adcov.com

Sromowych Problemy nerwowe

Nerw sromowy ma trzy oddziały, które działają przez miednicy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Kiedy to staje się stan zapalny nerwu lub uwięziony, ból pojawia się w pośladek, biodro, odbytu i narządów płciowych. Stan ten może być nazywany uwięzienia sromowy nerw nerw lub zespół sromowy.

Przyczyny

Przyczyny sromowych problemów nerwowych urazów sportowych takich jak podnoszenie ciężarów czy jazda na rowerze, nowotwory kompresji nerwów, długotrwałego siedzenia i porodu.

Objawy

Objawy sromowych problemów nerwowych obejmują ból podczas siedzenia; ból, który zwiększa jak dzień postępuje i jest gorsze w nocy; i ból, który ustępuje nieco poprzez określenie. Jest to zazwyczaj palący ból, który może zawierać przeszywający, porażenia prądem elektrycznym, jak wrażenia i drętwienie.

Osaczeni nerwów sromowy

Sromowych nerwowe objawy zatrzymujące mogą obejmować zapalenie nerwu podczas spaceru szlakiem lub na długi okres. Ból podczas wypróżnienia i wycieku pęcherza są także wspólne. Kobiety mogą odczuwać ból podczas stosunku i mężczyźni mogą odczuwać ból w rejonie jąder i podczas wytrysku.

Diagnoza

Uszkodzenia nerwów sromowy zdiagnozowano przez skanów MRI i CT, które ujawniają ucisk nerwu przez nowotwory lub uszkodzenia.

Leczenie

Leczenie sromowych problemów nerwowych będzie zawierać ponad recepty, takie leki jak ibuprofen do zwalczania stanów zapalnych i bólu. Tricyliczny leki przeciwdepresyjne, takie jak praca amptriptyline blokować sygnały bólowe z mózgu. Iniekcje kortykosteroid mogą zmniejszać ból i zapalenie szybciej niż przy użyciu leków. Ciepło może zmniejszać ból i sztywności w danym obszarze i zimne opakowania stosuje się trzy razy dziennie przez 15 minut zmniejszenia stanu zapalnego i obrzęk. Unikaj siedzenia przez dłuższy czas, biorąc przerwy częściej. Rower jest najczęściej sport dla urazu nerwu sromowego. Upewnij się, że rower jest wygodny fotel i potrwać kilka przerw podczas jazdy.

Chirurgia

Chirurgia dla nerwu sromowego mogą być zalecane, jeśli uszkodzenie jest ograniczone i dekompresji wyników nerwowych zmniejsza ból. Ból nie może być zastąpiony przez zabiegiem jeśli posiada rozległe uszkodzenie nerwów. Lekarz będzie w stanie doradzić na właściwej ścieżce leczenia dla sromowych problemów nerwowych.