adcov.com

Sposobów budowania poczucie własnej wartości

Sposobów budowania poczucie własnej wartości


Jeśli cierpisz z niskiego poczucia własnej wartości, to prawdopodobnie nie żyje aż do pełnego potencjału. Twoje osobiste i zawodowe relacje i zdrowie są prawdopodobnie również cierpi z powodu swojej drogo niskiej samooceny. Chociaż należy szukać porady biegłego lekarza, aby pomóc z tym zaburzeniem, możesz zrobić kilka rzeczy, które pomogą Ci dziś można umieścić z powrotem na torze zdrowych psychicznie.

EFT

EFT, lub Technika emocjonalnego wyzwolenia, jest psychologiczna forma sztuki starożytnej akupunktury, które mogą pomóc zwiększyć poczucie własnej wartości. EFT można zrobić w zaciszu własnego domu lub zatrudnić lekarza EFT do pracy z tobą na jego podstawowej ograniczenie przekonania. Wielu pracowników służby zdrowia, w tym Deepak Chopra i Josepha Mercolę, popieramy EFT.

Idź do strony EmoFree i pobierz za darmo zaczęła się pakiet. To zawiera podręcznik do nauki EFT na własną rękę, subskrypcja newslettera i komunikatów pomocy technicznej online, aby poprowadzić Cię przez proces nauki EFT. Inne zasoby EFT są strony internetowe MyGenie.tv, Tapping.com i ThrivingNow.com.

Wizualizacja

Wizualizacja pomaga puścić rzeczy, które są obecnie, powodując, aby mieć niskie poczucie własnej wartości, ponieważ chwilowo zapomnieć, jak złe rzeczy wydają ci i skupić się na swoich celach końcowych. Wizualizacja jest bardzo potężnym narzędziem, ponieważ można go używać w każdej chwili w dowolnym miejscu, aby wyeliminować negatywne myśli, stres psychiczny i niepokój.

Idź na stronach internetowych, takich jak MagicalLiving.com, Brainsync.com i LearningMeditation.com słuchać uwolnić przewodnikiem medytacji. Słuchaj medytacji tyle razy dziennie, ile możesz. Zapisz obrazy, które przychodzą do głowy podczas słuchania przewodnikiem medytacji i używać tych przekształcić swoje myśli, kiedy jesteś z dala od komputera. Z czasem nauczysz się medytować na własną rękę za pomocą mentalnych obrazów, które zostały sformułowane.

Ćwiczenie

Wybierz ćwiczenia, które naprawdę lubisz robić i zrobić to na co najmniej 15 minut dziennie. Taniec, miska, chodzić, biegać, skakać na trampolinie, czy jakiekolwiek inne ćwiczenia, które Cię interesuje. Nie rób żadnych form ćwiczeń, które nie korzystają w czasie tych 15 minut. Czy coś, co naprawdę lubisz lub stanie się udręką dla Ciebie i tylko służą do obniżenia poczucia własnej wartości.

Zwiększyć czas do 30 minut, a następnie godzinę po dostać się do tej procedury. Przekonasz się, że im więcej ćwiczysz, tym lepiej się czujesz o sobie.

Porady samoopieki

Pozostaną nienagannie utrzymane w każdej chwili podnieść poczucie własnej wartości. Noś swoje najlepsze ubranie, jeśli to możliwe, i zafundować sobie nowe ubrania, nawet jeśli trzeba ją kupić w sklepie z artykułami używanymi.

Sprawdź na stronach internetowych, takich jak YogaSite.com i YogaWiz.com do nauki podstawowe jogi stwarza, aby pomóc osiągnąć lepszą pozycję, co z kolei pomóc poczuć się lepiej o siebie.

Zamień każdą negatywną myśl, która przychodzi do głowy z pozytywną myślą. Na przykład, jeśli myślisz, że "ja nie zasługują, aby być szczęśliwym," natychmiast wymienić myśli z "Zasługuję być szczęśliwy, ponieważ jestem opiekuńczy, współczujący człowiek."