adcov.com

Sposoby na zwiększenie poziomu dla prowadzić działalność

Sposoby na zwiększenie poziomu dla prowadzić działalność


Większość ludzi wie, że ćwiczenie jest sposobem na zwiększenie zdrowia serca, dźwięk ciała, a w wielu przypadkach, spalić kalorie. Nawet jeśli nie są aktywnie wykonywania przez uprawianie sportu, uczestnicząc w działaniach codziennych kalorii spalania życie też. Zjawisko to nazywa się nie-exericise działalność termogenezę, lub czyste. Oprócz wydatków na energię, można zachować elastyczność i zakres ruchu poprzez zwiększenie poziomu aktywności niż ćwiczenia.

Dostosowanie czynności życia codziennego

Rób to, co robisz to codziennie, ale z kilku drobnych zmian, aby zwiększyć poziom aktywności bez ćwiczeń. Wybierając się do przewozu rzeczy w twoich ramionach i kosz na zakupy, a nie pcha wózek na zakupy w sklepie spożywczym wydatkuje więcej energii, a tym samym zwiększenie poziomu aktywności. Zapomnij o jazda windą w biurze lub schodów ruchomych w centrum handlowym, a po schodach zamiast dostać niektóre ćwiczenia ruch nie będzie. Parking w odległym terenie, zamiast tuż przy sklepie wymusza również na więcej chodzić, a tym samym zwiększenie schludne.

Fidget

Wiercić w kategoriach NEAT może obejmować szeroki zakres działań, w tym bębniąc palcami, stukanie stopy na podłodze, w czasie wędrówki po pokoju na telefon, i tak dalej. Naukowcy ustalone w 2000 numerze "The American Journal of Clinical Nutrition", że w zasadzie każdy rodzaj ruchu można wykonać podczas siedzenia lub stania podnosi się poziom aktywności w pewnym stopniu. Odkryli również, że stojący wydatkuje więcej energii niż siedząc. Zwiększyć poziom aktywności zakaz wykonywania przez okres wielozadaniowości w ciągu dnia, takich jak składanie prania podczas oglądania telewizji, lub ściskając piłkę stres podczas rozmowy przez telefon. Spróbuj stojących podczas wykonywania niektórych z tych zadań, a nie siedzi spalić kilka dodatkowych kalorii.

Wyjdź na zewnątrz

Udać się na zewnątrz, aby podnieść poziom aktywności. Ogrodnictwo, prace ogrodowe i aktywnie korzystających środowiska poprzez spacery przyrody są dla Sport- zorientowane działania, które dają możliwość wydatkować energię. Ogrodnictwo może być traktowane jako forma ćwiczeń aerobowych, jeżeli działalność jest na tyle intensywne, aby podnieść tętno, ale nawet światło dnia sadzenia lub podlewania pobiera swoje ciało w ruchu. Ludzie, którzy mieszkają w innych wiejskich lokalizacjach są bardziej narażone na wyższe poziomy schludny zbyt. Zgodnie w 2011 numerze "Studiów Miejskich", uczestnicy badania, którzy żyli w regionach rolniczych doświadczył większych nakładów energii i stopy chodzenia, niż tych, którzy mieszkali w miastach. Mieszkańcy wsi Jamajka szedł coraz siedział prawie cztery godziny mniej niż nadwagą Amerykanów żyjących w obszarach miejskich.

Zastanów się Twoja kariera

Linia pracy może odegrać znaczącą rolę w swoim schludny poziomach. Ludzie, którzy pracują w biurach i siedzieć większość dnia są prawdopodobne, nie jest zaskoczeniem, mają niższy poziom aktywności, niż tych, którzy trudzą się fizycznie wymagających pracy. Badania przedstawione w 2002 roku przez "Dobre Praktyki Klinicznej i Badań Endocrinology and Metabolism" wskazują, że robotnicy budowlani, rolnicy i inni robotnicy są wśród tych, którzy mają wysokie wyniki - schludny wysoki poziom wydatków na działalność non-ćwiczenia - podczas gdy ludzie służący w uprzemysłowionym lub "zysk" pozycji zorientowane są bardziej siedzący tryb życia. Ilość aktywności zakaz wykonywania ćwiczeń może zwiększyć metabolizm, pomaga utrzymać zdrową wagę.