adcov.com

ashwagandha ogrzewa

Co to jest Ashwagandha głównej?

Ashwagandha korzeń jest lek ziołowy stosowany w indyjskiej medycynie ajurwedyjskiej systemu do różnych warunków zdrowotnych, jak również ogólnej tonik, podobnie jak żeń-szeń jest stosowany w Chinach. Withania somnifera jest łacińska nazwa tej rośliny z rodziny psiankowatych. Pochodzi z Himalajów i na subkontynencie indyjskim. Ashwagandha głównego służy jako adaptogen jako wybuchowy zioła, jak również za żywotności seksualnej.

Rak

Wyznaczonego według badań w Zakładzie Radiobiologii, Kasturba Medical College, Manipal, ashwaghanda pomyślnie zwiększyła odsetek wyleczeń nowotworów u myszy w połączeniu z radioterapią.

Cukrzyca

Według badań przeprowadzonych w Zakładzie Farmakologii Hamdard University, New Delhi, Indie, ashwaghanda zmniejszony poziom glukozy we krwi i poprawę wrażliwości na insulinę.

Zapalenie

Według badań przeprowadzonych przez Farmakognozji i Farmakologii Wydziału, Rada Badań Naukowych w Bagdadzie, w Iraku, ashwaghanda wykazywały działanie przeciwzapalne podobne do kortyzonu

Toksyczność

Zgodnie z opublikowanym przez Los Angeles College of Chiropractic; ashwaghanda wykazała niewiele bez toksycznych efektów ubocznych.

Teorie / Spekulacje

Ashwaghanda jest klasyfikowany jako Rasayan herb w systemie ajurwedyjskiej i jest stosowany tradycyjnie w całej medycynie odmładzania tonikiem.

Ashwagandha skutków ubocznych Kobiet

Ashwagandha skutków ubocznych Kobiet


Ashwagandha jest rośliną, zwykle używane w medycynie ajurwedyjskiej. Zioło to jest tonik energii podobne, ale mniej kosztowne, niż żeń-szenia. Zazwyczaj zioło jest bezpieczne. Istnieje jednak pewne kontrowersje dotyczące bezpieczeństwa jego stosowania dla kobiet w ciąży lub w dużych dawkach.

Znaczenie

Zazwyczaj Ashwagandha jest bezpieczny do 100 mg na kg masy ciała. Jednakże roślina ma zdolność do wywoływania aborcji, jeśli zbyt wiele wykonaniu. Steroidowe laktony przebywania rośliny Uważa się, że wpływ na rozwój płodu. Dlatego też jest niebezpieczne dla kobiet w ciąży do podjęcia tego zioła, bez nadzoru lekarza.

Historia

Tradycyjnie Ashwagandha jest stosowany w medycynie ajurwedyjskiej. W Indiach nie istnieją żadne ograniczenia jej stosowania z matek karmiących. Bezpieczeństwo zioła podczas pielęgniarstwa nie jest oparte na badaniach klinicznych.

Kontrowersja

Na zachodzie, uważa się, że Ashwagandha jest niebezpieczne dla kobiet do podjęcia w czasie ciąży. Jednak w Indiach kobiety, które doświadczają słabości wziąć zioło, ponieważ uważa się, aby ustabilizować płód.

Rozważania

Myszy podane Ashwagandha które składa się 25 procent ich diety opracowane problemów z małymi zmianami, stany zapalne, zatory naczyń i problemy z nerkami.

Skutki uboczne

Duże dawki Ashwagandha może powodować problemy żołądkowo-jelitowe, ponieważ proszek jest ciężkie i trudne do strawienia. Wyniki mogą obejmować biegunkę, wymioty, nudności i uczucie ciężkości w brzuchu. Zioło Należy również unikać kobiety lub mężczyzn, którzy cierpią z powodu choroby wrzodowej lub innych problemów trawiennych.

Ashwagandha & Menopauza

Ashwagandha jest popularnym przeciwutleniaczem uznawane na całym świecie za jego korzyści zdrowotne. Powszechnie używany ziołowy, korzystanie z Ashwagandha wynika z tradycji indyjskiej ajurwedy. Używane prawidłowo, Ashwagandha może pomóc ból traktować, stres i złagodzić skutki menopauzy.

Ashwagandha

Ashwagandha jest znaleźć w całym basenie Morza Śródziemnego i Afryki, gdzie jest to dzika roślina, i przez większość z Indii, gdzie jest komercyjnie hodowanych ze względu na duży popyt międzynarodowej. Korzenie rośliny ashwagandha są wykorzystywane do wyciągu, który jest przekształcany do pigułek lub kapsułek.
Pozytywne efekty Ashwagandha pochodzą z wielu przeciwutleniaczy występujących w obrębie korzeni roślin, a korzystanie z Ashwagandha jako ziołowy suplement został zatwierdzony przez US Food and Drug Administration.

Klimakterium

Skutki menopauzy, która rozpoczyna się, gdy kobieta zatrzymuje owulacji, może to uderzenia gorąca, pocenie się i problemy ze snem, między innymi. Biorąc suplementy ziołowe i poddawanych hormonalnej terapii zastępczej stały się powszechne praktyki w zmniejszaniu nieprzyjemne skutki uboczne menopauzy. Korzystanie z Ashwagandha jest naturalnym sposobem, aby pomóc zarządzać menopauzy.

Efekty

Ashwagandha jest pomocna w kontaktach z spanie kłopoty, łagodzi stres, zwiększa wytrzymałość i równoważenia hormonów przez pracę z nadnercza. Przeciwutleniacze w Ashwagandha zmniejszyć objawy, takie jak uderzenia gorąca, łagodnej depresji i lęku związanego z menopauzą.

Rodzaje

Ashwagandha może być podjęta w formie tabletek lub kapsułek, które można kupić w wielu sklepach ze zdrową żywnością i jest często przetwarzane zgodnie z tradycyjnymi praktykami organiczne i wegetariańskie ajurwedyjski. Ashwagandha jest również nazywany wiśnia zimą, i można je nabyć w postaci herbaty z sklepach ze zdrową żywnością.

Rozważania

Korzyści wynikające z zastosowania Ashwagandha pochodzą z regularnej konsumpcji, ale biorąc zbyt wiele może być szkodliwe. Jak w przypadku każdego ziołowy suplement, zużywa zbyt dużo Ashwagandha może mieć negatywny wpływ na zdrowie przewodu pokarmowego. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich wskazówek przy podejmowaniu ziołowy suplement.

Kobiety, które biorą leki uspokajające lub mają nadczynność tarczycy powinny unikać podejmowania Ashwagandha, ponieważ może dodatkowo stymulować aktywność nadnerczy. Skonsultuj się z lekarzem przed przystąpieniem do podjęcia wszelkiego rodzaju suplement ziołowy lub organicznego.

Jakie są korzyści z Ashwagandha?

Korzeń Ashwagandha jest zwykle stosowany w postaci proszku lub ekstraktu ze względu na jego korzystnych zastosowań leczniczych. Roślina pochodzi z Indii i jest on używany od tysięcy lat przez ajurwedyjskich lekarzy.

Historia

Indianie i Afrykanie stosowany w leczeniu stanów zapalnych Ashwagandha w organizmie. To była przydatna pomoc w zapobieganiu chorobom i leczenia gorączki.

Znaczenie

Ashwagandha mózgu wpływa na poprawę pamięci i zdolności poznawczych. Tradycyjnie zostały wykorzystane do problemów z utratą pamięci i inne zaburzenia mózgowe.

Korzyści

Ashwagandha jest uważany tonik trwałość ze zdolnością do poprawy ogólnego stanu zdrowia i energii.

Cechy

Wysoki poziom żelaza w Ashwagandha może przyczynić się do poprawy poziomu czerwonych krwinek i hemoglobiny. Może również wspierać wzrost u dzieci.

Rozważania

Wiele z tych właściwości Ashwagandha są podobne do tych z żeń-szeń. Ashwagandha kosztuje też mniej niż żeń-szeń.

Jak przygotować Korzeń Ashwagandha

Jak przygotować Korzeń Ashwagandha


Ashwagandha znajduje się w Indiach i Ameryce Północnej. Jest on powszechnie stosowany przez mężczyzn jako afrodyzjak i działa jak antybiotyk, lek przeciwbólowy. To pomaga w sedacji i poprawia moczu zdrowia. Jednakże, ponieważ istnieją pewne znane skutki uboczne przedawkowania z Ashwagandha, należy zachować ostrożność podczas stosowania go. Ashwagandha powinna być przygotowana starannie, aby skorzystać ze wszystkich zalet i zmniejszenie skutków ubocznych. Jedną z metod jest stworzenie Ashwagandha nalewki.

Instrukcje

1 Podziel Ashwagandha do dwóch oddzielnych stosach (100 gramów) i umieścić każdy stos do innego szklanym słoju.

2 Wlać 500 ml alkoholu w każdym słoju. Nigdy nie używaj alkoholu, innych niż alkohol etylowy lub może otruć siebie.

3 Zamknąć słoiki szklane (upewnij się, że uszczelka jest szczelne) i umieścić je w miejscu bez światła (można je w nieprzezroczystych pojemnikach lub workach). Zostaw słoiki tam przez dwa tygodnie, ale pamiętaj, aby uścisnąć je codziennie, tak aby mieszanina będzie równomiernie reagować.

4 Po dwóch tygodniach, należy odkręcić pokrywy z słoików i wziąć kawałek gazę i przykryć górną tak, że jest napięty i nie spaść.

5 Umieść zawartość obu słoików do większego słoika. Staraj się nie tracić mieszaniny; wycisnąć całą pozostałą ciecz z ashwagandha ziół. Rzuć zioła z dala.

6 Zamknąć słoik 1 litr (szczelne) i spróbować go, kiedy tylko chcesz, nie przekraczającej 1 łyżeczkę dziennie. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, należy mieszankę pod językiem, który pomaga chemikalia Ashwagandha dostać do krwiobiegu bardziej efektywnie.

Ashwagandha bezpieczeństwa

Wiele osób, które mają interes w ziołowych suplementów i medycyny alternatywnej może słyszeliście o niejasne zioła zwanego Ashwagandha. Ta mała roślina jest od dawna częścią medycynie ajurwedyjskiej i jest coraz większą popularność wśród konsumentów dziś w leczeniu różnych dolegliwości.

Ashwagandha Senność

Ci, którzy doświadczają dużej ilości senności podczas korzystania Ashwagandha może być poinformowani, aby nie działać pojazdu lub innych ciężkich maszyn.

Interakcje

Według indeksu naturalnych i alternatywnych metod leczenia dostępnych online, Ashwagandha zwiększy ewentualnych środków uspokajających, jak innych leków lub alkoholu, jeśli są przyjmowane jednocześnie z innymi środkami uspokajającymi.

Rozważania

Według Healthwise bazę wiedzy wykorzystywanej przez University of Michigan Health System w odniesieniu do Ashwagandha, zioło nie posiada toksycznych interakcji.

Ostrzeżenia

Nie jest wskazane dla kobiet w ciąży do korzystania Ashwagandha, ponieważ może to wywołać poronienie, według strony internetowej Memorial Sloan-Kettering Cancer Center.

Bezpieczne dawkowanie

Nietypowo wysokie dawki Ashwagandha okazały się przyczyną uszkodzenia nerek u zwierząt laboratoryjnych. Osoby korzystające Ashwagandha są ostrzegani, aby stosować się do zalecanej bezpiecznej dawki.

Zastosowań Ashwagandha

Zastosowanie aswagandha, główny zioło w indyjskim systemie medycyny ajurwedyjskiej, sięga ponad 2500 lata. Zioło to jest klasyfikowane jako adaptogen, substancję, która dostarcza energię, pomaga uchwyt stresu ciało i łagodzi zmęczenie. Jego najbardziej popularne aplikacje oparte są na jego długiej historii stosowania w medycynie indyjskiej.

Informacje ogólne

Artykuł opublikowany w numerze z sierpnia 2000 z medycyny alternatywnej przeglądania szczegółowych ustaleń wyszukać komputerowej medycznych baz danych, aby znaleźć informacje dotyczące tego zioła. Po dokonaniu przeglądu, autorzy stwierdzili, że posiada wiele zalet. Ma działanie przeciwzapalne, anty-guza, anty-stres, przeciwutleniacz, odpornościowy i wzmacniające właściwości odmładzające. W oparciu o badania toksyczności, wydaje się być bezpieczne leczenie roślinne. Jest znany także jako indyjskiego żeń-szenia i jest doskonałym uzupełnieniem dla wytrzymałości i wytrzymałości.

Mózg Zdrowie

Indyjscy lekarze używać Ashwagandha w leczeniu związanych z wiekiem spadek psychicznego u pacjentów geriatrycznych. Naturalne ekspert zdrowia Ray Sahelu przegląd szeregu badań z wykorzystaniem aswagandha do tego celu, a okazało się, że zawiera ona wiele związków, które poprawiają funkcjonowanie psychiczne, w tym pamięci. To przede wszystkim wpływa na sposób mózg używa acetylocholiny, substancji chemicznej odpowiedzialnej za przekazywanie informacji między komórkami nerwowymi.

Problemy seksualne

Ashwagandha jest głównym leczenie ziołowe niskiego popędu seksualnego. Ma długą historię stosowania, aby zwiększyć wytrzymałość seksualną i zmniejszyć częstość przedwczesnego wytrysku. Jego najbardziej aktywne związki, alkaloidy oraz withanoloids zwiększyć trwałość i posiadają właściwości stymulujące seksualnie. Biorąc ashwaganda nie jest odpowiedni dla ostrych problemów seksualnych, należy wziąć co najmniej tydzień, aby dokonać żadnej zmiany. Kama Sutra wspomina zasugerował użycie tego zioła w celu zwiększenia doświadczenia seksualne.

Stres i bezsenność

Aswagandha ma łagodne właściwości uspokajające i był używany od wieków w leczeniu stresu i łagodzi niepokój i bezsenność. Nie należy stosować tego zioła jeśli już przyjmuje jakiekolwiek leki na receptę dla tych warunków.

Stany zapalne

Jest on powszechnie stosowany w leczeniu stanów zapalnych, takich jak zapalenie stawów. Ashwagandha zawiera naturalne steroidowych podobne związki, które działają w podobny sposób jak te syntetyczne. Oprócz zmniejszenia stanu zapalnego, może także zmniejszyć ból, często towarzyszy te warunki.

Rozważania

Weź Ashwagandha w postaci kapsułek, jak jest na etykiecie. Nie używać oleju Ashwagandha, który miesza się z olejem migdałowym i wody różanej; jest przeznaczony do twarzy. Nie jeść jagody, ponieważ mogą one spowodować poważne dolegliwości żołądkowe. Ponieważ ma łagodne właściwości uspokajające, nie należy używać, jeśli pacjent przyjmuje inne leki uspokajające jak uspokajających.

Korzeń Ashwagandha Powder Side Effects

Korzeń Ashwagandha Powder Side Effects


Sproszkowany korzeń Ashwagandha to suplement diety, który pochodzi z korzenia krzewu Ashwagandha. Uprawiane w Indiach i Afryce, a stosowane w leczeniu indyjskiej i ajurwedyjskiej, zioło uważa się pochwalić wiele korzyści zdrowotnych, z przeciwnowotworowe i przeciwzapalne do właściwości antystresowe i odmładzania. Przeprowadzone badania nie wykazują wiele poważnych efektów ubocznych wywoływanych przez zużycie proszku głównego ashwagandha; to jednak zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów.

Badania przeprowadzone na szczurach wykazały, że spożywanie proszku korzenia Ashwagandha nie wydają się stwarzać zagrożenie poważnych skutków ubocznych u większości osób. W rzeczywistości, wiele efektów ubocznych stosowania tego suplementy ziołowe dodatnie. Po 90 dni biorąc proszku korzenia Ashwagandha, szczury studiował zyskał na wadze, wzrost ich wagi wątroby i pokazał oznaki zwiększonej konsumpcji żywności.

Sproszkowany korzeń Ashwagandha Uważa się również wspierać produkcję komórek krwi, które mogą być przydatne w zwalczaniu infekcji.

Sproszkowany korzeń Ashwagandha stwierdzono wzrost i pomagają regulować aktywność tarczycy. Dla większości ludzi to nie powinno być problemem. Osoby z tarczycy lub wątroby, choć nie powinno się używać Ashwagandha. W jednym przypadku proszku korzenia Ashwagandha stwierdzono, że spowodował nadczynność tarczycy, lub nadczynność tarczycy, stan, w którym staje się nadczynność tarczycy. Objawy nadczynności tarczycy wyjaśniona po zioło nie był już podejmowane.

Ashwagandha dla Weight Loss

Ashwagandha, zwany także winter cherry lub indyjski żeń-szeń, jest powszechnie stosowany w medycynie ajurwedyjskiej zioło. Gdy używany w połączeniu z innymi suplementów wzmacniających odchudzających, Ashwagandha może pomóc zachęcić utratę wagi poprzez swoje adaptogenne skutków. Ashwagandha jest bezpieczny i ma niewiele skutków ubocznych.

Adaptogen

Ashwagandha nie apetyt oparty na aktualnej wiedzy jego skutków farmakologicznych. Jednak ten starożytny zioło tradycyjnie ajurwedyjski postrzegane jako "adaptogen", co oznacza, że ​​może pomóc zminimalizować wahania związane ze stresem w diecie. Zielarze zobaczyć adaptogenów jak Ashwagandha, Rhodiola i żeń-szenia jako idealne dla ludzi, którzy przejadać lub undereat wskutek stresów środowiskowych. Ashwagandha może również przyczynić się do wzrostu metabolizmu i eliminacji nieprawidłowości w trawieniu.

Nauka

W sierpniu 2009 roku, nie było żadnych prób recenzowane dotyczące skuteczności Ashwagandha jako tłumiące apetyt i metabolizm wzmacniaczem - jego skuteczność została ani udowodniono ani obalona. Jednak ocena 2000 wykazały, że liczne badania kliniczne potwierdziły właściwości adaptogen Ashwagandha jest, które są szczególnie silne, gdy jest używany w synergicznym połączeniu z podobnymi ziół. Ponadto, ponieważ ashwagandha nie zawiera środki pobudzające, to może być bezpiecznie dodanie suplementów, takich jak herbata zielona, ​​które stymulują utratę masy ciała.

Bezpieczeństwo

Obszerne badania na zwierzętach, nie wykazała żadnych znacznych skutków ubocznych związanych z Ashwagandha, nawet gdy stosuje się go w dużych dawkach. Ocena kliniczna opublikowana w 1998 roku nie wykazano toksyczne działanie u szczurów podane bardzo duże dawki Ashwagandha i żeń-szenia. Przegląd zauważył także, że "oba [ziół] indywidualnie nie wykazały toksyczności długoterminowej na administracji." Jednak ashwagandha należy stosować ostrożnie przez osoby z chorobami i kobiet w ciąży.

Jak korzystać Ashwagandha

Jak korzystać Ashwagandha


Ashwagandha, znane również jako "zimowej wiśni" to krzew znaleźć w Indiach i Ameryce Północnej. Ma silne działanie przeciwutleniające i jest stosowany w leczeniu stresu, cukrzyca, bezsenność i epilepsji. Chociaż korzeń Ashwagandha jest powszechnie stosowany w medycynie ajurwedyjskiej, należy stosować ostrożnie i w odpowiedni sposób, aby mieć pełny efekt.

Instrukcje

1 Wybierz formę zioła, który jest właśnie dla Ciebie. Ashwagandha jest dostępny w różnych formach --- kapsułki, nalewki i suszone w proszku korzenia (herbata). Kapsułki są najczęściej używane. Jeśli masz problemy z połykaniem kapsułek, herbaty lub nalewki jest dobrym wyborem.

2 Dodaj łyżeczkę sproszkowanego Ashwagandha w gorącego mleka przed snem. pomaga w bezsenności. Można również pić w każdej chwili, aby zmniejszyć lęk.

3 Dodać herbatę. Dodać jedną łyżeczkę proszku ashwagandha do wody i gotować przez 15 minut. Pij co najmniej trzy filiżanki herbaty dziennie.

4 Monitorowanie temperatury ciała po rozpoczęciu przyjmowania ziół. W pewnych przypadkach może to spowodować niewielki wzrost temperatury ciała. Jeśli stan się utrzymuje skontaktować się z lekarzem.

5 Postępuj dawki podane przez lekarza. W przypadku pominięcia dawki, aby spróbować go mieć jak najszybciej i nie łączyć dawki. Duże dawki mogą powodować nudności, wymioty i biegunkę.

Wskazówki:

  • Porozmawiaj z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub próbuje zajść w ciążę przed zrobieniem tego zioła. Duże dawki mogą powodować poronienia. Nie należy łączyć Ashwagandha z uspokajającą drugs.It może powodować pewne skutki uboczne.

Jak połączyć Świętego Bazylego i Ashwagandha

Bazylia, znany również jako Tulsi i ashwaganda stosuje się w Ayurvedzie. Oba zioła zawierać środki przeciwzapalne, które mają silny wpływ na organizm. Ashwaganda zwiększa odporność i może przyczynić się do zabijania komórek nowotworowych. Bazylia pomaga zwiększyć detoksykacji więc organizm może wyeliminować toksyny. Razem, te zioła stworzyć ogólny tonik zdrowia, które mogą uspokoić niepokój i walczyć choroby i toksyczność w organizmie. Oba zioła mogą być trudno znaleźć lokalnie, ale można zakupić online w sklepach takich jak Mountain Rose Zioła. Można łączyć te zioła razem, aby stworzyć zestaw, który obsługuje Twój system nerwowy i ogólnego stanu zdrowia.

Instrukcje

1 Otwórz herbaty piłkę. Zmierz się trzy czwarte łyżeczki korzenia Ashwagandha gruntu na filiżankę herbaty. Umieścić korzeń do swojej herbaty piłki.

2 Działanie na pół łyżeczki liści bazylii świętej na kubek herbaty i dodać go do herbaty piłki. Użyj łyżkę do mieszania bazylia równomiernie przez Ashwagandha.

3 Dodaj jedną czwartą łyżeczki mielonej korzenia Rhodiola rosea do herbaty piłki. Wymieszać równomiernie z ashwaganda i bazylia. Rhodiola jest doskonałym dodatkiem do ziołowej mieszanki, ponieważ pomaga zmniejszyć zmęczenie z powodu stresu i chroni serce przed uszkodzeniem spowodowanym przez stres.

4 Wlać 1½ szklanki wody na filiżankę herbaty w swoim garnku. Zamknij herbata piłkę i dołączyć go do boku patelni, tak, że zioła mogą zanurzyć się w wodzie.

5 Gotować piłkę herbaty w wodzie przez 15 minut, a następnie usunąć herbatę z ciepła. Możesz pić 02:58 filiżanek herbaty dziennie.

Wskazówki:

  • Możesz dodać około jednej czwartej łyżeczki jagód Schizandra lub owsa głuchego do herbaty na dalsze korzyści w łagodzeniu stresu i odżywia nerwy.
  • Bazylia nie należy stosować w ciąży i podczas karmienia piersią. Ponadto, bazylia nie należy przyjmować z paracetamolem. Ashwagandha może wywołać poronienie i nie powinno być brane przez kobiety w ciąży.

Jak zrobić własną Ashwagandha Nalewka

Jak zrobić własną Ashwagandha Nalewka


Ashwagandha nalewka ma wiele znanych korzyści zdrowotnych, w tym łagodzenia bólu, uspokojenia i moczu zdrowia; działa jak afrodyzjak na mężczyzn. Posiada także naturalne właściwości antybiotyczne do walki z chorobą. Ta nalewka można kupić w lokalnych sklepach ze zdrową żywnością, ale jest bardzo prosty i tani, aby w domu. Do najsilniejszych wywaru, rozpocząć tę nalewkę w noc nowiu. Proces potrwa dwa tygodnie, aby zakończyć.

Instrukcje

1 miejsce 100 gramów suszonych Ashwagandha w dwóch słoikach. Wlać 1/2 litra wódki lub rumu do każdego pojemnika. Nie używać tarcie lub drewna alkohole, ponieważ są one uważane za szkodliwe. Uszczelnienia słoiki szczelnie wieczkami aby nie dopuścić do odparowania alkoholu.

2 Umieść słoiki do torby papierowe, torby i zamknąć w celu zapewnienia warunków dla ciemnego naparu. Przechowywać nalewki w chłodnym miejscu, na przykład w szafce lub szafie. Wstrząsnąć słoiki nalewka codziennie w oczekiwaniu na ich zaparzenia.

3 Po dwóch tygodniach, otworzyć słoiki i wydobyć trzecią konserw 1-litrowy słoik.

4 Umieścić kawałek gazę nad słoika i wlać płyn do nowego pojemnika. Wlać powoli Unikać rozlewania i zapewnienia, że ​​wszystkie zioła są napięte na zewnątrz. Ścisnąć napięte zioła, aby usunąć wszystkie swoje cieczy i rozporządzania nimi.

5 umieścić nową pokrywkę szczelnie na górnej części nowego pojemnika. Użyj etykietę i znacznik napisać "Ashwaganda Nalewka" i daty na etykiecie.

6 Take 1 łyżeczkę nalewki pod językiem na co dzień dla najlepszych rezultatów.

Efekty Ashwagandha

Efekty Ashwagandha


Ashwagandha jest Ayurvedic ziołowy lek, który powiedział do zasilania i odmłodzić ciało. Roszczenia udowodnionych korzyści jest wiele. Jest on często przepisywany na stres, niepokój, napady paniki, urojenia, omamy, choroby skóry, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, padaczka, reumatoidalnego zapalenia stawów i innych.

Pamięci Sloan-Kettering Cancer Center, że badania in vitro wykazały, że ashwagandha może zmniejszyć wzrost raka piersi, centralnego układu nerwowego, okrężnicy i komórek raka płuc nie powodując śmierć komórki w komórkach prawidłowych.

Historia

Według Centrum Chopra, ashwagandha jest jednym z najważniejszych ziół ajurwedycznego ran. Jest ono stosowane od czasów starożytnych do wielu schorzeń, ale najbardziej znana jest jego odbudowy korzyści. Centrum powiedział, "w sanskrycie, Ashwagandha oznacza" zapach konia ", wskazując, że zioło nadaje wigor i siłę ogiera". Jest przepisywany pomóc ludziom wzmocnić układ odpornościowy po chorobie.

Identyfikacja

Ashwagandha to mały krzew, który powstał w Afryce, Indiach i na Bliskim Wschodzie, ale obecnie rośnie w wielu innych obszarach o łagodnym klimacie. Liście rośliny są owalne, a jej kwiaty są żółte. Bush ponosi również małe orzechowe wielkości czerwone jagody. Właściwości gojące są otrzymywane przez korzenie i owoce rośliny. Nazwa naukowa Ashwagandha jest Withania somnifera. Wspólne nazwy ziół są Indyjski żeń-szeń i zimą wiśni.

Korzyści

Właściwości te Chopak Center nazwy ashwagandha jak niesteroidowe laktony, alkaloidy, cholina, kwasy tłuszczowe, aminokwasy i różnych cukrów. Mówi się, że liczne badania przeprowadzono na rośliny przez badaczy medycznych. Oto niektóre z ustaleń proponuję zioło oferuje ochronę systemu immunologicznego, zwalcza stres, poprawia uczenie się, pamięć i refleks, zmniejsza niepokój i depresję, stabilizuje poziom cukru we krwi, obniża poziom cholesterolu, zmniejsza mózgu zwyrodnienie komórek i daje korzyści przeciwzapalne.

Rozważania

Artykuł Yoga Journal "Ashwagandha zasilania," Miriam Hospodara, stwierdza, że ​​jednym z czynników dotyczących tego zioła jest to, że "To zwiększa jakość ogrzewania w głowie i sercu nazwie sadhaka pitta ...." ajurwedyjskie praktyków polecam Ashwagandha być połączone z chłodzeniem zioła lub żywności chłodzenia.

Zioła nie są przechowywane do najsurowszych standardów rządowych poprzez badania w tym czasie. Uzyskanie Ashwagandha przez renomowanego i usługodawcą w celu uzyskania jakiś pewność jego jakości, czystości i dawkowania siły. Weź Ashwagandha tylko pod kierunkiem lekarzem.

Ostrzeżenia

Ashwagandha może powodować poronienia. Ashwagandha może spowodować wysypkę lub inne reakcje alergiczne. Ashwagandha może powodować senność lub ospałość. Ashwagandha może powodować skurcze brzucha i nudności. Ashwagandha może powodować biegunkę.
Ashwagandha może oddziaływać negatywnie z innymi lekami. Nie używać Ashwagandha jeśli jesteś w ciąży lub karmiące. Przechowywać Ashwagandha w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Nie stosować bez konsultacji z lekarzem.

Co to jest Ashwagandha służy?

Ashwagandha jest tradycyjnie stosowany w azjatyckiej medycynie ajurwedyjskiej i dla różnych dolegliwości i jako ogólny tonik zdrowia.

Znaczenie

W medycynie ajurwedyjskiej, Ashwagandha jest rośliną, która jest uważana w celu wzmocnienia i zwiększenia ogólnego stanu zdrowia. Jest ono stosowane tradycyjnie do "równowagi sił życiowych."

Historia

Ashwagandha stosowano w kulturach azjatyckich w terapii stresu i zaburzeń związanych ze stresem. Ma podobne działanie jak żeń-szenia w podnoszeniu poziomu energii.

Cechy

Ashwagandha stosuje się Ayurvedzie do tłumienia bólu ze względu na jego właściwości przeciw-zapalnych.

Potencjał

Zioło jest używane jako środek wzmacniający młodzieży, która walczy starzenia i odmładza organizm. Przeciwutleniacze w Ashwagandha również zapobiec przedwczesnemu starzeniu.

Zabawa Fakt

Ashwaganda zostały wykorzystane jako popęd płciowy ze względu na jego zdolność do zwiększania i zwiększenia wytrzymałości.

Ashwagandha Efekty ziołowe

Ashwagandha Efekty ziołowe


Ashwagandha --- zioło znane również jako indyjski żeń-szeń, Winter Cherry lub Withania somnifera --- jest wieków lekarstwo. Jako roślina ashwaganda kwitnie w Indiach, ajurwedyjskie uzdrowiciele przepisać to do zapobiegania chorobom i promowania ogólnego stanu zdrowia. Choć firmy, które oferują Ashwagandha nad ladą zachwalają swoje niezliczone efekty lecznicze, konsumenci powinni być świadomi, że Food and Drug Administration nie reguluje ani nie popiera Ashwagandha; Jednak niektóre badania wskazują na pozytywne i negatywne skutki tej rośliny.

Wpływ na ogólny stan zdrowia

Ponieważ ashwagandha zioło jest bogate w żelazo, badania na ludziach wskazują, że pobudza wzrost u dzieci poprzez zwiększenie poziomu hemoglobiny. Podobnie, zioło zwiększa liczbę czerwonych krwinek, co może prowadzić do poprawy sprawności seksualnej u osób dorosłych. Według Memorial Slaon-Kettering Cancer Center, ziołowa herbata z Ashwagandha promuje naturalną aktywność krwinek białych, co wywiera pozytywny wpływ na układ odpornościowy. Zgodnie z tym samym źródłem, badania na zwierzętach wykazały, że ćwiczenia Ashwagandha antystresowe efekty, efekty anty-lękowe i pozytywny wpływ na odpowiedź układu odpornościowego. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Banaras hinduskiej wskazują pozytywne efekty Ashwagandha antyoksydacyjne, w tym promocji dysmutazy ponadtlenkowej, katalazy i peroksydazy glutationowej. Jak Ashwagandha powoduje zwiększoną aktywność receptora acetylocholiny, może prowadzić do zwiększenia zdolności poznawczych i pamięci. Badania przeprowadzone na szczurach wskazują, że roślina ma pozytywny wpływ na depresję, działającego jako stabilizator nastroju. Należy pamiętać, że wiele testów na nerwowych i emocjonalnych skutków Ashwagandha były prowadzone na zwierzętach laboratoryjnych, a nie ludzi.

Wpływ na warunki medyczne

Być może najbardziej wyraźny, ashwagandha powoduje zmniejszenie wzrostu komórek raka sutka, w ośrodkowym układzie nerwowym, okrężnicy i płuca. Zioło pomaga również w zapobieganiu neutropenii wywołanej przez chemioterapię. Ten naturalny lek może poprawić równowagę w tych, którzy cierpią z postępowych zwyrodnieniowych cereberral móżdżkowe, na podstawie danych wstępnych. Ashwagandha zioła wykazują korzystny wpływ na zapalenie kości i stawów, a jego przeciwzapalne właściwości ochrony przed uszkodzeniem chrząstki. W badanych szczurów, Sproszkowany korzeń Ashwagandha zmniejsza profil lipidowy, który pomaga w przypadkach hypercholesterol. W modelu zwierzęcym cukrzycy typu dwuwarstwowego, ashwagandha zwiększa wrażliwość na insulinę i poprawia hiperglikemii i hiperinsulinemii.

Działania niepożądane

Zgodnie z Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, Ashwagandha zioło może powodować negatywne skutki, a nawet poronienia u kobiet w ciąży. W jednym przypadku ashwagandha spowodowane lub nadczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, wzięte pod uwagę w formie kapsułek przewlekłego zmęczenia; objawy te przestały kiedy zioło przerwano. Kiedy w połączeniu z barbituranami, Ashwagandha zioło wzmacnia jego efektami uspokajające.

Rytualne Wykorzystanie korzenia Ashwagandha

Ashwagandha, korzeń tradycyjnie znaleźć w Indiach i Afryce, jest od dawna stosowane w lecznictwie. Roślina ta jest częścią rodziny pomidorowym, a jak jej kuzynka, będzie produkować czerwone owoce. Jednak ashwagandhaâ € ™ s owoce są mniejsze, bardziej jak jagody niż pomidory. Ten korzeń jest rytualnie wykorzystywane w suplementach witaminowych w leczeniu różnych chorób.

Antyoksydacyjne Zastosowania

Badań przeprowadzonych w Indiach w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci wykazały, że niektóre składniki naturalnie w Ashwagandha aktu głównego jako przeciwutleniacze. Działanie przeciwutleniające obejmują przeciwutleniacze starzeniu i pomaga przeciwzapalne, jak również pomagają w przetwarzaniu funkcji poznawczych w mózgu. Podobnie, badania przeprowadzone w Teksasie na początku lat 1990 okazało się, że korzeń Ashwagandha ma podobne skutki do GABA, lek stosowany w celu promowania neuroprzekaźników w mózgu, które uniemożliwiają drgawki i inne zaburzenia neurologiczne. Działanie antyoksydacyjne również ashwagandha odpornościowy-booster, i to jest często używane w listopadzie i grudniu w czasie sezonu grypowego, aby zwiększyć odporność i zapobiega zmęczeniu.

Wsparcie mózg

Dla pokoleń, lekarze w Indiach przepisane korzenia Ashwagandha do pomocy w zapobieganiu i zmniejszaniu objawów z zaburzeń neurologicznych, takich jak choroba Alzheimera i amnezji € ™ s. Badania z gryzoni wykonane w roku 2000 wykazały, że regularne stosowanie korzenia Ashwagandha zwiększone funkcje pamięci.

Wsparcie emocjonalne

Badania z korzenia Ashwagandha wspiera również jego zdolność do pomocy z zaburzeniami emocjonalnymi. Podobny do swojego modułu pamięci wzmacniające, ashwagandha wykazano, aby zmniejszyć niepokój i depresja u gryzoni. Może być używany, aby uspokoić i zapobiec atakom paniki w sytuacjach wysokiego ciśnienia. Lekarze zalecają użytkownikom łykać 4 do 6 g korzenia Ashwagandha dziennie, albo jako dodatek witaminy lub herbaty. Zużycie w tej kwocie może zwiększyć odporność i funkcję mózgu i zmniejszenie lęku i depresji.

Ajurweda

Praktycy ajurwedy, tradycyjnej, rytualnego systemu leczniczego macierzystego do Indii, korzeń Zastosowanie Ashwagandha dla wszystkich powyższych powodów i dla wielu innych. Lekarze uważają, że Ayurveda korzenia Ashwagandha może leczyć wiele dolegliwości fizycznych, jak i te, psychologiczne i emocjonalne. Przewidują one korzenia Ashwagandha na problemy układu oddechowego, gruźlica, zakażenia, bóle menstruacyjne i zaburzenia erekcji lub mała liczba plemników. Sugerują one, że korzeń Ashwagandha być przyjmowany z mleka, ghee (wyjaśnione wody) lub czystą wodą przez co najmniej 15 kolejnych dni w leczeniu tych problemów.

Korzysta z Ashwagandha w Biotechnologii

Korzysta z Ashwagandha w Biotechnologii


Ashwagandha, znany również jako Withania somnifera, to krzew z rodziny psiankowatych, które było używane w tradycyjnej medycynie indyjskiej. Ekstrakty z roślin wykazały obiecujące zwiększając wiele dolegliwości u ludzi, które obejmują chorobę zapalną jelit, chorobę Huntingtona, raka piersi i niepłodności męskiej. Jednak dalsze badania zostały zaleca, aby w pełni zrozumieć funkcjonowanie molekularnych tego zakładu leczniczego.

Inflammatory Bowel Disease

Ashwagandha jest testowane pod kątem jego zdolności do leczenia zapalnej choroby jelit, który charakteryzuje się obrzęk i niedrożności jelit. Artykuł pojawia się w kwietniu 2011 numerze "BMC medycyny komplementarnej i alternatywnej" badano efekt żelu przygotowanego z korzenia W. somnifera zregenerować integralności tkanek jelita grubego przy wykorzystaniu modelu szczurzym. Naukowcy odkryli, że preparat zawierający 500 g / ml zmniejszał obrzęk lub obrzęk i śmierci komórkowej tkanki związanej z tym choroby. Analiza wykazała, że ​​żel zawierający odbytnicy W. somnifera wykazała istotną poprawę w przywracaniu warstwy śluzu jelit i znacznie zmniejszał obrzęk spowodowane przez chorobę zapalną jelit.

Choroba Huntingtona

Choroba Huntingtona jest podstępna, genetyczne zaburzenie neurologiczne naznaczone niezdolność do kontrolowania mięśni i ostatecznie prowadzi do demencji. Artykuł w czerwcu 2009 numerze "Journal of Medicinal Food" zbadać skutki W. somnifera na spadek funkcji motorycznej i aktywności mózgu w szczurzym modelu tej choroby. Badacze traktowane zwierzęta testowe albo 100 lub 200 mg dawki na każdy kilogram masy ciała pacjenta i okazało się, że działania ochronne ekstraktu roślinnego występowały w sposób zależny od dawki w celu zmniejszenia powikłań choroby. Badanie wykazało jednak, że konieczne są dalsze badania w celu określenia ścieżki molekularnych przed ekstrakt jest stosowany do leczenia ludzi.

Rak piersi

Związek o nazwie withaferin A jest zawarta w ekstraktach z korzeni W. somnifera i obiecujące jako środek do promowania apoptozy albo zaprogramowanej śmierci komórek genetycznie. Grupa z Uniwersytetu w Pittsburgu opublikował artykuł w "Molecular Karcynogenezy", który badał zdolność withaferin A do walki z rakiem piersi poprzez inicjowanie apoptozy komórek nowotworowych. Badacze opracowali badanie w celu określenia roli tego związku w hamowaniu działania estrogenu, hormonu żeńskiego znanego wcześniej proliferację komórek raka sutka. Badania wykazały, że withaferin A znacznie się zmniejszyła poziom receptorów estrogenowych w komórkach rakowych i hamuje wzrost i reprodukcję nich. Autorzy doszli do wniosku, że wyciągi W. somnifera jest obiecującym naturalnej terapii w celu zapobiegania postępowi raka sutka.

Mężczyzna Niepłodność

Niepłodność u mężczyzn, najczęściej wynika z jakości nasienia, a zdolność komórek do wykorzystania jonów metali dla normalnego funkcjonowania. Badania opublikowane w marcu 2011 numerze "Reproductive Biomedycyna Online" udokumentowane efekty W. somnifera w utrzymaniu wystarczającego stężenia jonów metali w płynie nasiennym do prawidłowego funkcjonowania plemników. Naukowcy odkryli, że sperma apoptoza została znacznie zmniejszona, a podstawowe stężenie miedzi, cynku i żelaza zostały utrzymane jonowe powodu leczenia W. somnifera. Analiza wykazała, że ​​leczenie trzy miesiące ekstraktu roślinnego był wystarczający do poprawy jakości nasienia poprzez zmniejszenie apoptozy i poprawy stężenia jonów metali w płynie nasiennym.

Pasja Kwiaty Interakcje z Ashwagandha

Pasja Kwiaty Interakcje z Ashwagandha


Zarówno kwiat pasja i Ashwagandha są rośliny używane jako leki ziołowe na różne dolegliwości, na bezsenność, skurcze mięśni, niepokój, zapalenie skóry i problemów, problemów z płodnością u mężczyzn i kobiet. Jednakże, zgodnie z Physicians Desk Reference, kwiat pasji i Ashwagandha każdy ma środki chemiczne, które pomagają promować relaks i sen, więc mogą razem uzupełniają i wzmacniają efekt.

Ponieważ US Food and Drug Administration nie oceniano wiele leków ziołowych na ich interakcje z innymi ziołami, leków lub żywności, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Passion Flower

Passiflory lub Passiflora krwista, ma długą historię jako "uspokajający" zioła lub uspokajające w Ameryce i Europie, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Osób skorzystało z liści, łodyg i płatków kwiatu passiflory w nalewki i herbaty, a także stosować je do skóry na oparzenia, ból i stan zapalny. Męczennica jest często w połączeniu z innymi ziołami uspokajające, takie jak waleriana, kava, rumianku, chmielu i Ashwagandha.

Kwiat pasją jest również nazywany Grenadille, passiflora, morela winorośli, pasja winorośli, Jamajska wiciokrzew i Męczennica.

Ashwagandha

Ashwagandha lub Withania somniferum, którego korzeniem i jagody są stosowane do leków, jest tradycyjnie stosowany w Indiach, gdzie jest znany jako "indyjskiego żeń-szenia." Zgodnie z University of Michigan Health System, naukowcy badali możliwości w withanolides z Ashwagandha wspierania funkcji układu odpornościowego, i walczy zapalenia i raka.

Nazwa pochodzi z sanskrytu Ashwagandha i oznacza "zapach konia", prawdopodobnie dlatego, Korzeń ma podobny zapach.

Inna nazwa Ashwagandha jest zima wiśnia, ale nie należy mylić z Miechunka rozdęta, która dzieli tę nazwę.

Skuteczność

Kwiat pasja i Ashwagandha może zrelaksować i zapobiegać bezsenności. National Institutes of Health (NIH), stwierdza, że ​​dowody z badań zwierząt i ludzi na passiflory jako środek uspokajający pozostaje niejasny i wymaga dalszych badań. W tej chwili nie ma wystarczających dowodów, aby udowodnić skuteczność Ashwagandha zmniejszyć stres, walka guzów lub zmieniać układ odpornościowy. Jednakże, związki chemiczne w Ashwagandha mogą uspokoić mózgu, obniżenie ciśnienia krwi, zmniejszenie obrzęku i wspomóc system immunologiczny. University of Maryland twierdzi, że niektóre badania wskazują Ashwagandha może pomóc anaphyaxis, ciężkiej reakcji alergicznej.

Bezpieczeństwo

Według Physicians Desk Reference, zatrudniając passiflory i Ashwagandha w małych dawkach do krótkotrwałego stosowania wydają się być bezpieczne. Nie należy jednak używać passiflory lub Ashwagandha jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią. Unikać passiflory, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub choroby naczyń krwionośnych. Ashwagandha może stymulować układ odpornościowy, więc uniknąć Ashwagandha jeśli masz choroby autoimmunologiczne. Należy także unikać Ashwagandha jeśli masz nadczynność tarczycy. NIH mówi, że passiflory i Ashwagandha może powodować senność, więc biorąc je razem z innymi lekami, które powodują senność, lub z alkoholem, związki efekt. Ponieważ passiflory i Ashwagandha może mieć wpływ na centralny układ nerwowy, NIH zaleca przestać używać dwa tygodnie przed zabiegiem chirurgicznym.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem, pielęgniarką lub lekarzem specjalistą przed wykorzystaniem medycynie. Poinformować lekarza o swoich alergii i innych przyjmowanych leków.

Bottom Line

Połączenie passiflory i Ashwagandha może pomóc w relaksacji i bezsenność. Skonsultować się z lekarzem pierwszego.

Co to jest Ashwagandha Herb?

Ashwagandha znana jest uspokojenie może mieć wpływa na ludzi, którzy cierpią z powodu stresu i warunkach nerwowego. Jest również uważany za afrodyzjak na jego zdolność do wspierania wytrzymałość. Zioło ma także poprawić odporność i pamięć.

Lokalizacja

Zioło rośnie jako krzew, który znalazł się w Sri Lance, Indiach i Pakistanie.

Nazwy

Ashwagandha jest znany także jako zimowe, wiśni i indyjskiego żeń-szenia samm al ferakh.

Roślina

Wszystkie krzewu - korzeni, kwiatów i owoców - jest wykorzystywane do celów leczniczych.

Olej

Olej Ashwagandha zawiera olej migdałowy i wodę różaną oraz Ashwagandha i jest stosowany jako toner twarzy.

Znaczenie

Ashwagandha jest uważana za ważne zioło w tradycyjnej medycynie indyjskiej, która nazywa Ayurveda.

Formularze

Zioło można znaleźć w postaci proszku, herbata, pigułek i nalewki.

Jak ogrzewać swoje van

Jak ogrzewać swoje van

Ogrzewanie van jest podyktowane typu van i celem ciepła. Na przykład ogrzewania rodziny van lub minivan oznacza włączenie i regulacji nagrzewnicy auto. Cargo van może potrzebować grzałki umieszczone w przestrzeni ładunkowej do ogrzać zawartość. Van konwersji (znany również jako camper-van) wymaga ogrzewania, która ogrzewa camping i sypialnych bez opróżniania tlenu w zamkniętej przestrzeni.

Instrukcje

Rodziny i minibusy osobowe

• Włączyć van i niech rozgrzać silnik. Uruchomić grzejnik na "On".

• Regulacja wentylatora ocieplany powietrza w kabinie. Jeśli van ma tylną nagrzewnice, włączyć te do wypychania ciepłe powietrze do tyłu.

• Roztrzaskać okno lub włączyć wentylatora do krwawienia ciepła lub pomóc złagodzić kondensacji na windows.

Konwersja-kempingowe

• Zakup zasilany podgrzewacz mały przenośny camper, czyli AC/DC. Upewnij się, że gniazdo zasilania odbywa się poprzez wtyk zapalniczki dla van.

• Miejsce grzejnik w okolicy dolnej van i od tkanina lub wiszące zasłony. Włączyć grzejnik, podczas snu, lub camping w van.

• Co najmniej crack na okno podczas spania z nagrzewnicy na do uniknięcia uduszenia.

Dostawcze

• Użyj przenośny grzejnik w sekcji 2. Umieść grzejnik od wszelkich ładunków, łatwopalnych materiałów lub towarów. Zabezpieczenia nagrzewnicy do podłogi van poprzez zachowywanie śruby.

• Włączyć grzejnik do średniej temperatury i zamknąć drzwi van cargo. Z przeznaczeniem na ustawieniu średnim zamkniętej przestrzeni rozpocznie się zachować ciepło podczas transportu długie wycieczki.

• Wykorzystanie baterii w nagrzewnicy w ładunku van jak to znosi potrzebę wiercenia otworów w płytach do uruchomienia adapter do wtyczki do gniazda zapalniczki w kabinie van.