adcov.com

Skutki uboczne Migravent

Skutki uboczne Migravent


Migravent jest suplement diety, która służy do zmniejszenia intensywności i częstotliwości ataku migreny. Tak jak w przypadku jakiegokolwiek leku lub dodatku, istnieje ryzyko wystąpienia ujemnych skutków ubocznych podczas przyjmowania Migravent. Lekarz powinien być konsultowany przed zatrudnieniem tego suplementu w leczeniu migreny.

Skutki uboczne

Istnieje szereg ujemnych efektów ubocznych, które związane były z Migravent użycia. Niektóre z tych działań niepożądanych, które mogą występować podczas stosowania Migravent są zaburzenia żołądkowo-jelitowe i odbijanie. Osoby biorące Migravent mogą również zauważyć przebarwienia w moczu. Generalnie nie powinno być problemem, jeśli którykolwiek z tych objawów pojawiają. Biorąc Migravent z innymi lekami lub suplementami nie powinny prowadzić do spadku efektywności i nie powinny nasilać lub zwiększyć prawdopodobieństwo doświadczania negatywnych skutków ubocznych.

Migreny

Mayo Clinic definiuje migreny jako "przewlekłe bóle głowy, które mogą powodować znaczne bólu przez wiele godzin lub nawet dni. Objawy mogą być tak poważne, że wszystko, co można myśleć o jest znalezienie ciemne, ciche miejsce do leżenia." Błyski światła, mrowienie w rękach i nogach i martwego pola są czuciowe objawy ostrzegawcze, które mogą poprzedzać migreny. Nudności, wyjątkową wrażliwość na światło i dźwięk, a także wymioty często towarzyszą migrenie.

Ostrzeżenia

Niektóre osoby mogą mieć reakcję alergiczną na tym dodatku. Objawy reakcji alergicznej obejmują nudności, uporczywy ból brzucha, wymioty lub żółtaczka. Stosowanie tego dodatku powinno zostać wstrzymane i lekarz lub farmaceuta powinien natychmiast skontaktować się, jeśli objawy reakcji alergicznej pojawiają. Dodatek ten nie jest zalecany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 i kobiet, które są w ciąży lub karmiące bez zgody lekarza.

Fakty

Producenci Migravent twierdzą, że ich produkt wykorzystuje najskuteczniejszych naturalnych składników w profilaktyce migreny. Składniki Migravent atakować mechanizmy, które mogą prowadzić do ataków migreny. Migravent jest dostępny w ciemnych fioletowych tabletek i należy przyjmować z jedzeniem.

Cechy

Migravent zawiera ekstrakt butterbur, ryboflawinę, magnezu i koenzym Q10, przy czym wszystkie są znane z zapobiegania i łatwość objawy migreny. Wyciąg Lepiężnik zawiera petasin i isopetasin które, według producenta, "zmniejszyć skurcze naczyń krwionośnych w mózgu i hamować produkcję leukotriens, związków, które powodują zapalenie naczyń krwionośnych." Migravent wykorzystuje magnez, ponieważ niedobory magnezu są znane może wywołać migreny.