adcov.com

Skutki uboczne KreaKIC

KreaKIC to suplement na bazie kreatyny sprzedawane do stosowania przez kulturystów, sportowców i entuzjastów fitness. Użytkownicy zgłaszali zauważalny przyrost wielkości i siły, a także wiele szkodliwych skutków ubocznych. Pacjenci cierpiący na niektórych wcześniejszych warunkach zaleca się przed użyciem jakiegokolwiek produktu kreatyny.

Identyfikacja

KreaKIC to suplement sportowe produkowane przez MuscleTech, marka Iovate Health Sciences Inc Zawiera trzy rodzaje kreatyny kreatyny-6, 8-liponowy kwas, wapnia kwasu ketoisocaproic; taurinate kreatyny; i piroglutaminian kreatyny. Kreatyna jest wytwarzana naturalnie enzym sklepach ciała w tkankach mięśni i który jest stosowany jest w celu zapewnienia energii dla komórek mięśniowych w trakcie działania.

Według strony internetowej produktu MuscleTech, KreaKIC został zaprojektowany, aby pokonać "reaktywnych form tlenu," problem transportu i wychwytu kreatyny w mięśniach, które ogranicza ile kreatyny, że mięśnie mogą absorbować i wykorzystywać.

Athletic Efekty

Według Muscle and Fitness Autor Jim Stoppani, ponieważ pomaga kreatyny w produkcji energii komórkowej w tkankach mięśni podczas ćwiczeń, zawodnicy używali kreatyny jako uzupełnienie sportowych od 1993 roku Biorąc nadmiernego kreatyny pozwala mięśnie, aby wygenerować więcej energii w szybszy sposób, umożliwiając w ten sposób sportowców trenować ciężej i przez dłuższy czas. Zwiększona szkolenia może prowadzić do wzrostu gospodarczego i zwiększenia siły mięśni. Użytkownicy na stronie supplementcritic.com zgłosiło wzrost siły i masy mięśni szkieletowych z użyciem KreaKIC podczas treningu.

Wpływ na inne leki

Ponieważ kreatyna może umieścić dodatkowy nacisk na nerki, farmaceutycznym strona informacyjna drugs.com zaleca, aby pacjenci przyjmujący niektóre niesteroidowe środki przeciwzapalne (NLPZ) nie podejmować produkt z kreatyną. Mogą one obejmować zarówno na recepty NSLPZ, takich jak Alleve i ibuprofenu oraz leków na receptę.

Efekty anaboliczne

Według bodybuilding.com, kreatyny KreaKIC spowoduje wzrost tkanki mięśniowej poprzez dwa sposoby. Jeden, większe obciążenia treningowe i dłuższe treningi pozwoliły przez KreaKIC użytkowania spowoduje prawdziwego wzrostu mięśni szkieletowych. Dwa, kreatyna zwiększa objętość mięśni wewnątrz komórek powodując mięśnie do zatrzymywania wody.

Skutki psychologiczne

BBC donosi badania, w których stosowanie kreatyny lepsze pamięć i zdolność do wykonywania zadań poznawczych na temat egzaminów IQ poprzez dostarczenie większej ilości energii dla mózgu.

Fizjologiczne skutki uboczne

Według drugs.com, kreatyna w KreaKIC może powodować reakcje alergiczne, które wahają się od obrzęku twarzy do trudności w oddychaniu, zamknięcie gardła i uli. Użytkownicy w suplementach przeglądarki stron internetowych zgłaszało również występuje biegunka, skurcze mięśni, utrudnione oddawanie moczu, większą objętość oddawanie moczu, bóle głowy, głowa rusza, skurcze żołądka i wysypki skórne.

Drugs.com przypomina, że ​​osoby cierpiące na choroby nerek nie podejmować suplement zawierający kreatynę. W celu zwalczania ewentualnego odwodnienie z użyciem produktów na bazie kreatyny, drugs.com zaleca użytkownikom pić dużo wody podczas korzystania KreaKIC.

Drugs.com zaleca, by kobiety w ciąży lub karmiące matki skontaktować się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek suplementu zawierającego kreatynę, jak skutki dla płodu i niemowląt nie są znane.