adcov.com

Sojusz na rzecz Spółdzielni Pracowniczych

Sojusz na rzecz Spółdzielni Pracowniczych


Sojusz na rzecz Spółdzielni Pracowniczych (AEBC) jest organizacją zajmującą się uzupełniając reform opieki zdrowotnej poprzez tworzenie spółdzielni świadczeń pracowniczych. Spółdzielnie, złożone z małych elementów biznesowych, pozwala małej firmie korzyści skali większych firm

Znaczenie

Spółdzielnie są organizacjami pożytku pracownicze zaprojektowane, aby pomóc małym firmom dać swoim pracownikom takie same korzyści jak dużych korporacji poprzez współpracę. Wiele małych firm nie posiadają doświadczenia w sankcjonowanych przez władze federalne programy. Spółdzielnia zapewnia wiedzę do małych firm, a przez połączenie siły nabywczej z kilku firm, osiąga korzyści skali na rzecz członków. Charakter non-profit w AEBC oznacza, że ​​wszystkie zyski wrócić do skorzystania firm członkowskich.

Korzyści zdrowotne

Sojusz na rzecz Spółdzielni Pracowniczych wspiera spółdzielnie świadczeń zdrowotnych, które jednocześnie z reformy systemu opieki zdrowotnej. Kongresman Robert Andrews z New Jersey zaproponowała środki wspierające spółdzielnie zdrowia podczas debaty nad reformą zdrowia w 2009 roku.

Świadczenia emerytalne

Odprawy emerytalne są kolejnym obszarem, w którym AEBC wspiera spółdzielnie świadczeń pracowniczych. AEBC popiera zmiany prawa federalnego, które pozwoliłyby spółdzielnie świadczeń pracowniczych do działania jako jednego pracodawcy na podstawie ustawy o emeryturę Bezpieczeństwa dochodu pracownika.