adcov.com

Środki zaradcze na przewlekłe zaparcia

Zaparcie jest stanem charakteryzującym się jako posiadające wypróżnienia mniej niż trzy razy w tygodniu. Przewlekłe zaparcia odcinków może być bardzo niewygodne. Zaparcia mogą być często udało prostu poprzez kilka zmian w diecie i stylu życia, w takich jak dodawanie błonnika i wystarczająco dużo ćwiczeń, a także za pomocą środków przeczyszczających, jeśli to konieczne.

Ćwiczenie

Zaangażowanie w ćwiczenia został zachęcani jako środek ochronny i środek do leczenia zaparcia przez ponad sto lat. Wykonywania przez pół godziny każdego dnia buduje mięśnie. Budowę mięśni może zapobiec przewlekłe zaparcie, zapewniając, że mięśnie w funkcji systemu trawiennego, aby przesunąć odpady wzdłuż przewodu pokarmowego, poza ciałem.

Światłowód

Zwiększenie ilości błonnika w diecie. Suplementy źródłem błonnika zawierają warzywa, owoce i produkty pełnoziarniste. Osiągnąć maksymalne korzyści błonnika w diecie, dodając dodatek włókien w celu zapewnienia prawidłowości. Podczas korzystania błonnika w leczeniu przewlekłego zaparcia, należy zapewnienie odpowiedniej podaży płynów. Niezastosowanie się do utrzymania odpowiedniej podaży płynów spowoduje pogorszenie zaparcia.

Środki przeczyszczające

Stosować środki przeczyszczające, takie jak lewatywy, czopki i doustnych środków przeczyszczających w ostateczności do leczenia przewlekłego zaparcia. Niektórzy wymagają użycia czopków lub lewatywy, co tydzień, a inne zarządzania przewlekłe zaparcie bez ich w ogóle. W razie potrzeby, środki przeczyszczające, lewatywy i czopki należy stosować naprzemiennie, aby uniknąć uzależnienia od jednego z nich.