adcov.com

Środki zaradcze na problemy Gazu

Środki zaradcze na problemy Gazu


Gaz może być kłopotliwe i bolesne warunkiem, że mogą być sporadyczne lub przewlekły. Dąży on być związany z niektórych żywności więcej niż inni. Może on także powodować schorzenia. Środki zaradcze w zakresie od suplementów diety do pigułek do specjalnych herbat.

Czym jest gaz?

Gaz występuje w trakcie podziału żywności w jelitach i żołądku. Składa się on z tlenu, azotu, wodoru, dwutlenku węgla, siarkowodoru, amoniaku i metanu. Zapach zależy od jedzenia, został zużyty. Trawienie owoc ma tendencję do wytwarzania bezwonny gaz, jedząc jajka i mięso może powodować nieprzyjemne zapachy.

Leki naturalne

Imbir, który pomaga łagodzić niestrawność i wzdęcia, jest w takich postaciach jak herbata, tabletki i RAW. Koper pomaga zmniejszyć objawy gazu. Peppermint herbata może również zmniejszyć ból gazów. Zgodnie z MayoClinic.com, mentol w oleju mięty pieprzowej ma rozkurczowe działanie na przewodzie pokarmowym, co zmniejsza gaz.

Gazu Produkcja Żywności

Highfiber pokarmy często powodują gazu jak przejść przez jelita. Kilka z nich zawierają brokuły, fasola, rośliny strączkowe i potrawy na bazie pszenicy. Inne pokarmy gazu produkcji mogą zawierać jaja, napojów gazowanych i smażonych lub tłustych.

Over-the-counter Zabiegi

Uciecha można dodawać do warzyw i ziaren, aby zmniejszyć ilość gazu, które produkują. To musi być zrobione z pierwszym kęsem pożywienia może być przydatna. Suplementy Laktaza może pomóc ludziom, którzy zauważamy gazu gdy jedzą produkty mleczne. Pomagają ciała w trawienie laktozy, co może zmniejszyć wzdęcia. Popularne środki zaradcze, takie jak gaz X i Mylanta zawiera symetykon. Przyczynia się to do rozbijania pęcherzyków gazu w organizmie. Tabletki węgiel, które również zmniejszają gazu, żywności sprzedawane są w sklepach zdrowia i leków.

Warunki medyczne

Choroba Crohna, niedrożność jelit i zespół jelita drażliwego może potencjalnie powodować nadmierne wszystkie wzdęcia. Traktując te warunki i unikanie pokarmów, które powodują zaostrzeń może złagodzić gazu. Skonsultować się z lekarzem na temat leków.