adcov.com

Sok z buraków i Lemon Diet detoksykujący wątroby

Wątroba jest odpowiedzialna za metabolizmie, tworząc żółci i usuwanie toksyn z organizmu. Bez zdrowej wątrobie, organizm nie może funkcjonować w szczytowej wydajności. W ciągu roku dieta detox wątroby liczb pierwszych to narząd zrobić skuteczną robotę usuwania toksyn z organizmu i przywraca go do zdrowszego stanu.

Dlaczego buraki?

Buraki są niezbędne do poprawy wątroby, ponieważ cienkie żółciowych, co pozwala na łatwiejszy przepływ przez korpus do jelita cienkiego, gdzie ulegnie awarii i perystaltyczna jest stymulowany. Tę zwiększoną pomoc przepływu żółci w zapobieganiu kamieni żółciowych, wiodącej przyczyny chirurgicznym usunięciu pęcherzyka żółciowego. Z tego powodu, buraki są dobrym dodatkiem są diety w zapobieganiu i zmniejsza ryzyko ataków pęcherzyka żółciowego. Znalezione w czerwone i żółte buraki, zwanych betaxanthin pigmenty chronią komórki wątroby przed szkodliwymi chemikaliami, zapewniając skuteczną ochronę od przeciwutleniaczy.

Dlaczego Lemon?

Sok z cytryny pomoc w trawieniu pokarmu i zapobiega niestrawione lub częściowo strawione jedzenie z dotarciem do krwiobiegu; Zespół ten jest znany jako "nieszczelnego jelita". Wątroby rozpoznaje strawionego pokarmu, jak toksyny i musi pracować, aby je odfiltrować. Jak poprawia proces trawienia, wątroba może odpocząć. Sok z cytryny zawiera również antyoksydanty z witaminy C, jak wątroba usuwanie toksyn z krwi stają się wolne rodniki oraz ich negatywne efekty są neutralizowane przez przeciwutleniacze.

Sok z buraków i Lemon Detox

1/2 małe buraki
Garść zielonych buraków
1/2 cytryny
4 liści mniszka lekarskiego
2 rdzeniowe jabłka ze skórą
1 cm świeżego imbiru
1 szklanka wody destylowanej

Wymieszać wstępnie buraków w edytorze blendera lub żywności, a następnie dodać pozostałe składniki. Szczep ciekłe składniki przez gazę, aż będzie gładkie. Gotowanie to odtruwa sok jako substytut śniadaniowej. Przepis sprawia, że ​​jedną porcję.