adcov.com

Skutki Melamina

Melaminy jest nazwą tworzywa sztucznego i chemicznych, z których są wykonane. Jest on stosowany w klejach, laminatów, środki zmniejszające palność, powłok i obiadowy. Melamina jest używanie w żywności i paszy w celu zawartość białka wydaje się wyższa, nielegalny proces, który doprowadził do problemów zdrowotnych u ludzi i zwierząt.

Wspólne Skutki Melamina

Międzynarodowa Karta Bezpieczeństwa Chemicznego melaminy szczegóły zagrożenia się stawia przed pracowników wytwarzających produkty melaminy. Melamina jest palne w pewnych warunkach i produkuje drażniących i toksycznych oparów podczas spalania. Melamina może tworzyć mieszankę wybuchową gdy drobne cząstki rozproszone w powietrzu. Pył ten jest główną drogą narażenia na melaminy dla pracowników. Organizacja informuje również, że "po spożyciu dużych ilości substancji może mieć wpływ na nerki i pęcherza moczowego, w wyniku tworzenia się kamienia."

Spożycie

Melaminy może być spożywana przez ludzi ze względu na zanieczyszczenia żywności, migracji melaminy do żywności z opakowania lub jako wynik cyromazyny pestycydów przerwania. Melamina może również przekazać na ludzi przez zwierzęta, które jadły zanieczyszczoną paszę.

Wysokie stężenie melaminy w organizmie może być szkodliwe, w wyniku produkcji kamieni kwasu moczowego albo kamieni w pęcherzu, moczowodów i nerek. 2008 Światowa Organizacja Zdrowia Expert Meeting poinformował, że "melamina produkuje kryształy w moczu, gdy jego stężenie przekracza próg". W ciężkich przypadkach, te kamienie mogą prowadzić do uszkodzenia nerek i niewydolności.

Ekspozycja kombinacji melaminy i jej analogu kwasu cyjanurowego może spowodować poważniejsze niż sam reakcji melaminy. Spożycie kombinacji spowodowało ostrą niewydolność nerek u zwierząt domowych, po zaledwie dwóch dni. Objawy kliniczne były rzadkie u niemowląt narażonych wyłącznie do melaminy.

Zanieczyszczenie pasz dla zwierząt

Wiosną 2007 roku, karmy dla zwierząt domowych zanieczyszczone melaminy i cyjanurowym kwasu był sprzedawany w Stanach Zjednoczonych. Spożycie tej żywności doprowadziły do ​​ostrej niewydolności nerek u psów i kotów. Kryształy kwasu moczowego ułożył, powodując poważne uszkodzenie nerek. Analiza potwierdziła, że ​​te kryształy zawierają one z melaminy i kwasu cyjanurowego. Zanieczyszczenie przybył z Chin gluten pszenny.

Zanieczyszczenie Infant Formula

Skażone mleko modyfikowane dla niemowląt doprowadziły do ​​śmierci sześciu chińskich niemowląt i dzieci dotkniętych około 300 tysięcy w 2008 roku wystąpiły problemy z nerkami i dróg moczowych. Kamienie nerkowe były obecne u niektórych pacjentów. Melaminy zostały celowo dodawać do kompozycji w celu zapewnienia zawartości protein pojawi wyżej. Zanieczyszczone formuły i inne produkty mleczne były eksportowane do 47 krajów, w tym USA