adcov.com

Sposoby oszczędzania energii dla dzieci

Sposoby oszczędzania energii dla dzieci

Istnieje wiele sposobów dla dzieci do oszczędzania energii nie tylko w domu i szkole, ale wszędzie. Oszczędzanie energii pomaga środowiska, a także jest opłacalne. Ponieważ dzieci są przywódcy przyszłości, to ważne dla nich, aby uzyskać zrozumienie i docenienie oszczędzanie energii.

Zasadź drzewo

Według Touchstone energii łatwy sposób dla dzieci do oszczędzania energii jest sadzić drzewa. Drzewa zapewniają cień, i jeśli drzew sadzone są w całym domu, następnie cieniu pomaga utrzymać powietrze chłodniejsze, dlatego za pomocą mniej energii od klimatyzatora. Może być korzystne dla sadzenia drzew wspólnie z rodziną. Nie tylko można będzie spędzać czas razem, ale można byłoby również pomoc środowiska i ochrony środowiska naturalnego jako rodzina.

Wyłączyć rzeczy

Oszczędzanie energii poprzez Wyłączenie nieużywanych elektroniki. Gdy wychodzisz z pokoju, wyłączyć światło. Po zakończeniu oglądania telewizji, lub po zakończeniu grania w gry wideo na komputerze, kolei, jeśli wyłączyć. Pozostawiając urządzeń i światła na odpady energii i rachunek może być wysoka.

Oszczędzania wody

Kiedy można uniknąć marnowania wody, jesteś oszczędzanie energii elektrycznej, według California Energy Commission. Istnieje niewiele rzeczy, które możesz zrobić, aby oszczędzać wodę, takie jak wyłączenie wody podczas mycia zębów, biorąc krótsze prysznice i upewniając się, że wyłączyli wodę aż do zapobiegania drippy bateria. Według California Energy Commission około 75% zużywanej wody jest używany w łazience. Dziurawy WC może potencjalnie odpadów 10.000 litrów wody rocznie, według Komisji energii w Kalifornii.