adcov.com

Sposoby ćwiczenia mogą poprawić swoją zdrowie stawów

Wraz z wiekiem nasze stawy stają się mniej giętkie i są bardziej podatne na warunki, takie jak sztywność, bóle stawów i objawy typu. Wykonując ma wpływ na ogólne zdrowie stawów i wytrzymałości dla różnych powodów. Wspólna składa się z zewnętrznej skorupy hermetyzujący ścięgna, chrząstki i kości. Utrzymanie silnych stawów jest konieczne dla utrzymania optymalnego ruchu ciała.

Waga Szkolenia

Budowanie masy mięśniowej jest ważne dla zdrowia stawów, ponieważ jeśli mięśnie otaczające stawy stają się słabe, nie będzie ograniczona mobilność w stawie. Użyj lekki lub ćwiczenia izometryczne, aby zapewnić mięśnie, które wspierają stawy są mocne.

Artretyzm

Ćwiczenia mogą zmniejszyć objawy zapalenia stawów w stawach. Według CBCnews.ca, badania przeprowadzone w Australii w okresie trzech lat uczestniczyły kobiety w ich 70-tych, którzy skorzystali przynajmniej 75 minuta tygodniu. Kobiety te podano mniej objawów zapalenia stawów w porównaniu z grupą kontrolną. Wykonywania ćwiczeń, takich jak pływanie i aerobik niskiej oddziaływania zwiększy zdrowie stawów.

Odchudzanie

Dodatkowy ciężar kładzie większy nacisk na stawy i powoduje szybsze pogarszanie tkanki wewnątrz i wokół stawów, zwłaszcza kolan. Ćwiczenia pomaga zwiększyć utratę masy ciała, co z kolei zajmuje odciążyć stawy do przewozu nadmiar masy. Ćwiczenia, które spalają tłuszcz, takie jak szybki marsz może pomóc promować zdrowe stawy.

Rozciąganie

Stretching pomaga zwolnić ścięgna otaczające staw i pozwoli na zwiększenie ruchu. Gdy cięgna są elastyczne, pozwala stawów poruszać się swobodnie. Ćwiczenia rozciągające, takie jak joga, pilates i tai-chi może pomóc promować zdrowie stawów.

Wytrzymałość

Wykonując ćwiczenia cross-szkoleniowych, takich jak jazda na rowerze, spacery, pływanie, tenis i inne sporty, stawy są w sposób ciągły pracę i budowanie wytrzymałości na uszkodzenia. Tak długo, jak te ćwiczenia są wykonywane prawidłowo, mogą zwiększyć zdrowie stawów.

Bilans

Wiązadła stabilizacji spoiny i jeśli są słabe, że trudno jest utrzymać równowagę. Wykonując trening siłowy z ciężarami lub izometrii można zwiększyć siłę i stabilność więzadeł, które przyczyniają się do ogólnego stanu zdrowia organizmu.

Wspólne Zdrowie

Poprawa zdrowie stawów poprzez ćwiczenia jest możliwe w tym wpływ masy ciała, aerobik i ćwiczenia rozciągające w swojej codziennej rutyny. Ważne jest, aby dbać o swoje stawy, aby utrzymać optymalne fizyczne funkcje organizmu.