adcov.com

Skutki uboczne picia poniżej 21. roku życia

Picie alkoholu przez nieletnich jest problemem zdrowia publicznego, które mogą prowadzić do poważnych fizycznych, psychicznych i prawnych dla młodzieży angażowanie się w działalność. Podczas gdy młodzież może pić na pozytywne psychiczne i społeczne skutki uboczne, negatywne skutki są liczne i mogą trwać wiele lat, aby pokazać.

Konsekwencje prawne

Jeśli osoba w wieku 21 lat jest złowionych picia (lub w posiadaniu) alkoholu, będą one najprawdopodobniej otrzymają drobne opłaty w posiadanie. Kary i język opisujące przestępstwa różnią się między państwami; jednak przestępstwo zawsze będzie wykroczeniem i może skończyć się na trwały zapis danej osoby. Drobne w posiadaniu może otrzymać kary grzywny, prace społeczne i odwołanym licencji.

Hormony wzrostu

Picie alkoholu przed lub w okresie dojrzewania może zakłócić równowagę hormonalną organizmu, wpływa na prawidłowy rozwój narządów, mięśni i kości. Zmiany hormonalne w okresie dojrzewania u mężczyzn i kobiet obejmują hormonów płciowych, estrogenów, testosteronu i wpływać na układ rozrodczy.

Rozwój mózgu

Chociaż mózg rozwija, nawet subtelne zmiany wewnętrzne spowodowane piciem może mieć długotrwałe skutki na pamięć i myślenie. W tym momencie badania nie można ustalić, jak poważne skutki uboczne będą się od nadużywania alkoholu w okresie dojrzewania.

Alkohol Tolerancja

Rośnie młodzieży mózgu może pozwolić nieletni pijący spożywać większe ilości alkoholu w jednym posiedzeniu. Niezwykle wysoka tolerancja alkoholu może prowadzić do objadania picia, długotrwałą wysoką tolerancję i alkoholizmu.

Ofiar śmiertelnych

Około 5000 osób poniżej 21 roku życia umiera rocznie w wyniku spożycia alkoholu. Największą liczbę zgonów związanych z alkoholem młodzieżowych są wypadkami pojazdów mechanicznych, a następnie zabójstwa, samobójstwa i niezamierzonych wypadków, takich jak upadki lub oparzenia.

Ryzykownych zachowań

Mózg rozwija się dobrze w latach 20. u osoby, która mogłaby wyjaśnić ryzykowne zachowania związane z młodzieży i alkohol wzmaga tylko te zachowania. Badania z amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych wynika, że ​​nieletni piją binge są bardziej prawdopodobne, aby spróbować narkotyków i seksu z sześciu lub więcej partnerów, umieszczając je w większym stopniu narażone na choroby przenoszone drogą płciową i ciążą.