adcov.com

Skutki uboczne Strattera

Strattera jest nazwą lek na receptę stosowane do leczenia ADHD, lub zaburzenia nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi. Jest to lek niestymulującym. Strattera jest przeznaczony do stosowania u dzieci w co najmniej 6 lat i dorosłych. Działa ono przez uzupełnienia bilansu różnych naturalnych związków chemicznych mózgu. To działa w celu zwiększenia ostrości, koncentrację i koncentracji uwagi. Jak w przypadku każdego leku, możliwe działania niepożądane są związane z STRATTERA użytku.

Częste działania niepożądane

Niektóre wspólne działania niepożądane mogą wystąpić z wykorzystaniem STRATTERA. Częste działania niepożądane są zmniejszenie apetytu, zaparcia, senność, zawroty głowy, zawroty głowy, rozstroju żołądka lub umiarkowany ból brzucha, pocenie się więcej niż zwykle, trudności ze spaniem, rzucając się, nudności, zmęczenie, bóle głowy, uderzenia gorąca, kaszel, suchość w ustach. Te skutki uboczne nie są powszechnie uważane powodu do alarmu, ponieważ mają tendencję do odejść jak organizm przyzwyczaja się do leku. Jednakże, jeśli nie odejdę, lub jeśli objawy gorzej, pomoc lekarska może być konieczna.

Poważne działania niepożądane

Poważne działania niepożądane są również możliwe przy użyciu STRATTERA. W przypadkach poważnych działań niepożądanych, należy zasięgnąć pomocy medycznej w nagłych wypadkach jak najszybciej. Takie szkodliwe skutki uboczne są nieprawidłowe lub szybkie bicie serca, zmiany nastroju lub psychicznych (takie jak depresja, drażliwość, płacz los, pobudzenie, zaburzenia smutek i niepokój), zmiany zachowania (takie jak wrogość, agresja i niepokój), osłabienie się tylko z jednej strony ciała, zażółcenie skóry lub oczu, obniżone zdolności seksualne (w tym zaburzenia erekcji i impotencji), ciemniejszym kolorze moczu, drgawki, przewlekły ból głowy i ekstremalne, nienormalnych niebieskich lub zimnych stóp i palców, myśli samobójcze, próby samobójcze, mrowienie lub drętwienie, mowy i wzroku zmiany, ekstremalne problemy ze snem, dreszcze, gorączka, blade stolce, uporczywe zmęczenie i ból lub przedłużonego wzwodu.

Reakcje alergiczne

Reakcje alergiczne są również uważane za poważne skutki uboczne Strattera. W sytuacjach reakcji alergicznej, zasięgnąć pomocy medycznej w nagłych wypadkach. Objawy reakcji alergicznej na Strattera są problemy z oddychaniem, ucisk w klatce piersiowej, wysypka skórna, świąd, wyrwanie się w pokrzywka, obrzęk jamy ustnej, warg, gardła lub twarzy.

Ostrzeżenie

Niektórzy ludzie, którzy nie powinni używać Strattera. Osoby te obejmują tych, którzy korzystali z żadnych inhibitorów MAO w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a tych, którzy mają jaskrę. Ponadto konieczne jest, aby powiadomić lekarza o historii medycznej, a zwłaszcza warunki, w tym choroby wątroby, choroby serca, zaburzenia rytmu serca, choroby wieńcowej, wad wrodzonych serca, problemy z oddawaniem moczu, niskie lub wysokie ciśnienie krwi, i przeszłości udar mózgu, zawał serca lub zakrzepy.

Przedawkować

Jeżeli osoba podejrzewa, że ​​mógł przedawkował Stattera, ratownictwo medyczne uwaga jest konieczne. Niektóre objawy przedawkowania są zaburzenia STRATTERA zachowania, nadpobudliwość, pobudzenie, szybkie bicie serca, senność, suchość w ustach, niewyraźne widzenie i problemy żołądkowe.