adcov.com

Średnia tygodniowa za sprzątanie domu

Dzisiaj sprzątanie domu to już luksus tylko dla dobrze sytuowanych. Wielu rodzinom o umiarkowanych dochodach zatrudnić pokojówka lub sprzątanie. Jeśli zastanawiasz się o tygodniowe cena za sprzątanie, należy pamiętać o kilku punktów. Cena różnić się w zależności od wielu czynników, z których można kontrolować i niektóre z nich nie można. Najlepszym sposobem, aby uzyskać dokładne pojęcie o cenach w Twojej okolicy jest zadzwonić i porozmawiać z poszczególnych środków czyszczących i usługi sprzątania. Niektóre mogą podać Przedział cenowy telefonicznie lub przez e-mail i większość zapewniają bezpłatną szacunków domu na życzenie.

Koszty podstawowe informacje

Niski zakres tygodniowa dla domu sprzątanie wzdrygnąć się przy płacy minimalnej, jeśli jesteś gotów zatrudnić osobę, która może być młoda i niedoświadczona. Indywidualne środki czyszczące za tak niewiele jako £6.20 na godzinę (obecny płaca minimalna w Wielkiej Brytanii dla osób 21 oraz nad jest £6.19) do £19 na godzinę lub więcej, w zależności od innych czynników. Sprzątanie za usługi w zakresie od £19 do 32 £ na godzinę w zależności od lokalizacji. Tych usługi sprzątania franczyzy są często najdroższych opcji. Ceny mogą być podawane przez godzinę, przez zadanie lub przez pokój, w zależności od firmy. Proszę o jak ceny są zorientowali i żadnych dodatkowych kosztów nie wliczony w cenę podstawowych takich jak opłaty, jeśli firma jest zablokowany z domu w dniu sprzątania, opłaty za sprzątanie dostaw i wzrost cen czy sprzątanie domu trwa dłużej niż oczekiwano.

Lokalizacja

Mniejszych miastach często mają niższe koszty utrzymania i sprzątanie domu jest nie wyjątek. Znajdź niższy koszt domu sprzątanie w dużych miastach przez szuka osoby do czyszczenia domu. Sprzątanie domu może być zaskakująco niskie koszty w większych obszarów metro z dużych populacjach minimalne wynagrodzenie pracowników lub wysokiego bezrobocia.

Czyszczenie

Średnia tygodniowa za sprzątanie domu zależy od czyszczenia, których można oczekiwać, aby zrobić. Pokojówki indywidualnych i małych firm zazwyczaj oferują większą elastyczność w opcje, czyszczenia, chociaż należy spodziewać się zapłacić dodatkowe jeśli chcesz kilka dodatkowych zadań. Spodziewać się, że ogólne odkurzanie i odkurzanie, kuchnia czyszczenie i sprzątanie łazienki wykonane przez większość środków czyszczących. Większe firmy pobierają opłaty za dodatkowe usługi przez godzinę lub indywidualnie. Zapytać szczegółowy opis czyszczenia zazwyczaj wykonywane w domu i Cennik szczegółowo dodatkowych usług.

Pokojówki kontra usług

Indywidualne środki czyszczące lub pokojówki, często za niższe stawki tygodniowe za sprzątanie domu. Nie zawsze jest to prawda, jednak, więc wywiad więcej niż jednej osoby i zachować otwarty umysł, dopóki masz szczegóły dotyczące ceny, czyszczenie odbywa i doświadczenia Cleaner. Mieszkaniowe, usługi sprzątania za więcej ze względu na zwiększone koszty prowadzenia działalności, ale mogą również dostarczyć więcej niezawodność i zmagać się z badań przesiewowych i szkolenia osób przybywających do domu.

Domy

Sam dom jest oczywiście największym czynnikiem w tygodniowym kursie, które są pobierane do czyszczenia. Rozmiar, stan i utrzymania domu, które wszystkie czynnik na czas potrzebny do czyszczenia. Dodatkowo bałaganu lub liczne dekoracje zrobić czyszczenie bardziej trudne i czasochłonne. Niektóre firmy zażąda, że podniesienie zrobione przed przyjazdem, w celu zapewnienia ich zdolność do czystej okolicy, krajowe franczyzy mieszkalnych, sprzątanie. Nawet rodzaj materiałów w domu, od urządzeń do podłóg typu, zmiana czasu oczekiwania do czyszczenia. Typowym 2,000 stóp kwadratowych domu może trwać od trzech do sześciu godzin do czyszczenia w zależności od tych rozważań. Zapytać potencjalnych środków czyszczących o ilość czasu, którą zamierzają spędzić w domu, aby uzyskać lepsze wyobrażenie o oczekiwanej dokładności.

Porady

Poprosić o materiały i urządzenia do czyszczenia. Niektóre Panny i usługi zapewnić ich własne, niektóre wymagają podania tych elementów. Niektórzy mogą nawet za dodatkowe jeśli musi przynieść własne materiały i sprzęt. Uzyskać referencje poszczególnych środków czyszczących. Uzyskać informacje na temat pracownika przesiewowych, sprawdza, czy tło i szkolenia z większych mieszkalnych usługi sprzątania. Zawsze poprosić o dowód ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i klejenie czy wynajem usługi lub jednostki.