adcov.com

Stacjonarne Urazy rowerowe

Rowery lub rowery stacjonarne, są od dziesięcioleci. Prawdą jest, że maszyny te mogą stanowić dobrą treningu cardio i że nie wpłyną one na stawy, jak wiele, jak chodzenie lub bieganie, które nie czynią je idealnym maszyna ćwiczenia. Jak każdy inny trening, to zawsze można być ranny, gdy osoba jedzie na rowerze stacjonarnym nie jest ostrożny.

Hip Szczep

Jednym z najczęstszych skarg na ludzi, którzy używają rower stacjonarny jest szczep na biodrach i drętwienie w ich tylnej. Ten problem można rozwiązać poprzez regulację wysokości siedzenia i pozycję tak, że jest to bardziej wygodne dla użytkownika i nie odciąć dopływ krwi lub szczep biodra. Jeśli osoba trzyma na rowerze ze źle ustawionego fotela, mogli opracować bardziej poważne obrażenia.

Ból nóg

Innym częstym szkoda jest szczep noga. Często jest to wynikiem słabej pozycji, jak również. Kolana powinny być lekko ugięte, gdy pedał jest w pełni otwarta, a to jest zwykle dobrym sędzią odpowiedniej wysokości fotela. Zajmie to napięcie się mięśni, i powinno zapobiec obciążenie z uprawy w Naciągnięty mięsień.

Części ruchome

Chociaż nie wszystkie rowery używać łopatek wentylatora stworzyć opór, wiele modeli zrobić. Jest zwykle klatka wokół łopatek wentylatora, aby zapobiec obrażeniom, ale mogą być niebezpieczne. Jeśli rower wyposażony jest w wentylator lub innych ruchomych części, które mogłyby stworzyć obrażeń, należy uważać, że ciało jeźdźca pozostaje w bezpiecznej odległości od tych części, w każdym czasie. Oznacza to, że buty - sandały - i nie powinny być noszone do jazdy na rowerze, i że należy unikać workowate ubrania, które mogą się złapać w ruchomych części.

Powrót i Arm Strain

Innym źródłem napięcia mięśni pochodzi z kierownicy na rowerze stacjonarnym. Jeśli kierownica jest zbyt daleko lub zbyt niska, może spowodować obciążenie ramion i pleców, odpowiednio. Pochylając się do uścisku uchwyty położy nadmiernych naprężeń w dolnej części pleców, a jeśli trzeba dotrzeć zbyt daleko ramiona i barki będą odczuwać zmęczenie. To może prowadzić do bólu, i po pewnym czasie może to doprowadzić do ciągniętych mięśni lub nadmiernego sztywności.

Pogorszenie

Wiele osób korzysta rowery stacjonarne, bo mają stare urazy, które mogą się nasilić, jeśli używają innych rodzajów ćwiczeń. Obrażenia na ramię, urazy kolana, napięte plecy, a nawet urazy kostek i ścięgna mogą wszyscy wybuchają ani powracać, jeżeli rower stacjonarny nie jest właściwie wykorzystywany.