adcov.com

Skutki uboczne Phentermine

Skutki uboczne Phentermine


Phentermine jest lek, który jest przewidziany do utraty wagi. To działa jak tłumienia apetytu, dzięki czemu osoby, biorąc to mniej prawdopodobne, aby jeść. To jest zalecane głównie do osób, które są otyłe, a w połączeniu ze zdrową dietą i wykonywania rutynowych, może to być korzystne dla utraty wagi.

Fizyczny

Ból głowy, faul w ustach smak, suchość w jamie ustnej, niestrawność, zawroty głowy odnotowano skutków ubocznych przy Phentermine.

Umysłowy

Osoby biorące Phentermine zgłosiło utratę koncentracji, nerwowość i niepokój.

Jelit i pęcherza moczowego

Zaparcia lub biegunki były efekty uboczne spowodowane wykorzystaniem Phentermine.

Seks i uśpienia

Phentermine Odnotowano również zwiększenie libido człowieka. Stosowania tego leku może powodować bezsenność lub niepokój.

Ostrzeżenie

Poważne działania niepożądane powinny być zgłaszane natychmiast po biorąc phentermine, w tym wysypki lub nadmierne swędzenie, ból w klatce piersiowej, duszność lub szybkie bicie serca.

Wycofanie

Odstąpienie może nastąpić po zatrzymaniu Phentermine. Wspólne objawy odstawienia obejmują stałą zmęczenie, zwiększoną drażliwość, nudności i wymioty i niestabilnych emocji (smutek, gniew, depresja, niepokój, euforia). Powiadomić o tym pielęgniarkę, jeśli czujesz, że masz do czynienia z wycofania z leku.