adcov.com

aloes i cukrzyca

Wartość odżywcza soku z aloesu

Sok z liści aloesu jest ceniony przez tradycyjnych kultur przez wieki dla jego leczniczych i kosmetycznych właściwości. Wewnętrznie, jest często wykorzystywany do problemów, w tym owrzodzenia trawiennego, zgagi, drażliwego i zapalne choroby jelit i zaparcie. Zewnętrznie, uważa się, że mają aktywności bakteriobójcze i przeciwgrzybicze. Jest także powszechnie używany do koją i leczyć oparzenia.

Pół szklanki soku zawiera 12 kalorii, z których wszystkie pochodzą z węglowodanów. Oferuje również szeroką gamę witamin i minerałów.

Historią i legendą

Aloe vera roślin stwierdzono opisane w starożytnych pismach wielu kultur, w tym Grecy, Rzymianie, Egipcjanie i Chińczycy. Jego właściwości lecznicze zgłoszone odnotowano w tych starożytnych zapisów, z Najstarsza wzmianka jest znaleźć na sumeryjskim tabletek sięga 2100 rpne

Egipski papirus powiedział z pism egipskich królowych, którzy jej zastosowanie związane z ich fizyczne piękno. Greckich i rzymskich lekarzy rutynowo używali go w swoich praktykach leczyć szereg dolegliwości.

Aleksander Wielki i jego żołnierze podobno podbił wyspę Sokotra, aby mieć dostęp do swoich ogromnych dostaw aloesu. Życzył, aby używać go w celu leczenia ran bitewnych żołnierzy.

Zastosowań zewnętrznych

Żel aloe jest najbardziej znany jako miejscowego leczenia oparzeń i ran mniejszych. Nawet US Food and Drug Administration (FDA) uznała stosowanie aloesu jako pierwszej pomocy dla szerokiej gamy oparzenia. Wydaje się działać jako środek nawilżający, a także utrzymuje skórę uwodniony podczas gojenia. Podejrzewa się, że witaminy i minerały obecne w pomocy aloesu odżywia komórki i stymulują szybszą regenerację komórek.

Inne badania przeprowadzone, zarówno w USA i Rosji, które udokumentowane stosowanie aloe vera żel do różnych chorób skóry, takich jak egzema i łuszczyca. Jest zmniejsza zapalenie i zabijać bakterie i inne gatunki obcych i przyspieszyć gojenie.

Aloes na problemy trawienne

Większość zgłoszonych wewnętrznych zalet aloesu obawy jej zastosowań do kwestii trawiennych, zwłaszcza zespół jelita drażliwego. Dwuletni proces jest obecnie w trzech szpitalach wstępnie uformowane w Swansea, aby uzyskać więcej kliniczne dane o zastosowaniu aloesu w leczeniu zespołu jelita drażliwego (IBS).

W 2004 roku badanie kliniczne podawano we wspólnym wysiłkiem londyńskiego Królewskiego Szpitala i John Radcliffe Hospital w Oxfordzie. Wyglądało to na 44 pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem okrężnicy. Trzydzieści osiem procent pacjentów otrzymujących sok z aloesu zgłaszane poprawę objawów, w porównaniu z tylko osiem procent pacjentów otrzymujących placebo.

Aloes ma również długi udokumentowane zastosowanie jako środek przeczyszczający. Nowsze metody przetwarzania pracują usunąć związek, który powoduje stymulację jelita grubego, w nadziei, że uczyni to aloes lepszym rozwiązaniem dla innych kwestii trawiennych.

Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie z tych badań klinicznych oparte wyłącznie. Naukowcy wciąż nie są pewni, co mechanizm aloes ma w organizmie, co powoduje te zgłoszonych poprawek.

Aloes na cukrzycę

Najnowsze badania poinformował, że aloes pomaga niższe, a poziom cukru we krwi kontrola u pacjentów z cukrzycą typu 2. Badania wykazały, że gdy szczury z cukrzycą miały aloes codziennie przez tydzień stężenie glukozy zmniejszono z 256 mg / dl do 130 mg / dl.

Inne badania wykazały podobne wyniki. Najbardziej znacząca część tych badań były zmiany histologiczne Znaleziono trzustki, wątroby i jelita cienkiego. Nie tylko aloes obniżyć poziom cukru we krwi, ale też wydawało się funkcjonalne poprawy głównych narządów, które kontrolują poziom cukru we krwi.

Gryzonie w ogóle z tych badań były dają duże ilości aloesu dziennie. Jeśli zjadali takiej ilości, aloes najprawdopodobniej powodują biegunkę, ze względu na jego właściwości stymulujące okrężnicy. Więcej pracy do zrobienia, ale naukowcy zgadzają się wstępne wyniki są obiecujące.

Witaminy i minerały

Aloes jest pełna wielu witamin i soli mineralnych. W szczególności, że ma wysoki poziom witaminy A, C, D, B1 i B2. Zawiera on wszystkie zasadnicze minerały i sugerowano do zastosowania jako elektrolity. Te składniki odżywcze są w stanie, który jest bardzo łatwy dla organizmu do wchłaniania i używać.

Aloe Vera Gel i Cukrzyca

Aloe Vera Gel i Cukrzyca


Cukrzyca jest chorobą, która wpływa na zdolność organizmu do prawidłowego wykorzystania glukozy pochodzącej z żywności. Cukrzyca powoduje nadmiernych ilości glukozy do gromadzenia się we krwi i prowadzi do wielu problemów zdrowotnych. Leczenie cukrzycy obejmuje zazwyczaj ustne lub wstrzyknięte leki, monitorowanie poziomu cukru we krwi, oraz zdrowej diety i nawyków ćwiczeń. Niektórzy cukrzycy wymagają leczenia insuliną lub narządów przeszczepów. Badania w naturalnych alternatyw odkrył możliwość aloesu w leczeniu cukrzycy, zgodnie z University of Maryland Medical Center.

Aloe Vera

Aloes jest wysoki, mięsiste roślin grubą substancji znaleziono wewnątrz liści. Aloes ma długą historię stosowania i nadal posiada swoje miejsce dzisiaj jako jeden z najczęściej stosowanych ziół w Stanach Zjednoczonych. Typowe zastosowania dla aloesu to przypadki cukrzycy, zaparcia, oparzenia i innych chorób skóry. Wolne postacie obejmują tabletki, kapsułki i sok, żelu lub maści do stosowania miejscowego, takie jak kremy i płyny. Wiele produktów kosmetycznych zawiera aloes jako składnik.

Poziom glukozy we krwi

Prawie jedna czwarta diabetyków stosowania roślin do leczenia ich stan. Spośród nich, aloe vera jest najczęściej używane w leczeniu wysoki poziom cukru we krwi, zgodnie z Wilkes University. Badanie z 1999 roku odkryto 10 przykładów w literaturze naukowej, w której aloes zredukowane zarówno poziom cukru we krwi i lipidów we krwi. Potrzeba więcej badań jest, aby jasno określić przydatność aloesu w leczeniu cukrzycy, zgodnie z University of Maryland.

Choroby serca

Wpływ aloesu na zdrowie serca dowodzi ważne diabetyków, którzy często cierpią z powodu powikłań serca w miarę postępu choroby. Aloe obniża poziom całkowitego cholesterolu w surowicy, triglicerydów i lipoprotein o niskiej gęstości, co wykazano w badaniu trwającym 12 tygodni 60 pacjentów w 2004 roku, według Wilkes University.

Dawkowanie

Badania kliniczne badający stosowanie aloesu w cukrzycy typu 2 skorzystało 1 łyżka. soku z aloesu dwa razy dziennie, według Uniwersytetu Michigan. Cukrzyca to poważna choroba i złe zarządzanie powoduje choroby zagrażającej życiu i warunkach średnich. Z tego powodu leczenie cukrzycy z aloesu powinny być wszczęte jedynie pod rozwagę z lekarzem.

Interakcje

Aloe vera współdziała z niektórych leków na receptę, w niektórych przypadkach, zwiększające działanie leku. Gliburyd, który jest lekiem powszechnie stosowane w cukrzycy, współdziała z aloesu w taki sposób, aby obniżyć poziom cukru we krwi, kontrola poziomu triglicerydów we krwi. Łącząc aloes z niektórych leków moczopędnych i serca mogą potencjalnie spowodować niebezpiecznie niski poziom potasu. Przed dodaniem jakiegokolwiek receptę, over-the-counter lub naturalnych leków do swojej codziennej diety zawsze skonsultować się z lekarzem.

Całe Liść Aloe Vera Juice & Shoulder Pain

Według artykułu przez Boudreau i Beland w 01 lipca 2006, wydanie Journal of Environmental Science i zdrowia, opublikowanej na stronie internetowej Informaworld, "Więcej niż jedna trzecia populacji USA używa jakiegoś medycyny alternatywnej". Aloes, znany również jako Aloe barbadensis, jest znana na całym świecie z wielu świadczeń leczniczych. Cały liści aloesu sok zmniejsza stan zapalny w barku, leczy tkanki w ramię i łagodzi ból barku.

Steroli roślinnych

Jedną z wielu korzyści płynących z całych liści aloesu soku jest to, że wspiera regenerację tkanek i łagodzi ból. Sok całych liści aloe vera zawiera naturalne sterole roślinne silnym: lupeol, beta-sitosterol i kampesterol, które są podobne do leków steroidowych, ponieważ zmniejszają zapalenie. Steroidowe leki nie leczą ramię; są jedynie złagodzić ból i zapalenie.

Kwas salicylowy

Sok całych liści aloe vera zawiera kwas salicylowy, który jest podobny do kwasu acetylosalicylowego. Cały liść Sok z liści aloesu łagodzi ból barku i, w przeciwieństwie do aspiryny, nie podrażnia żołądka, ale faktycznie wspomaga trawienie. Kwas salicylowy łagodzi ból i zmniejsza stan zapalny, hamując wytwarzanie prostaglandyn hormonów promujących zapalenie.

COX-2 Wpływ

Według artykułu "Aloe Vera, hydrokortyzon i Sterol Wpływ na gojenie Wytrzymałość na rozciąganie i przeciwzapalne", opublikowanym w grudniu 1994 roku w Journal of American Podiatric Association, dr Robert Davis, aloes ma naturalną cyklooksygenazy (COX -2) działanie hamujące, które obniża bólu, gorączki i zapalenia w ramieniu bez szkodliwych skutków COX-2, lekiem, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ).

Badania na całe liści Aloe Vera Juice

Cały liści Sok z liści aloesu zawiera witaminy B1, B2, B6 i C; amid kwasu nikotynowego; cholina; i 18 aminokwasów, jak również wiele innych substancji odżywczych. Cały liści aloesu sok zawiera bradyinase enzymu, który pomaga w łagodzeniu bólu barku poprzez rozbicie bradykininy, która jest znana przyczyna bolesne zapalenie. Według artykułu "Żel do zębów: Healing Power Of Aloe Vera jest korzystna dla zębów i dziąseł, Too", opublikowany 28 lipca 2009, na stronie Science Daily ", roślina aloes ma długą historię uzdrawiającą moc jego zdolności. leczyć oparzenia i cięcia i łagodzą ból zostało udokumentowane już w 10 wieku. "

Skutki uboczne i ostrzeżenia

Niektóre z tych działań niepożądanych, które mogą wystąpić z picia całego liścia aloesu sok to biegunka i bóle brzucha. Cały liści aloesu sok nie powinny być podejmowane, jeśli masz cukrzycę. Przed przystąpieniem do spożywania całych liści aloesu sok na ból w ramieniu, należy skontaktować się z lekarza.

Co to jest Aloe lateksowe?

Co to jest Aloe lateksowe?


Aloes jest tropikalny, soczyste roślin, które zostały wykorzystane leczniczą od czasów starożytnych Egipcjan. Aloes pochodzi z Afryki. Jednakże, obecnie uprawiana w ciepłych regionach na całym świecie, w tym na południu Stanów Zjednoczonych. Aloes lateks składnik aloe vera stosowanych w medycynie ludowej jako silny środek przeczyszczający.

Komponenty Aloe Vera

Roślin aloes ma dwa główne składniki: lateks i żelu. Aloes lateks (zwane również "sok z aloesu") znajduje się tuż pod skórą zewnętrznej zielonej rośliny. Jest koloru żółtego i ma gorzki smak. Aloes lateks jest sprzedawany jako suplement diety w postaci soku lub wysuszonych granulek. Żel aloe vera jest przezroczysty, podobnie jak materiał żelowy uzyskany z części wewnętrznej z liści (pulpy liści). Czasami producenci produktów aloesu nie jasno określić składniki. W związku z tym, niektóre produkty mogą zawierać żel z aloesu aloe lateks, i vice versa.

Zastosowania

Aloe lateks jest stosowany w medycynie ludowej jako silny pobudzających przeczyszczający. W jednym czasie, to stosowanie zostało zatwierdzone przez US Food and Drug Administration ("USFDA"). W 2002 USFDA cofnął swoją zgodę przeczyszczających aloesu, wskazując, że są niebezpieczne lub misbranded. Dodatki aloesu aloe który może zawierać lateks zostały wykorzystane przypadkowo do leczenia mnóstwo poważnych chorób, takich jak rak i choroby AIDS. Ponieważ zgonów, nerek i niewydolności wątroby są związane z ich stosowaniem, suplementy aloes nie powinny być stosowane wewnętrznie.

Składniki

Składniki aktywne w aloe lateksu odpowiedzialnego za jej skutki przeczyszczające są aloiny, aloeemodyny i barbaloin (glikozydy antrachinonowe). Inne składniki różnią się w zależności od producenta, ale może zawierać cukry, kwasy tłuszczowe, glikoproteiny, enzymy, salicylowy i kwas cynamonowy, azot mocznikowy, fenol, prostanoidów, mleczan magnezu, siarki i włókna.

Jak roboty Aloe lateksowe

Gdy stosowane wewnętrznie, glikozydy antrachinonowe w aloe lateksu dotrzeć okrężnicy praktycznie niestrawione, powodując łagodniejsze, bardziej częste stolce. Aloes lateks wydaje się zwiększać perystaltyki okrężnicy i zawartości wody w jelitach podczas zmniejszania absorpcji cieczy w okrężnicy.

Skutki uboczne

Istnieje kilka efektów ubocznych związanych ze stosowaniem aloesu lateksu jako środka przeczyszczającego, w tym skurcze brzucha i biegunkę oraz ból, zaburzenia równowagi elektrolitowej. Długotrwałe stosowanie może powodować przewlekłe biegunki, utrata masy ciała, utrata płynów, małe stężenie potasu, zaburzenia tarczycy, zaburzeń rytmu serca, krwawienia okołooperacyjnego, zapalenie wątroby, niewydolność wątroby i nerek, a nawet śmierć.

Interakcje leków

Aloe lateks może wchodzić w interakcje z lekami w tym kilka regulujący poziom cukru we krwi leków, leki przeciwzakrzepowe (warfaryna, heparyna), Gliburid, leki moczopędne, digoksyna (LANOXIN), leki, ciśnienie krwi i sewofluranu. Aloe lateksowe wykonane jednocześnie z innym pigułki mogą hamować wchłanianie pigułki, ponieważ aloes lateks podróżuje przez jelita tak szybko.

Ostrzeżenia

Aloe lateks nie powinny być używane przez osoby z chorobą Leśniowskiego-Crohna, hemoroidy, zapalenie wyrostka robaczkowego, lub wrzodziejące zapalenie jelita grubego, jak jego przeczyszczający zdolności może zaostrzyć te warunki. Kobiety nie powinny przyjmować aloes lateks podczas miesiączki, ponieważ może to zwiększyć krwawienie. Pacjenci z wysokim ciśnieniem krwi, cukrzycą, i nerek, tarczycy, wątroby lub choroby serca, nie powinni przyjmować aloes lateks, ponieważ może powodować zaburzenia równowagi elektrolitów we krwi. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny stosować jako lateks aloesowy może powodować skurcze macicy, a nie wiadomo, czy aloes lateks przenika do mleka matki. Dzieci nie powinny mieć z aloesu lateksu.

Aloe Vera Juice & Weight Loss

Większość ludzi zapewne kojarzy aloes w leczeniu oparzeń, zadrapań i drobnych skaleczeń. Chociaż nie jest skąpe klinicznych dowodów na lecznicze właściwości aloesu, mówi University of Michigan Health System (UMHS) stronie internetowej, można go znaleźć w setkach produktów --- tkanek Balsam do twarzy, a nawet szampon. Ale co z twierdzeniem, że picie soku z aloesu może pomóc schudnąć?

Co to jest sok z aloesu?

Większość produkowane komercyjnie Sok z liści aloesu jest wykonana z przezroczystego, żelową soku wewnątrz liści rośliny Aloe Vera. Można kupić sok z aloesu vera w Internecie, w sklepach takich jak GNC witaminy, sklepach ze zdrową żywnością i sieci sklepów spożywczych, takich jak żywność naturalna-Whole Foods. Aloe vera rośliny są bardzo łatwe w uprawie, i można je znaleźć wszędzie rośliny doniczkowe są sprzedawane. Ma gorzki smak na własną rękę, więc większość przepisy wymagają sok do rozcieńczania z sokiem owocowym.

Roszczenia

Według strony internetowej amerykański Chronicle, aloes mogą "zmniejszyć i ustabilizować wskaźnik masy ciała, stymulując przemianę materii w naszych komórkach wątroby", aby zwiększyć ilość spalonych kalorii. Strona mówi dalej, że dzienne dawki soku z aloesu jest zbliżona do "robi kilka ćwiczeń w ciągu tygodnia." Wielu producentów Sok z liści aloesu sprawiają podobne roszczenia, mówi non-profit strona Quackwatch.

Nauka

Sok z liści aloesu zostały udowodnione klinicznie jako skuteczny środek przeczyszczający od 1980 roku, mówi Mayo Clinic. Według strony internetowej UMHS, 1996 Badanie opublikowane w Phytomedicine wykazały, że aloes może poprawić poziom glukozy we krwi u chorych na cukrzycę, ale konieczne są dalsze badania. Mayo Clinic wskazuje na początku dowodu, że aloes może być skuteczny w leczeniu łuszczycy, łupieżu i rak rany, ale mówi, jest konieczne dodatkowe badania przed wniosek można wyciągnąć.

Skutki uboczne

Według strony internetowej Mayo Clinic, istnieją doniesienia, że ​​wysokie dawki aloesu --- czyli więcej niż producent zalecanej dawki produktu produkowanego komercyjnie, lub więcej niż pół szklanki dziennie soku domowej roboty --- może powodować bóle brzucha , biegunka i zaburzenia elektrolitowe. Ze względu na silne działanie przeczyszczające, nie należy nie stosować u dzieci, osób z chorobą Leśniowskiego-Crohna lub wrzodziejące zapalenie jelita grubego lub kobiet w ciąży lub karmiących. Mayo Clinic ostrzega również, że ludzie, którzy są uczuleni na cebuli, czosnku lub tulipany może podobnie reagować na aloes.

Bottom Line

Począwszy od września 2009 roku, nie ma dowodów klinicznych sugerują, że sok z aloesu ma żadnego mierzalnego wpływu na utratę wagi.

Cukrzyca opiekę zastępczą

Cukrzyca obejmuje grupę chorób, które uniemożliwiają ciała z odpowiednio konwersji żywności w energię. Jeśli walka z cukrzycą, może być poszukiwanie bardziej naturalny lub alternatywnego podejścia do kontrolowania objawów. Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej (NCCAM), prowadzona jest obecnie wiele różnych badań w celu ustalenia, czy suplementy i inne rozwiązania mogą mieć znaczenie w leczeniu objawów. Zrozumienie, jak włączyć te suplementy, jak również diety i ćwiczeń gry rolę, mogą pomóc określić, czy te alternatywne metody leczenia są właśnie dla Ciebie.

Kontrolowanie cukrzycy z dietą i SUPLEMENTY

Aby pomóc w kontroli objawów cukrzycy, należy rozważyć zmianę diety. Według "Księgi lekarzy w Strona główna zadośćuczynienie dla Kobiet", osoby z cukrzycą może kontrolować objawy, a czasem nawet zmniejszyć zapotrzebowanie na leki, po prostu poprzez zmniejszenie spożycia tłuszczu i utraty wagi. Ponieważ tłuszcz jest gęstsza niż białka lub węglowodanów, zmniejszając gramów tłuszczu oznacza zmniejszenie całkowitego spożycia kalorii.
Ponadto, dodać płatki wysokiej włókna do porannej rutyny. Żywność o błonnika może pomóc osób z cukrzycą kontrola poziomu cukru we krwi, jak błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów.
Wreszcie, jak dziwne jak się może wydawać, dodając, 01:59 łyżeczki nieprzetworzonego skrobi kukurydzianej innej cieczy łykać może pomóc zmniejszyć lub epizody hipoglikemii lub niskiego poziomu cukru we krwi.

Kontrolowanie cukrzycy z ćwiczeń

Ponadto, aby pomóc stracić nadmiar kilogramów, regularne ćwiczenia jest również alternatywną metodę leczenia cukrzycy. Wykonywane mięśnie są bardziej wrażliwe na insulinę, która może poprawić sposób organizm metabolizuje cukier, zgodnie z "Księgi Lekarzy Strona główna zadośćuczynienie dla kobiet." Dodatkowo, regularne ćwiczenia mogą obniżyć ryzyko chorób serca, która często jest problemem dla osób z cukrzycą.

Suplementy do rozważenia

Oprócz diety i ćwiczeń fizycznych, suplementy są alternatywne leczenie, które mogą pomóc w zmniejszeniu objawów i kontrolować poziom cukru we krwi. Osoby chore na cukrzycę mogą mieć niższy poziom chromu, że ci, którzy tego nie robią, więc upewnij się, że multiwitaminowy ma 50-200 miligramów chromu.
Ponadto, NCCAM zaleca dodanie omega-3, kwasy tłuszczowe, takie jak te znajdujące się z ryb, olej z ryb, olej roślinny, olej kiełków pszenicy i orzechów włoskich. NCCAM mówi, że badania nad kwasami tłuszczowymi omega-3 wykazały się mieć pozytywny wpływ na kontrolę poziomu glukozy i zmniejszenie ryzyka chorób serca u osób z cukrzycą typu 2.
Przeciwutleniacza, alfa-liponowy (ALA), mogą mieć wpływ na wrażliwość na insulinę, neuropatia cukrzycowa i metabolizm glukozy. NCCAM mówi, że ALA może obniżyć poziom cukru we krwi, więc jeśli wybierzesz ten dodatek, należy regularnie kontrolować poziom cukru we krwi.
Występuje naturalnie w herbacie i ciemnej czekolady, polifenole są przeciwutleniacze, które mogą mieć pozytywny wpływ na aktywność insuliny i kontroli glikemii.
Wreszcie NCCAM mówi, że badania prowadzone na wielu różnych innych dodatków, w tym czosnek, magnez, żeń-szenia, koenzym Q10, aloe vera, kozieradki i więcej. Na obszerną listę można znaleźć na stronie NCCAM na badania nad cukrzycą, znajduje się w dziale Referencje.

Jak korzystać z Aloe Vera jako naturalny środek

Jak korzystać z Aloe Vera jako naturalny środek


Aloe Vera może być stosowany w wielu różnych sposobów leczenia kilku różnych dolegliwości i schorzeń. Aby dowiedzieć się o kilka różnych sposobów można wykorzystać Aloe Vera i cieszyć się wiele różnych korzyści Aloe Vera, czytaj dalej.

Instrukcje

1 Być może najbardziej powszechne stosowanie Aloe Vera jest Aloe Vera Gel, do miejscowego leczenia skóry. Łagodzące i chłodzące, w postaci żelu, Aloe Vera zmniejsza stan zapalny po zetknięciu się, że jest ono szczególnie użyteczne w leczeniu miejscowym otarć, oparzenia, oparzenie słoneczne, łuszczyca, trądzik, pokrzywka, trujący bluszcz i innych chorób skóry. Aby uzyskać żel Aloe Vera bezpośrednio z zakładu Aloe Vera, zaskoczy otworzyć liść i wyciśnij żel z wewnętrznej części liścia. Albo można kupić żel Aloe Vera online lub w wielu sklepach ze zdrową żywnością i innych sprzedawców zorientowane zdrowia. W rzeczywistości, Aloe Vera żel jest tak popularny na jego kojące właściwości, że jest używany jako składnik w wielu różnych balsamów, kosmetyki, balsamy do ust, kremy nawilżające, filtry przeciwsłoneczne i innych produktów do pielęgnacji skóry.

2 Ludzie również spożywać sok Aloe Vera wewnętrznie uzyskać szereg innych korzyści Aloe Vera. Kiedy stosowany wewnętrznie, Aloe Vera może działać jako łagodny środek przeczyszczający łagodzenia zaparcia.

3 Niektórzy ludzie spożywają Aloe Vera wewnętrznie w leczeniu choroby Leśniowskiego-Crohna i inne zapalne choroby jelit w wyniku jego kojące właściwości anty-zapalne. (Aloe Vera jest uważana posiadają właściwości antybakteryjne, jak również.)

4 Niektóre obiecujące badania naukowe wydają się wskazywać, że Aloe Vera (wewnętrznie) może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, w walce z rakiem i ustabilizować poziom cukru we krwi u osób z cukrzycą typu 2.

5 Ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne, korzyści Aloe Vera są również, aby to ulgę w bólu stawów.

Wskazówki:

  • Aloe Vera nie powinien być stosowany wewnętrznie przez kobiety w ciąży lub karmiących piersią. Jeśli myślisz o spożywanie aloes wewnętrznie do leczenia dolegliwość, należy pamiętać, że podczas gdy istnieje wiele korzyści Aloe Vera, należy zawsze przedyskutować swoje plany z aloesu z lekarzem, bo to nie należy przyjmować z niektórych leków, w tym niektóre leki moczopędne i niektórych leków steroidowych.

Ciecz Protein & Aloe Diety

Ciecz Protein & Aloe Diety


Napoje białkowe działają szybciej na ciele, ponieważ żołądek nie musi bardzo ciężko pracować, aby przetrawić swoje składniki odżywcze. Ale uważaj, aby czytać etykiety na temat popularnych napojów białkowych. Niektóre napoje touting ich podaż odżywiania, może być maskowanie drinka wysokiej zawartości cukru, kofeiny i soli. Picie soku z aloe vera jako źródło białka jest sprytny sposób na lepsze zdrowie.

Aloe Vera Nazwy

Aloes to roślina z wieloma nazwami Rodzaj: Aloe Barbadensis, Aloe indica, perfoliata Aloe, A. vulgaris, Aloe chinensis, A. massawana i perryi aloesu. Imię rodzaju, Aloe perfoliata, został opisany w 1753 roku przez Karola Linneusza, pierwszego szwedzkiego botanika do klasyfikacji organizmów do gatunków i nadać im nazwy rodzaju. Aloes jest soczyste roślin znajdują się w różnych częściach kontynentu afrykańskiego. Ma ostre prążkowane liście, prawie jak kaktus, i rośnie od 2 do 3 metrów wysokości. Posiada składniki łatwo stanie zmiękczyć skórę i zachęcić właściwe usuwanie odpadów.

Sok moc

Nie tylko jest aloes dobre dla skóry, jest również dobre dla wnętrza. Pomyśl o aloes sok jak sok pomarańczowy lub sok żurawinowy, ale z większą ilością składników odżywczych, porównywalnych do granatu lub soku acai. Takie naturalne soki udzielam więcej składników odżywczych niż w proszku lub sztucznych napojów.

Aminokwasy i Lektyna

Aloe vera okazał się posiadać osiem aminokwasów i białek, taki jak lektyna. Niezbędne aminokwasy są kwasy, które organizm potrzebuje się rozwijać, ale nie może produkować. Lektynowego protein u roślin, które wiążą się z receptorami węglowodany posiadająca znajdujących się w komórkach, takich jak czerwone krwinki. Lektyny wydaje się pomagać w trawieniu i pomaga pacjentom z cukrzycą.

Eliminacja odpadów

Białko z aloesu badano na Linus Pauling Institute of Science & Medicine w 1985 roku badania wykazały, że białko aloes pomógł system trawienny pochłaniają inne białka i składników odżywczych. Aloes również wydawał się wyczyścić przewód pokarmowy każdego resztki fermentacji odpadów, co może powodować kałowymi i gnicie (przedwczesnej rozkładu odpadów wewnątrz organizmu).

Witaminy i minerały

Sok z liści aloesu nie ma żadnych skutków ubocznych. Jej pozostałe składniki odżywcze obejmują witaminy A, B i C, witamina E i kwasu foliowego, co czyni go idealnym dla kobiet w ciąży. Zawiera wszystkie minerały multiwitaminowe plus kolagenu i elastyny ​​do naprawy skóry i tkanki. Pomaga fibroblasty w tkance naprawy skóry po poparzeniu słonecznym. Jest umieszczone w płukania jamy ustnej, ponieważ jest zdrowy dla jamy ustnej i dziąseł.

Leki dla chorych na cukrzycę ajurwedyjskie

Cukrzyca jest chorobą, która ma wpływ na tworzenie i wydzielanie insuliny w celu metabolizowania glukozy. Glukoza jest konieczne, jako źródło energii w organizmie człowieka. Ajurweda to starożytny hinduski formą medycyny i zdrowia, który jest nazywany medycyny komplementarnej i alternatywnej (CAM) do dziś. Wielu lekarzy połączenie tradycyjnych leków i metod leczenia z tradycjami CAM w leczeniu wielu procesów chorobowych, w tym cukrzycę.

Modyfikacja diety

Zmiana diety jest często pierwsza strategia w ajurwedyjskiej podejścia do oferowania pomocy i środków do tych, z rozpoznaną cukrzycą. Redukcja cukrów i prostych węglowodanów (cukrów wspólnym stole i cukrów zawartych w żywności, pakowane i przygotowywane) i zastąpienie ich węglowodanów złożonych (takich jak te, naturalnie występujących w owocach i warzywach) jest ważnym elementem poprawy zdrowia poprzez dietę. Ayurvedic podejście również drastycznie zmniejsza spożycie tłuszczów w diecie, aby pomóc trawienie pomocy i zmniejszenia ilości spożywanych białek, w celu uniknięcia nadmiernej pracy lub uszkodzenia nerek z przetwarzania tych spożycie.

Dwukropek Czyszcząc

Technika zwana Panchakarma jest wykorzystywana, aby oczyścić organizm z toksyn, przeciwciał i odpadów. Metoda ta rozpoczyna się od masażu i łaźni parowej z wykorzystaniem kombinacji ziół. Po, że okres między czczo od jednego do trzech dni sugeruje, na piętach, z których pochodzi czystkę zaprojektowane, aby oczyścić wątrobę, śledzionę i trzustkę. Oczyszczanie organizmu jest zawarta z dwukropek czyścić, aby uwolnić jelita z wszelkich pozostałych odpadów. Wspólne zioła wykorzystywane w tym procesie oczyszczania obejmują kurkumy, aloes, neem, cebulę, czosnek, jagodowe liście Arjuna i Shilajit.

Ćwiczenie

Ayurvedic podejście do leczenia i środków zaradczych na cukrzycę zawiera ćwiczenia, najczęściej w formie jogi, który nie tylko służy do wzmocnienia mięśni i wytrzymałość, ale promować wzmocnioną przepływ tlenu do krwi, tkanek i narządów do dodatkowych korzyści. Joga służy również jako technika antystresowy, że stres może zapobiec uszkodzeniu związanych narządów, w tym tych, osłabione lub zagrożone cukrzycą, takich jak nerki, trzustki i wątroby.

Zastosowań wazeliny & Aloe

Zastosowań wazeliny & Aloe


Wazelina i aloes może zarówno poprawić kondycję skóry. Wazelina, marka wazelina, był używany od połowy 1800 roku, aby pomóc leczyć różne choroby skóry. Galaretowaty, zawierające oleje mineralne, parafiny i woski mikrokrystaliczne, został użyty w wielu innych sposobów, na przestrzeni lat. Aloe vera roślin, która rośnie w tropikalnych miejsc, tradycyjnie używane od tysięcy lat do leczenia skaleczeń i ran. Aloes jest stosowany w wielu produktach do pielęgnacji skóry, a także jest w postaci soku. Gdy stosowane miejscowo i doustnie, aloes ma wiele zalet.

Wazelina Skin Care

Wazelina zmiękcza skórę i utrzymuje ją przed pękaniem i pękaniu. Nałóż warstwę wazeliny do wyschnięcia, popękane stopy lub ręce przed snem i budzisz się z miękkiej, gładkiej skóry. Jeśli twoje usta są suche i spierzchnięte, stosowanie wazeliny pomoże uleczyć i zmiękczyć. Wazelina chroni skórę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Galaretka nie zamarza i tworzy barierę na skórze, która chroni go od zimnych i wietrznych warunkach. Wazelina mogą być stosowane zamiast maści pieluszkowe. Galaretki chroni dno dziecka z zabrudzonych pieluszek pozwalających wysypki leczyć.

Wazelina za włosy i makijaż

Jeśli zabraknie demakijażu, stosować wazeliny na twarzy. Kiedy wytrzeć grubą galaretkę z twarzy, makijaż jest usuwany z nim. To także zmiękcza skórę. Gdy farbowanie włosów, uszu i linia włosów może być chroniony przed barwieniem przy zastosowaniu wazeliny im. Po zastosowaniu kolor włosów, zetrzyj wazeliny i rozlane kolor przyjdzie tuż przy skórze. Nałożyć warstwę wazeliny wokół paznokci przed polerowania ich uniknąć paznokci dotarcie na skórę wokół paznokci. Zetrzyj wazeliny raz paznokcie są suche.

Aloe Vera dla chorób skóry i oparzeń

Związki w aloesu pomaga zmniejszyć stan zapalny i ból oraz promować wzrost i naprawę skóry. Aloe vera żel jest dostępny over-the-counter i pochodzi z wewnętrznej części liści rośliny Aloe Vera. Żel aloe vera nie powinny być stosowane na otwarte rany, lecz może być stosowany na drobne kawałki i oparzenia przyspieszać gojenie. Stosowania aloe vera żel na oparzona skóra pomaga fajne, łagodzić i leczyć go. Aloe vera żel może pomóc złagodzić objawy skórne związane z opryszczką i łuszczycą.

Aloe Vera dla schorzeń

Aloe vera, po podaniu doustnym, w postaci soku lub suszone lateks, leczy problemy trawienne. Bóle brzucha i problemy jelitowe są zredukowane i zaparcia jest zwolniony. Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, gdy są podawane doustnie, aloes może leczenia takich chorób jak astma, padaczka, cukrzyca i choroby zwyrodnieniowej stawów.

Korzyści z picia Miód & Aloe Vera

Korzyści z picia Miód & Aloe Vera


Egipcjanie zaczęli używać tego, co nazywa się "roślinę nieśmiertelności" 6.000 roku temu. Obecnie, aloe vera często stosuje się do leczenia chorób skóry, takich jak oparzenia słoneczne. Aloes może być przyjmowany doustnie, z miodem, ale ważne jest, aby zachować ostrożność w postaci soku z aloesu może mieć negatywne skutki uboczne.

Choroba Fighter

Aloes jest przyjmowany doustnie w leczeniu astmy, epilepsji, cukrzycy i choroby zwyrodnieniowej stawów, zgodnie z Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej.

Środek przeczyszczający

Aloes jest bardzo skuteczny przeciwko zaparciom. Jednak, Uniwersytet Maryland Medical Center nie zaleca stosowania doustnej aloes jako środek przeczyszczający, ponieważ może spowodować bolesne skurcze.

Gardło Smoczek

Ostatnie badania przeprowadzone przez Penn State University odkryli, że miód jest skuteczny przeciwko kaszel, który towarzyszy wielu przeziębienia. Oprócz tego, że smoczek gardła, miód ma właściwości przeciwutleniające, zgodnie z National Miód Nadzorczej.

Smak

Aloe lateks, znany również jako sok z aloesu, ma gorzki smak. Miód może pomóc lek pójść łatwiej.

Ostrzeżenia

Aloes ma potencjał, aby obniżyć poziom glukozy we krwi po podaniu doustnym przez ludzi, którzy biorą gliburyd, leki dla osób z cukrzycą typu 2, która kontroluje poziom cukru we krwi. Ze względu na ryzyko na poziomie hipoglikemię, lub cukru we krwi, które są zbyt niskie, diabetycy powinni przyjmować aloes z ostrożnością. Aloe lateksowe mogą powodować biegunkę i skurcze brzuszne. Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny unikać tej formy aloesu.

Dlaczego Aloes Dobry dla włosów?

Aloes jest soczyste roślin, która rośnie w klimacie tropikalnym. Jest koloru szaro-zielone, z mięsistych odrośli i kolczastych brzegach. Rośnie na około 2 do 3 metrów wysokości i jest powszechnie trzymane houseplant ze względu na jego właściwości lecznicze. Aloe stosuje się do leczenia ran, oparzeń, niektórych nowotworów u zwierząt, zapalenie, cukrzyca i niestrawność. Aloe również uważa się za znane leczenia utraty włosów i naturalne odżywki, które mogą zastąpić syntetyczne i chemiczne klimatyzacyjne. W komórkowego regeneratora z anty-grzybicze i antybakteryjne właściwości, traktuje aloesu i uzdrawia czerwone, swędzące i niezdrowych skóry głowy. Aloes stymuluje wzrost włosów poprzez stabilizację cyklu pęcherzyków.

Aloe stosuje się do leczenia stanu zwanego łojotok. Łojotok jest infekcja bakteryjna w skórze głowy, która zaczyna się od produkcji organizmu oleistej substancji zwanej sebum. Nadmierne sebum może powodować swędzenie skóry głowy i stać się czerwony. Włosy z zakażoną osobą staje się kruche i cienkie, a wraz z postępem choroby, występuje utrata włosów. Powyższe właściwości antybakteryjne aloes naturalnie leczyć łojotok, ale dodatkowo, aloes zawiera mleczan magnezu, który działa jako inhibitor swędzenie. Daje to osobę z ulgą łojotoku od jej stanu, jak traktuje ją.

Zaleca się, aby żel aloe miesza się szamponem do kondycjonowania włosów w prysznicem. Dodatkowe żel może być rozłożona przez włosy po szamponie przemytym od niego. Aloe jest także dostępny w postaci tabletki, jak również w płynach do jogurtów, napojów, i desery. Z wielu form aloesu na rynku, każdy może skorzystać z właściwości aloesu w czasie jakiejkolwiek aktywności. Chociaż istnieje niewiele dowodów naukowych, aby udowodnić skuteczność aloesu jako ziołowy, aloes był używany od tysięcy lat w leczeniu ran, oparzeń, a także do promowania lśniące, piękne włosy.

Jak wybrać ziołowy - Aloe Vera

Jak wybrać ziołowy - Aloe Vera


Aloes (Aloe Barbadensis) jest ceniony za swoje właściwości kosmetyczne i lecznicze od czasów starożytnych Egipcjan. Kleopatra mówi się, że używany aloe vera żel, aby zachować jej skórę miękką i młodzieńczy. Jej ludzie wyznaczył także choroby skóry i jako środek przeczyszczający. W starożytnej Grecji było znane z jego potężnym zostały wykorzystane do jego zdolności do wspomagania gojenia. Czytaj dalej, aby ocenić aloes jako lek ziołowy

Instrukcje

1 Warunki Treat skóry, takich jak trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca, egzema, suchą skórę i zmarszczki, jak blistry, ukąszenia owadów, wysypki i pokrzywki. Użyj go na brodawki opryszczki i zakażeń grzybiczych.

2 Sooth oparzenia i drobne oparzenia i przyspieszyć ich gojenie. Naprawa, wodzian i ożywić suchą i pomarszczoną skórę.

3 złagodzić zgaga, niestrawność i wrzody żołądka. Weź go jako silny środek przeczyszczający. Pomaga wyeliminować robaki jelitowe.

Wątroby 4 Pomoc i rozwiązywanie zakażenia nerek i dróg moczowych.

5 Aloes jest skuteczny ziołowy na ból i zapalenie stawów i reumatyzm ból. Pomaga także złagodzić astmy i zatorów, obniża poziom cukru we krwi u chorych na cukrzycę i służy jako ogólne odtruwa.

Wskazówki:

  • Należy pamiętać, że aloes działa bardzo dobrze jako środek przeczyszczający!
  • Aloes jest znany wywołać skurcze macicy i dlatego nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży lub miesiączkujących. Matki karmiące powinny również unikać Aloe Vera wewnętrznie.
  • Dzieci nie powinny być podawane wewnętrznie Aloe Vera.
  • Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz problemy z sercem i użyć jako leki Digitalis, biorąc Aloe Vera wewnętrznie, mogą powodować nieregularne bicie serca.

Skutki uboczne Aloe Połknięcie

Aloe vera jest roślina lecznicza, powszechnie stosowane w leczeniu zaburzeń żołądkowo-jelitowego, cukrzycę i epilepsji. Istnieje kilka zagrożeń związanych z spożytej aloesu.

Kurcze

Naturalny aloes zawiera lateksu, jak związek o nazwie aloina, który podrażnia układ pokarmowy. To może prowadzić do skurczów brzucha.

Biegunka

Aloes jest powszechnie stosowany jako środek przeczyszczający, ponieważ podrażnia jelita i smaruje wypróżnienia. Może to prowadzić do luźnych stolców.

Interakcje

Ponieważ aloes może powodować biegunkę, może to negatywnie wpłynąć na zdolność organizmu do wchłaniania leków przez układ trawienny.

Poziomy glukozy

Aloes może zmniejszyć poziom glukozy we krwi. Ten efekt uboczny może być szkodliwa dla osób zażywających narkotyki hipoglikemizujące.

Ciąża

W bardzo dużych ilościach, może spowodować aloe skurcze macicy; może to doprowadzić do porodu przedwczesnego lub poronienia.

Przygotowanie liści rośliny Aloe

Przygotowanie liści rośliny Aloe


Większość Amerykanów są zaznajomieni z szmaragdowo-zielone, kolczaste rozeta z pół-tropikalny aloes roślin. Wspólne Houseplant, roślina może się poszczycić długą i wspaniałą historię, której lecznicze korzyści są rejestrowane od czasów starożytnych. Jeśli masz aloes w domu (lub liść z rynku), można się zastanawiać, na temat najlepszego sposobu, aby uzyskać dostęp do lepki dobroci wewnątrz.

Wybór liściem

Kiedy wyborze Aloe vera leaf przygotowania, zawsze najpierw użyć najniższe liście. Liście, które są najbliżej podłoża jest większa, nieco do włosów, a więc są bardziej skoncentrowane soki owocowe.

Wybór używać dolne liście ma reperkusje estetyczne, jak również, od roślin aloes wyrasta z jego centrum i usunąć liście nie odrastają, usuwając jedynie dolne liście pozwala zakład zachować dobry wygląd. Usuwanie liści Centrum może również wpływać na wzrost nowych liści.

Dostęp do żelu

Gdy jesteś trzyma liść Aloe vera w ręku, obrać kolczaste krawędzie małym, ostrym Nóż. Następnie się ruchem podobnym do filetowania ryb kawałek, kawałek liścia na swojej szerokości (wąski sposób, nie długą drogę). To będzie rozciąć wzdłuż komórki liści, które zawierają żel.

Przygotowanie ubiegać miejscowo

Istnieje kilka sposobów przygotowania skrzydełko do miejscowego stosowania na skórę. Pierwszym z nich jest po prostu pocierać dethorned "filety" liść bezpośrednio na skórę. Drugim jest użycie w dół, "dojenia" ruch naciskać żelu z komórek, ciętych i do czystej, nie-reaktywnego (najlepiej szklanej) misce. To działa najlepiej, jeśli przygotowuje się kilka liści do stosowania na dużej powierzchni. Trzecią metodą jest wycisnąć małe fragmenty liści bezpośrednio na podrażnione obszary skóry.

Mimo, że aloes jest bardzo czysty delikatny, należy się tylko na powierzchni skóry - unikać kontaktu z oczami, ustami i wewnątrz nosa.

Wrzenie

Osoby cierpiące na astmę, przewlekłe zapalenie oskrzeli, ból gardła i przeziębienia klatki piersiowej, zwróć uwagę: wdychanie pary przegotowanej aloesu jest niezwykle skutecznym środkiem do użytku domowego dla starych dolegliwości układu oddechowego. Kojące właściwości Aloe Vera są przekazywane do układu oddechowego przez pary. Aby przygotować aloes pozostawia do gotowania, po prostu "filet" trzy lub cztery liści w garnku z wodą oczyszczoną i zagotować. Aby go wykorzystać, wlać mieszaninę do miski parującą i wdychać pary, która wznosi się z cieczy, utrzymując głowę o 6 do 10 cm od wody. Możesz złożyć ręcznik nad głową, w razie potrzeby, zawierać pary.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że niektórzy ludzie są uczuleni na Aloe vera. Jak w przypadku każdego leczenia pierwszej pomocy, ważne jest, aby dowiedzieć się, czy masz alergię przed leczeniem - zwłaszcza, że ​​może to wywołać reakcję, która pogarsza, nie łagodzi, objawy. Przed przygotowaniem swoich liści, wyciąć niewielki skrawek od dołu liści. Ścisnąć jego soku na wewnętrznej łokciu lub za uchem. Jeśli sok powoduje wysypkę lub pieczenie uczucie, nie kontynuować leczenia.

Chorzy na cukrzycę nie powinny spożywać Aloe vera, chyba że monitorowana przez lekarza, jako związek, w soku może powodować reakcje na insulinę.

Jak przygotować się do picia Aloe Vera

Jak przygotować się do picia Aloe Vera


Osób dawna stosując ekstrakt aloesu w postaci żelu do leczenia oparzeń, ugryzienia i innych problemów skórnych, takich jak łuszczyca i łupieżu. Żel aloe vera może być również wykonany w soku, który może być spożywany. Jedną z korzyści soku, zgodnie z informacjami na stronie University of Maryland Medical uzupełniające Medicine Center, jest to, że może to pomóc obniżyć poziom cukru we krwi u osób zajmujących się cukrzycą typu 2. Żel zobowiązany do soku powinny być pobierane dojrzałej rośliny --- co najmniej trzy do czterech lat życia. Sok jest wykonana przy pomocy blendera i mieszać z innym płynem do cięcia smak soku z aloesu.

Instrukcje

1 Usuń 1:59 z liści aloe vera, delikatnie ciągnąc je.

2 Zdejmij zewnętrzną drażliwy skórka liści z ostrym nożem. To wystawiać lateks liści --- żółtą warstwę znaleźć bezpośrednio pod spodem.

3 Przeciąć lateksu rośliny z ostrym nożem i miarka się wewnętrzną żel z aloesu z małą łyżką lub końcówką noża. Umieścić żel do małej miski.

4 Sprawdź, żel do wszelkich pozostałości lateksu. Ważne jest, aby usunąć wszelkie ślady lateksu, a warstwa ta jest znana przyczyna skurcze i biegunkę.

5 Umieść dwie łyżki aloe vera żel do blendera, który zawiera jeden kubek soku, takich jak sok pomarańczowy lub grejpfrutowy.

6 Mieszanka składników na niskim poziomie przez dwie do trzech minut.

7 Wlać sok z blendera i zużywają.

Wskazówki:

  • Wykonaj usuwanie, dodawanie do aloes napój tak szybko, jak to możliwe, jak żel utlenia się szybko. Utlenianie zepsuje żel z aloesu, powodując jej stracić część swoich właściwości odżywczych.

Aloe Vera Cure

Ludzie polegają na właściwościach leczniczych w żelu i wyściółki liści aloe vera tysięcy lat. W starożytnym Egipcie, na przykład, zakład został zilustrowany na kamiennych rzeźb i dołączone do obecnej pochówku faraonów. Jednakże, aloes jest nieskuteczne, a nawet szkodliwe w leczeniu pewnych warunkach.

Choroby skóry

Aloes może pomóc uzdrowić i łagodzą ból związany z oparzeniami lub ich części. Ponadto, może to skutecznie leczyć łuszczycy i łojotokowe zapalenie skóry, ale potrzebne są dalsze badania, zgodnie z Medline Plus.

Środek przeczyszczający

Niektórzy ludzie spożywają wewnętrzną wyściółkę aloes liści ze swoich właściwości przeczyszczających. Począwszy od roku 2010, potrzebne są dalsze badania w celu ustalenia bezpiecznych dawek i porównać aloes z innymi przeczyszczających, zgodnie z Medline Plus.

Inne warunki

Aloe również stosować do leczenia raka, cukrzycę, HIV i wrzodziejące zapalenie okrężnicy. Naukowe dowody wspierające te zastosowania aloesu jest jasne, według Medline Plus. Jednak istnieją dowody naukowe na zastosowaniu aloesu do leczenia zapalenia błony śluzowej, popromienne zapalenie skóry i odleżyn.

Skutki uboczne

Stosując żel aloesowy, jako maść skóry zazwyczaj nie powodują efektów ubocznych. Jednak aloesu doustnie mogą powodować skurcze brzucha, nudności, wymioty i biegunkę.

Ostrzeżenie

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli używasz żadnych leków uzupełniających, takich jak zabiegi aloesu vera.

Co to jest Aloe Vera roślin przydatne?

Co to jest Aloe Vera roślin przydatne?


Nie tylko aloes jednym z najbardziej wykorzystywanych preparatów ziołowych w ciągu 18 i 19 wieku, pozostaje dziś jednym z najczęściej stosowanych ziół leczniczych. Chociaż każda z roślin aloesu Uważa się, że zastosowanie lecznicze, rośliny Aloe Vera jest ceniona ponad wszystko dla swoich soczystych liści.

Opis

Istnieje około 250 gatunków roślin aloesu, wszystkie należące do rodziny liliowatych, lub Lilaceae. Rośliny Aloe są krewni tulipany, lilie i szparagów. Aloes jest zieleni soczyste, że preferuje gorących temperatur i dobrze odsączone gleby. Rośliny Aloe Vera może wzrosnąć do 2 metrów wysokości i odkryli zielone liście, które stają się wszyscy na zielono, gdy dojrzewają. Ich liście rosną w górę wzór rozety i powstaje gęsty sok podczas cięcia.

Historia

Liście aloesu zostały tematem medycynie sięga ponad 2000. Tradycyjnie sok wytłaczany z liści był stosowany w leczeniu oparzeń, ukąszenia owadów i inne stany zapalne skóry. Rozwiązanie przygotowane z soku suchy aloes został wykorzystany jako przemywania oczu w leczeniu ran i podrażnień. To białko aloiny to składnik czynny aloe vera. Wprowadzony do Holandii kilkaset lat temu jest obecnie największym producentem ekstrakt z aloesu.

Ozdobny

Aloe vera rośliny może być ciekawym dodatkiem do ogrodu, pod warunkiem, że na zewnątrz jest ciepły, słoneczny klimat, takich jak na Florydzie i innych tropikach. Aloes sprawia również obfite i atrakcyjny houseplant. Przechowywać rośliny Aloe Vera, na dobrze przepuszczalnych garnki i nasłonecznionych miejscach, takich jak parapet. Upewnij się, że nie do ponad wodzie roślin aloe vera lub narażać ich na działanie niskich temperatur. Ponownie puli, ile potrzeba, aby pomieścić rośliny wymagalnych.

Aktualny

Tradycyjnie popularne miejscowo maści, sok z rośliny aloesu znany jest również jako peleryna, Zanzibar, socotrine, curacao i aloesu Barbados. Wyciągi z aloesu są wykorzystywane w kosmetykach, kremy zmarszczki i inne płyny do skóry. Aloe Vera żel do stosowania miejscowego są powszechnie dostępne w leczeniu oparzeń słonecznych, egzema, łuszczyca, ukąszenia owadów i drobne rany. Czysty żel z aloesu można łatwo wydobyć poprzez cięcie liści z rośliny aloesu. Najnowsze dowody wskazują, że aloe vera może stanowić skuteczne leczenie opryszczki narządów płciowych.

Wewnętrzny

Ekstrakt z aloe vera tradycyjnie podjęto dla złagodzenia zaparcia. Gorzkie sok z aloesu jest przygotowany z liści roślin aloesu. Mimo, że jest potężnym środkiem przeczyszczającym, może towarzyszyć poważne skurcze żołądka i nie jest zalecane jako leczenie pierwszego rzutu. Istnieją pewne wstępne dane wskazują, że sok z aloe vera mogą być użyteczne w kontrolowaniu poziomu glukozy we krwi u osób zajmujących się cukrzycę typu 2. Potrzebne są dalsze badania, aby określić, czy aloes będzie opłacalne leczenie.

Aloe Vera Gel Fakty

Aloe Vera Gel Fakty


(Aloe Barbadensis) roślina Aloes pochodzi z Indii, ale roślina ta może być również sięgają 6000 lat do Starożytnego Egiptu. Roślin aloes był również znany jako "Zakład nieśmiertelności", w starożytnym Egipcie i był używany jako dar do pochówku faraonów, którzy odeszli. Obecnie aloes jest nadal używany i znany ze swoich właściwości leczniczych w postaci tabletek, żelu z aloesu, a także w postaci maści.

Identyfikacja

Żel aloe vera można ekstrahować bezpośrednio z masy włóknistej z dużych liści aloe vera ale zwłaszcza żel aloe vera zawiera wiele rośliny naturalnego soku i jest mniej skuteczne w porównaniu z żelem z aloesu, który jest powszechnie używany w zabiegach. Żel z aloesu, który jest używany do naturalnego leczenia występuje głęboko w mięsie liści aloe vera i jest przezroczysty w kolorze, lepki w tekstury i ma kwaśny smak.

Funkcja

Żel aloe vera można znaleźć jako składnik aktywny w setki produktów do pielęgnacji skóry, takie jak płyny do nawilżania oraz filtrami. Jest także powszechnie stosowany jako pomoc uzdrawiania dla drobnych ran, infekcji i leczyć oparzenia, ukąszenia owadów i chorób skóry, takich jak trądzik, zapalenie skóry, drobnych oparzeń, opryszczki, wyprysku, łuszczycy i wysypki.

Expert Insight

Badania naukowe w Laboratorium Badań Biochemicznego Morinaga Milk Industry Co., Ltd, Kanagawa, Japonia, wykazały, że 5 fitosterole znaleźć w aloe vera żel, znany jako jako lophenol, 24-metylo-lophenol, 24-etylo-lophenol, cykloartanol, i 24-metyleno-cykloartanol mają właściwości, które wytwarzają przeciwciała przeciw hiperglikemii efekt z cukrzycą typu 2. Oznacza to, że fitosterole może zmniejszyć glukozy (HbA1c) poziomu i może być skuteczny w długoterminowej kontroli i leczenia cukrzycy typu 2.

Wydobycie

Wydobycie naturalnego aloe vera żel można łatwo zrobić w domu. Ekstrakt może być przechowywane w lodówce przez okres do jednego roku. Pierwsze wycięcia dużego skrzydła pod kątem z zewnętrznej podstawy rośliny aloe vera. Umieść liść aloesu w misce, dzięki czemu sok spłynie z liści. Za pomocą ostrego noża, odciąć brzegi spikey z boków i usunąć skórę. PEAL powrotem skórki i za pomocą łyżki, miarka się żel z aloesu. Umieścić żel w słoiku, szczelnie zamknięty, i przechowywać w lodówce.

Skutki uboczne i ostrzeżenia

Osoby, które są uczulone na czosnek, cebula i tulipany mogą być uczuleni na żelu z aloesu. Żel aloe vera nie mogą być stosowane do zapobiegania spalania w terapii radiacyjnej i stosując żel aloe vera na rany chirurgiczne może spowolnić proces gojenia.

Synonimy

Niektóre synonimy dla zakładu Aloe Vera, które aloes żel wydobyte z są Aloe arborescens Miller, Aloes uzbrojony, aloes lateks, Aloe Vulgari, gorzki aloes, spalić roślin, woreczka słonia, roślina pierwszej pomocy, galaretki por, lilia pustyni, Lu-Hui, medycyna roślin, cud, roślina, roślina nieśmiertelności, roślina życia, socotrine aloesu i prawdziwego aloesu.

Zioła unikać z lekami na cukrzycę

Zioła unikać z lekami na cukrzycę


Cukrzyca jest chorobą metaboliczną i hormonalny, który powoduje wysoki poziom cukru we krwi do cyrkulacji w strumieniu krwi, co powoduje uszkodzenia tkanek i narządów. Pacjenci z cukrzycą często biorą leki na receptę regulować ich poziom cukru we krwi. Ziołowe suplementy takie jak glukozamina i aloesu może kolidować z tych leków.

Leki na cukrzycę

Chorych na cukrzycę typu 1 nie może produkować insuliny z komórek trzustki, więc muszą brać zastrzyki z insuliny dziennie, zwykle ze źródła bydła.

Cukrzycy typu 2, albo nie wytwarza wystarczającej ilości insuliny i musi brać leki, który zwiększa produkcję insuliny, lub cierpią na insulinooporność, gdzie system transportu insuliny nie może skutecznie dostarczać glukozę z krwi i do komórek organizmu. Te chore na cukrzycę mogą przyjmować leków, które stymulują trzustkę do wytwarzania większej ilości insuliny, leki, które zwiększają zdolność insuliny do transportu glukozy do krwi, a leki, które hamują pewne procesy trawienne, takie jak spowolnienie opróżniania żołądka w celu ograniczenia węglowodanów obciążenie do krwi, obniżając poziom cukru we krwi.

Hiperglikemii Zioła

Ponieważ celem leków przeciwcukrzycowych jest zmniejszenie ilości glukozy w krwi krążącej, biorąc suplementy ziołowe, który podnosi stężenie cukru we krwi jest przeciwwskazane. Zioła te obejmują nasiona selera, Bupleurum, Gotu Kola i rozmaryn. Hamują one zdolność trzustkowych komórek na uwalnianie insuliny, co powoduje wysoki poziom cukru we krwi. Glukozamina, często stosuje się zapalenia stawów i bólu, jest znany również w celu podniesienia poziomu cukru we krwi i pogorszyć odporność na insulinę.

Zioła hipoglikemii

Niektóre zioła są zalecane dla pacjentów z cukrzycą, jako naturalne metody obniżenia poziomu cukru we krwi. Działają one przez szereg sposobów, w tym zwiększanie wydzielania insuliny, zwiększanie wychwytu glukozy przez tkankę ciała, w hamowaniu glukozy z absorbowane w jelitach. Pacjenci, którzy już zażywają przepisane leki nie powinny używać tych ziołowych suplementów bez monitorowane przez lekarza ze względu na ryzyko wystąpienia hipoglikemii (niski poziom cukru we krwi niebezpiecznie). Zioła te obejmują wszystkie formy żeń-szenia, imbiru, gorzki melon, aloes i opuncja.

Przeciwzakrzepowymi Zioła

Każde zioło, które rozrzedza krew nie jest zalecane u pacjentów przyjmujących typowych leków na cukrzycę, znanych jako sulfonylomocznika, które obejmuje GLUCOTROL, gliburyd i Amaryl. Przykłady rozrzedzenie krwi ziół zawierają nasiona kasztanowca, visnaga, słodki Woodruff, nostrzyka Bedstraw, i czerwona koniczyna. Związki, w tych ziół, zwłaszcza kumaryna zwiększyć metabolizm leków sulfonylomocznika w wątrobie, co czyni je mniej skuteczne w obniżaniu glukozy we krwi.

Zioła salicylan

Salicylany, to związki stosowane leki przeciwzapalne, takie jak aspiryna. Niektóre produkty roślinne zachowuje się jak salicylany i może przeszkadzać w działaniu leków na cukrzycę, przez rozerwanie struktury chemicznej leku. Zioła zawierające salicylan to słodki brzoza, Biała brzoza, wiązówka, Wintergreen, balsam Topola czarna Topola, balsam z Gilead, wierzby białej i czarnej haw.