adcov.com

Sposoby czyszczenia Hospital Room

Sposoby czyszczenia Hospital Room


Personel sprzątający w szpitalu musi być metodyczne, jak to działa w ciągu dnia, aby utrzymać pokoje wolne od bakterii i innych patogenów chorobotwórczych. Każdy zespół, który spieszył się przez proces czyszczenia jest nie tylko ryzykując życie pacjentów, ale życie każdego członka personelu szpitalnego, które mogą być narażone na opornymi bakteriami, które powoduje potencjalnie śmiertelne infekcje gronkowca.

Jak zapobiec infekcji

Przeciwbakteryjne, środki bakteriobójcze są stosowane do wszystkich powierzchni, które personel medyczny i / lub pacjenci mają kontakt z. Ściany, instrumenty medyczne, zlewy, czyszczenie powierzchni, stoły operacyjne, łóżka i podłogi powinny być w całości usunięty z eliminację bakterii te rozwiązania na koniec każdego dnia lub po pacjenta opuścił, że konkretnym szpitalu. Szpitale są również jednostki zatrudniające dezynfekcji powietrza, aby usunąć się w powietrzu patogeny, które nie mieszkają na twardych powierzchniach, takich jak śmiertelnie norovirus.

Jak czyścić Szpital Podłoga

Gąbki ścierne i klocki są zatrudnieni szorować wszystkie powierzchnie za pomocą środka dezynfekującego w danym szpitalu. Odbywa się to zazwyczaj podczas gdy wszystkie meble usunięto z pomieszczenia i sterylizowane w swój własny sposób (bakteriobójcze środki bakteriobójcze, jak opisane powyżej). Środek odkażający jest usuwany poprzez zastosowanie sucho / na mokro odkurzacza, który usuwa wszystkie stojące na mokro chemikalia i wodę, która może PINCZER infekcji, jeśli mogą pozostać.

Dobry Personel jest Certified Personel

Według Housekeeping Channel, szpitalach, które mają reputację czyste i zdrowe będą miały certyfikat Branża chemiczna Zarządzanie Standardowy pisał na terenie szpitala. Aby mieć certyfikat, zespół czyszczenia szpitala musi mieć pisemny plan czyszczenia, limit czasu budżet tak, aby każdy pokój otrzymuje odpowiedni czas czyszczenia, a system kontroli w celu zapewnienia, że ​​wszystkie pokoje są odpowiednio oczyszczone. Ponadto certyfikat oznacza, że ​​niezależne oceniający osoba trzecia również klasyfikowane umiejętności czyszczenia przez personel.