adcov.com

Sposoby usunąć lub zminimalizować Pająk Veins

Sposoby usunąć lub zminimalizować Pająk Veins


Pajączki, powodowane przez zakłócenia przepływu krwi w małych naczyniach, pojawiają się jako czerwone lub niebieskie linie, zwykle na nogach. Występują one głównie u kobiet w wieku od 30 do 70. Zmiany hormonalne, otyłość i czynniki genetyczne mogą powodować żyły pojawiają. Pajączki są mniejsze wersje żylaków. Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej, że pajączki nie stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia, chociaż mogą one powodować ból i swędzenie, a są głównie problemem kosmetycznym.

Pończochy uciskowe

Pacjenci mogą nosić pończochy uciskowe, które przypominają bandaże ACE, aby pomóc w obrzęk związany z pajączków. Niektórzy ludzie muszą nosić pończochy na co dzień do końca życia. Mocne różnią się od codziennego rajstopy recepty wytrzymałości. Czas trwania leczenia zależy od tego, jak organizm reaguje na pończochy. W celu uzupełnienia zapasów kompresji, Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej zaleca odpoczynku z nogi na poziomie serca przez 15 minut trzy lub cztery razy dziennie.

Skleroterapia

Skleroterapia polega na wstrzyknięciu substancji chemicznej do lekarza, który pęcznieje dotkniętych żył, ostatecznie zatrzymując przepływ krwi i przekształcając go w blizny. Zabieg ten plasuje się najczęściej do pajączków, zgodnie z National Information Kobiet Centrum Zdrowia. Wiele osób potrzebuje nawracające tej procedury zabiegów ambulatoryjnych, zwykle w odstępach od czterech do sześciu tygodni. Efekty uboczne mogą obejmować siniaki lub zaczerwienienie skóry, czerwone plamy i cienkie naczynia krwionośne występujących wokół miejsca wstrzyknięcia; te zazwyczaj szybko ustępują. Czasami, grudki krwi są uwięzione w stylu, który powoduje obrzęk. To nie jest niebezpieczne, i aspiryna i stosując kompres ciepła można go złagodzić.

Ablacja

Lekarz wprowadza cewnik z elektrod na jej szczycie wewnątrz pajączków. Elektrody spalić ściany docelowych żyłach, niszcząc je. Ostatecznie ciało wchłania i metabolizuje tkanka.

Zabiegi laserowe

Laserowe leczenie może również wyeliminować fanów pająka szerokości mniejszej niż 1/10 cala szerokości. Lekarz szkoli gorący strumień światła na żyły na 15 do 20 minut. Chociaż pacjenci uniknąć igieł w ten sposób, Narodowej Kobiet informacyjny Centrum Zdrowia ostrzega, że ​​leczenie może powodować ból. Pacjenci na ogół potrzebują 04:58 zabiegi przed żyły całkowicie zniknąć. Tymczasowe działania niepożądane mogą obejmować zaczerwienienie lub obrzęk i przebarwienia skóry. Rzadko, nieudana laserowe leczenie oparzenia skóry pacjenta.

Zapobieganie

Damskie Narodowego Centrum Informacji Zdrowia zaleca, aby ludzie nosić przeciwsłonecznych, regularnie ćwiczyć i jeść niskiej sodu, diety bogate w błonnik. Ćwiczenie poprawia krążenie w organizmie. Błonnik pomaga uniknąć zaparć, stan, który może zwiększać ryzyko pajączków. Soli przyczynia się do pęcznienia. Centrum zaleca również, że kobiety unikają przekraczania nogi na długi czas i podnieść nogi podczas odpoczynku. Kroki te mogą również zapobiegać istniejących pajączków z pogorszeniem.