adcov.com

abilify narkotyk

Abilify Działania niepożądane u dzieci

Abilify jest marką dla arypiprazolu narkotyków. Jest wskazany w leczeniu schizofrenii u pacjentów w wieku 13 lat i starszych, i przebiegu choroby afektywnej dwubiegunowej u pacjentów w wieku 10 lat i starszych. Jest również stosowany jako dodatek w leczeniu dorosłych pacjentów z ciężkimi zaburzeniami depresyjnymi. Abilify ma potencjalne efekty uboczne.

Częste działania niepożądane

U dzieci najczęściej Abilify skutki uboczne są niekontrolowane ruchy lub choroby mięśni, w tym niepokój, sztywność mięśni i drżenie. Bóle głowy, nudności i bezsenność są również częste działania niepożądane.

Poważne działania niepożądane

Niektóre poważne działania niepożądane są złośliwy zespół neuroleptyczny, co jest rzadkie, ale bardzo poważne; dyskinezy późnej, która może stać się stałym; oraz zwiększenie poziomu cukru we krwi, które mogą być niebezpieczne dla diabetyków.

Inne działania niepożądane

Inne działania niepożądane to niedociśnienie ortostatyczne, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, pobudzenie, niepokój, przyspieszenie czynności serca, nieżyt nosa, kaszel, wysypka, zwiększenie masy ciała, nudności, wymioty, zaparcia, żółtaczka i kaszel.

Przeciwwskazania

Abilify jest przeciwwskazane u tych, którzy mają stwierdzoną nadwrażliwością na Abilify, w tym tych, którzy doświadczyli swędzenie lub anafilaksji.

Środki ostrożności

Abilify należy stosować ostrożnie u dzieci z warunków zajęcia lub nerek, wątroby lub choroby serca.

Jak przyjmować leku ABILIFY

Abilify jest nietypowe leki przeciwpsychotyczne leków na receptę. Jest on stosowany w leczeniu schizofrenii, sterowanie fazy maniakalnej choroby afektywnej dwubiegunowej oraz jako dodatek do leczenia dorosłych pacjentów z ciężkim zaburzeniem depresyjnym. To może pomóc wyjaśnić dezorganizacją myślenia i zatrzymać zarówno halucynacje wzrokowe i słuchowe oraz może działać jako stabilizator nastroju ogólnego. Podobnie jak inne leki z tej grupy, Abilify ma skutków ubocznych i nie działa dla każdego.

Instrukcje

1 Postępuj zgodnie z instrukcją dawkowania lekarza, precyzyjnie. Najprawdopodobniej zostanie rozpoczęty w dość małej dawki i zwiększyć dawkę powoli aż do tolerancji. Zwiększenie lub zmniejszenie dawki jest znany jako miareczkowania się lub miareczkowanie dół, lek.

2 Zapoznaj się najlepiej jak potrafisz na leki. To odnosi się do jakiegokolwiek narkotyku, ale particularlywith leków, które silnie wpływają na samopoczucie i zdrowie psychiczne. Pomyśl o sobie jako współpracę z lekarzem w ramach zespołu leczenia, a nie tylko "robić to, co ci każą." Strona Abilify producenta wymienione w zasobach poniżej. Znajdziesz przeglądu witryn i społeczności internetowych, gdzie można uczyć się i dzielenia się doświadczeniami z innymi użytkownikami.

3. Staraj się jeść zdrowo i dostać ćwiczenia. Abilify może powodować bezsenność, a unikając nadmiaru kofeiny i cukru, a uzyskanie odpowiedniej ilości ruchu może być łatwiej ze snem w nocy. Jeśli bezsenność jest trwałe i uciążliwe, należy porozmawiać z lekarzem na temat towarzyszącej leków, które pomogą Ci zasnąć, gdy jest on naprawdę potrzebny. Niektórzy ludzie przytyć na Abilify więc jeść prawo i coraz ćwiczenie pomoże w tym również.

4 Nie należy się bać przez listą możliwych działań niepożądanych leków, takich jak te. Wiele z tych objawów niepożądanych w czasie krótszym niż jeden procent badanych. Najczęstsze z nich to bezsenność, zespół niespokojnych nóg lub uczucie "nerwowy" i niespokojny, nietolerancja ciepła i zimna, i senność w ciągu dnia. Niektórzy ludzie doświadczają rozstrój żołądka lub zaparcia na początku. Wiele z tych działań niepożądanych odejść, jak organizm przyzwyczaja się do leków.

5 Zadzwoń do lekarza, jeśli wystąpi wysypka lub rozpocząć swędzenie, rozpocząć o palpitacje serca, skurcze mięśni lub innych objawów, które jest nietypowe dla Ciebie.

6 Nie wolno pić alkoholu lub wziąć narkotyki podczas Abilify. Leki mogą zwiększać lub zmienić alkohol i narkotyki efekt zazwyczaj można dostać się w kłopoty. Również skonsultować się z lekarzem, jeśli planuje się na przejęcie recepty i suplementów. Wiele inne leki są przeciwwskazane Abilify i nie wszystkie są bezpieczne.

7 Pamiętaj, możesz być bardziej wrażliwe na ciepło i na zimno, zarówno podczas przyjmowania ABILIFY. Sukienka w warstwach, pobyt uwodniony i być ostrożnym z nadmiernego wysiłku w wysokich temperaturach.

8 Niektórzy ludzie uważają ich jasności myślenia, koncentracji i pamięci jest znacznie poprawiła się Abilify, podczas gdy inne zaburzenia psychiczne, utratę pamięci i zdolności koncentracji. Podobnie jak większość leków psychotropowych, skutki mogą być bardzo różne dla różnych osób. Nawet jeśli obok leków ocena spotkanie z lekarzem, to tygodnie, nie wstydź się o wywoływanie ją, jeśli skutki uboczne są nie do zniesienia. Jeśli czujesz, że nie są traktowane poważnie, albo znaleźć innego lekarza lub porozmawiać z terapeutą, aby ocenić, czy pacjent jest zbyt potrzebujących.

Wskazówki:

 • Znajdź internetowej społeczności ludzi, którzy mają do czynienia z tą samą chorobą lub zaburzeniem. To może być niezwykle pocieszające.
 • W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej dawki następnego czasu, aby go. Wystarczy przyjąć zwykle stosowaną dawkę.
 • Nie należy przerywać leczenia preparatem ABILIFY nagle. Musisz miareczkować powoli. Porozmawiaj z lekarzem na temat innych opcji, jeśli czujesz, chcesz przerywać.
 • Nie pij alkoholu lub zażywania narkotyków podczas Abilify! To może być niebezpieczne.

Co to jest Formulary Marka narkotyków?

Co to jest Formulary Marka narkotyków?


Formulary, znany również jako listy preferowanych narkotyków, jest lista leków na receptę, które obejmuje korzyści narkotyków plan ubezpieczeń. Formulary marki leków generycznych lub jakiekolwiek markowe leków na receptę, które znajduje się na Państwo formularz, a zatem podlega jako standardowego elementu przez plan ubezpieczeń. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj obejmuje mniej, jeśli w ogóle, kosztów nie recepturowych leków, więc pacjenci, którzy używają leków bez formularz relatywnie wyższych cen płacić za nich.

Jak formularz Leki Wybrany?

Wiele planów ubezpieczeniowych, w tym Medicare, wybrać formularz leki na podstawie ich kosztów, efektywności i bezpieczeństwa rekordów. Firma ubezpieczeniowa może zawierać lek na jego zbiory wzorów, jeżeli może wynegocjować niższą cenę za nim od producenta narkotyku. Stosunkowo nowe wejścia na rynek narkotyki są mniej prawdopodobne, aby pojawić się na formularies, ponieważ wydają się być bardziej kosztowne i może być również wspierane przez mniej naukowych dowodów ich skuteczności i bezpieczeństwa.

Klasy formularz Narkotyków

Formularies zawierać klasy leków, takich jak antybiotyki i leki przeciwdepresyjne. W każdej klasie, plan lek może wyświetlić dwa lub więcej leków, aby dać pacjentowi i jej lekarza niektóre wybór, o którym w użyciu leków w leczeniu konkretnego schorzenia. Jednak wiele formularies wykluczyć niektóre z najczęściej stosowanych leków i klas leków, w tym leków antykoncepcyjnych i leczenia trądziku.

Medicare Formulary

Formularies dla wszystkich leków na receptę planów Medicare (PDP) ma sześć klas leków, w których wszystkie lub prawie wszystkie dostępne leki w klasie są objęte:
Leki przeciwdrgawkowe (przykłady: Depacote, Lamictal), stosowane w leczeniu chorób, w tym zaburzenia napadowe, takie jak padaczka
Leki przeciwdepresyjne (przykłady: Prozac, Zoloft), stosowane w leczeniu chorób, w tym zaburzeń nastroju, takich jak depresja i lęk
Przeciwnowotworowe (przykłady: celekoksyb, Taksol), stosowane w leczeniu raka
Leki przeciwpsychotyczne (przykłady: ABILIFY, Risperdal), stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych, takich jak zaburzenia dwubiegunowego i schizofrenii
Leków antyretrowirusowych (przykłady: Combivir, Epiviru), stosowane w leczeniu HIV i AIDS
Leki immunosupresyjne (przykłady: Neoral, Sandimmune) stosowane w leczeniu chorób autoimmunologicznych, takich jak odrzucenie przeszczepu i toczeń

W innych klasach, co najmniej dwa leki w każdej klasie są objęte.

Narkotyki nie na formularies

Wiele rodzajów leków na ogół nie są pokrywane przez firmy ubezpieczeniowe i nie zostaną wymienione w wzorów. Należą do nich:

Over-the-counter produktów
Produkty nie zatwierdzone przez Food and Drug Administration (FDA)
* FDA produkty wykorzystywane do celów innych niż zatwierdzone

Leki generyczne nie są często notowane na formularies, ale mogą one być objęte planem ubezpieczeń. Pracownik obsługi klienta w firmie ubezpieczeniowej może powiedzieć, czy lek jest objęty.

Porady

Podczas wizyty u lekarza, przynieś formularz ubezpieczenie planu jest z tobą. Przy przepisywaniu leków dla pacjenta, lekarz może być w stanie znaleźć lek, który jest już na planie.

Jeśli masz wybór nowego planu leków na receptę, poproś, aby zobaczyć swój formularz. Czy to leki na receptę, które już korzystają? Jeśli nie, to to odpowiedniki generyczne? Jeśli zawiera lek, który nie rozpoznaje w stanie już masz, zapytać lekarza, czy lek może być odpowiednią alternatywą dla Ciebie.

Czy pewne warunki, takie jak wysokie ciśnienie krwi, działają w twojej rodzinie? Czy jesteś w grupie ryzyka pewnych warunkach z powodu pracy lub stylu życia? Jeśli tak, sprawdź, czy leki stosowane w takim stanie znajdują się na planie narkotyków przed podpisaniem.

Jak uzyskać Płodność narkotyków

Być może już próbuje począć dziecko od ponad roku bez powodzenia. A może jesteś po 35, a nie stara się zajść w ciążę przez ponad sześć miesięcy. Tak czy inaczej, uważasz, że nadszedł czas, aby uzyskać pomoc medyczną z procesu poczęcia aż leków na płodność. Leki na płodność są tabletki lub zastrzyki, które stymulują gruczoły w mózgu odpowiedzialne za rozwój hormonów, które regulują owulację. Leki są nastawione na pomoc put kobiety, owulacja nieregularnie lub rzadko regularnego cyklu. Leki te mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z innymi formami technik wspomaganego rozrodu, takich jak inseminacji lub zapłodnienia in vitro.

Instrukcje

1 Złóż wizytę u lekarza. Lekarz powinien być endokrynologa lub ginekologa, który ma doświadczenie w radzeniu sobie z problemami z płodnością. Lekarz może ocenić, czy cię naprawdę potrzebują leków na płodność i jakiego rodzaju leków na płodność będzie odpowiedni dla Ciebie.

2 uzyskać receptę na leki płodności z lekarzem. Chociaż jest możliwe, aby uzyskać leki na płodność bez recepty, lepiej je zakupić z nich. Na receptę, będziesz wiedzieć, że pacjent otrzymuje prawidłową lek w odpowiedniej dawce (również patrz ostrzeżenia poniżej).

3 Sprzedam leki na płodność. Płodność narkotyków są dostępne w większości aptek. Dostępne za pośrednictwem aptek, z których niektóre mają bardzo konkurencyjne ceny są też. Jako leki na płodność mogą być bardzo drogie, warto rozejrzeć się za dobrą ofertę --but również upewnić się, że apteka jest godna zaufania.

Wskazówki

 • Płodność narkotyków może powodować działania niepożądane, od łagodnego do ciężkiego. Mogą to być bóle głowy, nudności, wzdęcia, zaburzenia widzenia, ból brzucha, duszność i hiperstymulacji jajników. Zawsze należy używać leków na płodność pod nadzorem lekarza. Lekarz prawdopodobnie będzie monitorować pacjenta w całym toku leku, aby upewnić się, że lek działa sposób jest on przeznaczony do i że wszelkie skutki uboczne są minimalizowane. Stosowanie leków na płodność może również zwiększać ryzyko zajścia w ciążę z wieloma dziećmi, które mogą doprowadzić do ciąży wysokiego ryzyka.

Dlaczego kobiety korzystają Płodność Narkotyki?

Kobiety używają narkotyków płodności, aby poprawić swoje szanse na uzyskanie ciąży. Większość kobiet ma leków na płodność zachęcić owulacji, czas cyklu kobiety, kiedy jest w stanie zajść w ciążę. W niektórych przypadkach jednak, leki na płodność może być stosowany do spowolnienia owulacji lub przedłużeniu drugiej połowy cyklu kobiecego.

Produce jajkiem

Wiele kobiet brać leki na płodność, aby pomóc ich ciała produkują zdrowe jaja, jak nie wszystkie kobiety produkują jajka co miesiąc. Jest to tak zwany cykl owulacji. Clomid i Serophene, dwa z wiodących leków na płodność, praca przez stymulowanie hormonów w mózgu. Hormony te wspierają rozwój i uwalniania jednego lub większej liczby jaj z jajników. Z jaja obecny, kobieta ma większe szanse na zajście w ciążę.

Aby zachęcić do owulacji

Leki na płodność mogą być podejmowane również zachęcić owulacji. Według owulacji-calculator.com, średni cykl menstruacyjny kobiety jest 28 dni, ale większość kobiet ma cykle, które trwają od 24 do 35 dni. Niektóre kobiety jednak tylko owulacja raz na dwa lub trzy miesiące. Nie są one konieczności cykli bezowulacyjnych; Właśnie trwa ich cykle znacznie dłużej niż zwykle. Cykle mogą być również nieregularne, trwające 28 dni jeden miesiąc i 44 następnie, na przykład. Niektóre leki na płodność mogą wieczór cyklu kobiety lub poprzez zachęcanie jej ciało, aby zakończyć cykl w ramach normalnego czasu. Clomid i Serophene są dwa z najczęstszych leków na płodność w tym niepłodności kwestii, jak również.

Stłumić owulacji

Jeżeli planowane jest kobieta w przypadkach zapłodnienia in vitro lub innego wspomaganego sposobu odtwarzania, może być konieczne powstrzymanie jej owulacji. Na przykład, jeśli kobieta ma się owulacja, ale nie będzie w stanie uczestniczyć w spotkanie, aby ją dojrzeć jaj zebranych, że można umieścić na leki do czasowego zahamowania owulacji. Jaja mogą być zbierane kilka dni później. Ten rodzaj leku może być również stosowany w przypadku pary próbuje wyobrazić zostanie oddzielony (w związku z pracą czy z innych powodów) podczas normalnej kobiecej czasie owulacji. Przykładem leku płodności, która spowalnia owulacji jest Lupron.

Na wydłużenie fazy lutealnej

Leki na płodność są brane również spowolnić drugą połowę cyklu kobiety, zwane fazy lutealnej. Według owulacji calculator.com, druga połowa cyklu jest, gdy jajko, jeśli zapłodnieniu przemieszcza się jajowody do macicy. Stamtąd osadza się do błony śluzowej macicy, która jest normalnie rzucić, gdy nie urodzajne jaj występuje. Powoduje to okres kobiety. Fazy ​​lutealnej trwa zazwyczaj 14 dni prawie wszystkich kobiet. Jeśli kobieta dostaje jej okres przed tym momencie, jaj nie miała wystarczająco dużo czasu na implantem i wysyłać sygnał dla organizmu, aby nie rzucić podszewki. Dla kobiet, które miesiączkować przed 14 dni po owulacji, płodności narkotyków może pomóc spowolnić drugą połowę cyklu. To da się zapłodnionego jaja wystarczająco dużo czasu, aby dołączyć do macicy kobiety.

Inne powody

Większość kobiet, które potrzebują leków na płodność rozpocząć je po roku (sześć miesięcy, jeśli są one w ich 30s) bezskutecznie próbuje zajść w ciążę. Jednakże, jeśli kobieta miała trudności z zajściem w ciążę w przeszłości, ona może być na receptę w ciągu miesiąca lub dwóch próbuje wyobrazić po raz drugi. Kobieta może być również wprowadzone leków płodności, czy ona przygotowuje się do oddania jajko lub stać się zastępczą matką dla kogoś innego, co oznacza, że ​​inne kobiety zapłodnione jajo zostanie wszczepiony w jej macicy, pozwalając jej nosić drugiej kobiecie dziecko do Termin i rodzić.

Co Narkotyki Pomoc funkcji nerek?

Co Narkotyki Pomoc funkcji nerek?


Przewlekła choroba nerek utrudnia nerki wykonywać swoje normalne funkcje. Zwykłe odpady nerki filtrują z krwi i utrzymać prawidłowy poziom płynów i elektrolitów. Kilka leków na poprawę funkcji tych ważnych narządów.

Zajęcia narkotyków

Angiotensyny (ACE), inhibitory konwertazy angiotensyny i blokery receptora angiotensyny (ARB) spowolnić postęp choroby nerek, zgodnie z National Kidney i schorzeń urologicznych Informacja Clearinghouse.

Funkcja

Inhibitory ACE blokują konwersję angiotensyny I do angiotensyny II, rozluźnienie naczyń krwionośnych i obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Blokery receptora angiotensyny blokują efekty angiotensyny II, odprężające naczyń krwionośnych i eliminując nadmiar soli z krwiobiegu.

Leki

Chinapryl, ramipryl, kaptopryl, fozynopryl, lizynopryl, enalapril i benazepryl są inhibitory ACE. Kandesartan, irbesartan, losartan, eprosartan, telmisartan, walsartan olmesartan i blokery receptora angiotensyny są.

Skuteczność

Inhibitory ACE są szczególnie skuteczne, gdy stosuje się u pacjentów z cukrzycą z mikroalbuminy w moczu. Inhibitory konwertazy angiotensyny w nefropatii cukrzycowej Trialist Grupa ustaliła, że ​​leki te były najbardziej skuteczne u chorych z większymi ilościami mikroalbuminy w moczu. Naukowcy z VA Medical Center w Minneapolis stwierdziła, że ​​walsartan zmniejsza ryzyko wystąpienia pierwszych zdarzeń chorobowych (hospitalizacja z powodu niewydolności serca lub nagłego zgonu) u osób z przewlekłą chorobą nerek. Ich badania ukazały się w 20 października 2009, wydania czasopiśmie Circulation.

Ostrzeżenie

Należy poinformować lekarza o wszystkich leków na receptę, witamin, minerałów lub suplementu ziołowego wziąć. Inhibitory ACE mogą oddziaływać z diuretykami i suplementów zawierających potas, według Texas Heart Institute. Cerner Multum donosi, że antagoniści receptora angiotensyny II, takie jak walsartan może oddziaływać z spironolakton, amiloryd, fosforan sodu, wodorofosforanu sodu, triamteren i tizanidyna.

Naturalną alternatywą do płodności narkotyków

Płodność zależy od wielu aspektów życia parę za. Problemy z poczęciem mogą wynikać z kwestii stylu życia, diety i żywienia, ćwiczeń, poprzednich infekcji lub problemów reprodukcyjnych i stresu. Istnieje wiele naturalnych metod leczenia w celu zwiększenia płodności i zwiększyć szanse na ciążę.

Zagadnienia Lifestyle

Kwestie stylu życia może mieć negatywny wpływ na płodność. Unikaj palenia, kofeiny, alkoholu i używania narkotyków, jeśli próbuje wyobrazić. Kofeina może zmniejszyć płodność o 50%. Mężczyźni powinni nosić bokserki i uniknąć sauną i jacuzzi wykorzystanie.

Dieta i Odżywianie

Zdrowe, dobrze zbilansowana dieta jest niezbędna do płodności. Niedobór witamin może mieć ogromny wpływ na udane poczęcie. Witaminy E, C, i tych z rodziny B są niezbędne do promowania zdrowego układu rozrodczego. Selenu, cynku, kwasu foliowego, koenzym Q10 i również odgrywają ważną rolę w organizmie przez wzbogacanie plemników i jaj jakości i spermy. Weź codziennie lub prenatalnych witaminy, jeśli próbuje wyobrazić, i utrzymać zbilansowaną dietę.

Leki ziołowe

Ziołowe środki mogą przyczynić się do zwiększenia płodności. Zioła, takie jak koniczyna czerwona, czysta jagody, korzeń żeń-szenia syberyjskiego, życia, czarny Cohosh i zielonej herbaty zostały wykorzystane do utrzymania zdrowego układu rozrodczego. Jedna filiżanka zielonej herbaty dziennie może zwiększyć swoje szanse na poczęcie o 50%.

Wykresów cyklu miesiączkowego

Wykresów kobiecy cykl menstruacyjny może pomóc wskazać, kiedy jest najbardziej płodna. Kiedy wykresów cyklu, zabrać podstawową temperaturę ciała (BBT) przed wzrostem rano. Pamiętaj, aby monitorować śluz szyjki macicy. Śledzić innych aspektów cyklu miesięcznego, takich jak dni miesiączki, stosunek płciowy, i jak się czujesz. Skok temperatury i śluzu szyjki macicy zgrubienie w zazwyczaj oznacza uwolnienie komórki jajowej i początek krótki okres czasu, w którym może dojść do poczęcia.

Spróbuj inne Porady

Inne rzeczy, które promują płodność są regularne ćwiczenia i redukcji stresu.
Akupunktura jest również coraz bardziej popularnym sposobem leczenia niepłodności, ale może być czasochłonne i kosztowne.

Ryzyka długoterminowego płodności narkotyków

Ryzyka długoterminowego płodności narkotyków


Leki na płodność wywołania owulacji i zwiększyć szansę na poczęcie. Około 12 procent kobiet niepłodnych, zgodnie z CDC. Środowisko medyczne jest podzielone w sprawie ewentualnych zagrożeń długoterminowych tych leków.

Porodów mnogich

Leki mogą powodować wiele porodów, które mogą być niebezpieczne dla matki i potomstwa w dłuższej perspektywie, a po urodzeniu. Wcześniaki są bardziej narażone na takich kwestiach, jak przez całe życie płuc i problemy z sercem i porażeniem mózgowym.

Zespół hiperstymulacji jajników

Zespół hiper stymulacji jajników, w którym jajniki się zbyt duże i wyciek płynu w brzuchu, występuje u około 1 procent osób poddawanych leczeniu, zgodnie z American Society for Reproductive Medicine. OHSS może spowodować długotrwałe powikłania, w tym nagromadzonych płynów, skrzepy krwi i niewydolności nerek.

Wady wrodzone

Jak donosi New York Times, naukowcy analizując dane z badania zapobiegania wad wrodzonych rządu USA Narodowej twierdzą dane sugerują, że stosowanie intracytoplasic iniekcja plemnika podczas zapłodnienia in vitro stwarza ryzyko wystąpienia wad wrodzonych. Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu, stwierdza jednak, że leki te nie powodują wady wrodzone.

Rak

Leki te zostały twierdził, że przyczyną raka jajnika, ale 2009 w Danii badanie sugeruje, że nie zwiększy to ryzyko.

Ciąża pozamaciczna

Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu, że kobiety, które używają narkotyków płodności mają nieco podwyższone prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej, której długoterminowe skutki obejmują utratę jajowodu.

Jak zapłacić niepłodności Narkotyków

Jak zapłacić niepłodności Narkotyków


Niepłodność jest powszechnym problemem medycznym. Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, ponad 2 miliony zamężne kobiety są bezpłodne. Różne postacie istnieją w celu leczenia niepłodności pary wyobrazić, oraz wiele zabiegów obejmować stosowanie leków. Niestety, wiele planów ubezpieczenia nie obejmują niezbędnych leków niepłodności. Pary mają kilka różnych opcji do finansowania leczenia niepłodności, które mogą kosztować setki dolarów z kieszeni.

Instrukcje

1 Zapytaj niepłodności lekarza o pomoc. Wielu lekarzy może zaoferować pacjentom przykładowych leków niepłodności bez żadnych kosztów lub w znacznie obniżonej cenie. Kolega pacjent może oddać resztki leków dla innych pacjentów do korzystania po udanym cyklu. Następnie lekarz może zaoferować ograniczoną ilość leków niepłodności u pacjentów aktualnie leczonych. Jeśli robisz cykl, który wymaga trochę leków, to jest jeden sposób, aby pomóc zapłacić za koszty leków na bezpłodność.

2 Badania dostępne plany medycznych w pracy. Niektóre plany medycznych oferują zasięg niepłodności, które mogą zawierać różne rodzaje leczenia włącznie IVF. Niepłodność często obejmuje zakres pokrycia dla leków niepłodności na niskim copay. Skontaktuj się z działem zasobów ludzkich. Przedstawiciel powinien być w stanie przejść przez wszystkie możliwe opcje programu zdrowia. Możesz być w stanie przełączyć plany ubezpieczenia zdrowotnego lub planuje z wyprzedzeniem, aby zapisać się na plan, który ma lepszy zasięg niepłodności rozpoczyna się po otwartej rejestracji. Następnie cykl może razem, gdy zbiegnie się z opieką medyczną.

3 Sprawdź, czy możesz skorzystać z tańszej opcji. Niektóre marki leków na płodność są tańsze niż inne, ale działa równie dobrze. Lekarz może pomóc w podjęciu decyzji, które leki będą optymalne dla leczenia, oferując niższe koszty.

4 Zbadaj udostępnione opcje leków. Niektóre kliniki IVF niech pacjenci dzielić kosztów leczenia w określonym cyklu. Pacjenci kliniki mogą pozwolić na rowerze razem połączyć swoje leki i dzielić koszty IVF. Takie postępowanie może pomóc zmniejszyć koszty leków na płodność.

5 badawcze opcje finansowe. Leki niepłodności może dodać tysiące dolarów kosztów do cyklu IVF. Niektóre kliniki IVF i producenci narkotyków oferują pacjentom plany płatności, które pomogą. Potencjalne opcje obejmują kredyty i pożyczki bezpośrednie domu kapitałowych. Leki niepłodności są uważane koszty medyczne. W rezultacie mogą być odliczone od podatku w pewnych okolicznościach. To może pomóc utrzymać się ogólny koszt leków.

Jak stwierdzić, czy ktoś kłamie o narkotyki

Jeśli podejrzewasz, że ukochana osoba jest za pomocą leków, ważne jest, aby zrozumieć objawy. Niestety, osoby z problemami substancja nadużyć często skryty i kłamać na temat ich zachowania. Trzeba będzie zwracać mniejszą uwagę na ich słowa i skupić się na swoich działaniach.

Instrukcje

1 Uważaj na zmiany nastroju, które zawierają jeden z najbardziej oczywistych oznak używania narkotyków. Osoba może przejść od bycia bardzo chętnie rozdrażniony i zły. Wykres zmian nastroju szukać regularnych wzorów.

2 Bądź na poszukiwania znikają pieniądze. Ludzie, którzy używają narkotyków często wydawać pieniądze szybko, bez żadnych wyjaśnień. Jeśli z konta bankowego z tą osobą, można zauważyć duże wypłaty gotówkowe.

3 Wskazówka nieodpowiedzialne zachowanie. Stosowanie leku może dokonać osoba wcześniej tęsknić odpowiedzialną pracę lub szkołę bez wyjaśnienia. Osoba może kłamać i wymówek dla częstych nieobecności.

4 Zwróć uwagę na zmiany fizyczne. Leki podjąć opłat na organizm. W zależności od tego, które substancje są wykorzystywane, można zauważyć, niewyjaśniona utrata masy ciała. Niektóre leki mogą powodować bardziej oczywistych oznak, takich jak brakujące zęby w uprzednio zdrowej osoby.

5 Należy eskalacji agresji. Wiele substancji zmieniać chemikaliów w mózgu, co może zwiększyć agresję. Zmiana ta może spowodować rozdrażnienie i przemocy fizycznej.

Wskazówki

 • Nie umieszczaj winy. Większość osób z emisji substancji-nadużyć nie przyznają się problem. Omawiając sprawę, nie należy umieszczać winę na swojej ukochanej. Powstrzymanie się od tego pomoże otworzyć linie komunikacyjne.
 • Szukać wsparcia dla siebie. Nadużywanie substancji nie tylko wpływa na sprawcę; wpływa na tych, najbliżej tej osoby. I tyle, jak spróbować, aby przekonać osoby, aby uzyskać pomoc, to musi być jego decyzja. Ważne jest, aby uzyskać pomoc dla siebie w kontaktach z tej sytuacji. Poszukaj grupy w swojej społeczności, takich jak Al-Anon. (Kliknij na link w zasobów.)

Naturalne sposoby, aby pozbyć antybiotyku narkotyków w ciele

Antybiotyki, takie jak inne leki, przetwarza się głównie w wątrobie. Inne tkanki, przede wszystkim w nerkach, może działać również w metabolizm antybiotyki. Metabolity są wydalane głównie narkotyków z moczem i / lub żółci, ale także w pewnym stopniu w potu i innych wydzielin. Chociaż są one stale eliminowane przez naturalny proces detoksyfikacji, leki i ich metabolity, a mianowicie tych, które są lipofilową (rozpuszczalna w tłuszczach) można nadal gromadzą się w tkankach organizmu do różnych stopni.

Proces detoksykacji

Kluczowa strategia usuwania obcych substancji, takich jak antybiotyki, z systemu jest wzmocnienie właściwych funkcji odtruwania organizmu. Oczywiście, pierwszym krokiem jest zaprzestanie spożycia antybiotyku, pewnik, że to jest zrobione z aprobatą licencjonowanego lekarza.

Żywienie

Ustanowienie zdrowej diety, składający się z minimalnie przetworzonych, żywności ekologicznej, z głównym naciskiem na różne warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, fasola i rośliny strączkowe oraz orzechy i nasiona. Prawidłowe odżywianie jest niezbędne w zakresie wspierania detoksykacji. Światłowód ma ogromne znaczenie, gdyż absorbuje żółć z jelit, co pomaga wyeliminować toksyny, jakie może on zawierać. Zapewnienie odpowiedniego nawodnienia jest równie istotne. Jest rzeczą oczywistą, że alkohol i inne leki należy unikać, ponieważ kompromis zdolności metabolicznej w wątrobie.

Ćwiczenie

Regularna aktywność fizyczna poprawia funkcję prawie wszystkich systemów organizmu. Ponadto, ćwiczenia stymuluje lipolizę, lub mobilizacji rezerw tłuszczowych, które są głównym miejscem pozostałości leku. Pocenie się będzie oczywiście również przyczyniają się do eliminacji toksyn. Dodawanie jogi do schematu może być korzystne, jak również, jak wielu pozach są specjalnie zaprojektowane w celu stymulowania głębokich tkanek i narządów, poprawa nie tylko swoją funkcję, ale także pomagać w wydaniu jakichkolwiek związków obcych, które mogą być tam przechowywane.

Dodatkowe środki

Terapia Sauna może być pomocne w wydalać toksyny poprzez potu.

Sfermentowanej żywności, takich jak jogurt, maślanka i kapustą, na przykład, które są źródłem probiotyków, są korzystne, ponieważ przyczyni się do przywrócenia prawidłowej flory jelitowej --- który prawie na pewno został zmieniony z powodu stosowania antybiotyków.

Zioła, które wspierają pracę wątroby i stymulują produkcję i wydzielanie żółci może być również brane pod uwagę. Kurkuma (Curcuma longa), nasiona ostropestu plamistego (Silybum Marianum), imbir (Zingiber officinale), mniszek lekarski (Taraxacum officinale), liści karczocha (Cynara scolymus), korzeń łopianu (arcticum lappa) i żółty dok (Rumex crispus), to tylko niektóre z tych, które powszechnie używane do takich celów w naturopatyczną opieki zdrowotnej.

Ten artykuł jest tylko w celach informacyjnych iw żaden sposób nie stanowi jako porady lekarskiej. Skonsultować się z licencjonowanym zdrowia zawodowych przed podjęciem jakichkolwiek ziół, lub dokonywania jakichkolwiek zmian w diecie lub leków.

Najszybszy sposób, aby oczyścić i schudnąć bez narkotyków

Oczyścić może być świetnym sposobem, aby schudnąć, ale nie musisz polegać na drogich produktów oczyszczania jelita grubego, aby zrobić to dobrze. Można oczyścić i schudnąć bez narkotyków poprzez znalezienie plan, który działa z Twojego stylu życia i podejmowania zdecydowane zaangażowanie na planie. Użyj oczyścić jako sposób skopać zdrowego stylu życia i odchudzania będziesz widzieć będą trwały.

Na czczo

Post jest tradycyjną metodą, aby oczyścić organizm z toksyn. Jeśli nie jedzą nic do jedzenia, nie dodajesz toksyny przy jednoczesnym wyeliminowaniu obecnych toksyn poprzez swoje odchody. Będziesz także schudnąć, ale będzie to głównie masa wody.

Jednym z popularnych fast jest Master Cleanse, lub lemoniady diety. W tym planie, pić specjalną mieszankę lemoniady razem z herbat przeczyszczających, które pomogą Ci wyeliminować odpady. Sok z owoców szybko lub szybko może być nieco łatwiejsze, ponieważ pozwala mieć więcej kalorii. Aby to wykonaj tylko pić sok lub jeść owoce. Nie można mieć inne pokarmy.

Po szybko, ważne jest, aby ułatwić sobie powrót do jedzenia. Dzień, że jesteś z dala od szybkiego, trzymać się surowych owoców i warzyw, i stopniowo ponownie wprowadzić inne zdrowej żywności. To przygotowuje swój system trawienny znów trawienie pokarmów.

Eliminując Junk Foods

Może nie trzeba zrobić coś tak drastycznego, jak szybko, aby oczyścić układ pokarmowy. Śmieciowe jedzenie jest problemem dla wielu, i to zawiera wiele substancji chemicznych, że organizm nie potrzebuje. Po prostu przez wyeliminowanie śmieci i jedzenie całej żywności, które są tylko zdrowe, twoje ciało może detox na własną rękę. Rozważ wyeliminowanie rafinowanych węglowodanów --- cukru i białej mąki --- oraz ponieważ informacje te trochę odżywiania.

Powinno to mieć duży wpływ na masy. Kiedy przestać jeść fast foodów, zmniejszyć ilość pustych kalorii, które można jeść. W wielu przypadkach prowadzi to do mniejszego całkowitego spożycia kalorii, co prowadzi do utraty wagi.

Pocenie się go

Pot to kolejny sposób na uwolnienie toksyn w organizmie. Jeśli masz dostęp do sauny, możesz pomóc w detoksykacji organizmu, siedząc w saunie na co dzień. Należy stosować się do wszystkich instrukcji w saunie --- w większości przypadków powinno być w saunie mniej niż 20 minut.

Będziesz też stracić trochę na wadze od pocenie się w saunie, ale to jest tylko waga wody i jest prawdopodobne, aby odzyskać wagę po pić więcej wody. Należy upewnić się, aby zrobić to w połączeniu z plan zdrowego odżywiania.

Jak stracić tłuszcz szybko i bezpiecznie bez narkotyków

Jak stracić tłuszcz szybko i bezpiecznie bez narkotyków


Utraty tłuszczu bez narkotyków lub leków odbywa zaangażowania i czasu. Biorąc leki na odchudzanie mogą potencjalnie mieć negatywne skutki uboczne, więc najlepiej jest spróbować schudnąć w sposób naturalny. Trzeba spalić więcej kalorii niż zużywają, a tam jest tylko jeden sposób, aby to zrobić bez pomocy leków lub operacji. Zmiana zarówno swoje diety i ćwiczeń nawyków na lepsze pomoże skutecznie stracić tłuszcz i utrzymać ją.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z medycznego o skutecznej diety i programu ćwiczeń. Podczas opracowania planu z lekarzem, można określić ilość kalorii, które należy spożywać codziennie. Średnie dzienne spożycie kalorii dla umiarkowanie aktywnych kobiet waha się od 1800 do 2200 kalorii. Średnie dzienne spożycie kalorii dla umiarkowanie aktywnych mężczyzn waha się od 2200 do 2800 kalorii.

2 Zmierz się z żywności, którą spożywają, i zanotować ilość kalorii jesz. Kiedy ludzie zaczynają nowy plan diety, zazwyczaj nie mają pojęcia, ile kalorii w żywności regularnie spożywają. Pomiar z jedzenie i prowadzenie dziennika żywności pomoże Ci monitorować spożywanych pokarmów, co pozwala na pobyt w zdrowym zakresie zostały wypracowane z lekarzem.

3 Wyciąć przetworzonej żywności i zastąpić je całymi bogatych w składniki odżywcze żywności. Aby skutecznie schudnąć, trzeba będzie wyciąć praktycznie wszystkie żywności śmieci. Żywność wykonane z sztucznych składników, przetworzonej mąki i cukru są znane, powodując zwiększenie masy ciała. Spróbuj jeść więcej produktów pełnoziarnistych, owoców, warzyw i chudego białka. Na przykład, wziąć skórę z kurczaka przed jedzeniem go.

4 Ćwicz regularnie, aby spalić więcej kalorii, aby przyspieszyć utratę wagi. Staraj się wykonywać pięciu do sześciu razy w tygodniu przez co najmniej 30 minut. Można przełączać się zajęcia fitness z cardio i ćwiczeń ćwiczenia. Carido pomoże spalić tłuszcz, a ćwiczenia ćwiczeń pomoże Ci budować mięśnie.

Generic vs markowe Nazw ciśnienia tętniczego Narkotyków

Generic vs markowe Nazw ciśnienia tętniczego Narkotyków


W Stanach Zjednoczonych, Food and Drug Administration (FDA) reguluje wszystkie leków generycznych i marką ciśnienia krwi sprzedane, wydawane i wykorzystywane. Nazwą rodzajową dla leku jest zwykle aktywny składnik tego leku.

Przykłady

Nazwa marki leków ciśnienie krwi (z nazw rodzajowych) obejmują Diovan (walsartan), avapro (irbesartan) i Micardis (telmisartanu). Leków generycznych ciśnienia krwi (z ich markami) to lisinapril (Prinivil, Zestril), enalapril (Vasotec) i furosenide (Lasix).

Generycznych

Leki generyczne równoważne ciśnienie krwi mają taką samą jakość, składniki aktywne, skuteczność, wytrzymałość i czystość w oryginalnych leków, które zastępują. Osób może zgłosić więcej skutków ubocznych dla leków generycznych, głównie dlatego, że te działania niepożądane nie zostały złowione w fazie marką leku.

Odpowiedniki terapeutyczne

Terapeutyczne ciśnienia krwi równoważne leki stosowane w leczeniu tego samego stanu w miejscu pierwotnej leku; mają różne składniki czynne lub typ leku. Odpowiedniki terapeutyczne są często przepisywany dla tych, którzy mogą mieć alergie lub poważne skutki uboczne, do oryginalnego rodzaju narkotyków.

Ceny

Dopóki nie ponosi oryginalna nazwa marki, leki generyczne są znacznie tańsze niż oryginalne leki, które zastępują (do 90 procent w niektórych przypadkach). Ceny różnią się w zależności od indywidualnych aptek i popytu na ten lek.

Fakty

Termin medyczny dla nadciśnienia tętniczego jest nadciśnienie. Leki ciśnienia krwi może być również stosowany w leczeniu bólu w klatce piersiowej (angina) i chorób serca (warunki sercowe).

Zastrzeżenie

Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli masz pytania dotyczące leków. Ponieważ FDA ma jurysdykcję międzynarodową, importowane leki mogą nie być tak bezpieczne.

Używanie narkotyków i choroby serca

Niektóre rodzaje narkotyków może predysponować osoby z chorobami serca. Używanie narkotyków i nadużywania przepisanych leków lub te, które są kupowane na ulicy wszystko może prowadzić do chorób serca. To może prowadzić do dodatkowych problemów zdrowotnych, częstych hospitalizacji i wysokich kosztów leczenia. Zarówno narkotyków i choroby serca powodują zwiększone podatki i zwiększa koszty opieki zdrowotnej.

Statystyki

Wiele poważnych chorób Amerykanów może być związane z nadużywaniem narkotyków. Narodowy Instytut Narkomanii donosi, że badania wykazały bezpośredni związek między chorobami serca i narkotyków, takich jak kokaina, ecstasy, amfetaminy i sterydów. Dożylne zażywanie narkotyków lub nadużywanie leków na receptę, może prowadzić do wysokiego ryzyka udarów i skrzepów krwi, które może prowadzić zarówno do przyszłego choroby serca, zgodnie z American Heart Association

Rodzaje

Parskanie kokainy, narkotyki dożylnie, takich jak heroina, palenia krak lub nawet przy wysokim poziomie wyznaczonym leków przeciwbólowych, takich jak OxyContin lub oksykodon może powodować stres i obciążenie serca i prowadzić do zawałów serca, udarów mózgu i ostatecznie chorób serca.

Ramy czasowe

Czas potrzebny dla leków na uszkodzenia serca zależy od wieku, jak również ilość leku, rodzaju i intensywności. Na przykład ludzie, którzy używają kokainy na ich pierwszej chwili może uszkodzić ich serca. American Heart Association informuje, że zakażenie, zapalenie, skrzepy krwi i tachykardia są wszystkie zagrożenia i może powodować choroby serca po wielokrotnym użyciu narkotyków rekreacyjnych, takich jak kokaina i heroina. Te same zagrożenia są możliwe z ludźmi, którzy nieprawidłowo lub w dużych ilościach używają przepisanych leków. W starszych osób istnieje zwiększone ryzyko, a mniej czasu i wykorzystanie potrzebne do szkody do zrobienia. Ponadto osoby korzystające leków dożylnych są narażeni na zakażenie serca, która może prowadzić do choroby serca.

Efekty

Używanie narkotyków i choroby serca nie tylko wpływa na sprawcę narkotyków. Rodziny i przyjaciele są również realizowane przez dłuższy nielegalnych narkotyków. Jeśli stosowanie leku prowadzi do chorób serca, może to spowodować, że osoby do szukania opieki zdrowotnej, który kosztuje miliony dolarów dla podatników, jeżeli osoba nie ma ubezpieczenia zdrowotnego. To ostatecznie umieszcza szczep opodatkowania na już przeciążony system opieki zdrowotnej.

Zapobieganie

Zapobieganie każdym i wszystkich narkotyków jest ważne. Rozmawia ze swoimi dziećmi i innymi członkami rodziny, a nawet interwencji mogą być potrzebne. Kształcenie młodzieży i młodych dorosłych na temat ryzyka chorób serca poprzez nadużywanie narkotyków jest ważne.

Jak leczyć Candida albicans bez narkotyków

Drożdże zakażenia mogą wystąpić zarówno u mężczyzn jak i kobiet z przerostu Candida albicans, bakterii jelitowej, która jest zwykle trzymane w ryzach przez "przyjazny" flory bakteryjnej w naszym organizmie. Antybiotyków, o naruszone układu odpornościowego lub wrażliwość na pleśni i drożdży w żywności, oraz przed ekspozycją na ich obecności w środowisku mogą powodować albicans.Symptoms Candida związanych z tą chorobą pochwy, obejmują zespół jelita drażliwego (IBS), przewlekłe zmęczenie , bóle mięśni, bezsenność, otępienie umysłowe i alergie pokarmowe. Dokonywanie zmian w diecie i higieny osobistej może pomóc macierzystych tego rodzaju infekcji.

Instrukcje

1 Zacznij od konsultacji z lekarzem medycyny integracyjnej, która jest wyszkolony w terapii żywieniowej. Leki na receptę i maści mogą być przepisane do Candida albicans, ale to rozwiązanie tylko objawy, a nie podstawowa korzeń przerostu bakteryjnego. Idąc za radą swojego lekarza, znacznie ograniczyć lub zaprzestać używania jakichkolwiek doustnych antybiotyków. Leki te często zabić organizmu flory, które utrzymują przyjazne candida w ryzach.

2 Zmień swoją dietę. Candida rozwija się na cukrze wszystkich typów, sfermentowanej żywności, żywności wykonanych z drożdży i pleśni. Rafinowany cukier biały jest oczywiste, ale tak jest wyzwalanie wszelkiego rodzaju owoców. Unikać ogórki, kapustę i inne sfermentowane pokarmy. Sery, piwo i pizza, które jest wykonane z drożdży są również należy unikać. Grzybów, takich jak grzyby nie powinna być spożywana.

3 Dodaj żywo jogurt i probiotyki. Zakup niesłodzone jogurty wykonane z żywych kultur, takich jak Lactobacillus acidophilus i bakteriami. Biorąc suplementów probiotycznych codziennie z tego samego rodzaju żywych kultur pomoże Ci ponownie skolonizować swoje przewodu pokarmowego, z przyjaznych flory utrzymać candida od proliferacji. Unikać jogurt o smaku owoców lub słodzone cukrem, sokiem z trzciny cukrowej lub syropu klonowego.

4 usunąć pleśń ze środowiska. Czyste pomieszczenia, takie jak piwnice, łazienki i kuchnie, gdzie mogą występować formy. Usunąć rośliny doniczkowe, które mogą także przeprowadzić formy. Rozproszyć żetonów drewna cedrowego w pomieszczeniach wilgotnych lub zimnica rozcieńczony drzewa herbacianego (środek dezynfekujący pochodzącą z drzew), aby zabić formy.

5 Utrzymanie drobiazgową higieny osobistej. Jak układ immunologiczny staje się silniejszy, będzie można wyczyścić przerost candida. W obszarze pochwy, suche i czyste, bez overcleansing z produktów handlowych. Zamiast nosić ubrania z bawełny i wykąpać i zmienić na czystą, suchą odzież po wysiłku fizycznym. Noszenie wilgotne kąpielowych na godziny nie jest dobrym pomysłem.

Wskazówki

 • Jak leczyć Candida albicans bez narkotyków

Jak leczenie szumu w uszach bez narkotyków

Jak leczenie szumu w uszach bez narkotyków


Szumy uszne to denerwujące i maski innych dźwiękowy przez podniesienie bazowego hałasu. Może to prowadzić do utraty snu, izolacji i innych problemów zdrowotnych. Jeśli trwa to dłużej niż kilka godzin, to zasługuje uwagę. Szumy uszne lekarstwo bez narkotyków jest wykonalne.

Instrukcje

1 umówić się na ENT (nosa uszu i gardła lekarz). On będzie w stanie pracować na ustalenia przyczyny problemu. Często twoje lekarze będą sprawdzać nagromadzenie wosku następnie skierowanie do audiologa, który nie jest kolejnym krokiem do podjęcia.

2 Po ENT poczyniła ustalenia przyczyny wykluczenia alergie, wysokie ciśnienie krwi, stres i inne czynniki mogą być następnie skierowane do badania audiologii celu ustalenia, czy istnieje utraty słuchu.

3 Jeśli szum nie jest spowodowany uszkodzeniem nerwów, są inne sposoby radzenia sobie z nim bez tworzenia w uzależnienie od narkotyków. Ćwiczenia szyi takie jak obracanie głowy w kręgu powoli może pomóc trąbki Eustachiusza spuścić prawidłowo usunięcie ciśnienia. Techniki relaksacyjne i wizualizacja może również zmniejszyć dzwonka.

4 Nosić ochronę słuchu, aby zmniejszyć szumy uszne. Brzmi głośniej niż 80 decybeli są uznawane za potencjalnie niebezpieczne. Dzisiaj mamy wiele źródeł poziomów hałasu powyżej 80 decybeli, co może powodować szum w uszach.

5 Oto kilka dźwięków i ich szacowanego poziomu decybeli:

Strasznie głośno
110 dB = muzyka, rock, rap z bazy
106 dB = rolki bębna
100 dB = skutery śnieżne, piły łańcuchowe, piły umiejętności, narzędzia pneumatyczne
90 dB = kosiarki, narzędzia sklep, ruch ciężarówek, metro

Bardzo głośno

80 dB = budzik, ruchliwa ulica
70 dB = ruchu miejskim, odkurzacze
60 dB = rozmowy, ciche zmywarka

Średni

50 dB = stały deszcz
40 dB = cichy pokój

Słaby

30 dB = szept rozmowy

Skorzystaj z tego przewodnika, aby podnieść świadomość narażenia na szkodliwe dźwięki. Istnieją naturalne środki szumy uszne dostępne. Leczy szumy uszne nie są już ograniczone do życia leków na receptę. Proszę odnieść się do środków wymienionych poniżej w celu uzyskania ulgi tinnitus.

Proszę sprawdzić mój blog w obszarze zasobów, jak naturalnie poprawić widzenie. Nie potrzebujemy recepty na naszych ciałach.

Wskazówki

 • Spróbuj skorzystać z ćwiczeń szyi, obracając głowę powoli w kółko cofania wskazówek
 • Techniki wizualizacji i relaksacji są pokazane, aby pomóc zmniejszyć szumy uszne
 • Zmniejszyć spożycie kofeiny
 • Wyspać
 • Czytaj e-book na temat naturalnych lekarstw na szum w uszach
 • Nie daj się nabrać na całe życie terapii lekowych z efektów ubocznych
 • Zachować zdrowy poziom sodu w diecie
 • Być świadomi dźwięków większych niż 80 dB, aby zapobiec nasilenie objawów
 • Leczy szumy uszne występują w większości przypadków

O długoterminowych ośrodkach rehabilitacyjnych narkotyków

Długoterminowe ośrodki rehabilitacyjne narkotyków wziąć ludzi z problemami uzależnień poza podstawowym detox i pomocy wycofania nowych poziomach odpowiedzialności mogą nie mieli, ponieważ zaczął brać narkotyki. Klienci z niektórych programów długoterminowych umiejętności pracy i uczyć się, jak utrzymać relacje i ponownie nawiązać połączenia z członkami rodziny. Są one prowadzone przez etapy odzyskiwania, aby zrozumieć, w jaki sposób stała się narkomanami i jak mogą utrzymać odzyskanie długoterminowej. Długoterminowe programy rehabilitacji narkotyków wahają się od 3 miesięcy do 3 lat. Długoterminowe programy leczenia uzależnień są powszechnie dostępne za pośrednictwem źródeł, takich jak Narodowy nadużywanie narkotyków i alkoholu Hotline.

Narconon

Z siedzibą w Vista Bay w Kalifornii, Narconon wykorzystuje proces detoksykacji, który wykorzystuje do sauny leczenia, ćwiczeń i witaminy. Z poznawczego podejścia do terapii i treningu holistycznego stylu życia, doradcy pomagają klientom w pełni zrealizować swój potencjał, tak długo, jak proces trwa od osoby. Większość pacjentów w Narconon pobyt od 4 do 6 miesięcy. Płatność z góry obejmuje cały program, który niektóre polisy ubezpieczeniowe mogą częściowo pokryć. Ceny podane są dla zainteresowanych stron po wstępnej oceny. Oparte na naukach L. Ron Hubbard, program działa od początku 1960 roku.

Stróżówka

Program dla młodzieży, w wieku od 17 do 25, Gatehouse oferuje programy leczenia uzależnień, które wahają się od 6 miesięcy do ukończenia szkoły i wysokiej początku college'u czy klienci potrzebują dłuższego leczenia. Z zalesionych kampusach w Arizonie i północnej części stanu Nowy Jork, Gatehouse zapewnia doradztwo na podstawie programów naprawczych 12-krokowych i klas, tak aby uczniowie mogą utrzymać swoją edukację. Klienci otrzymują intensywną terapię, szkolenia z zakresu umiejętności i życie długoterminowego następczych opiekę ambulatoryjną.

Burning Tree

Dla tych, którzy mieli problemy z nawracającym po krótszych pobytów leczenia, Burning Tree w Kaufman, Teksas, oferuje program leczenia uzależnień, który trwa do 12 miesięcy. Plan, który kosztuje około 7500 dolarów miesięcznie, obejmuje zapobieganie nawrotom podejście do odzysku, który uczy klientów, jak żyć po opuszczeniu centrum. Pacjenci mają indywidualny program żywienia, który obejmuje terapię Neurofeedback i zintegrowany program rodzinny. Po opuszczeniu, uzależnieni otrzymują późniejszą opiekę reformowanej dożywotnią i usług przejściowych.

TROSA

Opcja trójkąt Domy dla narkomanów głównie służy bezdomnym uzależnionym w Durham, North Carolina, związku. Po zakończeniu pobierania, mieszkańcy przejść przez szereg programów, które ostatecznie doprowadziły do ​​pracy w pełnym wymiarze czasu pracy oraz ponownego wejścia w społeczeństwie. Mottem organizacji jest "każdy jeden uczyć", która zachęca mieszkańców do pobytu jako doradców po ich ukończeniu programu, który może trwać tak długo, jak 3 lata. Terapii, doradztwa i 12 par-stopniowa programy uzupełniają wiele pracy w domu projekty mieszkańcy wykonują zapłacić drogę.

Odzyskiwanie Residence CMR

Założona przez oryginalnych członków Anonimowych Alkoholików, CMR Odzyskiwanie Residence zapewnia intensywne narkotyków rehabilitacji w jego Long Island w Nowym Jorku, zalesionym obiektu. Za stałą opłatą płatnej prywatnego 6.000 dolarów miesięcznie, narkomanów otrzymać intensywne leczenie w oparciu o AA 12 kroków. Mieszkańcy mogą zostać na 6 do 12 miesięcy; Programy dostępne są również 30-dniowe. Otwarty od 1942 roku, CMR szczyci się prywatności i poufności pacjenta.

Dlaczego Nastolatki narkotyki?

Nielegalnych narkotyków przez młodzież jest jednym z najpoważniejszych problemów kraju stoi jak toczą się w tym nowym tysiącleciu. Podczas marihuana jest najczęstszym lekiem z wyboru u nastolatków, nie jest problemem, heroina, kokaina oraz met może być. W celu uzyskania uchwyt na problem, musimy zbadać powody tego.

Identyfikacja

Oczywiście nie ma jednego wyjaśnienia, że ​​obejmuje wszelkie wykorzystanie nastolatek narkotyków. Ale istnieje kilka wspólnych cech, które większość młodych narkomanów będzie akcja. Prosta ciekawość jest jedną z nich. Nastolatki i dzieci są z natury ciekawe i wydają się być bardziej ryzykowny niż dorośli. Więcej słyszą o rzekomo cudownych skutków zażywania narkotyków, bardziej chcą zobaczyć jak to jest. Innym ważnym powodem nastolatki spróbować narkotyków jest presji społecznej. Niektóre szydzą z tej starej piosenki, ale to, co należy pamiętać, jest to, że "presji" nie musi pociągać za sobą znajomego lub grupy znajomych wywieranie presji peer wziąć leki. To może być nie więcej niż ciśnienie pasywnego, czyli pragnienie, aby dopasować się i robić to, co wszyscy wokół nich robi.

Historia

Spojrzenie w życiu nastolatka do punktu, w którym zaczął biorąc leki mogą być ważną częścią ustalania przyczyny stosowania. Badania wykazały, że wielu nastolatków, którzy są uzależnieni od narkotyków w przeszłości nadużycia i / lub zaniedbywania dzieci. Ból ten stwarza potrzebę zasięgu dziecka, aby wypełnić pustkę w czymś. Leki mogą - tymczasowo - zabić ten ból i umieścić go w bezpiecznej odległości. Wykorzystywanie dzieci jest również jedną z największych przyczyn nadużywania alkoholu nastolatków. Wzory narkotyków z rodziców może odegrać dużą rolę. Jeśli rodzice są otwarte na temat ich zażywania narkotyków (i "otwarte" może po prostu oznaczać, nie jest wystarczająco o tym skryty), może z pewnością prowadzić do dziecka myślenia, że ​​zażywanie narkotyków jest w porządku.

Rozważania

Oprócz wyżej wymienionych powodów, zażywanie narkotyków może być częścią naturalnego rozwoju. Jest to zjawisko znane jako główny bramy. Stwierdza ona, że ​​dzieci, które piją w bardzo młodym wieku i / lub palą papierosy częściej będą używać marihuany w swoich późniejszych latach nastoletnich. Marihuana, podobnie, jest często cytowany jako brama do twardszych narkotyków w dół drogi. Przyczyn tego jest wiele. Na jedną, łamiąc barierę alkoholu i palenia wprowadza nastolatków do koncepcji zmiany ich umysły sztucznie. Marihuana przełamuje barierę prawną w dół, dzięki czemu zakupu i korzystania z twardszych narkotyków mniej przerażające.

Teorie / Spekulacje

Wszystkie winy nie może spaść na nastolatka do skoków do basenu z nielegalnych narkotyków. Część winy może równie dobrze spaść na tych samych ludzi, którzy toczyli wojnę z narkotykami na lata. Lekarze i adwokaci dziecko długo zawyżone niektóre z niebezpieczeństw leków takich jak marihuana. To przesada, oczywiście, zrobił bardzo mało, aby zniechęcić młodych ludzi od prób lek. Kiedy to robią, zdają sobie sprawę, że zostały okłamał przez "ekspertów", a zatem nie mogą uwierzyć w to co słyszałem o twardszych narkotyków, takich jak heroina i met - mimo, że niebezpieczeństwa te leki nie mogą być zawyżone. Z tego powodu ważne jest, aby zawsze być tak szczery, jak to możliwe z nastolatków o niebezpieczeństwach - i jej brak - z zażywania narkotyków.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jednym z najprostszych sposobów na utrzymanie nastolatka od narkotyków jest zachować otwarty i uczciwy linię komunikacji. To nie znaczy, handel w kapeluszu rodzicielskiego, że z przyjacielem, ale to nie oznacza, karząc dziecko za podrzucanie pomysłów i myśli od Ciebie, nawet jeśli nie zgadzasz się z nimi. Nastolatki są na stałe do buntu przeciwko władzy opresyjnej (jak to ludzie w ogóle). Bardziej solidne rozumowanie można dać im lepsze szanse na utrzymanie ich z dala od narkotyków. W ramach tego, dokładamy wszelkich starań, aby Twój dom przyjemnym miejscem dla przyjaciół nastolatek za. Poznaj ich, i poznać ich rodziców. Wreszcie, a może przede wszystkim stwierdzić, że w domu jest strefa wolnego od narkotyków. Czy im nie zrobisz, a nie będziesz kiedykolwiek na pytanie, czy własne narkotyki doprowadziły do ​​zażywania narkotyków dziecka.

Narkotyków i nadużywania alkoholu i wpływu na rodziny

Narkotyków i nadużywania alkoholu i wpływu na rodziny


Nadużywanie narkotyków i alkoholu głęboko wpływa na członków rodziny. Nikt, kto jest blisko sprawcy substancji pozostaje bez szwanku. Nadużywanie narkotyków i alkoholu przenika każdy aspekt każdego związku, powodując ból rodziców, małżonków i dzieci. Aby jednostka rodziny do pracy, wszyscy członkowie rodziny muszą poświęcić się w dysfunkcyjnej sposób. Następstwa bycia w związku z prześladowcą substancji może mieć wpływ członków rodziny od pokoleń.

Wpływ na rodziców lub małżonka

Rodzice lub małżonek sprawcy substancji są te, których dotyczy najbardziej, ponieważ chcą chronić sprawcę substancję i zaprzeczyć, że jest problem. W związku z tym, rodzic lub małżonek rozwija codependent związek z prześladowcą substancji. To powoduje, że mają członków rodziny do siebie wątpliwości, on lub ona drugi zgaduje decyzje w związku. Aby utrzymać związek, członkowie rodziny znajdują się kłamstwa i ukrywanie chronić sprawcę substancję.

Wpływ na dzieci

Dzieci osób nadużywających substancji są głęboko dotknięte. Stają się niepewnie, ponieważ nie mogą zrozumieć ich dynamikę rodziny. Dzieci nie mają stabilność, ponieważ samo zachowanie może wywołać różne reakcje od sprawcy substancji z dnia na dzień. Stają się mylić, ponieważ ich sytuacja rodzinna jest bardzo różni się od swoich rówieśników. Dzieci czują się odpowiedzialni i sfrustrowany, ponieważ nie można naprawić sytuację poprzez zmianę ich zachowań. Czują się oszukani, jak sprawca substancja wielokrotnie łamie swoje obietnice.

Rozważania

Członkowie rodziny muszą być ostrożni mając żadnych leków w domu, które mogą wywołać apetyt na sprawcy substancji. Z tego powodu, członkowie rodziny mogą być ograniczone w leków, które mogą przyjąć (nawet ponad-the-counter leków), aby leczyć swoje problemy zdrowotne, ponieważ muszą zawsze brać pod uwagę w jaki sposób wpłynie to na sprawcy substancję, jeśli lek jest w dom. Ten problem dotyczy również utrzymanie gotowania składników w domu, takie jak gotowanie sherry.

Nieporozumień

Jeden wielki nieporozumieniem jest to, że sprawca nadużywa substancji może zatrzymać leków lub alkoholu przez siły woli lub z własnej inicjatywy. Sprawca substancja walczy zarówno z fizycznego i emocjonalnego ciągnąć w stronę narkotyków lub alkoholu, które zastępują człowieka pragnienie zatrzymania. Chociaż sprawca substancja pragnie zatrzymać, tworzy cykl leżącego ukryć uzależnień do "ochrony" rodziny.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Członkowie rodzin osób nadużywających substancji powinny pracować z licencjonowanym doradcą, zarówno osobiście, jak i rodziny, jeśli chcą utrzymać jednostkę rodzinną razem. Systemy wsparcia grupy są dostępne, takie jak Anonimowych Alkoholików (AA), Al-Anon i Alateen, w celu udzielenia wsparcia i edukacji dla wszystkich członków rodziny. Każdy indywidualnie musi rozpoznać, jak nadużywanie substancji dotyka go jako część rodziny i ustawić granice, aby chronić i dbać o siebie. Członkowie rodziny muszą uznać, że czyny mówią głośniej niż słowa dla długoterminowego sukcesu.