adcov.com

Słabe Diagnoza obiegowe

Jeśli masz diagnozę słabe krążenie, prawdopodobnie cierpi na obrzęk i Achy nóg lub rąk, zimne dłonie i stopy, bladość skóry, zawroty głowy (zwłaszcza jeśli stoją szybko), drętwienie w niektórych obszarach, żylaki, migreny, a nawet szum w uszach lub dzwonienie w uszach. Słabe rozpoznanie cyrkulacja nie należy lekceważyć, ponieważ często wskazuje bardziej poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby układu krążenia, choroba Reynauda, ​​i zapalenie żył. Słabe krążenie może również obniżyć zdolność uzdrawiania. Na szczęście, można podjąć proste kroki, aby poprawić swoje zdrowie i zmniejszyć słabe krążenie.

Podatność

Przyczyną słabego krążenia jest zwykle ze względu na tworzenie się płytki nazębnej w ścianach tętnic, brak ruchu i dziedziczności. Wiele może zmniejszyć podatność lub ryzyka poprzez proste zmiany stylu życia, takie jak sole, redukujących spożycie czerwonego mięsa, tłuszczu i alkoholu, jak również zwiększenie poziomu aktywności fizycznej. Jeśli masz cukrzycę, są bardziej narażone na rozwój słabe krążenie, co często wpływa na stopy.

Sprawdziany fizyczne

Lekarz może się słabe krążenie diagnozę po badanie fizyczne, zwłaszcza jeśli barwa skóry nie powraca do normy w ciągu kilku sekund po naciśnięciu w dół. Lekarz będzie również spojrzeć na inne objawy, aby sprawdzić, czy może masz słabe krążenie.

Doppler żylny

Lub USG Doppler żył mogą być przepisane do testowania zdrowia żyłach. Jest to przeprowadzone przez poddanie dotkniętego obszaru wysokich częstotliwościach fal, które wytwarzają obrazy z wnętrza ciała i pozwala uzyskać wyobrażenie o strukturze i zdrowia narządów i ilości krwi przepływającej przez naczynia krwionośne. Jest to nieinwazyjne badanie lekarskie, które mogą potwierdzić diagnozę słabym krążeniem, a nawet określić jego przyczynę. Podczas tej procedury, technika ultradźwięków można również znaleźć w skrzepów krwi, zwłaszcza w nogach, ponieważ skrzepy takie mogą przejść do jednego lub obu płuc.

Ostrzeżenia

Słabe krążenie często wpływa na zdolność do leczenia kontuzji i może spowodować infekcję. Ten występuje najczęściej w kończynach dolnych, zwłaszcza stóp, które nie mogą w pełni uzdrowić i rozwoju owrzodzenia, które mogą pozostać niezauważone. W niektórych przypadkach, amputacja może wystąpić z powodu śmierci tkanek. Słabe krążenie może również powodować udarów i ataków serca, jak tętnice, które dostarczają swoje serce i mózg z krwią może być ograniczona.

Leczenie

Jeśli zdiagnozowano słabe krążenie, lekarz prawdopodobnie zaleca zmiany w życiu i dodatkowych badań, aby ustalić, czy są inne warunki. Lekarz może sprawdzić swój poziom glukozy, aby zobaczyć, jeśli cukrzyca jest obecny, i ewentualnie zmienić leki, zwłaszcza jeśli masz cukrzycę.

Lekarz będzie również rozwiązać wiele czynników ryzyka, takich jak diety, wysokie ciśnienie krwi, palenie tytoniu i innych problemów zdrowotnych, jak również. Lek może być przewidziane, aby zmniejszyć ryzyko zakrzepów, obniżają poziom cholesterolu i zapewnić złagodzenie symptomów słabym krążeniem.

W zaawansowanych przypadkach słabego krążenia, lekarz może przeprowadzić angioplastykę, aby powiększyć zwężonych tętnic. Aortalno może być konieczne, jeśli przepływ krwi do serca został zagrożony. Jeśli obecny jest skrzep krwi w tętnicy, lekarz może wstrzykiwać leki, które rozpuszczają skrzep i złamać go w miejscu skrzepu.

Leki ziołowe

Leki homeopatyczne mogą pomóc zmniejszyć objawy słabej cyrkulacji, ale powinno być omówione z lekarzem prowadzącym, ponieważ mogą one nadal współdziałać z leków. Zioła, które mogą pomóc z nieprawidłowego krążenia stymulując centralny układ nerwowy i mają niskie ryzyko to pieprz cayenne, rumianek, melisa i korzeń kozłka.

Chociaż Gingko biloba może być skuteczna w poprawie krążenia, ale może także zwiększyć przepływ krwi, co może być niebezpieczne dla tych, którzy są na krzepnięcie krwi.