adcov.com

amoksycylina co leczy

Jak leczyć reakcję alergiczną na amoksycylinę

Jak leczyć reakcję alergiczną na amoksycylinę


Amoksycylina antybiotyk z rodziny penicyliny i jest szeroko stosowany do leczenia różnych schorzeń, w tym infekcje uszu i zatok. Tak jak w przypadku każdego innego leku, czasami osoba będzie mieć reakcję alergiczną na amoksycylinę. Nasilenie i rodzaj objawów będzie ustalić, jak do leczenia reakcji alergicznej na amoksycylinę.

Instrukcje

1 Rozpoznać objawy występujące u osób uczulonych na amoksycylinę i innych narkotyków penicyliny. Mayo Clinic wymienia objawy, które różnią się stopniem, z wysypka, pokrzywka i drobne obrzęk warg, bardziej poważne, zagrażające życiu objawy anafilaksji (patrz Zasoby). Reakcje anafilaktyczne należą trudności w oddychaniu z gardła zamykania, szybkie bicie serca i zawroty głowy.

2 zaprzestać stosowania amoksycyliny jeśli występują jakiekolwiek objawy alergii, nie ważne jak nieletni mogą wydawać.
Natychmiast skontaktować się z lekarzem po zatrzymaniu amoksycylinę. Ważne jest, że Twój lekarz jest świadomy reakcji i inny antybiotyk może nadal muszą być przepisywany w leczeniu początkowej infekcji.

3 leczyć swędzenie z pokrzywka lub wysypka, zabierając over-the-counter leki przeciwhistaminowe, takie jak Benadryl. Użyj przeciwhistaminowy zgodnie z zaleceniami lekarza lub według etykiecie opakowania. Dla reakcji skóry mogą być również stosowane miejscowo środki antyhistaminowe. Chłodne kąpiele, unikanie drażniących tkanin i ograniczające potliwość może również pomóc uspokoić wysypka.

4 natychmiast wezwać pomoc medyczną, jeśli pacjent lub członek rodziny wykazuje oznaki wystąpienia reakcji anafilaktycznej, które mogą być związane z podjęciem amoksycylinę. Zadzwoń do lokalnego numeru alarmowego lub głowę bezpośrednio do szpitala najbliższego szpitala. W wielu przypadkach, strzał epinepherine pomaga zatrzymać reakcję alergiczną. W przypadku wystąpienia reakcji anafilaktycznej na amoxacillin natychmiastowej pomocy medycznej jest wymagane do zarządzania sytuacją.

Wskazówki:

 • Jeśli u pacjenta występuje reakcja alergiczna na amoksycylinę w przeszłości, upewnij się, że twój lekarz i apteka o tym wiedzieć. Większość opieki medycznej dostawcy nie przepisze żadnego rodzaju penicyliny leku dla Ciebie w przyszłości, aby uniknąć podobnej reakcji.
 • Jeśli występują objawy reakcji alergicznej, które są anafilaktyczne natychmiast skontaktować się służb medycznych. Nie próbuj i leczenia tego typu reakcji w domu.

Amoksycylina Wysypka u dzieci

Amoksycylina Wysypka u dzieci


Jeśli Twoje dziecko nigdy nie miał infekcję, kursy są dobre, że przepisano amoksycylinę. Faktem jest, amoksycylina jest jednym z najczęściej stosowanych leków dla dzieci, i nie bez powodu. Skutecznie zwalcza infekcję, jest dobrze tolerowany przez większość dzieci i powoduje na ogół łagodne skutki uboczne. Jeden z tych efektów ubocznych jest wysypka. Wiele osób błędnie uważa, że ​​wysypka amoksycylina jest oznaką alergii na penicylinę. Należy znać fakty wysypki amoksycyliny.

, Co powoduje, że

Mimo, że wysypka może być objawem reakcji alergicznej, większość wysypki amoksycyliny są po prostu skutki uboczne stosowania leku. Sama wysypka może również pojawić się u dzieci przyjmujących ampicylinę, lek podobny do amoksycyliny lub Augmentin, leku zawierającego amoksycylinę. Od czasu do czasu, nie-alergiczną wysypkę amoksycylina może być oznaką infekcji w organizmie, takich jak mononukleoza zakaźna.

Jak to wygląda

Wysypka amoksycylina zazwyczaj składa się z ciemnymi różowe lub czerwone plamy, które często są płaskie. Wysypka wiadomo jak wysypka odropodobna - które dosłownie oznacza measle podobne - ze względu na jego podobieństwo do odry. Zawsze pojawiają się plamy na tułowiu, a czasem rozprzestrzenił się na twarzy, rękach i nogach. Nie-alergiczną wysypkę amoksycylina nie jest swędzenie i nie rozwija się pęcherze.

Kiedy wydaje się,

Wysypka pojawia się niemal zawsze amoksycyliny po trzecim dniu biorąc antybiotyk. Najczęściej rozwija się między piątym a siódmym dniem, ale może nie wystąpić aż do roku dwóch tygodni po rozpoczęciu leczenia, nawet jeśli dziecko zakończeniu przyjmowania antybiotyku w tym punkcie. Jeśli okaże się, wysypka może trwać od jednego do sześciu dni, w trzy dni były najczęściej czas.

Częstość

Widząc twoje dziecko nagle wybuchnąć w wysypka może być przerażające dla każdego rodzica. To może być pocieszające wiedzieć, że szacuje się od 5 do 10 procent dzieci rozwijać taką wysypkę po przyjęciu antybiotyku ustne jak amoksycylina. Spośród tych dzieci pełnej 80 procent określa się nie mieć alergię na antybiotyk i nie mają dodatkowych problemów w wyniku wysypki.

Kiedy skontaktować się z lekarzem

Jeśli Twoje dziecko rozwija się swędząca wysypka podczas przyjmowania amoksycylinę lub jeśli nie swędząca wysypka trwa tydzień lub więcej, skontaktuj się z pediatrą od razu. Jeśli Twoje dziecko rozwija się poważne objawy, takie jak trudności w oddychaniu, natychmiast zasięgnąć pomocy w nagłych wypadkach. Nawet jeśli dziecko nie doświadcza tych objawów, zawsze należy wezwać lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące jej samopoczucie.

Dodatkowe informacje

Dla większości dzieci, nie-alergiczną wysypkę amoksycylina jest odosobnionym przypadkiem. Dzieci te są w stanie przyjąć amoksycylinę w przyszłości, bez pojawienia się wysypki. Niektóre dzieci nie doświadczyć powtórki z wysypką, ale w tych przypadkach wysypki nadal są nieszkodliwe i nie powodują dodatkowe problemy.

Nie ma leczenia wysypki i musi wyjaśnić na własną rękę. Ponieważ nie jest swędzenie wysypka, nie ma potrzeby leczyć produktami przeciwko swędzeniu, takie jak mąka owsiana lub lotion Calamine kąpieli.

Amoksycylina na zapalenie dziąseł u dzieci

Amoksycylina na zapalenie dziąseł u dzieci


Zapalenie dziąseł występuje, gdy dziąsła się zarazić, obrzęk i zaczerwienienie z powodu miażdżycowej budować. Zapalenie dziąseł można leczyć przez poprawy higieny jamy ustnej. Dla niektórych dzieci, poprawa higieny jamy ustnej nie wystarczy i lekarz może przepisać antybiotyk, amoksycylinę.

Funkcja

Amoksycylina leczy zapalenie dziąseł u dzieci poprzez pozbycie się infekcji dziąseł.

Ramy czasowe

Dzieci zajmie kilka dni amoksycylinę, zgodnie z zaleceniami lekarza stomatologa lub lekarza. Czas jest brane będą się różnić z każdym dzieckiem.

Formularze

Istnieją trzy formy amoksycyliny dostępnej dla dzieci podjąć. Formy te są płyny, tabletki do ssania i tabletki o przedłużonym uwalnianiu.

Skutki uboczne

Skutki uboczne przy amoksycylinę w leczeniu zapalenia dziąseł dzieci mogą obejmować problemy z oddychaniem, obrzęk, nudności, biegunka, drgawki, osłabienie, nietypowe zachowania i zmiany w częstości oddawania moczu.

Rozważania

Aby były skuteczne w leczeniu zapalenia dziąseł, amoksycylina należy przez cały czas, że jest przewidziany - nawet jeśli objawy rozpraszającego. Jeśli amoksycylina jest przerwać wcześniej, zapalenie dziąseł może nadal być obecna i objawy mogą powrócić.

Jak leczyć zapalenie ucha z kwasem borowym

Zapalenie ucha jest pojęciem, które obejmuje wszelkiego rodzaju stany zapalne uszu, w tym ucha pływaka (zapalenie ucha zewnętrznego) i błędnika (otitis interna). Zapalenie ucha środkowego, jedna z najbardziej powszechnych chorób wczesnym dzieciństwie, jest typu zapalenie ucha, zapalenie ucha środkowego, jak znane.

Istnieje wiele opcji leczenia zapalenia ucha. Jednym z bardziej popularnych wyboru jest kwas borowy: Podczas Głównym zastosowaniem domowego do kwasu borowego jest środek owadobójczy jest badania pokazują, że kwas borowy może leczyć pewne rodzaje zapalenia ucha, jeśli podaje się odpowiednio.

Instrukcje

1 Zastosuj kilka kropli 4 procentowego roztworu kwasu borowego w alkoholu do kanału ucha dotknięty zapalenie ucha. Kwas borowy jest antyseptyczny, co oznacza, że ​​może pomóc w zwalczaniu infekcji wewnątrz ucha. Niektóre badania sugerują, że roztwór wodny jest tak samo skuteczne, jeżeli nie bardziej; jeśli czujesz się bardziej komfortowo używając roztworu wody destylowanej zamiast alkoholu, spróbuj tego.

2 Powtórz proces stosowania kropli dwa razy dziennie. Sprawdzić objawy zejść w ciągu kilku dni, jak nadal stosować kropli.

3 Jeśli pacjent odczuwa żadnych negatywnych skutków ubocznych kropli kwasu borowego, jak ból ucha, nasiliły infekcji lub krwawienia, należy przerwać leczenie i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

4 Jeśli kwas borowy nie działa, poproś lekarza o receptę na antybiotyk, jak cyprofloksacyna, jednego z najpopularniejszych receptę na infekcje ucha. Amoksycylina jest często przepisywane do ludzi, którzy nie są uczuleni na nim, zgodnie z Mayo Clinic.

Wskazówki

 • Należy być bardzo ostrożnym przy stosowaniu kwasu borowego, jak to może być trujące w silnych dawkach. Nie próbuj tego w domu bez opieki; skonsultować się z lekarzem, zanim spróbujesz żadnych alternatywnych metod leczenia, takich jak kwas borowy.

Balsam dla Acne amoksycylinę

Balsam dla Acne amoksycylinę


Trądzik jest chorobą skóry, która występuje głównie w osób w wieku od 12 do 24. Jednak, trądzik może pojawić się na każdym etapie życia, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Może wystąpić zwłaszcza u kobiet, które są napięcia przedmiesiączkowego. Od trądzik spowodowany przez bakterie, może to być traktowane amoksycyliny. Amoksycylina antybiotyki stosowane do leczenia różnych rodzajów zakażeń wywołanych przez bakterie. Jeśli okaże się, że ponad-the-counter trądzik lek nie działa, może warto rozważyć amoksycylinę balsam na trądzik.

Przyczyny trądziku

Trądzik jest spowodowany przez mieszków włosowych coraz zatkane olejem i martwych komórek skóry, pozostawiając skórę nie ma miejsca na oddech i umożliwiając wzrost bakterii. Wysypka może być spowodowane przez hormony, geny lub efekt uboczny leku jesteś w.

Jak Amoksycylina Works

Amoksycylina należy do kategorii penicyliny leków. Jego zadaniem jest walczyć bakterii w organizmie. Amoksycylina jest zwykle używany do zwalczania infekcji ucha, górne problemy z oddychaniem, zapalenie płuc i inne infekcje. Jednakże, amoksycylina mogą być stosowane w postaci lotionu trądziku, ponieważ to właśnie trądzik oznacza - osadzanie się bakterii.

Rodzaje trądziku

Istnieją różne rodzaje trądziku, lotion amoksycylina mogą działać dobrze dla niektórych z nich. Na przykład, zaskórniki występują, gdy Twoje pory są częściowo zablokowane. Bakterie i martwe komórki skóry i sebum się z powierzchnią skóry, które następnie się wystawiony na działanie powietrza i elementy, czarny kolor.

Zaskórniki zamknięte są spowodowane przez głębokie porów zablokowania. Ponieważ nie ma miejsce dla ropy do drenażu, nagromadzenie ropy naftowej występuje, powodując podniesione guzki i stan zapalny.

Grudki są małe różowe guzki, które są gorące i wrażliwe na dotyk.

Miejscowe Antybiotyki

Mimo, że trądzik można leczyć podając doustne antybiotyki, nie są miejscowymi antybiotyki, takie jak amoksycylina płynu na trądzik, które mogą być stosowane zamiast, zazwyczaj mniej efektów ubocznych niż leki doustne. Amoksycylina balsam na trądzik działa zabijając co Propionibacterium acnes nazywa bakterie. Miejscowe antybiotyki, takie jak kremy amoksycyliny utrzymuje pory otwarte i zmniejsza stan zapalny.

Skutki uboczne

Częstym skutkiem ubocznym antybiotyków na trądzik miejscowo jest suchość skóry. Ponadto, jeśli używasz balsamu na antybiotyki, należy chronić skórę przed słońcem, jak miejscowo antybiotyk powoduje skórę być zbyt wrażliwa i bardziej podatne na spalenie. Ważne jest, aby kierować się dermatologa, gdy za pomocą amoxcillin lub innego rodzaju leki, w celu maksymalizacji korzyści i minimalizacji skutków ubocznych.

Ostrzeżenie

Nie należy stosować tego leku w przypadku uczulenia na amoksycylinę lub innej penicyliny antybiotykiem.

Jak leczyć wrzód żołądka

Jelit, żołądka, przełyku i dwunastnicy tworzą przewód pokarmowy, co powszechnie nazywane tworzy rany owrzodzenia. Dwunastnicy pierwszej części jelita i widok w których występuje większość wrzodów. Istnieje kilka rzeczy, które mogą powodować u nich do rozwoju, takich jak bakterie Helicobacter pylori, stosowanie dawna przeciwzapalne i stresu psychicznego lub fizycznego. Kiedy pojawiają się wrzody żołądka, istnieje kilka sposobów, można je leczyć.

Instrukcje

1 Porzuć złe nawyki. Palenia i alkoholu picia są znane jako zanieczyszczenia w organizmie. Jeśli chodzi o wrzody mogą one powodować podrażnienia błony śluzowej żołądka.

2 Zmniejsz kwas. Wrzody są spowodowane z kwasu jedzenie dziury w wyściółce żołądka. W celu złagodzenia tego unikać pokarmów, które są bogate w kwas. Niektóre przykłady są potrawy smażone, napoje gazowane, kawa, herbata, czekolada, owoce cytrusowe i coś pikantnego.

3 Za pomocą leków zobojętniających. Leki zobojętniające chronić wrzody z kontaktowaniem z kwasem, które mogą uczynić je gorzej. Leki zobojętniające sok żołądkowy należy przyjmować z posiłkami i przed snem. Przykład lek zobojętniającego kwas jest sukralfat.

4 Zwiększ spożycie błonnika. Włókno jest nondigestible substancja, która pomaga promować prawidłowości, a także chroni błonę śluzową żołądka. Włókno można znaleźć w owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, otręby owsiane i rośliny strączkowe. Zgodnie z Harvard School of Public Health, kobiety powinny otrzymać 20 gramów błonnika dziennie, a mężczyźni 30 gramów dziennie.

5 Pobierz potrójnej terapii. Terapia potrójna jest opcją leczenia przy czym brane są dwa antybiotyki wraz z tłumik kwasu. Odbywa się to zazwyczaj przez dwa tygodnie, i zapobiega ponownemu wrzodu. Zabija także bakterie Helicobacter pylori. Niektóre przykłady antybiotyki stosowane są tetracykliny, amoksycylina i metronidazol.

Wskazówki:

 • Dzięki potrójnej terapii, być może trzeba będzie wziąć kilka tabletek dziennie przepisane przez lekarza. Nie mogą być również pewne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, nudności, wymioty i zawroty głowy.

Leczy na przewlekłe zakażenia zatok

Leczy na przewlekłe zakażenia zatok


Infekcje zatok ostre zapalenie zatok lub może być bolesne i trwałe warunki, które mogą być trudne do pokonania. Infekcje zatok wpływa około 32 milionów Amerykanów rocznie. Pozostawiony sobie, te zakażenia może również sposób ich pracy do mózgu. Jednakże, istnieje wiele rzeczy, które człowiek może zrobić, aby zapobiec lub nawet wyleczyć infekcję zatok. Za pomocą kombinacji leków homeopatycznych i leków, infekcje zatok może stać się przeszłością.

Co to jest zapalenie zatok?

Zapalenie zatok jest zwykle spowodowane przez przeziębienia, alergie, bakterie i grzyby. Zakażenie jest spowodowane przez tworzenie się śluzu wynikające z stanem zapalnym i opuchniętych błon w jamie nosowej. Może to spowodować więcej śluzu do budowania, co z kolei powoduje poważne ciśnienie i ból w okolicy nosa i pod oczami. Zapalenie zatok może prowadzić do poważnych bóle głowy, gorączka, bóle ucha i zmęczenia.

Przepisane antybiotyki

Antybiotyki są powszechnie stosowane w leczeniu infekcji zatok. Jednak nie będą one działać na zakażenia spowodowanego przez wirusy lub grzyby. Niektóre powszechnie stosowane antybiotyki, które są stosowane, obejmują amoksycylinę, soxycycline i trimetoprim-sulfametoksazolu. Zakażenia wywołane przez grzyby mogą wymagać leki dożylnie, takie jak amfoterycyna B i worikonazol. Jednakże nowsze rodzaj leczenia wykorzystuje leki przeciwgrzybicze, które podaje się bezpośrednio do jamy nosowej.

Nosa nawadniania

Często infekcje zatok można pomóc stosując nawadnianie nosa. Można kupić over-the-counter zestawu z większości aptek. Można również tworzyć własne, mieszając jedną łyżeczkę soli koszernej z filiżanką ciepłej wody, a następnie polewając go do jamy nosowej z żarówki strzykawki. Nawadnianie to pomaga oczyścić bakterie, suszone śluzu i zmniejszyć tłok. Korzystanie z irygacji nosa codziennie może rzeczywiście pomóc w zapobieganiu zakażenia zatok w ogóle.

Zapobieganie jako lekarstwo

Jest takie stare powiedzenie: Zapobieganie jest warta uncja leczyć. Odnosi się to również do zakażenia zatok. Jeśli wiesz, że masz alergie następnie unikając tych drażniących lub otrzymujących immunoterapii lub strzałów do alergii może zapobiec infekcji zatok. Czyszczenie swoje nosa z soli i płukania za pomocą nawilżacza może być również bardzo pomocne w utrzymaniu nosa jasne. Ponadto, picie dużej ilości płynów i uzyskanie dużo odpoczynku może być pomocny.

Jak leczyć Zakażenie układu moczowego antybiotykami

Jak leczyć Zakażenie układu moczowego antybiotykami


Zakażenie dróg moczowych jest niewygodne i wiele razy bardzo bolesne. To nie odejdzie na własną rękę. Musisz odwiedzić lekarza rodzinnego i uzyskać receptę na antybiotyki w celu leczenia infekcji i dostać się na drodze do odzyskania. Po drugim dniu antybiotyków, zaczniesz odczuwać ulgę.

Instrukcje

1 dostać receptę od lekarza rodzinnego, jak tylko twój zakażenie układu moczowego jest diagnozowany. Im szybciej się antybiotyki, tym lepiej. Niektóre typowe antybiotyki stosowane w leczeniu tych zakażeń są amoksycylina, cyprofloksacyna i lewofloksacyna.

2 Należy antybiotyki, jak opisano na butelce. To może być raz dziennie, dwa razy dziennie lub cztery razy dziennie. Zakończyć kuracji antybiotykowej lub infekcja po prostu wrócić.

3 Jedz jogurt każdego dnia, że bierzesz antybiotyki. Jogurt zastąpi dobrych bakterii, które są zabijane przez antybiotyki. To by Ci się drożdże z antybiotykami.

4 Pij sok żurawinowy na co najmniej tydzień. Żurawina jest znany pomaga leczyć infekcje dróg moczowych. Pij jedną pełną 8 uncji szkło dziennie.

5 Pij siedem szklanek wody każdego dnia. Pamiętaj, szkło powinno być ósmy sok żurawinowy. Woda pomaga utrzymać układ moczowy wypróżniane.

6 Nosić bawełny pod odzieży. Bawełna oddycha i powietrze pomoże zachować uszkodzoną suchym miejscu. Wilgoć jest pożywką dla bakterii.

Wskazówki:

 • Weź prysznic zamiast kąpieli. To by Ci się kolejne zakażenie dróg moczowych. Zawsze wycieraj od przodu do tyłu.
 • Trzymaj się z dala od napojów gazowanych i słodkich napojów. To tylko sprawi, zakażenie dróg moczowych gorzej.

Dawkowanie amoksycyliny leczyć rzeżączkę

Amoksycylina lek stosuje się do leczenia kilku rodzajów zakażeń wywołanych przez bakterie. Amoksycylina jest lekarstwo przepisane przez pracowników służby zdrowia w celu leczenia chorób przenoszonych drogą płciową rzeżączka. Amoksycylina może być stosowany przez dzieci i dorosłych podobne i użytkownicy powinni przestrzegać instrukcji ich Doctora € ™ s po przyjęciu leku.

Co to jest Amoksycylina?

Amoksycylina jest antybiotykiem, który pochodzi z rodziny penicyliny. Ponieważ jest to część rodziny penicyliny, nikt nie powinien przyjmować lek, jeśli jest uczulony na penicylinę. Celem lek jest do leczenia zakażeń bakteryjnych i nie działa na zimno, grypą lub innymi infekcjami wirusowymi.

Co to jest rzeżączka?

Rzeżączka jest chorobą przenoszoną drogą płciową (STD), które jest spowodowane przez bakterie Neisseria gonorrhoeae. Objawy trwać 2-5 dni pojawiają się i mogą być traktowane tylko z antybiotykiem. Najczęstszą formą antybiotyk stosowany jest amoksycylina, ale są inne antybiotyki.

Amoksycylina dawki do leczenia

Rzeżączki można leczyć pojedynczej dawce amoksycyliny. Normalny dawka dla dorosłych wynosi 3 gramy. Amoksycylina może być przyjmowany z jedzeniem lub bez jedzenia, a jeśli biorąc w ciekłej postaci, zamiast pigułki upewnić się, że dobrze wstrząsnąć przed zastosowaniem leku. Dawka amoksycyliny do gonorrhoeae jest tylko infekcja, która ma standardowe leczenie jednej dawki.

Dawkowanie informacji

Dla amoksycylina działał prawidłowo należy wziąć jak to było przewidziane. Od rzeżączka wymaga pojedynczej dawki powinno być proste, po prostu wziąć to wszystko na raz. Nie staraj się podzielić tabletkę lub ciekłego dawki. Jeśli nie masz pewności co do dawkowania, lub jeśli masz pytania dotrzeć do lekarza lub farmaceuty.

Generic Amoksycylina

Istnieje kilka ogólnych marki amoksycyliny dostępnych. Marka amoksycyliny jest Amoxil. Jedyna różnica między ogólne i marką jest cena i producent. Generycznych wersji amoksycyliny w leczeniu rzeżączki będzie identyczna z nazwą marki Amoxil.

Zakażenie moczu leczy

Zakażenie moczu leczy


Niektóre osoby są wrażliwe na częste, ponownie pojawiła zakażeń układu moczowego (ZUM). Mogą one być niewygodne i brzydki zapach i może powodować komplikacje, które mogłyby prowadzić do wizyty pogotowie lub do szpitala dopuszczenia. Leki na tych zakażeń może pochodzić z ponad-the-counter (OTC) i / lub metod homeopatycznych. Jeśli te metody nie działają, jednak lekarz powinien przepisać leki, aby zlikwidować zakażenie.

Przyczyny ZUM

Zgodnie z Mayo Clinic, ZUM są częstsze u kobiet i może obejmować zakażenie pęcherza lub cewki moczowej. Zakażenia te mogą wystąpić, gdy kobieta nie przetrzeć prawidłowo (od przodu do tyłu) po oddaniu moczu. Dla mężczyzn i kobiet, może również wystąpić po stosunku lub przez chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Objawy

Objawy ZUM może szybko rozwijać i może spowodować:

• silną potrzebę oddania moczu
• pieczenie przy oddawaniu moczu
• Najczęściej przechodząc małych ilości moczu
• Mocna, cuchnące moczem
• zachmurzenie moczu
• Krew w moczu
• Bakterie w moczu

Jeśli którykolwiek z tych objawów, możesz mieć ZUM. Jeśli nie można uzyskać zwolnienie z OTC lub metod homeopatycznych, zobaczyć się z lekarzem.

Recepty / Leczenie homeopatyczne

Wiele leków OTC, takie jak AZO, twierdzą wyjaśnić ZUM. Artykuł Carol J. Mulvihill, BSN, RN-C, z University of Pittsburgh, że picie soku z żurawiny jest zalecane, ponieważ pomaga zachować przywieraniu bakterii do ścianek pęcherza i pomaga w leczeniu i zapobieganiu ZUM. Mayo Clinic informuje, że osoba z ZUM może spróbować leczyć poprzez picie dużych ilości wody, aby pomóc rozcieńczony i wypłukać bakterie w moczu.

Leki na receptę

Jeśli zdecydujesz się, aby zobaczyć się z lekarzem na temat ewentualnego ZUM może przepisać antybiotyk. Długość dawkowania zależy od stopnia zakażenia. Niektórych z najbardziej powszechnych antybiotyki stosowane do leczenia infekcji dróg moczowych są następujące:

• Amoksycylina
• Cipro
• Macrodantin lub Furadantin
• Levaquin
• Bactrim

Typowo, poprawa powinna nastąpić w ciągu kilku dni. Jednakże, jeśli zakażenie jest bardziej poważne, to może być konieczne użycie mocniejszych leki dożylnie.

Jak leczyć ZUM

ZUM (zakażenia układu moczowego) jest bardzo często zakażenia bakteryjne i wiele osób się z ZUM w pewnym momencie w ich życiu. Ten rodzaj infekcji może dotyczyć dowolnej części układu moczowego włącznie z pęcherza moczowego, cewki moczowej, nerki lub moczowodu. ZUM może być bardzo nieprzyjemne, a ludzie, którzy je zazwyczaj odczuwają ból i pieczenie podczas oddawania moczu, częste oddawanie moczu i mają zły zapach i mętny lub krwiomocz. ZUM jest zarówno leczyć i uleczalna prawidłowego leczenia i opieki medycznej. Jest kilka rzeczy, które można zrobić w celu skutecznego leczenia infekcji dróg moczowych.

Instrukcje

1 Odwiedź lekarzowi na ocenę. Lekarz ocenia objawy, prosi Cię o aktualnym stanie zdrowia i pyta o swoje leki, które obecnie przyjmuje. Może również poprosić o swoim stylu życia, diety i zachowania (takie jak palenie tytoniu i picia alkoholu). Ponadto, lekarz może dać badanie moczu w celu określenia nasilenia ZUM.

2 Omów możliwości leczenia z lekarzem. Lekarz zaleca odpowiednią opcję leczenia opartego na stan zdrowia i stopień swojej ZUM. Więcej niż prawdopodobne, lekarz daje recepty na antybiotyki (takie jak amoksycylina, Bactrim lub cyprofloksacyna) dla swojego zakażenia. Ciężkie ZUM (ZUM, że szczególnie dotyczy nerek) mogą wymagać hospitalizacji i leczenia antybiotykami dożylnymi.

3 Wykonaj odpowiednie leki na ból. Od zakażenia układu moczowego są zwykle bolesne, może chcesz wziąć leki uśmierzające ból, aby pomóc wyeliminować niektóre dolegliwości możesz odczuwać. Lekarz może przepisać odpowiedni lek przeciwbólowy dla ZUM, takich jak fenazopirydyny, albo może polecić over-the-counter leków, aby podjąć.

4. Pij dużo płynów dziennie. Spróbuj pić co najmniej 8 szklanek wody każdego dnia. Można również pić sok z żurawiny (bez cukru), aby pomóc w leczeniu zakażenia dróg moczowych. Woda wypłukuje systemu i wypłukuje bakterie z dróg moczowych i sok żurawinowy zapobiega przywieraniu bakterii do dróg moczowych.

5 Powrót do gabinetu lekarza na wizyty kontrolnej. Po zakończeniu wszystkich swoich leków, to jest dobry pomysł, aby zobaczyć się z lekarzem, aby upewnić się, że ZUM jest całkowicie zniknęły. Jeśli nadal cierpi z powodu ZUM, lub jeśli objawy są gorsze, a następnie lekarz przystępuje z dodatkowych opcji testowania i leczenia.

Wskazówki:

 • Należy unikać picia alkoholu i kawy, jedzenia ostrych przypraw lub palenie, bo te rzeczy mogą podrażniać pęcherz i powoduje ZUM.
 • Zawsze wycieraj od przodu do tyłu, po skorzystaniu z toalety. Pomaga to zachować bakterie z dostania się do cewki moczowej (od odbytu).

Jak leczyć zapalenie zatok Po gastric bypass

Operacji pomostowania żołądka jest wykonywana, aby pomóc bardzo nadwagą schudnąć. To sprawia, że ​​twój żołądek mniejsze tak, że czujesz się pełny i mniej jeść. To również może powodować zaburzenia wchłaniania pokarmu, ponieważ pokarm przechodzi szybko przez układ trawienny, aby uniknąć spożycia kalorii. Z tego powodu, nie może przetwarzać leków, jak zwykle. Ważne jest to, że lekarz uważnie monitorować swoje zdrowie i poprawę, jeśli są podane antybiotyki lub inne leki doustne na zapalenie zatok lub innej choroby. A może trzeba dostosować dawkę na podstawie cech medycyny tak dostaniesz pełne efekty terapeutyczne.

Instrukcje

Jak leczyć zapalenie zatok po operacji gastric bypass

1 Za pomocą soli fizjologicznej do nosa lub aerozolu do nosa myć kilka razy dziennie, aby wypłukać śluz z twoich fragmentów zatok. Możesz kupić sól fizjologiczną do nosa z każdej aptece, ale można też tworzyć własne rozwiązania w domu przez zmieszanie 02:58 łyżeczki soli jodowanej nie - i jedną łyżeczkę sody oczyszczonej do jednego litra wody destylowanej lub wody filtrowanej. Koszerne soli jest najlepsze, ponieważ nie ma żadnych dodatków. Wlać 1/2 szklanki roztworu do strzykawki żarówki, plastikowej butelce ze sprayem lub Neti puli (dostępne w trybie online lub w sklepach ze zdrową żywnością). Pochylając się nad umywalką, wlać roztwór do jednego nozdrza, więc ma w kierunku tylnej części zatok. Solanka popłynie do swojego nosa i spuścić drugą dziurkę. Zrób to samo w drugą dziurkę.

2 Poproś lekarza o receptę na nosa aerozolu kortykosteroidów w leczeniu zapalenia zatok. Niektóre marki należą Flonase, Rhinocort Aqua i Nasacort AQ. Użyj tego dwa razy dziennie do każdego otworu nosowego. Najlepiej jest korzystać z nich po użyciu umyć swojego nosa soli. Jeśli zapalenie zatok jest ciężka i nie reaguje na leczenie, może trzeba poprosić lekarza o receptę na steroidy doustne. Albo, jeśli ty lub twój lekarz obawiają się, że nie będziesz prawidłowo trawić sterydy, można poprosić go o wstrzyknięcie sterydów zamiast.

3 Za pomocą sprayu zmniejszający przekrwienie nosa na kilka dni (nie dłużej, ponieważ mają tendencję do rozpalać zatok, jeśli ich używać dłużej niż pięć dni). To powinno otworzyć zatoki i pomóc łatwiej oddychać. Są one dostępne bez recepty. Zapytaj swojego lekarza, czy należy wziąć decongestant ustnej i jeśli myśli, można go trawić prawidłowo.

4 Zapytaj lekarza, czy można wziąć bez recepty leki przeciwbólowe na ból zatok i ciśnienia. Jednak aspiryna może powodować krwawienia i siniaki, więc upewnij się, lekarz zaleca i upoważnia przeciwbólowy ból można podjąć po operacji pomostowania żołądka.

5 Być może trzeba antybiotyk dla zapalenia zatok, jeśli masz infekcję bakteryjną. Te typowo stosowane w leczeniu przewlekłego zapalenia zatok spowodowanych przez infekcje bakteryjne obejmują amoksycylinę, doksycyklina lub kombinacji leków na trimetoprim-sulfametoksazolu. Po raz kolejny, należy zwrócić się do lekarza, czy operacji pomostowania żołądka wpłynie na trawienie i prawidłowe wchłanianie leku. Może proponuję Ci zastrzyk z antybiotykami zamiast.

Co robi Amoksycylina Cure?

Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami lekarza, amoksycylina może leczyć niektóre rodzaje infekcji bakteryjnych, chociaż lek ten nie uniemożliwia staje ponownie zainfekowany lub zachorowania na coś innego. Amoksycylina może być przepisany dla Ciebie, jeśli masz warunki, takie jak choroby żywność, niektórych chorób przenoszonych drogą płciową oraz niektórych rodzajów chorób wieku dziecięcego.

Znaczenie

Amoksycylina może leczyć warunki, które wcześniej spowodowały poważne trudności, takie jak głuchota, utrata kończyn i śmierci.

Rama czasowa

Amoksycylina jest najczęściej przepisywany na kurs 10-dniowego leczenia i należy wziąć go zgodnie z zaleceniami lekarza.

Rodzaje

Amoksycylina może być przyjmowany doustnie albo w formie tabletek (dla starszych dzieci i dorosłych) lub w postaci ciekłej (dla niemowląt i młodszych dzieci).

Choroby

Amoksycylina może leczyć choroby, takie jak zapalenie płuc, zatok, infekcje bakteryjne, infekcje ucha, kiła i rzeżączka.

Rozważania

Chociaż amoksycylina może wyleczyć pewne warunki, nie jest odpowiedni dla osób z alergią na penicylinę.

Nieporozumienia

Amoksycylina nie mogą być stosowane do leczenia chorób, które są powodowane przez wirusy, grzyby lub pasożyty.

Efekty

Skutki uboczne przy amoksycylinę to biegunka i infekcje pochwy drożdży.

Jak leczyć szyjki macicy radikulopatia powodu kości ostrogi

Radikulopatię szyjki macicy jest zasadniczo pochwycona nerwu z powodu jakiegoś nacisku wzdłuż kręgosłupa szyjnego, który składa się z pierwszych siedmiu kręgów począwszy od podstawy czaszki i tworzące całość z karku osoby. W przypadku ostrogi kości, ciśnienie to będzie najprawdopodobniej wynikiem degeneracji. Czasami, gdy osoba doświadcza degeneracji wzdłuż tego obszaru ciała, ostroga kości ostatecznie tworzą. Jak ostroga kości robi się coraz większy, to może zacząć stawiać nacisk na nerw, aż staje się podrażniona i stan zapalny. To może następnie zidentyfikować fizycznej reakcji w każdym obszarze ciała gdzie nerwowych byłoby niemożliwe, tym szyi, ramieniu, ramię lub nawet ręcznie. Niektórzy ludzie odczuwają ból i drętwienie. Inni mogą czuć osłabienie lub zahamował refleks. To naprawdę zależy od osoby, jak radikulopatia szyjki macicy będzie ich dotyczyć. Chociaż objawy i ich natężenie może być inna w każdym, większość ludzi w leczeniu tej choroby, względnie ten sam sposób.

Instrukcje

1 skonsultować się z lekarzem. Aby prawidłowo traktować radikulopatię szyjki macicy, należy najpierw umówić się na spotkanie z lekarzem. Może ustalić, który nerw jest dotknięte ostrogi kości i określić odpowiednią metodę leczenia.

2 Zainwestuj w "kołnierz szyjki macicy", która jest ocieplana urządzenie, które owija się wokół szyi, aby unieruchomić ruch. Gdy szyjka jest utrzymywany przez jeden do dwóch tygodni, dotknięte nerwów widać zmniejszenie stanu zapalnego, co obniżyłoby zarówno podrażnienia i bólu.

3 Uruchom za pomocą over-the-counter lek przeciwbólowy, jak ibuprofen czy aspiryna. Oba leki bez recepty może pomóc złagodzić niektóre z bólu jesteś przeżywa i często może być stosowany z innymi lekami na uśmierzenie bólu. Oczywiście, należy porozmawiać z lekarzem przed zmieszaniem żadnych leków.

4 Pobierz receptę na łagodnym leków przeciwbólowych. Choć leki nie koniecznie leczyć radikulopatię szyjki macicy, mogą, zgodnie z University of Maryland Medical Center, zmniejszyć stan zapalny i pomóc ból leczenia, które jest ważnym elementem leczenia tej choroby.

5 Porozmawiaj z lekarzem o zewnątrzoponowego sterydowych zastrzyków. Niektóre osoby radikulopatia szyjki się rzeczywiste korzyści steroidowych zastrzyków, jak będzie to działało jako "nerwu bloker" powoduje zmniejszenie bólu.

6 Czy ostrogi kości usunięte operacyjnie. Podczas gdy większość ludzi będzie widać pozytywne rezultaty już w drodze leczenia opisanych, niektóre osoby mogą potrzebować, aby przejść chirurgii mieć ostroga kości usunięte.

Wskazówki

 • Chirurgia dla kości ostrogi jest zwykle zrobić, gdy ból nie zmniejsza się od "zwykłej" i leczenia objawy nasilą się, jak ból staje się przewlekły, osłabienie pogarsza lub zanik mięśni zaczynają.

Jak leczyć kręcz szyi

Jak leczyć kręcz szyi


Termin medyczny "kręcz szyi" pochodzi od łacińskiego "torta", co oznacza, skręcany i "szyjki", czyli szyjkę. Torticollis dotyczy pozycjonowania głowicy. Stan ma wiele przyczyn, najczęściej problemy mięśniowe. Rzadko, nadużywanie niektórych leków, nieprawidłowości w kostnych kręgosłupa, problemy ze wzrokiem lub zaburzenia równowagi neurologicznej może być przyczyną. Kręcz szyi jest zazwyczaj traktowane z leków i terapii fizycznej. Nie ma lekarstwa na kręcz szyi i uporczywe nawracające napady kręczu szyi może doprowadzić do zabiegu.

Instrukcje

1 Wizyta u lekarza z rozpoznaniem objawów i wykluczyć inne poważne warunki, takie jak centralne rdzenia kręgowego i urazów układu nerwowego. Pamiętaj, aby podać lekarzowi wszystkie szczegóły wszystkie leki, recepty, a inaczej, że pacjent. Powiedz mu o wszelkich wydarzeniach, które mogą powodować wystąpienie problemu.

2 poddania rentgenowskie i inne badania diagnostyczne lekarz uzna to za konieczne. Istniejących wcześniej stan takich jak zwyrodnieniowe zapalenie stawów kręgosłupa mogą być przyczyną bieżących problemów. Tomografia komputerowa (TK) szyi można zidentyfikować zakres stanu w stosunku do obecnych objawów.

3 Wypełnij receptę swoich problemów z lekarzem i wziąć leki zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami dawkowania. Będzie prawdopodobnie być przepisane leki zwiotczające mięśnie, a także leki przeciwbólowe. Lekarz może także zalecić strzałów toksyny botulinowej, powszechnie znane jako Botox. Skurcze zatrzyma się Botox wstrzykuje się domięśniowo.

4 Weź udział terminy na zabiegi. Głównym celem leczenia będzie zrelaksować się z zaciągniętych mięśnie szyi związane. Fizjoterapia jest najczęściej przepisywany i jest ogólnie bardzo udany. Możesz być także zobowiązani do noszenia obroży na szyję lub nawias.

5 Wniosek spotkanie z neurologa, jeśli objawy utrzymują się lub się powtarzać. Twój internista, a lekarz będzie chciał spróbować leków i terapii fizycznej przed skierowaniem do neurologa.

Wskazówki

 • Nie samodzielnie zdiagnozować i leczyć się. Skonsultować się z lekarzem tak szybko, jak to możliwe po wystąpieniu choroby.

Jak leczyć wyciągnął mięśni szyi

Podczas gdy wyciągnął mięśni w dowolnym miejscu na ciele jest frustrujące i bolesne, szyi może być najgorsze miejsce do odniesienia obrażeń, jak wykorzystujemy nasze szyje w każdej minucie każdego dnia. Natomiast szczepy mięśnie szyi i pociągnął należy zawsze traktowane przez lekarza, te proste wskazówki mogą pomóc w leczeniu bólu szyi w domu.

Instrukcje

1 Get dużo odpoczynku w ciągu pierwszych kilku dni po urazie. Ostre uszkodzenie trwa przez pierwsze 2 do 7 dni po urazie mięśni i charakteryzuje mięśni gorąco, opuchnięte i przetargowych. W tym czasie, ważne jest, aby szyjki jako stacjonarne, jak to możliwe.

2 Zastosuj lodu do szyi 10 do 25 minut na raz, cztery do pięciu razy dziennie, aby pomóc toksyn wbudowane z mięśni, zmniejszyć stan zapalny i łagodzą ból. Przy stosowaniu lodu, upewnij się, że można siedzieć i trzymać głowę nad swoim sercu.

3 Pij dużo wody, jak Twoje leczy szyi. Gdy mięśnie stają się poszkodowana, uwalniają toksyny do otaczających tkanek, które mogą zwiększyć ból i sztywność. Picie wody utrzymuje mięśnie uwodnione i pomaga organizmowi usunąć toksyny.

4 Wykorzystanie ciepła zamiast lodu po ostre uszkodzenie zdał-to jest raz obrzęk i uczucie ciepła zmniejszyła. Jak lodu, podgrzewać cztery do pięciu razy dziennie przez 10 do 15 minut, aby pomóc wzrost obrotu do obszaru i wspomagania gojenia. Jeśli pojawiają się nagłe pogorszenie bólu i obrzęku po zastosowaniu ciepła, używać lodu zaraz potem.

5 Wykonaj delikatne wzmocnienie i ćwiczenia rozciągające po ostrej fazy przeszedł, jak również, aby zapobiec utracie zakresu ruchu i wspomagania gojenia. Urazy szyi są delikatne, więc zawsze skontaktować się z lekarzem lub fizycznej terapeuta o jakie ćwiczenia należy zrobić, kiedy i jak często.

Jak leczyć bóle mięśni

Jak leczyć bóle mięśni


Metody leczenia bóle mięśni są podobne, czy są one spowodowane przez napięcie mięśni, zapalenie stawów, choroby lub choroby przewlekłej jak fibromialgii. Krótkoterminowych bóle mięśni, organizm po prostu potrzebuje czasu, aby uzdrawiać i odzyskać od choroby. Przewlekłego bólu, kluczem jest nauka zarządzania ból, lub znaleźć rzeczy, które możesz zrobić, aby ją złagodzić, nawet na krótki okres czasu.

Instrukcje

1 Pozwól sobie czas na odpoczynek. Zmuszanie się dalej żyć, jak, jeśli nie jesteś w bólu jest zazwyczaj zamiar zrobić rzeczy gorsze. Jeśli bóle mięśni spowodowane są wysiłku fizycznym, albo zrobić bardzo lekki trening, aż mięśnie się lepiej, czy jakiś inny rodzaj ćwiczeń, które nie będzie dalszego stresu te mięśnie, aż leczyć.

2 Weź uśmierzania bólu przez licznik. To nie tylko pomóc w ciało boli siebie, ale pomoże w zmniejszeniu stanu zapalnego, które mogą przyczyniać się do bólu.

3 masaż może pomóc zrelaksować mięśnie i tymczasowo złagodzić bóle mięśni. Biorąc ciepłą kąpiel, albo za pomocą poduszki elektrycznej na obszarze najbardziej dotkniętym przez bóle mogą mieć taki sam skutek.

4 Zarządzanie przewlekłego bólu z powodu zapalenia stawów czy fibromialgii przez naukę, jakie rodzaje ćwiczeń można rozsądnie zrobić na większość dni. Ćwiczenia mogą pomóc złagodzić objawy tych chorób, ale trzeba zdawać sobie sprawę z czasów, kiedy podczas ćwiczeń może spowodować więcej szkody niż pożytku. Wystarczającej ilości snu i zarządzania stresem może pomóc cierpiących na przewlekłe bóle.

5 dopuścić jakieś bóle mięśni z powodu wykonywania przez prawidłowo rozgrzewkę przed rozpoczęciem treningu i rozciągania po ukończeniu treningu. Pamiętaj, że niektóre mięśnie ból dzień po treningu jest to dobry znak, że jesteś wyzwaniem swoje ciało, a tym samym coraz silniejszy.

Jak leczyć skurcze mięśni

Jak leczyć skurcze mięśni


Kurcze może być bardzo bolesne i może wystąpić w każdym mięśniu ciała. Umowa skurcze mięśni i uniemożliwić korzystanie z nich, aż ból ustępuje. Twoje skurcze mogą pochodzić z nadużywania mięśni, odwodnienie, a nawet zaburzenia krążenia i nerwowego. Zazwyczaj można traktować te skurcze się i wrócić do korzystania z mięśni w krótkim czasie.

Instrukcje

1 Pij dużo płynów. Woda jest ważnym ogólnego uwodnienia, a napój zawierający elektrolity, takie jak napoju dla sportowców, jest nawet lepsza dla skurczów mięśni.

2 Relax mięśni lub skurcze mięśni. Delikatnie masować obszar, podczas gdy stopniowo i łatwo wyciągając mięśnie.

3 Zastosuj okład z lodu na skurcze mięśni. Delikatnie masować mięśnie z lodem przez około 10 minut. Zimny ​​pomoże zmniejszyć ból i obrzęk. Śledź przez masuje mięśnie rękami.

4 Użyj balsam przeciwbólowy dla tego samego efektu jak lodu opakowanie - dla zmniejszenia bólu i obrzęku. Masować balsam do przeciwbólowe skurcze mięśni i spróbować się rozluźnić mięśnie. Należy zapoznać się z instrukcjami na zbiorniku i umyć ręce po zastosowaniu balsamu.

Wskazówki

 • Jeśli skurcze mięśni nie znikają po leczeniu w domu, skontaktuj się z lekarzem. Może to być oznaką poważniejszego problemu. Jeśli już wiesz, istnieje poważny problem związany z skurcze mięśni, umieścić lód na mięśniach, uniknąć rozciągania i zasięgnąć porady lekarza.
 • Nie próbuj leczyć skurcze mięśni na osobie, która jest odwodniony.

Jak leczyć Heels krakingu Skarpety

Jak leczyć Heels krakingu Skarpety


Kiedy doświadczasz popękaną skórę na nogach, ból i dyskomfort może być łagodne lub bardziej wyraźne. Nie tylko może popękane pięty czuć się nieswojo, ale pęknięcia mogą pojawić się twoje bose stopy brzydkie, jak również. Wyleczyć popękane pięty z prostego schematu, który zawiera nawilżające i uszczelniania w wilgoci ze skarpetek. Powtarzając proces codziennie, należy zauważyć poprawę w nogach.

Instrukcje

1 Umyj nogi z mydłem, aby usunąć brud i bakterie. Przemyć nogi dobrze ciepłą wodą.

2 suche nogi prawie całkowicie z ręcznikiem chłonnym. Pozostawiając stopy lekko wilgotne, balsam zablokuje w skórę łatwiej.

3 Zastosuj masło shea lub wazeliny przez szczeliny w piętach. Płaszcz skóra na piętach dokładnie z balsam.

4 Slip na bawełniane skarpety natychmiast po zastosowaniu krem nawilżający. Jak wyciągnąć skarpetki na nogi, spróbuj ustawić je na piętach bez wycierania balsam się skóry. Strona WebMD zaleca pokrycie pięty folią zanim oddanie skarpetki do uszczelniania w nawilżający i zminimalizować wycierania.

5 Pozostaw skarpetki na co najmniej osiem godzin, aby umożliwić czas nawilżające do pracy na swojej skórze. Łatwy sposób na osiągnięcie tego celu jest umyć stopy przed pójściem do łóżka w nocy i spać w skarpetkach.

6 Zdejmij skarpetki po ośmiu godzinach.

7 Powtórz ten proces co noc, aby nawilżyć skórę i leczyć pęknięcia. Należy zauważyć poprawę w szczeliny w piętach w ciągu trzech dni na stronie internetowej zgodnie z WebMD.

Wskazówki

 • Jeśli popękane pięty są ciężkie, z głębokich i bolesnych pęknięć, należy rozważyć stopy oceniane przez lekarza. Czasem sucha skóra na stopach może wskazywać chorób, takich jak cukrzyca czy warunki tarczycy.
 • Głębokie pęknięcia mogą powstać zakażenie. Jeżeli pęknięcia są głębokie i masz nadmiernego bólu, mają nogi przez lekarza.

Jak leczyć ból ścięgna udowego

Ścięgno jest zestaw ścięgien przymocowanych do tyłu kolana. Jeśli górna noga jest niezrównoważona siła jakoś Będzie najprawdopodobniej urazy twarzy ścięgno, szczególnie jeśli przednie mięśnie ud są mocniejsze niż tylnych ścięgien. Chociaż ten typ obrażeń są powszechne u sportowców i całkowicie niszczące u małych dzieci, mogą być zabezpieczone i traktuje w domu, jeżeli warunek nie jest zbyt ciężka, aby rozpocząć.

Instrukcje

1 natychmiast Traktuj swoje zmęczenie w spoczynku go, kładąc na nim lodu i podnosząc go. Nosić rękaw neoprenowy uda dla wszelkich działań wykonywanych podczas odzyskiwania, ale opiekę medyczną dla cięższych odmian. Upewnij się rozciągnąć nogi dokładnie przed każdym wytężonej działalności, w szczególności w trakcie windykacji. Weź łagodne leki przeciwbólowe w razie potrzeby, aby zmniejszyć ból i obrzęk od zapalenia.

2 Połóż napięte nogi, bo szkoda ścięgno jest zazwyczaj wynikiem zbyt dużo wysiłku, a jeśli staramy się traktować go z większą ilością ćwiczeń to zazwyczaj tylko pogarsza sprawę. To może trwać od 24 do 48 godzin dla rannych ścięgna, aby wrócić do normy, więc odpoczynek szkody jak najbardziej jest zalecane. Zastosuj okład z lodu owinięte w ręcznik na grubej rannych obszarze około 20 minut na raz, a następnie 20 więcej minut bez lodu i powtórzyć aż szkoda czuje się lepiej.

3 Wyciągnij zranionej nogi tak wolno, jak to możliwe, jak to pomoże utrzymać rannych ścięgna poluzowane i elastyczny, co może być problemem w kontuzji ścięgna jako zestawy sztywność łatwo. Stretching może również pomóc zachować swoje mięśnie i ścięgna z coraz rannych w pierwszym miejscu, które jest świadczeniem dookoła. Zapobiec ponownemu szkody poprzez utrzymywanie wszystko jak najbardziej elastyczny poprzez rozciąganie.

4 Odłóż uruchomiony przez kilka dni, aby dać szansę na ścięgno przed uzdrowić zranić go bardziej. Jeśli musisz wykonywać to zrobić stopniowo, bez przechodzenia na całość tak jak zwykle. Ułatwi to powrót do schematu ćwiczeń, nie powodując wiele bólu lub dalszego uszkodzenia.

5 leczeniu dzieci z urazami ścięgno inaczej niż byłoby dorosłych. Z dziećmi jest dość typowe dla samego kawałka kości zerwać, a nie tylko rozerwanie ścięgna od kości. Skoki i sprint są typowe przyczyny tego bolesnego i wyłączanie stanu. Natychmiastowa opieka medyczna jest niezbędna.

Wskazówki

 • Zawsze zatrzymać wykonywanie, gdy boli. Nie pchać się poza tym punktem jako ponownego urazu jest bardzo możliwe.
 • Jeśli uważasz, że masz podarte ścięgno, udać się do lekarza od razu. Stan ten może być nie tylko bolesne, ale kalectwo, a także, jeśli podartych ścięgna leczyć nieprawidłowo.