowę i utrzymanie kolagenu w skórze, ważne włókien białka odpowiedzialne za zdrowie skóry i tkanki pomiędzy chrząstek, więzadeł, ścięgien i kości. Duże znaczenie dla skóry jest jej zdolność do działania jako przeciwutleniacz i zwalczać szkodliwe wolne rodniki w warunkach, które także przyczynia się do zmniejszenia ryzyka chorób. Witamina ma uzdrawiającą korzyści, jak również, na rany, zakażenia skóry i złamań. Dodatkowo, witamina C wchłania żelaza z pokarmów roślinnych.

Naturalne kontra syntetyczne formy witaminy C

Syntetyczną formą witaminy C jest chemicznie identyczne swojej naturalnej postaci. W postaci suplementu łatwiej (i mniej kosztowne), aby znaleźć syntetyczne formy witaminy C, co ma taką zaletę, że w połączeniu z innymi składnikami odżywczymi, takimi jak bioflawonoidy, które zwiększają skuteczność witaminy C. Jako naturalne dodatki C trudniej znaleźć i droższe, to jest najłatwiejsze do uzupełnienia organizmowi naturalnej witaminy C, jedząc owoce i warzywa bogate w witaminy, takich jak pomarańcze, kiwi, brokuły, pomidory, wśród wielu innych źródeł, owoców i warzyw. Zarówno naturalne jak i syntetyczne postacie witaminy C wyrównywaniu korzyści i funkcji, ponieważ są one chemicznie takie same.

Kwas askorbinowy

Zwykła forma witaminy C jest kwas askorbinowy. Ponieważ witamina są coraz częściej wykorzystywane w produktach do pielęgnacji skóry jego korzyści przeciw-utleniacz, jego formy askorbinowy jest nieco zmieniony w celu konserwowania i dystrybucji, i jest nazywany kwas L-askorbinowy. Postać soli kwasu ascrobic (w przeciwieństwie do jego postaci kwasowej zwykłymi) nazywa askorbinian wapnia, a także stosuje się w produktach do pielęgnacji skóry, jak również dodatków. Podobnie jak w innych postaciach, askorbinian wapnia jest syntetycznym.

Róża dzika

Róży są wysoko cenione i dość drogie naturalną formą witaminy C. Wiele produktów, które reklamują publikację biodrach róży w rzeczywistości składnikiem aby dodać małe ilości syntetycznych źródeł witaminy C. Róża dzika są małe czerwone lub pomarańczowe jagody pozostawione po raz kwitnienie róża zmarł. Róża dzika są wyceniane w herbat i zup, wraz z innymi kulinarnych zastosowań w porządku (i zdrowe), jadalnia. Róża dzika są wykorzystywane do mydła i inne produkty do pielęgnacji ciała. Również ta forma witaminy C można znaleźć jako składnik produktów drogich pielęgnacyjnych.

Inne formy witaminy C

Palmitynian askorbylu jest rozpuszczalna w tłuszczach forma Vitmain C, które jest traktowane jako forma C łatwiej wchłaniane i przechowywane przez organizm niż naturalne postaci rozpuszczalnej w wodzie witaminy C w. Palmitynian askorbylu jest trudniejsze niż w przypadku innych form witaminy C.

Acerola Witamina C to kolejna naturalna forma, która pochodzi z tropikalnych krzewów w Ameryce Północnej. Jak róży, aceroli jest wysoko cenione i jest zazwyczaj mieszany z syntetycznego stosowane w żywności, suplementów witaminy i skóry produktów.

Niedobór witaminy C

Sever niedobór witaminy C jest rzadkością w Stanach Zjednoczonych, choć słaba spożycie Witamina C nie jest niczym niezwykłym. Złe decyzje zdrowotne, które obejmują piciem, paleniem i rzadkie spożycie owoców i warzyw prowadzi do niedoboru witaminy C, podobnie jak nadmierny stres. Objawy niedoboru witaminy C zawierają częste przeziębienia, problemy z żołądkiem, niezdrowy wygląd skóry, która pojawia się szarawe i matowe, wolno gojące się rany i zapalenie dziąseł.

Proszek Witamina C jest lepiej niż tabletki?

Witamina C może być zakupiony w swoim wspólnym postaci pigułki lub w proszku z niektórych sklepach ze zdrową żywnością i sklepach internetowych. Każdy typ urządzenia może zawierać jedną z dwóch form (kwas askorbinowy i askorbinian sodu), które różnią się ich biodostępność i dokładnie funkcji w organizmie. Pigułka jest wygodne dla spełnienia wymogów żywieniowych witaminy C, ale w proszku ma przewagę, gdy biorąc witaminy dla jego rzekomej "terapeutyczny" potencjał w większych dawkach.

Wygoda

Witamina C w proszku musi być mieszany w szklance wody, a zazwyczaj należy mieszać przez 30 do 60 sekund, po czym rozpuszcza się całkowicie.

Wypełniacze

Tabletki zazwyczaj zawierają witaminy C wypełniacze i środki wiążące, takie jak skrobia kukurydziana, hydroksypropylometylocelulozę i glikol polietylenowy, które mogłyby potencjalnie (chociaż rzadko) wyzwalających alergie lub efekty uboczne. Hydroksypropylometyloceluloza również petycje przeciwko za korzystanie z materiałów niebezpiecznych w produkcji.

Wchłanianie

Małe badanie, zgodnie z Oregon State University, nie stwierdzono różnic w szybkości ciała absorpcji między witaminy C w proszku, tabletek i tabletek do żucia.

Mega-Dawkowanie doustne

Praktyka "mega dawki", ponieważ po raz pierwszy przez Linusa Paulinga, zazwyczaj wykonane z proszku, ponieważ wiąże się roztwór do picia, niż połykania dużą liczbę tabletek. Wszelkie skutki wypełniaczy i spoiw w pigułek są również potęgowane w dużych dawkach.

Mega-Dawkowanie dożylne

Dożylne witamina C, wytwarza się tylko z proszku jest wykorzystywane przez wybrane lekarzy w leczeniu różnych chorób, w tym raka. Hugh Riordan, MD twierdzi, że traktuje ponad 2000 pacjentów z 60 do 120 gramów dożylnym askorbinian sodu bez problemów.

Jak zatrzymać wypadanie włosów Dzięki diecie

Wypadanie włosów to nie tylko próżność. Zdrowie włosów może być wskaźnikiem ogólnej kondycji organizmu. Chociaż dziedziczność może być częściowo do winy, utrata włosów jest często spowodowane brakiem równowagi hormonalnej, podwyższony poziom stresu, lub niedożywieniem. Jeśli zmiany w diecie nie rozwiązują problemu utraty włosów w ciągu sześciu miesięcy, a już wykluczone dziedziczność, powinien skontaktować się z lekarzem, aby ustalić, czy problem jest stres lub hormonalne związane.

Instrukcje

Instrukcje

1 Oczyść swoją kuchnię. Pozbyć napoje gazowane i fast foodów, takie jak lody, ciastka i ciasta. Coś ciężkiego cukru lub zbyt przetworzone powinny iść. W celu uzyskania odżywiania, czego potrzebujesz, aby zatrzymać wypadanie włosów, należy puścić tyle pustych kalorii jak to możliwe. Słodkie żywności śmieci mają wciągająca jakości i sprawiają, że trudniej uzyskać zdrowszej żywności organizm potrzebuje. Ponieważ zdrowie włosów jest odzwierciedleniem ogólnego stanu zdrowia, to nie wystarczy, aby wziąć multiwitaminowy i kontynuować jedzenie fast foodów.

2 Jedz dieta bogata w białko, cynk, witaminy z grupy B, witamina E i witaminy A. Wszystkie te składniki są bezpośrednio powiązane w na zdrowie włosów i wielu ludzi z utraty włosów są ubogie w jeden lub więcej z nich. Spróbuj dostać się z całych nieprzetworzonych składników odżywczych żywności, a nie zbożach, ponieważ jakość zbóż witamin w ufortyfikowanym jest generalnie niski.

Wiele osób z utratą włosów mają równowagi cynk / miedź. Według "Zapytaj Alice" na stronie internetowej Columbia University: "Cynk jest ważnym minerałem dla włosów, a niedobór prawdopodobnie pojawi się jako nadmierne wypadanie włosów, brak połysku i trudności z kontrolą."

3 Należy wysokiej jakości z kultur probiotycznych acidophilus i bifidum. Są zdrowe bakterie, które organizm potrzebuje do prawidłowego trawienia i pomoże organizmowi w absorpcji witaminy.

4 Weź multiwitaminy klasy medycznej. Można je znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością lub naturalnej apteki. Ważne jest, aby wziąć multiwitaminowy, który daje tyle witamin dla optymalnego zdrowia i że jest wykonany z najwyższej jakości składników. Na przykład, w odniesieniu do witaminy D trzeba witaminy D3, nie niższej jakości D2. Witaminy C trzeba askorbinian wapnia, a nie kwas askorbinowy. Kwas askorbinowy nie jest prawda witaminy C. Wszystkie multiwitaminy nie są sobie równe, więc sprawdzić etykiety.

Wskazówki

  • Bądź pewien, że to B-kompleks w multiwitaminy, a nie tylko jeden lub dwa z witamin z grupy B. Witaminy z grupy B współpracować synergistycznie.
  • Powinny być coraz pół grama do 1 grama białka na kilogram masy ciała na dobę. Jeśli nie otrzymujesz nawet minimalną ilość białka w diecie, zaczynają się od pół grama na kilogram masy ciała. Zbyt dużo białka jest tak źle, jak za mało.
  • Jeśli wziąć więcej niż jeden rodzaj witaminy być pewien, że nie są nawet na podwojenie dawki. Niektóre witaminy, zwłaszcza witaminę A, może być niebezpieczne, gdy zbyt dużo jest zrobione codziennie. (Uwaga: nie można się zbyt wiele witamin z żywnością, tylko suplementy.)

Wady askorbinianu sodowego

Wady askorbinianu sodowego


Askorbinian sodu jest formą witaminy C oferuje wiele korzyści dla zdrowia, w tym zwiększenie poziomu immunologicznej systemu i energii, jak również jest bardziej przyswajalne formy witaminy niż inne formy, takie jak kwas askorbinowy. Mimo, że jego korzyści jest wiele, askorbinian sodu niesie szereg potencjalnych zagrożeń, które konsumenci muszą wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji o użyciu związek jako uzupełnienie zdrowia.

Efekty skóry

Askorbinian sodu podjęte w dużych dawkach może mieć niekorzystny wpływ na skórę. Te działania niepożądane mogą wahać się od niewielkich podrażnień skóry, takich jak wysypka, świąd i pokrzywka na obrzęk twarzy, warg lub języka. Jeśli wystąpi ten ostatni warunek, należy natychmiast zatrzymać zużycie, a podróż na pogotowie jest w porządku, ponieważ może to być objawem naparstnicy, potencjalnie śmiertelną chorobą skóry.

Ból i problemy z oddychaniem

W postaci do iniekcji, nadto askorbinian sodu może powodować ból w całym ciele. Jest to najczęściej wyświetlane w bólu w klatce piersiowej lub uczucie pieczenia, ból kości i trudności w oddychaniu. Askorbinian sodu w zastrzyku ma dużo bardziej bezpośredni wpływ na organizm, niż gdy spożywane doustnie, a nie powinno być uzupełnienie nadużywane.

Uszkodzenie narządów wewnętrznych

Według sciencelab.com, długotrwałe narażenie na askorbinian sodu na wysokim poziomie może spowodować problemy z narządami wewnętrznymi. Związek może wydzielają toksyczne oddziaływanie z nerek, górnych dróg oddechowych (jak wspomniano powyżej) i w przewodzie pokarmowym. To twierdzenie jest poparte 1995 badań opublikowanych przez Oxford University Press. Badanie to, przeprowadzone przez lekarzy z University of Nebraska w centrum medycznego, stwierdzono, że długotrwała ekspozycja na askorbinian sodu spowodowała znaczne uszkodzenia pęcherza moczowego samców szczurów.

Dlaczego niektóre minerały Schelatowany?

Dlaczego niektóre minerały Schelatowany?


Producenci mineralnych suplementów diety czasami "chelatujących", albo dołączyć, minerały do ​​związków organicznych, w celu polepszenia absorpcji w ciele. Minerały są nieorganiczne i nie mogą być wchłonięte i bez dodanego związku chelatowej.

Jak roboty chelatacji

Chelatowanie wiąże cząsteczkę białka z nieorganicznej. Wyściółka jelita uznaje organicznej cząsteczki białka i transportuje go do krwi przez błonę śluzową ściany jelita.

Rodzaje

Chelatacji zostanie podana na butelki suplementu mineralnego z jednym następujących kategoriach: ". Chelatu" askorbinian, asparaginian, cytrynian, glukonian, glicynian, mleczan, orotan oraz wszelkich substancji, które kończą się słowem Przykładami dodatków mineralnych, które mogą być chelatowanych obejmują sód, potas, magnez, wapń, fosfor, chrom, miedź, żelazo, fluor, jod, mangan, molibden, wanad, selen i cynk.

Cena

Chelatowany postać mineralnego suplementu pokarmowego są zwykle droższe niż nieorganicznych. Jednakże, ta postać jest uważane za bardziej opłacalny ze względu na lepszą absorpcję.

Badania lekarskie

Chelatacji mineralna sens ekspertów w dziedzinie zdrowia z powodu formy organiczne z mineralnym zawsze łatwiej absorbują do układu pokarmowego w porównaniu z nieorganicznymi formie. , Jednak nie wiadomo, istnieją badania, aby udowodnić, że chelatowane suplementy są łatwiej wchłaniane, zgodnie z WebMD. Suplementy diety nie są regulowane przez FDA, i niewiele jest środków finansowych na tego typu badaniach.

Ostrzeżenie

Suplementy mineralne nie należy przyjmować z leków na receptę jak się da "chelat" razem w układzie pokarmowym i wzajemnie ograniczone z powodu ich skuteczności.

Kwas askorbinowy Plus wodorowęglan sodu

Kwas askorbinowy Plus wodorowęglan sodu


Kwas askorbinowy jest forma witaminy C, witaminy z wielu korzyści dla zdrowia. Wodorowęglan sodu jest powszechnie znane jako soda oczyszczona. Dwa z nich są połączone do stosowania jako alternatywne leczenia raka, który jest najbardziej skuteczny wobec nowotworów przewodu pokarmowego. Jednak ważne jest, aby nie nadużywa sodę.

Kwas askorbinowy

Kwasu askorbinowego lub witaminy C są rozpuszczalne w wodzie. Oznacza to, że organizm nie naturalnie ją przechowywać. Witamina C może przyczynić się do zmniejszenia szkód, co się dzieje, kiedy organizm przekształca tłuszcz w energię. Witamina C jest uważany przez niektórych pomóc w zapobieganiu raka. Jednak nie ma dowodów na poparcie tego.

Wodorowęglan sodu

Wodorowęglan sodu lub soda, jest najczęściej używany do gotowania. Reaguje z kwasami w celu uwolnienia dwutlenku węgla. Soda oczyszczona jest uważany przez niektórych za skuteczne w leczeniu nowotworów przewodu pokarmowego. Jednakże, ponieważ soda zobojętnia się głównie w przewodzie pokarmowym czyni niewiele poza nią.

Mieszanina

Witamina C, po zmieszaniu z sody kaustycznej, tworzy askorbinian sodu i dwutlenek węgla. W celu odpowiedniego wymieszania dwóch, zacząć z jednym gram witaminy C (Budynek powoli do pięciu gramów w czasie) i rozpuścić go w szklance wody. Dodaj jedną łyżeczkę sody oczyszczonej do mieszaniny. Sody musi być aluminiowa. Następnie może być przyjmowana doustnie.

Leczenie

Przyjmowana ta mieszanina witaminę C i sody kaustycznej jest atrakcyjna dla komórek nowotworowych. To dlatego, że witamina C jest prawie nie do odróżnienia glukozę, której komórki raka paszy. Komórki nowotworowe wchłonąć askorbinian sodu, które mogą być szkodliwe dla nich. Ta metoda leczenia nie zostało naukowo przetestowane i nie wpływa w żaden sposób wyników gwarancyjnych.

Rozważania

Jak w przypadku wszystkich schorzeń, bardzo ważne jest, aby omówić wszelkie alternatywnych metod leczenia z lekarzem. Ponieważ witamina C zmieszano z sody kaustycznej nie jest naukowo zweryfikowała leczenia raka, może być używane jako dodatek do uznanej leczenia. Sody nie należy przyjmować doustnie przez ponad trzy tygodnie, a po tym czasie nie powinno się podejmować żadnych sody przez co najmniej trzy tygodnie.

Co Synflex narkotyków służy?

Co Synflex narkotyków służy?


Synflex Ameryka sprzedaje wiele produktów SYNFLEX zwolnić zapalenie kości i stawów u ludzi i zwierząt, a do pomocy sportowców w odzyskaniu od treningów i urazów. Podczas Synflex nie został zatwierdzony jako lek przez US Food and Drug Administration, istnieją dowody na skuteczność SYNFLEX "głównego składnika aktywnego, glukozaminy. Według Synflex Ameryki jego produkt zostaje wchłonięty się łatwo w organizmie, ponieważ Synflex jest w postaci cieczy, a nie tabletki, kształtu.

Składniki aktywne

Wymienionych na stronie internetowej Synflex, produkty ciekłe zawierają siarczan glukozaminy, chlorowodorek glukozaminy; siarczan chondroityny z chrząstki rekina; proszek przeciwzapalne boswellin zioła, bromelaina i juki; askorbinian manganu; Kwasy omega-3 i omega-6 kwasy tłuszczowe; oraz witaminy A, C i E. roll-on wersję Synflex Power + Plus, zawiera glukozaminę, kamfora, MSM (metylosulfonylometan), mentolu i mirystynian izopropylowy promowanie wchłanianie.

Zapalenia stawów u ludzi

Dowody przedstawione w internetowym glukozaminy zestawieniu przygotowanym przez National Library of Medicine i National Institutes of Health wynika, że ​​glukozamina skutecznie łagodzi ból i obrzęk związany z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych u ludzi. Dowody na stosowanie do leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów chondroityny jest mieszany, ale bromelaina, boswellin i juki mają silne lub umiarkowane właściwości przeciwzapalne.

Zapalenie stawów u zwierząt

Trenerzy koni używać zarówno do wstrzykiwania i sproszkowanych form glukozaminy szeroko. Produkt Synflex na zwierzęta wydaje się być skierowane głównie do właścicieli psów.

Wyniki sportowe

Niektóre dowody w odniesieniu do korzyści płynących ze stosowania glukozaminy w łagodzeniu bólu nóg i przyspieszyć regenerację po operacji kolana. Dodatkowo, kwasy omega-3 wydaje się wzmocnić wytrzymałość ćwiczeń.

Środki ostrożności

Użytkownicy, którzy mają alergię na skorupiaki mogą mieć problemy z Synflex. Ponadto, niektóre osoby spożywające duże ilości Synflex wystąpiły nudności, biegunka i niestrawność.

Witaminy na Liście rakotwórcza

Witaminy na Liście rakotwórcza


Jeśli uważasz, suplementów witaminy chroni przed rakiem, może być zaskoczony, aby wiedzieć, że niektóre rodzaje witamin rzeczywiście zwiększa ryzyko raka u niektórych osób. Nauka teraz wie, że witaminy zawarte w pożywieniu są bezpieczne i promocji zdrowia, a wysokie dawki suplementów syntetycznych może mieć bardziej negatywny wpływ na zdrowie i działać jako rakotwórczych w organizmie człowieka.

Beta-karoten (Pro-witamina A)

Beta-karoten jest chemicznym prekursorem witaminy A, która występuje naturalnie w wielu warzywach, takich jak kapusta, szpinak, Collard, dyni olbrzymiej, marchew i słodkie ziemniaki. Podczas obrotu jako przeciwutleniacz i przeciwnowotworowego witaminy, badania wskazują inaczej. Badanie w "Journal of National Cancer Institute" w 1998 roku wykazały, palących mężczyzn, którzy przyjmowali suplementy beta-karoten były 23 procent bardziej narażone na rozwój raka prostaty.

Alfa / Beta tokoferol (witamina E)

Witamina E jest rozpuszczalna w tłuszczach witaminy pochodzą z wheatgerm, oleje roślinne, orzechy, nasiona, czerwone mięso, ryby, nabiał, jajka i warzywa liściaste. Według Henry'ego Osiecki, autor "lekarz obsługi of Clinical Nutrition", witamina E odgrywa ważną rolę w zapobieganiu raka, zwłaszcza u osób palących. Jednak badania zgłoszone przez BBC w 2008 roku znaleziono osób suplementacji 400 mg witaminy E były 28 procent bardziej narażone na rozwój raka płuc, w większości z palaczy ryzyko. Witamina E występuje w dużej ilości jako pro-utleniacza, odwrócenie pożądanego efektu leczniczego, w uzupełnieniu.

Kwas askorbinowy (witamina C)

Kwas askorbinowy lub witamina C, jest silnym przeciwutleniaczem w organizmie i można je znaleźć w całej szerokiej gamy świeżych owoców, zielonych liściastych i warzyw. Według Henry'ego Osiecki, jest wiele informacji i badań na potrzeby wykorzystania witaminy C w zapobieganiu raka. Jednakże, podczas gdy inne środki chemiczne są związane witaminy C, odwrotny efekt jest prawdziwe. W badaniu opublikowanym w czasopiśmie "Cancer Research", witamina C w postaci L-askorbinian sodu zbadano i stwierdzono, że zwiększa ryzyko zachorowania na raka pęcherza moczowego. Witamina C jest znana także wzmagają skutki rakotwórczym chemicznej chromu 6 w organizmie.

Kwas foliowy (witamina B9)

Kwas foliowy jest witaminą znaleźć w dużych ilościach w wątrobie, szpinaku, fasoli, soczewicy, szparagi, ziarna i wzmocnionymi Collard zieleni. Natomiast kwas foliowy zapobiega kilka rodzajów nowotworów, takich jak rak jajnika, szyjki macicy i oskrzeli, jedno badanie opublikowane w "Journal of National Cancer Institute" w 2009 roku znaleziono kwas foliowy zwiększa ryzyko zachorowania na raka jelita grubego o 67 proc. Wysokie poziomy suplementacji kwasu foliowego powoduje zwiększone replikację DNA i może maskować objawy niedoborów innych witamin niezbędnych do zapobiegania rakowi.

Jak leczyć Cat Eye Syndrome

Jak leczyć Cat Eye Syndrome


Zespół kociego oka to nieprawidłowości chromosomalnych, które pojawia się przed urodzeniem. Dziecko rodzi się z typowych nieprawidłowości, w tym lekko upośledzoną inteligencję, zaburzenia serca, zaburzenia czynności nerek, niski wzrost, oraz - rzadziej - brak otworu odbytu. Ta rzadka choroba charakteryzuje się patrząc na tęczówce, siatkówce lub w jakikolwiek inny tkance oka. Zniekształcone tęczówki sprawia, że ​​wygląda podobnie do uczniów kota. Leczenie zespołu kot oka zmienia, ponieważ zależy od objawów fotografowanych osób. Pacjent musi brać pod uwagę, że leczenie będzie zmniejszać objawy, ale nie wyeliminuje sam nieprawidłowości.

Instrukcje

1 Traktować szczeliny odbytu z konserwatywnych środków terapeutycznych, takich jak zmiękczacze kału i stosowania wazeliny. Dopasuj dietę. Według zużywa dużo wody, żywności jest łatwo wchłaniany w przewodzie pokarmowym.

2 witaminę C, takie jak kwas askorbinowy lub askorbinian sodu, - do 3 do 18 gramów dziennie, w zależności od tolerancji jelita pacjenta, do leczenia choroby serca. Poza tym, ma od 2 do 3 gramów lizyny dziennie, tak że pacjent ma większe prawdopodobieństwo przeżycia zawał serca.

3 Stosowanie syntetycznych ludzkiego hormonu wzrostu iniekcji do ciała pacjenta. Osoba wymaga sześciu strzałów wstrzyknięciem tygodni do lat. Cena tych ujęć wahają się gdzieś pomiędzy $ 10.000 do 25.000 dolarów rocznie.

4 Daj tabletki omega-3 dla pacjenta z każdego posiłku. Badania pokazują, że osoby względne ryzyko zgonu z powodu choroby niedokrwiennej serca jest zmniejszona z 8 do 10 procent omega-3 tabletki.

5 Użyj witamin oko traktować zdeformowanych tęczówki. Są zalecane witaminy takie jak Twinlab ZMA paliwa. Znaleźć różne witaminy w leczeniu stanu oka przez poprosić specjalistę.

Wskazówki

  • Mimo, że może to być kosztowne, najlepszym sposobem, aby pozbyć się tych warunków jest, aby umówić się z chirurgiem. Jeśli jesteś, lub pacjent zespołu kot-oka, cierpią na choroby serca, to lepiej mieć operację serca, jak tylko można to zrobić. Jeśli pacjent cierpi z powodu braku otworu odbytowego (lub przemieszczenie jelita), jedynym rozwiązaniem jest prowadzenie.
  • Syntetyczne do wstrzyknięć hormon wzrostu człowieka może wywołać poważne efekty uboczne. Każdego roku, przysadki mózgowej dziecka wzrośnie Lazier i zatrzyma segregacji hormonu wzrostu całkowicie. W tym przypadku, dziecko będzie całkowicie zależne od iniekcji. Te zdjęcia są bardzo drogie (10000 dolarów), a to może doprowadzić do całkowitego bankructwa.
  • Jeśli ty lub ktoś z twojej rodziny, kot cierpi na syndrom oka, że ​​to możliwe, że dzieci urodzą się z tego stanu.

Czego unikać po zabiegach NAET

Czego unikać po zabiegach NAET


Techniki Nambudripad za Alergia eliminacji, NAET ", są nieinwazyjne, wolny lek, naturalne rozwiązanie, aby wyeliminować alergie wszystkich rodzajów i intensywności, stosując mieszankę selektywnych bilansowania energii, badania i leczenia procedur z akupunktury / akupresury, alopatii, chiropraktyka, odżywienia, i kinesiological dyscyplin medycyny ", donosi NAET.com. Zabiegi NAET pomóc pacjentowi przezwyciężyć alergie oraz inne dolegliwości dzięki wielokrotnej ekspozycji na alergen i wszystkich naturalnych technik. NAET może być stosowany do wielu różnych alergii, takich jak żywność i pyłku lub w dolegliwościach, takich jak depresja, zespołu nadwrażliwości jelita grubego.

Zasada

Ogólna zasada diety po zabiegach NAET jest unikanie kontaktu z cokolwiek leczono przez 25 godzin po zabiegu. Nie wolno jeść, oddychać, dotykać lub się w ciągu 5 stóp alergenu można leczonych za. Z tego powodu, przed planowanie jest konieczne i należy podjąć specjalne środki ostrożności i przygotować swój dom tak, że wszystkie alergenu jest ze swojego środowiska.

Jajko Mix

Jednym z najczęściej leczonych grup alergenów zwana mieszanka jaja, która zawiera; żółtko, białko jaja, kurczak, tetracykliny i pióra. Nie wolno jeść ani dotykać jaj biały, żółtko, kurczak, tetracyklina, ani żadnych produktów zawierających jaja lub kurczaka. Obejmuje to jedzenie, takie jak krakersy, ciastka, pieczywo, ciasta, sosy do sałatek i potraw smażonych lub pieczonych w jaj ciasto. Należy również unikać ptaków, poduszki z pierza, witaminy i białko trzęsie wykonane z jaj, kołdry, szampony, odżywki i płyny wykonane z produktów jajecznych. Jesteś wciąż wolno jeść ryż, makaron, bez produktów jajka, owoce, warzywa, oleje, wołowiny i mleka.

Mleko / Mix wapnia

Mieszanka wapnia alergenów obejmuje: węglanu wapnia, glukonian wapnia-, mleko krowie, kozie mleko, wapń-askorbinian, mleka kazeiny i albuminy mleka. Jeśli jest to grupa alergen zostałeś potraktowany przez, należy unikać mleko i produkty mleczne, jaja, kurczak, surowe warzywa, ciemne warzywa liściaste, takie jak sałata, brokuły, nasiona sezamu, sera, owies, orzechy, ryby, suplementów wapnia , większość orzechy, figi, jagody i pomidory. Można jeść gotowane ryż, makaron, gotowane bez liściaste warzywa, czerwone mięso, oliwa z oliwek, brzoskwiń, kawę i herbatę bez mleka lub śmietanki i nektarynki.

Witamina C Mix

Trzecia grupa najbardziej powszechne alergeny to mieszanka witaminy C, która zawiera kwas askorbinowy, mix owoców cytrusowych, kwas szczawiowy, mix warzyw, mix owoców, wymieszać ocet, chlorofil, rutyna, hesparin i bioflavinoids. Jeśli pacjent jest leczony na grupy witaminy C, należy unikać kontaktu ze świeżych owoców i warzyw, owoców cytrusowych, suchych owoców, sosów, soków, napojów owocowych, suplementy witaminy C, sztucznych substancji słodzących i pasty do zębów. Jesteś mogą jeść ugotowany ryż, sos, makaron, gotowane mniej lub jajka sadzone, pieczone lub opiekana kurczak, czerwone mięso, ryby, brązowy, tosty, frytki, smażone w głębokim tłuszczu jedzenie, oleje, sól, kawę i wodę. Możesz też jeść żywność, która nie zawiera witaminy C, ani żadnych pochodnych witaminy C.

Wymieszać cukier

Ostatnia grupa wspólny alergen jest mieszanka cukru. Mieszanka składa się z cukru, cukier, cukier trzcinowy brązowy cukier z buraków, kukurydzy, ryżu, cukru, cukru, cukru klonowego, melasy, miodu, cukru, owoców, sacharoza, glukoza, dekstroza, laktoza, maltoza, cukru gronowego i data cukru. Należy unikać kontaktu z i spożyciu któregokolwiek z wymienionych cukrów, napoje z cukrem i sosów. Unikaj przypraw sproszkowanych w opakowaniach opakowaniach, płyny do mycia i usta pasta do zębów. Wciąż możesz jeść biały ryż, warzywa, makarony, oleje roślinne, kurczak, jaja, woda, kawa i herbata bez mleka.

Sztuczne składniki w żywności

Sztuczne składniki w żywności


Sztuczne dodatki do żywności mogą powodować sensitivites u niektórych osób i obawy innych. Niektóre listy są pełne składników substancji unfamilar jeden po drugim, które są trudne do wymówienia i trudniej czuć się komfortowo jedzenia. Zrozumienie, dlaczego firmy obejmują składniki i uczą się, jak bezpieczne są te składniki mogą pomóc zdecydować, co chcesz spożywać czy nie.

Sztuczne słodziki

Odcinkowych dietetycznych, sztuczne środki słodzące są stosowane w wielu słodyczy zmniejszonej cukru i desery. Sacharyna, aspartam, acesulfam-K są powszechnie stosowane, ale Splenda jest używany najczęściej. Sacharyna znany również jako Sweet'N niska i mieszane historię. Do roku 2000, został wymieniony jako substancji powodujących raka przez Światową Organizację Zdrowia. Aspartam, zwie NutraSweet, nie powinny być stosowane w wypiekach, bo jego słodycz pogarsza. Znalezione w galaretce i gumy, acesulfam-K jest około 200 razy słodsza niż cukier i został zatwierdzony do użytku publicznego przez US Food and Drug Administration w 1998 roku sukraloza, postrzegane jako Splenda, jest reklamowany jako wykonane z cukru. Chociaż brzmi naturalne, produkt końcowy Splenda faktycznie ma cząsteczki chloru przyłączony.

Kolorowanka

Sztucznych barwników i barwniki dodaje żywotność do zbóż, pieczywa i słodyczy. Według Center for Science in the Public Interest, dwa najbardziej powszechnie stosowane są barwniki żywności Red 40 i żółty 5: mogą zarówno powodować reakcje nadwrażliwości typu alergicznego. Gdy stosuje się sztuczne dla koloru nawet oczywiście pochodzić barwiących mogą być problematyczne. Karmin jest różowo kolorystyka zdobyte chrząszczy i jest wyraźnie oznaczone na etykietach dla wegan i tych, którzy cierpią na alergie. Karmel barwiących często wykorzystywane w oczyszczonej składa się z roztworu cukru, ale czasami jest wytwarzany z amoniakiem.

Konserwanty

Propionian wapnia występuje naturalnie, ale jest produkowane sztuczne jest inhibitorem formy. Heptyl paraben konserwujący stosuje się w alkoholu i galusan propylu jest stosowany do spowolnienia psucie tłuszczów i olejów. Azotan sodu, azotyn sodu jest szeroko stosowany w przemyśle mięsnym, ale korzystanie został zmniejszony, ponieważ niektóre rakotwórczych związków w obróbce cieplnej mięsa obserwowano. Siarczyny zapobiegają przebarwienia suszone owoce, krewetek i ziemniaków, zaś wykorzystywane do zapobiegania wzrostowi bakterii w winie. Mogą one wywoływać wrażliwość, a także zniszczyć część zawartości B-1 odżywczym jeśli jest zawarte w żywności. Benzoesan sodu i chlorek sodu są bardziej naturalne konserwanty.

Przeciwutleniacz

Gdy tlen miesza się z tłuszczu w produktach, kolor i smak produktu może ulec pogorszeniu, a tłuszcz może jełczeje. Antyoksydanty działają zachować te problemy dzieje. Kwas adypinowy Ascorbyle palmitynian, BHA, BHT, kwas izoaskorbinowy, izoaskorbinianu sodu i kwas winowy mogą być wszystkie dodane zachować kolor i aromat w stanie nienaruszonym. A-Tokoferol jest witamina E, zaś askorbinian sodu i kwas askorbinowy są formami witaminy C; wszystkie są stosowane jako antyutleniacze.

Pielęgnacja Ethex Składniki Natal

W lutym 2009 roku, producent leku Ethex Corp ogłosiła dobrowolne wycofanie detalicznego i hurtowego w swojej linii receptę prenatalnych tabletek witaminy ze względu na kwestie związane z żelaza przedawkowanie w klientów. Tabletki, sprzedawane pod NatalCare i innych marek, zostały opracowane jako multiwitaminowe i mineralne przeznaczone do zaspokojenia potrzeb żywieniowych matek podczas ciąży i karmienia piersią. Ethex przypomniał witaminy NatalCare dobrowolnie po

NatalCare Plus

Tabletki NatalCare Plus mogą być zidentyfikowane przez ich kształt owalny i powlekania różowy; z jednej strony zawiera słowo "ETHEX", a z drugiej strony ilość 225 jest wytłaczany. Aktywne składniki witaminowe 4000 IU witaminy A, 1,84 mg witaminy B1, witaminy B2 3 mg (ryboflawina), 20 mg witaminy B3 (niacyny), 10 mg witaminy B6, 1 mg witaminy B9 (Kwas foliowy), 12 mcg witaminy B12 , 120 mg witaminy C, 400 IU witaminy D3 i 22 mg witaminy E. Aktywne związki mineralne zawierają 200 mg wapnia, 27 mg żelaza, 25 mg cynku i 2 mg miedzi.

NatalCare Plus zawiera 13 nieaktywne składniki: wosk carnauba, kroskarmelozę sodową, uwodorniony olej roślinny, hypromellozy, czerwony tlenek żelaza, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, naturalny aromat waniliowy, polidekstrozę, glikol polietylenowy, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu i triacetynę.

NatalCare Rx

NatalCare Rx tabletki odżywcze zawierają 12 aktywnych związków witaminy: 4000 jm witaminy A, 1,5 mg witaminy B1, 1,6 mg ryboflawina, niacyna 17 mg, 7 mg witaminy B5 (kwas pantotenowy), 4 mg witaminy B6, 30 mcg witamina B7 (biotyna) , 1 mg kwasu foliowego, 2,5 mcg witaminy B12, 80 mg witaminy C, 400 IU witaminy D i 15 IU witaminy E leku Pięć składniki mineralne 200 mg wapnia, 54 mg żelaza, 100 mg magnezu, 25 mg cynku, 3 mg miedzi.

NatalCare RX zawiera 14 nieaktywne składniki: wosk carnauba, kroskarmeloza sodu, etylowanilinę, etylocelulozę, uwodorniony olej roślinny, hypromelozę, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, polidekstrozę, glikol polietylenowy, dwutlenek krzemu, kwas stearynowy, dwutlenek tytanu i triacetynę.

NatalCare Trzy

NatalCare Trzy prenatalne tabletki odżywcze są beżowy wygląd. Tabletki zawierają następujące witaminy: 3000 IU witaminy A, 1,8 mg witaminy B1, 4 mg ryboflawiny, 20 mg niacyny, 25 mg witaminy B6, 1 mg kwasu foliowego, 12 mcg witaminy B12, 120 mg witaminy C, 400 IU witaminy D3 i 22 mg witaminy E. związki mineralne zawierają 200 mg wapnia, 28 mg, 25 mg żelaza, magnez, cynk 25 mg i 2 mg miedzi.

W NatalCare trzeciej jest 28 nieaktywne składniki: guma arabska, palmitynian askorbylu, butylowany hydroksyanizol, butylowany hydroksytoluen, wosk karnauba, kwas cytrynowy, kroskarmeloza sodu, DL-alfa-Tokoferol, żelatyna, uwodorniony olej roślinny, hypromeloza, czarny tlenek żelaza, czerwony tlenek żelaza , żółty tlenek żelaza, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, polidekstrozę, glikol polietylenowy, dwutlenek krzemu, askorbinian sodu, benzoesan sodu, cytrynian sodu, laurylosiarczan sodu, kwas sorbowy, skrobia, sacharoza, ditlenek tytanu i triacetynę.

Problemy z Ethex NatalCare Składniki

Według US Food and Drug Administration, Ethex Corp rozpoczął wycofanie NatalCare, stwierdzając, że jej produkty "mogą być wytwarzane w warunkach, które nie spełniają w wystarczającym stopniu prąd Dobrej Praktyki Wytwarzania (cGMP)," bez określenia konkretnego problemu produkcji.

Inne przypomina produktów Ethex w 2008 i 2009 roku udział silne leki. W każdym przypadku, powiadomienie przypomnieć cytowany tabletek, które były zbyt duży, a zatem zawarte jak dwukrotnie wyższej od zalecanej dawki niektórych składników aktywnych.