adcov.com

Środek domu Vertigo

Środek domu Vertigo


Zawroty głowy jest stan spowodowany przez odczuwanie zawroty głowy i odchylenia. Często mylone z samej choroby, ale ita € ™ s zwykle wtórne objawem czegoś innego, na przykład wewnętrznej problemu ucha. Istnieją pewne środki można spróbować w domu, w celu doprowadzenia do zwolnienia.

Leki ziołowe

Spróbuj preparatów ziołowych na zawroty głowy. Ginkgo biloba jest popularne chińskie zioło, które służy również jako jeden z najczęstszych ziołowe środki na zawroty głowy. Ita € ™ s dostępny w pigułki lub postaci płynnej i jest często brane dwa do trzech razy dziennie - dawka zależy od formy. Imbir ma innej możliwości, jak to jest znane, aby złagodzić objawy choroby lokomocyjnej.

Wypić

Pić więcej płynów. Słyszeliście, że powinniśmy pić osiem szklanek wody dziennie, a przy leczeniu zawrotów głowy, pobyt uwodniony jest ważne.

Zmiany żywieniowe

Modyfikacja diety. Tak jak woda pitna jest pomocne, zmniejszyć ilość kofeiny można konsumować, gdyż działa jako środek moczopędny i można odwodnić. Pokarmy bogate w sód i alkoholu powinna być ograniczona. Oba z nich może prowadzić do odwodnienia. Spożywać pokarmy bogate w białko i produkty pełnoziarniste. Dodawanie witaminy B6 w diecie może pomóc. Niektóre badania wiąże go z leczenia zawrotów głowy.

Styl życia

Drobne zmiany w codziennym sposób robienia rzeczy mogą zdziałać cuda. Tak proste, jak się wydaje, uniknąć poważnych ruchów pozycyjnych. Na przykład, powoli rosnąć, podczas wstawania z krzesła, i skupić się na stałym obiektem przed tobą.