adcov.com

Skutki Roach & Flea Raid Spray na ludzi

Spray Raid może zabić wiele szkodników, w tym pchły i karaluchy, jednocześnie zapobiegając powstawaniu więcej. Co ma moc zabijania owadów, mogą również negatywnie wpływa na zdrowie, choć. Możesz cierpieć skutki od łagodnego podrażnienia do ciężkiej choroby, jeśli zaprzepaścić produkty Raid. Przy użyciu szkodliwych pestycydów zawsze należy zachować ostrożność.

Podrażnienie skóry

Bezpośrednie podleganie marek Raid płoci i staroci repelentów może powodować lekkie podrażnienie skóry. Może być łagodna reakcja jest człowiek alergiczne napotka elementu z aktualnym powłoki odstraszający owady. Unikaj dotykania świeżo spryskane obszary odsłoniętą skórą. W przypadku wystąpienia podrażnienia, umyć skażoną skórę jak najszybciej. Regularnie myć, aż wysypka blednie. Jeśli wysypka ustępuje, zaplanować wizytę z lekarzem, aby znaleźć przyczynę i usunąć podrażnienia go.

Podrażnienie oczu

Łagodne podrażnienie oczu może podczas korzystania zarówno RAID płoć i pcheł zabójcę wystąpić. Jak stosować spray, cząstki mogą wirować w powietrzu i na lądzie na twoich oczach. Twoje oczy mogą skończyć się patrząc czerwone i puffy. Nadmierne podlewanie i swędzenie są również sygnały, że niektóre substancje chemiczne leciały do ​​oczu. Przepłukać oczy krople soli fizjologicznej oko, jeśli pojawi się podrażnienie. Powstrzymaj się od pocierania oczu, dopóki masz szansę, aby umyć ręce po pracy z butelki natryskowe.

Problemy oddechowe

Raid sprayu płoć może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie układu oddechowego z przypadkowo wdychać go. Efekt może być tak proste, jak bolesny kaszel lub powtarzającego można cierpieć łagodne zatrucia, która wymaga pomocy lekarskiej. Nie wkładać rąk w pobliżu ust lub nosa, aż pozostałość przemyć od nich. Dobrze jest unikać spray płoć w ogóle, jeśli masz przewlekłe schorzenia układu oddechowego, takich jak astma.

Środki bezpieczeństwa

Ważne jest, aby ćwiczyć bezpieczeństwo przed, w trakcie i po zastosowaniu zarówno płoci Raid i sprayu pcheł. Aby zapobiec najgorsze podrażnienia, należy umieścić na rękawiczki, gogle i maski przed przystąpieniem do korzystania z trucizny. Usuń wszystkie produkty i potrawy spożywczych z obszaru, który leczenia lub sprayu mogą je zanieczyścić. Spray można bezpośrednio w obszarze zagrożonym do jej stosowania. Blokada butelek rozpylaczy w bezpiecznej obudowie dzieci w temperaturze pokojowej, po zakończeniu natryskaniu obszarze zagrożonym.