adcov.com

Smutek idealna skarg etapy

Smutek idealna skarg etapy

Etapy Greif to naturalny proces psychologiczny, że osoby, które niedawno stracił kogoś bliskiego lub coś wartościowego przejść. Czy przedmiot, osobę lub nawet miejsce utraconych jest duży lub mały, intensywność Etapy Greif ma mniej wspólnego z uczuciami, które ma się do czegoś, ale raczej występowania coś w ich życiu.

Szok

W model Kübler-Ross Etapy Greif pierwszym etapem jest szok. Często, szok pokaże się jako apatii do wiadomości. Inne czasy, to objawia się w drobne fizyczny szok, takich jak wybielanie skóry lub rozszerzenie uczniów. Leczenie na tym etapie smutek jest usiąść i być w miejscu, bezpieczeństwa, tak aby wieść o straty mogą tonąć. Powód dla którego ludzie naturalnie wziąć osoby zamiar wprowadzić Etapy Greif w spokojnej okolicy jest zminimalizowanie możliwości porażenia prądem.

Odmowa

Drugi etap w cyklu Kubler-Ross jest odmowa. W tym etapie osoby występują straty będą udawać, że nie dostał wiadomość o utracie. To często objawia się jako kontynuacja w codziennych spraw, które powinny być zapobiegał z powodu utraty. Na przykład, którego matka właśnie zmarła osoba może zaprzeczeniem, iść do pracy tego dnia i działać tak, jakby nic nie jest źle. O dziwo jest jednym ze sposobów, aby przejść osoba z odmowa prowokować je do gniewu.

Gniew

Trzeci etap żałoby w cyklu Kubler-Ross jest gniew. Każdy i każdy może być obwiniany za utratę. Osoba doświadcza utraty stara się zrozumieć, dlaczego ta strata dotyka je, a nie inni. Dawanie osoba mało miejsca pomoże przenieść je z gniewu do następnego etapu.

Rokowania

Negocjacji jest czwartego etapu w cyklu Kubler-Ross. Targowanie składa się próbuje zrobić wiele z osób lub nawet Bóg handlu coś innego cenne dla utraconych pozycji. Ten droga wobec współpracownik ktoś poruszać negocjacji jest delikatnie przypomnieć im o rzeczywistości utraconych pozycji. To mamy nadzieję, że pomoże im w następnej fazie depresji.

Depresja

Piąty etap żałoby w modelu smutek Kubler-Ross jest depresja. To jest ostatni etap przed przyjęciem i jest to etap w którym skutków utraty zaczyna się rozumieć. Może to skutkować jest nieobecny z pracy, zachowań samobójczych i brak kontaktu z innymi. Najlepszym sposobem, aby pomóc komuś przejść przez ten etap jest aby upewnić się ruszać. Oznacza to, pomagając osobie dostać się do pracy, i upewniając się, że on lub ona od czasu do czasu komunikuje się z innymi. W pewnym momencie zaczynamy widzieć możliwość szczęścia w przyszłości i będzie przejść do etapu akceptacji. Akceptacja jest zdrowy koniec cyklu żal.