adcov.com

Skutki nadużywania alkoholu na ludzi po czterdziestce

Nadużywanie alkoholu może być poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi w średnim wieku. Jeśli jesteś w wieku 40 lat i decydują się pić, zawsze należy monitorować poziom swojej konsumpcji alkoholu oraz zawartości alkoholu we krwi. Choć może korzystać z umiarkowanego picia, również są narażeni na poważne zagrożenia dla zdrowia.

Kardiomiopatia alkoholowe

Spożywanie alkoholu przez dłuższy czas może spowodować kardiomiopatią rozstrzeniową, zwłaszcza podczas spożywania alkoholu na 11 szklanek dziennie przez ponad pięć lat. Warunek ten naraża się na ryzyko niewydolności serca z powodu skutków toksycznych picia alkoholu. W konsekwencji, serce nie będzie w stanie efektywnie pompować krew, powodując wylew. To sprawia, że ​​bardziej podatne na tę chorobę, jeśli są między 40 a 50 rokiem życia.

Alkohol Zapalenie trzustki

Długotrwałe picie alkoholu może powodować zapalenie trzustki alkoholu, zwłaszcza jeśli jesteś w wieku 40 lat. Warunek ten jest poważnym zapalenie trzustki spowodowane przez zniszczenie błony trzustkowych produktów ubocznych metabolizmu alkoholu. Ma objawy słabej funkcji trzustki, wymioty lub bóle brzucha w łagodnych brzucha, który może być zwolniony po pochylić się do przodu. Nieleczony, może powodować niedożywienie, steatorrhea (tłuszczów w kale) lub cukrzycy. Ból może trwać od dwóch do trzech dni. Jednakże, jeśli ból utrzymuje się przez dwa do trzech tygodni, ryzyko śmierci może wzrosnąć do około 30 procent. W samej Wielkiej Brytanii, 500 zgonów odnotowano w alkoholu trzustki rocznie.

Rak jamy ustnej

Zgodnie z Cancer Research UK, niepokojącym wzrostem stopy raka jamy ustnej wśród mężczyzn w wieku 40 jest w dużej mierze winę na alkohol. Wiadomo również jak rak jamy ustnej, to rozpoczyna się wrzody, wrzody lub biały lub czerwony łatki w jamie ustnej, które utrzymują się przez około trzy tygodnie. Następnie atakuje tkanki języka lub warg, błony śluzowej policzków, dziąseł i podniebienia, a czasem podłogę ustach. Około 18.000 osób umiera co roku z powodu raka jamy ustnej i 5000 nowych przypadków każdego roku odnotowano w Wielkiej Brytanii.

Marskość

Mężczyźni w wieku 40 są narażeni na ryzyko rozwoju marskości wątroby, gdy nadużywają alkoholu. Marskość wątroby jest chorobą, w której tkanki wątroby ulegają zniszczeniu, po czym zastępuje włóknistej tkanki bliznowatej. Warunek ten jest nieodwracalny, a gdy wątroba jest uszkodzona, to nie wykonuje funkcji, takich jak przetwarzanie strawiony pokarm, zwalczaniu zakażeń kontroli glukozy, tłuszczów i poziom aminokwasów we krwi, i niszczenia toksyn we krwi. Marskość wątroby powoduje około 3000 zgonów rocznie w Wielkiej Brytanii. To w większości składa się z dorosłych między 45 a 65.