adcov.com

amitiza lek

Leki dla Ciężkie spastyczne dwukropkami

Leki dla Ciężkie spastyczne dwukropkami


Spastyczne jelita grubego, lub zespół jelita drażliwego (IBS), jest stan jelita grubego, w którym mogą ponieść z obu biegunki lub zaparcia, lub zarówno w niektórych przypadkach. Ono także cechuje się silnym bólem brzucha i skurcze wraz z uczucie pełności lub wzdęć w jamie brzusznej. Objawy mogą się w czasach najbardziej nie na miejscu, szczególnie w przypadku podróży lub dokonywania zmian. Większość czasu, pewne zmiany w stylu życia, a nawet skupiając się na problemowych żywności i łagodzi stres może pomóc złagodzić objawy się nieco, ale u niektórych pacjentów objawy mogą być tak poważne, paraliżuje życie i że potrzebują leków, aby pomóc dać ulgę.

Anty-biegunkowych Meds

Jeśli masz biegunkę, że nie znika, i staje się problemem w codziennym funkcjonowaniu, może trzeba brać leki, aby pomóc mu odejść. Lekarz może spróbować Imodium, Kaopectate lub Lomotil, które mogą być zakupione przez licznik. Lotronex to kolejny przeciwbiegunkowych leków na receptę, ale to jest zarezerwowane dla najcięższych przypadkach, które nie zostały pomogły inaczej, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na organizm. Przyczyni się do złagodzenia biegunki, ale możliwe jest, że można stać się bardzo zaparcia biorąc Lotronex lub przepływ krwi do jelita grubego może stać się zagrożona. Lotronex został zatwierdzony przez FDA do stosowania jedynie u kobiet, ponieważ nie zrobili wystarczająco dużo badań, aby być w stanie zatwierdzić ją mężczyzn.

Leki na zaparcia

Niektóre suplementy włókien, jak Citrucel lub Metamucil, może być podjęta, jeśli zaparcie jest problem. Over-the-counter leki przeczyszczające mogą być zalecane przez lekarza. Jednakże, jeśli zaparcia staje się tak poważna, jak ingerować wydarzeń życia, lekarz może przepisać lek o nazwie Amitiza. Amitiza jest lekiem anty-zaparcia, który został zatwierdzony tylko dla kobiet. Pomaga to przez zwiększenie ilości cieczy, które są wydzielane w jelicie cienkim, a tym samym przyczynia się do utrzymania co ruchome wzdłuż w okrężnicy.

Meds przeciwskurczowe

Niektóre leki również pomóc złagodzić skurcze w okrężnicy, co prowadzi do skurcze i ból w jamie brzusznej. Leki te obejmują hioscyaminę i dicyklominy. W celu rozwiązania skurcze, te leki pomagają spowolnić jelita tylko trochę.

Przeciwdepresyjne Meds

Od IBS może tak często wywołane przez stres i zmiany emocjonalne, leki przeciwdepresyjne mogą pomóc złagodzić objawy u pacjentów, zwłaszcza chorych, u których depresja może być objawem związanym z ich IBS. Jeśli objawy są przede wszystkim biegunka i ból brzucha, lekarz może przepisać imipraminy i amitryptyliny. Jeśli masz więcej zaparcia i bóle brzucha, może on przepisać fluoksetynę lub paroksetynę. Stosowanie tych leków musi być starannie monitorowany przez lekarza, więc jest to bardzo ważne, aby zgłaszać wszelkie nieprawidłowe lub negatywne skutki, które możesz mieć, gdy na tych leków.

Rozluźniającym Meds

Jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwdepresyjne lub rozkurczowe, może mieć skutki uboczne w leki. Objawy zaparcia mogą stać się bardziej dotkliwe. Lekarz może przepisać leki, które pomogą mięśnie jelita grubego i pęcherza moczowego, aby odpocząć. Leki te obejmują Donnapine lub Librax. Ponieważ te dwa leki mają działanie uspokajające w nich, lekarz musi w szczególności monitorować pacjenta, biorąc je, bo można się uzależnić.

AMITIZA Środki ostrożności

AMITIZA Środki ostrożności


Amitiza jest jednym z markami generycznego leku lubiprostone. Typ przeczyszczający, lekarze najczęściej nakazują, że w leczeniu przewlekłego zaparcia i zespołu nadwrażliwości jelita grubego, który przedstawia się głównie z zaparciem, zamiast luźnych stolców. Chociaż na ogół bezpieczne i dobrze tolerowane, przy podejmowaniu AMITIZA aby zminimalizować skutki uboczne i zapewnienia bezpiecznego użytkowania należy zachować pewne środki ostrożności. Jeśli wystąpią jakiekolwiek negatywne reakcje podczas przyjmowania tego leku, należy poinformować o tym lekarza.

Przyjmowania leków z żywnością

Według Drugs.com, nudności rankingu najczęstszych skutków ubocznych wśród uczestników badania klinicznego - 17 procent osób przyjmujących jedną dawkę 24 mg na dobę i 29 procent osób przyjmujących tę samą dawkę dawki dwa razy dziennie. Biorąc leki z jedzeniem, jak Mayo Clinic (mayoclinic.com) informuje, wydaje się zmniejszyć ten objaw.

Ciąża i laktacja

Food and Drug Administration (fda.gov) został sklasyfikowany AMITIZA ramach kategorii C, - leki, które potencjalnie mogłyby zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Będzie wymagać test ciążowy przed zastosowaniem leku i należy stosować skuteczne formy antykoncepcji biorąc AMITIZA. Czy lek zostanie przeniesiony do mleka podczas karmienia piersią nie zostało ustalone, więc nie powinno się używać AMITIZA jeśli karmisz piersią.

Przeciwwskazania do korzystania z

Nie stosować AMITIZA jeśli występują ciężką biegunkę. Jeśli obecnie lub zatkania jelit występowały w przeszłości ze względu na warunki, takie jak kamienie żółciowe, choroba Crohna lub zapalenie uchyłków, należy powiadomić lekarza. Możesz nie być w stanie korzystać z tego leku; jeśli możesz, może wymagać specjalnego badania i monitoring.

Właściwe użytkowanie

Aby zapewnić miękkie stolce, pić co najmniej sześć 8 uncji szklanek wody dziennie podczas korzystania AMITIZA. W przypadku pominięcia dawki leku, należy poczekać do następnej zaplanowanej dawki. Nie należy przyjmować dwóch dawek w tym samym czasie.

Co to jest Amitiza służy?

Przewlekłe zaparcia i zespół jelita drażliwego są destrukcyjne warunki, które mogą trwać przez lata z małym ustąpieniu objawów. Ponieważ przyczyną tych zaburzeń jest nieznana, zmiany diety i ćwiczeń są lekami pierwszego rzutu. Skuteczne leki są ograniczone opcje. Amitiza jest FDA lek opracowany przez Sucampo Pharmaceuticals i dystrybuowane przez Takeda Pharmaceuticals przewlekłego zaparcia idiopatyczne i zespół jelita drażliwego z zaparciem.

Znaczenie

Przewlekłe zaparcia idiopatyczne (CIC) i zespół jelita drażliwego (IBS) są zaburzenia charakteryzuje zmienionej funkcji jelit, bóle brzucha i dyskomfortu i wzdęcia. Około 12 milionów Amerykanów cierpi na IBS z zaparciem (IBS-C), którego objawy kontynuować przez 5 do 10 lat. CIC jest przyczyną około 5,7 mln wizyt szpitalnych rocznie. Zaburzenia te są destrukcyjne, naruszające funkcję trybu życia i pracy. Ponieważ przyczyną warunków nie jest znana, leczenie objawowe jest zwykle przepisywany.

Przewlekłe zaparcia

Zaparcie jest luźno zdefiniowane jako trzy wypróżnienia w tygodniu, gdzie stolec jest mały i suchy i przeszedł z wielkim trudem. Bóle głowy, nudności, ospałość i bóle brzucha są również jako objawy zaparcia. Przewlekłe zaparcie, gdzie nie jest znany żaden przypadek, takie jak lekarstwa lub choroby trwały przez co najmniej 6 miesięcy, jest znany jako przewlekła idiopatyczna zaparć (CIC).

Leczenie

Leczenie zwykle na zaparcia obejmuje dodanie ćwiczeń, suplementacji błonnika, płynów, zmiękczaczy kału i przeczyszczających, po określeniu, czy lek może być przyczyną. Leki na przewlekłe zaparcia należą laktulozę, lubiprostone i glikol polietylenowy. Amitiza jest lubiprostone, zatwierdzony w 2006 roku przez FDA do leczenia CIC.

Informacje o produkcie

Amitiza jest zatwierdzony w leczeniu przewlekłego zaparcia idiopatyczne (CIC) u dorosłych i leczeniu zespołu jelita drażliwego z zaparciem (IBS-C) u kobiet w wieku 18 lat i starszych. Amitiza nie jest dla tych z zablokowaniem jelit lub którzy podejrzewają zator, lub którzy mają ciężką biegunkę. Amitiza jest tabletka żel dwa razy dziennie z jedzeniem. Pomarańczowe tabletki zawierające 24 mcg lubiprostone są nakazane przez CIC; różowe tabletki zawierające 8 mcg są dla IBS-C.

Efekty

Wielu pacjentów odnotowano wypróżnienia w ciągu pierwszych 24 godzin po przyjęciu leku. W badaniach klinicznych u pacjentów średnio 5 do 6 wypróżnień tygodniowych. Nudności, biegunka i duszności może wystąpić po zażyciu AMITIZA; zawsze należy sprawdzić ze swoim lekarzem w sprawie powtarzających się lub poważnych objawów. Częste działania niepożądane to: nudności, biegunka, bóle głowy i bóle brzucha, które można przypisać do stanu, a także leki.

Skutki uboczne AMITIZA

Amitiza jest lek na receptę, który jest stosowany do leczenia przewlekłego zaparcia idiopatyczne. Jest on przeznaczony dla dorosłych. Lek przeznaczony jest do leczenia zaparć o nieznanej przyczynie, która nie jest związana bezpośrednio z dowolnego stanu pokarmowego. Jest to często stosowane do leczenia zespołu drażliwego jelita (IBS). Jak w przypadku każdego rodzaju leku, istnieje potencjalne skutki uboczne.

Większość częstych działań niepożądanych

Istnieje kilka częste działania niepożądane, które są bardzo często związane z AMITIZA, w tym ból głowy, biegunka, bóle brzucha i nudności. Te działania niepożądane zwykle nie są uważane za powód do niepokoju, ponieważ mają tendencję do ustępują po ciało dostosowuje się do medycyny. Jednakże, jeśli skutki uboczne pogorszyć lub marudzić, może być wymagana pomoc medyczna.

Inne częste działania niepożądane

Inne częste i zwykle mniejsze skutki uboczne AMITIZA są bóle brzucha; gaz i wzdęcia; zimne poty; nerwowość i niepokój; obrzęk stóp, kostek i rąk; kaszel; ból gardła; zawroty głowy; ból mięśni lub stawów; wymioty; i utrata apetytu.

Reakcje alergiczne

Być może ciężkie reakcje alergiczne mogą wynikać z AMITIZA użytku. Jeśli wystąpi reakcja alergiczna, należy zasięgnąć pomocy medycznej w nagłych wypadkach. Niektóre oznaki ewentualnej reakcji alergicznej na AMITIZA są obrzęk gardła, języka, warg, jamy ustnej i twarzy; problemy z oddychaniem; i wyrwanie się w ulach.

Natychmiastowe efekty uboczne

Niektóre osoby mogą zauważyć, że w ciągu godziny lub tak biorąc leki, odczuwają duszność i ucisk w klatce piersiowej. Te działania niepożądane mają tendencję do zanikania w ciągu około trzy godziny lub więcej, ale często powtarzające się. Ważne jest, aby powiadomić lekarza, jeśli masz te skutki uboczne.

Przedawkować

Jeśli podejrzewasz, że może miały zbyt wiele Amitiza, natychmiast skorzystać z pomocy lekarskiej. Niektóre objawy przedawkowania obejmują bóle brzucha AMITIZA, uderzenia gorąca, zawroty głowy, biegunka, wymioty, bóle głowy, omdlenia, bladość skóry i trudności z oddychaniem.

Najlepsze Leki Pain Relief Zaparcia

Zaparcie jest jedną z najczęstszych dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego w Stanach Zjednoczonych. To może dotknąć każdego w dowolnym momencie, ale często pojawia się w czasie ciąży i po porodzie lub zabiegu. Jest to także najczęściej u mężczyzn i kobiet w wieku powyżej 65 lat, w większości przypadków, zaparcia jest tymczasowe i może być traktowane z naturalnych środków, owoców i warzyw, i ponad-the-counter produkty. Ponadto, zaparcia można zapobiegać z prostego stylu życia i zmian w diecie.

Tło

Według Narodowego trawienia Chorób Informacje Clearinghouse, zaparcia spowodowane jest dwukropek pochłaniające zbyt dużo wody lub skurcze mięśni, słaby stołek, które poruszają się zbyt wolno. W wyniku tego kał może stać się suche i twarde. Objawy zaparcia często zawierają twardy stolec, nadmierne napinanie, krew w stolcu, bóle brzucha i rzadkie wypróżnienia --- Średnio mniej niż trzy wypróżnienia w tygodniu.

Leczenie

Oprócz zwiększenia poboru wody, jedzenia błonnika i ćwiczeń, pokarmy, które mogą pomóc utrzymać regularną pracę jelit należą winogrona, gruszki, soja, siemię lniane, morele, figi, brzoskwinie, brązowy ryż, fasola, otręby, suszone śliwki i warzywa liściaste. Środki przeczyszczające i inne leki są często używane w celu zmiękczenia stolca i zwalnia zaparcia, gdy zmiany w diecie nie są wystarczające.

Środki przeczyszczające

Środków przeczyszczających są chyba najczęściej stosowane over-the-counter leki przeczyszczające. Zapewniają szybką ulgę zaparcia powodując rytmiczne skurcze w ścianie jelita. Są one dostępne w postaci płynnej i pigułki. Solne środki przeczyszczające zazwyczaj stosuje się w ramach przygotowań do procedur chirurgicznych. Te środki przeczyszczające pracować czerpiąc wodę do jelita grubego, co ułatwia przejście stolca. Solne leki przeczyszczające są przyjmowane doustnie i szybko działać. Smar sierści przeczyszczające jelita z wodoodpornej folii, umożliwiając stołek pozostaje miękka, przechodzenie przez jelita łatwo.

Holistic

Lewatywa zawierają płyn, który działa przez nawilżenie stołek i zapobiegając jej coraz twardy i suchy. Są one podawane doodbytniczo są przydatne, gdy jest kału zderzanie się w odbytnicy. Soli Epsom lub sól morska może być również używany, aby pomóc złagodzić zaparcia. Po zmieszaniu z wodą, oba produkty umożliwiają eliminację w zaledwie 30 minut. Wreszcie, senna herbata jest często używany do zmiękczenia stolca i pomóc złagodzić zaparcia. Jedną torebkę może pomóc wprowadzić na eliminacji w ciągu kilku godzin.

Recepty

Amitiza, znany również lubiprostone jest aktywatorem kanałów chlorkowych, że wzrost zawartości płynu w stolcu. Został on zatwierdzony przez US Food and Drug Administration w 2006 roku w leczeniu przewlekłego zaparcia. Skutki uboczne AMITIZA mogą obejmować nudności, wymioty, biegunka i ból brzucha.

Cephula, MiraLax®, Duphalac, Glycolax i Laktuloza są popularne środki przeczyszczające osmotyczne. Osmotics zwiększenia ilości płynu wydzielanego w obrębie jelit, co prowadzi do wypróżnienia. Niektóre leki przeczyszczające osmotyczne wymaga recepty, podczas gdy inne mogą być zakupione over-the-counter. Najczęstsze skutki uboczne przeczyszczających osmotyczne obejmują nudności, wzdęcia, biegunka i wzdęcia.

Bez recepty

Inne leki i leki związane z zaparciami to Alophen, Citrucel, Correctol, Dulcolax, Ex-Lax FiberCon, Genfiber, Hydrocil, mleka Magnesia, Metamucil, Senokot i Visicol. Leki te mogą być stosowane w celu utrzymania regularne ruchy jelit lub leczenia zaparcia.

Ostrzeżenia

Środki przeczyszczające nie powinny być brane więcej niż dwa tygodnie bez zalecenia lekarza. Skontaktuj się z lekarzem, jeśli wystąpią zaparcia dla dwóch lub więcej tygodni, ruchy jelit towarzyszy silny ból czy krew jest obecna w stolcu.

Czy Amitiza bezpiecznie brać?

Amitiza to marka z przepisywaniem leków lubiprostone doustny środek przeczyszczający. Pomimo swojej skuteczności w łagodzeniu przewlekłych zaparć u kobiet i mężczyzn i zespół jelita drażliwego u mężczyzn, Amitiza stwarza ryzyko skutków ubocznych u niektórych pacjentów.

Rodzaje

Choć nieprzyjemne, najczęstsze skutki uboczne AMITIZA ogół nie stwarzają długoterminowe komplikacje zdrowotne. Częste działania niepożądane AMITIZA to nudności, biegunka, bóle brzucha, wzdęcia i bóle głowy.

Cechy

Skutki uboczne AMITIZA są najczęściej po dwa razy dziennie, a nie raz, według badań klinicznych FDA opublikowanych przez National Library of Medicine w USA.

Zagrożenia

Nierzadko pacjenci wystąpić reakcje alergiczne na AMITIZA, powodując ucisk w klatce piersiowej i duszność. Omdlenia, krwawienia z odbytu i zwiększona częstość akcji serca są rzadkie dodatkowe ryzyko związane z AMITIZA, ostrzega National Library of Medicine w USA.

Ciąża

Amitiza nie jest bezpieczny do stosowania w czasie ciąży, a kobiety w wieku rozrodczym powinny stosować jakąś formę antykoncepcji podczas stosowania leku, sugeruje, Mayo Clinic.

Rozważania

Amitiza nie jest bezpieczny do stosowania u dzieci, a mężczyźni nie powinni stosować leku w leczeniu zespołu jelita drażliwego, donosi US National Library of Medicine. Jeśli masz historię zablokowania jelit lub ciężkiej biegunki, może nie być bezpieczny, aby podjąć AMITIZA ostrzega Mayo Clinic.

Kryteria użytkowania AMITIZA

Amitiza jest lek, który został zatwierdzony przez US Food and Drug Administration (FDA) w styczniu 2006 roku w leczeniu przewlekłych zaparć dorosłych nieznanego pochodzenia ustnej. Aktywny składnik Amitiza jest lubiprostone. To działa na kanałach chlorkowych w jelitach, powodując wydzielanie płynu, który pomaga usunąć problem i złagodzić objawy. Stosowanie leku wymaga spełnienia określonych kryteriów.

Przewlekłe zaparcia

Przewlekłe zaparcia występuje zarówno u mężczyzn jak i kobiet, ale jest bardziej powszechne u kobiet. Amitiza jest przewidziany po rozpoznaniu dorosłych przewlekłe zaparcia z nieznanej przyczyny i mniej niż trzech spontanicznych wypróżnień w ciągu tygodnia. Warunek ten jest zwykle towarzyszy parcia, wzdęcia brzusznego i dyskomfortu jamy brzusznej. Amitiza nie jest uznawany, dopóki inne zabiegi, takie jak środek przeczyszczający luzem lub osmotycznego próbowano bezskutecznie.

Zespół jelita drażliwego z zaparciem

W kwietniu 2008 r Amitiza został zatwierdzony przez FDA w leczeniu zespołu jelita drażliwego z zaparciem (IBS-C) u kobiet w wieku powyżej 18 lat Amitiza mogą być przepisane po rozpoznaniu IBS-C, w którym istniało co najmniej sześć miesięcy z bólem lub dyskomfort z napinających lub twarde stolce co najmniej 25 procent i mniej niż trzy spontaniczne wypróżnienia w tygodniu. Jeśli kobieta jest w wieku rozrodczym, musi być ujemny test ciążowy i zrozumienie i umiejętność korzystania z antykoncepcji. Zdrowa dieta i mniej wymijającą leki, takie jak masowe i osmotyczne środki przeczyszczające, są brane pod uwagę przed AMITIZA. W badaniach przesiewowych IBS-C na raka jelita grubego, niedoczynność tarczycy, zaburzenia miednicy podłogi i nieprawidłowości kręgosłupa kręgowego muszą być zakończone przed przyjęciem tego leku.

Negatywne Wskazania

Amitiza nie może być stosowany przez osoby z podejrzeniem niedrożności jelit lub z chorobą nerek lub wątroby. Musisz być w stanie połknąć kapsułkę. To nie jest dla osób z ciężką biegunką lub kobiet starających się zajść w ciążę, będących w ciąży lub karmienia piersią.

Lek stosowany w Wstrząsy i depresji

Wstrząsy i depresja zarówno zaburzenia, które mogą być obsługiwane z wykorzystaniem leków. Jednakże klas leków stosowanych w leczeniu depresji i drżenia nie same.

Przyczyna

Według FamilyDoctor.org, depresja może być spowodowana przez genetyczne, środowisko lub brakiem równowagi neuroprzekaźników. Wstrząsy mogą być dziedziczone lub może wynikać z choroby, takiej jak choroba Parkinsona lub stwardnienie rozsiane.

Leczenie

Olejki drgań, które mogą być dziedziczne są zwykle leczone propranolol leku, benzodiazepinowy lub leku. Drżenie z powodu choroby Parkinsona mogą być zarządzane z anty-cholinergiczne leków.

Rodzaje

Propranolol, który zmniejsza częstość rytmu serca jest przewidziany chorobami serca i benzodiazepiny są stosowane w leczeniu zaburzeń lękowych formy. Anty-cholinergiczne leki stosowane w leczeniu otępienia.

Leki przeciwdepresyjne

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, najbardziej popularny rodzaj leku przeciwdepresyjnego jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Skutki uboczne

Drżenie rąk i drżenie mięśni mogą być ewentualne skutki uboczne leków przeciwdepresyjnych, według FamilyDoctor.org. MindDisorders.com stwierdza, że ​​depresja może być skutkiem ubocznym propranolol.

Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona

Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona


Choroba postępująca choroba Parkinsona powoli niszczy lub osłabia komórek mózgu odpowiedzialnym za co neurotransmiter dopaminę. Niestety, choroba Parkinsona dotyka także innych neuroprzekaźników, takich jak serotonina, neuroprzekaźnik, niż wpływa na nastrój.

O serotoniny

Niski poziom krążącego serotoniny może prowadzić do depresji, lęku i paniki u pacjentów z chorobą Parkinsona, opisano Foundation Choroba Parkinsona (PDF).

Znaczenie

Dwadzieścia procent osób z rozpoznaną chorobą Parkinsona, depresję przed wystąpienia objawów motorycznych, takich jak drżenie, sztywność mięśni i zaburzenia równowagi, mówi University of Chicago Medical Center. Podczas przebiegu choroby Parkinsona, co najmniej 40 procent pacjentów rozwijają się kliniczne depresji dodaje PDF.

Funkcja

Leki wychwytu zwrotnego serotoniny zachęcić mózgu użyciu dostępnej serotoniny w mózgu poprzez zapobieganie komórek mózgowych reabsorpcji neuroprzekaźnika.

Rodzaje

Lekarze zazwyczaj przepisać klasę leków zwanych zwrotnego wychwytu serotoniny selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, w tym paroksetyna (Paxil), citalopram (Celexa) oraz fluoksetyna (Prozac), wyjaśnia, University of Chicago Medical Center.

Skutki uboczne

SSRI mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak nudności, bóle głowy, bezsenność, wysypka i agitacji, zgodnie z Mayo Clinic. Pacjenci z chorobą Parkinsona mogą w dalszym ciągu odczuwają zmęczenie i apatię, biorąc leki z grupy SSRI, mówi Instytutu Parkinsona i Klinicznej Centrum.

Leki na drżenie

Drżenie, znany również jako drżeniem najczęściej występuje u rąk, ale może również wystąpić w dowolnej części ciała. Objawy są najbardziej widoczne podczas próby wykonania prostych zadań, takich jak pisanie, podnosząc szklankę wody lub próbuje zawiązać buty. Chociaż nie jest to stan zagrażający życiu, objawy drżeniem może pogarsza się w czasie. Drżenie samoistne może pojawić się w każdym wieku, i zgodnie z National Institutes of Health, ponad 14 procent osób powyżej 65 lat mają.

Leki

Chociaż ludzie z łagodnym drżeniem nie trzeba będzie leczyć warunek, jeśli objawy nasilą się, może chcesz zobaczyć lekarza o leki. Lekarz może przepisać beta blokery, takie jak propranolol, atenolol i metoprolol, aby pomóc kontrolować drżenie. Niestety, jeśli wcześniej istniejących warunków zdrowotnych, takich jak astma lub problemy z sercem, nie można brać beta blokerów. Inne opcje są leki stosowane w leczeniu padaczki, takie jak gabapentyny i topiramatu, i uspokajające dla ludzi, których wstrząsy są gorsze od stresu i niepokoju. Dla osób z drżeniem głowy i głosu, Botox może pomóc złagodzić objawy na okres do trzech miesięcy w czasie. Botox nie jest przydatna do drżenia rąk.

Terapii i chirurgii

Fizycznej terapeuta może nauczyć się ćwiczenia w celu zmniejszenia drżenia poprawiając kontrolę mięśni i koordynację. Możesz używać cięższych talerze i naczynia w domu, jak również szersze długopisy i ołówki, kiedy piszesz. Jeśli leki są nieskuteczne i leczenie, lekarz może zalecić operację. Procedura ta nazywana jest głęboka stymulacja mózgu, gdzie długo, urządzenie elektryczne jest wstawiony do wzgórza. Przewód od sondy jest następnie rozebrany pod skórą klatki piersiowej, w którym urządzenie jest wszczepiony. To urządzenie wysyła impulsy elektryczne, które sygnały we wzgórzu, które powodują drżenie zatrzymać.

Strona główna zadośćuczynienie

Jest bardzo ważne, aby umiarkowane spożycie alkoholu i kofeiny. Środki pobudzające, takie jak kawa wytwarzać adrenalinę w organizmie, co prowadzi do pogorszenia drżenia. Alkohol może pojawić się uspokoić drżenie, ale gdy słabnie wrócą w formie bardziej nasilonej. Uzależnienie od alkoholu, aby stłumić drżenie jest głównym problemem dla osób z chorobą. Najważniejszą rzeczą jest, aby nauczyć się zrelaksować, ponieważ stres i zmęczenie są najczęstszą przyczyną wstrząsów. Uzyskanie odpowiedniej ilości snu i ćwiczeń jest najważniejsza, gdy próbuje kontrolować drżenia.

Leki stosowane w bólu z Porażeniem Mózgowym

Ból z porażeniem mózgowym (CP), zaburzeń neurologicznych, które wpływają koordynacji mięśniowej i ruch ciała może być spowodowany przez szczelne mięśni. Różne leki mogą pomóc zapewnić CP bólu.

Rodzaje

Przeciwskurczowe i przeciwskurczowe wstrzykiwania są zazwyczaj rodzaj leków stosowanych w łagodzeniu bólu CP.

Przeciwskurczowe

Przeciwskurczowe zazwyczaj są w formie tabletek. Diazepam (Valium) baklofen (Lioresal) i dantrolen sodu (Dantrium) są przykładami przeciwskurczowe.

Wstrzykiwania przeciwskurczowe

Iniekcji przeciwskurczowe są wstrzykiwane bezpośrednio do organizmu. Botox wstrzykiwań i alkohol "myje" są rodzaje przeciwskurczowych iniekcyjnych do łagodzenia bólu CP.

Korzyści

Leki stosowane w mózgowym porażeniem dziecięcym łagodzenia bólu rozluźnić mięśnie, co pomaga funkcjonować porażenie mózgowe chorych lepiej.

Skutki uboczne

Przeciwkonwulsyjne może doprowadzić do zmęczenia. W rzadkich przypadkach może zastrzyki z botoksu mogą powodować problemy z oddychaniem lub połykaniem.

Neuropatia leki

Neuropatia obwodowa zwykle objawia się drętwienie i ból rąk i stóp. Zwykle sygnał innym zaburzeniu u, ból związany z neuropatią obwodową jest często określany jako mrowienie lub pieczenie. Choć cukrzyca jest jedną z głównych przyczyn neuropatii, infekcji, urazów, toksyn i problemów metabolicznych, również może wywołać stan. Najczęściej, neuropatii mogą być leczone, jeśli stan bazowy traktowany jednak istnieją pewne terapie ukierunkowane na objawy oraz neuropatia.

Leczenie

Jeśli przyczyna neuropatii jest traktowany, drętwienie i ból będzie rozwiązać na własną rękę. Jednakże, lekarz może przepisać leki, aby pomóc w bólu związanego z neuropatią. Jeśli objawy są łagodne, over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i naproksen są zwykle wystarczająco. Jeśli nie, lekarz może przepisać coś mocniejszego. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ niektóre z tych leków zawierają opiaty, które mogą być uzależniające. Ponadto, niektóre leki, przeznaczone do leczenia epilepsji, takich jak gabapentyna, topiramat i pregabaliny pomoc bólu. Leki te często mają efekty uboczne, takie jak zawroty głowy i senność.

Innych leków

Lekarz może także zaproponować stosowania poprawki z miejscowego środka znieczulającego lidokainy. Przez zastosowanie go do obszaru z najbardziej ból, te poprawki będą znieczulić obszar. Można użyć do trzech poprawek w ciągu dnia. Jedynym skutkiem ubocznym ludzi doświadczyło jest wysypka w miejscu plastra. Leki stosowane do zwalczania depresji, takich jak amitryptylina i nortryptylina również stosować u pacjentów z neuropatią. Poprzez wpływ na sposób Twój mózg i rdzeń kręgowy ból procesu, te leki zatrzymać objawy związane z neuropatią.

Domowe leki

Ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje stopy, jeśli masz neuropatii. Jeśli nosisz obcisłe skarpety lub obcisłe buty, może to prowadzić do bardziej intensywnego bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, zalecane są miękkie, luźne bawełniane skarpety i ocieplane buty. Ważne jest również, aby korzystać w celu kontroli poziomu cukru we krwi i pomaga zmniejszyć ból. Lekarze zalecają także, aby rzucić palenie, ponieważ ma negatywny wpływ na układ krążenia. Inne sposoby, aby uniknąć nasilenia neuropatii są masuje swoje ręce i nogi i unikanie zbytniego nacisku na łokciach i kolanach przez dłuższy czas.

Jak Daj Leki na Parkinsona Pacjenta

Jak Daj Leki na Parkinsona Pacjenta


Według Fundacji chorobą Parkinsona, co najmniej 50 procent wszystkich chorych na Parkinsona, tracą zdolność do połykania normalnie. Tracą kontrolę mięśni w ustach i gardle, ich języka i szczęki mięśnie stają się osłabione i mechanizm, który powoduje, że automatycznie przełknąć śliny jest zakłócony, co sprawia, że ​​trudno jest brać leki.

Techniki relaksacyjne

Kiedy pacjenci Parkinsona mają trudności w połykaniu, lek ten może powodować niepokój. Jest napięte marek połykania jeszcze trudniejsze, dlatego tak ważne jest, aby pomóc pacjentowi zrelaksować się przed podaniem leków. Głębokie ćwiczenia oddechowe mogą pomóc zrelaksować mięśnie przełyku. Pacjent powinien wziąć wolne głębokie oddechy i wizualizacji jest w stanie połknąć bez trudności. Czasami pomaga grać miękkie muzyki lub przyciemnić oświetlenie.

Postawa

Pacjenci z chorobą Parkinsona należy siedzieć w pozycji pionowej pod kątem 90 stopni, gdy zażywasz leki. Przechylając głowę podczas połykania tabletki nie jest zalecane, ponieważ może to zwiększać prawdopodobieństwo płynu z dostaniem się do płuc. Głowa powinna być pochylił lekko do przodu z Chin, wskazując w stronę klatki piersiowej, która pomaga przenieść leku do tylnej części gardła. Po zażyciu leku, pacjenci Parkinsona powinien pozostawać w pozycji pionowej przez co najmniej 30 minut.

Harmonogram leku

W większości przypadków, leki doustne, który reguluje poziom dopaminy w mózgu jest sposobem opanowywaniu objawów choroby Parkinsona. Dopamina jest neuroprzekaźnikiem, który umożliwia ruch mięśni sterowania i opóźnianie dawkę przez zaledwie 15 minut może spowodować objawy nasilają się przez kilka godzin. Dlatego trzymanie się harmonogramu leków ma zasadnicze znaczenie dla pacjentów z chorobą Parkinsona. Ważne jest również, aby skorelować lekami przyjmowania pokarmu, jak dopaminy, nie powinny być podejmowane w ciągu 30 minut po spożyciu białek. Bądź świadomy tego, jak jedzenie oddziałuje z wszystkich leków, i planu.

Korekty leki

Ma lekarz przeglądu pacjenta listę leków do ustalenia, czy każdy z nich może być ograniczona lub zaniechana. Zapytać farmaceutę, które, jeśli występują, są dostępne leki w postaci ciekłej. Idąc od pigułki do cieczy będzie prawdopodobnie wymagać dostosowania dawki i czasu, ale wielu pacjentów ciecze łatwiej połknąć. Niektóre tabletki mogą być podzielone na mniejsze kawałki, aby ułatwić połykanie łatwiejsze i kapsułki mogą być czasami otwarty, a granulki posypane na łyżce jabłkowym lub jogurtu. Nigdy złamać pigułki lub otwierać kapsułki bez konsultacji z farmaceutą.

Terapia mowy i połykania

Jeśli zaburzenia połykania są ciężkie, pacjent może wymagać poddania się terapii z wyszkolonymi. Logopeda może nauczyć pacjenta technik, które sprawiają, że połykania bezpieczniejsze i może pokazać mu ćwiczenia, które będą bardziej efektywnie pomagają mięśnie gardła i funkcji przełyku. Takie leczenie może spowolnić szybkość spadku funkcji połykania i poprawy zdolności do podjęcia leczenia pacjenta.

Leki na CIPN

Leki na CIPN


CIPN jest skrótem indukowanej przez chemoterapię neuropatii obwodowej, choroby związane z chemioterapią, który powoduje uszkodzenie obwodowego układu nerwowego. Obwodowy układ nerwowy przesyła informacje sensoryczne pomiędzy ośrodkowym układzie nerwowym i w pozostałej części ciała, zwłaszcza na rękach i stopach, a w mniejszym strony, pęcherz i jelita. Podczas Cancer Program podtrzymujące, sieci on-line, sugeruje, że nie ma skutecznych metod leczenia, które zostały uwierzytelnione całkowicie wyleczyć lub odwrócić ten rodzaj szkody, w łagodnych przypadkach, nerwy obwodowe są w stanie naprawić sami. Jednak w ciężkich przypadkach, objawy mogą utrzymywać się w nieskończoność. Chociaż ogólna reakcja środowisku medycznym jest do leczenia objawów, nie były obiecujące terapie, które zapobiegają i do tyłu część tych objawów CIPN.

Objawy CIPN

Objawy CIPN dotyczą nerwów wpływ chemioterapii. Natomiast nerwy ruchowe są bardziej chronione przez centralny układ nerwowy, nerwy czuciowe są bardziej podatne na chemioterapię wpływa. Pacjentów może wystąpić szereg objawów, w tym drętwienie, mrowienie lub pieczenie. Ponadto zwykłe czynności, jak dotykanie zimnej powierzchni może stać się bolesne i poszkodowany może mieć zmniejszoną wrażenie ruchu lub odruchów. Zaburzenie na ogół zaczyna się w opuszkach palców rąk i nóg, może prowadzić do "hodowli i rękawice" wzór i może prowadzić do osłabienia kończyn i kończyn. Nasilenie CIPN jest zmienna i zależy od dawki i wstępnych warunków; ale wystąpienie może rozpocząć się już w pierwszej dawki chemoterapii.

Leczenie objawowe

Podstawowym celem leczenia CIPN jest zmniejszenie bólu i zwiększa mobilność fizyczną, zwłaszcza jeżeli wymagane jest chemioterapia. Nieleczone objawy mogą powodować przerwy w leczeniu. Lekarz może zamówić zawodową lub fizycznej terapii w celu poprawy umiejętności motoryczne i drobne. Ponadto, leczenie relaks, accupuncture, medytacji lub leki przeciwdepresyjne, aby pomóc pacjentowi lepiej radzić sobie ze zmianami życia może być przepisywany. Terapia Zarządzanie Calmare Ból jest stosunkowo nowa metoda leczenia opracowana przez Calmarett. Urządzenie, biofizycznych, a nie inwazyjnego narzędzia biochemiczne, jednocześnie traktuje wielu czujników bólowych wysyłając sygnał bez bólu. Ten impuls elektryczny zastępuje sygnały bólu i staje się dominującą sygnał odbierany przez mózg. Według oszukać mózg, zapewnia ulgę pacjentowi.

Środki zapobiegawcze

Według Ellen M. Lewiński Smith, PhD, APRN-BC, AOCN i adiunkt na Uniwersytecie Michigan School of Nursing, coraz większą uwagę należy zwrócić na pogarszającą CIPN objawy związane u chorych na raka i ich wpływ na jakość życia. Zapobieganie wydaje się być najlepszym sposobem na poprawę jakości danej CIPN życia pacjenta. Smith sugeruje, że do obróbki wstępnej oceny powinny zostać przeprowadzone zanim pacjent zaczyna kurs chemioterapii. Niektóre wcześniej istniejące warunki zdrowotne i życiowe, takie jak cukrzyca, pewne niedobory żywieniowe i alkoholizm mogą predysponować pacjentów chorych na raka do poważnych ataki CIPN. Ponadto, ucząc pacjentów, by stać się świadomi swoich objawów CIPN, jakie sytuacje lub bodźce zaostrzyć ich objawy i jak reagować na symptomy pogorszenia czyni pacjenta sterownik we własnym terapii, która łagodzi stres i niepokój.

Zabiegi witaminowe

Istnieją pewne dowody na to, że w badaniach pilotażowych suplementacja witaminy E pozwala uniknąć lub zmniejszyć działania niepożądane CIPN. W październiku 2010 roku, większe badanie kliniczne jest prowadzone przez North Central Cancer Treatment Grupa analizuje związek między witaminą E i CIPN.

Zabiegi holistyczne

Studia w College of Medicine Krajowego Natural sugerują, że holistyczne podejście do CIPN może skutecznie odwrócić i zapobieganie objawy. W swoim artykule, "Skuteczne leczenie Oksaliplatynę-neuropatii obwodowej wywołanej z naturalnej," Miłość i Weizer badali efekty diety, suplementy, ćwiczenia, hydroterapię i Neurosol na pacjentów z nowotworem CIPN. Neurosol, suplement diety bogatej w przeciwutleniacze produkowane przez Metagenics, jest przeznaczony do obsługi funkcji nerwów obwodowych. W swoich badaniach, pacjenci byli umieścić na całych diet probiotycznymi ekologicznej jogurt i kefir do kontroli biegunki i stabilizacji wagi. Glukonian cynku dodano do odtworzenia u pacjenta poczucie dobrego smaku i Neurosol podawano w dawce jednej softgel dwukrotnie w ciągu dnia podczas chemioterapii. At-home hydroterapia zawarte sobie ocieplenia rękawiczki i skarpetki, aby zwiększyć krążenie. Wyniki pokazały odwrócenie objawów CIPN i dramatyczną poprawę Jakość życia pacjentów.

Jak korzystać z leków na receptę leczyć ból szyi

Jak korzystać z leków na receptę leczyć ból szyi


Zastosowanie leków na receptę w leczeniu bólu szyi nie jest powszechną praktyką. Jako całość, lekarze unikają przepisując leki na ból szyi, chyba że badania zostały wykonane i stwierdzenia, że ​​pacjent rzeczywiście potrzebuje pomocy w radzeniu sobie z dyskomfortem. Jest to przede wszystkim ze względu na fakt, że leki na receptę dostępne w leczeniu bólu szyi są raczej mocna i ma kilka istotnych skutków ubocznych.

Instrukcje

Wybierz odpowiedni rodzaj leków na receptę

1 Użyj doustne sterydy dla ostrego bólu szyi, który nie reaguje na over-the-counter (OTC) leków. Należy mieć na uwadze, że steroidy nie należy do więcej niż jednego tygodnia.

2 Należy poinformować lekarza, czy jesteś na cukrzycę lub masz aktywną infekcję, jak sterydy kolidować z niektórych naturalnych procesów w organizmie i może powodować poważne skutki uboczne.

3 Zapytaj swojego lekarza o narkotycznych leków przeciwbólowych, jeśli doznał niedawno kontuzji i ból stał się wyniszczające.

4 Należy poinformować lekarza, jeśli w przeszłości spożycia narkotyków lub uzależnienia, jak narkotyki mogą stać się uzależniające. Chociaż może to być pomocne przy krótszych okresach czasu, uzależnienia staje się bardziej akceptowany w długotrwałym użytkowaniu.

5 Należy pamiętać, że środki odurzające nie może być stosowany dłużej niż 10 do 14 dni, a ciało staje się w końcu tolerancję na leki i narkotyki nie działają.

6 Rozważmy zwiotczających mięśnie w leczeniu bólu szyi spowodowanego skurczem mięśni. Jest to szczególnie przydatne w ludzi, którzy są poważne obciążenie i mogą skorzystać z ogólnej uspokajający efekt zwiotczających.

7 Nie bierz zwiotczających mięśnie, jeśli masz pracę, która wymaga jazdy, dbałość o szczegóły i równowagi. Twoja zdolność wydajność może być znacząco zmniejszona przy podejmowaniu tego typu leków.

Wskazówki

  • Jeśli próbowałeś at-home środków radzenia sobie z bólem karku, bez wyników, należy poprosić lekarza o możliwości przechodzi serię testów w celu wykluczenia poważnych problemów zdrowotnych, takich jak pęknięcia dysku lub powikłań z migreny.
  • Wiele leków na receptę dostępnych na ból szyi może być wciągająca, więc powinny być podejmowane tylko pod ścisłym nadzorem lekarza. Niektóre z nich mogą mieć również poważne skutki uboczne, takie jak wrzody żołądka, wysokie stężenie cukru we krwi i senność.
  • Nie należy przerywać stosowanie recepty przeciwbólowe bez zgody lekarza. Wiele leków stosowanych do leczenia ostrego bólu u pacjentów, które wymagają odsadzenia się je stopniowo w celu uniknięcia stresu.

Jak używać bez recepty leków na ból szyi

Jak używać bez recepty leków na ból szyi


Stosowanie leków w leczeniu bólu szyi powinny być traktowane jako ostateczność. Gdy mamy do czynienia z bólem karku, to najlepiej zacząć od zabiegów niechemicznych, takich jak aplikacje ciepła lub lodu i ćwiczeń. Korzystanie z ponad-the-counter (OTC) leków może być pomocne w leczeniu ostrego bólu lub do sporadycznego użytku z przewlekłym bólem. Jednak najlepiej jest unikać polegania wyłącznie na leki, aby poradzić sobie z bólem karku.

Instrukcje

Użyj Leki OTC Battle Oral ból szyi

1 wybrać Niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak aspiryna, aby zmniejszyć ból i zapalenie w tym samym czasie.

2 nie ma lek przeciwbólowy, przez długi okres czasu lub w dawkach wyższych niż podane na butelce. Jeśli nie reaguje na leki, może to być czas, aby włączyć lub szukać alternatyw.

3 Unikaj leki przeciwzapalne jak najwięcej, jeśli cierpią z powodu częstych zgaga, ból brzucha lub nudności.

4 Zapytaj lekarza o zalecenia dla OTC leków, które mogą najlepiej dopasować swój dyskomfort szyi i znanej tolerancji bólu. Niektórzy ludzie lepiej reagują na kwas acetylosalicylowy, inne cieszyć lepszą ulgę z ibuprofenem.

Stosowania miejscowego przeciwbólowe leczyć ból szyi

5 Używaj żeli, maści lub podobnych produktów do miejscowego bólu. Niektóre z tych produktów wytworzenia efektu ogrzewania lub chłodzenia, które mogą rzeczywiście intensywność uczucie ulgi.

6 Czytaj etykiety, aby upewnić się, że nie jesteś uczulony na którykolwiek ze składników preparatu. Niektóre leki mogą powodować miejscowe reakcje skórne.

7 Wybierz miejscowe przeciwbólowe dla trwalszych pomocy lub do natychmiastowego zwolnienia. Doustne leki zazwyczaj dłużej kopać.

8 Użyj transdermalny, jeśli czujesz się nieswojo ze stosowania maści. Łatki są sprzedawane bez recepty i są znany z trwałą ulgę (do ośmiu godzin). Są popularnym wyborem do leczenia bólu bez niechlujstwa i zapachów, które są związane z żeli i kremów.

9 Wybierz poprawkę samonagrzewająca w leczeniu bólu szyi. Ciepła może stanowić dodatkowy środek komfortu ból, napięte mięśnie.

Wskazówki

  • Większość ludzi reaguje na leki OTC. Jeśli próbowali leki OTC na kilka dni bez wyników, może być konieczne, aby skonsultować się z lekarzem.
  • OTC przeciwbólowe leki mogą mieć postać doustnych leków do stosowania miejscowego, albo produktów użytkowych.
  • Nigdy nie bierz leki OTC bez nauki o możliwości szkodliwych interakcji leków z jakichkolwiek leków na receptę, które bierzesz. Możesz się dowiedzieć o szkodliwych interakcji z lekarzem lub farmaceutą.

Leki na ból szyi

Ból szyi może być ostry lub przewlekły i może prowadzić do depresji i bezsennych nocy. Istnieje wiele różnych leków na ból szyi, w tym ponad-the-counter, domu środków i leków na receptę. Skontaktować się z lekarzem, jeśli ból szyi staje się ciężka, aby uzyskać pomoc w leczeniu bólu. Wraz z leków w leczeniu bólu szyi, odpoczynek i fizykoterapii pomogą.

Paracetamol

Paracetamol, znany też jako Tylenol może być jedną z najbardziej skutecznych od recepty leków na ból szyi i innych dolegliwości. Może ona również mieć jak najmniej efektów ubocznych. W przeciwieństwie do aspiryny, nie jest przeciwzapalną, ale działa poprzez wyłączenie percepcję bólu w mózgu.

Narkotyki

Przewlekłego bólu szyi, narkotyków może być bardziej pomocny niż over-the-counter leków lub środków domu. Bądź jednak ostrożny, bo narkotyki mogą stać się uzależniające. Popularne leki narkotyczne obejmują przewlekłą Tylenol 3 z kodeina, Darvocet, Vicodin, Percocet i Oxycontin. Leki te działają poprzez zarządzanie ból. Nie rzeczywiście pozbyć się bólu całkowicie, ale wyjmij ją.

Zwiotczających

Środki zwiotczające mięśnie są grupą leków, które mają działanie uspokajające podobny wpływ na organizm. Pomagają zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi. Soma, Flexeril i Valium to tylko niektóre ze znanych zwiotczających mięśnie, aby pomóc zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi.

Sterydy doustne

Doustne sterydy są nie-narkotyczny lek na receptę. Są to bardzo silne leki przeciwzapalne, które czasami mogą pomóc złagodzić ból szyi. Są one przeznaczone do krótkotrwałego użytku.

Niesteroidowe leki przeciwzapalne

NLPZ, lub niesterydowe leki przeciwzapalne takie jak aspiryna działa znacznie zmniejszenie zapalenia, które mogą pochodzić z bólu szyi, ale mają mniej efektów ubocznych w porównaniu do kwasu acetylosalicylowego. Najczęstsze rodzaje NLPZ są ibuprofen, naproksen i Celebrex.

Jak korzystać z leków na receptę leczyć mięśni Strain

Jak korzystać z leków na receptę leczyć mięśni Strain


Stosowanie leków na receptę do leczenia kontuzji jest zazwyczaj zarezerwowane dla cięższych przypadkach, zwłaszcza tych, w których może być wymagane chirurgii. Ponieważ napięcie mięśni dotyczy rzeczywistej rozdzierania mięśnia od cięgna zastosowanie odpowiedniej zwiotczający mięśnie i środek przeciwbólowy może być bardzo skuteczny w zmniejszaniu przepływu i zwiększenie stopnia pokrycia.

Instrukcje

Użyj receptę w leczeniu kontuzji

1 udać się do lekarza w celu określenia nasilenia napięcie mięśni i czy leki na receptę powinny być stosowane.

2 Skonsultuj się z lekarzem, czy będzie trzeba kombinacji środek przeciwbólowy i zwiotczający mięśnie, czy tylko jednego z tych dwóch. Dostępne opcje leczenia, oczywiście, się różnić w zależności od stopnia obciążenia mięśnia.

3 Za pomocą zwiotczające mięśnie, takie jak Somie (****), który jest powszechnie przepisywany lek stosowany do leczenia kontuzji. Możesz dowiedzieć się więcej o leku na DRCNet Drug Biblioteki (patrz źródła poniżej). Należy pamiętać, że większość środków zwiotczających mięśnie mają wiele działań ubocznych, a zwłaszcza zawroty głowy i ospałość. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych podczas korzystania z większości zwiotczających mięśnie, więc skontaktować się z lekarzem.

4 Zapytaj o zastosowaniu dodatkowego środka przeciwbólowego lub przeciwbólowe leki, jeśli są w wiele bólu. Wielu lekarzy doradza używanie ibuprofenu, które można kupić bez recepty, ale mocniejsze wersje są dostępne w razie potrzeby siły receptę.

5 Przejdź do wszystkich innych metod leczenia, takich jak okłady z lodu, kompresji i rehabilitacji fizycznej, podczas gdy za pomocą leków na receptę. Wielu pacjentów może być zbyt uzależnione od pozytywnych wyników, które otrzymują od leków i nie przyklejają się do bardziej kompleksowego planu leczenia.

6 Wykorzystanie źródeł internetowych, takich jak eMedicine.com więcej informacji na temat możliwości leczenia szczepów mięśni (patrz źródła poniżej).

Wskazówki

  • Pamiętaj, aby poinformować lekarza, jeśli pacjent był w przeszłości problemy z uzależnieniem od leków na receptę, zwłaszcza przeciwbólowych i zwiotczających mięśnie. To może zmienić swój wybór, dla którego środek przeciwbólowy lub zwiotczający mięśnie do przepisywania.
  • Skuteczność leków przeciwbólowych i zwiotczających może dać poczucie pewności, że uraz goi się szybciej niż jest. Nie overexert obszar rannych aż lekarz powie Ci, że to jest właściwie wyleczony.

Leki na bóle mięśni

Bóle mięśni występują, gdy mięśnie były zbyt napięte i wywarł. Występuje obrzęk, ból mięśni i czuć fizyczny ruch mięśnia poczuje ograniczona. Bóle mięśni może być generalnie wyleczyć w domu, a reszta jest niezbędna. Jeśli ból w mięśniu dłużej niż trzy dni, może być szczep obecny, ale ogólnie, bóle mięśni przez około dwóch dni.

Przyczyna

Kiedy mięśnie są zbyt napięte, małe łzy występują we włóknach mięśniowych. Mięśni ma tendencję do pęcznienia z powodu płynów budynku w łzy i ból jest odczuwany jako mięsień jest rozciągnięty. Ból ten trwa zwykle około dwóch dni, w tym czasie przetargu i mięśni ból czuje w dotyku. Może poczuć bolesne przenoszenia i używać mięśni w tym czasie.

Rozwiązanie

Poprzez zwiększenie krążenia i przepływu krwi przez mięśnie, można przyczynić się do rozbicia i usunięcia nagromadzonych płynów i kwasów, które powodują ból. Dlatego każda działalność, która polega na zwiększeniu ciepło i przepływu krwi przez obszar pomoże zarówno złagodzić ból bóle mięśni, a także zachęcać do mięśni leczyć szybciej.

Leczenie

Bóle mięśni, ból można leczyć stosując dowolny lek przeciwzapalny sprzedawane bez recepty, takie jak ibuprofen. Istnieje wiele substancji leczniczych kremów, które można trzeć na bóle mięśni. Te kremy poczuć się jak ciepło, kiedy stosowane i są dostępne bez recepty z dowolnej aptece. Masaż jest bardzo popularne leczenie bólu mięśni. Masaż rozciąga mięśnie, zwiększa przepływ krwi i zachęca drenaż limfatyczny.

Leczy

Aby złagodzić bóle mięśni i wspomaga proces gojenia, można moczyć mięśni w ciepłej kąpieli, zastosować pakiet ciepła lub siedzieć w saunie. To pomoże się zrelaksować mięśnie i zwiększa przepływ krwi. Rozciąganie jest bardzo skutecznym sposobem na zwiększenie przepływu krwi i ciepło przez mięśni, ale należy zachować ostrożność, aby nie przesadzić. Lekkie ćwiczenia, takie jak chodzenie także pomaga w naprawie mięśni. Olejki eteryczne, takie jak pieprz czarny rozmarynu i również przyczyniają się do zmniejszenia bólu, gdy stosuje się domięśniowo.

Zapobieganie

Aby uniknąć wysiłku i bóle mięśni, ciepłe i rozciągnąć mięśnie przed treningiem. Weź pięć do 10 minut, aby rozciągnąć i rozgrzać mięśnie stopniowo, budując intensywność ćwiczeń powoli. Uniknąć uderzenie wysokiej intensywności aktywności fizycznej. Unikać overexerting mięśni przez długie okresy czasu. Pamiętaj, aby ochłodzić się po ćwiczenia stopniowo zmniejszając intensywność i rozciąganie na pięć do 10 minut ponownie.

Jakie są leki na zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest stanem, w którym nogi danej osoby staje się nerwowy lub bolesne, gdy są w stanie spoczynku. To jest częstym schorzeniem kobiet w ciąży, ale może również wpływać na innych ludzi. Objawy, które mogą wynosić od palenia do poczucia konieczności noga "zasnąć" na niekontrolowany przymus poruszania, dotyczy wszystkich ludzi na różnych stawek intensywności. Objawy mogą być zarządzane za pomocą różnych środków.

Zapobieganie

Zapobieganie może oznaczać zwolnienie z objawów u większości pacjentów z rozpoznanym RLS. Utrzymanie mnóstwo ćwiczeń w ciągu dnia może pomóc mięśnie nóg relaks w godzinach wieczornych. Ponadto, pacjenci RLS z pitną powinny unikać zbyt kofeinę lub alkohol, jak również zużywających produktów tytoniowych. Niektórzy pacjenci uważają, że biorąc gorącą kąpiel lub za pomocą klawiszy z podgrzewaną wodą w nocy przed snem może uspokoić swoje mięśnie i złagodzić objawy. Inni pacjenci muszą przyjmować suplement do niedoboru żelaza, który często może być przyczyna RLS.

Warunki podstawowe

Wiele przypadków RLS są wynikiem innej choroby podstawowej. Lekarze próbują zidentyfikować tych podstawowych warunków, aby wskazać dokładną przyczynę objawów RLS. Oprócz małej liczby żelaza, u niektórych pacjentów RLS, neuropatia lub cierpi na cukrzycę. Leczenia tych warunków często minimalizuje objawy RLS, jak również i w ogóle istnieje kilka opcji leczenia na warunkach innych niż RLS.

U niektórych pacjentów z RLS mają nieregularne snu lub zaburzenia snu. Leczenie tych zaburzeń i utrzymanie spójnego wzorca snu lub nawyk może również zmniejszyć lub wyeliminować objawy RLS.

Metody leczenia medycznego

Lekarze mogą wybierać spośród różnych metod leczenia RLS. Leki dopaminergiczne są w czołówce tych wyborów; Zwykle te leki są przepisywane na chorobę Parkinsona, a także sukcesy w leczeniu RLS.

Lekarze mogą także benzodiazepiny na RLS. Te tłumiącymi pomaga pacjentom snu lepiej w nocy, ale może również powodować senność w ciągu dnia. W ciężkich przypadkach RLS, jednak te leki są mało prawdopodobne, aby odnieść sukces; Lekarze przepisują je na ogół tylko dla pacjentów z łagodnymi lub okazjonalnych objawów RLS.

Dla kobiet w ciąży z RLS, leczenie jest na ogół łagodne. Lekarze zwykle nie przepisać leki, ale sugerują, masuje nogi, chodzą w nocy, coraz ćwiczenia w ciągu dnia lub przyjmowania suplementów żelaza. Na szczęście dla tych pacjentów, objawy RLS zanikają po porodzie. We wszystkich innych przypadkach RLS, są trwałe i faktycznie pogarsza się w czasie.