adcov.com

Środki ostrożności dotyczące jońskimi Foot Wanny

Jonowe kąpiele stóp są urządzenia elektryczne, które zwolennicy twierdzą pozbyć ciała toksyn poprzez wydobycie ich przez pory stóp. Jonowe kąpiele stóp użyć kombinacji elektrolizy i wody zjonizowanej. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń elektrycznych, należy zdawać sobie sprawę z pewnych środków ostrożności podczas korzystania z tych kąpieli stóp.

Środki ostrożności

Jeśli masz rozrusznik serca lub innego implantu medycznego zasilanego elektrycznie w organizmie, nie należy używać kąpiel stóp jonową, jak energia elektryczna może zakłócać urządzenia. Jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią, nie należy stosować kąpiel stóp jonowej. Proces detoksykacji może budzić toksyn w organizmie, które mogą przenikać przez łożysko lub pojawiają się w mleku matki.

Ponadto, jeśli jesteś biorców przeszczepianych narządów, nie należy stosować kąpiel stóp jonową, jak nie wystarczy badania zostały wykonane, aby pokazać, że są one bezpieczne dla ludzi z tego stanu.

Jeśli pacjent przyjmuje jakieś leki, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jonowej kąpiel stóp, aby zobaczyć, czy urządzenie będzie zakłócać skuteczności leku. Te kąpiele stóp może kolidować z leków na padaczkę, regulacji pulsu i epizodów psychotycznych.

Inne problemy

Przed użyciem jonowej kąpiel stóp, pić dużo wody, aby nawodnić organizm. Podczas korzystania z kąpieli, nie noszą żadnych nic zawierający metalu --- tym zegarka lub biżuterii. Nie należy korzystać z komputera lub rozmawiać przez telefon podczas korzystania z kąpieli stóp. Jonowe kąpiele stóp wytwarzają łagodny prąd elektryczny, który generuje pole elektromagnetyczne wokół ciała. Za pomocą innego urządzenia elektrycznego podczas kąpieli stóp może zakłócić proces detoksykacji kąpieli i doprowadzić do nieprzyjemnych reakcji elektrycznej, jak szokujące uczucie.

Jeśli u pacjenta występuje niskie stężenie cukru we krwi lub cierpi na cukrzycę, przed użyciem jeść kąpiel stóp jonowej, ponieważ może to mieć wpływ na poziom glukozy we krwi. Należy także porozmawiać z lekarzem, aby upewnić się, że jest bezpieczny w użyciu kąpiel stóp jonową. Jeśli masz metalowy implant stawów, może się okazać, kąpiel stóp, aby być niewygodne. Jeśli poczujesz ból lub dyskomfort, zaprzestać korzystania z urządzenia.

Po Korzystanie z Ionic Foot Bath

Po to skończyć kąpiel stóp jonową, pić dużo wody, aby nawodnić się. Jonowe wanny stopy można wyciągnąć elektrolity, takie jak wapń, sód, potas i magnez z organizmu. Wziąć multiwitaminowy, który zawiera te minerały lub wypić drinka sportowy, który zawiera elektrolity. Możesz również otrzymywać niektóre z tych elektrolitów poprzez dietę, jedząc po każdej kąpieli stóp sesji jonowej.