adcov.com

Skutki uboczne Pończochy uciskowe

Niektóre nosić pończochy uciskowe, ponieważ są one wymagane przez lekarza, podczas gdy inni noszą je w czasie ciąży lub biorąc długi lot. Pończochy uciskowe doradca w silną presją umieścić na dolnej części nogi i stopy i zapobiega krwi z łączenia. O ile czasami jest to konieczne, są efekty uboczne sobie pończoch uciskowych, zwłaszcza przez dłuższy okres czasu.

Korzyści

Pończochy uciskowe złagodzić ból i ciśnienie podudzia i stopy. Niektóre z nich mogą być zobowiązani do noszenia ich przez lata codziennie, a to może znacznie zmniejszyć ból czuł od codziennych zajęć i pomóc cyrkulację płynów w nogach i stopach.

Potencjał

Wielu pacjentów będzie czuć się bardzo gorąco, kiedy noszenie pończoch uciskowych, ponieważ są one tak mocno. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim.

Rodzaje

Upewnij się kupić odpowiedni rodzaj lub pończochy uciskowe lub mogą wystąpić skutki uboczne, które zmniejszają przepływ, który nie jest intencją pończoch uciskowych. Skonsultować się z lekarzem o sugestie na prawo pończoch uciskowych dla Ciebie.

Funkcja

Jeśli wystąpią pończochy poślizgu, to prawdopodobnie potrzebujesz taśmę silikonową w górnej części pończochy, aby pomóc im pozostać w miejscu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Pończochy nie są przeznaczone do leczenia dowolnej choroby; są one po prostu mają pomóc złagodzić ból i zwiększyć krążenie. Mieć realistyczne oczekiwania i być przygotowanym, aby przyzwyczaić się do noszenia tych ograniczających pończochy.