adcov.com

Skutki paralizatory i tasery

Skutki paralizatory i tasery


Paralizatory i tasery stają się coraz bardziej popularne, jak urządzenia do samoobrony przez osoby fizyczne i jako wyposażenie standardowe dla wielu funkcjonariuszy organów ścigania. Są bezpieczniejsze niż broń palna, ponieważ są one skuteczne w powstrzymaniu napastnikowi, ale nie są one zaprojektowane tak, aby zrobić trwałe uszkodzenie. Jeśli planujesz kupić, lub jeśli już nosić, a paralizator lub paralizator, to powinieneś wiedzieć, jak te urządzenia mają wpływu na cel fizycznie.

Aktywność mózgu

Gdy oszałamia pistolet lub Taser emituje swój ładunek elektryczny do celu, aktywność mózgu jest natychmiastowy wpływ. Podobnie jak sygnał elektryczny może kolidować z telewizji, opłata zakłóca komunikację między mózgu i mięśni. Zakłócenia sprawia, że ​​cel nie jest w stanie kontrolować swoje mięśnie, które zazwyczaj skutkuje ich natychmiastowego upadku i niezdolność do walki z powrotem.

Mięśnie niepełnosprawnych

Jednym z czynników, które sprawiają, że oszałamia pistolet tak skuteczny jest możliwość, aby natychmiast wyłączyć mięśnie. Jest to efekt, który utrzymuje napastnika dół za znaczną ilość czasu. Przypływ energii do ciała błyskawicznie zamienia przez cel cukru we krwi w kwas mlekowy. Konwersja ta czyni mięśnie osoby atakującej bezużyteczne przez kilka minut, według strony internetowej Bezpieczeństwo Pro USA. Choć doświadczenie może być bolesne dla napastnika, to nie jest śmiertelna i jest mało prawdopodobne, aby żadnych trwałych obrażeń fizycznych osobie.

Wyczerpanie

Fizyczna reakcja na opłaty paralizatorem zanika w ciągu kilku minut, ale szybka reakcja fizyczna na zarzut całkowicie wyczerpuje cel. Nawet wtedy, gdy atakujący jest w stanie poruszać się ponownie, jest on prawdopodobnie tak wyczerpany, że nie będzie w stanie pogodzić się dużo walki i na pewno nie będzie w każdym stanie ścigać i walczyć z ofiarą. Powtarzające się wstrząsy dodatkowo wyczerpuje cel, ale nie należy robić żadnych dalszych trwałe uszkodzenie fizyczne.

Odstraszający

Być może najbardziej pożądany efekt paralizatora Taser lub jest jej zdolność do powstrzymania ataku, zanim się nie dzieje. Wiele napastnicy starają się, co postrzegają jako proste lub słabe cele. Gdy nagle pozornie słabe cel prezentuje paralizator i wskazuje to na niedoszłego napastnika, może on ponownie i odejść. Choć efekt ten nie jest gwarantowany jest najbardziej pożądane zakończenie sytuacji zagrożenia.

Legalność

Czy jesteś w stanie posiadać paralizator lub Taser zależy od stanu w którym mieszkasz. Siedemnaście stwierdza ograniczyć używanie paralizatorów lub tasery. Najostrzejsze przepisy dotyczące istnieje na Hawajach, w stanie Wisconsin, Michigan, Nowym Jorku, New Jersey, Rhode Island i Massachusetts. Państwa te zabraniają kogoś innego niż funkcjonariuszy organów ścigania lub innych urzędników z prowadzenia lub posiadanie tych urządzeń. Grzywny i potencjał więzienia może być wynikiem ich łamania. Illinois jest jedynym stanem, który wymaga broni palnej pozwalają uzyskać paralizator lub paralizator.

Częściowe ograniczenia istnieją w Kalifornii, Gruzji, na Florydzie, w stanie Kansas, w stanie Indiana, Pensylwania, Maryland i Connecticut. Większość z tych przepisów ograniczyć posiadanie paralizatorów i tasery dla skazanych przestępców lub zakazać ich na terenie szkoły lub innej własności publicznej. Sprawdź lokalne przepisy w celu ustalenia legalności paralizatory lub

Tasery w Twojej okolicy.