adcov.com

Skutki Cedar Oil

Skutki Cedar Oil


Destylacji drewna z niektórych odmian cedrów, jałowce i cyprysy produkuje olej cedrowy. Ten olejek eteryczny, który jest również nazywany cedrowy olej, ma długą i parterowy historii. Starożytni Egipcjanie przestrzegane liczne korzystne efekty cedrowego oleju, używając go podczas balsamowania. Dziś używamy go do aromaterapii i innych zastosowań domowych.

Efekty odstraszania owadów

Olej cedrowy naturalnie odpycha ćmy, pchły i niektóre inne rodzaje owadów. Wiele produktów zwalczania szkodników obejmują olej ten jako składnik czynny. Dodatkowo, cedrowy Olej cedrowy jest powodem Meble jest odporna na owady. Agencja Ochrony Środowiska uznaje, olejek cedrowy jako stosunkowo bezpieczne jako środek odstraszający owady. Broszura na cedrowych państw naftowych, "Nie ma znikome narażenie ludzi i środowiska do drewna cedrowego oleju w wyniku swoich zarejestrowanych zastosowań szkodnikom."

Działanie antyseptyczne

Egipcjanie pierwszy zauważył, że olejek cedrowy miał właściwości antyseptyczne. Z tego powodu, że olej ten stosowany w procesie balsamowania. Olej cedrowy jest leczenie przeciwgrzybicze, a według strony internetowej Aromaterapia masaż jest szczególnie skuteczne w ochronie rany z bakterii tężca. Efekty te są powodem cedr oleju jest często składnikiem ziołowych antyseptycznych maści.

Efekty lecznicze

Zielarze używać oleju cedrowego w leczeniu wielu różnych dolegliwości. Szkoła Ochrony Zasobów Leśnych i zauważa wiele lecznicze działanie oleju cedrowego przez zielarzy, które obejmują ulgę zapalenie stawów, leczenie reumatyzmu i używać jako naturalne lekarstwo na zapalenie oskrzeli, astmy i przeziębienia. FDA uważa, olej cedrowy, jak "ogólnie uznane za bezpieczne" do stosowania jako dodatek do żywności.

Działanie uspokajające

Aromatherapists rozpoznać uspokajające działanie oleju cedrowego na umysł i ciało. Korzystanie z tego oleju w dyfuzorze oleju, lub w inny sposób wprowadza zapach w domu, może pomóc zredukować stres. Masażystów używać oleju cedrowego w pewnych technik masażu. To pomaga swoim klientom jeszcze bardziej się zrelaksować i puścić napięć podczas masażu.