adcov.com

Średni koszt Dental Klejenie

Proces wiązania dentystyczny jest sposobem, aby przywrócić ząb za pomocą utwardzonej żywicy, aby zamknąć przestrzeń między zębem, aby wygląd zębów dłużej, lub zmienić ogólny kształt zęba. W zależności od szczegółów procesu spajania potrzebne i lokalizacji procedury ceny zwykle wahają się od 300 do 600 $ zęba.

Funkcja

Wiązanie dentystyczny jest wystarczające nie tylko dla poprawy kosmetycznych, ale także dla ochrony korzenia zęba i naprawy zepsute zębów. Nierówne zęby mogą być prostowane i łatwiejsze w użyciu po klejenia stomatologicznej. Cienka powłoka z żywicy stosuje się do przodu ząb może zmienić wygląd i funkcjonalność zęba.

Rodzaje

Istnieją dwa typy łączenia dostępna. Odmiana jest w zależności od wielkości obszaru, który wymaga korekty. Pierwszy typ może być wykonywane w jednej wizyty biurowego, gdzie wypełniacze są dopasowane do barwy i wielkości zęba, a następnie związana z powierzchnią. Drugi typ wymaga dwóch wizyt, bo forma musi być brane zęba pierwszy i wysłał do laboratorium dentystycznego gdzie zwyczaj-fit wypełnienie jest wykonany. To wypełnienie jest często bardziej naturalnie wyglądające i odporne na plamy.

Korzyści

W przeciwieństwie do niestandardowych procedur stomatologicznych, klejenie stomatologiczna jest jedną z prostszych i mniej kosztownych procedur. Ponadto proces usuwa tylko niewielką ilość szkliwa od rzeczywistego zęba. W zależności od tego, ile zębów potrzeba wiązania, zazwyczaj cała procedura może zostać zakończona w jednej wizyty w gabinecie.