adcov.com

Skutki braku snu w nastolatkami

Skutki braku snu w nastolatkami


Spanie w ciągu dnia jest ulubioną rozrywką wśród nastolatków. Budząc się w przeszłości w południe w sobotę nie jest rzadkością. Wielu nastolatków, jednak spać z telefonu komórkowego w trybie alarmu, ciągle budzi zwrócić tekst do przyjaciół. Bez solidnego wypoczynku i normalnego snu w nocy, dzisiejsze nastolatki często kończy się sen pozbawiony.

Problemy z zachowaniem

Mniej niż dziewięć godzin snu na dobę stawia młodych ludzi na ryzyko trudności rozwojowych i emocjonalnych. Brak snu może być odpowiedzialne za problemy behawioralne, wypadków i nawet psychopatologii, donosi Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. Sen zwiększa chemię mózgu, który poprawia nastrój i interakcje społeczne. Dziewięciu do 10 godzin nieprzerwanego snu pomaga rośnie mózg przystosowania do skutków chemicznych rozwojowej i emocjonalnego rozwoju, zmian w życiu, i każdy z każdym i oczekiwań społecznych. Zdrowe wzorce snu równowagi hormonalnej zmiany w systemie wydzielania wewnętrznego. Ten dodatkowy sen zmniejsza również poziom frustracji, które często są w katalogu głównym "działających poza" zachowań.

Niezdolność do problemu rozwiązać

Codzienne stres uszkadza układ odpornościowy; jednak, co czasu na sen może skorygować braku równowagi hormonalnej spowodowane codziennym stresem. Dla nastolatków, stres jest nieunikniony, ale bez podania mózg z czasem do "sen o tym," że długoterminowe skutki stresu mogą zbierać swoje żniwo na młodzieży. Wagary, zwiększone chore dni, zmienność nastrojów i ryzykownych zachowań, które mogą być oznaki dojrzewania nastolatek nie ładuje swoją baterię wystarczającą snu. Brak entuzjazmu i depresja mogą wynikać z długotrwałego braku snu, który w młodzieńczych lat może wystąpić tylko kilka tygodni biednych wzorców spania.

Trudności w nauce

Psychologowie Amy R. Wolfson, doktoranckie, Kolegium Świętego Krzyża, i Mary A. Carskadon dr Brown University Medical School, przeprowadził badania, które obejmowały 3000 młodzież i stwierdził, że te mniej snu zgłoszone otrzymywanie szkolne klasy C, D i F. Te uczniów deklarowało również odbiór 25 minuty mniej snu, a pójściem do łóżka 40 minut później niż studentów coraz A i B. Badania wskazywały na skróconych rozpiętości uwagi, zaburzenia pamięci i zmniejszonej wydajności akademickiego, które wynikały z braku snu.

Słabe Orzeczenie

Poziom frustracji i lęku wzrost nastolatków, którzy są narażeni na nowe doświadczenia. To normalna reakcja rozwojowa pogarsza brak snu. Każdego dnia oglądają i uczą się, jak dostosować się do zachowania w ich świecie i świata dorosłych. Z tych wszystkich wrażeń, szanse na błędy i presję, aby dojrzałych wyborów, brak snu tworzy przepis na porażkę. Testy granica jest sposób, że nastolatki określić granice ich świata. Bez sądu i zwiększenia umiejętności rozwiązywania problemów, które pojawiają się od dobrze przespanej nocy, trudno dla nastolatków świecić.