adcov.com

androsteron seler

Korzyści seler Feromony

Jeśli szukasz zdrowej przekąski i chcesz coś lekkiego i chrupiące, można dotrzeć do selera. Seler jest znany z korzyści dla zdrowia, takich jak witamina C i zawiera ono do zmniejszenia ciśnienia krwi. Ale może nie wiedzieć, że zawiera także męski hormon zwany androsterone który działa jako feromon dla kobiet.

Co to jest Feromony?

Feromonem jest wydzielane przez zwierzęta chemicznych wpływających na zachowanie innych zwierząt.

Androsteron

Androsteron jest męski hormon płciowy, który zwiększa cechy męskie. Hormon ten jest wytwarzany przez metabolizm progesteronu i mogą być znalezione zarówno mężczyzn jak i kobiet. To słabsze forma testosteronu.

Skutki Androsteron

Badania wskazują, że gdy mężczyźni jeść seler, androsterone jest wydzielany przez ich potu i przyciąga kobiety. Ponadto, wykazano, aby zwiększyć poczucie dobrego samopoczucia u kobiet; jeśli czujesz się niebieski, chomp na selera i nastrój podniesie.

Korzyści

Jeżeli jesteś mężczyzną i szukasz przyciągnąć kobietę, zapomnij o tych kolońskich reklamujących zawierają feromony to zrobić - po prostu stanie się na selera.

Niebezpieczeństwa

Nie są znane zagrożenia w zbyt dużo jedzenia seler. W rzeczywistości, seler ma przyjemny efekt uboczny czyszczenia zębów i odświeżenia oddechu, więc jeść.

Seler i Odchudzanie

Seler i Odchudzanie


Owoce i warzywa są powszechnie znane jako korzystne do zdrowej diety. Składniki odżywcze znajdujące się w świeże produkty mogą poprawić koloryt skóry i skorzystać całe ciało w nieskończonych sposobów. Seler jest jedzenie negatywne kalorii. Potrzeba więcej energii, co spala więcej kalorii, aby przetrawić seler niż te uzyskane przez jedzenie. Seler ma wiele więcej atrybutów.

Fakty

Seler ma 16 kalorii na 1 filiżankę, pokrojone w kostkę. Seler zawiera 1,6 g błonnika, 0,17 g tłuszczu, 2,97 g węglowodanów, 11 mg magnezu, 80 mg sodu. Seler zawiera wiele witamin, z których niektóre są 0,27 mg witaminy E, 3,1 mg witaminy C i 0,320 (niacyna witamina B3). Zawiera także 260 mg potasu i 40 mg wapnia. Seler ma tylko 1,83 mg cukru w ​​1-cup porcji.

Potencjał

Seler jest bogaty w błonnik rozpuszczalny i niska kaloryczność, co czyni go idealnym dieta. Jest to naturalny środek moczopędny, więc jest bardzo pomocna w spłukiwania nadmiar masy wody i toksyn z organizmu. Seler jest bardzo przenośny i łatwo przygotowane; więc jest to naturalne, jako pomocy diety.

Cechy

Seler jest bardzo tanie warzywa i powszechnie dostępne do całorocznego karmienia. Owinąć kilka selera w folię aluminiową, umieścić go w szufladzie na owoce i warzywa i pozostanie świeże przez okres do 2 tygodni. Wszystko co musisz zrobić, aby go przygotować się złapać kilka łodyg, łamać je z grona odetnij końce i umyć je dokładnie. Sucha papierowym ręcznikiem i paczki w Twoim lunchbox. Są pyszne jadłem jak jest lub może być zanurzany w ranch opatrunku niskiej zawartości tłuszczu, nadziewane pieprzu sera o niskiej zawartości tłuszczu, tuńczyka lub sałatka z kurczaka. Rozprzestrzeniania się z ser, zielonych oliwek i orzechów jest pyszne, aromatyczne polewa.

Rozważania

Umiar jest kluczem do każdej diety. Zbyt dużo czegoś może się żmudne i nudne. To dlatego większość diet nie. Spróbuj na przemian jedzenia seler gotowane na kilka dni i surowego na innych. To jest pyszne i mieszać takze kotlety jagniece w wielkim sałatek, zup w niskotłuszczowych i gulasze. Jednak zdecydujesz się przygotować tego warzywa, to jest na pewno pomogą Ci w dążeniu do utraty wagi, jednocześnie pomagając ci pozostały pełne i spełnione.

Ostrzeżenie

Kobiety w ciąży powinny powstrzymać się od trawienia nasion selera lub wypisu w czasie ciąży; Ekstrakt z nasion lub może spowodować stymulację w macicy w niektórych przypadkach.

Należy pamiętać, że wrażliwość na selera jest wspólna alergia pokarmowa.

Woda & Dieta selera

Woda & Dieta selera


Wody i seler dieta jest drastyczna dieta odchudzania, w którym organizm zasadniczo głodzi się. Taki post może wypłukać toksyny z organizmu i pomóc ożywić go, ale konieczne jest dokładne monitorowanie. Mimo, że utrata wagi został osiągnięty z tej diety, poważne skutki uboczne są możliwe, a utrata masy ciała jest bardzo prawdopodobne, aby być nie do utrzymania.

Seler i Woda: Fakty

Seler zawiera około 6 kalorii na patyku. Proces trawienia seler, która zawiera celulozę, która jest trudna do strawienia, równa ilość kalorii zostanie spalone. W efekcie, seler jest jedzenie negatywne kalorii.
Woda stanowi około 60 procent masy ciała, ale nie posiada żadnych wartości odżywczych, to tylko nawilża ciebie.
Podczas spożywania tylko seler i wodę, jesteś technicznie czczo --- lub głodu ciała --- co oznacza, można schudnąć, ale raczej nie w najlepszy możliwy sposób.

Korzyści odżywcze

Zarówno woda i seler korzyści tych, którzy je spożywają. Seler jest bogaty w witaminę C, która wspiera i chroni układ odpornościowy; jest bogata w błonnik; i zawiera redukcyjne krwi związków zwanych plathides, które rozluźniają mięśnie gładkie w ścianach naczyń krwionośnych, aby mogli rozszerzać. Jest to także bogate w potas, co jest dobre dla serca. Wypłukuje toksyny z wody głównych narządów organizmu, przenosi substancje odżywcze do komórek, i zapewnia wilgotne środowisko dla nosa, ucha i gardła.

Tryb głód

Pomimo korzyści zarówno selera i wody, to dieta zmusi swoje ciało w trybie głodu. Gdy twoje ciało uważa, że ​​jest głodny i jest pozbawiony, tempo przemiany materii, co pomaga organizmowi spalić więcej kalorii i schudnąć szybciej, spowalnia. Twoje ciało będzie trzymać tłuszczu i zacząć rozkładać masę mięśniową za paliwo. Kiedy zaczniesz jeść normalnie znowu twoje ciało zachowa tłuszczu z pożywienia, jak ochrona w przypadku głodować go ponownie. Oznacza to, że nawet jeśli nie schudnąć na wodzie i selera diety, istnieje duża szansa, że ​​będzie można umieścić z powrotem na wadze, a może trochę więcej też.

Efekty

Głodówka, takie jak to jest wysoce prawdopodobne, aby doprowadzić do niskiego poziomu energii, drażliwość, problemy ze snem, bóle głowy, bóle brzucha i obniżony poziom koncentracji. To może mieć również wpływ na wygląd włosów, skóry i paznokci. Zalecane dzienne spożycie kalorii dla kobiety jest 2000, i zalecane spożycie kalorii dla człowieka jest 2500. Spożycie kalorii w diecie, takich jak ten będzie znacznie uszczuplone z tego zdrowego zalecenia i nie jest zdrowy sposób na utratę wagi.

Porady ekspertów

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian do swojej diety, należy skonsultować się z lekarzem na temat najlepszego sposobu działania. Według strony internetowej, theofficediet.com, aby schudnąć bezpiecznie i utrzymać wagę off, zaleca deficyt kalorii dziennie --- to jest spożycie kalorii minus ilość spalonych kalorii w codziennej aktywności --- to 500 kalorii . Powinno to doprowadzić do utraty tłuszczu funta tygodni. Wykonując codziennie zwiększa szybkość utraty wagi, jak również dźwięk ciała i zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej, co z kolei ostatecznie zwiększyć tempo przemiany materii.

Jak przechowywać w lodówce selera

Jak przechowywać w lodówce selera


Chrupiące, chrupiące seler sprawia na smaczne przekąski z masłem orzechowym lub dipów, czy można go używać do zup smakowych i gulasze. Gdy prawidłowo przechowywany w lodówce, seler pozostaje świeże przez okres do dwóch tygodni. Miękkie plamy na łodydze pozwoli Ci wiedzieć, kiedy to zaczyna się psuć.

Instrukcje

1 Pat seler sucha papierowym ręcznikiem, jeśli jest mokre lub wilgotne. Nie spłukiwać lub umyć przed zapisaniem go.

2 miejsce seler w zamykanego pojemnika lub plastikowym.

3 Umieścić pojemnik z selera w szufladzie na owoce i warzywa w lodówce.

Wskazówki

  • Możesz też owinąć szczelnie w folię seler aluminiowej zachować jego świeżość.

Jak korzystać z Seler w leczeniu dny moczanowej

Jak korzystać z Seler w leczeniu dny moczanowej


Dna moczanowa jest wspólnym warunkiem że powoduje intensywne obrzęk i ból. Dnę występuje gdy kryształy tworzą stawów spowodowanych przez wyższy poziom kwasu moczowego we krwi. Kwas moczowy jest jak organizm rozkłada substancje, o których mowa w puryn.
Cierpiących dna zaleca się unikać żywności o wysokich puryn. Żywność i napoje, takie jak sardynki, boczek, wątroba i alkohol zawierają wysoki poziom puryn i konsumpcji powinny być ograniczone lub ich unikać.
Cierpiących dna mają różne opcje, aby złagodzić ból dna. Jednym z tych wariantów łagodzeniu bólu dny jest stosowanie nasion selera.

Instrukcje

1 Sprawdź, herbatę z całych nasion selera na łagodzeniu swój dna. Wlać szklankę wrzątku łyżeczkę świeżo zmiażdżonych nasion.

2 Niech wrzącej wody z nasion określonych dla 10 do 20 minut przed rozpoczęciem wysiłku i picia.

3 Innym sposobem łagodzi swój dny jest brać kapsułki nasiona selera. Weź 01:59 kapsułki lub tabletki dziennie. Przed zastosowaniem kapsułki nasion selera skonsultować się z lekarzem.

Wskazówki

  • Zostań poinformowani wykorzystania selera i skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania dalszych informacji na temat złagodzenia dna.
  • Bądź ostrożny przy nasiona selera, jeśli jesteś uczulony na pyłki brzozy. Niektórzy ludzie, którzy cierpią na pyłki brzozy może być uczulony na nasiona selera.
  • Nie biorą nasiona selera, jeśli jesteś w ciąży.
  • Nie stosować nasiona selera są ogród pakowane. Te szczególne nasiona zazwyczaj traktowane są z substancjami chemicznymi, które mogą zrobić szkody dla organizmu. Już można o trudny czas do czynienia z dna, więc nie chcą gorsza.
  • Pamiętaj, aby nosić przeciwsłonecznych i kremów z filtrem do opalania, gdy biorąc nasiona selera. Trzeba będzie to zrobić, ponieważ związki czynne w seler łodygi i nasiona mogą skóra wrażliwa na promienie ultrafioletowe.
  • Jeśli masz zapalenie nerek, nie biorą nasiona selera.
  • Jeśli pacjent przyjmuje leki, skonsultować się z lekarzem przed podjęciem nasiona selera.

Przewodnik seler Żywienie

Przewodnik seler Żywienie


Jeśli uważasz, że seler jest tylko kryzys, to jeszcze raz. Choć seler dodaje chrupiące, kolorowe elementy do ziemniaków, jaj i sałatek makaronowych, to także mnóstwo składników odżywczych, z których niektóre mogą cię zaskoczyć.

Kalorie

Jedna szklanka (101 g) z posiekanym selerem dostarcza około 16 kalorii, zawierający głównie węglowodany, tłuszcz i białko z wykruszenia się z 1,5 do 2,8 kalorii, odpowiednio.

Błonnik

Zawierający 2 g błonnika, 1 szklanka posiekanej seler jest doskonałym źródłem błonnika.

Tłuszcz, kwasy tłuszczowe i cholesterol

Chociaż seler zawiera omega-3 kwasów tłuszczowych, jest bardzo niska zawartość tłuszczu nasyconego i cholesterolu, 1 kubek zawiera 79.8 mg of omega-6 kwasów tłuszczowych.

Witaminy i minerały

Jedna filiżanka selera zawiera bardzo mało witaminy E, ale jest doskonałym źródłem kwasu foliowego (36,4 mcg) i witaminy A (453 jm), C (3,1 mg) i K (29,6 mikrogramów). Minerały przewidziane także znaczne ilości wapnia (40,1 mg), magnez (11,1 mg), fosforu (24,2 mg), potas (263 mg) i sodu (80,8 mg), a także śladowe ilości pół tuzina innych minerałów.

Badania Uwaga

Zgodnie z 23 maja 2008, artykuł w "ScienceDaily" naukowców z Uniwersytetu Illinois odkryli, że substancja znana jako "luteoliny" znalezionego w selera i zielonej papryki wydaje się zmniejszyć stan zapalny mózgu, które jak się uważa, odgrywają rolę w rozwoju choroby Alzheimera i innych chorób neurodegeneracyjnych.

Wartość odżywcza Seler

Wartość odżywcza Seler


Seler jest od dawna znany jako przekąska na niskokalorycznej diecie, a także dobry sposób, aby dodać crunch do sałatek. Dzięki wysokiej zawartości błonnika i szereg składników odżywczych, seler jest zdrowy wybór żywności.

Kalorie

1-cup porcja surowego selera zawiera tylko 19 kalorii.

Sodu

Wyższa niż w większości warzyw sodu, 1 szklanka surowego selera zawiera 96 ​​mg sodu, co jest wciąż tylko 4 procent zalecanej dawki dziennej.

Węglowodany

Jedna filiżanka surowego selera zawiera 3,6 g węglowodanów, i około 2 g błonnika pokarmowego.

Białko

Seler zawiera bardzo mało białka, trochę mniej niż 1 g na 1-cup porcji. Mimo to stanowi 2 procent zalecanego spożycia białka.

Witaminy i minerały

Seler jest szczególnie wysoka w witaminy A, oferując 11 procent dziennego zalecenia; i potasu, oferując 9 procent dziennej rekomendacji. Zapewnia również 6 procent dziennego zalecenia dla witaminy C.

Innych składników odżywczych

Seler zawiera dodatkowych związków prozdrowotnych znane jako ftalidków i kumaryny. Ftalidy mogą przyczynić się do zwalczania wysokiego poziomu cholesterolu, a kumaryny może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.

Korzyści seler Juice

Korzyści seler Juice


Seler od dawna poszukiwane na jego korzyści zdrowotne - to był chwalony za jego właściwości leczniczych w starożytnym Egipcie i Rzymie, a po raz pierwszy wprowadzony do Ameryki w 1600. Sok z selera służy jako bardziej skoncentrowane źródło witamin i minerałów niż surowego selera. To trwa prawie 2,5 szklanki selera zrobić 1-cup porcja soku z selera, więc będziesz czerpać korzyści z więcej niż dwóch porcji selera w jednej szklance.

Mało kalorii i cukru

Sok z selera oferuje opcję sok aromatyczne jeśli oglądanie kalorii lub spożycie cukru. Każdy kubek soku zawiera tylko 40 kalorii i tylko ponad 1 łyżeczkę cukru, w porównaniu do 113 kalorii i prawie 7 łyżeczek cukru w ​​filiżance soku pomarańczowego. Jeśli były, aby przełączyć z 1 szklanka soku pomarańczowego soku selera codziennie przez rok, można zaoszczędzić tyle kalorii, aby stracić około 7,5 kg tłuszczu.

Witaminy K i

Picie soku z selera znacząco zwiększa swoje spożycie witaminy A i K. Każdy kubek oferuje 72,6 mikrogramów witaminy K, co stanowi 81 procent K potrzebuje dla kobiet i 58 procent mężczyzn. 1-cup część soku z selera znajduje się również 1113 jednostek międzynarodowych witaminy A - 37 i 48 procent zapotrzebowania witaminy A dla kobiet i mężczyzn, odpowiednio. Witamina K w soku z selera sprzyja zdrowiu kości i odgrywa ważną rolę w procesie krzepnięcia krwi, a witamina seler Juice za treść wspiera swoją wizję i zwiększa odporność.

Mangan i witamina C

Sok z selera wspomaga gojenie się ran, dzięki zawartości manganu i witaminy C. Oba te składniki odżywcze pomagają tworzyć kolagen, białko potrzebne do leczenia ran, a także promować siłę tkanki. Oferują one również korzyści przeciwutleniające - Witamina C działa jako przeciwutleniacz na własną rękę, podczas gdy mangan tworzy część przeciwutleniaczy enzymu, manganu dysmutazy ponadtlenkowej. Szklanka soku z selera oferuje 7,7 miligramów witaminy C i 255 mikrogramów manganu - 10 procent witaminy C i 14 procent kobiet wymogów manganu, a 9 i 11 procent dziennej witaminy C i potrzeb manganu dla mężczyzn, odpowiednio.

Wapnia i potasu

Pić sok z selera, aby załadować na korzystnych składników mineralnych, w tym wapnia i potasu. Każdy 1-cup porcja oferuje imponujące 644 miligramów potasu i 99 mg wapnia - 14 i 10 procent zalecanej dziennej spożycia potasu i wapnia, odpowiednio. Obie z tych minerałów przyczynia się do równowagi elektrolitowej organizmu i odgrywają one kluczowe role w komunikacji nerwów i funkcji mięśni. Można również użyć do aktywacji enzymu potasu - to ważne dla metabolizmu węglowodanów - i liczyć na wsparcie silnego wapnia do tkanki kostnej.

Korzyści lecznicze nasion selera

Korzyści lecznicze nasion selera


Chociaż łodygi selera są popularne warzywo w kuchni zachodniej, nasiona są w dużej mierze ignorowane. W przeciwieństwie do tego, są one wspólne przyprawy w Indiach i istotny składnik w tradycyjnych leków. Chociaż wiele z tych świadczeń medycznych nie zostały jeszcze potwierdzone przez badania naukowe, badania rozpoczął w 2010 roku w celu zbadania ewentualnych korzyści z tych nasion.

Komary

Ten został faktycznie potwierdzone przez badania: nasiona selera jest doskonałym komary. Nałożyć ekstrakt na skórę i zostawiają cię w spokoju. Możesz też wlać ekstrakt do wód z larw komarów, i będzie ich zabić.

Zmniejszone wchłanianie szkodliwych substancji chemicznych

Badania na zwierzętach wykazują zmniejszone wchłanianie niektórych szkodliwych substancji chemicznych, gdy spożywane wraz z nasion selera. Na szczególną uwagę jest jego zdolność do hamowania absorpcji w wątrobie paracetamol, powszechnie spotykane w Tylenol. Przy podejmowaniu Tylenol, będziesz nadal doświadczać zmniejszenie bólu, ale wątroba nie będzie tak poszkodowane przez lek.

Moczopędne

Mimo, że badania nie posiada w celu potwierdzenia, jedna z najbardziej powszechnych zastosowań nasion selera jest środek moczopędny. Jedzenia nasiona będą wylewać nadmiar wody z systemu. Jest to przydatne, jeśli twoje ciało jest utrzymanie zbyt dużo wody lub jeśli chcesz, aby wypłukać toksyny z krwi.

Niepotwierdzone Roszczenia

Istnieje szereg innych tradycyjnych zastosowań nasion selera, które nie zostały jeszcze potwierdzone przez badania naukowe. Są to obniżenie cholesterolu i ciśnienia krwi, zwolnienie z zapaleniem stawów i skurcze mięśni i zmniejszenia stanu zapalnego. Mimo, że badania nie zostały przeprowadzone na tych roszczeń, wieki tradycyjnej medycynie im środek legitymizacji.

Seler odżywianie w nasionach

Seler odżywianie w nasionach


Nasiona selera, Apium graveolens lub, znajdują się kwiatów rośliny selera. Roślin seler rośnie 2:58 metrów wysokości i wytwarza białe kwiaty. Nasiona tej rośliny są od opaleniznę lub ciemnobrązowego koloru i emitują przyjemny zapach. Po zalecane przez lekarza, nasiona selera może być stosowany w postaci tabletek lub kapsułek lub nasiona mogą być stosowane do parzenia herbaty.

O Nasiona Seler

Nasiona selera są otrzymywane z roślin z selera i zawierają flawonoidy, kumaryny i kwas linolowy. Flawonoidy przeciwutleniaczem, który jest skuteczny w ochronie komórek. Kumaryny są środki rozrzedzające krwi i kwas linolowy kwas tłuszczowy omega-6. Zioło to jest łatwo dostępne w różnych formach, w tym świeże, jak i suszone nasiona jak tabletki. Nasiona selera są również wykorzystywane do tworzenia kapsułek, który zawiera olej z nasion selera i wytworzenia ekstraktu.

Kalorie

Pojedyncza porcja nasion selera, około jedna łyżka, zawiera 25 kalorii. Z tych 25 kalorii, o osiem jest z węglowodanów, 13,7 z tłuszczu i prawie cztery są z białka. Każda porcja nasion selera zawiera dwa gramy tłuszczu, trzech gramów węglowodanów i jeden gram białka. Oparte na diecie 2000 kalorii, nasiona selera zapewniają również 11 procent zalecanej dziennej wartości wapnia, 16 procent żelaza i dwa procent witaminy C.

Witaminy i minerały

Nasiona selera zawierać szeroki wachlarz korzystnych witamin i minerałów. Pokarm ten jest źródłem błonnika pokarmowego, witaminy B6, wapnia, żelaza, magnezu, fosforu, manganu, miedzi, cynku oraz potasu. Ogólnie rzecz biorąc, nasiona selera otrzymać ocenę kompletności 66 z możliwych wynikiem 100.

Wykorzystuje do nasion selera

Nasiona selera jest stosowany w medycynie jako lek moczopędny, ponieważ naturalnie pomaga ciało ludzkie pozbyć się nadmiaru wody. Jako takie, nasiona selera proponuje w leczeniu odżywczej dla rozmaitych chorób, w tym zapalenia stawów, dny moczanowej, zapalenia i skurcze mięśni. Zioło to jest także skuteczne w uspokojenie nerwów i odstraszania komarów. Nasiona selera nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, osób z zapaleniem nerek lub kogokolwiek alergicznej na pyłek brzozy.

Dieta dla selera

Natomiast zawartość włókna selera jest czasami zbyt przesadzone, to nadal doskonały zdrowej żywności, który zapewnia wiele korzyści poza proste odchudzania.

Witamin i składników odżywczych

Seler jest pełen dobrych witamin i składników odżywczych. Są to: witamina A, C, K, i B6 oraz wapń, żelazo, magnez i fosfor.

Światłowód

Z 2 g błonnika w jednej porcji (około 2 średnie łodygi) seler napełni was, utrzymać się uczucie pełności i pomaga utrzymać układ pokarmowy w dobrej kondycji. Są to wszystkie dobre rzeczy dla utrzymania zdrowych i odchudzania.

Tłuszczu i cholesterolu

Służąc selera jest całkowicie tłuszczu i cholesterolu.

Odchudzanie

Seler jest często zalecane w diecie utrata wagi do trzech głównych powodów: ma błonnik i brakuje cukru i tłuszczu. To combo jest wysoce zalecane, aby utrzymać się czujesz pełna bez załadunku na tłuszczu.

Wady

Choć niektóre źródła podają, że seler ma wysoką zawartość sodu, większość zgadza się, że nie zważając na dobre cechy selera.

Niektóre sodu w naszej diecie jest niezbędna, ale zbyt duże może doprowadzić do nadciśnienia (wysokie ciśnienie krwi i wysoki cholesterol).
To nie znaczy, aby uniknąć seler czy oglądania spożycie sodu, ale raczej go jeść tylko z umiarem.
Tylko raz w tym żywności składników odżywczych powinno się unikać w ogóle jest, kiedy próbują przybrać na wadze.

Jak obniżyć ciśnienie krwi poprzez spożywanie Seler

Jak obniżyć ciśnienie krwi poprzez spożywanie Seler


Seler, czy w liści, łodygi, korzenia lub postaci nasion, zostały wykorzystane przez wieki jako ziołowy. Składniki selera może zmniejszyć skutki wysokiego ciśnienia krwi. Są to potas, który pomaga regulować wodę w organizmie, a pthalide, co poprawia przepływ krwi poprzez rozluźnienie mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych. Dodawanie seler do codziennej diety może pomóc w kontroli ciśnienia krwi w bardziej naturalny sposób.

Instrukcje

1 Jedz 1/4 funtów surowego selera każdego dnia.

2 Jeśli nie możesz sobie jedzenia, że dużo surowy seler, tworzyć napar z nasion selera przez namoczeniu 01:59 rozgniecionych nasion wrzątkiem na około 20 minut i pić.

3 Inne sposoby, aby zwiększyć spożycie selera to przy 1 do 2 łyżeczki. z selera nalewki lub wyciągu z nasion selera wewnętrznie do trzech razy dziennie. Także skorzystać z liści i korzeni selera do herbaty, lub soku z selera i cieszyć się nim prosto lub połączyć go z innymi sokami dla zdrowego napoju.

4 Włączenie seler w innych produktach spożywczych, takich jak zupy i sałatki, aby zwiększyć spożycie.

5 Spróbuj selera tabletki kapsułki oleju z nasion lub z lokalnego sklepu ze zdrową żywnością lub zasobów internetowych. Przestrzegać zaleceń dawkowania na opakowaniu.

Wskazówki

  • Ciśnienie krwi jest poważną chorobą, która może wymagać pomocy medycznej. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek formy leczenia osobowych skonsultować się z lekarzem. Nie stosować nasiona selera, jeśli jesteś w ciąży. Nasiona selera może powodować krwawienia z macicy i skurcze, aw konsekwencji do poronienia. Produkty mogą nasilać niektóre seler moczopędne leki. Seler może zawierać produkty rozrzedzenie krwi czynników, które mogą wchodzić w interakcje z lekami przeciwzakrzepowymi. Nie stosować seler jako zioło lecznicze, jeśli masz problemy z nerkami. Substancje zawarte w nasionach selera naciowego i może spowodować fotodermatozy. Jeśli pacjent przyjmuje seler w jakiejkolwiek formie, użyj kremów z filtrami. Nie należy używać nasion selera do ogrodu, ponieważ są one traktowane z substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe, jeśli spożywane.

Wartość odżywcza soku selera

Wartość odżywcza soku selera


Seler od dawna dieta odcinkowych, zapewniając chrupiące przekąski, niskokalorycznej dla tych, którzy chcą schudnąć. Sok z selera zapewnia wyjątkową wartość odżywczą, jak również.

Fakt

Do soku z selera, seler należy umyć, pokroić na małe kawałki i uruchomić przez sokowirówkę. Sok z selera może być serwowane świeże lub schłodzone, lub z innych soków - jak jabłko - dodano dodatkowego smaku.

Cechy

Sok seler jest zapakowany w witaminy A i C wraz z minerałami, takimi jak wapń, magnez, potas i sód. Naturalnie tłuszczu, seler jest również doskonałym źródłem błonnika, ryboflawiny i chlorofilu.

Korzyści

Ze względu na doskonałą równowagę witamin i minerałów, sok seler ma kilka korzyści lecznicze i mogą być stosowane w leczeniu astmy, zatrzymywanie płynów, zaparcia, dna moczanowa, bezsenność, choroby wątroby, choroby nerek, choroby płuc i zaburzenia nerwowe.

Efekty

Sok seler ma właściwości moczopędne, co skuteczne w leczeniu zakażeń dróg moczowych i pęcherza moczowego.

Rozważania

Aby uzyskać najlepsze wyniki, sok seler powinien być wykonany z ostry, świeży seler ze stałymi łodyg i liściach zielonych.

Jakie są korzyści organicznych soku selera?

Jakie są korzyści organicznych soku selera?


Dzieci w całej Ameryce zakochała się w seler poprzez jedzenie "mrówki w dzienniku" lub seler zwieńczone masłem orzechowym i rodzynkami. Soków organicznych seler pozwala organizmowi szybciej i łatwiej wchłonąć odżywcze i medyczne korzyści z selera w większych ilościach.

Jak wybrać Seler organicznych do wyciskania

Jeśli kupujesz organiczny seler lub rozwijać własną rękę, nie będzie musiał martwić się o ostre pestycydów, które mogą być wykorzystywane w procesie wzrostu. Jeżeli jest w stanie zlokalizować seler organiczny, który ma znacznie ciemniejszy kolor, to mają większą zawartość chlorofilu; jednak smak jest znacznie silniejszy więc używać oszczędnie w mieszaninie soku. Upewnij się, że seler jest świeże i jędrne, wypłukać, aby usunąć glebę przed soków. Limp seler czy liście nie są idealne do wyciskania soku.

Organic sok z selera na schorzeniach

Organiczny sok seler jest dobrym źródłem potasu, magnezu, żelaza, sodu, włókien i chlorofil. Liście selera są bogate w witaminę A. Według książki "Nakręć Sokowirówka Twoja Apteka," Sok z selera jest wiadomo, że stan zapalny w różnych warunkach, w tym reumatyzm, zapalenie nerwów, bóle kręgosłupa, rwa kulszowa i infekcji dróg moczowych. Organiczny sok seler jest zdolny do rozpuszczania osadów wapniowych, co pomaga w stanach takich jak zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, stwardnienie tętnic i choroby nowotworowej. Seler zawiera kilka związków przeciwnowotworowych, w tym acetylenics, kwasów fenolowych i kumaryny.

Więcej Korzyści zdrowotne

Organiczny sok seler jest znany schłodzenia ciała i może być stosowany po treningu postaci napoju dla sportowców. Zastępuje on elektrolity i uzupełnia ciało z jego składników odżywczych. Picie soku z selera organicznego może ograniczyć apetyt w schemacie odchudzania. Organic sok z selera może również pomóc z wysokim ciśnieniem krwi, zaparcia, bezsenność, cholesterol, kamienie nerkowe, kamienie woreczka żółciowego, kamieni moczowych, astma i zapalenie oskrzeli.

Porady na temat soków Organic Seler

Seler organicznych liści, korzeni i łodygi mogą być wszystkie Juiced. Najlepiej zmieniać warzywa, które nie są soków i sok z tych samych, na co dzień, jeśli nie jesteś leczenia konkretnego stanu. Twoje ciało może rozwijać nietolerancję wszystkiego, co można konsumować więcej niż cztery dni z rzędu.

Ostrzeżenia

Należy pamiętać, że seler może być diuretykiem, który jest świetny do czyszczenia, ale źle, jeśli jesteś w podróży, gdzie nie ma toalety publiczne. Chociaż mało prawdopodobne, zwróć uwagę na problemy skórne, które mogą wskazywać na nietolerancję naturalnych mechanizmów pestycydów seler jest. Jeśli już masz niskie ciśnienie krwi, kontrolować ciśnienie, podczas gdy na diecie w tym dużo selera, jak spożywanie selera może obniżyć ciśnienie krwi nawet dalej.

Jakie są korzyści z Seler nasion herbaty?

Jakie są korzyści z Seler nasion herbaty?


Zgodnie z University of Maryland Medical Center, nasiona selera, które zostały wykorzystane w lecznictwie dla szerokiego zakresu dolegliwości od tysięcy lat. Chociaż współczesna nauka Hasna € ™ t potwierdziła większość roszczeń zielarze sprawiają o nasiona selera lub herbaty nasion selera, wielu pacjentów przysięgać tego tradycyjnego remedium.

Zakup herbaty nasion selera ze sklepu ze zdrową żywnością lub stworzyć własną. Zakup całych nasion selera z żywności zdrowia lub medycyny alternatywnej sklepie; nigdy nie używać nasiona ogród, ponieważ są one często traktowane z chemikaliami. Umieścić 1 łyżeczka. nasion selera w kubku i zalać 1 szklanką wrzącej wody nad nimi. Pozwalają na herbatę do stromy na 10 do 20 minut, a następnie przecedzić. Pić tej herbaty do trzech razy dziennie.

Repelent na komary

Nasiona selera od dawna stosowane jako środek odstraszający komary, zgodnie z University of Maryland Medical Center. To jest powszechnie spotykane w komercyjnych wszystkich naturalnych lub organicznych spraye błędów.

Moczopędne i Zmniejszona Zapalenie i obrzęk

Zielarze często używają selera herbaty nasion jako środek moczopędny, zwiększa wydalanie moczu w bodyâ € ™ s. Obrzęk ten z kolei może pomóc (obrzęk) i wypłukuje organizm z toksyn. Herbata nasiona selera jest również, że przez zielarzy w celu zmniejszenia stanu zapalnego z powodu zapalenia stawów i dna moczanowa, zgodnie z University of Maryland Medical Center, chociaż nie ma człowieka, opartych na badaniach naukowych na poparcie tej idei.

Kamienie nerkowe i chroniczne problemy z nerkami

Ponieważ herbata nasiona selera zwiększa wydalanie moczu, ita € ™ s często używany do pomocy przewlekłe choroby nerek, w tym kamienie nerkowe, stwierdza Deepdown Wellness chiropraktyka i Natural Health. Nasiona Seler jest bogaty w potas i naturalnie występującego sodu, który pomaga oczyścić organizm z odpadów w nerkach i jelitach i zmniejsza stężenie kwasu moczowego w organizmie.

Niższe ciśnienie krwi i poziom cholesterolu

Naukowcy z University of Chicago Medical Center odkryli, że zwierzęta leczone doświadczenia ekstraktu z nasion selera obniżone ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Niektórzy zielarze sugerują dzienne spożycie herbaty nasion selera na obniżenie zarówno.

Skurcze mięśni

Herbata nasiona selera jest często stosowany w leczeniu skurcze mięśni, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Ita € ™ s wierzył, wysoka zawartość wapnia w herbacie rozluźnia mięśnie i układ nerwowy.

Profilaktyka raka

Według badań opublikowanych w American Journal of Clinical Nutrition, spożycie nasiona selera może zapobiegać rakowi. W szczególności, naukowcy z University of Utah Medical School odkryli związek między tymi, którzy spożywają dietę bogatą w luteinę (który zawiera seler), są mniej skłonni do rozwoju raka jelita grubego.

Zadośćuczynienie nasion selera

Zadośćuczynienie nasion selera


Nasiona selera zawierają szereg lotnych olejków i składników odżywczych, które mogą przyczynić się do złagodzenia warunków, takich jak skurcze mięśni, niepokój, a nagromadzenie kwasu moczowego we krwi. Spośród wielu znanych elementów znalezionych w nasionach selera są wapń, żelazo, limolene, cynk, białka i kwasu alfa-linolenowego. Nasiona selera może być traktowany jako ekstraktu w postaci kapsułek lub kruszone i przygotowano jak herbata.

Skurcze mięśni i skurcze

Ziemny, olej tłuszczowy znaleźć w selera (kwas alfa-linolenowy) zawiera właściwości przeciwskurczowe, które mogą być skuteczne w leczeniu skurcze mięśni. Dodatkowo, wapnia stwierdzono w nasionach selera może zmniejszyć skurcze mięśni. Ze względu na swoje umiejętności w mięśniach walki i bólu stawów, to jest czasami używane jako naturalny dodatek do bólu stawów ulgi leków, z różnym skutkiem, zgodnie z www.springboard4health.com.

Moczopędne Detoksykacji

Toksyczny nagromadzenie w krwiobiegu, takie jak tworzenie się kwasu moczowego może spowodować wiele problemów zdrowotnych, z zmęczenie osłabionym układem odpornościowym. Picie dużej ilości wody jest jednym z najlepszych sposobów, aby wypłukać toksyny z krwi, choć warto zauważyć, że nasiona selera jest doskonałym dodatkiem do regularnego spożycia wody, ponieważ działa jako środek moczopędny (substancji, która wywołuje oddawanie moczu). Dodatkowo, nasiona selera ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu jest podwójnie skuteczny w zwalczaniu bakterii wewnętrznych i eliminacji toksyn. Nic więc dziwnego, nasiona selera jest czasami zalecane jako pomoc w walce z kamieni nerkowych i dna, według Alternative Doctor, LLC.

Łagodny środek uspokajający

Wapnia znajduje się w nasiona selera nie tylko pomaga złagodzić skurcze mięśni, ale także łagodzi napięcie i niepokój. Nasiona selera zawiera również limolene związek, który ma właściwości uspokajające i nasenne mogą pomóc w wystarczająco dużych ilościach.

Jak przygotować herbatę z Seler Seeds

Jak przygotować herbatę z Seler Seeds


Herbata nasiona selera, przygotowane z nasion graveolens apium, jest używany przez zielarzy w leczeniu dny moczanowej, zapalenie stawów, reumatyzm, przeziębienia i grypy. Jest to środek moczopędny i mogą być stosowane w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Ponadto, University of Maryland Medical Center zauważa, że ​​liczne badania wykazały, że nasiona selera jest skuteczne komary. Przygotowanie herbaty jest łatwym procesem.

Instrukcje

1 Włóż 8 uncji wody w garnku lub czajnik, lub szklanym pojemniku w kuchence mikrofalowej, i doprowadzić go do wrzenia.

2 Crush 1 łyżeczka. nasion selera w moździerzu lub krótko zmielić w młynku do przypraw. Chcesz zniszczyć, nie rozpylać, nasiona.

3 Wlać wodę na rozgniecionych nasion i pozostawić do stromych do 10 do 20 minut, w zależności od tego, jak silny chcesz herbatę.

4 Przecedzić płyn do szklance wody przed wypiciem.

Seler Zapobiegania rozszerzenia prostaty

Kiedy człowiek ma powiększoną prostatę, może zauważyć różnego rodzaju problemy, od częstego oddawania moczu, aby poczuć się jak wciąż ma oddawać mocz po prostu się do łazienki. Niektórzy spekulują, że wszyscy ludzie w końcu mają powiększenie gruczołu krokowego, jeśli żyją wystarczająco długo, co oznacza, że ​​powiększenie gruczołu krokowego jest tylko częścią starzeje. Powiększenie prostaty zwykle uderza po wiek 40. Seler może pomóc niektórzy mężczyźni zapobiec powiększenie gruczołu krokowego.

Jak można Seler Zapobieganie powiększenie gruczołu krokowego?

Seler jest często używany do leczenia zapalenia stawów, ponieważ jego właściwości anty-zapalne. Jest to również naturalny środek moczopędny, który może pomóc w gruczole krokowym, ponieważ jednym z głównych problemów, z rozszerzonej prostaty jest potrzeba oddawania moczu lub nie jest w stanie oddać mocz aż chciałoby. Mikstury selera były dostępne w 19 wieku. Jeden element, który był dostępny w 19 wieku, który jest nadal dostępny jest dziś seler soda. Seler ma długą historię wykorzystywane do promowania lepszego zdrowia.

Korzystanie Seler dla zdrowia prostaty

Seler jest dostępny w postaci suplementu. Nasiona selera w surowej postaci i w formie suplementów są wykorzystywane jako środek moczopędny, aby pomóc jasne toksyny z organizmu. Jest on również dostępny w postaci olejku. Seler może być domowej roboty lub zakupionych gotowych. Suplementy seler, nasiona selera lub sok seler mogą być spożywane codziennie, aby zapobiec powiększenie gruczołu krokowego z występujących. Nie wolno dopuścić, powiększona prostata, aby przejść nierozpoznana lub leczyć. Jeśli zabiegi domowe i zapobieganie nie działają, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem na temat lepszych i bardziej tradycyjnych metod leczenia.

Inne rzeczy można zrobić dla prostaty

Mężczyźni, którzy doświadczają problemów z prostatą powinien oddawać mocz, jak tylko chęć do tego trafienia. Alkohol i kofeina należy unikać jak tylko możliwe. Płyny, które są wykorzystywane przez cały dzień powinna być rozmieszczone tak jak to możliwe. Nad-recepty zatok, które również zawierają zmniejszające przekrwienie lub leków przeciwhistaminowych należy unikać jak tylko możliwe. Trzymaj się ciepło i uzyskać regularne ćwiczenia. Miednicy ćwiczenia Kegla wzmocnienie lub może przyczynić się do wzmocnienia prostaty. Trzymaj stres i napięcie do minimum i uczestniczyć w technikach zarządzania stresem w razie potrzeby.

Seler Cukrzyca Dieta

Według informacji z Mayo Clinic, cukrzyca występuje, gdy ciało jest albo w stanie wyprodukować (typ I) lub w stanie wykorzystać (typ II) hormon insulinę przechowywania. Insulina jest hormonem, który działa do normalizacji poziomu cukru we krwi, pozostawiając ciało na cukrzycę jest podatne na rozwój warunków, takich jak hipoglikemii. Unikanie to oznacza kontrolowanie spożycia węglowodanów. Niski indeks glikemicznym węglowodanów, takich jak seler może stanowić ważną część diety cukrzycowej w prawie wszystkich.

Cukrzyca Dieta

Według informacji z Mayo Clinic, cukrzyca może być kontrolowany poprzez przestrzeganie diety podejścia, który reguluje zawartość glikemiczny żywności. Indeks glikemiczny jest skala, która mierzy jak znacznie spożycie różnych rodzajów węglowodanów wpływa na poziom cukru we krwi, z trawiące węglowodany szybciej powodując większy skok poziomu glukozy (jako siły szybkiego trawienia składników odżywczych do krwi szybciej). W kontrolowaniu cukrzycy z podejściem niskim indeksie glikemicznym, po prostu ograniczyć spożycie węglowodanów do tylko tych elementów, które są wolno trawione. Ogólnie mówiąc, powolne kategorie trawienie węglowodanów są owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste, z kategorii szybko trawiących w tym cukru i rafinowanej mąki. Tak więc spożywać tylko węglowodanów z pierwszej kategorii, unikając spożywania węglowodanów z tej drugiej kategorii, aby zrównoważyć dietę cukrzycową. Według informacji ze strony internetowej SouthBeach-Diet-Plan.com, seler plasuje się na niskim indeksie glikemicznym, o nominalnej wynik 15. Dlatego, seler mogą być bezpiecznie spożywane w każdym posiłku podczas jedzenia w kontrolowaniu cukrzycy.

Dopełnieniem diety

Zrównoważyć dietę z konsumpcji obu zdrowych tłuszczy i chudego białka, zgodnie z informacjami z Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Oznacza to unikanie nadmiernej konsumpcji zarówno tłuszczów nasyconych i trans, podczas gdy celem spożywać głównie tłuszcze nienasycone, jak i naturalne kokosowe, awokado, orzechy, nasiona i oleje do gotowania. Jeśli chodzi o białko, należy oprzeć swoją dietę wokół konsumpcji wołowiny o niskiej zawartości tłuszczu, inne chude czerwone mięso, drób i owoce morza. Idealnie, każdy posiłek spożywać podczas diety dla chorych na cukrzycę powinny być zrównoważone, zawierające źródło białka, węglowodanów niskiej glikemii i zdrowe tłuszcze. Dlatego próba dla kogoś posiłek na diecie cukrzycowej selera może obejmować włączenie grillowanym kurczakiem (chude białko) podawane z brązowego ryżu (o niskiej zawartości węglowodanów) i GI selera z naturalnego masła orzechowego na deser (węglowodany o niskim indeksie glikemicznym i zdrowe tłuszcze nienasycone).

Objawy alergii selera

Objawy alergii selera


Jednym z najbardziej powszechnych alergii alergia pokarmowa. Choć najczęściej alergie pokarmowe pochodzą z żywności, takich jak orzechy i owoce, ludzie mogą być uczuleni na selera, też. Jak w przypadku innych alergii pokarmowych, objawy mogą wystąpić w ciągu kilku minut spożywania selera do pięciu dni po zjedzeniu warzyw.

Wymioty i biegunka

Gdy coś, co jest toksyczny dla organizmu jest zużywana, naturalne reakcja organizmu jest w celu usunięcia go z układu. Wymioty i biegunka są dwa sposoby pozbyć ciała toksyn i są wspólne z reakcjami alergicznymi. Jeśli te objawy utrzymują przez dłuższy okres czasu, lekarz powinien być konsultowany więc ciało nie staje się odwodniona.

Wysypka skórna

Wysypki skórne mogą lub nie mogą być ciężkie i są częstym objawem reakcji alergicznej. Chociaż nie widział w każdym człowieku, wysypka może obejmować pokrzywkę, obrzęk lub wyprysk. Wysypka może być również swędzenie i gorąca w dotyku.

Obrzęk

Podczas pęcznienia może wystąpić w dowolnym miejscu na skórze, z alergią selera to najczęściej na twarzy i szyi. Ktoś mający reakcji alergicznej może wystąpić niewielkie obrzęki, ale jeśli reakcja jest ciężka, obrzęk może być również. Lekarz powinien być konsultowany z każdym obrzęk twarzy lub gardła, co może łatwo zwężenie dróg oddechowych, co utrudnia oddychanie.

Trudności w oddychaniu

Świszczący oddech może występować w każdej reakcji alergicznej, ale trudności w oddychaniu mogą również wystąpić, gdy puchnąć twarzy i gardła. Podobnie jak inne reakcje alergiczne wynikające z jedzenia, gdy są wystawione na selera ktoś, kto jest uczulony może puchnąć szybko. Obrzęk może uciskać na drogi oddechowe i utrudnia zdolność oddychania. W tej sytuacji, pomoc lekarska powinna być prowadzona bezpośrednio.

Spadek ciśnienia krwi

Gdy spada ciśnienie krwi, może czuć zawroty głowy lub nudności. Będąc w głowie może być objawem innych dolegliwości, ale jeśli to podejrzewa się od reakcji alergicznej na seler, profesjonalna opieka zdrowotna powinna się skontaktować, aby zapobiec objawy z pogorszenia.

Anafilaksja

Anafilaksja jest najbardziej niebezpiecznym objawem alergii selera. To wspólne z żywności i użądlenia owadów i mogą być śmiertelne. Ktoś doświadcza anafilaksji będzie miał ciężki obrzęk twarzy i gardła, który zwęża drogi oddechowe, uniemożliwiając oddychanie. Mogą również szybko wystąpić wstrząs, który nieleczona może być śmiertelna.