adcov.com

aerozol do nosa przed lotem samolotem

Jak zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa przed odlotem

Zmniejszenie zatłoczenia nosa przed lataniem może utrzymać cię bardziej wygodne podczas podróży. Podróż samolotem może powodować znaczne przekrwienie nosa i ucha oraz łagodzenia swoje uczucie zatkanego nosa, zanim podejmie się, poczujesz się lepiej. Skonsultować się z lekarzem przed podróżą samolotem z obawy o zatkanie nosa. Po dokładnym badaniu lekarskim, może określić przyczynę swojej zatorów, i sugerują możliwości leczenia. Istnieją rozwiązania do swojej przekrwienie błony śluzowej nosa, które mogą dostać się do oddychania jaśniejsze.

Instrukcje

1 Idź do lekarza. Należy poinformować lekarza, jeśli w ostatnim czasie przeziębienia lub grypy, lub jeśli masz alergię, że może nie być świadomy. Po badaniu fizykalnym, lekarz może zalecić rentgenowskie zatok w celu wykrycia przeszkód. Lekarz opracuje plan leczenia po tym jak zdiagnozowano przyczynę swojej przekrwienie błony śluzowej nosa.

2 Zapytaj o antybiotyki. Jeśli masz infekcję bakteryjną, trzeba będzie antybiotyk. Zakażenia górnych dróg oddechowych może spowodować, aby mieć znaczący przekrwienie nosa. Antybiotyk będzie zlikwidować zakażenie i po to jest rozwiązany, przekrwienie błony śluzowej nosa zostanie zmniejszona. Należy rozwiązać infekcji przed odlotem.

3 Zapytaj o leków steroidowych. Przekrwienie nosa mogą być spowodowane przez zapalenie zatok i fragmentów tkanki nosa. Doustnych sterydów lub spray do nosa sterydów może pomóc zmniejszyć stan zapalny i zapewnić jasne nosowych, które pomogą Ci lepiej oddychać przed rozpoczęcia podróży.

4 Spróbuj się decongestant ustnej. Over-the-counter zmniejszający przekrwienie może pomóc złagodzić swój zatorów. Będzie to również pomóc, gdy jesteś w samolocie, aby złagodzić ucha popping. Skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem decongestant, ponieważ leki obkurczające błonę śluzową może powodować działania niepożądane, takie jak szybkim tempie serca i bezsenności.

5 Spróbuj spray do nosa. Over-the-counter, aerozol do nosa może działać tymczasowo zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa przed odlotem. Działają one bardzo szybko. Nie należy jednak używać ich na co dzień, ponieważ mogą one mieć efekt odbicia, gdzie zatory mogą się nasilić. Zapytaj lekarza, czy może to być dobry wybór dla Ciebie.

Wskazówki:

 • Parownik w swoim pokoju może pomóc wyczyścić zatorów. Użyj go na kilka dni przed rozpoczęciem lotu, a to może pomóc wyczyścić zatoki i pomóc łatwiej oddychać.
 • Jeśli przekrwienie nosa towarzyszy wysoka gorączka, ból głowy, ból twarzy lub słabości, skonsultować się z lekarzem. Może masz infekcję lub przeszkody w swoim nosowych.

Aerozol do nosa, aby zapobiega przeziębieniom

Przeziębienie wydaje się zarazić niemal wszystkich w pewnym momencie lub innego. Wiele środków domu, witaminy i ponad-the-counter leków twierdzą zapobiec katar, kichanie i zatłoczonych zatok, które towarzyszą przeziębieniu. Jednakże, jest to czasami trudne do określenia, co zostało sprawdzone i co działa najlepiej. Najnowsze badania z udziałem zmniejszający przekrwienie nosa spraye zawierające oksymetazolinę wykazały, że te spraye mogą obniżyć częstość występowania wirusa w zimnej przed nosem nawet objawy są zauważalne.

Oksymetazolinę Study

Badanie przeprowadzone przez University of Virginia w Charlottesville celowo zainfekowane 94 zdrowych ochotników z zimną wirusa do badań w roku 2009. Trzy godziny po zakażeniu, zanim jakiekolwiek objawy przejawia, połowa z nich miały aerozol do nosa zawierający oksymetazolinę a druga połowa była podane aerozolu soli. Po wstępnym zastosowaniu, Opryski stosowano trzy razy dziennie przez okres pięciu dni. Chociaż poziomy wirusów zimne są na ogół w ich najwyższych dwóch do trzech dni po zakażeniu, poziom wirusa z podanych spray oksymetazoliny zaczęła spadać w drugim dniu. Na przeziębienia z leczonych aerozolu soli nadal w normalnych cenach. Wyniki tego badania wskazują, że zmniejszające przekrwienie aerozole do nosa mają pewien wpływ na zapobieganie pełnowymiarową objawy przeziębienia, gdy podjęte na początku infekcji zimną wirusa.

Komercyjne spraye over-the-counter nosa zawierające oksymetazolinę to Afrin, Dristan 12-godzinny Aerozol do nosa, Vicks Sinex 12-godzinny nosa i Duramist Plus.

Ostrzeżenie Spray do nosa obkurczających naczynia błony śluzowej

Jeśli sprayu zmniejszający przekrwienie nosa jest stosowany dłużej niż trzy dni z rzędu, to jest możliwe, wszelkie przeziębienia obecnych zostać zintensyfikowane. Z tego powodu najlepiej jest użyć sprayu, aby zapobiec poważnym objawy przeziębienia tylko po bardzo pierwsze oznaki przeziębienia są zauważalne lub jeśli jesteś pewien, że zostały zakażone. Bez względu na wyniki, nie używać aerozolu obkurczające dłużej niż trzy dni z rzędu. Zawsze należy przeczytać i stosować wszystkie instrukcje i ostrzeżenia na opakowaniach sprayu do nosa.

Jakie są niebezpieczeństwa OTC aerozole do nosa?Niebezpieczeństwa over-the-counter lub pozagiełdowych, spray do nosa nie wydają się być zmienianie życia, ale mogą być. Choć to proste zmniejszający przekrwienie nosa można kupić bez recepty, chyba dokładnie tak, jak w reżyserii używany ludzie mogą się uzależnić od tego, zwiększając ich objawy i niszcząc wrażliwe tkanki nosa. Niektóre z marek może się zapoznać z innymi: Afrin, Duramist Plus, Nostrilla, Oxyfrin, Sinex długo działający, Afrin nosowej Sinus i Genasal.

Funkcja

Over-recepty spraye do nosa są użyteczne, bezpieczne i łatwe w użyciu, tak długo, jak są one używane oszczędnie i zgodnie z instrukcją. Dzięki zastosowaniu ręcznego pompka na butli do rozpylania mgiełka jest rozpylana w nozdrze, gdzie zwęża naczyń krwionośnych w nosie. Działanie to zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa ze względu na zimno lub alergii objawów kataru siennego i ogólnego podrażnienia zatok. Aerozole do nosa stworzyć normalny przepływ powietrza z nosa i zapewnić tymczasową ulgę nadziewane nosem.

Rozważania

OTC aerozole do nosa są na ogół bezpieczne dla zdrowych dorosłych. Jednak, nie należy z nich korzystać, jeśli miałeś MAO (inhibitory monoaminooksydazy) w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Interakcji może być niebezpieczne i spowodować poważne powikłania. Przed rozpoczęciem korzystania z nosa aerozolu OTC, skonsultować się z lekarzem i powiadomić pierwotnego ich, jeśli masz:
• Cukrzyca
• Jaskra
• Choroby serca
• Wysokie ciśnienie krwi
• choroba wątroby lub nerek
• problemy prostaty
• problemy tarczycy
Warunki te mogą zawęzić wykorzystanie OTC aerozolu do nosa lub wymagają wziąć mniejszą dawkę z regularnego monitorowania medycznego.

Efekty

Nawet leki OTC mają możliwość wytwarzania skutków ubocznych. Niektóre wynikające ze sprayu do nosa mogą obejmować:
• reakcja alergiczna
• Nagrywanie z oczami
• Halucynacje
• Nieregularne bicie serca
• Podrażnienie nosa
• Kichanie
W przypadku pominięcia dawki, nie należy podwoić, aby go poprawić. Weź kolejną dawkę zgodnie ze wskazówkami. Jeśli nie przedawkować, skonsultować się z lekarzem i być wyczuleni na objawy, w tym zawroty głowy, senność, spowolnienie rytmu serca i pocenie się. Przedawkowanie spray do nosa może również wywołać śpiączkę.

Ostrzeżenie

Choć nie jest to powszechne, niektóre negatywne interakcje mogą wystąpić pomiędzy aktualnych sprayów do nosa i leki doustne. Niektóre środki ostrożności należy stosować, jeśli pacjent przyjmuje:
• bromokryptyna
• furazolidon
• guanetydyna
• metylodopa
• teofilina
• trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne
Inne leki mogą również wchodzić w interakcje z OTC aerozolu do nosa, więc zawsze skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem użytkowania.

Potencjał

Inne zagrożenia związane z wykorzystaniem OTC spray do nosa to zatorów odbicia, która występuje, gdy stają się zależne od aerozolu do nosa, aby utrzymać nosa jasne. Możesz również zniszczyć tkankę nosa jeśli używasz sprayu przez dłuższy czas. Twoje bicie serca mogą stać się nieregularne, a ciśnienie krwi może wzrastać.

Jak stwierdzono wcześniej, niebezpieczeństwa OTC aerozolu do nosa nie są częste, ale są one prawdziwe. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem podstawowej przed rozpoczęciem spray do nosa OTC.

Aerozol do nosa jest wciągająca?

Aerozol do nosa jest wciągająca?


Jeśli kiedykolwiek miał alergie sezonowe, katar sienny lub zatok problemy, jesteś prawdopodobnie zna sprayu do nosa. Występuje w różnych formach od ponad-the-counter marek jak Afrin do krótkotrwałego stosowania do odmian na receptę, takich jak Flo-świnki, że lekarz może mieć używać przez dłuższy czas.
Spray do nosa może być potężny i zatrudniają sterydów. A czasem, po jakimś czasie, ludzie chcą kontynuować się jego używanie lub dawki. Czy to oznacza, spray do nosa jest wciągająca?

Jak nosa Works

Aerozole do nosa w leczeniu zatorów i swędzenie w nosie i zatok poprzez ograniczenie naczyń krwionośnych, a tym samym powodując rozładowanie i zmniejszenie obrzęku. Zazwyczaj lekarze doradzają użycie lub przepisać te spraye na alergie, katar sienny i przeziębienia, a czasami jako presurgical leczenia, aby zredukować obrzęk w nosie.

Steroidy

Większość aerozole do nosa polegać na steroid do ich aktywnych składników. Mimo że sterydy mogą tworzyć długoterminowe problemy zdrowotne, i ponad-the-counter produkty mają wyższy poziom sterydów, ani sterydów, ani same spraye są uzależnia fizycznie.
Sterydy w małych dawkach ma niewiele ma długofalowe skutki. Jednak sterydy w większych dawkach i pod długotrwałym stosowaniu mogą wpływać równowagi hormonalnej. W znacznych dawkach, mogą zwiększyć siłę, ale wpływa na równowagę testosteronu. Aerozol do nosa jest mało prawdopodobne, aby zbliżyć się do posiadania tego typu efektu. Ale wiele osób martwić o nieznanych skutkach długotrwałego stosowania.

Tolerancja

Powtarzające się użycie sprayu do nosa może doprowadzić do wystawienia tolerancji. Zazwyczaj stosowana dawka nie tworzy efektu początkowego. Dlatego pacjent może zacząć zwiększać dawkę do odtworzenia decongestive wynik pożądany. To jest czasami postrzegane jako oznaka uzależnienia.
W rzeczywistości, to jest po prostu, że organizm przyzwyczaił się do rozpylania i nie jest już tak otwarci. Większe dawki mogą spowodować, że organizm ponownie zareagować.
Ale lekarze doradzają, że lepiej jest, aby zatrzymać bieg za pomocą aerozolu przez kilka dni. Po tym, ciało powinno ponownie w odpowiedzi na dawki początkowej, ponownie.

Lepsze Spraye

Tradycyjne over-the-counter, aerozole do nosa wydają się być silne, niesteroidowe korzystać z tradycyjnych rozwiązań i spowodować tolerancji wydaje szybciej. Wiele recepty spraye - zwłaszcza leki nowej generacji - są lepiej zaprojektowane, aby uniknąć tolerancji, lub przynajmniej odsunąć ją dłużej.
Jeśli tolerancja jest problem, skontaktuj się z lekarzem na temat opcji nosa normatywnych natryskowych.

Inne opcje

Innym rozwiązaniem tolerancji aerozol do nosa jest zajrzeć do innych metod rozładowanie i ulgi alergii. Aerozol do nosa, nie zawsze jest to najlepszy wybór dla każdego. Leki obkurczające błonę śluzową jamy ustnej, leki przeciwhistaminowe doustne i soli krople do nosa lub aerozole mogą być realne alternatywy. Over-the-counter aerozole do nosa nie mają być długoterminowe lub bieżących rozwiązań. Jeśli problemem jest przewlekłe lub długotrwałe, te inne opcje są bardzo prawdopodobne, lepsze wybory.
Ponownie, przed użyciem jakiegokolwiek leczenia nosa, to zawsze najlepiej nadają się do lekarza.

Jak korzystać Aerozol do nosa

Jak korzystać Aerozol do nosa


Sezonowe i całoroczne alergie wpływ na miliony ludzi na całym świecie. Zastosowanie aerozolu do nosa pomaga kontrolować swędzenie łzawienie oczu, kichanie i zatory związane z alergią. Dowiedz się, jak prawidłowo używać sprayu do nosa, aby poradzić sobie ze skutkami ubocznymi alergii.

Instrukcje

1 wydmuchać nos w celu pozbycia się jakiegokolwiek śluzu narastania. Przechowywać wieje aż śluz zniknie.

2 Wstrząsnąć pojemnik aerozolu do nosa i delikatnie włóż końcówkę do nozdrza, kierując go do tyłu i ku zewnętrznej nozdrza ściany. Celem jest w medycynie do powlekania zewnętrznej ścianki otworu nosowego, ponieważ to właśnie alergeny, które wywołują objawy alergii Collect.

3 Umieść palec z przeciwnej strony nozdrza nie są natryskiwania. Pompa aerozol do nosa w celu uwolnienia leku do nozdrza podczas oddychania powoli. Przechylić głowę w kierunku otworu nosowego po prostu rozpyla aby lek płaszcza zewnętrzną ścianę nozdrza.

4 powtórzyć proces dla drugiego nozdrza.

Wskazówki:

 • Zawsze pierwsza spray do nosa przed pierwszym użyciem przez zdjęciu pokrywy, delikatnie potrząsając pojemnikiem i pompowania go trzy razy w powietrze.
 • Staraj się nie wydmuchać nos natychmiast po użyciu spray do nosa. Można wysadzić leku na zewnątrz.
 • Oddychając głęboko natychmiast po użyciu spray do nosa zachęca go, aby przejść do gardła. Rób krótkie oddechy, aby unikać marnowania leku.
 • Oczyścić dyszy pojemnika do rozpylania do nosa raz w tygodniu. Wyjąć pojemnik i przemyto ciepłą wodą. Pozostawić do wyschnięcia i umieścić go z powrotem do zbiornika.
 • Zawsze należy przestrzegać dawkowania kierunki i instrukcji dostarczonych przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.
 • Natryskiwanie aerozolu do nosa z powrotem bezpośrednio do otworu nosowego zmusza go z nosa i do gardła, pozostawiając nieprzyjemnego smaku.
 • Zachowaj wszystkie leki w miejscu niedostępnym dla dzieci i nie dzielić się leki przepisane dla ciebie z innymi ludźmi.

Wskazówki dla aerozole do nosa

Aerozole do nosa dostarczenia leku do ciała za pomocą naczyń krwionośnych w nosie. Aerozol do nosa, które jest w pompy lub zbiornika ciśnieniowego, zawiera lek albo w roztworze lub zawiesinie, że spray do nozdrza. Czy za pomocą pompy lub pojemnik pod ciśnieniem, należy użyć spray do nosa prawidłowo, aby upewnić się, że dostajesz leku w organizmie.

Pump Spray do nosa

Przed użyciem pompy spray do nosa, wydmuchać nos, aby pozbyć się nadmiaru śluzu. Następnie wyjąć korek sprayem do nosa, wstrząsnąć botle i "prime" go przez squirting na spadek lub dwa leki (aby upewnić się nie ma pęcherzyków powietrza), zaleca American Academy of Family Physicians. Po zagruntować butelkę pompy, przechylić głowę do przodu trochę, zginanie w pasie i trzymając szyję prosto, a następnie trzymać butelkę pompy środkowym i palcem wskazującym w górę i kciuk w dół. Zamknąć nozdrza nie używasz, wydech przez nos powoli, a następnie podczas oddychania przez nos powoli włóż końcówkę butelki pompy do otworu nosowego i ścisnąć butelkę. Powtórz te czynności dla drugiego nozdrza.

Spray do nosa pod ciśnieniem

Wskazówki dotyczące zastosowania ciśnieniowego aerozolu do nosa są takie same jak dla pompy sprayu do nosa, z wyjątkiem jaki lek wychodzi według NetDoctor.co.uk. Ciśnieniowe aerozole do nosa dostarczyć mgły, zamiast cieczy, do otworu nosowego, tak długo jak trzymasz dyszę w dół. Należy stosować się do wskazówek lekarza za ile tego leku trzeba, albo ryzykujesz przedawkowanie.

Skutki uboczne

Możliwe skutki uboczne przy użyciu sprayów do nosa mogą obejmować krwawienie z nosa i nieprzyjemny smak w tylnej części gardła, co kanalizacji wyrzucone zatok. Aby zaradzić nosebleeds Amerykańska Akademia Lekarzy Rodzinnych zaleca aerozolu soli fizjologicznej przed użyciem lekarstw. Ponadto, jeśli prawidłowo stosować aerozol do nosa, nie powinieneś mieć nadmiar kapanie do gardła, aby utworzyć ten nieprzyjemny smak. Upewnij się, że można oddychać i na nosie przed zastosowaniem leku; inaczej tracisz dawki.

Spray do nosa Uzależnienie

Niektóre spraye do nosa zawiera sterydy lub leki przeciwhistaminowe, aby pomóc zmniejszyć tłok jak lek jest dostarczany. Jeśli się zależy od aerozolu do nosa i nie może przejść dzień bez używania go, może być uzależniony. Jeśli czujesz, że musisz użyć sprayów do nosa po receptę jest gotowy, a jeśli zaczynają zwykle polegać na słonych sprayów do nosa, należy skonsultować się z lekarzem o tym, jak przezwyciężyć tę zależność. Długotrwałe stosowanie sprayów do nosa nie jest zalecane przez nozdrza lub zatok.

Ważne wskazówki

NetDoctor.co.uk zaleca czyszczenie sprayem do nosa co najmniej raz w tygodniu, aby utrzymać zanieczyszczenia z dala od końcówki (i od dostania się do nosa). Zaleca się również nie kichania lub dmuchanie nosa po dawce, ponieważ ryzykujesz wydmuchiwania leki. Ważne jest, aby celować prosto dyszy podczas dostarczania lekarstw, inaczej tracisz dawki. Czubek zbiornika powinny być proste w nozdrza i wskazując w kierunku tyłu głowy. Wreszcie, jak można korzystać z nosa aerozolu może to potrwać do dwóch tygodni zanim zauważysz zmiany. Jest to normalne i należy korzystać z leków zgodnie z zaleceniami lekarza.

Jak to aerozole do nosa pracy?

Jak to aerozole do nosa pracy?

Wprowadzenie

Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, które wiążą się z jamy nosowej i zatok przynosowych, jedna z najlepszych sposobów dostarczania dla leków jest bezpośrednio do nosa, stosując Natryskiwać nosa. Spraye do nosa są butelki zawierające określone leki, które mogą być wstawiane bezpośrednio do nosa i dostarczania aerozolu w głąb lekarstwa w jamie nosowej. Są one najczęściej stosowane w leki obkurczające błonę śluzową i leki przeciwhistaminowe, aby zapobiec suchość nosa.

Zmniejszające przekrwienie

Zmniejszające przekrwienie aerozole do nosa są najczęściej używane podczas przeziębienia lub grypy, które przejawia się w katar lub nadziewane zatok. Chlorowodorek chlorowodorek fenylefryny oksymetazolinę i są dwa najczęstsze składniki sprayu do nosa tego celu. Po włożeniu do nosa, do nosa prace Spray zwężania naczyń krwionośnych wewnątrz nosa, co powoduje automatyczne reakcji rozliczeniową. To pozwala lepiej oddychać, a także łatwiejsze.

Leki przeciwhistaminowe

Leki antyhistaminowe są powszechnie podawane przez sprejów do nosa. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, system odpornościowy organizmu uwalnia histaminę, co z kolei powoduje stan zapalny w miejscu reakcji. Gdy stosuje się leki przeciwhistaminowe spray do nosa, leki przeciwhistaminowe w aerozolu konkuruje o miejsca receptorowego, że histamina zwykle używanych do tworzenia ją. To pomaga zapobiegać i obrzęk związany z alergiami.

Wilgoć

Niektóre spraye do nosa nie ma lekarstwa na wszystko. Te spraye do nosa stosować roztwór soli fizjologicznej w celu nawilżenia jamy nosowej i zapobiec suchości. Jest również powszechnie określane jako nosa nawadniania, i jest szybki środek podrażnień nosa spowodowane suszone do jamy nosowej i zatok przynosowych.

Przeziębienie i aerozole do nosa

Przeziębienia, zwłaszcza w suchym powietrzu w zimie, może zostawić ludzi czuje się nieszczęśliwy. Na szczęście, istnieje wiele różnych środków, które mogą pomóc złagodzić objawy. Over-the-counter leki są zimne jedna opcja i są zazwyczaj dość skutecznie tymczasowo łagodzi objawy przeziębienia. Jednak, jeśli po prostu nie może zebrać się na energię, aby dostać się do sklepu, można spróbować niektórych z tych środków domu zimno ulgą.

Spray do nosa sól fizjologiczną

Jeden skuteczny środek przeciwko zatok jest, aby aerozol do nosa z solą i wodą. Aby to zrobić, gotować około litra wody i dodać łyżeczkę soli. Daj soli chwilę do rozpuszczenia następnie wyjąć garnek z ognia. Poczekać, aż woda ostygnie i umieścić roztwór do jałowej butelki. Za pomocą strzykawki do nosa lub zakraplacz, umieścić kilka kropli tego roztworu do każdego nozdrza i pozwolić kapinosa soli do kanałów nosowych.

Miód i Cytryna Woda

Gorący napój zrobiony z miodem i cytryną powinny pomóc złagodzić nosa lub zatorów w klatce piersiowej, a także ból gardła lub kaszel. Pary z gorącym napojem powinno pomóc otwarte nosa, podczas gdy miód łagodzi ból i swędzenie w gardle. Ponadto sok z cytryny daje pewne pobudzenie układu immunologicznego witamina C. Wystarczy dodać łyżeczkę soku z cytryny i łyżeczkę miodu do kubka ośmiu uncji ciepłej wody i wypić.

Parowy

Zatory z zimnem może normalne oddychanie trudne. Pary mogą pomóc. Można użyć do parownika lub garnek bardzo gorącej wody. Aby to uczynić jeszcze bardziej skuteczne, można dodać trochę octu, olejek eukaliptusowy, olejek z drzewa herbacianego lub do wody. Substancje te mogą zapewnić dodatkową ulgę od zatorów.

Przyprawy

Przyprawy, takie jak pieprz cayenne, czosnek i cebula może nie tylko dodać trochę kopa do jedzenia, ale mogą również pomóc poczuć się lepiej, gdy masz zimne. Ostry ciepła pieprzu cayenne jest dobre dla otwarcie zatłoczonych nosowych i cebuli może zrobić to samo. Czosnek jest dobre do jedzenia, gdy masz katar, ponieważ faktycznie ma właściwości antyseptyczne, dzięki czemu może pomóc zwalczyć samej infekcji. Musisz dodać świeżego czosnku do jedzenia lub wziąć kapsułkę czosnku do tego, aby być skuteczne, jednak. Czosnek sól nie działa.

Jak korzystać Aerozol do nosa w Squeeze Bottle

Istnieje kilka leków, lekarz może przepisać lek, który może przyjść w butelce ze sprayem do nosa. Jednym z przykładów jest więcej wspólnych zmniejszające przekrwienie nosa, aby pomóc złagodzić zatkany nos. Innym jest sprayu solna pomóc zwilżyć jamę nosową, jeśli występują krwawienia z nosa od suchości w nosie. Są one bardzo skuteczne, ale może być nieskuteczne, gdy stosuje się nieprawidłowo.

Instrukcje

Jak korzystać Aerozol do nosa w Squeeze Bottle

1 cios nos z tkanek, aby usunąć wszelkie śluzu z nosa lub zabrudzeń. Jeśli nos jest podłączony i zablokowany śluzu wtedy lek nie będzie tak skuteczny, jak to może być.

2 Wstrząsnąć sprayem do nosa, a następnie zdejmij pokrywę. Premier go delikatnie ściskając je kilka razy między kciukiem i palcem wskazującym. Wycisnąć je kilka razy, aż tworzy delikatną mgiełkę.

3 Przechyl lekko głowę, tak że twoje oczy patrzą wprost na podłodze. Zapewni to, że może podróżować w sprayu bezpośrednio na przewody nosowe.

4 Wciśnij jeden z nozdrzy z palcem wskazującym jednej ręki. Połóż nacisk na to wystarczająco dużo, aby powietrze nie zbliża się do lub z tego otworu nosowego. Weź sprayem do nosa z kciukiem i palcem wskazującym drugiej ręki i włóż końcówkę aerozolu do otwartego otworu nosowego.

5 Oddychaj delikatnie i na zewnątrz. Podczas wdechu, wycisnąć nosa sprayem do emisji na pełnym strumieniem. Po instrukcji twojego lekarza, spray każdego nozdrza tyle razy, ile on lub ona nie zaleci.

6 Przełącz ręce i przytrzymaj nosa sprayem w kciukiem i palcem wskazującym drugiej ręki jest. Przykryć odwrotny nozdrze palcem wskazującym drugiej ręki i powtórz kroki cztery i pięć w miarę potrzeb. Jak twoja jama nosowa jest podłączony do gardła trzeba spróbować najlepiej, aby nie połknąć żadnego z leków.

7 Zetrzeć nadmiar rozpylonej cieczy, które mogły pochodzić z nosa, ale nie natychmiast, nie wydmuchać nos po natrysku. Oczyścić sprayem do nosa czystą chusteczką, założyć pokrywę i przechowywać w chłodnym miejscu.

Wskazówki:

 • Nie należy stosować więcej niż nosa aerozolu zalecany przez lekarza lub farmaceuty.

Działania niepożądane aerozole do nosa

Aerozole do nosa zapewnienia skutecznego systemu dostaw dla różnych recepty i ponad-the-counter leków. Rodzaje sprayów to steryd, decongestant, sól fizjologiczna, leki przeciwhistaminowe, leki i nikotyny migreny spraye. Każdy z produktów jest związany z liczbą skutków ubocznych, które może być uciążliwe dla użytkownika.

Spraye do nosa sterydów

Steroid czy kortykosteroidów, aerozole do nosa może powodować skutki uboczne. Przykładami takich płynów rozpylanych do nosa są NASONEX i Beconase. Są one przewidziane do walki alergiczny nieżyt nosa. Steroidowe aerozole do nosa powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami lekarza i nie nadużywane. Niektóre z bardziej popularnych niewielkich skutków ubocznych są krwawienia z nosa, uczucie pieczenia, nieprzyjemnego posmaku i chrypka. Jednakże, wiele innych działań niepożądanych, a może występować w zakresie od bezsenność, zaburzenia gruczołów nadnerczy, zahamowanie wzrostu, osteoporoza, nieprawidłowości miesiączkowania do zwiększonego ryzyka ospy wietrznej lub odry.

Zmniejszający przekrwienie aerozole do nosa

Zmniejszające przekrwienie nosa stosuje się aerozole zwężenie naczyń krwionośnych. Przykłady zmniejszający przekrwienie sprayów do nosa są Afrin i Neo-Synefryna. Chociaż te nie są steroidami aerozole mogą powodować zatorów odbicia, jeśli stosuje się więcej niż 2 do 3 dni, w czasie. Przeciążenie może spowodować odbicie uzależnienie stosowania sprayu zmniejszający przekrwienie nosa, zakładanie błędne koło stosowania w celu zmniejszenia zatorów tylko się zatory zwiększone.

Spraye do nosa leki przeciwhistaminowe

Astelin jest antyhistaminowy spray do nosa. Zapobiega uwalnianie histaminy, które powodują reakcje alergiczne. Działania niepożądane, które mogą wystąpić to czerwonych oczu, achy mięśnie, pieczenie, kichanie, zmęczenie i gorzki smak w ustach.

Spraye do nosa, migreny

Jednym z najbardziej szeroko okrzyknięty odkrycia do leczenia migreny jest ból głowy osłabiające Imitrex. Lek ten może być wtryskiwany lub nabyć jako spray do nosa. Działania niepożądane są zwykle niewielkie i krótkotrwałe. Są to zaburzenia słuchu, zapalenie ucha i suchość w ustach. Jednak szeroki zakres bardziej poważne skutki uboczne wystąpiły, w tym nadciśnienia tętniczego i wydarzeń związanych z serca-tachykardia, kołatanie serca (arytmia) i.

Nikotyna aerozole do nosa

Nicorette jest spray do nosa do zaprzestania palenia. Skutki uboczne podczas pierwszych dni leczenia obejmują kichanie, podrażnienie nosa, łzawienie oczu, katar i kaszel. Mogą one odejść z dalszego użytkowania. Inne częste objawy to: zawroty głowy, ból głowy i zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Jak Czy aerozole do nosa wciągająca?

Wbrew temu, co niektórzy uważają, aerozole do nosa nie są uzależniające. Uzależnienie termin został błędnie używany jako że implikuje kompulsywne, kontroli potrzebę korzystania spraye do nosa w taki sam sposób ktoś miałby używać heroiny. Ośrodek przyjemności w mózgu musi być stymulowane w celu doprowadzenia do uzależnienia, coś, aerozole do nosa nie robić.

Over-the-Counter aerozole do nosa

Afrin jest jednym z najbardziej popularnych oprysków na recepty nosa dostępny i nadaje się do łagodzenia zatorów. No prescription jest to konieczne, w związku z tym to w sprayu nie jest objęte planami ubezpieczeniowymi.

Recepta aerozole do nosa

NASONEX, Flonase, Nasarel i Nasacort® są jednymi z wielu dostępnych na receptę, sprayów do nosa. Miejscowe leki przeciwhistaminowe i sterydy donosowe nosa należą do typowych składników używanych, aby pomóc ludziom uzyskać ulgę.

Nasal Spray Tolerancja

Po kilku kolejnych dniach stosowania, over-the-counter spraye mogą nie działać lub użytkownicy mogą znaleźć, że trzeba częściej korzystać z nich.

Rebound Zatory

Zatory mogą pogorszyć, jeśli fragmenty nosa przyzwyczajeni do ponad-the-counter spraye. To nie jest uzależnienie, ale tolerancja zostały opracowane dla tego produktu.

Skonsultować się z lekarzem

Bieżące problemy z nosa powinny być zbadane przez lekarza, który może najlepiej określić kierunek działania potrzebne do zapewnienia pomocy.

Zastosowań dla liści oliwek aerozole do nosa

Zastosowań dla liści oliwek aerozole do nosa

Spray do nosa liści oliwek jest lekiem na bazie roślin wszystko naturalny ma łagodzić i leczyć zatoki warunki. Spray składa się z trzech elementów: ekstrakt z liści oliwnych (olea europa), wyciąg z pestek baptisia (baptisia tinctora) i grejpfruta. Seagate produktów z oliwek liść aerozol jest dostępny online, lub może być w stanie dostać go w sklepie homeopatii. Daje chwilową ulgę objawy przeziębienia i grypy, zatok i zatkanie nosa i podrażnienia skóry. Według firmy Seagate laboratorium testowania rezultaty wykazały, że spray zabija bakterie i innych niepożądanych mikroorganizmów takich jak grzyby i pleśń (patrz Ref 1).

Zimno i objawy grypy

Przeziębienia są spowodowane przez wirus, co powoduje takie objawy, jak zatkanie nosa, kichanie i lekki Katar, stwierdza, University of Pennsylvania, biuro edukacji zdrowotnej. Grypa jest również spowodowane przez wirusa i może powodować zatory, ból gardła i kaszel. Według strony internetowej Seagate Olive Leaf Spray do nosa stwierdzono zabić zarazki bakteryjne 99,9 procent w ciągu 60 sekund i zapewnia środki przeciwdrobnoustrojowe terapii bez antybiotyków, zabijają bakterie. Wyciąg z liści oliwek jest odpowiedzialny za ten spray właściwości przeciwbakteryjne. Połączenie dwóch składników zawiera tymczasowe zwolnienie z objawów przeziębienia i grypy.

Zatkanie nosa i zatok

Zapalenie zatok może wynikać z alergii lub choroby. Objawy zwykle pojawiają się, ponieważ organizm walczy z infekcją bakteryjną. Antybakteryjne właściwości Olive Leaf Spray do nosa walki złych bakterii. Baptisia składnika jest używany do jamy ustnej, zatok, gardła, migdałków zakażeń i zapalenie i ekstrakt z nasion grejpfruta jest używany do nosa i gardła podrażnienia. Wiele różnych rodzajów infekcji zatokowego mogą być traktowane z oliwek liść Spray do nosa zatok w czoło, zatok szczękowych za kości policzkowe, Sitowy zatok między oczy i zatok klinowej za oczami. Spray pomoże wyjaśnić bóle głowy i twarzy ciśnienie spowodowane przez zapalenie zatok.

Podrażnienia skóry

Olive Leaf Spray do nosa może też służyć jako miejscowego spray do łagodzenia i leczeniu podrażnienia skóry i wysypki spowodowane przez bakterie lub grzyby, według strony internetowej Karakia. Oprócz zabijania bakterii, Olive Leaf Spray do nosa stwierdzono zabić 99 procent grzybów i pleśni 97 procent w ciągu 60 sekund, według Seagate.

Aerozol do nosa Leczenie choroby Alzheimera

Choroba Alzheimera jest chorobą mózgu, która dotyka milionów. Istnieje kilka metod leczenia, z badań nad nowymi, jest wykonywane przez cały czas. Jeden nowy leczenie badane obejmuje spray do nosa.

Insulina

Insulina, która jest zwykle używany do regulowania poziomu cukru we krwi, może odgrywać rolę w zwiększaniu funkcji pamięci u pacjentów z chorobą Alzheimera.

Podawanie insuliny

Podawanie insuliny do mózgu bez wpływu na poziom cukru we krwi nie było problemem, który potencjalnie rozwiązane przez dostarczenie go przez spray do nosa.

Patent

Metoda nos do mózgu podawania leków został wynaleziony i opatentowany w 1980 roku przez William Frey II, który był dyrektorem centrum badawczego Alzheimera.

Badania

Liczne badania zostały przeprowadzone w odniesieniu do traktowania aerozolu do nosa, które wykazało pozytywne wyniki, zwłaszcza, gdy są podawane pacjentom we wczesnych stadiach choroby Alzheimera.

Potrzebne dodatkowe badania

Planowane jest więcej badań, a za konieczne przez wielu specjalistów medycznych, w celu dalszego testowania bezpieczeństwa i skuteczności terapii insuliną nosa w leczeniu pacjentów z chorobą Alzheimera.

Używa do liści oliwnych aerozole do nosa

Używa do liści oliwnych aerozole do nosa


Oliwa z liści nosa jest w pełni naturalny lek na bazie roślin przeznaczone do łagodzenia i leczenia zatok warunki. Spray składa się z trzech komponentów: ekstrakt z liści oliwek (Olea europa), baptisia (baptisia tinctora) i ekstraktu z nasion grejpfruta. Produkty firmy Seagate liści oliwek spray do nosa jest dostępna on-line, lub może być w stanie dostać w sklepie z homeopatii. Zapewnia tymczasową ulgę na przeziębienie i grypę objawów, zatoki i przekrwienie błony śluzowej nosa i podrażnień skóry. Zgodnie z badaniem laboratoryjnym Seagate, wyniki wskazują, sprayu zabija bakterie i innych niepożądanych mikroorganizmów, takich jak grzyby i pleśnie (patrz odnośnik literaturowy 1).

Objawy przeziębienia i grypy

Przeziębienia są spowodowane przez wirusa, co powoduje objawy takie jak przekrwienie błony śluzowej nosa, kichanie i sniffles, stwierdza, University of Pennsylvania Biura Edukacji Zdrowotnej. Grypa jest spowodowane przez wirusa i może spowodować przeciążenie, ból gardła i kaszel. Według stronie Seagate Spray liści oliwki nosa stwierdzono zabicia 99,9 procent zarodków bakterii w ciągu 60 sekund i nie stanowi terapię przeciwbakteryjną antybiotyków zabijania bakterii. Wyciąg z liści oliwek jest odpowiedzialny za właściwości przeciwdrobnoustrojowe w sprayu. Połączenie tych dwóch składników daje okresową ulgę od objawów przeziębienia i grypy.

Zatkanie nosa i zatok

Infekcje zatok może wynikać z alergii lub choroby. Objawy zwykle pojawiają się, ponieważ organizm walczy z infekcją bakteryjną. Antybakteryjne właściwości aerozolu do nosa liści oliwek walczyć złych bakterii. Baptisia składnik jest używany do jamy ustnej, zatok, ból gardła, infekcje migdałków i zapalenie i ekstraktu z nasion grejpfruta służy do nosa i gardła podrażnień. Istnieje wiele różnych rodzajów infekcji zatok mogą być traktowane z liści oliwek spray do nosa, takie jak zatok czołowych w czoło, zatok szczękowych za kości policzkowe, sitowych zatok między oczami i zatok klinowych za oczami. Spray pomoże wyjaśnić bóle głowy i twarzy, wywołanych przez ciśnienie zakażenia zatok.

Podrażnienie skóry

Spray do nosa liści oliwek alternatywnie można stosować jako miejscowe sprayu do łagodzenia i leczenia podrażnienia skóry i wysypki spowodowane przez bakterie lub grzyby, według strony internetowej Karakia. Dodatkowo do zabijania bakterii, oliwa z liści spray do nosa stwierdzono zabicia 99 procent i 97 procent grzyby pleśni w ciągu 60 sekund, w zależności Seagate.

Jak Podawać Aerozol do nosa

Jak Podawać Aerozol do nosa


Spreje donosowe podawanie leku bezpośrednio do nosa lub przez strumień krwi. Nozdrza są bogate w naczyniach krwionośnych, co pozwala na łatwe wchłanianie leku przez statki. Ostrożnie administrowanie spraye nosa jest ważne, aby upewnić się, że lek działa właściwie.

Instrukcje

1 cios w nos czystą chusteczką. Umyj ręce dokładnie usunąć wszelkie zarazki.

2. Wstrząsnąć butelką z nasadką nadal miejsce dla 2 do 5 sekund. Wyjąć korek sprayu do nosa.

3 Przesuń głowę do przodu, tak że można zobaczyć na podłogę, ale nie patrząc bezpośrednio na podłodze.

4 Naciśnij na prawą dziurkę palcem; włożeniu końcówki aerozolu tak, że tuż obok otworu nosa.

5 Oddech się przez lewą dziurkę powoli, wciąż oddychając nacisnąć przycisk, aby zwolnić spray do nosa.

6 wydech przez usta i usunąć nosa końcówkę natryskową z nosa.

7 Spójrz w stronę sufitu dla 2 do 5 sekund, aby umożliwić medycyna płynąć do tyłu nosa.

8 Powtórz dla drugiej dawki w tym samym nozdrza lub do dawki w prawą dziurkę.

Wskazówki:

 • Nie należy stosować więcej niż aerozolu do nosa w reżyserii lekarza.

Jak Złamać Uzależnienie OTC, aerozol do nosa

Nadużywanie leków dostępnych bez recepty sprejów do nosa może doprowadzić do uzależnienia, co jest znane w medycynie jako nieżytu nosa. Organizm zaczyna się zależna od aerozolu odwrócenia zatorów. Osoba, która stara się zatrzymać za pomocą aerozolu mogą wystąpić przekrwienie odbicia. Odstąpienie od sprayu należy obchodzić się w sposób ostrożny sposób. Wspólna interwencja opieki, jak określono w "fundacjach i Pielęgniarstwa dorosłych Zdrowia" jest odzwyczaić pacjenta w ciągu kilku dni.

Instrukcje

Jak Złamać Addiction

1 Zmniejszenie częstotliwości użytkowania. Zrób to czeka godzinę dłużej niż zwykle, aby podjąć kolejną dawkę aerozolu do nosa. Na przykład, jeśli dawki są zazwyczaj podejmowane trzy godziny od siebie, zacząć czekać cztery godziny przyjąć kolejną dawkę.

2 cięte ponownie użycia do rozpylania do nosa 25 procent, gdy częstotliwość jest zmniejszona do czterech razy dziennie. Skutecznie zmniejsza dawkę dzienną do trzech.

3 Ograniczenie do dwóch dawkach dziennie. Kontynuować stosując dwie dawki na dwa dni. Następnie należy ograniczyć do jednej dawki dziennie przez dwa dni. Następnie zaprzestać korzystania z natrysku.

4 Postępuj zgodnie z lekarzem, aby upewnić się, że nosa nie zostały uszkodzone przez spray do nosa i do zbadania oryginalny przyczyny zatorów.

Jak zapobiec niewidomych i słabo widzących Ears

Jak zapobiec niewidomych i słabo widzących Ears


Dla niektórych myśl o lataniu jest niepokojące, nie z obawy przed w samolocie, ale z ból ucha mogą wystąpić w locie. Jeśli napotkasz umiarkowany do skrajnego dyskomfortu i popping podczas lotu, ze względu na wzrost ciśnienia w uszach, można coś z tym zrobić.

Instrukcje

1 Opóźnienie latania jeśli występują jakiekolwiek zakażenia przeciążenia lub zatok. Latanie będzie ciśnienie gorzej.

2 Użyj over-the-counter decongestant nosa przed lotem. To zmniejszenie rozmiaru którejkolwiek spęcznionych tkanek nosa.

3 Włóż zatyczki do uszu jeśli wziąć swoje miejsce w samolocie. Należy je przechowywać w aż osiągnie wysokość przelotową samolotu i włóż je ponownie po pierwszym znakiem pochodzenia. Korki spowolni zmiany ciśnienia i dać czas na dostosowanie się bębenki w uszach.

4 Wykonać próby Valsalvy. Zamknij usta i szczypta nozdrza podczas dmuchanie delikatnie. Jest to szczególnie przydatne podczas startu i lądowania.

5 Doprowadzić do żucia i cukierki twarde z tobą. Żucia i ssania otwiera trąbki słuchowej i złagodzić presję. Można również spróbować ziewanie, połykania i wody pitnej.

6 Dekompresja dla niemowląt i małych dzieci ze smoczka lub butelki. Przed odlotem, można również skonsultować się z pediatrą o podając paracetamol zarządzać ból.

Wskazówki

 • Jeśli miałeś operację na uszy przed lotem, należy potwierdzić, czy można latać z lekarzem.
 • Można kupić zatyczki do uszu w lokalnej aptece lub czasami nawet w sklepie z pamiątkami z lotniska.

Jak walczyć z lękiem przed lataniem

Jak walczyć z lękiem przed lataniem


Podróż samolotem jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu - a jednak szacuje się 10 procent do 25 procent populacji USA doświadcza fobię przed lataniem - zgodnie z American Psychological Association. Czy twój strach jest spowodowany przez złe doświadczenia z turbulencjami, oglądanie mediów katastrof lotniczych, klaustrofobii lub zaburzeniami lękowymi, zrozumienie korzeni swojego strachu i budowanie solidnych zaufanie bezpieczeństwa samolotu to ważny krok do przezwyciężenia tego, co jest dla niektórych chorych - poważnie ogranicza stan.

Instrukcje

Długoterminowych strategii

1 Poznaj fakty na temat samolotów i lotnictwa. Zrozumienie tego, co powoduje, że samoloty turbulencji i jak latać może pomóc neguje bezpodstawne, irracjonalne lęki. Znajomość zasad bezpieczeństwa linii lotniczych FAA może pomóc to większe zaufanie do bezpieczeństwa swojego samolotu, jego załogi i powietrza podróży w ogóle.

2 Zapisz się lękiem przed lataniem kurs. Wybierz program prowadzony przez w pełni wykwalifikowanych specjalistów, przy użyciu sprawdzonych metod, aby skutecznie leczyć aviophobia. Niektóre kursy używać symulatorów lotu narażać uczestników do aspektów latania Kowalski boi, a zakończyć się uczestników biorących krótki lot, aby zastosować w praktyce to, czego się nauczyli. Skontaktuj się z najbliższym lotniska lub linii lotniczych, w celu omówienia dostępności kursów w Twojej okolicy.

3 Praca z terapeutą, który specjalizuje się w leczeniu fobii. Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) i systematyczne odczulanie (SD), są wśród behawioralnych strategii wykorzystywanych z powodzeniem w leczeniu fobii. CBT uczy, jak wymienić niepomocny, paniki wywołujących myśli, a SD polega na wizualizacji sytuacji można obawiać się, podczas gdy w stanie całkowitego psychicznego i fizycznego relaksu, aż w końcu można replikować to w prawdziwym życiu.

4 Zmierz swój strach przed lataniem. Jednym ze sposobów na pokonanie strachu jest zmierzyć jej czoło. Jednakże, nie zmuszaj się zbyt wiele za szybko. Rozpocząć bardzo krótkich trasach, korzystnie w dużej powierzchni, aby zmniejszyć odczucie turbulencji.

Strategie krótkoterminowe

5 Pij dużo wody przed i podczas lotu, aby uniknąć lęku, powodując odwodnienie. Unikaj kawy i innych napojów zawierających kofeinę, gdyż ma działanie pobudzające i może zostawić zdenerwowanie. Chociaż może to być kuszące, aby uspokoić nerwy ze szklanką przed lotem wina, należy pamiętać, że alkohol może dać drogę do niepokoju, gdy działanie uspokajające mijać.

6 Przyjazd na lotnisko wcześnie. Daj sobie czas, aby kontynuować przez zameldowaniu spokojnie i rozważnie. Jeśli znajdziesz się czeka, skorzystać z okazji, aby ćwiczyć techniki relaksacyjne, takie jak głębokie oddychanie.

7 poinformować personel lotniczy swojej fobii przy zameldowaniu lub jak pokład samolotu. Nie czuje potrzeby, aby ukryć swój strach, a cierpienie w milczeniu tylko dodać do niepokoju. Większość załóg lotniczych są przygotowani do zarządzania straszne pasażerów, i będzie w stanie zaoferować wsparcie, wskazówki i otuchy.

8 Zapytanie siedzenia z przodu samolotu, gdzie poczujesz się jak mniejsze turbulencje.

9 Praktyka głębokie oddychanie w regularnych odstępach czasu lub jeśli czujesz się zaczyna panikować. Weź głęboki wdech z nisko w brzuchu przez nos, czując żołądek poszerzyć jak oddychać. Wydech powoli i równomiernie przez usta, czując swoją umowę mięśnie brzucha, jak powietrze opuszcza swoje ciało.

Wskazówki:

 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli uważasz, że latanie fobia jest wpływa na twoje życie. Lekarz może skierować do was do terapeuty przeszkolony w leczeniu fobii lub przepisać anty-lękowe leki.

Jak leczyć niealergiczne zapalenie błony śluzowej nosa

Niealergiczne zapalenie błony śluzowej nosa jest powszechną dolegliwością, która dotyka ponad 50 milionów osób w samych Stanach Zjednoczonych, według Amerykańskiej Akademii Alergii, Astmy i Immunologii. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą rozwijać warunek. Objawy są podobne do tych obserwowanych w alergicznym nieżycie nosa, w tym zatory i katar. Jednakże, warunek ten nie jest spowodowane przez alergię. W niektórych przypadkach, drażniące środowiskowe wywołują objawy, podczas gdy w innych, ludzie mogą reagować negatywnie na niektóre zapachy, leków, żywności lub zmian w pogodzie.

Instrukcje

1 Take over-the-counter decongestant zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa. Leki zawierające pseudoefedryny lub fenylefryny pracy przez zwężenie naczyń krwionośnych w nosie.

2 Użyj sprayu do nosa soli fizjologicznej cienkich śluzu i prędkości gojenia ból, surowe nosa. Solne aerozole do nosa są dostępne w większości aptek i sklepów spożywczych, można też tworzyć własne przez zmieszanie 1/4 łyżeczki soli w ośmiu uncji ciepłej wody. W celu zmniejszenia spalania spowodowaną przez sól, dodać szczyptę sody do roztworu przed zastosowaniem.

3 Spróbuj lek przeciwhistaminowy aerozol do nosa. Chociaż środki antyhistaminowe są doustne ogólnie nieskuteczne w leczeniu niealergiczne zapalenie śluzówki nosa, sprejów do nosa często pomaga zmniejszyć lub wyeliminować objawy. Antyhistaminowe aerozole do nosa są dostępne na receptę od lekarza.

4 Zapytaj lekarza, czy kortykosteroidów spray do nosa jest odpowiednie dla Twojego przypadku. Kortykosteroidów, spraye mogą zmniejszyć stan zapalny i zmniejszenie zatłoczenia w niektórych osób niealergicznego nieżytu nosa.

5 Należy unikać stosowania Decongestant sprayów do nosa na więcej niż trzy dni w czasie, zgodnie z Mayo Clinic. Długotrwałe stosowanie może prowadzić do zatorów odbicia.

6 Uruchom nawilżacza wewnątrz sypialni podczas snu gęsty śluz, aby rozluźnić i jasne głowy zatorów. Nawilżacz należy czyścić codziennie, aby zapobiec rozwojowi pleśni i bakterii.

7 Rozważmy operację, jeśli objawy są spowodowane lub pogarsza polipów nosa lub odchylonym przegrody. Jeśli niealergicznej objawy nieżytu nosa nie reagują na inne możliwości leczenia, należy poprosić lekarza o skierowanie do specjalisty w celu oceny chirurgicznej.

Spray do nosa dla Weight Loss & Appetite

Spray do nosa dla Weight Loss & Appetite


Odchudzania aerozole do nosa pomaga blokować zmysły węchu i smaku, które prowadzą diecie pragnąć i przejadania żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i wysokiej kaloryczności. Z mniejszą pokusę, oczekuje się, że na diecie będą miały łatwiej podejmowania właściwych wyborów i kontroli części w sposób, który pozwoli im na utratę niechcianych kilogramów.

Chociaż nie jest to nowa forma odchudzania sprayów do nosa w rozwoju, mających na celu wysłać sygnał hormonalny do własnego mózgu w celu kontrolowania apetytu, ta forma sprayu nie jest aktualnie dostępny, w oczekiwaniu na badania kliniczne i zatwierdzenia.

Jak Pomoc aerozole do nosa z Weight Loss

Często zdarza się, że nie jest fizyczne pożądanie w naszym żołądku, ale widok, zapach i smak potraw, które napędzają nas do niezdrowych wyborów i / lub przejadać.

Aerozole do nosa dla utraty wagi zostały zaprojektowane do podjęcia urok z zarówno zapach i smak, pomagając diecie łatwiej unikać wysokokalorycznych pokarmów i łatwiej wykrywać sygnały głodu przed jedzeniem.

Jak korzystać z Nasal Spray

Kiedy masz do czynienia z głodu żywności, użyć dwóch wypływa z nosa aerozolu do każdego nozdrza. Zapach i smak spray do nosa pomoże ugasić apetyt na przekąski i pozwala czekać do następnego odpowiedniego posiłku przed jedzeniem.

Gdzie Zakup Nasal Spray

Odchudzania aerozole do nosa, które kontrolują smak i zapach są dostępne w wielu sklepach, a także witaminy suplement przez wielu sprzedawców internetowych.

Pamiętaj, aby badać składniki produktów do zapewnienia, że ​​nie ma alergii na którykolwiek ze składników preparatu.

Przed użyciem żadnych substancji kontroli wagi skontaktować się z lekarzem.