adcov.com

arimidex kaszel

Arimidex Side Effects

American Cancer Society podaje, że każdego roku ponad 180 tysięcy kobiet w Stanach Zjednoczonych diagnozuje się raka piersi i ponad 40.000 umiera z powodu tej choroby rocznie. Jeśli odkryto wcześniej, raka piersi jest często można leczyć i lekarze mają szereg różnych metod dostępnych w celu pacjentów. Jedną z popularnych metod leczenia jest Arimidex leków na receptę. Pomimo swojej skuteczności, Arimidex nie jest dla wszystkich, ponieważ zawiera wiele zagrożeń dla działań niepożądanych i powikłań u niektórych pacjentów.

Częste działania niepożądane

Około 36 procent użytkowników Arimidex wystąpić rozszerzenie naczyń krwionośnych lub rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu jest najczęstszym działaniem niepożądanym leku, zgodnie z RxList.com. W niektórych przypadkach rozszerzenie naczyń prowadzi do obniżenia ciśnienia krwi lub omdlenia. Osłabienie, bóle ciała i zapalenie stawów i ból są także wspólne, występujące w co najmniej 15 procent użytkowników. Ponad 10 procent kobiet, które biorą Arimidex doświadczenie ból pleców, bóle głowy, depresja, nudności, zapalenie gardła i wysypki skórne. Ponadto, 11 procent kobiet, które biorą Arimidex rozwijać osteoporoza, stan, który sprawia, że ​​twoje kości porowate i kruche.

Inne działania niepożądane

Arimidex również mogą powodować szereg innych efektów kłopotliwe i irytujące, ale nie jest to niebezpieczne, bocznych. Niektóre kobiety doświadczają żołądkowo-jelitowe skutki uboczne leku, takiego jak odbijanie, zaparcia, suchość w jamie ustnej, bólu brzucha, biegunki i niestrawność. Bezsenność, zawroty głowy, niepokój i mrowienie kończyn są możliwe neurologiczne i psychiatryczne skutki uboczne leku. Inne skutki uboczne Arimidex to pocenie się, kaszel, uderzenia gorąca, duszność, gorączka i zwiększone incydent górnych dróg oddechowych i układu moczowego.

Interakcje

Niektóre leki wytwarzają niepożądane skutki uboczne, gdy są stosowane w połączeniu z Arimidex. Na przykład, nie należy podczas korzystania Arimidex podejmować żadnych suplementów estrogenów jak będzie zmniejszać skuteczność leków RxList.com raportów. Z kolei, może trzeba wziąć więcej Arimidex na to, aby działać poprawnie, zwiększając ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych. Ponadto, lekarze nie przepisują lek na raka piersi tamoksyfen dla pacjentów przyjmujących również Arimidex ze względu na prawdopodobieństwo zwiększenia efektów ubocznych tych leków.

Zagrożenia

Oprócz niewielkie skutki uboczne i ryzyko interakcji Arimidex potencjalnie powodować poważne komplikacje medyczne. W 17 procent pacjentów z wcześniej istniejących warunków układu krążenia, udar Arimidex powoduje donosi RxList.com. Utrata gęstości kości i zwiększone ryzyko złamań kości jest kolejnym potencjalne ryzyko, zwłaszcza gdy stosowany przez 12 miesięcy lub dłużej. W niektórych kobiet, Arimidex powoduje wzrost poziomu cholesterolu LDL, który może przyczynić się do zawału serca lub choroby sercowo-naczyniowej, zgodnie z Mayo Clinic. Stosowanie leku może również powodować upośledzenie czynności wątroby lub nerek.

Rozważania

Ponieważ obniża poziom estrogenów, lekarze rzadko przepisują Arimidex dla kobiet, które nie doświadczają menopauzy. Lek może również spowodować śmierć płodu i jest również nie przewidziane do stosowania u kobiet w ciąży. Przed przepisaniem leku dla pacjenta, lekarz może wykonać test ciążowy, aby być bezpieczne. Ze względu na działania niepożądane, lekarz nie może przepisać Arimidex dla Ciebie, jeśli masz przebytym udarze mózgu, choroby serca, nerek lub wątroby.

Jak Usunąć kaszel syrop

Jak Usunąć kaszel syrop


Syrop na kaszel i inne niewykorzystane leki są problemem, gdy usuwany w toalecie, drenażu lub zlewu. Ich pozostałości ma potencjał do skażenia wód gruntowych, rzek, strumieni, jezior i oceanów, które mogą mieć wpływ na ryby i inne organizmy wodne. Dlatego, US Fish and Wildlife Service, American Association Farmaceuci i Badań farmaceutycznych i producentów Ameryki radzą konsumentów do dysponowania syrop na kaszel i podobnych leków w bezpieczny sposób, który pomaga chronić wody do powierzchni Ziemi.

Instrukcje

1 Sprawdzić, czy syrop na kaszel. Jeśli jest to zestalony lub częściowo zestalone, wymieszać w jakiejś wody i wstrząsnąć, aby pomóc rozpuścić ją. Może trzeba włożyć uchwyt łyżką lub śrubokręt w butelce zerwać suszonych syrop na kaszel pierwszy.

2 płynięcia ciekłego leku do torebki z tworzywa sztucznego, która jest uszczelniana, takiej jak wykorzystywanej do przechowywania żywności.

3 Dodaj coś twardego, takie jak działka brudu, kawy lub herbaty, piasku, lub żwirek, do syropu na kaszel, aby to grube, niejadalne i nieatrakcyjne dla zwierząt, dzieci, a nawet dorosłych.

4 Zamknąć worek i wyrzucić go w swoim codziennym śmieci z gospodarstw domowych. Zapieczętować butelki, jak również i ją wyrzucić lub poddać recyklingowi. Pamiętaj, aby usunąć etykietę pierwszy od uzyskania danych osobowych na jej temat. Moczenia w wodzie butelki najpierw pomoże.

Wskazówki

  • Należy zapytać farmaceutę, jeśli jest zbliżający się dzień odbioru z powrotem recepta sponsorowany przez Drug Enforcement Agency. Można wyrzucać syrop na kaszel i innych niewykorzystanych leków w określonych miejscach drop-off w tym dniu, w razie potrzeby.

Naturalne środki na kaszel u dzieci

Żadne dziecko nie ucieka jego pierwsze kilka lat bez cierpienia przynajmniej kilka napady kaszlu. Kaszel może być spowodowane przez czynniki drażniące w powietrzu lub z powodu wirusowego zakażenia błony śluzowej nosa i gardła. Kaszel jest poważniejsza dolegliwość u dzieci niż u dorosłych, gdyż może to mieć wpływ na spożycie żywności dziecka i spać, jeśli kaszel zaburza ich sen. Dzieci również wydają się być bardziej drażliwy niż dorośli w kontaktach z kaszlem. Zamiast brać dziecko do pediatry na każdym ataku kaszlu, spróbować naturalnych środków.

Zabiegi zewnętrzne

Jeśli dziecko kaszle z powodu flegmy lub suchą, szorstki gardła, trzeba uspokoić proces oddychania, najlepiej jak można. Pokarmy dostarczą organizmowi właściwego paliwa, ale do natychmiastowej ulgi, umieścić nawilżacz w pokoju dziecka. Ciepły olej kokosowy i pocierać ją na klatce piersiowej dziecka przez pięć minut, a następnie powtórzyć w górnej części pleców. To uspokoić dziecko i pomóc zachować kaszel dala podczas snu, co umożliwia spokojny sen, aby powiadomić ich system immunologiczny do pracy. Można również de-skórze pięć lub sześć ząbków czosnku i przełóż je wzdłuż łańcucha. Związać łańcuch na szyi, tworząc naszyjnik dziecko może spać z. Czosnek uważany jest za cud lekarstwo na kaszel wspólnego i zimnej, a Twoje dziecko będzie korzystać z wdychania oparów, jak śpi.

Dietetyczne środki zaradcze

Zacznij dzień od dziecka z małą dawką imbiru i herbaty. Dodaj 3 lub 4 krople soku imbirowego do jednej łyżeczki do herbaty regularnym dziecko do podjęcia. Pomoże to zmniejszyć i zapobiec kaszel. Daj winogron lub sok z winogron, które działają jako środek wykrztuśny, z dzieckiem. Jedna szklanka soku z winogron w połączeniu z łyżeczką miodu jest zalecana dzienna dawka. Można zrobić doskonały syrop na kaszel przez zmieszanie 1 łyżeczkę soku z cebuli z 1 łyżeczką miodu i umożliwiając połączenie siedzieć przez cztery lub pięć godzin, zanim podawanie. Twoje dziecko ma 3 gramów kurkumy dwa razy dziennie do walki kaszel. Do twardych suchy kaszel, parzenia herbaty z anyżem w nim i pić dwa razy dziennie.

Objawy reumatyczne Kaszel

Reumatyczne kaszel jest suchy kaszel, który prawie hacking towarzyszy chorobom powszechnie znany jako gorączka reumatyczna. Gorączka reumatyczna jest powikłaniem, zgodnie z Mayo Clinic, bakterii paciorkowca, które powoduje anginy. Chociaż nie jest to rozpowszechnione lub powszechnego stanu w Stanach Zjednoczonych, jest jeszcze potencjał do rozwoju tej choroby, zwłaszcza podczas podróży do słabo rozwiniętych krajów świata.

Kaszel

Najczęstszym objawem reumatycznej kaszel jest stosunkowo sucha, nieproduktywny kaszel, że będą rzadko wytwarzają śluz lub plwocinę dowolnego podczas jej działania. Ten kaszel, zwłaszcza po dłuższym okresem przypadkach może stać się bardzo bolesne i powodować podrażnienie płuc i dróg oddechowych, powodując ból gardła i / lub ból w klatce piersiowej.

Gorączka

Większość osób cierpiących na kaszel reumatycznej również wystąpić łagodne do umiarkowanego gorączka, co byłoby coś między 99 a 101 stopni F w temperaturze. Ta wysokość jest rzeczywiście w temperaturze reakcji do zapalenia zachodzącego wewnątrz mięśni i tkanki ciała w wyniku bakterii paciorkowców.

Ból

Wiele razy, reumatyczne kaszel będzie również towarzyszyć pewnej ilości bólu lub dyskomfortu w okolicach stawów ciała. Dla niektórych będzie to miało wpływ tylko jedno połączenie. Do innych, będzie to mieć wpływ na ilość połączeń. To naprawdę zależy od tego, gdzie występuje stan zapalny, czy to kostki i nadgarstki, kolana i łokcie, ręce i nogi i ramiona i biodra. Ból ten może być również przyczyną obszarów dotkniętych stać się zaczerwieniona i ciepła w dotyku.

Problemy sercowo-naczyniowe

Istnieje również możliwość zapalenia związanego z reumatoidalnym kaszlu wpływać serce człowieka. Jeśli tak się stanie, człowiek może zacząć cierpieć na nierównych i nieregularnych uderzeń serca, szybkiego bicia serca lub prawie walenie rytmu serca. Jak serce doświadcza tych zmian, może to spowodować, który cierpi z powodu duszności i pewnym zmęczenia lub wyczerpania.

Grudki

Kiedy bakterie Streptococcus rozwija się kaszlu i gorączki reumatycznej, jest również możliwe, aby osoba, która zacznie cierpieć na tworzenie się grudek i bryłek tuż pod skórą. Chociaż te grudki są zwykle bezbolesne, mogą stworzyć pewien dyskomfort, gdy znajduje się na niektórych obszarach ciała, takich jak pośladki, plecy i stawy.

Wysypka

Dla niektórych osób, reumatyczne kaszel przyniesie ze to podniesione, nieco zaczerwieniona zespoły lub okręgi na skórze. Ta wysypka nie jest bolesne i męczące dla chorego, ale przychodzą i odchodzą, jak stan się utrzymuje.

Inne objawy

Przy okazji, reumatycznych kaszel i gorączka, która powoduje to, może skłonić człowieka do napotkać zmiany w jej poznawczej natury, przeżywa okresowe napady płaczu lub śmiechu, zgodnie z Mayo Clinic. Może także spowodować inne osoby cierpią na skurcze lub drżenie przerywany z nóg, rąk, nóg, ramion, a nawet twarzy.

Przyczyny dokuczliwy kaszel

Dokuczliwy kaszel, określane również jako przewlekły kaszel, kaszle, który trwa dłużej niż 8 tygodni i występuje często w ciągu dnia i nocy. O dokuczliwy kaszel może powodować problemy ze snem i problemy z aktywnością fizyczną. To może być denerwujące i rozpraszające, zwłaszcza w cichym otoczeniu, takich jak biura lub biblioteki.

Alergie

Alergia na pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych może drażnić gardło i powodować uporczywe, dokuczliwy kaszel. Inne czynniki drażniące, takie jak dym papierosowy, perfumy i spraye do włosów mogą także stymulować reakcję alergiczną, która powoduje kaszel. Alergie mogą powodować zatok do nadmiernej produkcji śluzu, który może ściekać do gardła i powodują dokuczliwy kaszel.

Astma

Astma jest najczęstszą przyczyną dokuczliwego kaszlu dzieci, i jest powszechny u dorosłych cierpiących na astmę, jak również. Dokuczliwy kaszel może być jedynym objawem astmy u niektórych osób, podczas gdy inne mogą mieć również trudności w oddychaniu lub świszczący oddech. Dokuczliwy kaszel spowodowane przez astmę mogą być gorsze w czasie zimnej i suchej pogody, lub po aktywności fizycznej.

Zakażenia

Bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych zakażeń układu oddechowego mogą być przyczyną dokuczliwy kaszel. Przeziębienia, grypy i wirusa RSV może spowodować uporczywego kaszlu u dzieci i dorosłych. Infekcje zatok, krztusiec, gruźlica są także infekcje, które mogą powodować dokuczliwy kaszel.

Leki

Leki stosowane w leczeniu niektórych chorób zdrowia może drażnić gardło i powodować wysuszanie lub kaszel. Inhibitory konwertazy angiotensyny (inhibitory ACE) może spowodować dokuczliwy kaszel i są typu lek podawany osób z wysokim ciśnieniem krwi. Beta blokery są kolejnym leki stosowane w leczeniu migreny, wysokie ciśnienie krwi i jaskry, które mogą powodować dokuczliwy kaszel.

Refluks

Kwas refluks, określany jako choroba refluksowa przełyku (GERD), może spowodować objawy, w tym zgaga i dokuczliwy kaszel. Kaszel spowodowane refluksem może być gorzej po zjedzeniu obfitego posiłku lub tłuste, tłuste lub kwaśnych pokarmów. Nocą kaszel spowodowane refluksem mogą być trwałe i powodować problemy z zasypianiem i śpi.

Zaburzenia ze strony układu oddechowego

Przewlekłe choroby układu oddechowego, które wpływają na drogi oddychania może spowodować dokuczliwy kaszel. Przewlekła obturacyjna choroba płuc może wywołać kaszel dokuczliwy i stan częstsze u starszych dorosłych. Inne choroby układu oddechowego, w tym mukowiscydoza, rozedma płuc i opłucnej, są długoterminowe zaburzenia oddychania, które mogą spowodować trwałe kaszel.

Palenie

Dokuczliwy kaszel spowodowane przez palenie tytoniu jest często określane jako "palacza kaszel". Nawet po rzuceniu palenia, byli palacze mogą jeszcze dokuczliwy kaszel w wyniku uszkodzenia gardła i płuc. Osób, w tym dzieci, które oddychają w bierne palenie może także opracować dokuczliwy kaszel.

Oskrzeli kaszel Objawy

Kaszel jest sposobem organizmu na pozbycie dróg oddechowych drażniące. Czy jest to alergen, wirusów, bakterii i toksyn, organizm reaguje monitowania membranę, aby wysłać silny podmuch powietrza przez drogi oddechowe, próbując oczyścić z obcych cząstek. Z oskrzeli kaszel, drażniące jest zazwyczaj negatywny wpływ na drogi oddechowe do iz płuc, znany również jako oskrzela.

Przeziębienie

Dla wielu ludzi, oskrzeli kaszel jest objawem przeziębienia. Przez większość czasu, tego rodzaju kaszlu wytworzy niewielki plwociny, która jest stosunkowo jasne dla koloru żółtego. Ponieważ zimno jest zakażenie górnych dróg oddechowych, kaszel często jest to związane z bólem gardła, przekrwienie błony śluzowej nosa, wyciek z nosa i kichanie. Może również wytwarzać stany podgorączkowe o między 99 a 102 stopni C.

Grypa

Jeśli kaszel jest suchy i oskrzeli bezproduktywne, co oznacza brak plwociny jest produkowany, a towarzyszy gorączka około 101 do 103 ° C, może być cierpiących na grypę. Ten rodzaj choroby jest na dość nagle i sprawia, że ​​czujesz ból, achy, zmęczony i słaby. To również nie jest rzadkością, aby doświadczyć przekrwienie, dreszcze, poty i utrata apetytu, gdy do czynienia z grypą.

Zapalenie oskrzeli

Gdy oskrzeli stanu zapalnego i podrażnienia oczu, kaszel oskrzelowy będzie produktywne, otrzymując zielonkawy tannish do plwociny i jest dobrym wskaźnikiem zapalenia oskrzeli. Ten typ choroby zazwyczaj rozwija się z zimna i często towarzyszy bardziej wyraźne zmiany układu oddechowego, takie jak duszność, świszczący oddech i rzeczywistej tkliwość piersi lub dyskomfort.

Zapalenie płuc

Jak tylko kaszel odbywa się coraz głębiej i porusza się do płuc, może być teraz do czynienia z płuc. Chociaż ten rodzaj infekcji dróg często naśladuje grypę, zaczynając od kaszlu, gorączki, bóle mięśni i osłabienie, ale również niesie ze sobą objawy podobne do zapalenia oskrzeli, takich jak duszność i dyskomfort w klatce piersiowej. Ale dyskomfort w klatce piersiowej jest bardziej bolesne zapalenie płuc i pogarsza jak oddychać.

Astma

Kaszel oskrzelowy może być również wynikiem astmy. Z tym warunkiem, oskrzeli faktycznie zmniejszyć, kiedy wystawiona jest na wyzwalaczu. Jeśli kaszel powodu astmy, będzie często doświadczają sapanie po wydechu, a także szczelność w obrębie klatki piersiowej.

Zaburzenia przewodu pokarmowego

Dla niektórych oskrzeli kaszel może być związany z zaburzeniami przewodu pokarmowego, takich jak refluksem lub choroby refluksowej. Gdy zawartość żołądka przepływowi wstecznemu do przełyku, organizm rozpoznaje to jako drażniące, co powoduje, który kaszel. Jednakże, jest to zawsze suchy kaszel i wraz zgaga. Może również powodować chrypkę, kwaśny lub kwaśny smak w ustach i trochę wymiocin.

Ciężkim stanie

Kaszel oskrzelowy może być również objawem bardzo złym stanie, taką jak przewlekła obturacyjna choroba płuc, rozedma płuc lub nawet raka. Z każdym z tych zaburzeń, kaszel może być suchy lub produktywny, ale to będzie przewlekłe w naturze, co oznacza, że ​​nie odejdzie. Jest to również związane z świszczący oddech, duszność i ból w klatce piersiowej. Ten kaszel może również produkować krew podczas aktywności.

Jak złagodzić kaszel w godzinach Wee Morning

Jak złagodzić kaszel w godzinach Wee Morning


Nie jest rzadkością, aby rozwijać kaszel we wczesnych godzinach porannych. To dlatego, że godzinami ustanawiające; dużo łatwiej jest oddychać, gdy siedzisz w pozycji pionowej. Jeśli jesteś chory, może również okazać, że kaszel znacznie więcej, pierwszą rzeczą, w godzinach porannych. Dotyczy to takich chorób, jak zad. Można jednak uzyskać zwolnienie z porannym kaszlu.

Instrukcje

1 miejsce niektóre kaszlu przy łóżku. Kiedy budzisz się rano, siedzieć i ssać spadku kaszel. Jest to najszybszy sposób, aby uzyskać zwolnienie z porannego kaszlu.

2 Sprawdź, kubek gorącej herbaty i dodać 1 łyżka. miód. Gorący napój otwiera drogi oddechowe, podczas gdy miód działa w celu łagodzenia dowolnego łaskocze, że może czuć się w gardle.

3 Weź hamującej kaszel. Kaszel tłumiące działa zatrzymując odruch w organizmie, który pozwala na kaszel. Tłumiące kaszel wykonane w postaci ciekłej pracuje bardzo szybko, podczas gdy kapsułka może trwać 20 minut. Postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania na butelce.

4 Wypełnić 8 uncji Szklanka z wodą i dodać 1/2 łyżeczki. pieprz cayenne. Płukanie gardła. Po zakończeniu płukania, połykać mieszaniny. Pieprz cayenne powinien wyjaśnić wszelkie zatory.

5 Weź gorący prysznic. Parowa z prysznicem pomoże otworzyć się na płuca i zatrzymać wcześnie rano kaszel.

Wskazówki

  • Przejdź na poranną papierosa. Papierosy mogą objawy gorzej.
  • Zimne napoje będzie tylko kaszlu więcej. Najlepiej jest ich unikać, dopóki masz kaszel pod kontrolą.

Zabiegi na kaszel u dzieci

Zabiegi na kaszel u dzieci


Różnorodność chorób może powodować kaszel dziecka. Ważne jest, aby wiedzieć, źródło kaszlu w celu właściwego leczenia go. Leki mogą uspokoić kaszel i ułatwia dziecku spać --- skontaktuj się z pediatrą przed podaniem jakichkolwiek leków.

Zad

Zad jest wirus, który powoduje, dzieci kaszel w dźwięk, który przypomina szczekanie psa lub uszczelkę. Wirus nie może być leczone antybiotykami, a lekarz może przepisać prednizon otwarcie drogi oddechowe i pomaga dziecko oddycha łatwiejsze. Rodzice mogą również skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać informacje na temat prawidłowej dawki kaszel podawanie ich dziecku. Lekarz nie może czuć dziecko potrzebuje lekarstwa na kaszel w ogóle, ale to najlepiej zapytać. Zad jest zwykle gorsze w nocy. Jeśli dziecko ma problemy z oddychaniem, zabrać go do szpitala.

Astma

Astma jest chorobą, która powoduje pęcznienie dróg oddechowych, aw skrajnych przypadkach, z bliska. Dzieci, które cierpią z niego mogą wystąpić napady kaszlu. Najlepszym sposobem utwardzania tego rodzaju kaszlu jest do leczenia astmy. Lekarz może przepisać inhalator do korzystania gdy objawy ataku. Lekarz może również umieścić dziecko na leki długoterminowej, która będzie utrzymywać objawy astmy w zatoce. Jeśli dziecko ma łagodny kaszel, kaszel kilka kropel wystarczy.

Grypa lub zimno

Jeśli Twoje dziecko cierpi z przeziębieniem lub grypą, kaszel może być jednym z objawów. Środki do domu, takie jak filiżanka herbaty i talerz zupy z makaronem może uspokoić kaszel. Odwrotnej sytuacji: jeśli dasz dziecku szklankę zimnej wody lub soku jabłkowego, może to uczynić kaszel gorzej. Użyj nawilżacza, aby utrzymać w ryzach kaszlu w nocy. Wilgoć w powietrzu będzie ułatwić dziecku oddychanie. Umieścić kilka kropli obok łóżka kaszel dziecka tak on lub ona nie będzie musiał wstać, jeśli jest to konieczne. Jeżeli kaszel nie ustąpi, mają pediatra polecam syrop na kaszel, który może być wykorzystany na cztery do sześciu godzin, ile potrzeba.

Acid Reflux

Refluks powoduje dzieci kaszel. Mięśni w dolnej części przełyku nie zamyka się do końca, umożliwiając w ten sposób pewne kwasy ponownie wejść do przełyku, oraz ustawić się odruchu kaszlu. Do natychmiastowej ulgi, dzieci mogą jeść Tums lub Rolaids zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Do długotrwałego leczenia, lekarz może przepisać leki, takie jak Zantac. To jest w postaci cieczy i podaje się dwa razy dziennie. Dzieci z tym zaburzeniem często przerastać go i nie wymagają leczenia w wieku dorosłym.

Sposobów, aby uspokoić dziecka Kaszel

Sposobów, aby uspokoić dziecka Kaszel

Kaszel dla dzieci są często bardziej wymagające, aby uspokoić niż kaszel starszych dzieci i dorosłych, a dzieci nie są w stanie skorzystać z wielu delikatnych środków, takich jak kaszel i krople miodu i pielęgnacji należy stosować, gdy podając lek niemowląt kaszel. Jednakże, istnieje kilka bezpiecznych strategii, które pomogą ukoić malucha kaszel.

Fizjoterapia klatki piersiowej

Pierś fizykoterapia często pomaga rozluźnić śluzu w klatce piersiowej, co ułatwia dziecku kaszel śluzu się, zauważa, Amerykańska Akademia Pediatrii witryny zdrowych dzieci ". Rodzice i opiekunowie mogą zapewnić leczenia przez r twarz dziecka w dół na kolanach i delikatnie dotykając dziecko na plecach z miseczkowate strony. Ta sama procedura może być również wykonane z dzieckiem siedzi na kolanach, pochylając się do przodu pod kątem 30 stopni.

Płyny

Zapewnienie dziecku z dużą ilością płynów często pomaga rozluźnić śluz, zapobiec odwodnieniu i uspokoić się wzburzony gardło. Matki karmiące piersią powinny nadal to robić, jak mleko matki zapewnia dziecku dodatkową ochronę zarodków. Jedynymi płyny, które dziecko poniżej sześciu miesięcy powinny otrzymywać są mleko lub wzór, o ile nie zaznaczono inaczej przez lekarza, podczas gdy starsze dzieci mogą korzystać z wody pitnej lub łagodnych soków.

Leki

Leki na kaszel dziecka należy podawać tylko pod zaleceniem lekarskim. Podczas dziecka lekarz może przepisać leki do leczenia podstawowej choroby, Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, aby dzieci nie otrzymują bez recepty na kaszel z powodu możliwości wystąpienia poważnych skutków ubocznych i ich brak skuteczności u małych dzieci.

Reszta

Na rzecz dzieci z zakażenia związane z kaszel jest podany czas na odpoczynek i zwalczania infekcji. Pozwalają na dużo baby spokojny czas, podczas gdy ona jest kaszel. Wypełnij ciche działania z starszych dzieci, które mogą mieć trudności z odpoczynku, takich jak czytanie historii lub przytulają razem. Strona BabyCenter sugeruje dając dziecku zmianę otoczenia poprzez utworzenie przytulne miejsce na zewnątrz lub na werandzie na miły dzień.

Parowa

Parowa działa, aby pomóc rozbić zatorów dziecka. Rodzin, którzy posiadają nawilżacz można ustawić go w pokoju dziecka i uruchomić ją, podczas gdy dziecko śpi lub bawi się w swoim pokoju. Nawilżacze powinny być prowadzone wyłącznie w sposób wskazany przez producenta i muszą być czyszczone często, aby zapobiec gromadzeniu się pleśni. Mayo Clinic zauważa, że ​​nawilżacz powinien być odwrócił się od łóżeczka dziecka, aby zapobiec pościel wilgotnej. Rodziny mogą także wybrać, aby spędzić czas z dzieckiem w pary wypełnione łazienki. Pozwolić, aby napełnić wannę ciepłą wodą i dać dziecku kąpiel lub siedzieć w łazience przy zamkniętych drzwiach z dzieckiem w wieku od 15 do 20 minut, aby pomóc rozbić śluz.

Zad Kaszel Leczenie

Zad stanu układu oddechowego, które dotyka głównie dzieci. Na ogół charakteryzują się kaszlu włamania, że ​​dźwięki podobne do uszczelnienia z kory. Kaszel jest często gorszy w nocy. Napady kaszlu mogą być ciężkie i zostawić ludzi z trudem łapiąc oddech. Inne objawy to gorączka i ból gardła. Zad jest najczęściej spowodowane przez wirusa, najczęściej wirus paragrypy. Inne wirusy oddechowe może również powodować zadu, a w rzadkich przypadkach, może rozwinąć się w wyniku infekcji bakteryjnej.

Wilgotnego powietrza

Oddychania wilgotne powietrze może pomóc złagodzić kaszel i inne objawy ze strony układu oddechowego wywołanych przez zadu. Spróbuj umieścić nawilżony lub parownika w sypialni, aby bardziej wilgotne powietrze podczas snu, kiedy kaszel pasuje raczej do strajku. Pamiętaj, aby zachować parowniki ciepłej wody z dala od dzieci, aby zapobiec oparzeniom. Aby zapewnić szybką ulgę ataku zadu, zabrać dziecko do łazienki i włączyć gorący prysznic. Parowy, który gromadzi powinny zapewnić pewne ulgi.

Leki

O ile nie zad jest spowodowana zakażeniem bakteryjnym, antybiotyki nie będzie skuteczna w leczeniu choroby. W ciężkich przypadkach, leki, takie jak kortykosteroidy mogą być przepisane do pomocy otwarte drogi oddechowe i łatwiej się oddycha. Dzieci, które mają wysoką gorączkę od zadu może uzyskać ulgę z przejęciem-the-counter i zmniejszający gorączkę uśmierzające ból leki, takie jak ibuprofen lub paracetamol. Pamiętaj, aby nigdy nie podawać aspiryny dzieciom z gorączką, chociaż, ponieważ może to spowodować zespół Reye'a, poważną i potencjalnie zagrażające życiu choroby.

Hospitalizacja

W najcięższych przypadkach, gdy oddech jest zmartwiony do tego stopnia, że ​​poziom tlenu stają się niebezpiecznie niski, może być konieczna hospitalizacja. Chociaż w szpitalu, pacjenci będą generalnie Kasza traktowane nawilżonym tlenu do oddychania łatwiejsze. W najgorszych przypadkach, rurka do oddychania, konieczne może być włożona.

Opieka w domu

Ponadto, aby zapewnić wilgotne i wilgotne powietrze, są inne kroki podjąć, aby zachować w domu pacjentów Zad wygodne. Oferujemy dużo płynów, w tym napojów i pokarmów, takich jak zupy i Popsicles. Podczas kaszlu, utrzymać dziecko w pozycji pionowej, aby ułatwić oddychanie. Ważne jest również, aby uzyskać dużo odpoczynku, aby dać organizmowi szansę na walkę z infekcją zadu.

Leki na suchy kaszel

Leki na suchy kaszel


Suchy, włamania kaszel dalej suchym kaszlem, co oznacza, że ​​nie ma żadnego wytwarzania śluzu zaangażowane. Te rodzaje kaszlu są zwykle wynikiem różnych chorób i leków, takich jak inhibitory wspólnych zimnych i ACE.

Tłumiące kaszel

Najczęstszym rodzajem lekarstwa brane leczyć suchy kaszel tłumiące kaszel jest. Ten rodzaj leku przyjmuje się doustnie, albo w postaci pigułek lub jako syrop. Pomaga również zwilżyć różne gruczoły w gardle i zmniejszyć kaszel.

Pierś potarcie

Ściera klatki piersiowej inny bardzo rozpowszechnionym typem leku, który jest skuteczny w leczeniu kaszlu. Leki te zmuszają do oddechu w par, które zwiotczających mięśnie gardła, zmniejszając w ten sposób potrzebę kaszlu.

Składnik aktywny

Najczęściej stosowane do tłumienia składnik suchy kaszel nazywa dekstrometorfan. Dowolny lek, który zawiera ten składnik powinien być skuteczny lek na zmniejszając suchy kaszel.

Skutki uboczne

Nie należy przyjmować leków, które zawierają dekstrometorfan, jeśli są obecnie na MAO, gdyż może wystąpić poważna reakcja zagrażająca życiu.

Skontaktować się z lekarzem

Skontaktować się z lekarzem, jeśli suchy kaszel utrzymuje się dłużej niż tydzień. Może to być oznaką zakażenia bakteryjnego, które wymagają recepty antybiotyków.

Jak Uwolnić kaszel dziecka

Jak Uwolnić kaszel dziecka


Kaszel jest częste i zazwyczaj nieszkodliwy objaw choroby w dzieciństwie, ale widząc twoje dziecko cierpi na kaszel jest bolesny. Ważne jest, aby unikać podawania over-the-counter leki na kaszel u dzieci, zwłaszcza bardzo młode, bez wskazówek lekarza. Mimo to, można podjąć pewne kroki, aby przyspieszyć proces gojenia i pomagają uspokoić swoje maleństwo.

Instrukcje

1 Podać miodu w następujących dawkach: 1/2 łyżeczki. dla dziecka w wieku od 2 do 5, 1 łyżeczka. dla dziecka w wieku od 6 do 11, a 2 TSP. dla dziecka co najmniej 12 lat.

2 Unikaj przynosząc swoje dziecko w środowiskach, które zawierają substancje drażniące, takie jak dym. Zakazać palenia w domu.

3 Zamknij drzwi do łazienki i włączyć prysznic. Używać tylko ciepłej wody, więc pokój wypełnia się parą. Pobyt w pokoju z dzieckiem przez około 20 minut.

4 Oferta dziecka zimnych napojów, takich jak woda i soki do zwiększenia uwodnienia i złagodzić podrażnienie gardła, które mogą wyniknąć z ciężkim kaszlu. Wybierz drinksfree dwutlenkiem węgla lub kwasu cytrynowego, jak tych składników może potęgować problem.

5 nawilżanie powietrza w pokoju dziecka za pomocą parownika.

Wskazówki

  • Zabierz dziecko na pogotowie, jeśli nie może oddychać prawidłowo lub jeśli obserwować krwawą flegmę.
  • Nigdy nie dać miód dla dziecka w wieku poniżej 1 roku, ze względu na ryzyko wystąpienia choroby zwanej botulizm niemowląt.
  • Nie pozwól, dzieci do lat 3 mają kaszlu, ponieważ stwarzają one ryzyko zadławienia.
  • Się do lekarza, jeśli kaszel dziecka przeszkadza spanie lub utrzymuje się ponad 10 dni.

Co jest lekarstwem dla non-stop twardy kaszel dla dzieci?

Co jest lekarstwem dla non-stop twardy kaszel dla dzieci?


Kaszel niekontrolowany może być nie tylko nieprzyjemne, lecz mogą też być przerażające dla dziecka. Znając przyczynę kaszlu może pomóc zapewnić najlepsze lekarstwo i wiedzieć, kiedy zabrać ją do lekarza lub szpitala.

Identyfikacja

Nonstop regały lub trudno kaszel może występować z zapalenia oskrzeli, astmy, zad i przeziębienia.

Ostrzeżenie

Przed podaniem niego lekarstwo zawsze porozmawiać z pediatrą dziecka. Nie podawaj miodu dzieciom poniżej 2 roku życia. W większości przypadków lekarze nie radzę dając dzieciom over-the-counter tłumiące kaszel. Jeśli dziecko ma niebieskie zabarwione usta lub narzeka bycia zawroty głowy lub zawroty głowy, iść na pogotowie lub zadzwonić pod numer 911.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jeśli kaszel jest wydajne (flegma lub śluzu wychodzi podczas kaszlu), używać nawilżacza, aby nawilżyć powietrze wokół dziecka i dać dziecku tak dużo płynów, jak można (rosół lub zupę i sok jabłkowy na przykład), z jednym zastrzeżeniem: Jeśli dziecko zaczyna wymioty podczas kaszlu, zmniejszenia spożycia.

Rozważania

Jeśli kaszel może być opisany jako szczekanie i dziecko brzmi zachrypnięty, zabrać ją do łazienki i włączyć prysznic naprawdę gorąco (nie umieszczać jej w). Niech parową zbudować i utrzymać ją tam nadzorowane przez 10 do 15 minut. Powtórzyć w razie potrzeby. Pary wodnej i ciepła pomoże uspokoić oskrzeli.

Znaczenie

Jeśli nie ma żadnych innych objawów, takich jak gorączka, katar lub inne przeziębienia i odcinki kaszel przychodzą i odchodzą, rozważ możliwość przeniesienia się z dzieckiem do lekarza w celu ewentualnego astmą wywołaną alergią. Ten warunek reguły dzieje się, gdy osoba jest uczulony na alergeny pyłku lub zwierząt.

Ostrzeżenie o dzieciach i kaszel

Ostrzeżenie o dzieciach i kaszel


Uporczywy kaszel może być bolesne i niewygodne dla dzieci, gdy siedzą w klasie lub grania w domu. To dlatego wielu rodziców kolei ponad-the-counter leków na kaszel, które można kupić bez recepty. Istnieją dwa rodzaje leków na kaszel, które mogą kupić: przeciwkaszlowe i wykrztuśne. Przeciwkaszlowe, takie jak Triaminic zimno i kaszel są tłumiące kaszel, które zatrzymują odruchu kaszlu. Wykrztuśne, takie jak Mucinex stłumić kaszel przez coraz śluz z dala od dróg oddechowych. Istnieją także inne leki, takie jak przeciwbólowe i leki przeciwhistaminowe, leki zmniejszające przekrwienie, które leczą szereg objawów związanych z przeziębieniem, w tym kaszel.

Funkcja

Leków na kaszel są pakowane dla dorosłych nie powinny być stosowane dla dzieci. To dlatego, że podobnie jak inne leki, które można kupić w sklepie, leki na kaszel są w różnych dawkach. Rodzice powinni używać leki, które są przepisywane przez lekarza dziecka do poważnych przeziębień, ale przy podejmowaniu decyzji o ponad zabiegów -The-recepty, to najlepiej trzymać się z tymi, które są specjalnie przeznaczone dla dzieci. Czasami leki te są oznaczone jako "dziecięcą". Federal Drug Administration zaleca leki na kaszel nie należy podawać dzieciom w wieku 2 lat lub młodszych bez recepty.

Efekty

Podczas korzystania z leków na kaszel, ważne jest również, aby trzymać się kierunków i zalecanych dawkach na etykietach i poznać składniki i skutki uboczne. Kaszel i przeziębienie leki często mają więcej niż jedną substancję czynną, "", które są stosowane w leczeniu niektórych dolegliwości. Jest również ważne, aby wyglądać na etykiety, zwłaszcza jeśli daje dziecku więcej niż jeden lek, ponieważ mogą one mieć takie same "składniki aktywne". Ważne jest, aby upewnić się, że nie otrzyma zbyt coś takiego jak zmniejszający przekrwienie.

Badania

Według artykułu w Science Daily 23 stycznia 2008 roku, nie ma jednoznacznych dowodów, że leki, które obsługuje kaszel są skuteczne w leczeniu osób dorosłych i dzieci. Analiza badań w The Cochrane Library Thomas Fahey, profesor ogólnej praktyki w Royal College of Surgeons w Irlandii i innych wykazały, że badania nad lekami na kaszel czy nie kolidowały różne leki działają w zatrzymaniu kaszlu. W siedmiu badań, które wyglądały na tym, że wykorzystywane dzieci, leki okazały się być bardziej skuteczne niż placebo. Kaszel jest czasem warunkiem, że nie znika tak łatwo i mogą trwać dwa tygodnie lub dłużej w przypadku niektórych dzieci, zwłaszcza w obecności stanów chorobowych takich jak zakażenie zimno lub zatok.

Ustalenia

Niektóre leki na kaszel zostały uznane za szkodliwe dla dzieci, szczególnie tych, którzy są w wieku 2 lub młodszy. Zgonów niektórych młodych dzieci były związane z obkurczające i leki przeciwhistaminowe. Według Stevena Reinberg w swoim artykule "FDA Doradcy Urge Ban na przeziębienie dla młodzieży," FDA stwierdziła, że ​​123 zgonów związanych z tymi lekami, zwłaszcza leki obkurczające naczynia wykonane z pseudoefedryny, fenylefryny i efedryny i leków przeciwhistaminowych wykonane z difenhydramina bromfeniramina i chlorfeniraminy. Te wyniki skłoniły FDA w 2007 roku, aby nakłonić zakaz obkurczające wykonanych przez dzieci w wieku poniżej 2 lat i leki przeciwhistaminowe wykonane przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Dotyczy

Jednym z powodów, FDA oraz inne związane są z wykorzystaniem leków na kaszel dla dzieci to, że leki, często nie są testowane na młodych ludzi w trakcie badań klinicznych. W roku 2007, na panel doradczy FDA powiedział wprost, że leki na kaszel nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ kliniczne wyniki dla dorosłych nie może być stosowany u dzieci, których ciała znajdują się na różnych etapach rozwoju niż dorośli.

Alternatywy

Podczas gdy leki na kaszel może wydawać się proste rozwiązanie do wielu rodziców, istnieją alternatywne sposoby, w leczeniu objawów związanych z przeziębieniem, w tym kaszel. Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca stosowanie parowniki, krople do nosa, nosa i żarówek rosół. Istnieją inne środki gospodarstwa domowego, które zostały uznane za skuteczne na kaszel, jak również, które obejmują bieżącą ciepłą wodę pod prysznicem i siedzi w łazience, spanie z nawilżaczy i picie zimnych płynów, takich jak soki i wodę.

Zadośćuczynienie za Kaszel tematyce Dziecka

Zadośćuczynienie za Kaszel tematyce Dziecka


Dzieci mogą kaszel z wielu różnych powodów - przeziębienia, alergie, a nawet niektórych rodzajów chorób przewlekłych. Kaszel jest faktycznie mechanizm obronny dla organizmu, ponieważ pomaga oczyścić płuca z potencjalnie szkodliwych bakterii i innych substancji drażniących. Chociaż trochę kaszel może być dobre, zbyt wiele może być denerwujące, a nawet bolesne dla dziecka, więc istnieją pewne środki można rozważyć w leczeniu dziecka kaszel.

Rodzaje kaszlu Dziecka

Istnieje wiele różnych rodzajów kaszlu dziecko może być wystawiających. Jeśli dziecko kaszle głównie w ciągu dnia, może to być kaszel wywołany przez alergię. Nocy kaszel może być spowodowane na zimno lub na infekcję wirusową lub ewentualnie astmy. Kaszel, który zapala się nagle może wskazywać, że coś jest złowionych w tchawicy dziecka. "Koklusz" dźwięk po kaszlu może wskazywać, krztusiec (koklusz), i "szczeka" rodzaj kaszlu może wskazywać, zad. W większości tych przypadków trzeba traktować przyczyny w celu wyleczenia kaszel.

Over-the-counter i korekcyjne Remedies

Syropy na kaszel zawierają składniki, takie jak dekstrometorfan, kodeina i hydrokodonem (dwóch ostatnich znalezionych w leków na receptę). Są one przeznaczone do tłumienia kaszel. Środki Wielu objawów zawierają leki w leczeniu różnych objawów, w tym kaszlu. Leki zawierają większości dzieci paracetamol i nie powinien być stosowany wraz z innymi lekami zawierającymi paracetamol, jak istnieje niebezpieczeństwo przedawkowania. Zmniejszające przekrwienie leki przeznaczone do łagodzenia, uczucie zatkanego nosa, które często towarzyszy dziecka kaszel zawierają składniki takie jak fenylefryny i oksymetazolina.

Potencjalnych zagrożeń

Żywności i Leków wydała poradnik zdrowia publicznego w 2008 roku w odniesieniu do wykorzystania na receptę i ponad-the-counter środków na kaszel u dzieci. Ostrzegł, że leki na kaszel nigdy nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 2 lat, o ile lek jest specjalnie przewidziany dla dziecka przez jego służby zdrowia. U dzieci w wieku do 2 lat, leków na kaszel są związane z wysokim wystąpienie nadciśnienia i udaru. FDA ostrzega, że ​​dalsze środki ostrożności należy podjąć, nawet ze starszymi dziećmi, takich jak ściśle przylegającą do wytycznych produktów do dozowania i pomiaru leki z zakraplaczem lub dozowania łyżki zamiast łyżki domowego.

Strona główna zadośćuczynienie

Miód może być stosowany u dzieci w wieku powyżej 1 do uspokoić kaszel. Herbata z miodem i cytryną lub kubek gorącej słodzone miodem lemoniady dodać dodatkową uzdrawiającą moc witaminy C i kojący z ciepłym napojem. Herbaty wykonane z cebuli, czosnku i imbiru zaleca się również jako środki do domu na kaszel, ale nie może być przyjemny dla dzieci. Należy unikać Start środków obejmujące każdy rodzaj alkoholu.

Zmiany w stylu życia

Utrzymanie dziecka kaszel dobrze nawilżona jest ważne, więc naciskać wodę, sok i jasny bulion. Dziecko z przewlekłym kaszlem, nie powinny być narażone na alergeny, takie jak kurz lub dym. Utrzymując temperaturę w domu na chłodnej strony może pomóc, ale raport jest mieszany na zastosowaniu nawilżaczy domowych. Chociaż z pewnością suche powietrze może nasilać kaszel, nawilżacze są często pożywką dla bakterii.

Środki zaradcze na kaszel dla dzieci

Środki zaradcze na kaszel dla dzieci


Radzenie sobie z objawami kaszlu może być frustrujące dla dziecka. Federal Drug Administration zaleca wobec podania leku na kaszel dla dzieci poniżej 2 roku życia ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych zagrażających życiu. Objawy kaszlu można leczyć z zastosowaniem różnych zabiegów naturalnych, które są bezpieczne dla dzieci.

Miód

Miód jest naturalnym kaszel tłumiące. Jak płaszcze miód gardła łagodzi stany zapalne i łagodzi niektóre z najcięższych objawów kaszlu u dzieci. , Podczas gdy miód jest nie bezpieczny dla dzieci w wieku poniżej 1 roku życia ze względu na ryzyko zatrucia jadem kiełbasianym, jest to wspaniałe naturalne leczenie kaszel dla dzieci starszych. Badania wykonane przez Penn State College of Medicine zespołu badawczego określa się, że miód podana przed snem był skuteczniejszy niż over-the-counter leków u dzieci.

Parowa

Dla wielu dzieci z objawami kaszlu, ciepłej pary z prysznicem lub zimnej mgły z nawilżacza może znacznie zmniejszyć kaszel bez skutków ubocznych, jak z lekami. Siedzi w łazience przy zamkniętych drzwiach i gorący prysznic biegania może być bardzo pomocne dla dzieci cierpiących na zadzie lub którzy mają kaszel, który uniemożliwia im spać w nocy. Mgła zimno nawilżacz może być bardzo pomocne w sypialni dziecka w nocy. Ważne jest, aby nigdy nie używać nawilżacza parowego na gorąco ze względu na ryzyko poważnych oparzeń dla dziecka.

Sejf Leki

Zawsze najlepiej jest w leczeniu kaszlu z naturalnych metod w dzieci, aby uniknąć ryzyka wystąpienia działań niepożądanych leku. Istnieje kilka leków, które mogą być bezpiecznie stosowane u dzieci. Odparowanie ściera - wcierać w klatce piersiowej dziecka - to bezpieczny i skuteczny sposób, aby złagodzić objawy kaszlu u dzieci; ale nigdy nie powinien być stosowany u dzieci, które są na tyle młody, by przypadkowo dostać leki w ich oczach i ustach. Acetaminofen można stosować do wytwarzania bardziej wygodne jeśli dziecko ma gorączkę one z kaszel. Pamiętaj, aby ustalić dawkę, na podstawie masy ciała dziecka.

Kaszel zadośćuczynienie dla dzieci

Kaszel zadośćuczynienie dla dzieci


Kaszel u dzieci jest jednym z najczęstszych objawów choroby w dzieciństwie i chorób. Kaszel u dzieci może być wynikiem przeziębienia, wirusy, grypy lub alergii. Choć może to brzmieć strasznie, to nie jest zazwyczaj objawem poważniejszego stanu.

Strona główna zadośćuczynienie

Leczenia dziecka kaszel tworząc łaźnia parowa w twojej łazience. Zamień swój prysznic na najgorętszej poziomie możliwe, zamknij drzwi i pozwolić dziecku usiąść wygodnie. Parowa rozluźni zatorów w klatce piersiowej i łagodzą objawy kaszel dziecka. Możesz również łagodzić objawy kaszlu, tworząc kąpiel pary i napełniania wanny z ciepłą wodą i dodać kilka eukaliptusa, lawendy, szałwii i tymianku kropli. Rodzice mogą tworzyć ziołowe potarcie gazowej stosując mieszaninę 3:57 łyżki oleju z oliwek w połączeniu z jednym lub dwóch kropli olejku takich jak eukaliptus, lawenda, rozmaryn lub mięta pieprzowa. Nałożyć mieszaninę na klatce piersiowej dziecka i do tyłu i ubrać je w szczelne, ciepłe ubranie, aby umożliwić oleje do odparowania. Za pomocą kombinacji eukaliptusa i rozmarynu może być bardzo korzystne, jak eukaliptus pomoże uspokoić dziecka kaszel i rozmarynu pomoże uspokoić je do snu.

Profesjonalne leczenie

Na uporczywy kaszel u dzieci, może być konieczne, aby odwiedzić pediatrę w leczeniu. Twój pediatra może zalecić over-the-counter tłumiące kaszel i wykrztuśne na łagodnym kaszlem. Mogą również zaproponować, że używasz parownika w pokoju dziecka, aby stworzyć wilgoci. Poważniejsze kaszel może być traktowane na receptę wytrzymałości syropów na kaszel. Nie stosować over-the-counter leków skojarzonych, które są stosowane w leczeniu przeziębienia, jak wiele łączy leki, które mogą nie być odpowiednie dla leczenia dzieci i mogą powodować poważne skutki uboczne, a nawet spowodować przedawkowanie. Leki na kaszel nie są zalecane do stosowania przez dzieci, które są w wieku poniżej 4.

Rozważania

Kaszel objawy u dzieci wydają się pogarszać w nocy. Śluz z nosa i zatok kanalizacji w dół gardła, wywołując kaszel, gdy dzieci śpią, który nie jest szkodliwy, ale może zapobiec ich snu. Astmę mogą wywołać kaszel w czasie nocy, ponieważ drogi oddechowe są bardziej wrażliwe na podrażnienia w nocy.

Ponieważ większość kaszel u dzieci jest spowodowane przez wirusy, lekarz nie będzie używać antybiotyków rozwiązać objawy kaszlu. Infekcje wirusowe mogą potrwać do dwóch tygodni do pracy poprzez system dziecka, ale aby pomóc kaszel dziecka pediatra może zalecić leki na kaszel, aby ułatwić i zmniejszyć kaszel dyskomfort.

Kaszel u dzieci, wraz z łagodnym gorączki, to zwykle po prostu wynikiem wspólnej mógł. Ale kaszel u dzieci z gorączką ponad 102 stopni Celsjusza może być wynikiem zapalenia płuc. Uporczywy kaszel może być spowodowane przez alergie, astmę lub przewlekłe zapalenie zatok; kaszel, który trwa dłużej niż trzy tygodnie powinien być traktowany przez pediatrę.

Kaszel i gorączka u dzieci

Kaszel i gorączka u dzieci


Kaszel i katar u dzieci są typowe objawy przeziębienia, ale również mogą być objawy infekcji wirusowej lub innych bakterii. Rodzice często uważają, że kaszel i gorączka są poważne, szkodliwe warunki, ale w rzeczywistości są konieczne, aby usunąć ciało infekcji. Większość objawów kaszel i gorączka mogą być leczone w domu środków i ponad-the-counter leków.

Przyczyny

Kaszel i gorączka u dzieci mogą być wynikiem wielu zakażeń, które zazwyczaj wirusowych lub bakteryjnych. Infekcje wirusowe to przeziębienie i grypę. Nie mogą one być leczone antybiotykami i musi obowiązywać, które zazwyczaj trwa kilka dni. Zakażenia bakteryjne mogą obejmować zakażenia uszu, anginy, zapalenie oskrzeli, zakażenia zatok i zapalenie płuc. Bakteryjne infekcje odpowiedzi na leczenie antybiotykami i są zwykle czyszczone w ciągu siedmiu do 10 dni.

Rodzaje Fever

Normalna temperatura u dzieci waha się od 97 do 99 stopni Farenheita. Stany podgorączkowe u dzieci może być od 99 do 100,9 stopni Farenheita podczas wspólnego gorączka zazwyczaj waha się od 101 do 103,5 stopni Farenheita. Poważne, wysokie gorączki u dzieci są jakieś temperatury pomiarowe 103,6 stopni Farenheita lub wyższe.

Rodzaje kaszlu

Choroby mogą powodować różne rodzaje kaszlu, w zależności od nasilenia śluzu wynikające z zakażenia. Infekcje wirusowe, takie jak przeziębienia i grypy, jak również infekcje bakteryjne, takie jak zapalenie oskrzeli i pnemonia może powodować ćpuna i / lub barky brzmiący kaszel u dzieci. Te rodzaje kaszlu dźwiękowe surowe i poważne, ale są faktycznie skuteczne funkcje ciała, aby pozbyć się nadmiaru śluzu systemu. Anginy, infekcje zatok i zapalenie ucha może powodować suchy kaszel lub nieproduktywny kaszel, który nie "grzechotkę" jak ćpuna lub barky rodzaju kaszlu.

Leczenie w domu

Kaszel może być usunięte w domu, tworząc "sauna typu" środowiska w łazience, obracając swoją gorącą wodą pod prysznicem, zamykając drzwi i zakręcanie kranu przez co najmniej 20 minut. Siedzieć z dzieckiem w łazience, podczas gdy para wodna rozwija, który pozwoli wilgoci przeniknąć do płuc dziecka, poluzowanie śluz i kojące górnych dróg oddechowych. Spróbuj czytanie książki z dzieckiem, czekając w pary w łazience, aby zabić czas i zmniejsza niepokój. Ustawić parownik w pokoju dziecka w nocy, aby zwiększyć wilgotność powietrza i zapewniają kaszel ulgę. Za pomocą kilku kropli olejków eterycznych, takich jak eukaliptus, rozmaryn, mięta pieprzowa w parowniku, w celu zapewnienia dodatkowego zmniejszania kaszlu oparów. Gorączki można podziałać na recepty gorączka redukujących leków, takich jak paracetamol lub ibuprofen. Aspiryna nie powinien być stosowany w leczeniu gorączki u dzieci ze względu na możliwość rozwoju zespołu Reye'a.

Profesjonalne leczenie

Jeśli Twoje dziecko cierpi na ciężką kaszel i gorączka, pediatra może zalecić stosowanie leków na receptę do leczenia objawów. Nie stosować over-the-counter tłumiące kaszel lub wykrztuśne bez konsultacji z pediatrą. Ciężkie infekcje, które mogą powodować kaszel i gorączka, takie jak zapalenie płuc wymagają natychmiastowej pomocy medycznej, aby uniknąć poważnych i możliwych powikłań śmiertelnych.

Rozważania

Gorączka zwykle podszedł rodziców jako szkodliwych warunkach, ale gorączka jest rzeczywiście zdrowa reakcja organizmu dziecka na choroby i jest to normalny proces zwalczających zakażenia. Gorączki niskiej jakości nie gwarantuje leczenia, chyba że dziecko jest niewygodne i nie powinny być traktowane w celu pomocy ciała dziecka walczyć infekcję.

Kaszel u dzieci

Kaszel u dzieci


Kaszel u dzieci jest częstym objawem dziecko doświadczonym w wyniku różnych warunków, takich jak przeziębienie, grypa, alergie, astmy i środowiskowych czynników drażniących. Produktywny kaszel u dzieci może wydawać się korą i zazwyczaj produkuje śluz i zatorów, które zostały usunięte z płuc.

Przyczyny

Zimno, grypa i zapalenie oskrzeli zakażenia u dzieci zwykle rozpoczyna się od częstego nieproduktywnego kaszlu, który brzmi jak hacking. Jak infekcja postępuje, to zazwyczaj rozwija się w kaszlu z powodu zatorów w klatce piersiowej. Dym papierosowy i zanieczyszczenia powietrza mogą również powodować kaszel u dzieci. Kaszlowa astmy i astmę może produkować regularnego dziennego i nocnego, produktywnego kaszlu. Według pediatrii stronie porady, Keepkidshealthy.com kaszlowa astma jest rodzaj astmy, która nie wywołuje świszczący oddech i może być indukowana przez zimne powietrze i / lub ćwiczeń. Regularne astma powoduje świszczący oddech, kaszel produktywny i jest wywołany przez ćwiczenia, gry i ekspozycji na zimne powietrze.

Leczenie w domu

Wirusowe i bakteryjne, takie jak zimno, grypy i zapalenia oskrzeli, które tworzą kaszel produkcyjnej można leczyć tworząc łaźni parowej w łazience.

Włącz ciepłej wody pod prysznicem, i zamknął drzwi, pozwalając pary rozwijać i budować w pokoju. Usiąść z dzieckiem, aby umożliwić mu oddychanie pary, przez co najmniej 20 minut. Przeczytaj książkę, aby zapobiec niepokój.

Ustawić parownik lub chłodnej mgły nawilżacz w pokoju dziecka, aby traktować wzrosła nocnego nieproduktywny kaszel. Dodaj kilka kropli olejków eterycznych, takich jak mięta pieprzowa, rozmaryn lub eukaliptusa do wody parownika stworzenia kojące opary, które mogą spokój i poprawy kaszel produktywny.

Produktywny kaszel u dzieci ze względu na regularne astmy i kaszlowa astmę leczy się codziennie w domu zabiegów rozszerzających oskrzela.

Profesjonalne leczenie

Produktywny kaszel w wyniku wszelkiego rodzaju zakażenia powinny być leczone przez lekarza pediatrę. W zależności od rodzaju infekcji, pediatra może przepisać antybiotyki w zakażeniach bakteryjnych, tłumiące kaszel w przeziębieniach i obkurczające do objawów alergii kaszel. Ciężkie stany astmy, konieczne może być traktowane steroidowych leczenia oddychania i ewentualnie w szpitalu w celu stabilizacji oddychanie i zmniejszenie kaszlu.

Rozważania

Przeziębienia, astmę i alergie mogą powodować trwałe kaszel u dzieci, trwały przez kilka tygodni. Iman Sharif, MD Kidshealth.org, ostrzega rodziców, że produktywne kaszel objawy u dzieci wydają się pogarszać w nocy, jak śluz z nosa i zatok spływa do gardła. Astma i kaszel-wariant astmy często wywołują kaszel produktywny, ponieważ linia nocnych dzieci są bardziej drażliwy i wrażliwy w tym czasie.

Ostrzeżenie

Dr Sharif ostrzega, że ​​dzieci z produktywnego kaszlu należy niezwłocznie udać się do lekarza, jeśli zaczną przeżywa skrajne trudności z oddychaniem, wysoką gorączkę, "koklusz" dźwięk po kaszel zaklęcia, osłabienie, drażliwość lub warg, twarzy lub języka pojawiają się niebieskie.

Nadmierne Kaszel u dzieci

Nadmierne Kaszel u dzieci


Nadmierny kaszel może być oznaką, że coś jest nie tak z układu oddechowego dziecka. Jest całkiem normalne dzieci kaszlu w ciągu dnia. Jednak kaszel towarzyszyć inne objawy to pewien sygnał, że linia dziecka nie funkcjonują tak jak powinny. W celu utwardzenia kaszlu, jest istotne, że przyczyną kaszlu jest leczona.

Kaszel produktywny

Produktywny kaszel jest uznawany podczas towarzyszy śluzu. Jeśli dziecko nagle kaszleć i ma katar, pewnie ma przeziębienia. Przeziębienie może stać się skomplikowane, jeśli płuca oskrzela się zarazić. W tym przypadku, dziecko może mieć zapalenie oskrzeli lub zapalenie płuc. Każdy z tych warunków może spowodować trzaski w płucach i może powodować oddychania się bolesne. Wszelkie kaszel może być wspomagane z wilgocią. Umieszczenie fajny nawilżacz mgła w pobliżu, gdzie dziecko odpoczywa może pomóc rozluźnić flegmy i zrobić kaszel łatwiejsze.

Nieproduktywny kaszel

Nieproduktywny kaszel lub kaszel bez wydzieliny mogą być spowodowane przez czynniki drażniące. Czynniki środowiskowe, które mogą przyczynić się do kaszlu może być spowodowane przez wdychanie dymu, narażenia chemicznego lub wolnossący żywności. Zapytaj dziecko, czy wie, co jest przyczyną jego kaszel. Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze rozmawiać, spróbuj biorąc go z otoczenia był w momencie rozpoczęcia kaszel. Jeśli nie można ustalić przyczynę kaszlu, zabrać dziecko do lekarza.

Kaszel z gorączką

Gorączka jest jeden sposób organizm walczy z infekcją. Grypa jeden z tych zakażeń. Ważne jest, aby zachować gorączkę dziecka na jak najniższym poziomie, podczas gdy grypa przebiega jej przebieg. Żadna ilość antybiotyku wyleczy grypę. , Jeśli kaszel i gorączka są spowodowane przez bakterie, takie jak paciorkowce, musi jednak być leczone antybiotykami przed całym górnych dróg oddechowych stają się zaangażować.

Kaszel świszczący oddech

Jeśli twoje dziecko zawsze miał kaszel, pewnie nie ma zimno. Jeśli dziecka kaszel jest wniesiona przez działalność i następnie epizodów świszczącego oddechu, powinna być sprawdzana na astmę. Jeśli kaszel wydaje się gorsze w pewnych porach roku, może to być alergia związane. Jeśli Twoje dziecko lub dziecko hałasuje, że brzmi jak kory więcej niż świszczącego oddechu, może on mieć zad. Zad jest infekcja krtani, która produkuje śluz.

Kaszel u niemowląt

Jeśli Twoje dziecko kaszle nadmiernie, należy zwrócić się do pediatry, aby przetestować go na RSV lub RSV. Według Centrum Kontroli Chorób, RSV to jeden z najważniejszych powodów, niemowlęta są hospitalizowanych w USA Jeśli Twoje dziecko ma RSV, nie może być wystarczająco dużo tlenu. Dzieci z walki RSV oddychać. Twoje dziecko może potrzebować zabiegi oddychaniem, a nawet hospitalizacji do odzyskania.