adcov.com

Skutki uboczne HGH u kobiet

Skutki uboczne HGH u kobiet


Ludzki hormon wzrostu hGH jest wytwarzany naturalnie w przysadce mózgowej mózgu. HGH jest białkiem, jak substancja, która jest odpowiedzialna za rozwój kości u kobiet i mężczyzn, od urodzenia do wieku dojrzałego. Dzieci i dorosłych, którzy nie posiadają odpowiedniej ilości hormonu wzrostu są narażone na zaburzenia związane z ich wzrost rozwijających się, więc biorąc człowieka wersja HGH może poprawić niedobory hormonu. Jednakże, istnieją pewne ryzyko związane z przyjmowaniem HGH.

FDA

HGH został zatwierdzony przez Federal Drug Administration do leczenia poszczególnych, takie jak niedobór hormonu w których kości nie są rozwijające się prawidłowo (na przykład niskiego wzrostu u kobiet, mężczyzn i dzieci). HGH także zatwierdzone do użytku w leczeniu dorosłego zespół krótkiego jelita oraz u pacjentów z HIV i AIDS.

Szkodliwe skutki uboczne

HGH może spowodować kobiety mają wysoki poziom glukozy i cholesterolu we krwi, obrzęk rąk i nóg, bóle stawów i mięśni i osłabienie mięśni. HGH może również zwiększać ryzyko kobiet chorób serca i cukrzycy.

Korzystne efekty uboczne

HGH został podobno odwrócić oznaki starzenia. Niewielu efektów ubocznych, kobiety, że korzystne są: obniżenie zawartości tłuszczu, obniżenie zmarszczek, zgrubienie skóry i zwiększenie poziomu energii. Jednak według dr Neal Reisman, prawnika i tymczasowego szefa chirurgii plastycznej w St Lukes, stosując HGH do niczego innego niż do leczenia choroby lub stanu zdrowia uznawane jest nielegalne. FDA nie zatwierdziła ludzkiego hormonu wzrostu do stosowania anti-aging.

Rozważania

Gdy otrzymasz zastrzyk HGH, to w gruncie w trakcie hormonalnej terapii zastępczej. Procedura jest całkowicie legalne, jeśli mają uzasadnione niedobór hormonu i można to udowodnić. Jednak jest wstrzykiwany zbyt dużo hormonu wzrostu może spowodować cierpią pewne skutki uboczne, takie jak następujący: hipoglikemii, akromegalii, obrzęku i zespół cieśni nadgarstka. Jeśli kobieta używa HGH dla kulturystyki, która jest nielegalna, ona jest na ryzyko rozwoju rozszerzony brzuch.

Somatotropina

Somatotropina jest człowieka wersję HGH. Przed podjęciem jakichkolwiek syntetycznych wersję HGH, należy poinformować o tym z lekarzem z istniejących wcześniej warunków może masz, (takich jak alergie, problemy z oddychaniem, gabinetów lub nowotworów). Aby zmniejszyć swoje szanse na negatywne reakcje na syntetyczną wersję HGH, należy zaktualizować lekarzowi o wszystkich lekach, które aktualnie biorą.