adcov.com

Skutki uboczne Pronamel

Jeśli chcesz dziś białe zęby, nie będzie miał żadnych problemów ze znalezieniem substancję, aby wykonać zadanie. Niestety, wielu ludzi kończy się psują szkliwo zębów w ich próbach, aby osiągnąć cel, który błyszczały. Pronamel jest jednym ze sposobów, aby przywrócić twardości szkliwa zębów. Niestety, ma kilka skutków ubocznych.

Rama czasowa

Problem erozji kwasu występuje, gdy kwas w takie rzeczy jak napoje gazowane i żywności cytrusowych niszczy szkliwo zębów. Pronamel nie twardnieje szkliwo, które pozostały. Jednakże, jeśli stosuje się niezwłocznie po jedzeniu kwaśnych potraw, zastosowanie szczotkowanie pasty może spowodować zarysowania szkliwa. Powodem jest to, że kwas o szkliwa zmiękcza ją zanim wystąpi przed erozją. Odczekaj kilka minut do pół godziny po jedzeniu przed szczotkowaniem, można uzyskać prawdziwe efekty Pronamel.

Odczulanie Troska

Azotan potasu jest składnikiem Pronamel że działa znieczulać zęby podczas utwardzania szkliwa ma miejsce. Problemem jest to, że paraliżujący wpływ tych składników może maskować ból zęba z innych źródeł niż cienkie szkliwo, jak ubytków. Ból jest funkcją ciała, który działa ostrzegając coś jest nie tak. W zębach, to sygnały bólowe jamy, infekcje i / lub obrzęk. Poprzez ukrywanie bólu, nie może odkryć prawdziwy problem, dopóki nie jest za późno, aby leczyć bez konsekwencji.

Sacharyna

Pronamel nie zawierają sacharyna, słodzik, że kiedyś myślał, że powodują raka. Wielu ludzi wciąż wierzy, że tak. W rzeczywistości związek chemiczny jest zakazane w wielu krajach. Chociaż rakotwórcze aspekty sacharyna nadal gorąco dyskutowane, jest składnikiem Pronamel.

Sorbitol

Słodzik sorbitol również pochodzi z jego własnych działań niepożądanych. Obejmują one biegunki, wzdęć, skurcze brzucha, krwawienie z odbytu, wymioty, między innymi. Sorbitol jest użyty jako środek przeczyszczający, więc naturalnie ma takie same reakcje chemiczne na układ pokarmowy.

Podrażnienie

Pasta do zębów może również powodować podrażnienie dziąseł i innych części jamy ustnej. Zazwyczaj jest to spowodowane przez alergie na składnik pasty do zębów. Podrażnienie i wszystkie inne działania niepożądane rozwieje dopiero po zaprzestaniu korzystania z Pronamel.